IV GÓRSKIE OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI / PUCHAR POLSKI NW - 5KM - 3/6
IV Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - 5km i 10km | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2024-07-06
Miejsce : Polanica-Zdrój
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 170
Wystartowało : 157
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 154
Na trasie : 0
Wyniki PDF :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5km
Różnica
w czasie
Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MARCZAK Tomasz 149K.S. VICTORIA POTĘGOWOALEKSANDRIA IM18-291M 100:32:04.10 6:249.4 (100%)
2STĘPAK Piotr 190K.S. VICTORIA POTĘGOWOTARNÓWM30-391M 200:32:17.30+00:00:13 (0.7%)6:279.3 (98.9%)
3CYRUS Bogdan 83STRZEBIŃM50-541M 3100:32:52.85+00:00:48 (2.5%)6:349.1 (96.8%)
4ORDZOWIAŁY Piotr 161OSIELECM55-591M 400:33:15.65+00:01:11 (3.6%)6:399 (95.7%)
5ZDANOWICZ Arkadiusz 221K.S VICTORIA POTĘGOWOSTANISŁAWÓWM45-491M 500:33:29.90+00:01:25 (4.3%)6:419 (95.7%)
6ROMANOWSKI Daniel 176KATOWICKI NORDIC WALKINGRYBNIKM18-292M 600:34:47.05+00:02:42 (7.8%)6:578.6 (91.5%)
7KARPIENIA Ewa 120K.S. VICTORIA POTĘGOWOSZCZECINK55-591K 1100:36:08.45+00:04:04 (11.3%)7:138.3 (88.3%)
8LUDWICZAK Andżelika 145EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK45-491K 200:36:09.95+00:04:05 (11.3%)7:138.3 (88.3%)
9MAŁKA Marian 228NORDIC SPORT 2021GLIWICEM65-691M 700:36:13.10+00:04:09 (11.5%)7:148.3 (88.3%)
10DĄBROWSKA Magdalena 87EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK45-492K 300:36:18.00+00:04:13 (11.7%)7:158.3 (88.3%)
11KRAWĘTEK Agnieszka 246NW BEŁCHATÓW BEŁCHATÓWK50-541K 400:36:31.95+00:04:27 (12.2%)7:188.2 (87.2%)
12ŚLUSARCZYK Marcin 202WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-492M 800:36:43.40+00:04:39 (12.7%)7:208.2 (87.2%)
13FRĄCKOWIAK Roman 100NORDIC SPORT 2021WIELEŃM55-592M 900:36:47.30+00:04:43 (12.8%)7:218.2 (87.2%)
14MROZIŃSKI Tadeusz 156NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYM55-593M 1000:36:59.50+00:04:55 (13.3%)7:238.1 (86.2%)
15JUREK Adam 116KGHM METRACOLUBINM60-641M 1100:37:11.05+00:05:06 (13.8%)7:268.1 (86.2%)
16GUDZIO Maciej 107NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDCZERWONAKM55-594M 1200:37:18.45+00:05:14 (14.0%)7:278 (85.1%)
17RECZULSKI Mariusz 175SMS EFEKT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM55-595M 13100:37:19.30+00:05:15 (14.1%)7:278 (85.1%)
