INWA NORDIC WALKING WORLD CUP RELAY - SENIOR
INWA NORDIC WALKING WORLD CUP 2022
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Gminy Kolbuszowa
Data : 2022-05-15
Miejsce : Kolbuszowa
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 28
Wystartowało : 28
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 28
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Żeńska | Miksty 60+ | Męska | Miksty
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MRodzaj sztafetyŻół. kartkiCzer. kartkiLaps_1
2.5km
Laps_2
5km
Laps_3
7.5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1WOJTOWICZ Tomasz
DELĄG Jakub
NIEPOKÓJ Radosław
WOŁOSZKA Artur
20LUKI TEAM POLSKAMęska1M 1Męska00:14:4300:30:1900:44:4800:59:24.36 5:5610,1
2CYRUS Bogdan
ROMANOWSKI Daniel
STĘPAK Piotr
STILLER Karol
6BOB KAM TEAMBOGDAN CYRUSMęska2M 2Męska00:16:0100:30:4500:45:5301:00:53.00+00:01:286:059,9
3SŁUPIANEK Paweł
DEMBOWSKA Zofia
MIELECKA Agnieszka
MARCZAK Tomasz
19BOB-KAM TEAM LLBOGDAN CYRUSMiksty1M 3Miksty200:15:1100:31:3300:47:2301:01:57.65+00:02:336:119,7
4WILUSZ Erwina
SOKOŁOWSKI Marek
KRAWCZYK Małgorzata
JANOCHA Robert
5PERŁY PODKARPACIAMiksty2M 4Miksty100:15:0700:30:5800:47:3201:03:30.93+00:04:066:219,4
5SIWAK Piotr
MAŚLANKA Iwona
ROŻYNEK Miron
JĘDRASIAK Renata
11KGHM METRACO RUDNAMiksty3K 1Miksty00:15:5600:32:4800:48:3001:05:10.15+00:05:456:319,2
6KRAJEWSKA Hanna
MOTYL Anna
KRAWĘTEK Agnieszka
JACHIMOWICZ Renata
21LUKI TEAM POLSKAŻeńska1K 2Żeńska00:15:1500:32:0300:48:5501:05:27.05+00:06:026:329,2
7KUSTAL Marcin
RAJEK Tomasz
WOJTASIŃSKI Daniel
DĘBSKI Bartłomiej
24NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAMęska3M 5Męska00:15:4400:33:2100:49:3601:05:43.89+00:06:196:349,1
8KRAKOWSKI Jerzy Piotr
POSIKATA Joanna
GIEŁBAGA Aneta
PASIERB Marek
22PTG SOKÓŁ 1893 MIELECMiksty4M 6Miksty00:15:5800:33:3400:51:4801:08:02.36+00:08:386:488,8
9RYKAŁA Irena
KUBISZYN Wiesława
ZAPALSKA-CZARNY Iwona
KUBISZYN Małgorzata
7SPRING TEAMŻeńska2K 3Żeńska100:16:1200:34:1500:52:3201:09:00.14+00:09:356:548,7
10KAMIŃSKA Beata
GAWOR Renata
PINIS Agnieszka
RAJEK Magdalena
25NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻeńska3K 4Żeńska00:17:4200:36:2500:53:4101:10:38.76+00:11:147:038,5
11KUBISZYN Tadeusz
RYKAŁA Tomasz
KALIŃSKI Stanisław
GWOZDA Grzegorz
8SPRING TEAMMęska4M 7Męska100:16:3400:34:1200:53:3801:11:20.54+00:11:567:088,4
12KOŃCZEWSKA Bożena
PUKAS Małgorzata
KONIK Aleksandra
OLEKSYK Małgorzata
23BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGŻeńska4K 5Żeńska100:16:5600:35:4900:54:0501:11:45.78+00:12:217:108,4
13STYGA Krystyna
WROBEL Halina
ZALISKO Oksana
PIETRYSHYN Natalja
