IV EKSTREMALNY DZIKOBIEG

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2018-08-19
Miejsce:
Police
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
1301
Wystartowało:
1053
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
1031
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna MundurowiDrużyna KlubyCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PELO Artur 7987 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SLUPSKSLUPSKM3 40-491M 100:00:0000:45:28.5500:45:28.55 6:039,9
2POKRZYWIŃSKI Zbigniew 667BBL POLICEPOLICEM2 30-391M 212BZ SzczecinxRunners00:00:0000:48:19.4500:48:19.45+00:02:506:269,3
3WÓJCIK Rafał 170skb dzik PoliceSZCZECINM3 40-492M 312BZ SzczecinSKB Dzik00:00:0000:48:59.2500:48:59.25+00:03:306:319,2
4SOWAŁA Wojciech 796KW PSP ŁÓDŹPABIANICEM2 30-392M 4KW PSP ŁÓDŹ00:00:0000:49:17.2500:49:17.25+00:03:486:349,1
5PLESNER Krzysztof 856KMPSP SzczecinSTARGARDM2 30-393M 5PSP SZCZECINPSP Szczecin00:00:0000:49:35.9500:49:35.95+00:04:076:369,1
6GREGULA Wojt 777Straż PożarnaCHOJNAM2 30-394M 6PSP SZCZECINStraż Pożarna Szczecin00:00:0000:49:59.1000:49:59.10+00:04:306:399,0
7POGOCKI Seweryn 795KW PSP ŁÓDŹZELÓWM2 30-395M 7KW PSP ŁÓDŹ00:00:0000:50:46.2000:50:46.20+00:05:176:468,9
8SKORSKI Lukasz 552MYSLIBORZM2 30-396M 800:00:0000:50:52.3500:50:52.35+00:05:236:468,8
9PAWLIŃSKI Piotr 904Grupa Azoty PolicePOLICEM2 30-397M 9Grupa Azoty Police00:00:0000:51:05.3000:51:05.30+00:05:366:488,8
10BURDKA Piotr 800KW PSP ŁÓDŹBRZEZINYM3 40-493M 10KW PSP ŁÓDŹ00:00:0000:51:20.1500:51:20.15+00:05:516:508,8
11PAWŁOWSKI Kamil 601OCR TEAM WŁOCŁAWEKCHOCEŃM1 16-291M 11JW 3605OCR TEAM WŁOCŁAWEK00:00:0000:51:24.2000:51:24.20+00:05:556:518,8
12USTIANOWSKI Przemysław 76012 BZSZCZECINM3 40-494M 1212BZ Szczecin00:00:0000:51:36.2000:51:36.20+00:06:076:528,7
13SZCZEPANIAK Paweł 86Mud GoatsKONINM1 16-292M 13Mud Goats00:00:0000:52:36.1500:52:36.15+00:07:077:008,6
14CHUDAŃSKI Hubert 642SP PSP BYDGOSZCZMAKSYMILIANOWOM2 30-398M 1400:00:0000:54:12.5500:54:12.55+00:08:447:138,3
15GAWLIK Wojciech 394IWsp SZBYDGOSZCZM2 30-399M 1500:00:0000:54:14.7500:54:14.75+00:08:467:138,3
16ADAMSKI Janusz 1253Doulife TeamSZCZECINM3 40-495M 16Duolife team00:00:0000:54:18.5500:54:18.55+00:08:507:148,3
17HENDZEL Miłosz 28Puszczyk BukowySZCZECINM2 30-3910M 1700:00:0000:54:25.0500:54:25.05+00:08:567:158,3
18PŁOŃSKI Jakub 1148STARGARDM2 30-3911M 18Dzikie Dziki Gorzów00:00:0000:54:36.3000:54:36.30+00:09:077:168,2
19WASZAK Krzysztof 361WŁOCŁAWEKM1 16-293M 1912BZ SzczecinBrothers Team00:00:0000:54:38.0000:54:38.00+00:09:097:178,2
20PRAŻANOWSKI Grzegorz 1096Deszczno WarriorsDESZCZNOM2 30-3912M 20Deszczno Warriors00:00:0000:55:39.2500:55:39.25+00:10:107:258,1
21RUDZIŃSKI Jacek 171KW PSP SZCZECINGRYFINOM3 40-496M 21PSP SZCZECINPSP Szczecin00:00:0000:55:54.6000:55:54.60+00:10:267:278,1
22MASIUKIEWICZ Jacek 1338Deszczno WarriorsSKWIERZYNAM2 30-3913M 22Deszczno Warriors00:00:0000:56:02.2500:56:02.25+00:10:337:288,0
23MICHALAK Michał 693OSŻW Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM3 40-497M 2300:00:0000:56:08.4500:56:08.45+00:10:397:298,0
24HOŁYŃSKI Leszek 239Wieczorne bieganie w SzczeciniePRZECŁAWM2 30-3914M 2400:00:0000:56:10.9000:56:10.90+00:10:427:298,0
25WRÓBLEWSKI Michał 479GRA RunnersGRYFICEM2 30-3915M 25Gryficka Siła Biegowa00:00:0000:56:31.2500:56:31.25+00:11:027:328,0
26PAPLICKI Michał 1031Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WLKPM2 30-3916M 26Dzikie Dziki Gorzów00:00:0000:56:34.6500:56:34.65+00:11:067:328,0
27GOŁĘBIEWSKI Tomasz 584paRUNmedicSZCZECINM2 30-3917M 27paRUNmedicpaRUNmedic00:00:0000:56:47.1000:56:47.10+00:11:187:347,9
28MICHALAK Krzysztof 1015UnbreakableGORZÓWM3 40-498M 2800:00:0000:57:00.2500:57:00.25+00:11:317:367,9
29ZABOROWSKA Małgorzata 817GRARUNNERS / OSP PłotyGRYFICEK2 30-391K 1Gryficka Siła Biegowa00:00:0000:57:05.0000:57:05.00+00:11:367:367,9
30KOŁODZIŃSKI Paweł 747Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-3918M 29Dzikie Dziki Gorzów00:00:0000:57:27.3000:57:27.30+00:11:587:397,8
31SZYMKIEWICZ Łukasz 1070MECHANICYSTARGARDM2 30-3919M 3000:00:0000:57:41.4000:57:41.40+00:12:127:417,8
32PRUSEK Mateusz 75Aktywne ChoszcznoWISŁA WIELKAM1 16-294M 31Aktywne Choszczno00:00:0000:57:42.4000:57:42.40+00:12:137:417,8
33STEFAŃCZYK Przemysław 238ŚWINOUJŚCIEM3 40-499M 3200:00:0000:57:50.8500:57:50.85+00:12:227:427,8
34KOZAJDA Tomasz 1292Deszczno WarriorsDESZCZNOM2 30-3920M 3300:00:0000:57:52.8500:57:52.85+00:12:247:427,8
35PRZEKOPOWICZ Bartosz 782102. Batalion OchronySTARGARDM1 16-295M 3400:00:0000:58:08.4500:58:08.45+00:12:397:457,7
36STOLAREK Sebastian 250POZNAŃM1 16-296M 3500:00:0000:58:30.2000:58:30.20+00:13:017:487,7
37MACIASZEK Grzegorz 797KW PSP ŁÓDŹZDUŃSKA WOLAM3 40-4910M 36KW PSP ŁÓDŹ00:00:0000:58:36.1000:58:36.10+00:13:077:487,7
38WIĘCKO Jacek 92215gbzTALUSYM3 40-4911M 3715 Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana00:00:0000:59:11.1500:59:11.15+00:13:427:537,6
39GÓRNIAK Przemysław 17212 Brygada ZmechanizowanaSZCZECINM1 16-297M 3800:00:0000:59:51.1000:59:51.10+00:14:227:587,5
40KOWALCZYK Artur 1044DZIKIE DZIKI GORZÓWKŁODAWAM3 40-4912M 39Dzikie Dziki Gorzów00:00:0001:00:58.3001:00:58.30+00:15:298:077,4
41KWIATKOWSKI Kajetan 47BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKM2 30-3921M 40Małe Lwy00:00:0001:01:18.8501:01:18.85+00:15:508:107,3
42KRÓL Kamil 53socios SilesiaMYSŁOWICEM1 16-298M 41socos Silesia00:00:0001:01:23.3001:01:23.30+00:15:548:117,3
43PAWLAK Bartosz 327Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM1 16-299M 4200:00:0001:01:38.1001:01:38.10+00:16:098:137,3
44SIEDLER Martin 302SV DonsbruggenWIJCHENM2 30-3922M 4300:00:0001:02:04.1001:02:04.10+00:16:358:167,3
45CZARNECKA Barbara 149STARGARDK2 30-392K 200:00:0001:02:09.1001:02:09.10+00:16:408:177,2
46MIKULSKI Marcin 1342POLICEM1 16-2910M 4400:00:0001:02:28.2501:02:28.25+00:16:598:197,2
47ZELEK Dariusz 388POLICEM3 40-4913M 4500:00:0001:02:44.8001:02:44.80+00:17:168:217,2
48KAMIŃSKA Ewelina 117MUD GOATSPOZNAŃK2 30-393K 3Mud Goats00:00:0001:03:21.6501:03:21.65+00:17:538:267,1
48DYDEK Edyta 943CF Prawy BrzegSZCZECINK1 16-291K 4Cf prawy brzeg00:00:0001:03:21.6501:03:21.65+00:17:538:267,1
50POCIERZNICKI Rafał 3843kpzmot/1bpzmot/12BZSZCZECINM2 30-3923M 463kpzmot/1bpzmot00:00:0001:03:28.4501:03:28.45+00:17:598:277,1
51TWARDOWSKI Michał 942xRunnersŚREMM2 30-3924M 47JW 3605xRunners00:00:0001:03:30.1501:03:30.15+00:18:018:287,1
52PASIKOWSKI Kamil 356Spontan Szczecin teamSZCZECINM1 16-2911M 4800:00:0001:03:31.8501:03:31.85+00:18:038:287,1
53PAPLICKA Katarzyna 1005Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WIELKOPOLSKIK2 30-394K 5Dzikie Dziki Gorzów00:00:0001:03:52.9001:03:52.90+00:18:248:307,0
54ŻUKOWSKA Natalia 770JW 3605KĘTRZYNK2 30-395K 6JW 3605xRunners00:00:0001:03:57.0001:03:57.00+00:18:288:317,0
55PRZYBYSZ Rafał 55523. Baza Lotnictwa TaktycznegoMIŃSK MAZOWIECKIM2 30-3925M 4923. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego00:00:0001:04:03.4501:04:03.45+00:18:348:327,0
56RUDZIŃSKI Jakub 570KW PSP SzczecinGRYFINOM1 16-2912M 50KW PSP Szczecin00:00:0001:04:05.1001:04:05.10+00:18:368:327,0
57DZIEDZIC Paweł 575KIEŁPINOM1 16-2913M 51Mango Gatki Team00:00:0001:04:09.1501:04:09.15+00:18:408:337,0
58KOZŁOWSKI Artur 956GRYFICEM2 30-3926M 5200:00:0001:04:10.8001:04:10.80+00:18:428:337,0
59KRZACZKOWSKA Iwona 715Dziki WrocławWROCŁAWK2 30-396K 7Dziki Wrocław00:00:0001:04:17.9501:04:17.95+00:18:498:347,0
60TOPOREK Przemysław 713DLL PARTNERSSZCZECINM2 30-3927M 53DLL Partners00:00:0001:04:45.6501:04:45.65+00:19:178:386,9
61MARZEC Karolina 441DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK2 30-397K 800:00:0001:04:54.7001:04:54.70+00:19:268:396,9
62GIZICKI Tomasz 729KP PSP PoliceJEDLIŃSKM1 16-2914M 54KP PSP PoliceKP PSP Police00:00:0001:04:56.7501:04:56.75+00:19:288:396,9
63ROZICKI Krzysztof 4253kpzmot/1bpzmot/12BZSZCZECINM2 30-3928M 553kpzmot/1bpzmot/12BZ3kpzmot/1bpzmot/12BZ00:00:0001:05:04.5501:05:04.55+00:19:368:406,9
64LUDWICZAK Jarosław 260KOŚCIAN TEAMKOSCIANM2 30-3929M 5600:00:0001:05:14.7001:05:14.70+00:19:468:416,9
65SŁOWIK Jacek 416ŚWIDWINM1 16-2915M 5700:00:0001:05:23.6001:05:23.60+00:19:558:436,9
66GŁADYSZ Jarosław 435KOBYLANKAM2 30-3930M 5800:00:0001:05:25.9001:05:25.90+00:19:578:436,9
67SZARZEC Przemysław 3753kpzmot/1bpzmot/12BZNOWE WARPNOM2 30-3931M 593kpzmot/1bpzmot/12BZ3kpzmot/1bpzmot/12BZ00:00:0001:05:31.9501:05:31.95+00:20:038:446,9
68PORZYCH Zbigniew 346Calibra TimSZCZECINM2 30-3932M 6000:00:0001:05:51.4501:05:51.45+00:20:228:466,8
69SCHERFENBERG Łukasz 348SZCZECINM2 30-3933M 61ZS Zwyrole00:00:0001:05:58.7001:05:58.70+00:20:308:476,8
70NIEMIRO Dominika 690Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK2 30-398K 900:00:0001:06:12.6501:06:12.65+00:20:448:496,8
71SZCZEPANIAK Marcin 17xRunnersKONINM2 30-3934M 6200:00:0001:06:19.3501:06:19.35+00:20:508:506,8
72GŁOWACKI Adrian 516Team PosejdonaŚWINOUJŚCIEM2 30-3935M 63Team Posejdona00:00:0001:06:19.5501:06:19.55+00:20:518:506,8
73KOTARSKI Wiesław 905Grupa Azoty PolicePOLICEM5 60+1M 64Grupa Azoty Police00:00:0001:06:20.2501:06:20.25+00:20:518:506,8
74WEŁNA Rafał 495Husaria Race TeamDRAWSKO POMORSKIEM1 16-2916M 65Husaria Race Team00:00:0001:06:20.3001:06:20.30+00:20:518:506,8
75KORDYS Michał 53123.Baza Lotnictwa TaktycznegoWIŚNIEWM1 16-2917M 6623. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego00:00:0001:06:22.7501:06:22.75+00:20:548:506,8
76BIEŃKOWSKI Michał 413Dzik KomandoŁÓDŹM2 30-3936M 6700:00:0001:06:25.1501:06:25.15+00:20:568:516,8
77KOWALSKI Tomasz 1298Zmeczony SezonemDEBNOM2 30-3937M 6800:00:0001:06:26.9001:06:26.90+00:20:588:516,8
78TAMBORSKA Agata 694Dzik KomandoŁÓDŹK2 30-399K 10Dzik Komando00:00:0001:06:31.0501:06:31.05+00:21:028:526,8
79SOLIWODA Jacek 46715 Giżycka Brygada ZmechanizowanaKĘTRZYNM3 40-4914M 6915 Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana00:00:0001:06:46.0001:06:46.00+00:21:178:546,7
80IWANIEC Dariusz 548Biegolas KoszalinSIERAKOWOM3 40-4915M 7000:00:0001:06:46.4001:06:46.40+00:21:178:546,7
81KRYWALD Rafal 1275dobraDOBRAM3 40-4916M 7100:00:0001:06:51.6001:06:51.60+00:21:238:546,7
82CZARNECKI Daniel 150STARGARDM2 30-3938M 7200:00:0001:06:58.6501:06:58.65+00:21:308:556,7
83BRYL Mirosław 71815 Giżycka Brygada ZmechanizowanaBARTOSZYCEM3 40-4917M 7315 Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana00:00:0001:07:03.6501:07:03.65+00:21:358:566,7
84MICHALAK Piotr 1341OŻW SzczecinUSTKAM1 16-2918M 74OŻW SzczecinOŻW Szczecin00:00:0001:07:22.4001:07:22.40+00:21:538:586,7
85GRYGORCEWICZ Jan 232SKB DZIKPOLICEM4 50-591M 7500:00:0001:07:24.5501:07:24.55+00:21:568:596,7
86SZESZKOWSKI Tomasz 287GDAŃSKM2 30-3939M 7600:00:0001:07:37.1001:07:37.10+00:22:089:006,7
87OPIELA Arkadiusz 423SZCZECINM1 16-2919M 7700:00:0001:08:00.2501:08:00.25+00:22:319:046,6
88MICERSKI Tomasz 419Biegolas KoszalinKOSZALINM3 40-4918M 7800:00:0001:08:21.2001:08:21.20+00:22:529:066,6
89STYMA Sławomir 958Husaria race teamM3 40-4919M 7900:00:0001:08:31.4001:08:31.40+00:23:029:086,6
90MOŻEJKO Dawid 683Dzik KomandoŁÓDŹM2 30-3940M 80Dzik Komando00:00:0001:08:31.4501:08:31.45+00:23:029:086,6
91KUŁAKOWSKI Dawid 436Biegolas KoszalinKOSZALINM3 40-4920M 8100:00:0001:08:32.9501:08:32.95+00:23:049:086,6
92GARBACIAK Przemysław 676MAUPolandSTARGARDM2 30-3941M 82MAUPoland00:00:0001:08:56.9501:08:56.95+00:23:289:116,5
93KOŁODZIEJSKI Piotr 937ŁÓDŹM1 16-2920M 8300:00:0001:09:00.7001:09:00.70+00:23:329:126,5
94ZERZUT Jarosław 93Puszczyk BukowySZCZECINM4 50-592M 84Puszczyk Bukowy00:00:0001:09:11.0501:09:11.05+00:23:429:136,5
95DEC Dominik 318Sokołów TeamSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM1 16-2921M 8500:00:0001:09:23.8501:09:23.85+00:23:559:156,5
96OSTOJSKI Ireneusz 824POLICEM3 40-4921M 8600:00:0001:09:47.1501:09:47.15+00:24:189:186,4
97NOWAK Jakub 806SZCZECINM1 16-2922M 8700:00:0001:09:50.8001:09:50.80+00:24:229:186,4
98KIDA Rafał 319Sokołów TeamSOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM3 40-4922M 8800:00:0001:09:56.4501:09:56.45+00:24:279:196,4
99BOGDAŃSKI Bartosz 369Dzik komandoLODZM2 30-3942M 8900:00:0001:10:03.1001:10:03.10+00:24:349:206,4
100DZIAŁEK Czesław 1032Dzikie Dziki GorzówSTARE POLICHNOM3 40-4923M 90Dzikie Dziki Gorzów00:00:0001:10:07.5501:10:07.55+00:24:399:206,4
101MAJ Joanna 1329ZS Crossfit SzczecinSZCZECINK2 30-3910K 11Maciejkowe Żelki00:00:0001:10:12.2501:10:12.25+00:24:439:216,4
102JANKE Łukasz 1332ZS Crossfit SzczecinSZCZECINM2 30-3943M 91Maciejkowe Żelki00:00:0001:10:13.4501:10:13.45+00:24:449:216,4
103MŁYNARCZYK Tatiana 61Husaria Race TeamPOLICEK2 30-3911K 12Husaria Race Team00:00:0001:10:21.8501:10:21.85+00:24:539:226,4
104KOŁOMAŃSKI Hubert 434SZCZECINM2 30-3944M 9200:00:0001:10:30.4501:10:30.45+00:25:019:246,4
105MOSZYŃSKI Patryk 1183xRunnersSZCZECINM1 16-2923M 93xRunners00:00:0001:10:39.6001:10:39.60+00:25:119:256,4
106JASTRZĘBSKI Daniel 321SZCZECINM3 40-4924M 9400:00:0001:10:42.1001:10:42.10+00:25:139:256,4
107ŚLUFIŃSKI Franek 608OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM1 16-2924M 95OCR TEAM WŁOCŁAWEK00:00:0001:10:42.2501:10:42.25+00:25:139:256,4
108KLEPACKI Bartek 276POLICEM2 30-3945M 9600:00:0001:10:47.1001:10:47.10+00:25:189:266,4
109KOTYNIA Dawid 1104colossusSZCZECINM2 30-3946M 9700:00:0001:10:49.2001:10:49.20+00:25:209:266,4
110ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 309Zgubiłem sponsoraJANIKOWOM4 50-593M 9800:00:0001:10:51.9501:10:51.95+00:25:239:266,4
111WOJCIECHOWSKA Paulina 255KONINK1 16-292K 13Mud Goats00:00:0001:10:54.4501:10:54.45+00:25:259:276,3
111GLINKOWSKI Filip 100Fifne PyrkiPOZNAŃM1 16-2925M 99Fifne Pyrki00:00:0001:10:54.4501:10:54.45+00:25:259:276,3
113SZUSTAK Robert 92PITUPITUGRYFINOM3 40-4925M 10000:00:0001:10:58.1501:10:58.15+00:25:299:276,3
114RAWLUK Adrian 1185STARGARDM1 16-2926M 101Koloniści00:00:0001:11:01.2501:11:01.25+00:25:329:286,3
115ZBLEWSKI Radosław 1098GRABNOM3 40-4926M 10200:00:0001:11:05.2501:11:05.25+00:25:369:286,3
116KOTYNIA Maciej 969GRYFICEM2 30-3947M 10300:00:0001:11:05.9501:11:05.95+00:25:379:286,3
117ANYŻEWSKI Tomek 585OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM2 30-3948M 104OCR TEAM WŁOCŁAWEK00:00:0001:11:14.0501:11:14.05+00:25:459:296,3
118CHENON Guillaume 607Wieczorne Bieganie w SzczecinieMAYETM2 30-3949M 105Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0001:11:23.4501:11:23.45+00:25:549:316,3