18PYTLAK Artur 174RAWIMEXKNURÓWM-Niepełnosprawni(A)1M 1400:37:20.75+00:05:16 (14.1%)7:288 (85.1%)
19PASIERB Marek 162K.S. VICTORIA POTĘGOWORZESZOWM70-741M 1500:37:56.05+00:05:51 (15.5%)7:357.9 (84.0%)
20DANIELSKI Waldemar 86K.S. VICTORIA POTĘGOWOSOKOŁÓW PODLASKIM60-642M 1600:38:07.50+00:06:03 (15.9%)7:377.9 (84.0%)
21DUSZEŃKO Zygmunt 96LUBINM-Niepełnosprawni(A)2M 1700:38:11.45+00:06:07 (16.0%)7:387.9 (84.0%)
22DUDZIEC Tomasz 95ZWINNE PATYCZAKIPANIOWICEM30-392M 1800:38:18.85+00:06:14 (16.3%)7:397.8 (83.0%)
23MAŚLANKA Iwona 150NORDIC SPORT 2021ŚMIGIELK50-542K 500:38:23.10+00:06:19 (16.5%)7:407.8 (83.0%)
24PUKSZTA Krzysztof 173WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-441M 1900:38:35.35+00:06:31 (16.9%)7:437.8 (83.0%)
25KRAKOWSKI Jerzy Piotr 136PTG SOKÓŁ 1893 MIELECMIELECM60-643M 2000:38:38.05+00:06:33 (17.0%)7:437.8 (83.0%)
26STRABEL Wojciech 194NORDIC WALKING - ŚREMŚREMM-Niepełnosprawni(A)3M 2100:39:01.90+00:06:57 (17.8%)7:487.7 (81.9%)
27MATECKI Ryszard 151KGHM METRACOKUDOWA ZDRÓJM75-791M 2200:39:07.60+00:07:03 (18.0%)7:497.7 (81.9%)
28LIPIECKA Małgorzata 143OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK45-493K 600:39:16.00+00:07:11 (18.3%)7:517.6 (80.9%)
29BICAN Tomas 227M40-442M 2300:39:34.30+00:07:30 (19.0%)7:547.6 (80.9%)
30STANISŁAWSKI Jan 185NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNANM65-692M 2400:39:36.05+00:07:31 (19.0%)7:557.6 (80.9%)
31SONDEL Mieczysław 181SWIETOCHŁOWICEM65-693M 2500:39:38.55+00:07:34 (19.1%)7:557.6 (80.9%)
32BIELECKA Zuzanna 79K.S. VICTORIA POTĘGOWOWARSZAWAK40-441K 700:39:44.20+00:07:40 (19.3%)7:567.6 (80.9%)
33LACHNIK Hubert 142NORDIC SPORT 2021OPOLEM70-742M 2600:39:49.35+00:07:45 (19.5%)7:577.5 (79.8%)
34GOŁUCH Aleksandra 103NOWA RUDAK30-391K 800:39:50.50+00:07:46 (19.5%)7:587.5 (79.8%)
35STĘPIEŃ Artur 191BOLĄCE PISZCZELE GRUPA NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM50-542M 2700:39:57.85+00:07:53 (19.8%)7:597.5 (79.8%)
36KRAWCZYK Sebastian 27WAŁBRZYCHGM40-443M 28100:40:10.70+00:08:06 (20.2%)8:027.5 (79.8%)
37OLSZAŃSKI Karol 160OPEN SPORT TEAMKRAKÓWM45-493M 2900:40:43.10+00:08:39 (21.2%)8:087.4 (78.7%)
38OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 158NORDIC SPORT 2021WIELEŃK55-592K 900:40:48.90+00:08:44 (21.4%)8:097.4 (78.7%)
39KOWALCZYK Tadeusz 133NORDIC SPORT 2021KRAKÓWM70-743M 3000:40:52.05+00:08:47 (21.5%)8:107.3 (77.7%)
40KLUBA Andrzej 126WAŁBRZYCHM65-694M 3100:40:56.40+00:08:52 (21.7%)8:117.3 (77.7%)
