Organizator : | HVACR.pl |
Data : | 2018-06-03 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 412 |
Wystartowało : | 351 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 350 |
Na trasie : | 1 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : |
Debiutanci Kategorie Branżowe Specjalne Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Firma | Czas startu | Announcer 9.8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARSZAŁEK Przemysław | 207 | ALFACO RUNNING TEAM | GDYNIA | M-30 | ALFACO | 00:00:00 | ||
2 | KOWALCZYK Piotr | 234 | ALNOR | WARSZAWA | M-30 | 00:00:00 | 01:14:24 | ||
3 | CYRANKOWSKA Aleksandra | 108 | H2O Team MWiO Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K-30 | Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. | 00:00:00 | ||
4 | KASPRZYK Piotr | 22 | ANIRO Run Team | TORUŃ | M-40 | 00:00:01 | 00:39:08 | ||
5 | SZWEDA Mirosława | 358 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:01 | 00:40:09 | |||
6 | KOTŁOWSKI Bartosz | 350 | KLIMAT SOLEC | BYDGOSZCZ | M-20 | KLIMAT SOLEC | 00:00:01 | 00:34:53 | |
7 | MRUK Tomasz | 368 | Czarne Stopy.SM | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:01 | 00:37:46 | ||
8 | WRÓBLEWSKI Tomasz | 99 | MOGILNO | M-40 | ASZ-TOM | 00:00:02 | 00:40:30 | ||
9 | LIDZBARSKI Janusz | 235 | CHWASZCZYNO | M-30 | UP System | 00:00:02 | 00:37:05 | ||
10 | STAFIEJ Sylwester | 259 | Rotenso Team | KATOWICE | M-30 | ROTENSO | 00:00:02 | 00:46:57 | |
11 | TOBÓR Paweł | 261 | Rotenso Team | KATOWICE | M-20 | ROTENSO | 00:00:02 | 00:50:42 | |
12 | PAŁKA Mariusz | 264 | Rotenso Team | KATOWICE | M-30 | ROTENSO | 00:00:02 | 00:56:41 | |
13 | PIEKARSKI Marek | 395 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:02 | 00:41:06 | |||
14 | BURZYŃSKA Anna | 258 | Rotenso Team | KATOWICE | K-30 | ROTENSO | 00:00:03 | 01:11:05 | |
15 | KUŚNIEREK Bartosz | 287 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M-30 | 00:00:03 | 00:40:34 | ||
16 | KUCZEK Piotr | 359 | KS Zryw Radziejów | RADZIEJÓW | M-40 | Instalacje Grzewcze i Sanitarne Piotr Kuczek | 00:00:03 | 00:37:36 | |
17 | PIĄTKOWSKI Michał | 28 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | TORUŃ | M-20 | 00:00:03 | 00:39:39 | ||
18 | TOMŻYŃSKI Maciej | 262 | Rotenso Team | KATOWICE | M-20 | ROTENSO | 00:00:03 | 01:11:06 | |
19 | JASIŃSKI Arkadiusz | 324 | SZCZECIN | M-40 | zwik szczecin | 00:00:03 | 00:44:42 | ||
20 | JUNIK Łukasz | 217 | POZNAŃ | M-30 | RUREX | 00:00:03 | 00:41:54 | ||
21 | MODRZYŃSKI Jacek | 24 | KROTOSZYN | M-30 | NTs Daria Poczta | 00:00:04 | 00:44:49 | ||
22 | REDLARSKI Michał | 141 | H2O Team MWiO Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-30 | MWiO SP. Z O.O. GRUDZIĄDZ | 00:00:04 | 00:46:03 | |
23 | PAWLIK Stanisław | 209 | OSIELSKO | M-50 | 00:00:04 | 00:41:20 | |||
24 | KAŁAS Magdalena | 150 | GDAŃSK | K-20 | 00:00:04 | 00:45:17 | |||
25 | FRONTCZAK Iwona | 183 | INOWROCŁAW | K-40 | 00:00:04 | 00:53:41 | |||
26 | JAROCH-LIDZBARSKA Magdalena | 248 | Ambitious Runners Team | GDYNIA | K-30 | 00:00:04 | 00:45:01 | ||
27 | MADERA Andrzej | 384 | WROCŁAW | M-40 | WIGMORS | 00:00:04 | 00:42:45 | ||
28 | GRAJZER Mirosław | 222 | POZNAŃ | M-60+ | Warsztat Instalacyjny Wod.Kan.Gaz.i C.O. | 00:00:05 | 00:48:57 | ||
29 | NOWAKOWSKI Jerzy | 251 | ANIRO Run Team | TORUŃ | M-40 | 00:00:05 | 00:43:05 | ||
30 | ZGLIŃSKA Anna | 267 | UNISŁAW | K-30 | 00:00:05 | 00:53:01 | |||
31 | WASIK Łukasz | 346 | GRUDZIĄDZ | M-20 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | 00:00:05 | 00:47:26 | ||