119MIELCZAREK Krystian 275Stargardzki Klub Morsów MiedwianieDOLICEM2 30-3950M 10600:00:0001:11:34.7501:11:34.75+00:26:069:326,3
120GRABOWSKI Jarosław 1119PDCSZCZECINM2 30-3951M 107PDC00:00:0001:11:43.0001:11:43.00+00:26:149:336,3
121LIPERTOWICZ Sebastian 595LoveLasyPOLICEM2 30-3952M 10800:00:0001:11:49.2001:11:49.20+00:26:209:346,3
122PŁUCIENIK Jakub 921PRZECŁAWM1 16-2927M 109Maciejkowe Żelki00:00:0001:11:50.9001:11:50.90+00:26:229:346,3
123KACZMAREK Maciej 739Bros TeamSZCZECINM1 16-2928M 11000:00:0001:11:57.1501:11:57.15+00:26:289:356,3
124ARLUKIEWICZ Grzegorz 1187POLICEM1 16-2929M 11100:00:0001:12:00.6501:12:00.65+00:26:329:366,3
125SPÓLNIK Paweł 709SZCZECINM2 30-3953M 11200:00:0001:12:01.9501:12:01.95+00:26:339:366,2
126KWIATKOWSKA Aleksandra 96Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK1 16-293K 1400:00:0001:12:08.0501:12:08.05+00:26:399:376,2
127BACIOR Tomasz 398SZCZECINM2 30-3954M 11300:00:0001:12:08.6001:12:08.60+00:26:409:376,2
128LANGE Damian 611Team PosejdonaŚWINOUJŚCIEM2 30-3955M 114Team PosejdonaTeam Posejdona00:00:0001:12:14.4501:12:14.45+00:26:459:376,2
129MORGIEWICZ Piotr 278RunGryf GryficeGRYFICEM4 50-594M 115Gryficka Siła Biegowa00:00:0001:12:15.1001:12:15.10+00:26:469:386,2
130PANASZEK Rafał 1173Aktywne Prawobrzeże SzczecinSZCZECINM1 16-2930M 116Aktywne Prawobrzeże Szczecin00:00:0001:12:15.4501:12:15.45+00:26:469:386,2
131ZAWLIK Tomasz 279SZCZECINM3 40-4927M 11700:00:0001:12:15.7501:12:15.75+00:26:479:386,2
132BABICZ Wojtek 420Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM2 30-3956M 11800:00:0001:12:22.8001:12:22.80+00:26:549:386,2
133SOBOCIŃSKA Ewelina 74515 Giżycka Brygada ZmechanizowanaORZYSZK2 30-3912K 1515 Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana00:00:0001:12:31.8501:12:31.85+00:27:039:406,2
134TOMICZAK Krzysztof 323WARSZAWAM3 40-4928M 11900:00:0001:12:35.6501:12:35.65+00:27:079:406,2
135NIKONOWICZ Ewa 46415 Giżycka Brygada ZmechanizowanaKRUKLANKIK2 30-3913K 1615 Giżycka Brygada Zmechanizowana15 Giżycka Brygada Zmechanizowana00:00:0001:12:46.9501:12:46.95+00:27:189:426,2
136CHUDY Kamil 1067SZCZECINM2 30-3957M 12000:00:0001:13:06.6001:13:06.60+00:27:389:446,2
137CHMUROWICZ Marcin 1069SZCZECINM2 30-3958M 12100:00:0001:13:21.1501:13:21.15+00:27:529:466,1
138WIETRZYŃSKA Agnieszka 1210Algraf Race TeamMIĘDZYRZECZK3 40-491K 1700:00:0001:13:29.1001:13:29.10+00:28:009:476,1
139RYBARCZYK Ilona 74HURAGAN - KOŁO BIEGAKOŁOK1 16-294K 18Mud Goats00:00:0001:13:30.3001:13:30.30+00:28:019:486,1
140KOPYŚĆ Bartlomiej 1061Calibra TimSZCZECINM2 30-3959M 12200:00:0001:13:34.0001:13:34.00+00:28:059:486,1
141ADAMCZYK Paweł 823SZCZECINM2 30-3960M 12300:00:0001:13:35.4001:13:35.40+00:28:069:486,1
142TARNOWSKI Tomasz 503Husaria Race TeamSZCZECINM2 30-3961M 124Husaria Race Team00:00:0001:13:39.7501:13:39.75+00:28:119:496,1
143DUSZA Robert 153ŚWINOUJŚCIEM2 30-3962M 12500:00:0001:13:40.8001:13:40.80+00:28:129:496,1
144PAŃCZYK Tomasz 16712 Brygada ZmechanizowanaSZCZECINM2 30-3963M 12600:00:0001:13:54.0001:13:54.00+00:28:259:516,1
145JAROSIEWICZ Radosław 325SZCZECINM2 30-3964M 12700:00:0001:14:03.1501:14:03.15+00:28:349:526,1
146BRUSIŁOWICZ Dagmara 219Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3 40-492K 1900:00:0001:14:03.2501:14:03.25+00:28:349:526,1
147CZYLKOWSKI Patryk 121BANIEM2 30-3965M 12800:00:0001:14:05.7501:14:05.75+00:28:379:526,1
148ALABRUDZIŃSKA Agnieszka 855SZWLA StargardSTARGARDK2 30-3914K 20Koloniści00:00:0001:14:07.6001:14:07.60+00:28:399:526,1
149MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 496BEZRZECZEK2 30-3915K 21Husaria Race Team00:00:0001:14:10.3501:14:10.35+00:28:419:536,1
149ZGUTKA Tomasz 192Husaria Race TeamSZCZECINM3 40-4929M 129Husaria Race Team00:00:0001:14:10.3501:14:10.35+00:28:419:536,1
151PRZYBYSZ Adrian 741SKB DzikPOLICEM1 16-2931M 130Dziki z Polic00:00:0001:14:19.2001:14:19.20+00:28:509:546,1
152WOŁOSZYN Wojciech 546STARGARDM2 30-3966M 131BK-12700:00:0001:14:39.1501:14:39.15+00:29:109:576,0
153POCIECHA Artur 1037SZCZECINM3 40-4930M 13200:00:0001:14:56.3001:14:56.30+00:29:279:596,0
154KIELER Aleksandra 652Dzik KomandoŁÓDŹK1 16-295K 22Dzik Komando00:00:0001:15:01.3501:15:01.35+00:29:3210:006,0
155ZARĘBA Piotr 746KP PSP PoliceSZCZECINM2 30-3967M 133KP PSP PoliceKP PSP Police00:00:0001:15:01.9001:15:01.90+00:29:3310:006,0
156MIZGAŁA Mateusz 128112BZSTARGARDM1 16-2932M 13400:00:0001:15:06.0501:15:06.05+00:29:3710:006,0
157EKIERT Martyna 1282DRAWSKO POMORSKIEK1 16-296K 2300:00:0001:15:06.3501:15:06.35+00:29:3710:006,0
158KISIEL Łukasz 538STARGARDM2 30-3968M 135BK-12700:00:0001:15:07.9501:15:07.95+00:29:3910:006,0
159LECHOWICZ Tomek 1199Off Season SzczecinSTARGARDM2 30-3969M 13600:00:0001:15:08.0501:15:08.05+00:29:3910:016,0
160BOROWSKA Karolina 146Puszczyk BukowyPUCICEK2 30-3916K 2400:00:0001:15:11.1501:15:11.15+00:29:4210:016,0
161JASTAK Paweł 40SZCZECINM2 30-3970M 13700:00:0001:15:13.7001:15:13.70+00:29:4510:016,0
162DYDEK Arkadiusz 499Cf prawy brzegSZCZECINM1 16-2933M 138Cf prawy brzeg00:00:0001:15:17.1501:15:17.15+00:29:4810:026,0
163PAKULA Konrad 357Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-3971M 139Dzikie Dziki Gorzów00:00:0001:15:17.7501:15:17.75+00:29:4910:026,0
164SŁODZIŃSKI Gabriel 205Łosoś T.E.A.MJEZIERZYCEM1 16-2934M 140Łosoś T.E.A.M00:00:0001:15:20.9501:15:20.95+00:29:5210:026,0
165DĄBROWSKI Sławek 168DOBRAM3 40-4931M 14100:00:0001:15:31.8001:15:31.80+00:30:0310:046,0
166BĄK Sebastian 305Łosoś T.E.A.MJEZIERZYCE OSIEDLEM2 30-3972M 142Łosoś T.E.A.M00:00:0001:15:33.0501:15:33.05+00:30:0410:046,0
167FUDRO Edward 583ZCH POLICEPOLICEM5 60+2M 14300:00:0001:15:41.3501:15:41.35+00:30:1210:055,9
168ŚWIĄTEK Sebastian 1127PDCSZCZECINM3 40-4932M 144PDC00:00:0001:15:49.1001:15:49.10+00:30:2010:065,9
169MAZUR Marcin 502Stargardzki Klub Morsów MiedwianieSZCZECINM2 30-3973M 14500:00:0001:15:49.3501:15:49.35+00:30:2010:065,9
170ŻAK Sebastian 537STARGARDM2 30-3974M 14600:00:0001:15:55.2501:15:55.25+00:30:2610:075,9
171LINKE Rafał 447SKB DzikSZCZECINM2 30-3975M 14700:00:0001:15:59.1501:15:59.15+00:30:3010:075,9
172ROSZAK Krystyna 902Gryfus SzczecinPOLICEK4 50-591K 2500:00:0001:16:12.9501:16:12.95+00:30:4410:095,9
173LIPSKI Łukasz 1200PIŁAM2 30-3976M 14800:00:0001:16:13.2501:16:13.25+00:30:4410:095,9
174MYŚLICKI Rafał 623JATKIM1 16-2935M 14900:00:0001:16:19.4001:16:19.40+00:30:5010:105,9
175GRZELAK Ryszard 644Kb Hermes GryfinoBARTKOWOM3 40-4933M 15000:00:0001:16:20.9501:16:20.95+00:30:5210:105,9
176ŚWIST Joanna 42Running QueenGARDNOK2 30-3917K 2600:00:0001:16:49.1501:16:49.15+00:31:2010:145,9
177GRABOWSKA Joanna 65SpcTORUNK3 40-493K 2700:00:0001:16:51.8501:16:51.85+00:31:2310:145,9
178KRUSZEWSKI Piotr 751SZCZECINM3 40-4934M 15100:00:0001:16:52.3001:16:52.30+00:31:2310:145,9
179OLEJARZ Damian 1241POLICEM2 30-3977M 15200:00:0001:16:53.7001:16:53.70+00:31:2510:155,9
180GRUDOWSKI Konrad 631Aktywne PrawobrzeżeSZCZECINM2 30-3978M 15300:00:0001:16:58.7001:16:58.70+00:31:3010:155,8
181ŁONIEWSKI Bartek 1029SZCZECINM2 30-3979M 15400:00:0001:17:09.1501:17:09.15+00:31:4010:175,8
182NĘDZUSIAK Dariusz 67KP PSP Aleksandrów KujawskiALEKSANDRÓW KUJAWSKIM4 50-595M 15500:00:0001:17:10.2001:17:10.20+00:31:4110:175,8
183WOZNY Mateusz 1091HQ MNC NESZCZECINM1 16-2936M 15600:00:0001:17:14.3501:17:14.35+00:31:4510:175,8
184SOLIS Mariusz 1159HQ MNC NESZCZECINM3 40-4935M 157OŻW SzczecinOŻW Szczecin00:00:0001:17:14.6501:17:14.65+00:31:4610:175,8
185KRZACZKOWSKI Łukasz 716WROCŁAWM2 30-3980M 158Dziki Wrocław00:00:0001:17:33.9501:17:33.95+00:32:0510:205,8
186QUESADO Paulo 717Dziki WrocławWROCŁAWM2 30-3981M 15900:00:0001:17:34.0501:17:34.05+00:32:0510:205,8
187KUSAK Bartłomiej 704Dziki WrocławWROCŁAWM1 16-2937M 16000:00:0001:17:37.6501:17:37.65+00:32:0910:205,8
188ODRZYWOLSKI Michał 669Żandarmeria WojskowaSZCZECINM2 30-3982M 161OŻW SzczecinOŻW Szczecin00:00:0001:17:46.3501:17:46.35+00:32:1710:225,8
189KOCZKODAJ Kamil 685SZCZECICNM1 16-2938M 162OŻW SzczecinOŻW Szczecin00:00:0001:18:04.3501:18:04.35+00:32:3510:245,8
190SZYMAŃSKA Katarzyna 32Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK2 30-3918K 2800:00:0001:18:04.7501:18:04.75+00:32:3610:245,8
191ANDRUCH Andrzej 1343Hell's Heaven SzczecinBEZRZECZEM2 30-3983M 163Hell's Heaven CrossFit Szczecin00:00:0001:18:05.1501:18:05.15+00:32:3610:245,8
192KOWAL Tomasz 1176SZCZECINM3 40-4936M 16400:00:0001:18:14.4501:18:14.45+00:32:4510:255,8
193ZYDEK Katarzyna 936Dzik KomandoŁÓDŹK1 16-297K 29Dzik Komando00:00:0001:18:15.2501:18:15.25+00:32:4610:265,8
194ŁAWNICZAK Sebastian 500POLICEM3 40-4937M 16500:00:0001:18:32.8501:18:32.85+00:33:0410:285,7
195MASZKIEWICZ Mariusz 890Dziki WrocławWROCŁAWM1 16-2939M 16600:00:0001:18:35.4501:18:35.45+00:33:0610:285,7
196BUGAJNY Damian 523SUPERMARATON KALISZKALISZM3 40-4938M 16700:00:0001:18:40.5501:18:40.55+00:33:1210:295,7
197KRAMER Krzysztof 970LUBUSKOM2 30-3984M 16800:00:0001:18:46.2001:18:46.20+00:33:1710:305,7
198MOROZ Konrad 1002TANOWOM1 16-2940M 16900:00:0001:18:58.6501:18:58.65+00:33:3010:315,7
199WAHN Przemysław 222SZCZECINM2 30-3985M 17000:00:0001:19:02.5501:19:02.55+00:33:3410:325,7
200GRYGORCEWICZ Władysław 235KB DZIKPOLICEM5 60+3M 17100:00:0001:19:09.0501:19:09.05+00:33:4010:335,7
201MATYSEK Ireneusz 91SAMOTNY WILKWAŁCZM5 60+4M 17200:00:0001:19:10.3501:19:10.35+00:33:4110:335,7
202SOKOŁOWSKI Michał 160MUD GOATSPOZNANM2 30-3986M 173Mud Goats00:00:0001:19:11.6501:19:11.65+00:33:4310:335,7
203BANASZAK Marcin 1234BEZRZECZEM2 30-3987M 174Agat00:00:0001:19:44.5501:19:44.55+00:34:1610:375,6
204BLICHARSKA Marta 594SZCZECINK2 30-3919K 30Fit Inaczej00:00:0001:19:52.2501:19:52.25+00:34:2310:385,6
205CHARĘZA Marcin 247Zawadzkiego SzczecinSZCZECINM2 30-3988M 17500:00:0001:19:52.9001:19:52.90+00:34:2410:385,6
206KĘDZIELEWSKI Łukasz 299Zawadzkiego SzczecinSZCZECINM2 30-3989M 17600:00:0001:19:53.5001:19:53.50+00:34:2410:395,6
207EWERT-KRZEMIENIEWSKI Stanisław 1335SZCZECINM2 30-3990M 17700:00:0001:20:04.3501:20:04.35+00:34:3510:405,6
208LEWANDOWSKI Piotr 923SKB DzikPOLICEM2 30-3991M 178SKB Dzik00:00:0001:20:07.1501:20:07.15+00:34:3810:405,6
209JAWORSKI Piotr 1208AlisiaINatalkaSZCZECINM2 30-3992M 17900:00:0001:20:08.2501:20:08.25+00:34:3910:415,6
210MURAWSKA Wioletta 505KB DZIK POLICEPOLICEK4 50-592K 3100:00:0001:20:18.6001:20:18.60+00:34:5010:425,6
211SOIŃSKI Kamil 1081BEZRZECZEM3 40-4939M 180Siili00:00:0001:20:19.2501:20:19.25+00:34:5010:425,6
212KUŹBIK Jakub 617SZCZECINM2 30-3993M 18100:00:0001:20:37.4001:20:37.40+00:35:0810:445,6
213WASTOWSKI Dawid 478PIOTRKÓW KUJAWSKIM1 16-2941M 18200:00:0001:20:46.6501:20:46.65+00:35:1810:465,6
214BURZYŃSKI Zbigniew 3313kpzmot/1bpzmot/12BZPOLICEM2 30-3994M 1833kpzmot/1bpzmot/12BZ3kpzmot/1bpzmot/12BZ00:00:0001:20:52.5001:20:52.50+00:35:2310:465,6
215SZCZĘSNY Gracjan 1084CHOSZCZNOM1 16-2942M 18400:00:0001:20:55.0001:20:55.00+00:35:2610:475,6
216PALICKI Rafał 1036POLICEM1 16-2943M 18500:00:0001:20:59.7501:20:59.75+00:35:3110:475,6
217SZYNTOR Mateusz 482GRA RunnersGRYFICEM1 16-2944M 186Gryficka Siła Biegowa00:00:0001:21:01.3001:21:01.30+00:35:3210:485,6
218KAJKOWSKI Rafał 545Centrum Szkolenia Sił Powietrznych KoszalinKOSZALINM3 40-4940M 18700:00:0001:21:07.5001:21:07.50+00:35:3810:485,5
219WINKEL Arkadiusz 569GRYFINOM3 40-4941M 18800:00:0001:21:09.2501:21:09.25+00:35:4010:495,5
220ZYGOŃ Artur 1243STARGARDM2 30-3995M 18900:00:0001:21:14.3501:21:14.35+00:35:4510:495,5
221MARTUSZEWSKI Ryszard 19WAŁCZM3 40-4942M 190Aktywni WałczAktywni Wałcz00:00:0001:21:19.3001:21:19.30+00:35:5010:505,5
222STRZELCZYK Wojciech 517ŚWINOUJŚCIEM2 30-3996M 19100:00:0001:21:21.2001:21:21.20+00:35:5210:505,5
223ANIOŁA Bartosz 1033SZCZECINM1 16-2945M 19200:00:0001:21:32.0001:21:32.00+00:36:0310:525,5
224JAKUBIAK Anna 910RazSZCZECINK3 40-494K 32RAZ00:00:0001:21:36.5501:21:36.55+00:36:0810:525,5
225ANIOŁA Piotr 240SiiliSZCZECINM3 40-4943M 193Siili00:00:0001:21:42.2501:21:42.25+00:36:1310:535,5
226MACIEJCZYK Piotr 727POLICEM2 30-3997M 194KP PSP Police00:00:0001:21:53.8001:21:53.80+00:36:2510:555,5
227BOBROWSKI Marek 1043WARSZAWAM2 30-3998M 19500:00:0001:22:15.5501:22:15.55+00:36:4710:585,5
228KONEFAŁ Piotr 521POLICEM1 16-2946M 196HARDROCKY00:00:0001:22:20.0001:22:20.00+00:36:5110:585,5
229CHLASTA Jacek 803SZCZECINM2 30-3999M 19700:00:0001:22:23.3501:22:23.35+00:36:5410:595,5
230CHUDZIK Wojciech 511POLICEM3 40-4944M 19800:00:0001:22:29.5501:22:29.55+00:37:0110:595,5
231WÓJCIK Tomasz 1184SZCZECINM2 30-39100M 19900:00:0001:22:48.4001:22:48.40+00:37:1911:025,4
232RYWACKI Karol 947POLICEM2 30-39101M 20000:00:0001:22:53.1001:22:53.10+00:37:2411:035,4
233STERNA Maciej 1195POLICEM2 30-39102M 20100:00:0001:22:54.3501:22:54.35+00:37:2511:035,4
234ZAGÓRSKI Grzegorz 148HAMBURGM3 40-4945M 20200:00:0001:23:08.8501:23:08.85+00:37:4011:055,4
235PEDA Leszek 194POLICEM5 60+5M 20300:00:0001:23:14.0501:23:14.05+00:37:4511:055,4
236PETRUSIEWICZ Paweł 748GOLENIÓWM1 16-2947M 20400:00:0001:23:16.0501:23:16.05+00:37:4711:065,4
236SZTURO Marcin 763GOLENIÓWM2 30-39103M 20500:00:0001:23:16.0501:23:16.05+00:37:4711:065,4
236GRYCZ Piotr 765PODAŃSKOM2 30-39104M 20600:00:0001:23:16.0501:23:16.05+00:37:4711:065,4
239PLISZKA Dariusz 1133PDCPOLICEM1 16-2948M 207PDC00:00:0001:23:17.8501:23:17.85+00:37:4911:065,4
240MICHNIACKI Michał 633SZCZECINM2 30-39105M 20800:00:0001:23:18.5001:23:18.50+00:37:4911:065,4
241PEDZIWIATR Marek 139MrGREENFORDM3 40-4946M 20900:00:0001:23:30.2501:23:30.25+00:38:0111:085,4
242SAWA Piotr 673IRON TEAM SZCZECINSZCZECINM2 30-39106M 210Na Pięterko00:00:0001:23:31.7501:23:31.75+00:38:0311:085,4
243MĄDRAWSKI Tomasz 317SZCZECINM3 40-4947M 21100:00:0001:23:32.1501:23:32.15+00:38:0311:085,4
244NARKUN Maciej 480SŁUPSKM2 30-39107M 212Mango Gatki Team00:00:0001:23:46.3001:23:46.30+00:38:1711:105,4
245GADOWSKA Paulina 827MIERZYNK2 30-3920K 33Gadowscy00:00:0001:23:51.6501:23:51.65+00:38:2311:105,4
246GADOWSKI Wojciech 826MIERZYNM2 30-39108M 213Gadowscy00:00:0001:23:51.8501:23:51.85+00:38:2311:105,4
247HAWRYLAK Marcin 151SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w PolicachSZCZECINM3 40-4948M 214Dzikie Krokodyle00:00:0001:24:05.9001:24:05.90+00:38:3711:125,4
248ABRAMOWICZ Tomasz 731BiegohollicaSZCZECINM2 30-39109M 21500:00:0001:24:08.6501:24:08.65+00:38:4011:135,3
249BRZEZICKI Michał 757SZCZECINM1 16-2949M 216PDC00:00:0001:24:18.4001:24:18.40+00:38:4911:145,3