41KOWACZ Agata 131NORDIC SPORT 2021WAŁBRZYCHK40-442K 1000:40:58.00+00:08:53 (21.7%)8:117.3 (77.7%)
42CZEKAŃSKI Damian 84WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-393M 3200:40:58.35+00:08:54 (21.7%)8:117.3 (77.7%)
43POLAK Łukasz 168OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM40-444M 3300:41:11.80+00:09:07 (22.2%)8:147.3 (77.7%)
44DEREŃ Janusz 89PRUDNIKM65-695M 3400:41:25.55+00:09:21 (22.6%)8:177.2 (76.6%)
45ZAWADZKI Krzysztof 236CZŁAPSKI TEAMZIELONA GÓRAM-Niepełnosprawni(B)1M 3500:41:27.30+00:09:23 (22.6%)8:177.2 (76.6%)
46PODSIADŁY Stanisław 167K.S. VICTORIA POTĘGOWOWARSZAWAM65-696M 3600:41:27.60+00:09:23 (22.7%)8:177.2 (76.6%)
47GRUSZKA Michał 104NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM45-494M 3700:41:37.15+00:09:33 (22.9%)8:197.2 (76.6%)
48SZYBUT Weronika 200POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Jun.1K 1100:41:40.15+00:09:36 (23.0%)8:207.2 (76.6%)
49KRAWCZYK Piotr 138LEGNICAM30-394M 3800:41:49.15+00:09:45 (23.3%)8:217.2 (76.6%)
50CZMOCH Marian 85NORDIC SPORT 2021ŁOSICEM70-744M 3900:42:00.90+00:09:56 (23.7%)8:247.1 (75.5%)
51SZCZYGIEŁ Adriana 196OPEN SPORT TEAMBIELSKO-BIAŁAK40-443K 1200:42:08.05+00:10:03 (23.9%)8:257.1 (75.5%)
52RUSINOWICZ Andrzej 177PIŁAM80+1M 4000:42:13.50+00:10:09 (24.1%)8:267.1 (75.5%)
53ZBYRYT Halina 220AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAK50-543K 1300:42:23.55+00:10:19 (24.4%)8:287.1 (75.5%)
54LUCH Katarzyna 144ZWINNE PATYCZAKIBUKOWINAK40-444K 1400:42:32.60+00:10:28 (24.6%)8:307.1 (75.5%)
55ŁAZORKO Antoni 146SMS EFEKT CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM70-745M 4100:42:33.85+00:10:29 (24.7%)8:307.1 (75.5%)
56MIŚKOWICZ Anna 155NORDIC SPORT 2021GŁOGÓWEKK65-691K 1500:42:35.45+00:10:31 (24.7%)8:317 (74.5%)
57KANIA Adam 119NORDIC SPORT 2021BIEŃKÓWKAM60-644M 4200:42:40.70+00:10:36 (24.9%)8:327 (74.5%)
58KUŁAKOWSKA Halina 141DRUŻYNA SMAOLKUSZK45-494K 1600:42:41.60+00:10:37 (24.9%)8:327 (74.5%)
59WÓJCIK Barbara 217KLUB SPORTOWY NORDIC WALKING BEŁCHATÓWCHRZĄSTAWA WIELKAK65-692K 1700:42:42.30+00:10:38 (24.9%)8:327 (74.5%)
60KRAKOWSKI Igor 137PTG SOKÓŁ 1893 MIELECMIELECM-Dzieci1M 4300:42:48.30+00:10:44 (25.1%)8:337 (74.5%)
61OLEJNIK Marzena 40SZCZECINK55-593K 1800:43:03.15+00:10:59 (25.5%)8:367 (74.5%)
62PINTAK Artur 166KOLNOWICEM45-495M 4400:43:10.30+00:11:06 (25.7%)8:386.9 (73.4%)
63WROŃSKI Vlodi 218K.S. VICTORIA POTĘGOWOWARSZAWAM70-746M 4500:43:20.50+00:11:16 (26.0%)8:406.9 (73.4%)
