IV CHARYTATYWNA SZTAFETA MIKOŁAJKOWA

Organizator/ Organizer:
Fundacja Wujek Porada
Data/ Date:
2018-12-08
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
1 godz km
Zgłoszonych/ Registered:
30
Wystartowało/ Started:
29
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
29
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF
Wyniki indywidualne/ Indywidual results : PDF | HTML
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2km | 4km | 6km | 8km | 10km | 12km | 14km | 16km | 18km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time2km4km6km8km10km12km14km16km18km20kmCzas
netto
Czas
brutto
Okr./ LapsRóżn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
Per Lap
                   
1MRUK Tomasz
SOBCZAK Marcin
WŁODARCZYK Wojciech
BEDRA Robert
GABRYCH Maciej
5CZARNE STOPY.SM  M 100:00:0000:05:3100:11:4300:18:0100:24:2800:31:0600:37:5000:44:2600:51:0700:57:5101:04:1301:05:23.7001:05:23.705103:1218.700:01:16
2DAMSKI Łukasz
RUTKOWSKI Szymon
SEWERYN Waldemar
JARZĄBEK Bartłomiej
CHODKIEWICZ Tomasz
16GARDENFLORA MTB TEAM  M 200:00:0000:05:2800:11:4400:18:1900:25:1300:31:5300:38:3900:45:2000:52:0900:58:4701:05:1201:05:12.6501:05:12.6550-13:1518.400:01:18
3WANKIEWICZ Łukasz
ŁABENDA Robert
RUMIŃSKI Adam
NALEŻYTY Piotr
WEŁNIŃSKA Patrycja
29SZURUSIE TEAM  M 300:00:0000:05:3800:12:2200:19:0800:26:1300:33:3000:40:2800:47:4200:54:4701:01:1601:05:24.0201:05:24.0248-33:2417.600:01:21
4NAGOW Michał
HEJNA Kamil
KOLMAJER Rafał
KADOW Ryszard
CZAJKOWSKA Sylwia
3BANDA WARIATÓW  M 400:00:0000:06:1500:12:5500:19:4800:26:5100:33:5600:41:0100:47:5200:54:4501:01:3401:05:35.1701:05:35.1748-33:2417.600:01:21
5POLASIK Michał
CICHY Adam
DRZEWIECKI Rafał
WIECZOREK Łukasz
KASTRAU Tomasz
28RUN4FUN  M 500:00:0000:05:4200:12:2300:19:1600:26:3100:33:4300:40:5500:47:5700:54:4601:01:2601:05:37.4901:05:37.4948-33:2517.600:01:22
6GACKOWSKI Szymon
GRAPATYN Piotr
LEWICKI Maciej
MORAWSKI Maciej
KLUCZYK Mikołaj
2AŚ BYDGOSZCZ  M 600:00:0000:06:1000:13:0500:20:2200:27:3500:34:5600:42:1500:49:3700:57:0101:04:0601:05:25.4201:05:25.4246-53:3316.900:01:25
7KOZUCHOWSKA Natalia
STERING Kamila
NOWAKOWSKI Krzysztof
OCHIMOWSKI Tomasz
PISAREK Bogdan
13FREAKY FIT  K 100:00:0000:04:5500:11:5900:19:5000:27:3700:35:2900:43:0400:50:4400:58:1101:05:3701:05:37.4801:05:37.4845-63:3816.500:01:27
8LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