250STEFAŃCZYK Małgorzata 237ŚWINOUJŚCIEK3 40-495K 3400:00:0001:24:22.6501:24:22.65+00:38:5411:145,3
251SITEK Alfred 26SKB DzikSZCZECINM2 30-39110M 21700:00:0001:24:29.5001:24:29.50+00:39:0011:155,3
252FIGOŁUSZKA Katarzyna 100812 Brygada ZmechanizowanaSZCZECINK1 16-298K 3500:00:0001:24:38.8001:24:38.80+00:39:1011:175,3
253SZELĄG Tomasz 52923. Baza Lotnictwa TaktycznegoMIŃSK MAZOWIECKIM3 40-4949M 21823. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego00:00:0001:24:40.9001:24:40.90+00:39:1211:175,3
254ZIELIŃSKI Grzegorz 138BRIDGESTONE RUNNER CLUBSTARE CZARNOWOM3 40-4950M 219Bridgestone Runner Club00:00:0001:24:46.0001:24:46.00+00:39:1711:185,3
255KIERSZ Dawid 1028POLICEM1 16-2950M 22000:00:0001:24:47.6501:24:47.65+00:39:1911:185,3
256CHEŁMINIAK Sławomir 13Biegam SobieCZARNA ŁĄKAM2 30-39111M 22100:00:0001:24:48.1501:24:48.15+00:39:1911:185,3
257TRUKAWKA Andrzej 249SZCZECINM1 16-2951M 22200:00:0001:24:50.9501:24:50.95+00:39:2211:185,3
258ZUROWSKI Adam 1030NOWE WARPNOM1 16-2952M 22300:00:0001:25:04.2001:25:04.20+00:39:3511:205,3
259WŁODARCZYK Agata 1280ColossusGRZĘDZICEK2 30-3921K 36Colossus00:00:0001:25:05.8501:25:05.85+00:39:3711:205,3
260DEPTUŁA Tobiasz 935ŚWINOUJŚCIEM2 30-39112M 22400:00:0001:25:11.8501:25:11.85+00:39:4311:215,3
261JAGODZIŃSKI Hubert 963ŁÓDŹM1 16-2953M 22500:00:0001:25:41.0001:25:41.00+00:40:1211:255,3
262LEWANDOWSKI Mirosław 1020GoleniowGOLENIÓWM4 50-596M 22600:00:0001:25:42.4001:25:42.40+00:40:1311:255,3
263GRACZYK Grzegorz 7693blogSZCZECINM2 30-39113M 22700:00:0001:25:44.5501:25:44.55+00:40:1611:255,2
264JAKUBOWSKA Aneta 528DzikuśMINSK MAZOWIECKIK2 30-3922K 3700:00:0001:25:47.1001:25:47.10+00:40:1811:265,2
265DIKTA Ania 54923. Baza Lotnictwa TaktycznegoMIŃSK MAZOWIECKIK1 16-299K 3823. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego00:00:0001:25:47.1501:25:47.15+00:40:1811:265,2
266PTAK Patrycja 440Husaria Race TeamGOLCZEWOK2 30-3923K 39Husaria Race Team00:00:0001:25:48.9001:25:48.90+00:40:2011:265,2
267PTAK Daniel 71Husaria Race TeamGOLCZEWOM2 30-39114M 228Husaria Race Team00:00:0001:25:51.0501:25:51.05+00:40:2211:265,2
268BRANDEBURA Cezary 794SZZCZECINM1 16-2954M 22900:00:0001:25:56.7001:25:56.70+00:40:2811:275,2
269RUŚKIEWICZ Wojciech 1205Deloitte Adventure TeamSZCZECINM2 30-39115M 23000:00:0001:25:57.5001:25:57.50+00:40:2811:275,2
270WOJCIECHOWSKI Maciej 25GŁOGÓWM2 30-39116M 23100:00:0001:25:59.7001:25:59.70+00:40:3111:275,2
271SASINOWSKI Amadeusz 140WAŁCZM1 16-2955M 232Aktywni WałczAktywni Wałcz00:00:0001:26:20.7001:26:20.70+00:40:5211:305,2
272KOSAKOWSKI Paweł 1296SZCZECINM2 30-39117M 23300:00:0001:26:22.3501:26:22.35+00:40:5311:305,2
273DĄBROWSKA Iza 1MUD GOATSPOZNAŃK3 40-496K 40Mud Goats00:00:0001:26:30.9501:26:30.95+00:41:0211:325,2
274SASAK Michał 43712BZSZCZECINM2 30-39118M 23400:00:0001:26:31.9001:26:31.90+00:41:0311:325,2
275HYBIAK Lukasz 202ORKI Z MAJORKISZCZECINM2 30-39119M 235ORKI Z MAJORKI00:00:0001:26:33.5501:26:33.55+00:41:0511:325,2
276WILK Agnieszka 618WIDUCHOWAK1 16-2910K 41Wild Wolves00:00:0001:26:33.7001:26:33.70+00:41:0511:325,2
277BEBŁO Patryk 619WIDUCHOWAM1 16-2956M 236Wild Wolves00:00:0001:26:33.8501:26:33.85+00:41:0511:325,2
278BALCERZAK Aleksandra 1013UKL Ósemka PolicePOLICEK2 30-3924K 4200:00:0001:26:43.9501:26:43.95+00:41:1511:335,2
279BODURKA Łukasz 1334SZCZECINM2 30-39120M 23700:00:0001:26:44.7501:26:44.75+00:41:1611:335,2
280BALCERZAK Przemysław 1012POLICEM2 30-39121M 23800:00:0001:26:44.8001:26:44.80+00:41:1611:335,2
281DZIĘGIELEWSKI Grzegorz 465SZCZECINM1 16-2957M 23900:00:0001:27:00.4501:27:00.45+00:41:3111:365,2
282ROSZAK Zbigniew 207TG SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM2 30-39122M 24000:00:0001:27:05.3001:27:05.30+00:41:3611:365,2
283PALICKI Damian 1041POLICEM1 16-2958M 24100:00:0001:27:10.8501:27:10.85+00:41:4211:375,2
284NAGOT Sandra 428SZCZECINK1 16-2911K 4300:00:0001:27:26.6501:27:26.65+00:41:5811:395,1
285GŁOWACKI Mariusz 429SZCZECINM2 30-39123M 24200:00:0001:27:26.8501:27:26.85+00:41:5811:395,1
286GRZEJSZAK Mikołaj 972POLICEM1 16-2959M 24300:00:0001:27:28.4001:27:28.40+00:41:5911:395,1
287KAMINSKI Rafal 15SZCZECINM2 30-39124M 24400:00:0001:27:49.5501:27:49.55+00:42:2111:425,1
288CICHOCKI Kamil 1132PDCSZCZECIN-ZAŁOMM2 30-39125M 245PDC00:00:0001:27:52.7501:27:52.75+00:42:2411:425,1
289BACHORSKI Paweł 11551981POLICEM2 30-39126M 24600:00:0001:28:09.9001:28:09.90+00:42:4111:455,1
290BERLIŃSKI Wojciech 720CHOCIWELM1 16-2960M 24700:00:0001:28:39.9501:28:39.95+00:43:1111:495,1
290MASTELA Mariusz 1116PDCSZCZECINM3 40-4951M 248PDC00:00:0001:28:39.9501:28:39.95+00:43:1111:495,1
292SZCZUKO Diana 354SZCZECINK1 16-2912K 44Drużyna Pierścienia00:00:0001:28:43.5501:28:43.55+00:43:1511:495,1
293GAJEK Patrycja 118GRYFINOK2 30-3925K 4500:17:2701:11:23.3501:28:50.35+00:43:219:316,3
294DRESLER Bartosz 68712bz/1bpzmotSŁUPSKM1 16-2961M 24900:00:0001:29:05.9001:29:05.90+00:43:3711:525,1
295SOWISZ Cezary 301sowisz teamSZCZECINM4 50-597M 25000:00:0001:29:07.6501:29:07.65+00:43:3911:525,0
295SOWISZ Danuta 300sowisz teamSZCZECINK3 40-497K 4600:00:0001:29:07.6501:29:07.65+00:43:3911:525,0
297ŻELISKO Łukasz 66012BZ / 1BPZMOTSZCZECINM1 16-2962M 25100:00:0001:29:11.4501:29:11.45+00:43:4211:535,0
298SZCZUKO Marta 466Drużyna pierścieniaSZCZECINK2 30-3926K 4700:00:0001:29:11.8001:29:11.80+00:43:4311:535,0
299SMOGÓR Andrzej 430SZCZECINM2 30-39127M 25200:00:0001:29:17.6501:29:17.65+00:43:4911:545,0
300SZCZUKO Karol 347DOBRAM2 30-39128M 253szczupaki00:00:0001:29:18.5001:29:18.50+00:43:4911:545,0
301KAPUSTA Marcin 432SZCZECINM2 30-39129M 25400:00:0001:29:28.5001:29:28.50+00:43:5911:555,0
302NAREJKO Pawel 378CHOJNAM1 16-2963M 25500:00:0001:29:28.9501:29:28.95+00:44:0011:555,0
303OKIENCZUK Radek 749DOBRAM2 30-39130M 25600:00:0001:29:31.1001:29:31.10+00:44:0211:565,0
304KWIATKOWSKA Agnieszka 1197SZCZECINK1 16-2913K 4800:00:0001:29:38.1501:29:38.15+00:44:0911:575,0
305CIEMCIOCH Pawel 41UXBRIDGEM2 30-39131M 25700:00:0001:29:40.9501:29:40.95+00:44:1211:575,0
306KOLEJ Monika 410Dzikie DzikiGORZÓW WIELKOPOLSKIK3 40-498K 4900:00:0001:29:41.0501:29:41.05+00:44:1211:575,0
307KOZAK Przemysław 1302TRZCIŃSKO ZDRÓJM3 40-4952M 258CrossFit Run& have Fun00:00:0001:29:43.2501:29:43.25+00:44:1411:575,0
308ŻAK Karolina 1304CrossFit Run& have FunSZCZECINK2 30-3927K 50CrossFit Run& have Fun00:00:0001:29:43.4001:29:43.40+00:44:1411:575,0
309STANDOWICZ Marcin 1303SZCZECINM3 40-4953M 259CrossFit Run& have Fun00:00:0001:29:44.8001:29:44.80+00:44:1611:575,0
310BERNACKA-SZYDLIK Karolina 45SZCZECINK2 30-3928K 5100:00:0001:29:54.1501:29:54.15+00:44:2511:595,0
311SZYDLIK Łukasz 1004SZCZECINM1 16-2964M 26000:00:0001:29:54.3001:29:54.30+00:44:2511:595,0
312SIENKIEWICZ Klaudia 1312SZCZECINK1 16-2914K 52CrossFit Run& have Fun00:00:0001:29:56.8501:29:56.85+00:44:2811:595,0
313NIECHWIADOWICZ Łukasz 353SZCZECINM1 16-2965M 261Drużyna Pierścienia00:00:0001:30:04.2501:30:04.25+00:44:3512:005,0
314FOJCIK Sebastian 1204RYBNIKM1 16-2966M 26200:00:0001:30:04.9501:30:04.95+00:44:3612:005,0
315HRYCIÓW Daniel 592Ragnarok SzczecinSZCZECINM2 30-39132M 263Rangarok Szczecin00:00:0001:30:07.0501:30:07.05+00:44:3812:005,0
315RUTKOWSKI Konrad 591SZCZECINM2 30-39133M 264Rangarok Szczecin00:00:0001:30:07.0501:30:07.05+00:44:3812:005,0
317GOŁĘBIOWSKI Gabriel 1165SZCZECINM1 16-2967M 265Rangarok Szczecin00:00:0001:30:07.4001:30:07.40+00:44:3812:005,0
318MĄCZYŃSKA Edyta 955CrossFit Run& have FunSZCZECINK2 30-3929K 5300:00:0001:30:07.6501:30:07.65+00:44:3912:005,0
319BIEŃKO Oskar 1321SZCZECINM1 16-2968M 266CrossFit Run& have Fun00:00:0001:30:07.7001:30:07.70+00:44:3912:005,0
320WOŁYNIEC Marek 1114SZCZECINM1 16-2969M 267Ryby głębinowe00:00:0001:30:12.0001:30:12.00+00:44:4312:015,0
321WACHOWICZ Tomasz 492Bushikan RunnersSZCZECINM1 16-2970M 268Bushikan Runners00:00:0001:30:22.8001:30:22.80+00:44:5412:025,0
322LASEK Jakub 750Chicks&Sport TeamOPOLEM1 16-2971M 26900:00:0001:30:23.6501:30:23.65+00:44:5512:035,0
323SMĘTEK Michał 572SOPOTM1 16-2972M 270Mango Gatki Team00:00:0001:30:29.5501:30:29.55+00:45:0112:035,0
324SĄDEL Krzysztof 374SZCZECINM3 40-4954M 27100:00:0001:30:29.7001:30:29.70+00:45:0112:035,0
325CHACHURSKA Daria 137DZIK KOMANDOŁÓDŹK2 30-3930K 54Dzik Komando00:00:0001:30:37.2001:30:37.20+00:45:0812:045,0
326BILIŃSKI Zbigniew 805kdow - 1bpzmotSZCZECINM4 50-598M 27200:00:0001:30:37.3501:30:37.35+00:45:0812:045,0
327ROMAN Ewelina 791MoniaGymSZCZECINK2 30-3931K 5500:00:0001:30:46.1501:30:46.15+00:45:1712:065,0
328KĘCZKOWSKA Agnieszka 158POZNANK1 16-2915K 5600:00:0001:30:54.9501:30:54.95+00:45:2612:075,0
329KORABIUSZ Maciej 1180Ósemkowa petarda.POLICEM2 30-39134M 273Ósemkowa petarda00:00:0001:30:57.7501:30:57.75+00:45:2912:074,9
330DRÓŻDŻ Mariusz 915SZCZECINM3 40-4955M 274Grupa Berno Motors00:00:0001:30:59.7501:30:59.75+00:45:3112:074,9
331POLECHOŃSKA Marta 1182POLICEK2 30-3932K 57Ósemkowa petarda00:00:0001:31:02.6501:31:02.65+00:45:3412:084,9
332JASIŃSKI Michał 123SZCZECINM1 16-2973M 27500:00:0001:31:10.4001:31:10.40+00:45:4112:094,9
333WIŚNIEWSKA Monika 646Stargardzki Klub Morsów MiedwianieSTARGARDK3 40-499K 5800:00:0001:31:17.1001:31:17.10+00:45:4812:104,9
334KERAJ Jarosław 1268SZCZECINM2 30-39135M 27600:00:0001:31:20.1001:31:20.10+00:45:5112:104,9
335JANCZAREK Rafał 126SZCZECINM2 30-39136M 27700:00:0001:31:20.5501:31:20.55+00:45:5212:104,9
336JAKSINA Sylwester 1181Ósemkowa petardaPOLICEM2 30-39137M 278Ósemkowa petarda00:00:0001:31:20.8501:31:20.85+00:45:5212:104,9
337JAROSŁAWSKA Sandra 680GOLENIÓWK1 16-2916K 5900:00:0001:31:21.0501:31:21.05+00:45:5212:104,9
338JAROSŁAWSKA Jowita 681SZCZECINK2 30-3933K 6000:00:0001:31:21.5501:31:21.55+00:45:5312:104,9
339DROZD Michał 630Bar DancerZSZCZECINM1 16-2974M 27900:00:0001:31:22.7001:31:22.70+00:45:5412:104,9
340MAJ Patryk 629Bar DancerZSZCZECINM1 16-2975M 28000:00:0001:31:23.2001:31:23.20+00:45:5412:114,9
341BRZESKA Ewa 259Wieczorne bieganie w SzczecinieSTRZELCE KRAJEŃSKIEK1 16-2917K 6100:00:0001:31:33.2001:31:33.20+00:46:0412:124,9
342BARTOSIŃSKI Piotr 206Raz SzczecinSZCZECINM4 50-599M 28100:00:0001:31:34.2501:31:34.25+00:46:0512:124,9
343JACHIRA Klaudia 373Trener24h.com.plLUBOMYŚLK1 16-2918K 6200:00:0001:31:45.2501:31:45.25+00:46:1612:144,9
344TURCZYŃSKI Marcin 930BYDGOSZCZM2 30-39138M 28200:00:0001:31:50.3501:31:50.35+00:46:2112:144,9
345LAL Monika 292rungryfGRYFICEK4 50-593K 63Gryficka Siła Biegowa00:00:0001:31:50.4001:31:50.40+00:46:2112:144,9
346KUCHARCZYK Robert 248RunGryf GryficeGRYFICEM3 40-4956M 28300:00:0001:31:50.5501:31:50.55+00:46:2212:144,9
347JUCHNIEWICZ Jędrzej 914LO13 SzczecinSTARROGARDM1 16-2976M 28400:00:0001:31:51.5001:31:51.50+00:46:2212:144,9
348DOŁGOPOŁ Waldemar 402Runner Szczecin TeamSZCZECINM4 50-5910M 285Runner Szczecin Team00:00:0001:31:52.9001:31:52.90+00:46:2412:144,9
349RUDZKA Katarzyna 404Runner Szczecin TeamSZCZECINK3 40-4910K 64Runner Szczecin Team00:00:0001:31:53.3501:31:53.35+00:46:2412:154,9
350KSYCKI Błażej 132SZCZECINM2 30-39139M 28600:00:0001:32:04.0501:32:04.05+00:46:3512:164,9
351SYCHEL Magdalena 779POLICEK2 30-3934K 6500:00:0001:32:05.4501:32:05.45+00:46:3612:164,9
352GŁOWACKI Grzegorz 1007SZCZECINM2 30-39140M 28700:00:0001:32:05.8001:32:05.80+00:46:3712:164,9
353LACHOWICZ Bartosz 1206STARGARDM2 30-39141M 28800:00:0001:32:07.6001:32:07.60+00:46:3912:164,9
354NOWAK Maciej 131POLICEM1 16-2977M 28900:00:0001:32:14.4001:32:14.40+00:46:4512:174,9
355MOSKWA Grzegorz 268SZCZECINM3 40-4957M 29000:00:0001:32:17.3501:32:17.35+00:46:4812:184,9
356JURECZKO Agnieszka 461Dzik KomandoŁÓDŹK2 30-3935K 6600:00:0001:32:17.7501:32:17.75+00:46:4912:184,9
357GUTOWSKI Paweł 581eMKa StargardSTARGARDM1 16-2978M 29100:00:0001:32:21.9501:32:21.95+00:46:5312:184,9
358HRYMAJŁO Marcin 405Runner Szczecin TeamSZCZECINM3 40-4958M 292Runner Szczecin Team00:00:0001:32:24.3501:32:24.35+00:46:5512:194,9
359LIPSKI Łukasz 520BiegohollicaSZCZECINM2 30-39142M 29300:00:0001:32:25.8001:32:25.80+00:46:5712:194,9
360MICHALAK Tomasz 198TKMGORZÓW WLKP.M4 50-5911M 29400:00:0001:32:28.9501:32:28.95+00:47:0012:194,9
361OLEJNICZAK Konrad 397Runner Szczecin TeamSZCZECINM3 40-4959M 29500:00:0001:32:29.4501:32:29.45+00:47:0012:194,9
362NOWAK Zbigniew 389KBDZIKPOLICEM5 60+6M 29600:00:0001:32:30.5501:32:30.55+00:47:0212:204,9
363ADAMSKA Barbara 1260Adams TeamSZCZECINK1 16-2919K 6700:00:0001:32:31.4501:32:31.45+00:47:0212:204,9
364KNOT Martyna 30Piękni i BestieBORKOWOK2 30-3936K 6800:00:0001:32:35.9501:32:35.95+00:47:0712:204,9
365ADAMSKA Karolina 1279SZCZECINK1 16-2920K 6900:00:0001:32:40.8001:32:40.80+00:47:1212:214,9
366BĄCZYK Monika 1541978SZCZECINK3 40-4911K 70Monia Gym00:00:0001:32:59.8501:32:59.85+00:47:3112:234,8
367BĄCZYK Adam 156Monia GymSZCZECINM3 40-4960M 297Monia Gym00:00:0001:32:59.9501:32:59.95+00:47:3112:234,8
368ORNATEK Pawe 1295SZCZECINM2 30-39143M 29800:00:0001:33:03.7001:33:03.70+00:47:3512:244,8
369SKRZYPIEC Andrzej 233MKL Maraton ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM5 60+7M 29900:00:0001:33:16.2501:33:16.25+00:47:4712:264,8
370MIKICIUK Natalia 228Husaria Race TeamSZCZECINK1 16-2921K 71Husaria Race Team00:00:0001:33:16.9001:33:16.90+00:47:4812:264,8
371ŚWIĆ Miłosz 455Dzik KomandoŁÓDŹM2 30-39144M 30000:00:0001:33:19.5001:33:19.50+00:47:5012:264,8
372DUDA-RELIGA Ewelina 326OZKBSZCZECINK3 40-4912K 7200:00:0001:33:21.4501:33:21.45+00:47:5212:264,8
373KOPERTOWSKI Rafał 971POLICEM1 16-2979M 30100:04:5301:28:30.9501:33:23.95+00:47:5511:485,1
374KUPCZYK Przemysław 54Dzik KomandoKSAWERÓWM2 30-39145M 302Dzik Komando00:00:0001:33:25.7001:33:25.70+00:47:5712:274,8
375GRZELIŃSKA Dorota 350Dzik KomandoŁÓDŹK1 16-2922K 73Dzik Komando00:00:0001:33:27.1501:33:27.15+00:47:5812:274,8
376SADOWSKI Mariusz 588OCR TEAM WŁOCŁAWEKFABIANKIM3 40-4961M 303OCR TEAM WŁOCŁAWEK00:00:0001:33:34.9501:33:34.95+00:48:0612:284,8
377KOBUS Natalia 587OCR TEAM WŁOCŁAWEKFABIANKIK2 30-3937K 74OCR TEAM WŁOCŁAWEK00:00:0001:33:35.0001:33:35.00+00:48:0612:284,8
378SIWIELA Katarzyna 726POLICEK2 30-3938K 75KP PSP PoliceKP PSP Police00:00:0001:34:01.6501:34:01.65+00:48:3312:324,8
379SZMUDANOWSKI Kamil 589OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM1 16-2980M 304OCR TEAM WŁOCŁAWEK00:00:0001:34:16.1501:34:16.15+00:48:4712:344,8
380MICHALSKI Marek 1063SZCZECINM2 30-39146M 30500:00:0001:34:17.1501:34:17.15+00:48:4812:344,8
381ŻAK Dominika 332Puszczyk BukowySZCZECINK2 30-3939K 7600:00:0001:34:17.3501:34:17.35+00:48:4812:344,8