64KOWAL Mariusz 132BYSTRZYCA KŁODZKAM45-496M 4600:43:28.35+00:11:24 (26.2%)8:416.9 (73.4%)
65STOJANOWSKA Dorota 192DUSZNIKI-ZDRÓJK50-544K 1900:43:38.55+00:11:34 (26.5%)8:436.9 (73.4%)
66KUCZYŃSKA Anna 140NORDIC TEAM OBORNIKIOBORNIKIK60-641K 2000:43:40.55+00:11:36 (26.6%)8:446.9 (73.4%)
67STANIEC Stanisław 184STRZELINM70-747M 4700:43:46.10+00:11:42 (26.7%)8:456.9 (73.4%)
68STACHOWIAK Magdalena 182NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKONARZEWOK45-495K 2100:43:50.40+00:11:46 (26.9%)8:466.8 (72.3%)
69GRYGOROWICZ Bogdan 106KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 4800:43:54.80+00:11:50 (27.0%)8:466.8 (72.3%)
70 219  100:44:02.95+00:11:58 (27.2%)8:486.8 (72.3%)
71WITUCKA Karolina 212K.S. VICTORIA POTĘGOWOPOZNAŃK-Jun.2K 2200:44:03.90+00:11:59 (27.2%)8:486.8 (72.3%)
72PRZYBYLSKA Kinga 171NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃK55-594K 2300:44:04.20+00:12:00 (27.2%)8:486.8 (72.3%)
73ŻELICHOWSKI Mikołaj 245KGHM METRACOPOLKOWICE M-Dzieci2M 4900:44:04.25+00:12:00 (27.2%)8:486.8 (72.3%)
74STANASZEK Daniel 183KGHM METRACOPOLKOWICEM-Jun.1M 5000:44:18.60+00:12:14 (27.6%)8:516.8 (72.3%)
75DUDZIEC Agnieszka 94ZWINNE PATYCZAKIPANIOWICEK30-392K 2400:44:39.75+00:12:35 (28.2%)8:556.7 (71.3%)
76GAJEK Halina 101WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK50-545K 2500:44:42.05+00:12:37 (28.3%)8:566.7 (71.3%)
77PIETRZYK Anna 165KALISZANKAKALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)1K 2600:44:58.55+00:12:54 (28.7%)8:596.7 (71.3%)
78RYBAŁTOWSKI Paweł 178OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM80+2M 5100:45:13.60+00:13:09 (29.1%)9:026.6 (70.2%)
79BUDNY Sławomir 80KALISIA NORDIC TEAMOSTRÓW WLKPM-Niepełnosprawni(B)3M 5200:45:15.70+00:13:11 (29.1%)9:036.6 (70.2%)
80KASZUBA Edward 122WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM80+3M 5300:45:27.30+00:13:23 (29.5%)9:056.6 (70.2%)
81MALINIAK Aleksandra 147OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-Jun.3K 2700:45:31.80+00:13:27 (29.6%)9:066.6 (70.2%)
82JAKUBOWSKI Zbigniew 112BIAŁYSTOKM75-792M 5400:45:34.25+00:13:30 (29.6%)9:066.6 (70.2%)
83STOKŁOSA Zuzanna 193RZESZÓWK18-291K 2800:45:41.35+00:13:37 (29.8%)9:086.6 (70.2%)
84PIETRZAK Dorota 229NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND KIEKRZK50-546K 2900:45:41.80+00:13:37 (29.8%)9:086.6 (70.2%)
85WNEK Ewa 215KŁODZKOK65-693K 3000:46:00.50+00:13:56 (30.3%)9:126.5 (69.1%)