17KKNWŻeńska5K 6Żeńska200:17:5800:38:0300:56:1401:14:16.95+00:14:527:258,1
14PILARZ Tomasz
PANCHYRZ Piotr
SOMIAK Piotr
PACYNA Jan
3NORDOCUS STRZYBNICAMęska5M 8Męska00:18:1100:36:4600:54:2301:14:23.00+00:14:587:268,1
15DOMASŁAWSKA-PYTLIK Ewelina
-KUREK Katarzyna
KUPCZYN Iwona
PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia
12PRUSZYŃSKI SPORT TEAM MASZYCANKA MASZYCEŻeńska6K 7Żeńska200:21:2200:39:4500:57:4901:15:42.05+00:16:177:347,9
16LACHOWSKA Ewa
WNĘK Ewa
WOROCH Roman
GRYGOROWICZ Bogdan
10KGHM METRACO RUDNAMiksty 60+1K 8Miksty 60+100:19:3300:41:5300:58:1401:18:34.89+00:19:107:517,6
17SOMIAK Marta
ROCHNIA Katarzyna
HILGNER Katarzyna
KORPOK Aleksandra
9NORDICUS STRZYBNICAŻeńska7K 9Żeńska00:19:1200:38:3900:58:3401:18:56.78+00:19:327:537,6
18KRÓL Grażyna
KOPACZ Elzbieta
SHAVED Olena
KUKHAR Ganna
18KKNWŻeńska8K 10Żeńska200:21:3500:43:0101:01:3701:20:20.83+00:20:568:027,5
19OWCZAREK Henryka
TOMCZYKI Edward
ZAWADZKI Krzysztof
CHOLEWKA Jolanta
27ZIELONE GROSZKI POZNAŃPOZNAŃMiksty 60+2M 9Miksty 60+00:23:1900:41:4801:00:2501:21:49.35+00:22:248:107,3
20MALIŃSKA-ŁAGUDZA Anna
MARSZAŁEK Marzena
RERUTKA Sabina
KRUK Katarzyna
13PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCEŻeńska9K 11Żeńska00:22:4400:43:1101:04:3401:25:39.40+00:26:158:337,0
21KURDZIEL Anna
IVANISHENA Tatiana
LUFERENKO Alina
BORTYŃSKA Lidia
28KOLBUSZOWSKI KLUB NWŻeńska10K 12Żeńska100:20:0300:40:1401:03:3101:27:35.21+00:28:108:456,9
22LASOŃ Joanna
CIEŚLIK Katarzyna
KLIMIUK Blanka
SKUŁA - KOŚCIŃSKA Marzena
14PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCEŻeńska11K 13Żeńska200:22:0100:45:5001:07:2701:29:47.83+00:30:238:586,7
23NIEMIEC Bogdan
DRYNDA Franciszek
KORPOKSZWIEC Roman
MAJCHRZYK Stefan
4NORDICUS STRZYBNICAMęska6M 10Męska00:25:5100:48:3001:08:1701:30:27.46+00:31:039:026,6
24KOZAK Teresa
KOŁODZIEJ Halina
HARAF Wieslaw
STUDNICKI Ryszard
15KKNW KOLBUSZOWAMiksty 60+3K 14Miksty 60+100:22:1100:45:4901:06:0001:30:31.41+00:31:079:036,6
25PISARSKA Barbara
WOLKO Barbara
MORAWIEC Marzena
PILARZ Zuzanna
2NORDICUS STRZYBNICAŻeńska12K 15Żeńska00:24:0500:46:2801:10:1301:30:44.63+00:31:209:046,6
26PONIATOWSKA Alina
JAGIEŁŁA Danuta
OŚRÓDKA Jolanta
GIZA Elżbieta
1NORDICUS STRZYBNICAŻeńska13K 16Żeńska00:23:4700:47:2401:10:1701:33:50.75+00:34:269:236,4
Niesklasyfikowani
DQBARTYNSKI Zdzislaw
PUZIO Marek
KARAKIEWICZ Roman
KOPACZ Marek
16KKNWMęskaMęska100:17:22 DQ00:34:52 DQ00:54:26 DQ01:15:44.73 DQ0:007,9
DQGĄGÓŁ Krzysztof
JAKUBISZYN Borys
DUSZEŃSKO Zygmunt
PIĄTKOWSKI Józef
26KGHM METRACOMęskaMęska3100:21:14 DQ00:38:59 DQ00:57:09 DQ01:15:46.19 DQ0:007,9
Znaleziono 28 wynik(ów)