381RUTKOWSKI Tomasz 340Puszczyk BukowySZCZECINM2 30-39147M 30600:00:0001:34:17.3501:34:17.35+00:48:4812:344,8
383KOPACZ Łukasz 339SZCZECINM1 16-2981M 30700:00:0001:34:17.5501:34:17.55+00:48:4912:344,8
384ZDUNEK Piotr 682SZCZECINM2 30-39148M 30800:00:0001:34:26.2001:34:26.20+00:48:5712:354,8
385HRYNKIEWICZ-PAWŁASZEK Anna 297SZCZECINK2 30-3940K 7700:00:0001:34:38.3001:34:38.30+00:49:0912:374,8
386PYREK Iwona 81WAŁCZK2 30-3941K 78Aktywni WałczAktywni Wałcz00:00:0001:34:46.4501:34:46.45+00:49:1712:384,7
387PYREK Krzysztof 801 RBLogWAŁCZM2 30-39149M 309Aktywni WałczAktywni Wałcz00:00:0001:34:46.5501:34:46.55+00:49:1812:384,7
388NARLOCH Monika 383RUMIAK1 16-2923K 7900:00:0001:34:50.4501:34:50.45+00:49:2112:384,7
389PĘDZIK Marek 1106GRYFICEM1 16-2982M 310Husaria Race Team00:00:0001:34:51.6501:34:51.65+00:49:2312:384,7
390HORODECKA Monika 1313DESZCZNO WARRIORSDESZCZNOK1 16-2924K 80Deszczno Warriors00:00:0001:35:13.6501:35:13.65+00:49:4512:414,7
391KLEPACZ Noemi 306ZAKOPANEK1 16-2925K 81Bravehearts Legionowo00:00:0001:35:18.3001:35:18.30+00:49:4912:424,7
392BOGUSŁAWSKI Łukasz 476SZCZECINM2 30-39150M 31100:00:0001:35:21.2501:35:21.25+00:49:5212:424,7
393DUTKIEWICZ Urszula 6WatahaBYDGOSZCZK2 30-3942K 82Wataha00:00:0001:35:22.2501:35:22.25+00:49:5312:424,7
394BIRULA Michał 759xRunnersSZCZECINM2 30-39151M 312xRunners00:00:0001:35:30.1501:35:30.15+00:50:0112:444,7
395MURAWSKA Monika 245ŚWINOUJŚCIEK3 40-4913K 8300:00:0001:35:33.8001:35:33.80+00:50:0512:444,7
396OCZKOWSKI Maciej 1285SZCZECINM2 30-39152M 31300:00:0001:35:55.0501:35:55.05+00:50:2612:474,7
397HANDKE Justyna 785xRunnersSZCZECINK2 30-3943K 84xRunners00:00:0001:35:59.6001:35:59.60+00:50:3112:474,7
398PODBRZESKI Jakub 1306Fani północnej NorwegiiSZCZECINM2 30-39153M 314Fani północnej Norwegii00:00:0001:36:02.1501:36:02.15+00:50:3312:484,7
399JASIŃSKI Krystian 1305SZCZECINM2 30-39154M 31500:00:0001:36:02.3001:36:02.30+00:50:3312:484,7
399JASIŃSKA Alicja 1308SZCZECINK2 30-3944K 85Fani północnej Norwegii00:00:0001:36:02.3001:36:02.30+00:50:3312:484,7
401ZATOŃ Łukasz 200Byle do MetySZAMOTUŁYM2 30-39155M 31600:00:0001:36:28.1001:36:28.10+00:50:5912:514,7
402WEGLINSKI Radosław 819OŻW SZCZECINMASZEWOM2 30-39156M 317OŻW SzczecinOŻW SZCZECIN00:00:0001:36:31.0001:36:31.00+00:51:0212:524,7
403MACHOLA Bartłomiej 7021981SZCZECINLM2 30-39157M 31800:00:0001:36:37.7001:36:37.70+00:51:0912:524,7
404JUCHA Jakub 415POLICEM1 16-2983M 31900:00:0001:36:51.3001:36:51.30+00:51:2212:544,6
405ROSTRYGIN Maciej 263Wkurw_TeamSZCZECINM2 30-39158M 32000:00:0001:36:52.6501:36:52.65+00:51:2412:544,6
406ROSTRYGIN Katarzyna 33SZCZECINK2 30-3945K 8600:00:0001:36:52.8001:36:52.80+00:51:2412:544,6
407MALEC Kamil 525PDCSZCZECINM2 30-39159M 321PDC00:00:0001:36:56.8501:36:56.85+00:51:2812:554,6
408TUBACKI Dawid 1309SZMERF BOT TEAMPOLICEM1 16-2984M 32200:00:0001:37:05.1501:37:05.15+00:51:3612:564,6
409KULCZYK Kamil 1085SZCZECINM1 16-2985M 32300:00:0001:37:05.8501:37:05.85+00:51:3712:564,6
410JAROSZ Krzysztof 1287SZCZECINM1 16-2986M 32400:00:0001:37:08.8001:37:08.80+00:51:4012:574,6
411JAWORSKI Krystian 1196Szmerf Bot TeamPOLICEM1 16-2987M 32500:00:0001:37:12.8001:37:12.80+00:51:4412:574,6
412SZCZĘCH Elżbieta 1157SZCZECINK2 30-3946K 8700:00:0001:37:16.4501:37:16.45+00:51:4712:584,6
413MAREK Anna 1046SZCZECINK1 16-2926K 8800:00:0001:37:20.2001:37:20.20+00:51:5112:584,6
414DROZD Dariusz 1045SZCZECINM2 30-39160M 32600:00:0001:37:23.6501:37:23.65+00:51:5512:594,6
415WITKOWSKA Kamila 424POLICEK2 30-3947K 8900:00:0001:37:28.1001:37:28.10+00:51:5912:594,6
416MATUSIAK Rafał 1262Biegiem na służbęSZCZECINM1 16-2988M 32700:00:0001:37:28.3501:37:28.35+00:51:5912:594,6
417RASZEWSKI Damian 316SZCZECINM2 30-39161M 32800:00:0001:37:28.4001:37:28.40+00:51:5912:594,6
418TOMASZEWSKA Beata 1174POLICEK2 30-3948K 9000:00:0001:37:31.2501:37:31.25+00:52:0213:004,6
419ŚLUSARZ Iwona 52SZCZECINK3 40-4914K 9100:00:0001:37:37.8501:37:37.85+00:52:0913:004,6
420ŚLUSARZ Marcin 1006SZCZECINM3 40-4962M 32900:00:0001:37:37.9001:37:37.90+00:52:0913:004,6
421PASIEKA Agnieszka 203K.B.Sprint Świdwin / 21.BLTŚWIDWINK2 30-3949K 9221.BLT00:00:0001:37:40.7501:37:40.75+00:52:1213:014,6
422JUSINSKA Anna 124SLAWOBORZEK3 40-4915K 9300:00:0001:37:41.6001:37:41.60+00:52:1313:014,6
423JAKUBOWSKA Dorota 53023.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOMINSK MAZOWIECKIK2 30-3950K 9423. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego00:00:0001:37:48.3501:37:48.35+00:52:1913:024,6
424PASEK Rafał 600DzikusekMINSK MAZOWIECKIM2 30-39162M 33000:00:0001:37:48.4501:37:48.45+00:52:1913:024,6
425ŁABECKI Paweł 1175POLICEM2 30-39163M 33100:00:0001:37:51.9501:37:51.95+00:52:2313:024,6
426OBROCKI Adrian 893LÖCKNITZM2 30-39164M 33200:00:0001:37:52.1001:37:52.10+00:52:2313:024,6
427PRABUCKA Weronika 252UKL Ósemka PolicePOLICEK1 16-2927K 95Dziki z Polic00:00:0001:37:55.3501:37:55.35+00:52:2613:034,6
428LIPIŃSKA Agnieszka 29SZCZECINK1 16-2928K 9600:00:0001:37:58.7501:37:58.75+00:52:3013:034,6
429SZWARC Ewa 705SZCZECINK2 30-3951K 9700:00:0001:37:59.1001:37:59.10+00:52:3013:034,6
430SZULC Darek 1297SZCZECINM4 50-5912M 33300:00:0001:38:03.6001:38:03.60+00:52:3513:044,6
431PRABUCKI Jarek 251UKL Ósemka PolicePOLICEM3 40-4963M 334Dziki z Polic00:00:0001:38:06.5001:38:06.50+00:52:3713:044,6
432ŚWIETLIK Alicja 177SZCZECINK3 40-4916K 9800:00:0001:38:12.0501:38:12.05+00:52:4313:054,6
433DZIEWIERSKI Marcin 315DOBRAM3 40-4964M 33500:00:0001:38:14.9501:38:14.95+00:52:4613:054,6
434PAPLEWSKA Anna 578STARGARDK1 16-2929K 9900:00:0001:38:27.0001:38:27.00+00:52:5813:074,6
435ANTKOWIAK Łukasz 532STARGARDM1 16-2989M 33600:00:0001:38:27.3001:38:27.30+00:52:5813:074,6
436SAMOLCZYK Karolina 1248ŁAGÓWK2 30-3952K 10000:00:0001:38:51.8501:38:51.85+00:53:2313:104,6
437HERMANOWICZ Miłosz 341ZS ZwyroleSZCZECINM2 30-39165M 33700:00:0001:38:54.2001:38:54.20+00:53:2513:114,6
438JANKE Ewa 1331ZS Crossfit SzczecinSZCZECINK2 30-3953K 101Maciejkowe Żelki00:00:0001:38:54.3001:38:54.30+00:53:2513:114,6
439SAMPŁAWSKA Joanna 1102SZCZECINK2 30-3954K 102ORKI Z MAJORKI00:00:0001:38:56.8501:38:56.85+00:53:2813:114,5
440DZIĘGIELEWSKA Izabela 1145SZCZECINK3 40-4917K 10300:00:0001:38:57.7001:38:57.70+00:53:2913:114,5
441ROMANOWICZ Marek 223AROMSZCZECINM4 50-5913M 33800:00:0001:39:11.7001:39:11.70+00:53:4313:134,5
442MISTAK Paula 258GORZÓW WLKP.K1 16-2930K 10400:00:0001:39:11.8501:39:11.85+00:53:4313:134,5
443JASAK Michał 783xGRYFINOM2 30-39166M 33900:00:0001:39:21.8001:39:21.80+00:53:5313:144,5
444MIKITÓW Aleksandra 1257SZCZECINK1 16-2931K 10500:00:0001:39:27.0001:39:27.00+00:53:5813:154,5
445PILUŚ Piotr 1256GOLENIÓWM1 16-2990M 34000:00:0001:39:27.5501:39:27.55+00:53:5913:154,5
446IGNASZEWSKI Marcin 1179SZCZECINM2 30-39167M 34100:00:0001:39:35.3001:39:35.30+00:54:0613:164,5
447WIERBIL Dominik 1105RUSINOWOM1 16-2991M 34200:00:0001:39:35.9001:39:35.90+00:54:0713:164,5
448CHODZICKI Janusz 714#967SZCZECIN, POLSKAM1 16-2992M 343ZS Zwyrole00:00:0001:39:36.5501:39:36.55+00:54:0813:164,5
448SCHERFENBERG Katarzyna 772SZCZECINK2 30-3955K 106Koszykówkarze00:00:0001:39:36.5501:39:36.55+00:54:0813:164,5
450KERL Kamil 1293SZCZECINM1 16-2993M 34400:00:0001:39:37.0001:39:37.00+00:54:0813:164,5
451BŁAŻEJEWICZ Łukasz 816ZŁOCIENIECM2 30-39168M 345JW 450900:00:0001:39:40.5501:39:40.55+00:54:1213:174,5
452DZIETCZYK Kamil 813102. bochrSZCZECINM2 30-39169M 346JW 4509102 Bochr.00:00:0001:39:40.6501:39:40.65+00:54:1213:174,5
453PAWLICKI Bartosz 104SZCZECINM2 30-39170M 34700:00:0001:39:41.1001:39:41.10+00:54:1213:174,5
453WIATRAK Dominika 445GRYFINOK2 30-3956K 10700:00:0001:39:41.1001:39:41.10+00:54:1213:174,5
453CZACHOWSKI Jaroslaw 815102. bochrSZCZECINM3 40-4965M 348JW 450900:00:0001:39:41.1001:39:41.10+00:54:1213:174,5
456WIECZOREK Mariusz 68SZCZECINM3 40-4966M 34900:00:0001:39:41.1501:39:41.15+00:54:1213:174,5
457PRUSEK Mateusz 75Aktywne ChoszcznoWISŁA WIELKAM1 16-2994M 350Aktywne Choszczno00:00:0001:39:41.4001:39:41.40+00:54:1213:174,5
458SIDORCZUK Tomasz 270Klub Biegajacych LeśnikówTRZEBIEŻM2 30-39171M 35100:00:0001:39:45.6501:39:45.65+00:54:1713:184,5
459MISIAK Artur 119BYLEBY DO PRZODUPRZEJĘSŁAW 18A/12M2 30-39172M 35200:00:0001:39:46.4501:39:46.45+00:54:1713:184,5
460MISIAK Dorota 120BYLEBY DO PRZODUPRZEJĘSŁAW 18A/12K2 30-3957K 10800:00:0001:39:47.3001:39:47.30+00:54:1813:184,5
461POST Marcin 1324KURÓWM2 30-39173M 35300:00:0001:39:54.0501:39:54.05+00:54:2513:194,5
462ŚLIŻEWSKI Marcin 712SZCZECINM3 40-4967M 35400:00:0001:39:57.9501:39:57.95+00:54:2913:194,5
463WOJTKOWIAK Rafał 899SZCZECINM2 30-39174M 35500:00:0001:39:59.1001:39:59.10+00:54:3013:194,5
464DĘBROWSKA . 9616 Fala1K 10900:00:0001:40:04.0501:40:04.05+00:54:3513:204,5
465POST Mariola 1325KURÓWK3 40-4918K 11000:00:0001:40:04.1501:40:04.15+00:54:3513:204,5
466ZYGIEL- SZAKOŁA Aneta 1319MIERZYNK2 30-3958K 111DoktoŻy00:00:0001:40:05.6501:40:05.65+00:54:3713:204,5
467KAMIŃSKI Kamil 65317 WBZLUBINM2 30-39175M 35600:00:0001:40:11.7001:40:11.70+00:54:4313:214,5
468SZAKOŁA Paweł 1317MIERZYNM2 30-39176M 357DoktoŻy00:00:0001:40:16.5501:40:16.55+00:54:4813:224,5
469PIETRUSZKIEWICZ Joanna 1089JózefinaSZCZECINK2 30-3959K 11200:00:0001:40:25.6001:40:25.60+00:54:5713:234,5
470PIETRUSZKIEWICZ Henryk 401SZCZECINM3 40-4968M 35800:00:0001:40:28.9501:40:28.95+00:55:0013:234,5
471WARCHAŁOWSKI Arkadiusz 304DOBRA SZCZECIŃSKAM3 40-4969M 35900:00:0001:40:47.6001:40:47.60+00:55:1913:264,5
472SZATANEK Ewa 891DOBRAK3 40-4919K 11300:00:0001:40:47.6501:40:47.65+00:55:1913:264,5
473ELERT Mariusz 161PaprykarzeSZCZECINM2 30-39177M 360Paprykarze00:00:0001:40:50.4501:40:50.45+00:55:2113:264,5
474WITORZĘĆ Dariusz 277ŁĘGIM3 40-4970M 36100:00:0001:40:56.3501:40:56.35+00:55:2713:274,5
475ŚLIWIŃSKA Justyna 547GOLENIÓWK1 16-2932K 11400:00:0001:41:01.4001:41:01.40+00:55:3213:284,5
476KNIOŁA Agnieszka 46PIŁA TEAMPIŁAK2 30-3960K 115PIŁA TEAM00:00:0001:41:02.0501:41:02.05+00:55:3313:284,5
477ŚWIERCZ Dariusz 115WAŁCZM4 50-5914M 362KP PSP WałczAktywni Wałcz00:00:0001:41:07.5001:41:07.50+00:55:3813:284,5
478BASZURO Magdalena 64SZCZECINK2 30-3961K 11600:00:0001:41:09.9001:41:09.90+00:55:4113:294,4
479JUROWSKI Karol 932CZERNIKM1 16-2995M 36300:00:0001:41:10.4001:41:10.40+00:55:4113:294,4
480JANUS Grzegorz 288SZCZECINM2 30-39178M 36400:00:0001:41:20.2501:41:20.25+00:55:5113:304,4
481LESZCZYŃSKI Marcin 554SZCZECINM2 30-39179M 36500:00:0001:41:21.2501:41:21.25+00:55:5213:304,4
482RŻANY Aleksandra 1211SZCZECINK1 16-2933K 11700:00:0001:41:24.9001:41:24.90+00:55:5613:314,4
483AGATA Pa 10091983SZCZECINK2 30-3962K 11800:00:0001:41:29.5501:41:29.55+00:56:0113:314,4
484UMIASTOWSKA Joanna 1048POLCEK2 30-3963K 11900:00:0001:41:30.8001:41:30.80+00:56:0213:324,4
485KAKOWSKI Dawid 939SZCZECINM2 30-39180M 36600:00:0001:41:31.1001:41:31.10+00:56:0213:324,4
486CHODUBSKI Filip 973SZCZECINM1 16-2996M 36700:00:0001:41:32.4501:41:32.45+00:56:0313:324,4
487KRAWCZYK Paweł 296SZCZECINM1 16-2997M 368Oponki team00:00:0001:41:32.5501:41:32.55+00:56:0413:324,4
488LEONOWICZ Martyna 359SZCZECINK1 16-2934K 120Oponki00:00:0001:41:32.7001:41:32.70+00:56:0413:324,4
489SKOCZYLAS Patryk 666SZCZECINM1 16-2998M 36900:00:0001:41:37.9001:41:37.90+00:56:0913:324,4
490CZYPICKA Marta 665SZCZECINK2 30-3964K 12100:00:0001:41:38.3501:41:38.35+00:56:0913:334,4
491PASŁAWSKA Magda 127SZCZECINK2 30-3965K 12200:00:0001:41:38.4001:41:38.40+00:56:0913:334,4
491BUDNA Anna 913SZCZECINK2 30-3966K 12300:00:0001:41:38.4001:41:38.40+00:56:0913:334,4
493KNIOŁA Łukasz 44PIŁA TEAMPIŁAM2 30-39181M 370PIŁA TEAM00:00:0001:41:43.4001:41:43.40+00:56:1413:334,4
494ŻUROWSKI Leszek 489żurkiSZCZECINM2 30-39182M 371żurki00:00:0001:41:45.6501:41:45.65+00:56:1713:344,4
495ŻUROWSKI Jarosław 487SZCZECINM3 40-4971M 372żurki00:00:0001:41:46.0001:41:46.00+00:56:1713:344,4
496ŻUROWSKA Agnieszka 486SZCZECINK3 40-4920K 124żurki00:00:0001:41:46.0501:41:46.05+00:56:1713:344,4
497WASEK Aleksander 920Mango Gatki TeamBEZRZECZEM1 16-2999M 373Mango Gatki Team00:00:0001:41:48.0501:41:48.05+00:56:1913:344,4
498MAJCHER Agata 135PIŁA TEAMPIŁAK1 16-2935K 125PIŁA TEAM00:00:0001:41:58.4501:41:58.45+00:56:2913:354,4
499BOGACKA Małgorzata 106POLICEK2 30-3967K 12600:00:0001:41:59.0501:41:59.05+00:56:3013:354,4
500TURBACZEWSKI Konrad 1129PDCSZCZECINM3 40-4972M 374PDC00:00:0001:42:02.8001:42:02.80+00:56:3413:364,4
501KRYCZKA Adam 659POLICEM2 30-39183M 37500:00:0001:42:03.6501:42:03.65+00:56:3513:364,4
502SOKOŁOWSKA Agnieszka 23Daleko jeszczeGDYNIAK2 30-3968K 12700:00:0001:42:04.8001:42:04.80+00:56:3613:364,4
503KONOPKA Paweł 51Daleko jeszczeGDYNIAM2 30-39184M 37600:00:0001:42:05.9001:42:05.90+00:56:3713:364,4
504PIETKIEWICZ Paweł 408SZCZECINM2 30-39185M 37700:00:0001:42:11.8001:42:11.80+00:56:4313:374,4
505PELC Marek 234SZCZECINM2 30-39186M 37800:00:0001:42:12.5501:42:12.55+00:56:4413:374,4
506FELCENLOBEN Robert 180RAJSPORT ACTIVEŁÓDŹM2 30-39187M 379RAJSPORT ACTIVE00:00:0001:42:13.9501:42:13.95+00:56:4513:374,4
507LEWICKI Kamil 670Połapani teamSZCZECINM2 30-39188M 38000:00:0001:42:14.6001:42:14.60+00:56:4613:374,4
508KOZAK Mirosław 409SZCZECINM2 30-39189M 38100:00:0001:42:15.3501:42:15.35+00:56:4613:384,4
509WOJSZCZYK Michał 58Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM2 30-39190M 38200:00:0001:42:15.6001:42:15.60+00:56:4713:384,4
510DOBRYCKI Piotr 403Bridgestone Stargard RunnersSZCZECINM3 40-4973M 383Bridgestone Stargard Runners00:00:0001:42:15.6501:42:15.65+00:56:4713:384,4
511KOTWICKI Mariusz 426SZCZECINM2 30-39191M 38400:00:0001:42:15.7501:42:15.75+00:56:4713:384,4
512SAWICKI Bartosz 358Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WIELKOPOLSKIM1 16-29100M 385Dzikie Dziki Gorzów00:00:0001:42:16.8001:42:16.80+00:56:4813:384,4
513WIERZYCKA Kinga 370BblSZCZECINK3 40-4921K 128Kinga00:00:0001:42:31.8001:42:31.80+00:57:0313:404,4
514PAWŁASZEK Lech 298BEZRZECZEM2 30-39192M 38600:00:0001:42:35.9501:42:35.95+00:57:0713:404,4
515MICHAŁ Małecki 1100SZCZECINM2 30-39193M 38700:00:0001:42:43.4001:42:43.40+00:57:1413:414,4
515ORECKI Radoslaw 1018SZCZECINM2 30-39194M 38800:00:0001:42:43.4001:42:43.40+00:57:1413:414,4
517ORECKA Anna 1017SZCZECINK2 30-3969K 12900:00:0001:42:43.6501:42:43.65+00:57:1513:414,4
518ADAMCZEWSKA - PIETRZAK Marta 1042SZCZECINK2 30-3970K 13000:00:0001:42:43.7001:42:43.70+00:57:1513:414,4
519GITNER Marcin 38Piękni i BestieGDYNIAM3 40-4974M 389Piękni i BestiePiękni i Bestie00:00:0001:42:49.8501:42:49.85+00:57:2113:424,4