86KOWALCZYK Joanna 134NORDIC SPORT 2021KRAKÓWK50-547K 3100:46:04.00+00:13:59 (30.4%)9:126.5 (69.1%)
87JAŚKOWSKI Patryk 115NORDIC SPORT 2021KOŚCIANM40-445M 5500:46:07.40+00:14:03 (30.5%)9:136.5 (69.1%)
88ŚWIERCZYŃSKI Marcin 206KS NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM80+4M 5600:46:27.15+00:14:23 (31.0%)9:176.5 (69.1%)
89MATUSZAK Sandra 152KGHM METRACOPOLKOWICEK-Jun.4K 3200:46:29.00+00:14:24 (31.0%)9:176.5 (69.1%)
90DOBROWOLSKI Robert 92SPORTOWI EMERYCI JELENIA GORAJELENIA GORAK65-694K 3300:46:29.40+00:14:25 (31.0%)9:176.5 (69.1%)
91PRĘDKI Barbara 170MYSŁOWICEK18-292K 3400:46:43.75+00:14:39 (31.4%)9:206.4 (68.1%)
92KARPIŃSKI Jerzy 121PRUDNIKM-Niepełnosprawni(B)4M 5700:46:46.65+00:14:42 (31.4%)9:216.4 (68.1%)
93HANUS Joanna 108PASJONAUCI KROSNOKROSNOK-Niepełnosprawni(B)1K 3500:46:53.80+00:14:49 (31.6%)9:226.4 (68.1%)
94STELMASZCZYK Beata 189BOGUSZÓW-GORCEK55-595K 3600:47:01.75+00:14:57 (31.8%)9:246.4 (68.1%)
95DĄBROWSKI Andrzej 88MARSZ PO ZDROWIEDĘBLINM75-793M 5800:47:04.55+00:15:00 (31.9%)9:246.4 (68.1%)
96WILK Iwona 210NORDIC SPORT 2021KATOWICEK50-548K 3700:47:07.00+00:15:02 (31.9%)9:256.4 (68.1%)
97DOLATOWSKA Elżbieta 93K.S. VICTORIA POTĘGOWOINOWROCŁAWK60-642K 3800:47:22.60+00:15:18 (32.3%)9:286.3 (67.0%)
98JAŚKIEWICZ Tamara 114KARKONOSZEJELENIA GÓRAK40-445K 3900:47:43.65+00:15:39 (32.8%)9:326.3 (67.0%)
99ZDANOWICZ Marta 222K.S VICTORIA POTĘGOWO STANISŁAWÓW K45-496K 4000:47:44.65+00:15:40 (32.8%)9:326.3 (67.0%)
100STONCEL Barbara 233PREDATORS WAŁBRZYCH BOGUSZÓW-GORCEK-Niepełnosprawni(A)2K 4100:48:02.45+00:15:58 (33.2%)9:366.2 (66.0%)
101KOZŁOWSKI Jerzy 135ZWINNE PATYCZAKIWROCŁAWM65-697M 5900:48:02.90+00:15:58 (33.3%)9:366.2 (66.0%)
102KONOPSKI Wojciech 129LUBIĘ CHODZIĆ LUBAŃLUBAŃM-Niepełnosprawni(A)4M 6000:48:08.20+00:16:04 (33.4%)9:376.2 (66.0%)
103THOMALLA Bogdan 207NORDIC SPORT 2021ZABRZEM80+5M 6100:48:19.75+00:16:15 (33.6%)9:396.2 (66.0%)
104DYBEŁ Agnieszka 14NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)3K 4200:48:47.70+00:16:43 (34.3%)9:456.1 (64.9%)
105JASIK Beata 113ŁĄCZNIKK45-497K 4300:49:15.55+00:17:11 (34.9%)9:516.1 (64.9%)
106KONOPKA Maria 128SKAWINAK40-446K 4400:49:34.75+00:17:30 (35.3%)9:546.1 (64.9%)
107POLAK Marcel 169OBORYGENIWROCŁAWM-Jun.2M 6200:49:38.60+00:17:34 (35.4%)9:556 (63.8%)
108STECZKO Katarzyna 188NATMAP WALKING TEAMKRAKÓWK50-549K 4500:50:18.20+00:18:14 (36.3%)10:036 (63.8%)
109STATNIK Tomasz 186SUCHY LAS - BIEDRUSKOBIEDRUSKOM70-748M 6300:50:18.95+00:18:14 (36.3%)10:036 (63.8%)