32 | CZAJKOWSKA Sylwia | 50 | Fotojoker | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:06 | 00:45:23 | ||
33 | BŁAŻEJAK Krzysztofa` | 176 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:06 | 00:52:46 | |||
34 | SARNOWSKA Patrycja | 254 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:06 | 00:51:39 | |||
35 | OLEJNIK Krzysztof | 215 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:06 | 00:42:36 | |||
36 | HELSZTAJN Robert | 322 | Pałuki Running Team | ŻNIN | M-40 | 00:00:06 | 00:44:11 | ||
37 | BRYJA Robert | 367 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:06 | 00:52:13 | |||
38 | GOŁATA Wojciech | 95 | WILCZA WATAHA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M-30 | 00:00:07 | 00:45:55 | ||
39 | KRUPIŃSKA Izabela | 109 | H2O Team MWiO Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K-30 | Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. | 00:00:07 | 00:50:38 | |
40 | BOROWSKI Radosław | 280 | MLKS Krajna Sępólno | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:07 | 00:47:09 | ||
41 | PIWOŃSKI Zbigniew | 307 | WŁOCŁAWEK | M-40 | 00:00:07 | 00:42:16 | |||
42 | SAPA Kacper | 323 | Bydgoskie Żółwie | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:07 | 00:45:06 | ||
43 | CIEŚLAK Hanna | 6 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:08 | 01:00:44 | |||
44 | SZAKALSKI Michał | 19 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | 01:00:44 | |||
45 | SZYMAŃSKI Tomasz | 154 | BYDGOSZCZ | M-30 | DTM System | 00:00:08 | 00:55:15 | ||
46 | KOŁACZ Artur | 219 | ALNOR | WARSZAWA | M-30 | 00:00:08 | 00:54:12 | ||
47 | KRUPIŃSKI Rafał | 238 | KLIMOR TEAM | GDAŃSK | M-20 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:08 | 00:51:45 | |
48 | HORYD Justyna | 269 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:08 | 00:52:37 | |||
49 | GRUSZECZKA Patryk | 331 | Polska Grupa Biegowa | GRUDZIĄDZ | M-30 | 00:00:08 | 00:57:26 | ||
50 | WIECZOREK Kamila | 229 | ALNOR | WARSZAWA | K-20 | 00:00:08 | 00:50:44 | ||
51 | WROBEL Mateusx | 143 | FABIANKI | M-20 | 00:00:09 | 00:49:12 | |||
52 | STEĆ Jacek | 241 | KLIMOR TEAM | WARSZAWA | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:09 | 01:09:08 | |
53 | CZARNECKI Mirosław | 376 | ZŁOTÓW | M-50 | 00:00:09 | 00:47:40 | |||
54 | GRZYWIŃSKI Grzegorz | 65 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:09 | 00:44:54 | ||
55 | BEREDA Adam | 242 | KLIMOR TEAM | WARSZAWA | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:10 | 00:53:52 | |
56 | MIOTK Marek | 273 | KLIMOR TEAM | BYTÓW | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:10 | 01:04:21 | |
57 | TYCZYŃSKI Sławomir | 249 | Filgrosoil | LESZNO | M-40 | 00:00:10 | 00:47:23 | ||
58 | WASILEWSKI Wojtek | 385 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:10 | 00:49:53 | |||
59 | WITEK Karol | 90 | OSIE | M-30 | 00:00:11 | 00:48:13 | |||
60 | ZIEMBAA Agaa | 354 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:11 | 00:51:05 | |||
61 | KUZERA Przemysław | 382 | JANKOWO | M-40 | Celt | 00:00:11 | 00:50:26 | ||
62 | ZAMOJSKI Andrzej | 86 | TORUŃ | M-30 | 00:00:12 | 00:48:47 | |||
63 | KOWAL Michał | 310 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-40 | 00:00:12 | 00:50:16 | |||
64 | RUTKOWSKI Rafał | 239 | KLIMOR TEAM | REDA | M-40 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:12 | 00:57:46 | |
65 | NOWAK Józef | 283 | SKÓRZEWO | M-60+ | HYDROWODKAN | 00:00:12 | 00:53:16 | ||
66 | BUTRYM Piotr | 121 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:12 | 00:49:29 | |||