520SZKAŁUBA Aleksandra 312SZCZECINK1 16-2936K 131ORKI Z MAJORKI00:00:0001:42:59.5501:42:59.55+00:57:3113:434,4
521SŁUGOCKI Mariusz 1053MIESZKOWICEM1 16-29101M 39000:00:0001:42:59.9501:42:59.95+00:57:3113:434,4
522RÓZGA Jerzy 563Viking88SZCZECINM3 40-4975M 39100:00:0001:43:00.6001:43:00.60+00:57:3213:444,4
523RÓZGA Zbigniew 566viking 88SZCZECINM3 40-4976M 39200:00:0001:43:01.1501:43:01.15+00:57:3213:444,4
524SŁUGOCKA Justyna 195MIESZKOWICEK1 16-2937K 132ORKI Z MAJORKI00:00:0001:43:01.9001:43:01.90+00:57:3313:444,4
525LIPIŃSKA Sylwia 110SZCZECINK1 16-2938K 13300:00:0001:43:05.8001:43:05.80+00:57:3713:444,4
526SPORNY Grzegorz 1059SZCZECINM2 30-39195M 39300:00:0001:43:30.9001:43:30.90+00:58:0213:484,3
527JEZIOREK Agnieszka 253BANIEK3 40-4922K 13400:00:0001:43:36.7501:43:36.75+00:58:0813:484,3
528MLECZEK Roman 254BANIEM3 40-4977M 39400:00:0001:43:36.8501:43:36.85+00:58:0813:484,3
529ISKRA Angelika 484SZCZECINK1 16-2939K 13500:00:0001:43:47.0501:43:47.05+00:58:1813:504,3
530MATUSZAK Mateusz 514Mango Gatki TeamSZCZECINM1 16-29102M 395Mango Gatki Team00:00:0001:43:50.3501:43:50.35+00:58:2113:504,3
531BOROWSKI Tomek 345SZCZECINM1 16-29103M 39600:00:0001:43:53.4501:43:53.45+00:58:2413:514,3
532GODEK Cezary 1134SzczecinSZCZECINM2 30-39196M 39700:00:0001:43:58.0501:43:58.05+00:58:2913:514,3
533OLEJNIK Marzena 1135SZCZECINK4 50-594K 13600:00:0001:43:59.7001:43:59.70+00:58:3113:514,3
534OLEJNIK Przemek 1136SZCZECINM3 40-4978M 39800:00:0001:43:59.7501:43:59.75+00:58:3113:514,3
535SZAL Marzena 474Izerska Grupa BiegowaOSIECZNICAK2 30-3971K 13700:00:0001:44:02.8001:44:02.80+00:58:3413:524,3
536LINKOWSKI Sławomir 1072SZCZECINM2 30-39197M 39900:00:0001:44:03.7001:44:03.70+00:58:3513:524,3
537MATUSZEWSKA-LINKOWSKA Anita 647Szczeciński Klub Rowerowy GryfusSZCZECINK2 30-3972K 13800:00:0001:44:03.8501:44:03.85+00:58:3513:524,3
538KOSTRZEWSKI Krystian 903POLICEM3 40-4979M 40000:00:0001:44:08.0501:44:08.05+00:58:3913:534,3
539MAĆKIEWICZ Aleksandra 1269BEZRZECZEK1 16-2940K 139Kubula00:00:0001:44:09.0001:44:09.00+00:58:4013:534,3
540MAĆKIEWICZ Mateusz 1270BEZRZECZEM1 16-29104M 401Kubula00:00:0001:44:09.1501:44:09.15+00:58:4013:534,3
541ZAWADZKI Maciej 780SZCZECINM1 16-29105M 402Ekipa Kryzys00:00:0001:44:28.8501:44:28.85+00:59:0013:554,3
542PIETKIEWICZ Anna 635SZCZECINK2 30-3973K 14000:00:0001:44:28.9001:44:28.90+00:59:0013:554,3
543MYTYCH Ilona 781SZCZECINK1 16-2941K 141Ekipa Kryzys00:00:0001:44:29.4501:44:29.45+00:59:0013:554,3
544KRZEMIŃSKI Paweł 778SZCZECINM1 16-29106M 403Ekipa Kryzys00:00:0001:44:29.7501:44:29.75+00:59:0113:554,3
545SKOCZYL Wojtek 604Husaria race teamSZCZECNIM1 16-29107M 404Husaria Race Team00:00:0001:44:34.1001:44:34.10+00:59:0513:564,3
546PANASZEK Elżbieta 1172Aktywne Prawobrzeże SzczecinSZCZECINK4 50-595K 142Aktywne Prawobrzeże Szczecin00:00:0001:44:39.4501:44:39.45+00:59:1013:574,3
547BEDNARZ Katarzyna 24KOŁOBRZEGK3 40-4923K 14300:00:0001:44:54.5001:44:54.50+00:59:2513:594,3
548POHLID-DODA Anna 37MRA SUSZSUSZK2 30-3974K 14400:00:0001:45:03.7001:45:03.70+00:59:3514:004,3
548MŁODAWSKI Rafał 39SUSZM3 40-4980M 40500:00:0001:45:03.7001:45:03.70+00:59:3514:004,3
550BIEGAŃSKI Tomasz 908SZCZECINM2 30-39198M 40600:00:0001:45:13.6501:45:13.65+00:59:4514:014,3
551CUPRYJAK Sebastian 262SZCZECINM2 30-39199M 40700:00:0001:45:13.9001:45:13.90+00:59:4514:014,3
552WOJCIECHOWSKA Maja 267SZCZECINK1 16-2942K 14500:00:0001:45:13.9501:45:13.95+00:59:4514:014,3
553KNIAŹ Edyta 965DĘBNOK3 40-4924K 14600:00:0001:45:31.4001:45:31.40+01:00:0214:044,3
554JOŃCA Magdalena 1192DALESZEWOK2 30-3975K 147Nanogiwaciaki00:00:0001:45:32.3501:45:32.35+01:00:0314:044,3
555PACH Karolina 954K2 30-3976K 14800:00:0001:45:32.5001:45:32.50+01:00:0314:044,3
556ANTOSIEWICZ Robert 216LulaTeamOTWOCKM3 40-4981M 40800:00:0001:45:33.3001:45:33.30+01:00:0414:044,3
557KNIAŹ Jarosław 328FOL-TECH TEAM MYŚLIBÓRZSZCZECINM3 40-4982M 40900:00:0001:45:38.9501:45:38.95+01:00:1014:054,3
558MAJCHER Małgorzata 134PIŁA TEAMPIŁAK3 40-4925K 149PIŁA TEAM00:00:0001:45:44.3001:45:44.30+01:00:1514:054,3
559LEWIKOWSKA Patrycja 291Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3 40-4926K 15000:00:0001:45:49.1501:45:49.15+01:00:2014:064,3
560STRĄK Izabela 221Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK3 40-4927K 15100:00:0001:45:49.2501:45:49.25+01:00:2014:064,3
561JOŃCA Marcin 1191DALESZEWOM2 30-39200M 410Nanogiwaciaki00:00:0001:45:49.3001:45:49.30+01:00:2014:064,3
562PAŁAC Piotr 622Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM4 50-5915M 41100:00:0001:45:49.4501:45:49.45+01:00:2014:064,3
563HAJDUK Emilian 1194GRYFINOM2 30-39201M 412Nanogiwaciaki00:00:0001:45:49.9001:45:49.90+01:00:2114:064,3
564CHEŁSTOWSKI Adrian 1193DALESZEWOM2 30-39202M 413Nanogiwaciaki00:00:0001:45:50.1001:45:50.10+01:00:2114:064,3
565SIECZYK Jędrzej 1107SZCZECINM2 30-39203M 41400:00:0001:45:51.3501:45:51.35+01:00:2214:064,3
566MAJCHER Piotr 133PIŁĄ TEAMPIŁAM3 40-4983M 415PIŁA TEAM00:00:0001:45:55.9501:45:55.95+01:00:2714:074,2
567BRATKO Przemysław 218SZCZECINM1 16-29108M 41600:00:0001:45:59.1001:45:59.10+01:00:3014:074,2
568CZAPLIŃSKA Magdalena 241WARSZAWAK2 30-3977K 15200:00:0001:46:06.1001:46:06.10+01:00:3714:084,2
569BROCZKOWSKA Żaneta 708CHYNÓWK2 30-3978K 15300:00:0001:46:21.9501:46:21.95+01:00:5314:104,2
570MULARCZYK Krzysztof 707CHYNÓWM2 30-39204M 41700:00:0001:46:22.0501:46:22.05+01:00:5314:104,2
571PODEDWORNY Artur 105BECHCICE WIEŚ 35M3 40-4984M 41800:00:0001:46:49.2001:46:49.20+01:01:2014:144,2
572NOWAK Marta 273Stargardzki klub morsów MIEDIWANIESTARGARDK1 16-2943K 15400:00:0001:47:11.8501:47:11.85+01:01:4314:174,2
573KARBOWIAK Patryk 1014SZCZECINM2 30-39205M 41900:00:0001:47:16.0001:47:16.00+01:01:4714:184,2
574DURAJ Kacper 1152POLICEM1 16-29109M 42000:00:0001:47:29.0001:47:29.00+01:02:0014:194,2
575ZIARKIEWICZ Aneta 265TRZEBIEŻK1 16-2944K 155BEZIMIENNI00:00:0001:47:38.6001:47:38.60+01:02:1014:214,2
576ZIELIŃSKI Michał 473POLICEM1 16-29110M 42100:00:0001:47:48.8001:47:48.80+01:02:2014:224,2
577SAMBORSKI Radosław 393KOSTRZYN NAD ODRĄM1 16-29111M 42200:00:0001:47:49.3001:47:49.30+01:02:2014:224,2
578ŁUCZAK Zbigniew 5041kpzmot/3bpzmotSTARGARDM2 30-39206M 423Husaria Race Team00:00:0001:47:53.4001:47:53.40+01:02:2414:234,2
579PRENDECKA Sylwia 34WAŁCZK2 30-3979K 156Aktywni WałczAktywni Wałcz00:00:0001:47:55.8001:47:55.80+01:02:2714:234,2
580LECH Wojciech 907PRZEMYŚLM2 30-39207M 42400:00:0001:48:00.4001:48:00.40+01:02:3114:244,2
581MORAWSKI Artur 129SIECHNICEM3 40-4985M 42500:00:0001:48:01.0501:48:01.05+01:02:3214:244,2
582MADOŃ Magdalena 927ZIELONA GÓRAK2 30-3980K 15700:00:0001:48:01.3501:48:01.35+01:02:3214:244,2
583PASZKIEWICZ Anna 333Dzik z PuszczySZCZECINK2 30-3981K 15800:00:0001:48:02.6001:48:02.60+01:02:3414:244,2
584JAKUBOWSKA Anna 808SZCZECINK2 30-3982K 159ROKO TEAM00:00:0001:48:04.3501:48:04.35+01:02:3514:244,2
585ZAMOŻNY Anna 801SZCZECINK2 30-3983K 160ROKO TEAM00:00:0001:48:04.5001:48:04.50+01:02:3514:244,2
586POLONIS Aneta 1286kb dzikPOLICEK2 30-3984K 16100:00:0001:48:10.7001:48:10.70+01:02:4214:254,2
587KURTYKA Kamil 1288POLICEM1 16-29112M 42600:00:0001:48:11.0001:48:11.00+01:02:4214:254,2
588CIMOSZ Paula 1316SZCZECINK1 16-2945K 16200:00:0001:48:22.7001:48:22.70+01:02:5414:264,2
589WRÓBEL Emilia 1315SZCZECINK1 16-2946K 16300:00:0001:48:22.8501:48:22.85+01:02:5414:264,2
590WOSZCZYK Renata 367Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK3 40-4928K 16400:00:0001:48:25.0501:48:25.05+01:02:5614:274,2
591KUPIŃSKA Marta 50SŁUPSKK1 16-2947K 16500:00:0001:48:25.5501:48:25.55+01:02:5714:274,2
592BIENIAS Konrad 43PŁOCKM1 16-29113M 42700:00:0001:48:25.7501:48:25.75+01:02:5714:274,2
593BARTWICKA Beata 227Husaria Race TeamSZCZECINK2 30-3985K 166Husaria Race Team00:00:0001:48:31.3501:48:31.35+01:03:0214:284,1
593GOLEC Aneta 191Zespół Niespokojnych NógSZCZECINK3 40-4929K 167Zespół Niespokojnych Nóg00:00:0001:48:31.3501:48:31.35+01:03:0214:284,1
593SAJKOWSKI Kamil 181Zespół Niespokojnych NógSZCZECINM1 16-29114M 428Zespół Niespokojnych Nóg00:00:0001:48:31.3501:48:31.35+01:03:0214:284,1
596WIERZCHOWSKI Arkadiusz 182Bridgestone Stargard RunnersSTARGARDM3 40-4986M 429Bridgestone Stargard Runners00:00:0001:48:31.4501:48:31.45+01:03:0214:284,1
597CZAJKOWSKA Diana 107Zespół Niespokojnych NógSZCZECINK2 30-3986K 168Zespół Niespokojnych Nóg00:00:0001:48:31.6501:48:31.65+01:03:0314:284,1
597JELEŃSKI Grzegorz 166Dzikie JelenieTRZEBIEŻM1 16-29115M 430BEZIMIENNI00:00:0001:48:31.6501:48:31.65+01:03:0314:284,1
599JÓŹWICKA Aneta 368Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK3 40-4930K 16900:00:0001:48:33.7001:48:33.70+01:03:0514:284,1
600JAKUBOWSKA Angelika 1339STARGARDK1 16-2948K 17000:00:0001:48:39.3501:48:39.35+01:03:1014:294,1
601ZABROCKI Karol 551Team PosejdonaŚWINOUJŚCIEM2 30-39208M 431Team Posejdona00:00:0001:49:06.2501:49:06.25+01:03:3714:324,1
602HNAT Rafał 76KP PSP WałczWAŁCZM3 40-4987M 432KP PSP WałczAktywni Wałcz00:00:0001:49:06.7001:49:06.70+01:03:3814:324,1
603JENDRZEJCZYK Mariusz 438SZCZECINM2 30-39209M 43300:00:0001:49:26.8501:49:26.85+01:03:5814:354,1
604JENDRZEJCZYK Małgorzata 1093SZCZECINK2 30-3987K 17100:00:0001:49:27.2001:49:27.20+01:03:5814:354,1
605MAKOWSKA Joanna 1088GORZÓW WIELKOPOLSKIK2 30-3988K 17200:00:0001:49:28.2501:49:28.25+01:03:5914:354,1
606NOWAK Natalia 962GORZÓW WIELKOPOLSKIK2 30-3989K 17300:00:0001:49:31.2001:49:31.20+01:04:0214:364,1
607CHROBOCIŃSKI Jan 560SZCZECINM1 16-29116M 43400:00:0001:49:38.5001:49:38.50+01:04:0914:374,1
608ZABŁOCKI Rafał 1139PrzebiegliGDAŃSKM2 30-39210M 435Przebiegli00:00:0001:49:47.2001:49:47.20+01:04:1814:384,1
609MASZCZYK Marta 229Monia GymGRYFINOK2 30-3990K 17400:00:0001:49:48.9001:49:48.90+01:04:2014:384,1
610MODELSKA Justyna 1345KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK3 40-4931K 175Kobiece Bieganie00:00:0001:49:58.1001:49:58.10+01:04:2914:394,1
611JABLONKA Mariusz 14Bravehearts LegionowoMYSŁOWICEM3 40-4988M 436Bravehearts Legionowo00:00:0001:49:58.4001:49:58.40+01:04:2914:394,1
612CHROBOCIŃSKA Elżbieta 141SZCZECINK4 50-596K 17600:00:0001:50:03.0001:50:03.00+01:04:3414:404,1
613BIAŁKOWSKA Katarzyna 112wieczorne bieganieSIADŁO DOLNEK3 40-4932K 17700:00:0001:50:03.7501:50:03.75+01:04:3514:404,1
614PLOCH Piotr 616BEZRZECZEM2 30-39211M 437Dzikusy00:00:0001:50:05.8001:50:05.80+01:04:3714:404,1
615JABŁONKA Radosław 62WYSZKÓWM3 40-4989M 438Bravehearts Legionowo00:00:0001:50:10.9501:50:10.95+01:04:4214:414,1
616SZACHNOWSKA Daria 953GRYFINOK1 16-2949K 17800:00:0001:50:13.8001:50:13.80+01:04:4514:414,1
617ZEMANKIEWICZ Łukasz 274kanał 6amSZCZECINM2 30-39212M 43900:00:0001:50:14.6001:50:14.60+01:04:4614:414,1
618WYCIECHOWSKI Norbert 586OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM2 30-39213M 440OCR TEAM WŁOCŁAWEK00:00:0001:50:18.8001:50:18.80+01:04:5014:424,1
619UZDOWSKA Marta 692OCR Team WłocławekWŁOCŁAWEKK2 30-3991K 179OCR TEAM WŁOCŁAWEK00:00:0001:50:22.3501:50:22.35+01:04:5314:424,1
620ZABŁOCKI Paweł 1138PrzebiegliSZCZECINM1 16-29117M 44100:00:0001:50:26.7501:50:26.75+01:04:5814:434,1
621CHUDYNKA Paulina 761Kobiece BieganieSZCZECINK2 30-3992K 18000:00:0001:50:28.7001:50:28.70+01:05:0014:434,1
622WIKLAK Natalia 559SZCZECINK1 16-2950K 18100:00:0001:50:29.5501:50:29.55+01:05:0114:434,1
623MORAWSKA Agnieszka 562SZCZECINK1 16-2951K 18200:00:0001:50:30.1501:50:30.15+01:05:0114:444,1
624SLUFIŃSKI Dariusz 610OCR TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM4 50-5916M 442OCR TEAM WŁOCŁAWEK00:00:0001:50:31.5001:50:31.50+01:05:0214:444,1
625BICHTA Katarzyna 776STARE CZARNOWOK2 30-3993K 183Monia Gym00:00:0001:50:32.3501:50:32.35+01:05:0314:444,1
626LEBIEDZIEWSKA Natalia 1284Kobiece BieganiePRZECŁAWK2 30-3994K 184Kobiece Bieganie00:00:0001:50:32.9501:50:32.95+01:05:0414:444,1
627HAJDUK Maciej 542SZCZECINM3 40-4990M 44300:00:0001:50:47.4501:50:47.45+01:05:1814:464,1
628KOMOSA Agnieszka 386SZCZECINK2 30-3995K 18500:00:0001:50:59.7001:50:59.70+01:05:3114:474,1
629MAŁYSA Marta 888SZCZECINK2 30-3996K 18600:00:0001:51:00.9001:51:00.90+01:05:3214:484,1
630WYPYCH Paulina 1326SZCZECINK2 30-3997K 18700:00:0001:51:01.9501:51:01.95+01:05:3314:484,1
631ZAREMBA Marcin 1327SZCZECINM2 30-39214M 44400:00:0001:51:02.0501:51:02.05+01:05:3314:484,1
632ROJEK Krzysztof 1239ŁOŻNICAM2 30-39215M 44500:00:0001:51:16.5001:51:16.50+01:05:4714:504,0
633LESZCZYŃSKA Ania 1238ŁOŻNICAK1 16-2952K 18800:00:0001:51:16.7001:51:16.70+01:05:4814:504,0
634PAWLUŚ Tomasz 209SSPS Chemik POLICETANOWOM2 30-39216M 446Dzikie Krokodyle00:00:0001:51:21.6001:51:21.60+01:05:5314:504,0
635CHOYNACKA-SAŃKA Alicja 544SZCZECINK2 30-3998K 18900:00:0001:51:21.8501:51:21.85+01:05:5314:504,0
636MASAL Emilia 571PRZECŁAWK2 30-3999K 190Dzikusy00:00:0001:51:21.9001:51:21.90+01:05:5314:504,0
636WÓJCIK Krzysztof 208BANIEM2 30-39217M 447Dzikie Krokodyle00:00:0001:51:21.9001:51:21.90+01:05:5314:504,0
638KEMPIŃSKI Tomasz 1154SZCZECINM2 30-39218M 448Dzikusy00:00:0001:51:22.0001:51:22.00+01:05:5314:504,0
638BEJM Łukasz 557SZCZECINM2 30-39219M 449Dzikusy00:00:0001:51:22.0001:51:22.00+01:05:5314:504,0
640SAŃKA Paweł 543SZCZECINM3 40-4991M 45000:00:0001:51:22.0501:51:22.05+01:05:5314:504,0
641SAWULAK Wiktor 558SZCZECINM2 30-39220M 45100:00:0001:51:22.1001:51:22.10+01:05:5314:504,0
642WOJSZCZYK Marlena 645Tryton bike teamSZCZECINK2 30-39100K 19100:00:0001:51:36.6501:51:36.65+01:06:0814:524,0
643WOŁCZAK Iwona 414SZCZECINK2 30-39101K 19200:00:0001:51:36.7001:51:36.70+01:06:0814:524,0
644SZULC Anna 612POLICEK2 30-39102K 19300:00:0001:51:43.6001:51:43.60+01:06:1514:534,0
645GAWRYSIAK Ewa 1112SZCZECINK2 30-39103K 19400:00:0001:51:44.4001:51:44.40+01:06:1514:534,0
646POSZUMSKA Gabriela 535SZCZECINK1 16-2953K 19500:00:0001:51:45.5501:51:45.55+01:06:1714:544,0
647SZULC Marcin 613POLICEM2 30-39221M 45200:00:0001:51:48.5001:51:48.50+01:06:1914:544,0
648ROGOWSKA Agnieszka 730PIĘKNI I BESTIEGDYNIAK2 30-39104K 19600:00:0001:51:53.8001:51:53.80+01:06:2514:554,0
649DUDKA Robert 536SZCZECINM1 16-29118M 45300:00:0001:51:55.4001:51:55.40+01:06:2614:554,0
650JÓZEFOWICZ Anna 87GDYNIAK2 30-39105K 197Piękni i Bestie00:00:0001:51:56.3501:51:56.35+01:06:2714:554,0
651ŁUKOMSKI Piotr 593GOLENIÓWM1 16-29119M 45400:00:0001:52:20.0501:52:20.05+01:06:5114:584,0
652SZYMAŃSKA Jolanta 199MOSTYK2 30-39106K 19800:00:0001:52:20.1001:52:20.10+01:06:5114:584,0
