INWA NORDIC WALKING WORLD CUP - 5KM
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Gminy Kolbuszowa
Data : 2022-05-14
Miejsce : Mielno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 182
Wystartowało : 142
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 140
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1NIEPOKÓJ Radosław 174LUKI TEAM POLSKA/GMINA MIEJSCE PIASTOWEWROCANKAM30-391M 100:14:2800:29:19.12 5:5110,2
2STĘPAK Piotr 223TARNÓWM18-291M 200:14:3100:29:30.64+00:00:115:5410,2
3ORDZOWIAŁY Piotr 182NIWA OSIELECOSIELECM55-591M 300:14:3900:29:45.78+00:00:265:5710,1
4TOMCZYK Jakub 242LUKI TEAM POLSKAHUTA KOMOROWSKAM-Jun.1M 400:14:5800:30:34.00+00:01:146:069,8
5ROŻYNEK Miron 258KGHM METRACOWROCŁAWM55-592M 500:15:2200:30:58.33+00:01:396:119,7
6KONIK Jacek 133BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGSTEFKOWAM45-491M 600:15:4400:31:01.97+00:01:426:129,7
7MIELECKA Agnieszka 166GĄSAWAK50-541K 100:15:4000:31:28.25+00:02:096:179,5
8WOROCH Roman 253KGHMMETRACORUDNADOPIEWOM60-641M 700:15:3500:31:32.47+00:02:136:189,5
9WILUSZ Erwina 250VINGBERG POLSKA/ LUKI TEAM POLSKAIWONICZ-ZDRÓJK30-391K 200:15:2900:31:34.28+00:02:156:189,5
10SOKOŁOWSKI Marek 219VINGBERG POLSKA-PTG SOKÓŁ RYMANÓWRYMANÓW-ZDRÓJM55-593M 800:15:4500:31:44.34+00:02:256:209,5
11CYRUS Bogdan 89SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM50-541M 900:15:4900:31:57.79+00:02:386:239,4
12GRZĄDZIEL Darek 109BIESZCZADZKI KLUB N.WUSTRZYKI DOLNEM50-542M 1000:15:5000:32:02.41+00:02:436:249,4
13MISZTAL Grzegorz 168PRUSZYŃSKI SPORT TEAM- MASZYCANKA MASZYCESUŁKOWICEM30-392M 1100:15:5200:32:18.84+00:02:596:279,3
14WOJTASIŃSKI Daniel 251NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-441M 1200:16:0900:32:30.25+00:03:116:309,2
15PASIERB Marek 189PTG SOKÓŁ 1896 MIELECRZESZOWM65-691M 1300:16:2800:33:02.79+00:03:436:369,1
16WINNICKI Robert 291BKNWUSTRZYKI DOLNEM45-492M 1400:16:2700:33:31.80+00:04:126:429,0
17PILARZ Tomasz 195NORDICUS STRZYBNICAZBROSŁAWICEM40-442M 1500:16:3900:33:38.03+00:04:186:438,9
18PACYNA Jan 187NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM40-443M 1600:16:4300:33:42.79+00:04:236:448,9
19KRAKOWSKI Jerzy Piotr 141PTG SOKÓŁ 1893 MIELECMIELECM55-594M 1700:16:3600:33:58.08+00:04:386:478,8
20RYKAŁA Irena 294KROWICA HOŁODOWSKAK40-441K 300:16:5400:34:04.51+00:04:456:488,8
21MAŚLANKA Iwona 162MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-542K 400:16:5100:34:10.61+00:04:516:508,8
22SZPILMAN Katarzyna 236ESJA TEAMGDYNIAK50-543K 500:17:0100:34:18.52+00:04:596:518,7
23ZALISKO Oksana 256KKNW KOLBUSZOWALWIWK65-691K 600:16:5800:34:19.87+00:05:006:518,7
24GIEŁBAGA Aneta 104ACTIVE TEAM KOZŁÓWKOZŁÓWK45-491K 700:17:1000:34:30.37+00:05:116:548,7
25STĘPIEŃ Dorota 224KIELCEK45-492K 800:16:5900:34:30.75+00:05:116:548,7
26RAJEK Tomasz 205NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-543M 1800:17:0200:34:33.58+00:05:146:548,7
27FRANUSZKIEWICZ Marek 99HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJEHUTA KOMOROWSKAM50-544M 1900:17:0000:34:35.54+00:05:166:558,7