67 | KOSIK Marcin | 206 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-30 | ATI Systemy Elektroniczne Grudziądz | 00:00:12 | 01:01:16 | |
68 | CZYŻEWSKI Mateusz | 332 | GRUPA KACZMAREK | BYDGOSZCZ | M-30 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:13 | 00:47:56 | |
69 | JUREK Piotr | 135 | SZUBIN | M-50 | 00:00:13 | 00:45:56 | |||
70 | BINKOWSKI Kamil | 231 | GNIEWKOWO | M-16 | 00:00:13 | 00:54:00 | |||
71 | JAGIEŁO Sylwia | 144 | BBL Inowrocław/Inowrocław Biega | INOWROCŁAW | K-40 | 00:00:14 | 00:54:55 | ||
72 | SANIAK Piotr | 260 | Rotenso Team | KATOWICE | M-20 | ROTENSO | 00:00:14 | 01:12:00 | |
73 | MIKLASZ Piotr | 334 | KLIMOR TEAM | KATOWICE | M-30 | KLIMOR Sp. z o.o. Sp. K. | 00:00:14 | 00:51:27 | |
74 | BRZEZINSKI Maciej | 364 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:14 | 00:48:51 | |||
75 | BOROWIEC Wioleta | 145 | BBL SZUBIN | SZUBIN | K-30 | 00:00:15 | 00:57:59 | ||
76 | HAUS Katarzyna | 146 | SZUBIN | K-40 | 00:00:15 | 00:58:00 | |||
77 | KARASZEWSKI Mikołaj | 373 | INOWROCŁAW | M-30 | 00:00:15 | 01:09:36 | |||
78 | DACIO Darek | 136 | SZUBIN | M-20 | 00:00:15 | 00:57:59 | |||
79 | PACZKOWSKI Mirosław | 305 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:15 | 00:49:35 | |||
80 | MIKLASZ Katarzyna | 335 | KLIMA-THERM TEAM | KATOWICE | K-30 | KLIMA-THERM SP. Z O.O. | 00:00:15 | 01:05:29 | |
81 | NIZWANTOWSKI Rafał | 161 | WĄBRZEŹNO | M-30 | 00:00:16 | 01:02:13 | |||
82 | FERENS Paweł | 281 | INOWROCŁAW | M-40 | 00:00:16 | 00:53:35 | |||
83 | JANUSZKIEWICZ Kornelia | 37 | WATAHA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:17 | 01:07:55 | ||
84 | DEKA Ireneusz | 298 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-30 | Body Joy Roma Deka fitness usługi transoprt | 00:00:17 | 00:53:35 | ||
85 | PRĄTNICKI Mariusz | 301 | INOWROCŁAW | M-40 | 00:00:17 | 00:54:00 | |||
86 | KOTLAREK Mariusz | 371 | INOWROCŁAW | M-20 | 00:00:18 | 00:53:44 | |||
87 | ADAMCZYK Agnieszka | 311 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K-30 | 00:00:18 | 00:58:10 | |||
88 | ARACH Przemysław | 179 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:18 | 00:51:05 | |||
89 | CZARNECKA Małgorzata | 375 | ZŁOTÓW | K-50 | 00:00:19 | 01:07:28 | |||
90 | ŻUCHELKOWSKI Rafał | 224 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:20 | 00:58:03 | |||
91 | KOSZELA Renata | 271 | ZALASEWO | K-40 | 00:00:20 | 01:05:25 | |||
92 | CHMARA Rafał | 374 | AMBAR | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:20 | 00:48:54 | ||
93 | HEJNA Kamil | 321 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:20 | 00:46:01 | |||
94 | ZAMIATOWSKA Kinga | 330 | BELLA LINE BDG | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:21 | 00:54:33 | ||
95 | KODRANC Marcin | 345 | TRZEMESZNO | M-30 | 00:00:21 | 00:57:14 | |||
96 | POTRZEBOWSKA Agata | 106 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:21 | 00:54:08 | |||
97 | JARANTOWICZ Adam | 388 | ŚWIECIE | M-30 | 00:00:21 | 00:48:25 | |||
98 | JARANTOWICZ Małgorzata | 390 | ŚWIECIE | K-30 | 00:00:21 | 01:02:36 | |||
99 | GROBELNA Monika | 312 | KOBYLARNIA | K-30 | 00:00:22 | 00:58:07 | |||
100 | RICHERT Teresa | 89 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | K-30 | ZWiK Chełmno | 00:00:22 | 01:06:32 | |
101 | RÓŻAŃSKA Agnieszka | 353 | ZWiK Chełmno | KLAMRY | K-40 | 00:00:22 | 01:06:38 | ||
102 | TYMCZEWSKA Alicja | 163 | TYMGAZ GNIEZNO | GNIEZNO | K-20 | 00:00:23 | 00:59:48 | ||
103 | JÓŹWIAK Hubert | 164 | TYMGAZ GNIEZNO | GNIEZNO | M-20 | 00:00:23 | 00:59:47 | ||