LUTOWSKI Wojciech
22LUTEK JUSTRUN.PL  M 700:00:0000:06:4400:13:5800:21:2200:28:5700:36:3900:44:1700:52:0500:59:4601:04:23.8101:04:23.8143-83:441600:01:29
9PALACZ Wioletta
ROMIANOWSKA Agnieszka
SZENK Marta
ULAN Natalia
GADZIŃSKA Aleksandra
21LADYQUEEN  K 200:00:0000:06:5400:14:3400:21:4600:29:2800:37:1100:44:3600:52:2901:00:0301:04:42.1101:04:42.1143-83:451600:01:30
10ŁOBOCKI Krzysztof
ROSÓŁ Jacek
WIATROWSKA Katarzyna
CYL Dawid
KRUSZKA Łukasz
1AKTYWNA BYDGOSZCZ  M 800:00:0000:06:3900:14:0000:21:4100:29:2400:37:1300:45:0700:53:0501:00:5101:05:02.5401:05:02.5443-83:4615.900:01:30
11BEDNAREK Marta
SOBCZAK Anna
RUDOL Magdalena
BĄK Oskar
WASILEWSKI Dariusz
6CZARNE STOPY.SM II  K 300:00:0000:05:3900:13:1000:20:5400:28:5400:36:5400:44:5000:52:4601:00:3001:05:03.9701:05:03.9743-83:4615.900:01:30
12PIECZKA Marcin
JELENIEWSKA Aneta
PIECZKA Ewelina
SZAMOCKI Wojciech
MAŁKOWSKI Iwo
30WYSTRZAŁOWA EKIPA  M 900:00:0000:06:1700:15:0100:23:5200:32:3500:40:3000:48:3500:56:3001:04:2901:04:29.0801:04:29.0840-114:0114.900:01:36
13GÓRNA Karolina
BALCERZAK Dorota
DOBRUCHOWSKA Emilia
KOMISARCZYK Iwona
KUŚ Jagoda
18INOWROCŁAW GIRLS  K 400:00:0000:07:2800:16:0800:24:3500:33:0300:41:1900:49:3600:57:5701:05:3301:05:33.6701:05:33.6740-114:0514.600:01:38
14ROBAKOWSKI Waldemar
PLUCIŃSKA Aleksandra
KUŚ Michał
PALISZEWSKI Paweł
KILAN Kacper
24PACTUM  M 1000:00:0000:05:1800:13:0700:21:3400:30:2200:40:2700:49:2400:56:5701:04:11.7801:04:11.7839-124:0614.600:01:38
15KOZAKIEWICZ Marcin
PAWLAK Jakub
KEMPIŃSKA Beata
NIEWIADOMY Marcin
NIEWIADOMY Justyna
12EKIPA ANANSIEGO  M 1100:00:0000:05:5700:13:5800:22:3100:31:1200:39:4400:48:3700:57:3301:04:23.6101:04:23.6139-124:0714.500:01:39
16POTRZEBOWSKA Agata
POTRZEBOWSKI Marek
NOWAKOWSKI Grzegorz
TOMASZEWSKA Agnieszka
NOWAKOWSKA Marta
8DEAF  K 500:00:0000:05:1600:13:2400:22:2400:31:1500:40:1100:49:0200:57:3301:04:46.0201:04:46.0239-124:0914.500:01:39
17LEWANDOWSKI Piotr
LEWANDOWSKI Beata
LEWANDOWSKI Juliusz
PESTKA Anna
RUDOL Dominik
4BRODACZ I SPOLKA  M 1200:00:0000:05:5700:14:0500:23:2500:32:1500:41:2200:50:4101:00:0801:04:29.1701:04:29.1738-134:1414.100:01:41
18RYBICKI Artur
PATKOWSKI Maciej
TARNOWSKI Rafal
KRUPA Dorota
WÓJTOWICZ Monika
7CZYZKOWKO BIEGA  M 1300:00:0000:06:5600:15:2300:24:1500:33:0300:42:1000:51:1000:59:5601:04:43.1001:04:43.1038-134:1514.100:01:42
19NOWICKI Marcin
PRZYBYLSKI Sławek
TARASIEWICZ Beata