28BARTYŃSKI Zdzisław 83KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAM55-595M 2000:16:5100:34:37.54+00:05:186:558,7
29SKWIRUT Jerzy 217SOKÓŁ RYMANÓWRYMANÓWM-Niepełnosprawni(A)1M 2100:17:1100:34:43.31+00:05:246:568,6
30PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia 190SZCZODRKOWICEK45-493K 900:17:0800:34:48.32+00:05:296:578,6
31KORYCIŃSKI Daniel 138HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJEHUTA KOMOROWSKAM40-444M 2200:17:0100:35:00.00+00:05:407:008,6
32PUSZKARSKA Małgorzata 203GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK45-494K 1000:17:1200:35:07.28+00:05:487:018,5
33KONIK Mikołaj 132BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGSTEFKOWAM-Jun.2M 2300:17:1200:35:07.71+00:05:487:018,5
34ŁUKASIEWICZ-GODLEWSKA Anna 155PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-442K 1100:17:2500:35:13.74+00:05:547:028,5
35OLEKSYK Małgorzata 179BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK60-641K 1200:17:3900:35:18.44+00:05:597:038,5
36ZAWADZKI Krzysztof 257WETERANZIELONA GORAM-Niepełnosprawni(B)1M 2400:17:4100:35:52.10+00:06:327:108,4
37DUSZEŃKO Zygmunt 96KGHM METRACOLUBINM60-642M 2500:17:4700:35:56.73+00:06:377:118,3
38GĄGÓŁ Krzysztof 259KGHM METRACOGŁOGÓWM40-445M 2600:17:3900:35:58.71+00:06:397:118,3
39KŁAZ Mariusz 290Z NURTEM SAWY NW KLUBHANDZLÓWKAM30-393M 2700:17:5400:36:00.27+00:06:417:128,3
40PUKAS Małgorzata 202BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK60-642K 1300:17:5100:36:01.85+00:06:427:128,3
41STYGA Krystyna 229KOLBUSZOWAK60-643K 1400:17:5700:36:13.40+00:06:547:148,3
42PANCHYRZ Piotr 188NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GORYM45-493M 2800:18:0500:36:31.04+00:07:117:188,2
43STOLARCZYK Zenon 226WROCŁAWM70-741M 2900:18:0600:36:31.05+00:07:117:188,2
44PUSZKARSKI Adam 204GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM-Dzieci1M 3000:17:3100:36:32.82+00:07:137:188,2
45GUTOWSKA Magda 113PAUL TEAMMALBORKK45-495K 1500:17:5800:36:34.86+00:07:157:188,2
46KONIK Aleksandra 134BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGSTEFKOWAK45-496K 1600:18:0900:36:49.12+00:07:297:218,1
47SZPUNAR Mariusz 237Z NURTEM SAWY NW KLUBSONINAM50-545M 3100:17:5200:36:50.69+00:07:317:228,1
48PETRYSHYN Nataliia 192KK NW KOLBUSZOWALVIVK30-392K 17100:18:0600:36:51.50+00:07:327:228,1
49NIEPOKÓJ Paulina 175PTG SOKÓŁ RYMANÓWŁAZYK18-291K 1800:18:1800:36:51.87+00:07:327:228,1
50ŁYSIAK Paulina 156BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK30-393K 1900:18:1400:36:52.47+00:07:337:228,1
51JĘDRASZKO Jacek 120WARSZAWAM-Jun.3M 3200:18:0200:36:57.76+00:07:387:238,1
52MADEJSKI Paweł 157GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓWŻABNOM40-446M 33100:18:0700:36:59.01+00:07:397:238,1
53CZARNOTA Andrzej 92Z NURTEM SAWY NORDIC WALKING KLUBHANDZLÓWKAM65-692M 3400:18:2300:37:08.95+00:07:497:258,1
54BOROWIEC-WILK Agnieszka 85HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJEHUTA KOMOROWSKAK45-497K 2000:18:2000:37:13.98+00:07:547:268,1
55TOMCZYK Dorota 241HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJEHUTA KOMOROWSKAK45-498K 2100:18:2600:37:15.38+00:07:567:278,1
