Organizator : | HVACR.pl |
Data : | 2018-06-03 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 412 |
Wystartowało : | 351 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 350 |
Na trasie : | 1 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : |
Debiutanci Kategorie Branżowe Specjalne Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Firma | Czas startu | Announcer 9.8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RACZYŃSKI Krzysztof | 102 | Biegający Filozof Team | BYDGOSZCZ | M-50 | OMNIA Sp. J. K. i Z. Raczyńscy Bydgoszcz | 00:00:03 | 00:42:30 | |
2 | WŁOCH Sylwester | 101 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:04 | 00:47:09 | |||
3 | PAWLIK Stanisław | 209 | OSIELSKO | M-50 | 00:00:04 | 00:41:20 | |||
4 | SZYGOWSKI Mariusz | 104 | H2O Team MWiO Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-50 | Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia sp. z o.o. | 00:00:04 | 00:58:03 | |
5 | BRYJA Robert | 367 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:06 | 00:52:13 | |||
6 | KOCHAŃSKI Dariusz | 369 | BUKOWIEC | M-50 | 00:00:06 | 00:47:22 | |||
7 | CZARNECKI Mirosław | 376 | ZŁOTÓW | M-50 | 00:00:09 | 00:47:40 | |||
8 | JUREK Piotr | 135 | SZUBIN | M-50 | 00:00:13 | 00:45:56 | |||
9 | SKOCZYŃSKI Eugeniusz | 153 | GESAL | INOWROCŁAW | M-50 | 00:00:17 | 00:54:10 | ||
10 | SIERANT Marian | 210 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:18 | 00:59:02 | |||
11 | MATUSZEWSKI Jarosław | 88 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | M-50 | ZWiK Chełmno | 00:00:23 | 00:51:09 | |
12 | PRZYBYLSKI Mariusz | 118 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:28 | 01:00:14 | |||
13 | JAWORSKI Janusz | 3 | TOPORZYSKO | M-50 | 00:00:29 | 00:59:14 | |||
14 | WESOŁEK Piotr | 87 | PAKOŚĆ | M-50 | celt | 00:00:31 | 00:53:53 | ||
15 | PALIGA Antoni | 55 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-50 | 00:00:35 | 00:45:00 | ||
16 | KOLANOWSKI Wojciech | 158 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:35 | 00:57:50 | |||
17 | WIŚNIEWSKI Włodzimierz | 389 | TORUŃ | M-50 | 00:00:36 | 00:54:19 | |||
18 | KULIKOWSKI Robert | 227 | SKAWINA | M-50 | 00:00:37 | 00:57:22 | |||
19 | ŁOŃSKI Jerzy | 270 | PRZYMUSZEWO | M-50 | 00:00:39 | 00:55:13 | |||
20 | BRAHIM Laurent | 314 | MONTROUGE | M-50 | 00:00:39 | 01:06:05 | |||
21 | WYPORKIEWICZ Jerzy | 362 | WILCZE/OSIELSKO | M-50 | 00:00:40 | 01:01:01 | |||
22 | BRZOZOWSKI Jarosław | 39 | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA | M-50 | 00:00:43 | 00:57:06 | ||
23 | DEJEWSKI Zbigniew | 204 | ALFACO RUNNING TEAM | LUBLIN | M-50 | ALFACO | 00:00:45 | 01:09:03 |
Znaleziono 23 wynik(ów)