104 | NALIK Marta | 349 | KLIMAT SOLEC | BYDGOSZCZ | K-20 | KLIMAT SOLEC | 00:00:23 | 01:03:17 | |
105 | BRZUCHALSKI Mati | 96 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:24 | 00:42:48 | |||
106 | MORAWSKI Piotr | 315 | SZPETAL GÓRNY | M-20 | 00:00:24 | 00:58:37 | |||
107 | DULCET Maria | 379 | DOBRCZ | K-16 | 00:00:24 | 00:55:32 | |||
108 | FRYDRYCH Bartłomiej | 285 | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M-30 | 00:00:25 | 00:55:17 | |||
109 | NOWAK Tomasz | 286 | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | M-30 | 00:00:25 | 00:55:18 | |||
110 | KRAJEWSKA Jagoda | 327 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:25 | 01:04:21 | |||
111 | LACH Bogumiła | 343 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:25 | 01:00:01 | |||
112 | LACH Paweł | 275 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:25 | 00:50:28 | |||
113 | TOMKIEWICZ Martyna | 279 | Atos Bydgoszcz | PŁOCK | K-20 | 00:00:25 | 00:59:31 | ||
114 | NUNZEK Agnieszka | 122 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:26 | 01:08:34 | |||
115 | TRUSZCZYŃSKA Joanna | 138 | GDYNIA | K-40 | 00:00:26 | 01:00:04 | |||
116 | MICHALSKA Daria | 338 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:26 | 00:56:38 | |||
117 | NOWICKI Adam | 116 | pentel team | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:27 | 00:50:18 | ||
118 | DRZEWIECKI Rafał | 342 | NIEMCZ | M-40 | 00:00:27 | 00:50:17 | |||
119 | GUMIENNY Maciej | 139 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:27 | 01:06:19 | |||
120 | KACZMAREK Sebastian | 199 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:27 | 00:50:13 | |||
121 | WIŚNIEWSKI Piotr | 148 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:28 | 00:52:02 | |||
122 | KRASIŃSKI Piotr | 257 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:28 | 00:50:46 | |||
123 | LOOSE Michał | 132 | GRUPA KACZMAREK | SŁUPOWIEC | M-20 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:28 | 00:51:54 | |
124 | KASPROWICZ Piotr | 15 | JW1515 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:30 | 01:00:28 | ||
125 | LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia | 56 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:31 | 00:57:06 | |||
126 | CZERWIAKOWSKI Sebastian | 225 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:31 | 00:58:25 | |||
127 | SYGULSKA Justyna | 340 | RUN PASJA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:31 | 01:05:44 | ||
128 | ZGÓRSKI Maciej | 185 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:31 | 00:56:50 | |||
129 | MIZEREK Rafał | 186 | WARSZAWA | M-30 | 00:00:31 | 01:00:56 | |||
130 | NALEWALSKA Justyna | 103 | Serce Tybetu | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:32 | 01:03:18 | ||
131 | RENC Patryk | 133 | Serce Tybetu | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:32 | 00:57:00 | ||
132 | MODRZEJEWSKI Wojciech | 152 | JW.3775 CHOJNICE | CHOJNICE | M-40 | 00:00:32 | 00:55:19 | ||
133 | KACZOROWSKI Rafał | 380 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:32 | 00:48:41 | |||
134 | REPCZYŃSKI Tomasz | 7 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:33 | 00:55:22 | |||
135 | CIESIELSKI Damian | 49 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:33 | 00:57:13 | |||
136 | CISZEWSKI Paweł | 266 | BRZOSTOWO 30A | M-30 | 00:00:33 | 00:56:31 | |||
137 | TRZYMKOWSKI Adrian | 381 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:33 | 01:05:49 | |||
138 | WIŚNIEWSKI Przemysław | 387 | TORUŃ | M-30 | 00:00:34 | 01:00:27 | |||