56GRZĄDZIEL Aleks 110BIESZCZADZKI KLUB N.WUSTRZYKI DOLNEM18-292M 3500:18:2700:37:32.46+00:08:137:308,0
57WILK Dariusz 248MARKIM55-596M 3600:18:3000:37:33.80+00:08:147:308,0
58SZENDZIELORZ Ilona 233MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAK65-692K 2200:18:4100:37:56.11+00:08:367:357,9
59ŚWIRSZCZ Tomasz 239LUBLIN CHODZI Z KIJKAMIŚWIDNIKM65-693M 3700:18:2500:37:58.09+00:08:387:357,9
60GRYGOROWICZ Bogdan 108KGHM METRACOLUBINM70-742M 3800:18:5400:38:05.70+00:08:467:377,9
61KOLB Barbara 129HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJEHUTA KOMOROWSKAK50-544K 2300:19:0400:38:28.67+00:09:097:417,8
62WIĘCŁAW Tomasz 247RZESZÓWM45-494M 3900:18:4700:38:39.04+00:09:197:437,8
63KOPACZ Marek 136KOLBUSZOWAM45-495M 4000:19:0300:38:39.23+00:09:207:437,8
64MIELNICZEK Kazimierz 167KOLBUSZOWAM60-643M 4100:19:0800:38:40.17+00:09:217:447,8
65MAJEWSKI Jan 159GORZYCE CHODZI Z KIJKAMIGORZYCEM70-743M 4200:19:0500:38:41.74+00:09:227:447,8
66KRAWCZYK Krzysztof 145JEST LEPIEJ CZĘSTOCHOWAŻEGLCEM30-394M 4300:19:0800:38:58.46+00:09:397:477,7
67FRANUSZKIEWICZ Ewa 98HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJEHUTA KOMOROWSKAK45-499K 2400:19:2500:39:06.58+00:09:477:497,7
68CZUBASIEWICZ Monika 93NORDICUS STRZYBNICAZBROSŁAWICEK50-545K 2500:19:3500:39:07.16+00:09:487:497,7
69SOMIAK Marta 220NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-443K 2600:19:3000:39:07.26+00:09:487:497,7
70DYBEŁ Agnieszka 97NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)1K 2700:19:2800:39:18.56+00:09:597:517,6
71KARCZMARSKI Krzysztof 126JOVI OBORY KOZIENICEKOZIENICEM65-694M 4400:19:2700:39:19.39+00:10:007:517,6
72HILGNER Katarzyna 116NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK50-546K 2800:19:2700:39:21.29+00:10:027:527,6
73LACHOWSKA Ewa 150BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK60-644K 2900:19:4500:39:25.40+00:10:067:537,6
74GÓRECKA Iwona 106STADION ŚLĄSKIŚWIĘTOCHŁOWICEK55-591K 3000:19:3100:39:26.90+00:10:077:537,6
75BARCZYK Jolanta 81NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK60-645K 3100:19:4200:39:27.57+00:10:087:537,6
76WRÓBEL Halina 254KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK60-646K 3200:19:4000:39:30.50+00:10:117:547,6
77ROCHNIA Kasia 207NORDICUS STRZYBNICAZBROSŁAWICEK40-444K 3300:19:4000:39:36.75+00:10:177:557,6
78HANUS Joanna 114PASJONAUCI KROSNOKROSNOK-Niepełnosprawni(B)1K 3400:19:3700:39:42.69+00:10:237:567,6
79SULECKA Gabriela 232ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)2K 3500:19:3700:39:44.14+00:10:257:567,6
80MORAWIEC Marzena 169NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK45-4910K 3600:20:0400:39:58.92+00:10:397:597,5
81LYFIARENKO Alin 153KKNWKOLBUSZOWAM40-447M 4500:19:2800:40:01.20+00:10:428:007,5
82IVANISHENA Tatiana 118KKNWKOLBUSZOWAK55-592K 37100:19:4500:40:05.70+00:10:468:017,5
83SĘDZIK Katarzyna 214LECYMY DURŚBYTOMK45-4911K 3800:19:5400:40:14.17+00:10:558:027,5
84KRAMNYSTA Margaryta 144KKNWKOLBUSZOWAK-Niepełnosprawni(B)2K 3900:20:0100:40:25.39+00:11:068:057,4
85GIZA Elżbieta 105NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK60-647K 4000:20:1200:40:44.24+00:11:258:087,4