FALKIEWICZ Marek
PISAREK Natalia
15FREAKY FIT  M 1400:00:0000:07:1900:16:0000:25:0300:34:1900:43:1600:52:0901:01:1401:04:03.6101:04:03.6137-144:1913.900:01:43
20CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika
RANISZEWSKI Mikołaj
BROSS Agata
GORYŃSKI Maciej
KWIATKOWSKA Lucyna
27RUN MIKOŁAJKOWY TEAM SIEDLISKOWY  K 600:00:0000:05:4900:14:2800:23:3000:32:3200:41:4600:51:0801:00:2701:04:34.2901:04:34.2937-144:2113.800:01:44
21WŁODARCZYK Olga
ZYGOWSKI Michał
RYBKA Aldona
WŁODARCZYK Olga
WŁODARCZYK Olga
26PRZEBIERAŃCY  K 700:00:0000:05:1800:13:5400:23:0400:32:1600:41:4500:51:0001:00:1701:04:40.0401:04:40.0437-144:2213.700:01:44
22KOPACZ Hanka
JANICKI Robert
PLUTKA Martyna
KAMIŃSKI Filip
JACKOWIAK Łukasz
14FREAKY FIT  K 800:00:0000:07:2500:16:0700:25:1200:34:1700:43:2300:52:3101:01:4301:05:20.5201:05:20.5237-144:2413.600:01:45
23PAWLEWSKA Joanna
CELUSTA Sylwia
AFFELDT Joanna
BYSTRYK Renia
PAWLEWSKA Klaudia
23NIEŚMIERTELNI  K 900:00:0000:07:3400:16:2200:25:2800:35:0600:44:3800:54:0001:02:5401:04:31.1801:04:31.1836-154:2813.400:01:47
24ROGALSKA Anna
KARWACKA Agnieszka
WOJCIECHOWSKA Olga
KACZMAREK Sandra
CHABASINSKA Ania
25PINUP POLE DANCE STUDIO  K 1000:00:0000:07:2400:16:3700:26:3200:36:4700:47:0500:55:1001:03:5801:05:13.7901:05:13.7936-154:3113.200:01:48
25KRZYŻAŃSKI Kacper
KRZYŻAŃSKA Pola
MUSIAŁ Elwira
KRZYŻAŃSKI Przemysław
ŚMIAŁOWICZ Adam
20KRZYŻAKI  M 1500:00:0000:06:2400:15:2100:24:2200:34:0800:44:0100:53:4401:03:4801:03:48.1901:03:48.1935-164:3313.200:01:49
26GĘBORYS Agnieszka
PIASECKI Przemysław
BEDNAREK Łukasz
BEDNAREK Sebastian
GRZEŚKOWIAK Paweł
17GRZMIĄCE PIERUNY  K 1100:00:0000:07:0900:16:2300:25:5100:35:4400:45:2300:54:5701:04:1301:04:13.4501:04:13.4535-164:3513.100:01:50
27LEWANDOWSKI Paweł
LEWANDOWSKA Sylwia
RĘDZINA Agnieszka
RĘDZINA Michał
KOTECKI Marcin
19KREJZOLE  M 1600:00:0000:06:0000:15:2100:25:4300:35:4600:45:4900:55:4401:05:2301:05:23.9601:05:23.9635-164:4012.800:01:52
28KUCHARSKI Adam
WIŚNIEWSKA Ewa
KUCHARSKI Adam
WIŚNIEWSKA Ewa
WIŚNIEWSKA Aleksandra
9DOBROTLIWI BIEGACZE  M 1700:00:0000:08:5400:18:5000:28:2500:37:5800:47:4000:57:4701:05:28.2801:05:28.2834-174:4812.500:01:55
29ZYGOWSKA Jolanta
PRZEOR Wioletta
MARKIEWICZ Karolina
NOSSOWICZ Weronika
WENCEL Andrzej
11DRUŻYNA RTZ 8  K 1200:00:0000:06:3400:34:0000:53:2201:02:33.0301:02:33.0319-328:137.300:03:17
Znaleziono 29 wynik(ów)