INWA NORDIC WALKING WORLD CUP - 21.1KM
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Gminy Kolbuszowa
Data : 2022-05-14
Miejsce : Koszalin
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 31
Wystartowało : 31
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 31
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3.6km | 6.1km | 8.6km | 11.1km | 13.6km | 16.1km | 18.6km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki3.6km6.1km8.6km11.1km13.6km16.1km18.6kmCzas
netto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1WOJTOWICZ Tomasz 24K.B. ATHLETIC ZRECINWIDACZM30-391M 100:21:2700:37:1500:52:4901:08:4801:24:4301:40:5101:57:1102:13:04.04 6:189,5
2ROMANOWSKI Daniel 17KATOWICKI NORDIC WALKING / LUKI TEAM POLSKARYBNIKM18-291M 200:21:2700:37:1500:52:5001:08:4801:24:4301:40:5201:57:1102:13:08.10+00:00:046:189,5
3HAŁAS Marcin 5CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-392M 300:24:0200:41:2000:58:2701:15:1701:32:0201:48:3502:05:0802:21:45.54+00:08:416:438,9
4SŁUPIANEK Paweł 19KATOWICKI NORDIC WALKINGKATOWICEM40-491M 400:23:0000:40:0100:56:3401:13:1601:30:1501:47:2102:04:4302:22:10.71+00:09:066:448,9
5FRĄCKOWIAK Krzysztof 2ŚWIADOMI SIEDLCESIEDLCEM50-591M 500:24:1800:41:3400:58:5301:15:5701:32:4901:49:5502:07:1602:24:29.48+00:11:256:508,8
6GRATKA Mirosław 4KOJSZÓWKAM40-492M 600:22:5800:40:0000:56:5001:13:5401:31:0901:48:4702:06:4502:24:53.06+00:11:496:518,7
7RACIBORSKA Ewa 15ESJA TEAMWARSZAWAK40-491K 100:24:2200:41:5600:59:0301:16:2701:33:5101:51:2502:09:0202:26:09.81+00:13:056:558,7
8ZYCH Witold 25ROGIM50-592M 700:24:1900:41:3000:58:5101:16:0301:33:0701:50:2602:08:1202:26:32.44+00:13:286:568,6
9KLIMCZAK Adam 6GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-593M 800:24:1500:41:3800:59:0301:16:3901:34:3401:52:4602:11:1002:29:31.59+00:16:277:058,5
10KOŁODZIEJ Joanna 7MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAK50-591K 200:24:1900:41:5300:59:2201:16:5801:34:4901:53:0602:11:2602:29:32.50+00:16:287:058,5
11OLSZAŃSKI Karol 13FEAR THE RETURNKRAKÓWM40-493M 9100:24:0300:41:2000:58:2801:15:5101:33:3901:51:5602:10:4502:30:47.87+00:17:437:088,4
12RAKOWIECKI Zbigniew 16POLIPACK TEAM GWEGDAŃSKM60-691M 1000:24:5900:43:0301:01:4101:19:5201:38:4001:57:1602:11:4402:32:19.16+00:19:157:138,3
13WINCZEWSKI Piotr 23AZYMUT PABIANICEPABIANICEM50-594M 1100:24:1800:42:1301:00:3601:18:5001:37:3401:56:1502:15:2802:34:31.28+00:21:277:198,2
14KUŁAKOWSKA Halina 9KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-492K 300:25:5800:44:4201:03:3801:22:2601:41:3402:00:5102:20:1202:39:44.17+00:26:407:347,9
15CZMOCH Marian 1PUKS JEDYNKAŁOSICEM70+1M 1200:26:0300:44:3901:03:2701:22:2501:41:4702:01:1202:20:3302:40:10.28+00:27:067:357,9
16SŁOWIŃSKA Alicja 18ŚWIADOMI SIEDLCESIEDLCEK50-592K 400:25:5900:44:4301:03:4101:22:2801:41:3802:01:0802:20:4502:40:32.20+00:27:287:367,9
17SZCZYGIEŁ Adriana 20BIELSKO-BIAŁAK40-493K 500:26:1900:45:4801:05:1701:24:2901:43:4502:03:0902:22:1702:41:13.23+00:28:097:387,9
18MOCZARSKI Mirosław 11NW WŁÓCZYKIJE LEŻAJSKLEŻAJSKM60-692M 13100:26:3100:45:3601:05:1501:24:3701:44:3202:04:3702:24:5502:45:31.82+00:32:277:507,6
19KRAWIEC Jacek 8JACK NORDIC TEAM ELBLĄGELBLĄGM50-595M 1400:26:3300:45:3301:05:0101:24:3901:44:2002:04:3002:24:5902:46:14.59+00:33:107:527,6
20TOMCZYK Andrzej 300TG SOKÓŁ ZAKOPANETARNOBRZEGM50-596M 1500:26:3300:45:5301:05:3901:25:1901:45:2402:05:3202:25:5602:47:51.37+00:34:477:577,5
21WIŚNIEWSKI Roman 26TWARDORZECZNAM60-693M 1600:26:3300:45:5201:05:4001:25:2101:45:3602:06:1302:27:2902:48:11.37+00:35:077:587,5
22POSTEK Danuta 14MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-593K 600:26:4300:46:2401:06:2601:26:4101:47:2802:08:0302:29:2002:50:51.54+00:37:478:057,4
23GARBUZ Agnieszka 3BRZESZCZEK40-494K 700:27:3700:47:5001:08:0201:28:2301:49:0102:09:2402:30:1002:50:57.55+00:37:538:067,4
24TROJAN Elżbieta 21KLUB NW WŁÓCZYKIJE LEŻAJSKLEŻAJSKK40-495K 8100:27:3900:47:5701:08:2301:28:4701:49:1602:09:5102:30:4402:51:52.58+00:38:488:087,4
25GUTOWSKI Maciej 298LEAJSKM30-393M 1700:27:5900:47:2201:07:1901:27:0601:47:5102:09:5802:31:2802:53:02.98+00:39:588:127,3
26PERKUSYEWSKA Kataryzna 299 PolskaZĄBKIK30-391K 9100:27:5500:48:2001:09:0801:29:4201:50:4702:12:2102:34:5602:58:22.35+00:45:188:277,1
27OLSZAŃSKA Jolka 12FEAR THE RETURNKRAKÓWK40-496K 10200:28:0700:48:4801:09:4901:31:0801:52:4102:14:4202:36:5902:59:32.27+00:46:288:307,1
28KUŹMA Elżbieta 10KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'LEŻAJSKK60-691K 1100:28:0800:48:5601:10:1101:31:4201:53:2102:15:3102:38:1003:01:12.03+00:48:078:357,0
29CHOLEWKA Jolanta 36MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-692K 1200:29:4900:51:5301:14:1801:37:0202:00:2702:24:2502:48:5903:14:18.74+01:01:149:126,5
30PERKUSZEWSKI Karol 296ZĄBKIM40-494M 18100:32:1200:55:0301:17:0101:39:2502:02:5702:27:3602:52:3403:18:21.53+01:05:179:246,4
31WEEDMAN Douglas 22NORDIC WALKING NEBRASKAOMAHAM70+2M 1900:34:0700:59:0101:24:2701:50:3402:17:1902:44:5403:12:1503:41:46.91+01:28:4210:305,7
Znaleziono 31 wynik(ów)