86PODORSKI Roman 199STG TARNÓWTARNÓWM80+1M 4600:20:0500:40:51.15+00:11:328:107,3
87KURDZIEL Anna 149KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK40-445K 4100:20:0400:40:55.82+00:11:368:117,3
88GUL-BOGACZ Jolanta 112KKNWKOLBUSZOWAK45-4912K 4200:20:2900:40:59.04+00:11:398:117,3
89FRYC Jan 100KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAM60-644M 4700:20:5700:41:02.60+00:11:438:127,3
90HARAF Wiesław 115KOLBUSZOWAM60-645M 4800:20:5800:41:04.29+00:11:458:127,3
91SZNAJDER Zenon 235RYBNIKM70-744M 4900:20:2300:41:06.27+00:11:478:137,3
92STARZEC Maksymilian 222KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAM70-745M 5000:20:2100:41:17.74+00:11:588:157,3
93CZARNOTA Wanda 91Z NURTEM SAWY NORDIC WALKING KLUBHANDZLÓWKAK60-648K 4300:20:2000:41:20.78+00:12:018:167,3
94SUDOŁ Andrzej 230KOLBUSZOWAM55-597M 5100:20:2600:41:23.74+00:12:048:167,2
95GUL Monika 111KOLBUSZOWAK30-394K 4400:21:0800:41:26.44+00:12:078:177,2
96KRUDYSZ-STARZEC Jadwiga 148KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK65-693K 4500:20:2700:41:29.31+00:12:108:177,2
97KOPACZ Elżbieta 135KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK45-4913K 4600:20:5900:42:27.82+00:13:088:297,1
98SZNAJDER Teresa 234RYBNIKK65-694K 4700:21:1000:42:44.40+00:13:258:327,0
99GRZYB Beata 295KGHMMETRACORUDNALUBLINK50-547K 4800:21:3500:43:18.45+00:13:598:396,9
100FEJDASZ Józef 288RZESZÓWM70-746M 5200:21:1000:43:20.36+00:14:018:406,9
101KRÓL Grażyna 147KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK65-695K 4900:21:3000:43:21.24+00:14:028:406,9
102KUS Andrzej 208KKNWRZESZÓWM45-496M 5300:21:0000:43:24.67+00:14:058:406,9
103BREGUŁA Ewa 86NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK55-593K 5000:21:4500:43:26.03+00:14:068:416,9
104MANSFELD Dorota 160NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK50-548K 5100:21:4700:43:27.83+00:14:088:416,9
105TOPOLEWICZ Teresa 244KOLBUSZOWAK40-446K 5200:21:2900:43:51.80+00:14:328:466,8
106SZYMAŃSKA Elżbieta 238KOLBUSZOWAK30-395K 5300:21:1200:43:53.04+00:14:338:466,8
107MAJCHRZYK Stefan 158NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM60-646M 5400:21:4000:43:54.91+00:14:358:466,8
108PIĄTKOWSKI Józef 193KGHM METRACOPOLKOWICEM75-791M 5500:21:4600:44:12.78+00:14:538:506,8
109PISARSKA Barbara 196NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK50-549K 5400:22:0800:44:20.81+00:15:018:526,8
110JAGIEŁŁA Danuta 119NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK65-696K 5500:22:1000:44:35.52+00:15:168:556,7
111SUDOŁ Maria 231KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK65-697K 5600:22:0200:44:41.53+00:15:228:566,7
112GANCARZ Zbigniew 101MIELECM-Niepełnosprawni(B)2M 5600:22:3200:44:49.13+00:15:308:576,7
113NOWORYTA Jacek 177WARSZAWAM80+2M 5700:22:1100:44:49.40+00:15:308:576,7
114OŚRÓDKA Jolanta 185NORDICUSTARNOWSKIE GÓRYK55-594K 5700:22:1400:44:49.66+00:15:308:576,7
115KOCZUR Dorota 128KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK65-698K 5800:22:1800:44:49.72+00:15:308:576,7