653CIESZYŃSKA Emilia 1121PDCSZCZECINK2 30-39107K 199PDC00:00:0001:52:22.7001:52:22.70+01:06:5414:584,0
654STRZELECKA Małgorzata 337Sailing Team FerajnaPIŁAK3 40-4933K 200Sailing Team Ferajna00:00:0001:52:25.0501:52:25.05+01:06:5614:594,0
655NOWAK Bartłomiej 201Sailing Team FerajnaPIŁAM3 40-4992M 455Sailing Team Ferajna00:00:0001:52:25.3501:52:25.35+01:06:5614:594,0
655STRZELECKI Sebastian 'Kaszana' 335Sailing Team FerajnaPIŁAM3 40-4993M 456Sailing Team Ferajna00:00:0001:52:25.3501:52:25.35+01:06:5614:594,0
657SZYSZKA Marcin 1110Marcin SzyszkaSZCZECINM2 30-39222M 457ORKI Z MAJORKI00:00:0001:52:29.7501:52:29.75+01:07:0114:594,0
658KIES Grzegorz 1169KOBYLANKAM1 16-29120M 458Trzy Dziki00:00:0001:52:31.2501:52:31.25+01:07:0215:004,0
659BALCERAK Kuba 1170SZCZECINM1 16-29121M 459Trzy Dziki00:00:0001:52:32.1501:52:32.15+01:07:0315:004,0
660SKONECZNY Przemysław 286SZCZECINM2 30-39223M 46000:00:0001:52:32.2501:52:32.25+01:07:0315:004,0
661GUZOWSKA Iwona 136KS Uznam ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEK4 50-597K 20100:00:0001:52:32.9001:52:32.90+01:07:0415:004,0
662CHOMIŃSKI Aleksander 1123PDCSZCZECINM1 16-29122M 461PDC00:00:0001:52:33.3501:52:33.35+01:07:0415:004,0
663KIES Marcin 1168KOBYLANKAM3 40-4994M 462Trzy Dziki00:00:0001:52:33.5501:52:33.55+01:07:0515:004,0
664OWCZARZ Krystyna 790BARLINEKK3 40-4934K 20200:00:0001:52:45.4501:52:45.45+01:07:1615:024,0
665ZAKRZEWSKI Grzegorz 454FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM1 16-29123M 46300:00:0001:52:46.7501:52:46.75+01:07:1815:024,0
666KRAWCZYK Lukasz 1214TWKGRYFINOM2 30-39224M 464TWK00:00:0001:52:58.6001:52:58.60+01:07:3015:034,0
667PĘKALSKI Tomasz 1209TWKGRYFINOM2 30-39225M 46500:00:0001:52:58.7501:52:58.75+01:07:3015:034,0
668OSTROWSKI Piotr 53423. Baza Lotnictwa TaktycznegoBARCZĄCAM3 40-4995M 46623. Baza Lotnictwa Taktycznego23. Baza Lotnictwa Taktycznego00:00:0001:53:02.2001:53:02.20+01:07:3315:044,0
669SAMPLAWSKI Adam 1111SZCZECINM2 30-39226M 467ORKI Z MAJORKI00:00:0001:53:08.1501:53:08.15+01:07:3915:054,0
670MILEJSKI Paweł 349ZIELONA GÓRAM2 30-39227M 46800:00:0001:53:10.9501:53:10.95+01:07:4215:054,0
671JAMRÓZ Wojciech 627ZIELONA GÓRAM2 30-39228M 46900:00:0001:53:12.8001:53:12.80+01:07:4415:054,0
672STROJNA-GRZYBOWSKA Marta 678MAUPolandSZCZECINK2 30-39108K 203KP PSP Police00:00:0001:53:25.6001:53:25.60+01:07:5715:074,0
673SZACHNOWSKA Iwona 952GRYFINOK2 30-39109K 20400:00:0001:53:25.7501:53:25.75+01:07:5715:074,0
674SZYMCZAK Marcin 506SZCZECINM3 40-4996M 47000:00:0001:53:25.9501:53:25.95+01:07:5715:074,0
675JAMRÓZ Monika 626ZIELONA GÓRAK2 30-39110K 20500:00:0001:53:33.1501:53:33.15+01:08:0415:084,0
676GOWORSKI Jerzy 147SZCZECINM1 16-29124M 47100:00:0001:53:40.7501:53:40.75+01:08:1215:094,0
677ŁEBKOWSKI Karol 175GRYFINOM2 30-39229M 47200:00:0001:53:47.0001:53:47.00+01:08:1815:104,0
678PUPEK Małgorzata 173ŁĘGIK2 30-39111K 20600:00:0001:53:47.1501:53:47.15+01:08:1815:104,0
679CZERKASOW Piotr 1323PRZECŁAWM2 30-39230M 473Nienormalnie Normalni00:00:0001:53:48.1501:53:48.15+01:08:1915:104,0
680GRZYBOWSKI Przemysław 725SZCZECINM2 30-39231M 474KP PSP PoliceKP PSP Police00:00:0001:53:50.6501:53:50.65+01:08:2215:104,0
681MILCZAREK Paweł 931GOLENIÓWM1 16-29125M 475KP PSP PoliceKP PSP Police00:00:0001:53:51.5501:53:51.55+01:08:2315:104,0
682ŁYDZIŃSKI Michał 7331973SZCZECINM1 16-29126M 476Straż PożarnaKP PSP Police00:00:0001:53:51.7501:53:51.75+01:08:2315:104,0
683GIERS-ROMEK Monika 1188Puszczyk BukowySZCZECINK2 30-39112K 20700:00:0001:53:53.5501:53:53.55+01:08:2515:114,0
684ROMEK Wojciech 1189SZCZECINM2 30-39232M 47700:00:0001:53:53.7501:53:53.75+01:08:2515:114,0
685KOSTYK Agnieszka 307SZCZECINK2 30-39113K 20800:00:0001:53:57.1501:53:57.15+01:08:2815:113,9
686SŁOTWIŃSKI Bogusław 1322POLICEM3 40-4997M 478Dziwnie Normalni00:00:0001:53:57.4001:53:57.40+01:08:2815:113,9
687KRĘŻEL Agata 609SZCZECINK1 16-2954K 20900:00:0001:54:06.4001:54:06.40+01:08:3715:123,9
688WITKOWSKI Emil 606SZCZECINM1 16-29127M 47900:00:0001:54:06.5501:54:06.55+01:08:3815:123,9
689GAŁUSZKA Daniel 387Puszczyk BukowySZCZECINM1 16-29128M 48000:00:0001:54:11.0001:54:11.00+01:08:4215:133,9
690KACIUPA Agnieszka 355SZCZECINK3 40-4935K 21000:00:0001:54:11.1001:54:11.10+01:08:4215:133,9
691PTASZYŃSKI Jarosław 579OCR Team WłocławekBRZEŚĆ KUJAWSKIM3 40-4998M 481OCR TEAM WŁOCŁAWEK00:00:0001:54:29.7501:54:29.75+01:09:0115:153,9
692MAŁOCHA Adam 114Parkrun ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM1 16-29129M 48200:00:0001:54:33.8001:54:33.80+01:09:0515:163,9
693ZGRAJA Katarzyna 189ŚWINOUJŚCIEK3 40-4936K 21100:00:0001:54:34.0001:54:34.00+01:09:0515:163,9
694LEBIEDZIŃSKI Radek 78Norda Active TeamREDAM2 30-39233M 48300:00:0001:54:34.2501:54:34.25+01:09:0515:163,9
695LEBIEDZIŃSKA Angelika 77Norda Active TeamREDAK2 30-39114K 21200:00:0001:54:34.4501:54:34.45+01:09:0515:163,9
696MAŁOCHA Klaudyna 113GHETTO WORKOUT ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK1 16-2955K 21300:00:0001:54:34.7001:54:34.70+01:09:0615:163,9
697JĘDRZEJAK Maciej 128Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM3 40-4999M 48400:11:0701:43:27.9001:54:34.90+01:09:0613:474,3
698DRZEWIECKA Agnieszka 57Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEK3 40-4937K 214Biegacze Świnoujście00:00:0001:54:35.2001:54:35.20+01:09:0615:163,9
698MAŁOCHA Mariusz 108GHETTO WORKOUT ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM3 40-49100M 48500:00:0001:54:35.2001:54:35.20+01:09:0615:163,9
700PODSADA Edyta 27GORZÓW WIELKOPOLSKIK3 40-4938K 21500:00:0001:54:42.7501:54:42.75+01:09:1415:173,9
701GRUNT Małgorzata 283Dzikie Dziki Gorzow WlkpBERLINK2 30-39115K 21600:00:0001:54:42.9501:54:42.95+01:09:1415:173,9
702NIKLAS Małgorzata 752KSF Nowogródek PomorskiMYŚLIBÓRZK2 30-39116K 217KSF00:00:0001:54:45.8501:54:45.85+01:09:1715:183,9
703WOŁK Marcin 753MYŚLIBÓRZM2 30-39234M 486KSF00:00:0001:54:46.7501:54:46.75+01:09:1815:183,9
704OSTOLSKA Ewelina 968MYŚLBÓRZK1 16-2956K 21800:00:0001:54:48.3001:54:48.30+01:09:1915:183,9
705WILCZOPOLSKI Kamil 463SZCZECINM1 16-29130M 48700:00:0001:54:48.7501:54:48.75+01:09:2015:183,9
706BŁACHOWIAK Małgorzata 11MUROWANA GOSLINAK4 50-598K 21900:00:0001:54:49.8001:54:49.80+01:09:2115:183,9
707STEMPNIAK Katarzyna 73REBELS LEGION TEAMHELK2 30-39117K 22000:00:0001:54:50.3001:54:50.30+01:09:2115:183,9
708NASKRĘT Darek 2MUROWANA GOSLINAM2 30-39235M 48800:00:0001:54:50.4501:54:50.45+01:09:2115:183,9
709GRALEWICZ Robert 4morsy Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAM3 40-49101M 48900:00:0001:54:50.6001:54:50.60+01:09:2215:183,9
710WOŹNIAK Beata 55KOZIEGŁOWYK3 40-4939K 22100:00:0001:54:50.8001:54:50.80+01:09:2215:183,9
710STEMPNIAK Zbigniew 72REBELS LEGION TEAMHELM3 40-49102M 49000:00:0001:54:50.8001:54:50.80+01:09:2215:183,9
712GRALEWICZ Magdalena 7Murowane MorsyMUROWANA GOŚLINAK3 40-4940K 22200:00:0001:54:50.9501:54:50.95+01:09:2215:183,9
713DOMASIK Izabela 16MUROWANA GOŚLINAK3 40-4941K 22300:00:0001:54:51.0501:54:51.05+01:09:2215:183,9
714DYDEK Dorota 498Cf prawy brzegSZCZECINK4 50-599K 224Cf prawy brzeg00:00:0001:55:01.8001:55:01.80+01:09:3315:203,9
715WOLANO Anna 36CF Prawy BrzegSZCZECINK2 30-39118K 225Cf prawy brzeg00:00:0001:55:01.9501:55:01.95+01:09:3315:203,9
716KARLIN-GRAŻEWICZ Katarzyna 1263SZCZECINK3 40-4942K 22600:00:0001:55:05.1501:55:05.15+01:09:3615:203,9
717GAJEK Zofia 95MORZYCZYNK1 16-2957K 22700:00:0001:55:10.5001:55:10.50+01:09:4115:213,9
718GAJEK Anna 94MORZYCZYNK2 30-39119K 22800:00:0001:55:10.5501:55:10.55+01:09:4215:213,9
719KLIMEK Krzysztof 122SZCZECINM2 30-39236M 49100:00:0001:55:10.6001:55:10.60+01:09:4215:213,9
720ADAMSKA Anna 1259Dziki Ryś Widziany NocąSZCZECINK4 50-5910K 22900:00:0001:55:16.3501:55:16.35+01:09:4715:223,9
721MACZULSKI Grzegorz 1246Dzieci Kapitana ŻbikaSZCZECINM2 30-39237M 49200:00:0001:55:19.3501:55:19.35+01:09:5015:223,9
722OSOWSKA Izabela 1261Dzieci Kapitana ŻbikaSZCZECINK3 40-4943K 230Dzieci Kapitana ŻbikaDzieci Kapitana Żbika00:00:0001:55:19.4001:55:19.40+01:09:5015:223,9
723KUSIO Marzena 1294SZCZECINK3 40-4944K 231Dzieci Kapitana ŻbikaDzieci Kapitana Żbika00:00:0001:55:19.5501:55:19.55+01:09:5115:223,9
724MIZERSKI Jakub 1250Dzieci Kapitana ŻbikaNOWOGARDM2 30-39238M 49300:00:0001:55:19.6501:55:19.65+01:09:5115:223,9
724SMYKA Jarosław 738PRZELEWICEM3 40-49103M 49400:00:0001:55:19.6501:55:19.65+01:09:5115:223,9
726GNOIŃSKA Joanna 1255Dzieci Kapitana ŻbikaSZCZECINK2 30-39120K 23200:00:0001:55:19.9501:55:19.95+01:09:5115:223,9
727GRABAN Żaneta 1254Dzieci Kapitana ŻbikaSZCZECINK2 30-39121K 23300:00:0001:55:20.7001:55:20.70+01:09:5215:223,9
727KAŁUN Mariusz 1272KOŁBASKOWOM3 40-49104M 49500:00:0001:55:20.7001:55:20.70+01:09:5215:223,9
729KAMIONKA Andrzej 723SZCZECINM2 30-39239M 49600:00:0001:55:20.8501:55:20.85+01:09:5215:223,9
730PASTUCH Jarosław 1247Dzieci Kapitana ŻbikaTANOWOM2 30-39240M 497Dzieci Kapitana Żbika00:00:0001:55:21.0001:55:21.00+01:09:5215:223,9
731BONTER Jakub 1249Dzieci Kapitana ŻbikaSZCZECINM1 16-29131M 498Dzieci Kapitana Żbika00:00:0001:55:21.0501:55:21.05+01:09:5215:223,9
732DZIEDZINA Roksana 1221KFSNOWOGRÓDEK POMORSKIK1 16-2958K 234KFS00:00:0001:55:34.2501:55:34.25+01:10:0515:243,9
733PILARCZYK Katarzyna 1273Klub Sportowy FitnessNOWOGRÓDEK POMORSKIK2 30-39122K 235KSF00:00:0001:55:35.4501:55:35.45+01:10:0615:243,9
734DUBIŃSKI Szymon 960MYŚLIBÓRZM1 16-29132M 49900:02:1201:53:24.2501:55:36.25+01:10:0715:074,0
735DUBICKA Marta 1240KFSMYŚLIBÓRZK3 40-4945K 236KFS00:00:0001:55:36.4501:55:36.45+01:10:0715:243,9
736LEWANDOWSKI Karol 668OŻW SzczecinSZCZECINM2 30-39241M 500OŻW SzczecinOŻW SZCZECIN00:00:0001:55:43.9001:55:43.90+01:10:1515:253,9
737SZEWCZYK Dariusz 1244Dzikusy z GryfinaGRYFINOM1 16-29133M 50100:00:0001:55:45.5501:55:45.55+01:10:1715:263,9
738ROGALA Magda 31wkurw_team NowogardNOWOGARDK2 30-39123K 23700:00:0001:55:47.0001:55:47.00+01:10:1815:263,9
739OBROCZI Maciej 35bbbNOWOGARDM3 40-49105M 50200:00:0001:55:48.0501:55:48.05+01:10:1915:263,9
740ZDZIEBŁOWSKI Wktor 1079HQ MNC NESZCZECINM1 16-29134M 50300:00:0001:55:48.1501:55:48.15+01:10:1915:263,9
741KLĘCZAR Igor 342Bike Team ChojnaPRZYJEZIERZEM1 16-29135M 50400:00:0001:56:03.3001:56:03.30+01:10:3415:283,9
742BUREK Justyna 343MORYŃK1 16-2959K 23800:00:0001:56:03.9501:56:03.95+01:10:3515:283,9
743ZAKRZEWSKA Sylwia 452FSD RUN DREZDENKOSZCZECINK2 30-39124K 23900:00:0001:56:12.3501:56:12.35+01:10:4315:293,9
744WOSIAK Paweł 453FSD RUN DREZDENKOSZCZECINM2 30-39242M 50500:00:0001:56:12.8501:56:12.85+01:10:4415:293,9
745CZERWIŃSKA Agnieszka 639SKARBIMIERZYCEK1 16-2960K 24000:00:0001:56:14.1001:56:14.10+01:10:4515:293,9
745KRYWAN Piotr 1186SZCZECINM2 30-39243M 506Team Calypso00:00:0001:56:14.1001:56:14.10+01:10:4515:293,9
747KOPKA Magdalena 56POLICEK2 30-39125K 24100:00:0001:56:14.2501:56:14.25+01:10:4515:293,9
748PAŁASZ Karolina 497GDYNIAK1 16-2961K 242Husaria Race Team00:00:0001:56:19.0001:56:19.00+01:10:5015:303,9
749KĘDRA Małgorzata 468SOBOLÓWK2 30-39126K 24300:00:0001:56:32.2501:56:32.25+01:11:0315:323,9
750SOLECKA Anna 470SOBOLÓWK2 30-39127K 24400:00:0001:56:47.5001:56:47.50+01:11:1815:343,9
751KRZYSZTOFOWICZ Krzysztof 934POLICEM2 30-39244M 50700:00:0001:56:49.2001:56:49.20+01:11:2015:343,9
752KRZYSZTOFOWICZ Karol 451SOBOLÓWM2 30-39245M 50800:00:0001:56:49.9501:56:49.95+01:11:2115:343,9
753SOLECKI Sylwester 469SOBOLÓWM2 30-39246M 50900:00:0001:56:50.5501:56:50.55+01:11:2215:343,9
754NAJMARK Małgorzata 210Nordic PolicePOLICEK3 40-4946K 245Nordic Police00:00:0001:57:19.8001:57:19.80+01:11:5115:383,8
755BUBLIIENKO Jana 743SZCZECINK2 30-39128K 24600:00:0001:57:24.1001:57:24.10+01:11:5515:393,8
756KOPKIEWICZ Radoslaw 1117PDCSZCZECINM2 30-39247M 510PDC00:00:0001:57:25.4001:57:25.40+01:11:5615:393,8
757DŁUGOŁĘCKI Michał 742SZCZECINM1 16-29136M 51100:00:0001:57:25.4501:57:25.45+01:11:5615:393,8
758STRAŻNIKIEWICZ Joanna 1291DZIK I DZIKIWAŁCZK1 16-2962K 24700:00:0001:57:34.9001:57:34.90+01:12:0615:403,8
759ŚWITAŁA Piotr 1203DZIK I DZIKISZCZECINM1 16-29137M 51200:00:0001:57:35.5001:57:35.50+01:12:0615:403,8
760WILIŃSKA-ONYŚKO Agata 1115PDCSZCZECINK2 30-39129K 248PDC00:00:0001:57:51.6501:57:51.65+01:12:2315:423,8
761GÓRSKA Agnieszka 10POLICEK3 40-4947K 24900:00:0001:57:53.7001:57:53.70+01:12:2515:433,8
762MICHALCZYK Katarzyna 130FERTISTAV PLPOLICEK2 30-39130K 25000:00:0001:57:53.9501:57:53.95+01:12:2515:433,8
763PUFF Agata 775Panda i BandaPOLICEK2 30-39131K 251Panda i Banda00:00:0001:58:00.4001:58:00.40+01:12:3115:443,8
764JACHIRA Krzysztof 722Gryf TeamŚWINOUJŚCIEM2 30-39248M 51300:00:0001:58:00.4501:58:00.45+01:12:3115:443,8
765OLEJNICKI Mikołaj 679MUD GOATSSZAMOTUŁYM1 16-29138M 514Mud Goats00:00:0001:58:03.0501:58:03.05+01:12:3415:443,8
766BOŻEK Łukasz 184Mud GoatsGOWARZEWOM2 30-39249M 515Mud Goats00:00:0001:58:03.3001:58:03.30+01:12:3415:443,8
767PELCZAR Marta 1177POLICEK2 30-39132K 25200:00:0001:58:14.5501:58:14.55+01:12:4615:453,8
768MORISSON Kornelia 1320SZCZECINK1 16-2963K 253DoktoŻy00:00:0001:58:15.4501:58:15.45+01:12:4615:463,8
769POST Michał 1337SZCZECINM2 30-39250M 516DoktoŻy00:00:0001:58:16.1001:58:16.10+01:12:4715:463,8
770STASIUK Robert 1318SZCZECINM2 30-39251M 517DoktoŻy00:00:0001:58:16.5501:58:16.55+01:12:4815:463,8
771GARBACIAK Grzegorz 1094Ochotnicza Straż Pożarna w PolicachPOLICEM3 40-49106M 51800:00:0001:58:16.8501:58:16.85+01:12:4815:463,8
772GARBACIAK Marta 1109POLICEK2 30-39133K 25400:00:0001:58:17.0501:58:17.05+01:12:4815:463,8
773GOŁASZ Renata 1147POLICEK2 30-39134K 25500:00:0001:58:21.6501:58:21.65+01:12:5315:463,8
774GOŁASZ Robert 1146POLICEM2 30-39252M 51900:00:0001:58:22.5501:58:22.55+01:12:5415:463,8
775GÓRKA Anna 1290BEZRZECZEK2 30-39135K 25600:00:0001:58:24.3501:58:24.35+01:12:5515:473,8
776TROJANOWSKI Marcin 1289BEZRZECZEM2 30-39253M 52000:00:0001:58:34.5001:58:34.50+01:13:0515:483,8
777PIERŚCIŃSKI Sławomir 1034POLICEM3 40-49107M 52100:00:0001:58:34.7001:58:34.70+01:13:0615:483,8
777PIERŚCIŃSKA Marzena 257POLICEK2 30-39136K 25700:00:0001:58:34.7001:58:34.70+01:13:0615:483,8
779JASIK Agnieszka 214POLICEK3 40-4948K 25800:00:0001:58:36.2501:58:36.25+01:13:0715:483,8
780JASIK Mariusz 807POLICEM3 40-49108M 52200:00:0001:58:36.5501:58:36.55+01:13:0815:483,8
781BAGIŃSKI Marcin 1340KOBYLANKAM2 30-39254M 52300:00:0001:58:41.0001:58:41.00+01:13:1215:493,8
782KOTWAS Pawel 1124PDCSZCZECINM2 30-39255M 524PDC00:00:0001:58:42.3001:58:42.30+01:13:1315:493,8