110PIÓRKOWSKA Elżbieta 247NOWA RUDA K65-695K 4600:50:25.65+00:18:21 (36.4%)10:056 (63.8%)
111GRUSZKA Ilona 105NORDIC SPORT 2021LUBLINIECK-Niepełnosprawni(A)4K 4700:50:40.15+00:18:36 (36.7%)10:085.9 (62.8%)
112BUDNY Stanisław 81KALISIA NORDIC TEAMOSTRÓW WLKPM-Jun.3M 6400:50:43.45+00:18:39 (36.8%)10:085.9 (62.8%)
113REMISZEWSKI Adam 237UTW OLEŚNICA OLEŚNICA M75-794M 6500:50:45.45+00:18:41 (36.8%)10:095.9 (62.8%)
114ADAMOWICZ Andrzej 77ŁÓDŹM75-795M 6600:50:49.05+00:18:44 (36.9%)10:095.9 (62.8%)
115GÓRSKI Henryk 239OLEŚNICAM75-796M 6700:50:49.85+00:18:45 (36.9%)10:095.9 (62.8%)
116ŚLUSARZ Beata 205PRUDNIKK-Niepełnosprawni(A)5K 4800:50:52.65+00:18:48 (37.0%)10:105.9 (62.8%)
117STATNIK Genowefa 187SUCHY LAS - BIEDRUSKOBIEDRUSKOK70-741K 4900:51:34.45+00:19:30 (37.8%)10:185.8 (61.7%)
118MAŁKA Irena 148NORDIC SPORT 2021GLIWICEK65-696K 5000:51:39.80+00:19:35 (37.9%)10:195.8 (61.7%)
119ŚLUSARCZYK Andrzej 203WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70-749M 6800:51:42.70+00:19:38 (38.0%)10:205.8 (61.7%)
120DZIEDZIC Julia 97KRZEMIENICAK18-293K 5100:51:59.20+00:19:55 (38.3%)10:235.8 (61.7%)
121SZAŁAJ Anna 195KGHM METRACOLUBINK-Niepełnosprawni(B)2K 5200:52:00.35+00:19:56 (38.3%)10:245.8 (61.7%)
122DEREŃ Jolanta 90PRUDNIKK65-697K 5300:52:08.05+00:20:03 (38.5%)10:255.8 (61.7%)
123KLOCEK Jacek 125KGHM METRACOPOLKOWICEM18-293M 6900:52:11.10+00:20:07 (38.5%)10:265.7 (60.6%)
124MĘDRAK Alicja 154WROCŁAWK65-698K 5400:52:17.80+00:20:13 (38.7%)10:275.7 (60.6%)
125WŁODARCZYK Małgorzata 214PRECZÓWK50-5410K 5500:52:33.90+00:20:29 (39.0%)10:305.7 (60.6%)
126WALCZAK Paweł 1NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZM50-543M 7000:52:43.35+00:20:39 (39.2%)10:325.7 (60.6%)
127KIERNICKI Stanisław 124ACTEAM WROCŁAWWROCŁAWM-Niepełnosprawni(A)5M 7100:52:46.30+00:20:42 (39.2%)10:335.7 (60.6%)
128BERESKA Maksymilian 234NORDIC SPORT 2021 NAKŁO ŚLĄSKIE M-Jun.4M 7200:52:55.65+00:20:51 (39.4%)10:355.7 (60.6%)
129DUBAJ Leon 242WKB- PIAST WROCŁAW WROCŁAWM80+6M 7300:53:09.65+00:21:05 (39.7%)10:375.6 (59.6%)
130ARTYMICZ Maria 78GŁOGOWK65-699K 5600:53:19.25+00:21:15 (39.9%)10:395.6 (59.6%)
131WIDERA Wiktoria 209KGHM METRACOPOLKOWICEK-Dzieci1K 5700:53:20.25+00:21:16 (39.9%)10:405.6 (59.6%)
132KONKEL Dominik 127KGHM METRACOPOLKOWICEM-Jun.5M 7400:53:26.80+00:21:22 (40.0%)10:415.6 (59.6%)
133FIEDLER-MALINIAK Urszula 99OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK40-447K 5800:53:33.80+00:21:29 (40.1%)10:425.6 (59.6%)
134WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 216KGHM METRACOLUBINK75-791K 5900:53:40.00+00:21:35 (40.2%)10:445.6 (59.6%)
135DOBROWOLSKA Bożena 91SPORTOWI EMERYCIJELENIA GÓRAJELENIA GORAK70-742K 6000:53:54.55+00:21:50 (40.5%)10:465.6 (59.6%)
136GAPSKI Jan 102KGHM METRACOPOLKOWICEM-Dzieci3M 7500:53:59.05+00:21:54 (40.6%)10:475.6 (59.6%)
137ŻELICHOWSKA Julia 243KGHM METRACOPOLKOWICE K-Dzieci2K 6100:54:05.10+00:22:01 (40.7%)10:495.5 (58.5%)
138PAWLACZYK Marian 164WKB PIASTWROCŁAWM80+7M 7600:54:14.20+00:22:10 (40.9%)10:505.5 (58.5%)
139MĘDRAK Józef 153WROCŁAWM70-7410M 7700:55:20.30+00:23:16 (42.1%)11:045.4 (57.4%)
140ŚLUSARCZYK Błażej 204WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci4M 7800:55:22.15+00:23:18 (42.1%)11:045.4 (57.4%)
141WITEK Ewa 232KRZEMIENICA K18-294K 6200:56:20.50+00:24:16 (43.1%)11:165.3 (56.4%)
142SAWICKI Michał 179INDYWIDUALNYPOZNANM80+8M 7900:56:43.85+00:24:39 (43.5%)11:205.3 (56.4%)
143NERC Dorota 157RUMIAK65-6910K 6300:57:03.50+00:24:59 (43.8%)11:245.3 (56.4%)
144FRĄCZYK Lucyna 231KATOWICEK60-643K 6400:58:07.40+00:26:03 (44.8%)11:375.2 (55.3%)
145SZYBUT Roma 199POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK50-5411K 6500:58:39.15+00:26:35 (45.3%)11:435.1 (54.3%)
146WÓJCIK Henryk 240UTW OLEŚNICAOLEŚNICAK80+1K 6601:00:41.00+00:28:36 (47.2%)12:084.9 (52.1%)
147GÓRSKA Małgorzata 238OLEŚNICAK70-743K 6701:02:48.10+00:30:44 (48.9%)12:334.8 (51.1%)
148HANUS Teresa 109PASJONAUCI KROSNOKROSNOK75-792K 6801:02:55.75+00:30:51 (49.0%)12:354.8 (51.1%)
149WINIARSKI Robert 211LEGNICAM55-596M 8001:04:00.70+00:31:56 (49.9%)12:484.7 (50.0%)
150JACENKO Julia 244KGHM METRACOK-Dzieci3K 6901:05:53.45+00:33:49 (51.3%)13:104.6 (48.9%)
151SZYBUT Milena 201POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci4K 7001:07:02.50+00:34:58 (52.2%)13:244.5 (47.9%)
152KIELMAN Jakub 123KGHM METRACOPOLKOWICEM-Dzieci5M 8101:07:25.10+00:35:21 (52.4%)13:294.4 (46.8%)
Niesklasyfikowani
DQADAMCZYK Adam 76K.S. VICTORIA POTĘGOWOWARSZAWAM75-79100:38:57.50 DQ0:007.7 (81.9%)
DQKACPERSKI Jarosław 117NIEZESZONYRADGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)100:39:04.05 DQ0:007.7 (81.9%)
PATER Zbigniew 163WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM80+ DNF-- (0.0%)
KRAWIEC Lena 139KGHM METRACOPOLKOWICEK-Jun. DNF-- (0.0%)
WITUCKI Jacek 213K.S. VICTORIA POTĘGOWOPOZNAŃM50-54 DNF-- (0.0%)
Znaleziono 157 wynik(ów)