116PILARZ Zuzanna 194NORDICUS STRZYBNICAZBROSŁAWICEK40-447K 5900:22:2900:44:50.85+00:15:318:586,7
117KOPEĆ Ewa 137HUCIEŃSKIE WŁÓCZY KIJEHUTA KOMOROWSKAK45-4914K 6000:23:0400:44:51.16+00:15:328:586,7
118PŁAZA Anna 197KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WAKINGKOLBUSZOWAK65-699K 6100:22:1800:44:59.20+00:15:408:596,7
119WOLKO Barbara 252NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK55-595K 6200:22:3200:45:06.89+00:15:479:016,7
120SAJDAK Stanisław 212KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAM75-792M 5800:23:0600:45:56.10+00:16:369:116,5
121SKOWROŃSKA Elżbieta 216KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK70-741K 6300:22:3400:46:10.32+00:16:519:146,5
122KOZAK Teresa 140KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK60-649K 6400:22:4300:46:24.10+00:17:049:166,5
123STUDNICKI Ryszard 227KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WAKINGKOLBUSZOWAM75-793M 5900:23:0900:46:43.39+00:17:249:206,4
124KOŁODZIEJ Halina 130KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK70-742K 6500:23:0400:47:05.31+00:17:469:256,4
125LASOCIŃSKA Ewa 297NW WŁÓCZYKIJ LEŻAJSKLEŻAJSKK75-791K 6600:22:5600:47:15.50+00:17:569:276,3
126LEJA Anna 151NW WŁÓCZYKIJ LEŻAJSKLEŻAJSKK30-396K 6700:23:2700:47:17.89+00:17:589:276,3
127RÓG Danuta 210KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK70-743K 6800:23:1300:47:29.48+00:18:109:296,3
128KŁAK Magdalena 127¸¸Z NURTEM SAWY' NORDIC WALKING CLUBHANDZLÓWKAK40-448K 6900:24:2300:48:00.53+00:18:419:366,3
129LYFIARENKO Serhii 154KOLBUSZOWAM-Dzieci2M 6000:24:2300:48:40.74+00:19:219:446,2
130NOWAK Barbara 176KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK50-5410K 7000:24:2200:49:16.93+00:19:579:516,1
131PONIATOWSKA Alina 200NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK65-6910K 7100:24:3100:49:42.47+00:20:239:566,0
132NIEMIEC Bogdan 173NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM60-647M 6100:25:1500:51:08.69+00:21:4910:135,9
133MAZAN Czesława 163KKNWKOLBUSZOWAK65-6911K 7200:25:3200:51:24.48+00:22:0510:165,8
134BARTYŃSKA Lidia 82-KOLBUSZOWAK55-596K 7300:25:5200:51:50.82+00:22:3110:225,8
135ROZENBAJGER Helena 209KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK75-792K 7400:25:5100:53:23.35+00:24:0410:405,6
136MUSKUS Kazimierz 172KLUB NW WŁÓCZYKIJE LEŻAJSKLEŻAJSKM75-794M 6200:25:1300:54:28.65+00:25:0910:535,5
137TOPOLEWICZ Edward 243KOLBUSZOWAM80+3M 6300:27:0100:54:48.80+00:25:2910:575,5
138DRAUS Ewa 95KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK60-6410K 7500:27:5600:57:08.78+00:27:4911:255,3
139KOSMALA JASKÓLSKA Joanna 139NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK45-4915K 7600:30:2601:05:44.96+00:36:2513:084,6
140ORZECHOWSKI Grzegorz 184KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WAKINGKOLBUSZOWAM-Niepełnosprawni(B)3M 6400:31:1401:07:43.88+00:38:2413:324,4
141MARGAŃSKA Stanisława 161KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK75-793K 7700:32:05+00:17:3712:504,7
142CHODOROWSKA Zenona 87KKNW KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK70-744K 7800:32:45+00:18:1713:064,6
Znaleziono 142 wynik(ów)