783KABIL Aly 1118PDCSZCZECINM2 30-39256M 525PDC00:00:0001:58:42.3501:58:42.35+01:13:1315:493,8
784KOZAKIEWICZ Andrzej 1333SZCZECINM2 30-39257M 52600:00:0001:58:49.9001:58:49.90+01:13:2115:503,8
785KRUBER Katarzyna 1283SZCZECINK1 16-2964K 25900:00:0001:58:51.4001:58:51.40+01:13:2215:503,8
786KRUBER Piotr 519SZCZECINM2 30-39258M 52700:00:0001:58:59.6501:58:59.65+01:13:3115:513,8
787NOWOTNIK Wojciech 944ZBĄSZYŃM2 30-39259M 52800:00:0001:59:12.4001:59:12.40+01:13:4315:533,8
788KWIATKOWSKA Alicja 49BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKK2 30-39137K 260Małe Lwy00:00:0001:59:15.8501:59:15.85+01:13:4715:543,8
789MOŻDŻEŃ Anna 672KOSZALINK2 30-39138K 261Małe Lwy00:00:0001:59:15.9001:59:15.90+01:13:4715:543,8
790STACH Sara 266Kościan TeamKOŚCIANK1 16-2965K 26200:00:0001:59:21.9501:59:21.95+01:13:5315:543,8
791LESZKIEWICZ Roman 281SZCZECINM2 30-39260M 529KMS00:00:0001:59:24.0501:59:24.05+01:13:5515:553,8
792WÓJCIGA Weronika 1242SZCZECINK1 16-2966K 26300:00:0001:59:24.4001:59:24.40+01:13:5515:553,8
793POLIS Paweł 1219SZCZECINM2 30-39261M 53000:00:0001:59:24.5501:59:24.55+01:13:5615:553,8
794CICHY Łukasz 79SZCZECINM2 30-39262M 53100:00:0001:59:25.2001:59:25.20+01:13:5615:553,8
795KOZŁOWSKA - PARUZEL Magdalena 1108POLICEK2 30-39139K 26400:00:0001:59:25.5501:59:25.55+01:13:5715:553,8
796KUCHTO Arkadiusz 83HRlinkSZCZECINM2 30-39263M 53200:00:0001:59:25.6001:59:25.60+01:13:5715:553,8
797KŁODA Damian 1336POLICEM1 16-29139M 53300:00:0001:59:25.7501:59:25.75+01:13:5715:553,8
798KUCABA Paweł 1225SZCZECINM2 30-39264M 53400:00:0001:59:25.8501:59:25.85+01:13:5715:553,8
799ZAGROCKA Mirosława 310SZCZECINK2 30-39140K 26500:00:0001:59:25.9501:59:25.95+01:13:5715:553,8
800MOSKWA Arkadiusz 1220SZCZECINM3 40-49109M 53500:00:0001:59:26.2501:59:26.25+01:13:5715:553,8
801CZYŻEWSKI Mateusz 311SZCZECINM2 30-39265M 53600:00:0001:59:26.4001:59:26.40+01:13:5715:553,8
802CHROBOCINSKI Daniel 142SZCZECINM1 16-29140M 53700:00:0001:59:30.4501:59:30.45+01:14:0115:563,8
803GUMOWSKI Daniel 352POLICEM2 30-39266M 5382 of 400:00:0001:59:51.4001:59:51.40+01:14:2215:583,8
804KIELISZEK Anna 539Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK2 30-39141K 26600:00:0001:59:58.5501:59:58.55+01:14:3015:593,8
805KAROL Wojciech 82WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM3 40-49110M 53900:00:0002:00:01.7002:00:01.70+01:14:3316:003,7
806BAGIŃSKA Laura 366ŚWIEBODZINK1 16-2967K 26700:00:0002:00:02.8502:00:02.85+01:14:3416:003,7
807KACZOR Mariusz 491WAR-chlaczkiZIELONA GÓRAM2 30-39267M 540Jost Polska00:00:0002:00:03.4502:00:03.45+01:14:3416:003,7
808JANUSZEWSKI Bartosz 444Jost PolskaNOWA SÓLM1 16-29141M 541Jost Polska00:00:0002:00:04.2502:00:04.25+01:14:3516:003,7
808GAJEK Łukasz 412WAR-chlaczkiZIELONA GÓRAM2 30-39268M 542WAR-chlaczki00:00:0002:00:04.2502:00:04.25+01:14:3516:003,7
810BIAZIK Piotr 443WAR-chlaczkiNOWA SÓLM2 30-39269M 543WAR-chlaczki00:00:0002:00:04.7502:00:04.75+01:14:3616:003,7
811SKOWYRA Arkadiusz 422RunGryf GryficeBARKOWOM2 30-39270M 54400:00:0002:00:10.7502:00:10.75+01:14:4216:013,7
812NOWAK Irena 417GRYFICEK4 50-5911K 26800:00:0002:00:10.8502:00:10.85+01:14:4216:013,7
813SKOWYRA Wioletta 421RunGryf GryficeBARKOWOK3 40-4949K 26900:00:0002:00:11.1502:00:11.15+01:14:4216:013,7
814ZIENIUK Beata 1267SZCZECINK2 30-39142K 270HARDROCKY00:00:0002:00:12.8502:00:12.85+01:14:4416:013,7
815CACKOWSKA Magdalena 1265SZCZECINK1 16-2968K 271HARDROCKY00:00:0002:00:13.0002:00:13.00+01:14:4416:013,7
816ZIENIUK Aneta 1264SZCZECINK1 16-2969K 27200:00:0002:00:13.4002:00:13.40+01:14:4416:013,7
817BOREK Joanna 1266POLICEK1 16-2970K 273HARDROCKY00:00:0002:00:13.5502:00:13.55+01:14:4516:013,7
818MICHALSKI Roman 1068SZCZECINM1 16-29142M 54500:00:0002:00:34.0002:00:34.00+01:15:0516:043,7
819GUMOWSKA Karolina 344POLICEK2 30-39143K 2742 of 400:00:0002:00:34.2502:00:34.25+01:15:0516:043,7
820MOLENDA Sabina 351POLICEK2 30-39144K 2752 of 400:00:0002:00:34.3502:00:34.35+01:15:0516:043,7
821SAGAN Dawid 1153SZCZCINM1 16-29143M 54600:00:0002:00:36.3002:00:36.30+01:15:0716:043,7
822ŁUKASIEWICZ-WESELAK Justyna 695SZCZECINK2 30-39145K 27600:00:0002:00:37.5502:00:37.55+01:15:0916:043,7
823HAJDUKIEWICZ Anna 674SZCZECINK2 30-39146K 27700:00:0002:00:37.6502:00:37.65+01:15:0916:043,7
824BIAŁASIK Maria 88SZCZECINK2 30-39147K 27800:00:0002:00:40.6002:00:40.60+01:15:1216:053,7
825BĘGOWSKI Tomasz 185SZCZECINM2 30-39271M 54712BZ SzczecinB00:00:0002:00:40.7002:00:40.70+01:15:1216:053,7
826BĘGOWSKA Anna 186SZCZECINK2 30-39148K 27900:00:0002:00:40.8002:00:40.80+01:15:1216:053,7
827BORODYN Andrzej 338Grupa Dochodzeniowa Save The BeatSZCZECINM3 40-49111M 54800:00:0002:00:43.1502:00:43.15+01:15:1416:053,7
828WARKOCZYŃSKI Marcin 330DlaEluniSZCZECINM3 40-49112M 54900:00:0002:00:43.2502:00:43.25+01:15:1416:053,7
829JAGIEŁŁO Joanna 1022POLICEK1 16-2971K 280Jagielaki00:00:0002:00:52.1502:00:52.15+01:15:2316:063,7
830JAGIEŁŁO Jacek 1024POLICEM4 50-5917M 550Jagielaki00:00:0002:00:52.3502:00:52.35+01:15:2316:063,7
831JAGIEŁŁO Paweł 1023POLICEM1 16-29144M 551Jagielaki00:00:0002:00:53.5502:00:53.55+01:15:2516:073,7
832BAGIEŃSKI Andrzej 1227STARGARDM4 50-5918M 55200:00:0002:01:01.4502:01:01.45+01:15:3216:083,7
833HARNER Jacek 244Panda i BandaPOLICEM2 30-39272M 553Panda i Banda00:00:0002:01:14.7502:01:14.75+01:15:4616:093,7
834WASILEWSKI Andrzej 371SZCZECINM3 40-49113M 55400:00:0002:01:20.1502:01:20.15+01:15:5116:103,7
835MADEJ Krzysztof 637KOBYLNICAM2 30-39273M 55500:00:0002:01:25.5002:01:25.50+01:15:5616:113,7
836JANKOWSKA Justyna 636MróweczkiSŁUPSKK2 30-39149K 28100:00:0002:01:25.6502:01:25.65+01:15:5716:113,7
837BIADACZ-LISOWSKA Katarzyna 211ŚWINOUJŚCEK3 40-4950K 28200:00:0002:01:29.8502:01:29.85+01:16:0116:113,7
838KOWNACKA Aleksandra 212AT-TrzebiatówTRZEBIATÓWK2 30-39150K 28300:00:0002:01:30.0002:01:30.00+01:16:0116:123,7
839KOWNACKI Bartosz 213AT-TrzebiatówTRZEBIATÓWM2 30-39274M 55600:00:0002:01:30.0502:01:30.05+01:16:0116:123,7
840ULASS Agnieszka 101MIERZYNK3 40-4951K 284Ubawieni po pachy IV00:00:0002:01:42.1502:01:42.15+01:16:1316:133,7
841ULASS Robert 103MIERZYNM3 40-49114M 557Ubawieni po pachy IV00:00:0002:01:42.5002:01:42.50+01:16:1316:133,7
842ŁEMPICKI Maciej 493SZCZECINM1 16-29145M 55800:00:0002:01:45.9502:01:45.95+01:16:1716:143,7
843ŁEMPICKA Karolina 494SZCZECINK1 16-2972K 28500:00:0002:01:46.0002:01:46.00+01:16:1716:143,7
844GORYŃSKA Daria 48Piękni i BestieGDYNIAK1 16-2973K 286Piękni i Bestie00:00:0002:01:59.9502:01:59.95+01:16:3116:153,7
845PEDA Kamila 66POLICEK2 30-39151K 28700:00:0002:02:09.8502:02:09.85+01:16:4116:173,7
846BZDAWKA Joanna 226ŚWINOUJSCIEK3 40-4952K 28800:00:0002:02:14.2502:02:14.25+01:16:4516:173,7
847KWAŚNIEWSKI Wojciech 1213KS Polanie PierzchnicaKIELCEM2 30-39275M 55900:00:0002:02:33.3002:02:33.30+01:17:0416:203,7
848ULATOWSKI Tomasz 109SZCZECINM2 30-39276M 56000:00:0002:03:07.2502:03:07.25+01:17:3816:243,7
849BZDAWKA Rafał 225ŚWINOUJŚCIEM3 40-49115M 56100:00:0002:03:11.9002:03:11.90+01:17:4316:253,7
850ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika 280ŚWINOUJŚCIEK3 40-4953K 28900:00:0002:03:11.9502:03:11.95+01:17:4316:253,7
851BARSZCZEWSKA Małgorzata 231ŚWINOUJŚCIEK3 40-4954K 29000:00:0002:03:12.0502:03:12.05+01:17:4316:253,7
852BARSZCZEWSKI Stanisław 230ŚWINOUJŚCIEM3 40-49116M 56200:00:0002:03:12.2002:03:12.20+01:17:4316:253,7
853DRZEWIECKI Arkadiusz 63Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM4 50-5919M 563Biegacze Świnoujście00:00:0002:03:12.5002:03:12.50+01:17:4316:253,7
854ORLON Barbara 472Calypso Runners TeamSZCZECINK3 40-4955K 29100:00:0002:03:12.7002:03:12.70+01:17:4416:253,7
855SZULC Helena 764SMT SzczecinPOLICEK2 30-39152K 29200:00:0002:03:12.9002:03:12.90+01:17:4416:253,7
856BUCZEK Joanna 1218SZCZECINK2 30-39153K 293Agat00:00:0002:03:23.1502:03:23.15+01:17:5416:273,6
856BUCZEK Krzysztof 1328SZCZECINM2 30-39277M 564Agat00:00:0002:03:23.1502:03:23.15+01:17:5416:273,6
858WOZNA Edyta 1090HQ MNC NESZCZECINK3 40-4956K 29400:00:0002:03:29.6002:03:29.60+01:18:0116:273,6
859GAJDA Hanna 1307HQ MNC NESZCZECINK2 30-39154K 29500:00:0002:03:29.6502:03:29.65+01:18:0116:273,6
860PURCHALAK Monika 1278ColossusGRZĘDZICEK2 30-39155K 296Colossus00:00:0002:03:29.8002:03:29.80+01:18:0116:273,6
861LEWANDOWSKA Anita 1277ColossusGRZĘDZICEK2 30-39156K 297Colossus00:00:0002:03:29.8502:03:29.85+01:18:0116:273,6
862ZDZIEBŁOWSKI Bartosz 1080HQ MNC NESZCZECINM3 40-49117M 56500:00:0002:03:29.9002:03:29.90+01:18:0116:273,6
863LEWANDOWSKI Michał 1103colossusGRZĘDZICEM2 30-39278M 56600:00:0002:03:30.1002:03:30.10+01:18:0116:283,6
864NIEMIERKO Magdalena 164SKB DZIKSZCZECINK3 40-4957K 29800:00:0002:03:34.2502:03:34.25+01:18:0516:283,6
865CIEPIELA Przemysław 577BEZRZECZEM2 30-39279M 56700:00:0002:03:34.3502:03:34.35+01:18:0516:283,6
866WIELGOSZEWSKA Olga 458SZCZECINK2 30-39157K 29900:00:0002:03:34.4502:03:34.45+01:18:0516:283,6
867ŻYWICKA Barbara 8WOŁCZKOWOK3 40-4958K 30000:00:0002:03:34.5502:03:34.55+01:18:0616:283,6
868DĘBCZYŃSKI Michał 152Wild Horse ZürichSZCECINM2 30-39280M 56800:00:0002:03:34.6502:03:34.65+01:18:0616:283,6
869BOBROWSKA Maja 1027WIELICZKIK1 16-2974K 301SKB Dzik00:00:0002:03:34.8002:03:34.80+01:18:0616:283,6
870BANASZAK Magdalena 1235BEZRZECZEK2 30-39158K 302Agat00:00:0002:03:38.4002:03:38.40+01:18:0916:293,6
871BURAKOWSKI Grzegorz 365Spoceni Świnoujście :)ŚWINOUJŚCIEM3 40-49118M 56900:00:0002:03:54.3502:03:54.35+01:18:2516:313,6
872ŁOZIŃSKI Miłosław 1301SZCZECINM1 16-29146M 570Jazz Club00:00:0002:04:05.5002:04:05.50+01:18:3616:323,6
873CYNOWSKI Patryk 1299SZCZECINM2 30-39281M 571Jazz Club00:00:0002:04:06.2502:04:06.25+01:18:3716:323,6
874STĘPNIAK Paulina 1300SZCZECINK2 30-39159K 303Jazz Club00:00:0002:04:06.3002:04:06.30+01:18:3716:323,6
875LIPIŃSKI Paweł 1215Husaria Race TeamGRYFICEM2 30-39282M 572Husaria Race Team00:00:0002:04:09.1002:04:09.10+01:18:4016:333,6
875LIPIŃSKA Małgorzata 1216Husaria Race TeamGRYFICEK3 40-4959K 30400:00:0002:04:09.1002:04:09.10+01:18:4016:333,6
877PAWLAK Milena 565PRZECŁAWK2 30-39160K 30500:00:0002:04:16.3502:04:16.35+01:18:4716:343,6
878NOWAK Sandra 379SZAMOTUŁYK1 16-2975K 30600:00:0002:04:16.8002:04:16.80+01:18:4816:343,6
879NOWAK Monika 380SZAMOTUŁYK1 16-2976K 30700:00:0002:04:17.0002:04:17.00+01:18:4816:343,6
880ŻERKO Marcin 564OBORNIKIM2 30-39283M 57300:00:0002:04:17.1502:04:17.15+01:18:4816:343,6
881WĘGLEWSKI Bartosz 792Szamotulskie Stowarzyszenie SportoweSZAMOTUŁYM1 16-29147M 574xRunners00:00:0002:04:17.5002:04:17.50+01:18:4816:343,6
882GOSTOMSKI Miłosz 381CZEMPIŃM2 30-39284M 57500:00:0002:04:18.2502:04:18.25+01:18:4916:343,6
883WALENT Marta 334Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK1 16-2977K 30800:00:0002:04:19.3002:04:19.30+01:18:5016:343,6
884GORCZYCA Mateusz 1236SŁAWNOM2 30-39285M 576Sławno bushcraft00:00:0002:04:20.1002:04:20.10+01:18:5116:343,6
885HEPPNER Paweł 1231SZCZECINM1 16-29148M 577Agat00:00:0002:04:32.7002:04:32.70+01:19:0416:363,6
886TOMASZEWSKI Michał 1212SZCZECINM1 16-29149M 57800:00:0002:04:45.0002:04:45.00+01:19:1616:383,6
887JURKIEWICZ Małgorzata 1224SZCZECINK1 16-2978K 30900:00:0002:04:45.9502:04:45.95+01:19:1716:383,6
888SZCZETYŃSKA Karolina 224ZDRun EXTREMEDRAWSKO POMORSKIEK2 30-39161K 31000:00:0002:04:53.5502:04:53.55+01:19:2516:393,6
888MOSKWA Martyna 768Go SportSZCZECINK1 16-2979K 31100:00:0002:04:53.5502:04:53.55+01:19:2516:393,6
890WIETRZYŃSKA Agnieszka 767PYRZYCEK1 16-2980K 31200:00:0002:04:54.2002:04:54.20+01:19:2516:393,6
891SOWA Krzysztof 701Zwiedzanie przez bieganieSZCZECINM2 30-39286M 57900:00:0002:04:59.1002:04:59.10+01:19:3016:393,6
892PŁAŻALSKA Sylwia 1252BROJCEK2 30-39162K 31300:00:0002:05:04.9002:05:04.90+01:19:3616:403,6
893PŁAŻALSKI Łukasz 957M2 30-39287M 580Husaria Race Team00:00:0002:05:05.0502:05:05.05+01:19:3616:403,6
894PŁAŻALSKA Monika 1271BROJCEK2 30-39163K 31400:00:0002:05:05.2002:05:05.20+01:19:3616:403,6
895SOKOŁOWSKI Konrad 959Husaria race teamGRYFICEM2 30-39288M 58100:00:0002:05:05.5002:05:05.50+01:19:3616:403,6
896LISIECKA Barbara 165KŁODZINO 59/1K4 50-5912K 31500:00:0002:05:15.6502:05:15.65+01:19:4716:423,6
897SOBCZAK Wojtek 1035POLICEM2 30-39289M 58200:00:0002:05:25.8502:05:25.85+01:19:5716:433,6
898DZIECIOL Alina 264POLICEK2 30-39164K 31600:00:0002:05:26.0502:05:26.05+01:19:5716:433,6
899RYBACKI Roman 411WAR-chlaczkiNOWA SÓLM2 30-39290M 583WAR-chlaczki00:00:0002:05:30.2502:05:30.25+01:20:0116:443,6
900CICHARSKI Rafał 471Jost PolskaNOWA SÓLM1 16-29150M 584WAR-chlaczki00:00:0002:05:31.3502:05:31.35+01:20:0216:443,6
901ZIEMIĘCKI Waldemar 671SZCZECINM3 40-49119M 58500:00:0002:06:01.0002:06:01.00+01:20:3216:483,6
902WINIARZ Grzegorz 906SKB DzikPOLICEM3 40-49120M 586SKB Dzik00:00:0002:06:08.9002:06:08.90+01:20:4016:493,6
903CHUDZIŃSKI Filip 1207SZCZECINM1 16-29151M 58700:00:0002:06:18.4502:06:18.45+01:20:4916:503,6
904KONDELA Paweł 196CHOSZCZNOM3 40-49121M 58800:00:0002:06:18.7502:06:18.75+01:20:5016:503,6
904CHUDZIŃSKI Bartosz 190SZCZECINM3 40-49122M 58900:00:0002:06:18.7502:06:18.75+01:20:5016:503,6
904KONDELA Mikołaj 1202CHOSZCZNOM1 16-29152M 59000:00:0002:06:18.7502:06:18.75+01:20:5016:503,6
907KONIECKA Barbara 1095STARGARDK3 40-4960K 31700:00:0002:06:19.1502:06:19.15+01:20:5016:503,6
908CHUDZIŃSKA Dorota 1021SZCZECINK3 40-4961K 31800:00:0002:06:19.2002:06:19.20+01:20:5016:503,6
908NASIADEK Arkadiusz 272SZCZECINM3 40-49123M 59100:00:0002:06:19.2002:06:19.20+01:20:5016:503,6
910KONIECKA Barbara 966STAROGARDK1 16-2981K 31900:00:0002:06:19.2502:06:19.25+01:20:5016:503,6
911BAGIEŃSKI Adrian 1226STC STARGARDSZCZECINM2 30-39291M 59200:00:0002:06:19.9002:06:19.90+01:20:5116:503,6
912NOWACKI Tomasz 661OPTIMASZCZECINM3 40-49124M 593Panda i Banda00:00:0002:06:32.6502:06:32.65+01:21:0416:523,6
913KOŁCZ Monika 662OPTIMASZCZECINK3 40-4962K 320Panda i Banda00:00:0002:06:33.3502:06:33.35+01:21:0416:523,6
914WRÓBLEWSKI Jarosław 382RAZ SzczecinSZCZECINM3 40-49125M 594RAZ Szczecin00:00:0002:06:33.5502:06:33.55+01:21:0516:523,6
915ŁOBODZIŃSKA Wanda 1087RAZ SzczecinSZCZECINK5 60+1K 321RAZ Szczecin00:00:0002:06:33.6502:06:33.65+01:21:0516:523,6
916GABERT Beata 1055RAZ SzczecinSZCZECINK3 40-4963K 322RAZ Szczecin00:00:0002:06:33.7502:06:33.75+01:21:0516:523,6
917GABERT-JAWORSKA Klaudia 574SZCZECINK1 16-2982K 323RAZ Szczecin00:00:0002:06:33.8502:06:33.85+01:21:0516:523,6
917LENER Sławomir 1092Ekspedycja Nordic TeamSZCZECINM5 60+8M 595RAZ Szczecin00:00:0002:06:33.8502:06:33.85+01:21:0516:523,6