139 | NOWAK Agnieszka | 228 | INOWROCŁAW | K-30 | 00:00:34 | 01:05:22 | |||
140 | KABAT Jakub | 140 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KR. | M-16 | 00:00:35 | 00:50:33 | ||
141 | MAJCHRZAK Dawid | 156 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:35 | 00:53:53 | |||
142 | MARCYJANIAK Krzysztof | 391 | KS Zryw Radziejów | RADZIEJÓW | M-40 | 00:00:36 | 00:51:56 | ||
143 | SCHULZ Maciej | 43 | Pruszcz Biega | PRUSZCZ GDAŃSKI | M-40 | 00:00:37 | 00:59:12 | ||
144 | KULIKOWSKI Robert | 227 | SKAWINA | M-50 | 00:00:37 | 00:57:22 | |||
145 | SZULAKOWSKI Tomasz | 70 | KURCZE JAK DALEKO | ZIELONKA | M-40 | 00:00:38 | 00:56:03 | ||
146 | WŁODARCZYK Olga | 167 | #TeamFarfalla | RUSZKOWICE | K-20 | 00:00:38 | 00:57:50 | ||
147 | JANKE Damian | 306 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 00:00:38 | 00:57:49 | |||
148 | GATNER Adam Marek | 365 | LUKS Serock | SEROCK | M-60+ | 00:00:38 | 01:06:12 | ||
149 | ŁOŃSKI Jerzy | 270 | PRZYMUSZEWO | M-50 | 00:00:39 | 00:55:13 | |||
150 | SZATKOWSKA Beata | 313 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:39 | 01:06:01 | |||
151 | BRAHIM Laurent | 314 | MONTROUGE | M-50 | 00:00:39 | 01:06:05 | |||
152 | SKORUPKA Radek | 304 | KS ULUNG | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:40 | 01:04:03 | ||
153 | KUJAWA Przemysław | 309 | GOŚCIERADZ | M-30 | 00:00:41 | 00:57:20 | |||
154 | SOBOWIEC Mirka | 114 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:42 | 01:06:47 | |||
155 | SOBOWIEC Szymon | 115 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:42 | 01:06:47 | |||
156 | IWANIAK Dariusz | 295 | UJŚCIE | M-40 | 00:00:43 | 01:03:55 | |||
157 | CENTAŁA Jarosław | 394 | TeAm KucYKi | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:43 | 01:06:06 | ||
158 | STĘPSKI Sławomir | 377 | BYDGOSZCZ | M-16 | 00:00:43 | 00:58:45 | |||
159 | BOGDANÓW Karolina | 339 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:44 | 01:11:22 | |||
160 | IWANIAK Wioletta | 294 | UJŚCIE | K-40 | 00:00:45 | 01:09:56 | |||
161 | SZTEJKA Jolanta | 178 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:46 | 01:08:55 | |||
162 | MALCZEWSKA Mirka | 124 | BYDGOSZCZ | K-60+ | 00:00:47 | 01:16:33 | |||
163 | KACZMAREK Paweł | 130 | GRUPA KACZMAREK | BYDGOSZCZ | M-30 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:48 | 01:05:33 | |
164 | MADZIŃSKI Dawid | 131 | GRUPA KACZMAREK | MROCZA | M-20 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:48 | 00:59:34 | |
165 | SAPALSKA Michalina | 303 | LUBIEWO | K-20 | 00:00:48 | 01:09:34 | |||
166 | DANIELEK Adam | 14 | Biegam, żeby się nie spocić! | BYDGOSZCZ 11 | M-40 | 00:00:48 | 01:16:07 | ||
167 | KRZYŻANOWSKA Patrycja | 42 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:48 | 01:02:09 | |||
168 | MARTYNELIS Jakub | 274 | GRUPA KACZMAREK | BIAŁE BŁOTA | M-20 | GRUPA KACZMAREK | 00:00:48 | 00:53:45 | |
169 | IGNATOWICZ Edyta | 188 | POZNAŃ | K-30 | RUREX | 00:00:50 | 01:08:16 | ||
170 | ZAKRZEWSKI Adam | 250 | BIAŁE BŁOTA | M-20 | 00:00:50 | 01:04:06 | |||
171 | ŁOBODA Robert | 392 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:50 | 01:03:35 | |||
172 | JUNIK Aneta | 218 | POZNAŃ | K-30 | RUREX | 00:00:51 | 01:06:32 | ||
173 | ŚLĘZAK Rafał | 123 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:51 | 01:20:55 | |||
174 | MURAWSKI Piotr | 8 | ŻNIN | M-30 | 00:00:51 | 00:57:13 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | WITKOWSKI Błażej | 147 | BYDGOSZCZ | M-20 | DQ | 00:38:26 DQ |
Znaleziono 175 wynik(ów)