919JAWORSKI Adrian 576SZCZECINM1 16-29153M 596RAZ Szczecin00:00:0002:06:33.9502:06:33.95+01:21:0516:523,6
920BOBROWICZ Jakub 116t.Ch. SzczecinWEŁTYŃM2 30-39292M 59700:00:0002:06:40.6002:06:40.60+01:21:1216:533,6
921PIESYK Damian 540POLICEM1 16-29154M 598LOSZKI I WARCHLAKI00:00:0002:06:46.4502:06:46.45+01:21:1716:543,5
921KAROL Agnieszka 501LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK3 40-4964K 324LOSZKI I WARCHLAKI00:00:0002:06:46.4502:06:46.45+01:21:1716:543,5
923LEWANDOWSKA Dorota 556LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK3 40-4965K 32500:00:0002:06:46.5002:06:46.50+01:21:1716:543,5
923KAROL Monika 541POLICEK1 16-2983K 326LOSZKI I WARCHLAKI00:00:0002:06:46.5002:06:46.50+01:21:1716:543,5
925KAROL Sławek 550LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEM4 50-5920M 599LOSZKI I WARCHLAKI00:00:0002:06:46.8002:06:46.80+01:21:1816:543,5
925SIELICKA Małgorzata 649SZCZECINK3 40-4966K 327LOSZKI I WARCHLAKI00:00:0002:06:46.8002:06:46.80+01:21:1816:543,5
927SIELICKI Patryk 650SZCZECINM1 16-29155M 600LOSZKI I WARCHLAKI00:00:0002:06:46.8502:06:46.85+01:21:1816:543,5
928BAGIEŃSKI Mateusz 1245STARGARDM1 16-29156M 60100:00:0002:06:52.8502:06:52.85+01:21:2416:543,5
929HAJDUKIEWICZ Marek 1274POLICEM2 30-39293M 60200:00:0002:07:30.3502:07:30.35+01:22:0117:003,5
930HAJDUKIEWICZ Katarzyna 1314POLICEK2 30-39165K 32800:00:0002:07:30.6002:07:30.60+01:22:0217:003,5
931GŁUSZYK Małgorzata 364POLICEK2 30-39166K 32900:00:0002:07:33.0502:07:33.05+01:22:0417:003,5
932PARYPA Hann 967SZCZECINK2 30-39167K 33000:00:0002:07:33.3502:07:33.35+01:22:0417:003,5
933WIŚNIEWSKI Przemysław 1125PDCSZCZECINM1 16-29157M 603PDC00:00:0002:07:38.6002:07:38.60+01:22:1017:013,5
934KAROL Anna 85Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3 40-4967K 33100:00:0002:07:42.0502:07:42.05+01:22:1317:013,5
935KUŹMIŃSKA Weronika 3POLICEK1 16-2984K 33200:00:0002:08:01.6002:08:01.60+01:22:3317:043,5
936JUCHA Michał 5POLICEM1 16-29158M 60400:00:0002:08:10.7502:08:10.75+01:22:4217:053,5
937KACZMAREK Sylwia 293GDAŃSKK3 40-4968K 333Ubawieni po pachy IV00:00:0002:08:48.1502:08:48.15+01:23:1917:103,5
938ZUBKIEWICZ Michał 1065SZCZECINM1 16-29159M 60500:00:0002:08:54.0002:08:54.00+01:23:2517:113,5
939KACZMAREK Krzysztof 70BIEGACZE PÓŁNOCYGDAŃSKM3 40-49126M 606Ubawieni po pachy IV00:00:0002:09:56.5502:09:56.55+01:24:2817:193,5
940HAŁAS Renata 485szybciej nie mogeSZCZECINK3 40-4969K 33400:00:0002:10:06.3502:10:06.35+01:24:3717:203,5
940SZALEWICZ Małgorzata 176SZYBCIEJ NIE MOGĘSZCZECINK4 50-5913K 33500:00:0002:10:06.3502:10:06.35+01:24:3717:203,5
942LEWANDOWSKI Janusz 567Wieczorne Bieganie SzczecinSZCZECINM4 50-5921M 60700:00:0002:10:06.4002:10:06.40+01:24:3717:203,5
943WIELGUS-ULATOWSKA Joanna 111SZCZECINK2 30-39168K 33600:00:0002:10:11.6002:10:11.60+01:24:4317:213,5
944MAZUR Mirosława 290POLICEK5 60+2K 33700:00:0002:10:36.1002:10:36.10+01:25:0717:243,4
945KARPIS Mirosław 1167ŚWINOUJŚCIEM3 40-49127M 60800:00:0002:10:36.6002:10:36.60+01:25:0817:243,4
946KARPIS Joanna 1166ŚWINOUJŚCIEK2 30-39169K 33800:00:0002:10:36.6502:10:36.65+01:25:0817:243,4
947SOBOLEWSKA-SZWED Ewelina 811MGTMIERZYNK3 40-4970K 339Mango Gatki Team00:00:0002:11:27.7502:11:27.75+01:25:5917:313,4
948RAWA Donata 634MGTDOBRAK3 40-4971K 340Mango Gatki Team00:00:0002:11:27.9002:11:27.90+01:25:5917:313,4
949DOBACZEWSKA Ewa 490Ewa Dobaczewska-WąsekBEZRZECZEK3 40-4972K 34100:00:0002:11:27.9502:11:27.95+01:25:5917:313,4
950MATUSZAK Anita 512Mango Gatki TeamSZCZECINK3 40-4973K 342Mango Gatki Team00:00:0002:11:28.2502:11:28.25+01:25:5917:313,4
951ADRIAN-CZABORYK Monika 568Mango Gatki TeamBEZRZECZEK3 40-4974K 343Mango Gatki Team00:00:0002:11:28.5502:11:28.55+01:26:0017:313,4
952MATUSZAK Kamila 513Mango Gatki TeamSZCZECINK1 16-2985K 344Mango Gatki Team00:00:0002:11:28.6502:11:28.65+01:26:0017:313,4
953CZYNSZAK Krystian 700Stargard. Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDM2 30-39294M 609Pędzące Imadła Stargard00:00:0002:11:35.1002:11:35.10+01:26:0617:323,4
953WROŃSKA Sandra 488Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDK1 16-2986K 345Pędzące Imadła Stargard00:00:0002:11:35.1002:11:35.10+01:26:0617:323,4
955GĘBICKA Agata 628Stargard Ja się nie ścigam !STARGARDK1 16-2987K 346Pędzące Imadła Stargard00:00:0002:11:35.3002:11:35.30+01:26:0617:323,4
956STAŃKO Agnieszka 643Stargard ja się nie ścigamGRZĘDZICEK2 30-39170K 34700:00:0002:11:35.4002:11:35.40+01:26:0617:323,4
956STAŃCZYK Sławomir 314Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-39295M 610Pędzące Imadła Stargard00:00:0002:11:35.4002:11:35.40+01:26:0617:323,4
958WROŃSKI Julian 625Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-39296M 611Pędzące Imadła Stargard00:00:0002:11:35.4502:11:35.45+01:26:0617:323,4
959WOJCIECHOWSKA Wioletta 699STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDK3 40-4975K 348Pędzące Imadła Stargard00:00:0002:11:35.6002:11:35.60+01:26:0717:323,4
960WROŃSKI Przemysław 675STAGARDM1 16-29160M 612Pędzące Imadła Stargard00:00:0002:11:36.2502:11:36.25+01:26:0717:323,4
961WOJCIECHOWSKI Krzysztof 698STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM4 50-5922M 613Pędzące Imadła Stargard00:00:0002:11:36.5002:11:36.50+01:26:0717:323,4
962KRÓL Roksana 1082POLICEK1 16-2988K 34900:00:0002:12:31.4502:12:31.45+01:27:0217:403,4
963KRÓL Rafał 1040POLICEM1 16-29161M 61400:00:0002:12:31.5502:12:31.55+01:27:0317:403,4
964JEŻ Maja 1137OLSZTYNK1 16-2989K 350Ryby głębinowe00:00:0002:13:27.5002:13:27.50+01:27:5817:473,4
965MIKLEWICZ Agata 1128SZCZECINK1 16-2990K 351Ryby głębinowe00:00:0002:13:27.9002:13:27.90+01:27:5917:473,4
966LOKOCZ Żaneta 1158Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK2 30-39171K 35200:00:0002:13:31.5502:13:31.55+01:28:0317:483,4
967LOKOCZ Rafał 590Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM2 30-39297M 61500:00:0002:13:31.7002:13:31.70+01:28:0317:483,4
968SZCZEPEK Marta 1113SZCZECINK1 16-2991K 353Ryby głębinowe00:00:0002:13:48.7002:13:48.70+01:28:2017:503,4
969SUCHECKI Paweł 459ŻÓRAWIE1KM2 30-39298M 61600:00:0002:13:59.7002:13:59.70+01:28:3117:513,4
970HAWRYLUK Marta 399POLICEK2 30-39172K 354BEZIMIENNI00:00:0002:14:06.8002:14:06.80+01:28:3817:523,4
971MAŻUL Dominika 400POLICEK1 16-2992K 355BEZIMIENNI00:00:0002:14:06.8502:14:06.85+01:28:3817:523,4
972WILCZYŃSKI Grzegorz 406SZCZECINM2 30-39299M 61700:00:0002:14:46.1502:14:46.15+01:29:1717:583,3
973WOROCH Tomasz 1131Top-Plant Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof WorochSZCZECINM1 16-29162M 618Ryby głębinowe00:00:0002:15:01.1502:15:01.15+01:29:3218:003,3
974PAGEL Kasia 372SZCZECINK2 30-39173K 356Stargardzki Klub Morsów Miedwianie00:00:0002:16:06.7002:16:06.70+01:30:3818:083,3
975PROKOCKA Asia 271SZCZECINK2 30-39174K 35700:00:0002:16:06.7502:16:06.75+01:30:3818:083,3
976NIEMIANOWSKA Magda 948Kobiece BieganieWAWRZYNIECK2 30-39175K 35800:00:0002:16:30.7502:16:30.75+01:31:0218:123,3
977W Patryk 964SZCZECINM1 16-29163M 61900:00:0002:16:30.9502:16:30.95+01:31:0218:123,3
978PIOTROWSKI Karol 457POŁAPANI TEAMSZCZECINM1 16-29164M 620POŁAPANI TEAM00:00:0002:16:36.6002:16:36.60+01:31:0818:123,3
979MARCHEWKA Łukasz 460Połapani teamSZCZECINM2 30-39300M 62100:00:0002:16:36.8002:16:36.80+01:31:0818:123,3
980PIOTROWSKA Ilona 1099POŁAPANI TEAMSZCZECINK1 16-2993K 35900:00:0002:16:37.2502:16:37.25+01:31:0818:123,3
980MATEJCZUK Robert 456POŁAPANI TEAMSZCZECINM1 16-29165M 62200:00:0002:16:37.2502:16:37.25+01:31:0818:123,3
982CHYBIŃSKA Anna 1101SZCZECINK1 16-2994K 360Połapani00:00:0002:16:37.3502:16:37.35+01:31:0818:123,3
983KOSMALSKI Jarosław 524SKS HusariaSZCZECINM2 30-39301M 623SKS Husaria00:00:0002:16:37.8002:16:37.80+01:31:0918:123,3
984ADAM Kamila 7061983POLICEK2 30-39176K 361DLL Partners00:00:0002:17:27.0002:17:27.00+01:31:5818:193,3
985ŁEMPKOWSKA Beata 703DLL PartnersPOLICEK3 40-4976K 362DLL Partners00:00:0002:17:27.1002:17:27.10+01:31:5818:193,3
986ŁEMPKOWSKI Janusz 689BBL PolicePOLICEM3 40-49128M 624BBL Police00:00:0002:17:27.2502:17:27.25+01:31:5818:193,3
987KAMIŃSKA Adriana 684BBL POLICEPOLICEK2 30-39177K 36300:00:0002:17:27.3002:17:27.30+01:31:5818:193,3
988ZAWODNIAK Mirosław 810BBL PolicePOLICEM3 40-49129M 62500:00:0002:17:27.4002:17:27.40+01:31:5818:193,3
989KUKUROWSKA Sylwia 754DLL PartnersPOLICEK3 40-4977K 364DLL Partners00:00:0002:17:27.5002:17:27.50+01:31:5818:193,3
990DACH Eryk 102Fifne PyrkiPOZNAŃM1 16-29166M 626Fifne Pyrki00:00:0002:17:33.3502:17:33.35+01:32:0418:203,3
991WOŹNIAK Wiktoria 99Fifne PyrkiKOZIEGŁOWYK1 16-2995K 365Fifne Pyrki00:00:0002:17:34.1002:17:34.10+01:32:0518:203,3
992LIŚKIEWICZ Kasia 289POLICEK2 30-39178K 36600:00:0002:17:35.9002:17:35.90+01:32:0718:203,3
993BULIŃSKI Jacek 1163SZCZECINM2 30-39302M 62700:00:0002:17:52.8502:17:52.85+01:32:2418:223,3
994WASYLÓW Katarzyna 1162Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK3 40-4978K 36700:00:0002:17:53.0502:17:53.05+01:32:2418:233,3
994TOKARCZYK Marta 835Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3 40-4979K 36800:00:0002:17:53.0502:17:53.05+01:32:2418:233,3
996MAŁECKA Karolina 1164SZCZECINK2 30-39179K 36900:00:0002:17:53.2002:17:53.20+01:32:2418:233,3
997TOKARCZYK Grzegorz 1160SZCZECINM3 40-49130M 62800:00:0002:17:53.5002:17:53.50+01:32:2418:233,3
998FALARCZYK Maciej 1122PDCSZCZECIN – ZAŁOMM2 30-39303M 629PDC00:00:0002:18:15.7002:18:15.70+01:32:4718:263,3
999CZYŻ Anna 6563A TeamSZCZECINK3 40-4980K 3703ATeam00:00:0002:18:26.5502:18:26.55+01:32:5818:273,3
1000ADAMCZEWSKA Agnieszka 657LUBANIEK3 40-4981K 3713ATeam00:00:0002:18:26.7002:18:26.70+01:32:5818:273,3
1001ADAMCZEWSKA Anna 658LUBANIEK3 40-4982K 3723ATeam00:00:0002:18:26.7502:18:26.75+01:32:5818:273,3
1002KRZYSZTOFOWICZ Sławek 433Krzysztofki TeamWOLBROMM3 40-49131M 63000:00:0002:18:42.6502:18:42.65+01:33:1418:293,2
1003MALEC Edyta 599SKM MIEDWIANIESTARGARDK3 40-4983K 37300:00:0002:18:52.6502:18:52.65+01:33:2418:303,2
1004MALEC Mariusz 69Stargardzki Klub Morsów MiedwianieSTARGARDM3 40-49132M 63100:00:0002:19:29.6502:19:29.65+01:34:0118:353,2
1005MIELCARZ Aneta 1233Kobiece bieganieWARZYMICEK2 30-39180K 374Kobiece Bieganie00:00:0002:23:01.3502:23:01.35+01:37:3219:043,1
1006LEPA Anna 1201Kobiece BieganiePRZECŁAWK2 30-39181K 375Kobiece Bieganie00:00:0002:23:01.4502:23:01.45+01:37:3219:043,1
1007WIERZBA Ewa 640Kobiece BieganieSIADŁO DOLNEK2 30-39182K 376Kobiece Bieganie00:00:0002:23:01.5502:23:01.55+01:37:3319:043,1
1007KACZMAREK Arleta 833Kobiece BieganiePRZECŁAWK2 30-39183K 377Kobiece Bieganie00:00:0002:23:01.5502:23:01.55+01:37:3319:043,1
1009MICHALIK-CAŁY Kasia 596Kobiece BieganieWARZYMICEK2 30-39184K 378Kobiece Bieganie00:00:0002:23:01.6002:23:01.60+01:37:3319:043,1
1010REDLARSKA Anna 1217Kobiece bieganiePRZECŁAWK2 30-39185K 379Kobiece Bieganie00:00:0002:23:01.8502:23:01.85+01:37:3319:043,1
1011ŚWIATŁY Magdalena 1057DZIKIE BATATY TEAMSZCZECINK2 30-39186K 380DZIKIE BATATY TEAM00:00:0002:23:01.9502:23:01.95+01:37:3319:043,1
1011WIERZBA Piotr 641Kobiece BieganieSIADŁO DOLNEM2 30-39304M 632Kobiece Bieganie00:00:0002:23:01.9502:23:01.95+01:37:3319:043,1
1013CAŁY Przemek 597Kobiece BieganieWARZYMICEM2 30-39305M 633Kobiece Bieganie00:00:0002:23:02.1502:23:02.15+01:37:3319:043,1
1014BARAŃSKI Radosław 598OCR Team WłocławekWLOCLAWEKM1 16-29167M 634OCR TEAM WŁOCŁAWEK00:00:0002:23:48.0002:23:48.00+01:38:1919:103,1
1015AMBROZIAK Adam 1120PDCSZCZECINM2 30-39306M 635PDC00:00:0002:23:48.4502:23:48.45+01:38:1919:103,1
1016JIMENEZ Rebecca 602OCR Team WloclawekGDANSKK1 16-2996K 38100:00:0002:23:48.5502:23:48.55+01:38:2019:103,1
1017GŁAZEK Julia 1232SZCZECINK1 16-2997K 382Agat00:00:0002:29:45.3002:29:45.30+01:44:1619:583,0
1018MIZIŃSKI Kuba 1230SZCZECINM1 16-29168M 636Agat00:00:0002:29:46.1502:29:46.15+01:44:1719:583,0
1019CZYZ Andrzej 1222BEZRZECZEM2 30-39307M 637Agat00:00:0002:31:10.8002:31:10.80+01:45:4220:093,0
1020CZYZ Agata 1223BEZRZECZEK2 30-39187K 383Agat00:00:0002:31:13.3502:31:13.35+01:45:4420:093,0
1021MACIEJEWSKI Michal 1126PDCSZCZECINM3 40-49133M 638PDC00:00:0002:37:49.4002:37:49.40+01:52:2021:022,9
1022RUTKIEWICZ Marek 561MiedwianieNIEDŻWIEDŻM4 50-5923M 63900:00:0002:38:33.7502:38:33.75+01:53:0521:082,8
1023LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 269Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK2 30-39188K 38400:00:0002:41:13.4502:41:13.45+01:55:4421:292,8
1024RZEMYK Marta 1228SZCZECINK2 30-39189K 385Agat00:00:0002:42:40.3502:42:40.35+01:57:1121:412,8
1025RZEMYK Mariusz 1229SZCZECINM1 16-29169M 640Agat00:00:0002:42:40.4502:42:40.45+01:57:1121:412,8
1026 975  102:19:4601:36:59.9003:56:45.90+03:11:1712:554,6
1027CHAŁUPKA Łukasz 843SZCZECINM2 30-39308M 64102:41:4301:22:25.3504:04:08.35+03:18:3910:595,5
1028PETERSBURSKI Robert 919BBL PoliceMIERZYNM3 40-49134M 642HARDROCKY02:19:5002:05:27.4004:25:17.40+03:39:4816:433,6
Niesklasyfikowani
BARAN Piotr 909PRZEMYŚLM2 30-39DNF DNF DNF--
KOCZOCIK Natalia 818Izerska Grupa BiegowaPRZEJĘSŁAWK2 30-39DNF DNF DNF--
WAWSZCZAK Jakub 1330ŚWIDNIKM2 30-39Maciejkowe ŻelkiDNF DNF DNF--
KMICIEWICZ Miłosz 1050SZCZECINM2 30-39DNF DNF DNF--
CYBULSKI Michał 663Panda i BandaPOLICEM2 30-39Panda i BandaDNF DNF DNF--
SOSKA Jacek 427BIEDRUSKOM2 30-39DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKI Mirosław 1047Rasch Polska GoleniówGOLENIÓWM4 50-59DNF DNF DNF--
KURPIEWSKI Piotr 638SKARBIMIERZYCEM1 16-29DNF DNF DNF--
ŁUKASZEWSKI Michał 951POLICEM2 30-39DNF DNF DNF--
NICEWICZ Beata 313ŻadenDOBRAK3 40-49DNF DNF DNF--
SKWIERAWSKA Beata 624GDANSKK3 40-49DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKA Sonia 183Mud GoatsŚWINOUJŚCIEK1 16-29Mud GoatsDNF DNF DNF--
CHUDY Krzysztof 1016ŚWINOUJŚCIEM4 50-59DNF DNF DNF--
OLCZYK Norbert 1171SZCZECINM1 16-29DNF DNF DNF--
WISZNIEWSKA Amelia 508CF Prawy BrzegSZCZECINK2 30-39DNF DNF DNF--
WRÓBEL Grzegorz 1051SZCZECINM2 30-39DNF DNF DNF--
LISOWSKI Kamil 1346SZCZECINM2 30-39Hell's Heaven SzczecinDNF DNF DNF--
CYBULSKA Anna 448Panda i BandaPOLICEK1 16-29Panda i BandaDNF DNF DNF--
GĄSIOR Paweł 838Rozbiegany SuszSUSZM2 30-39DNF DNF DNF--
WIECZOREK Andrzej 621STARGARDM4 50-59DNF DNF DNF--
LINIEWICZ Alona 1130PDCSZCZECINK1 16-29PDCDNF DNF DNF--
SMYKA Kamila 242KOSINK2 30-39DNF DNF DNF--
PŁOSKOŃ Błażej 1058SZCZECINM2 30-39DNF DNF DNF--
RADZISZEWSKI Tomasz 1276GRZĘDZICEM2 30-39ColossusDNF DNF DNF--
WIECZOREK Małgorzata 620STARGARDK4 50-59DNF DNF DNF--
Znaleziono 1053 wynik(ów)