IV MARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ - STYRANE GIRY

Organizator:
FUNDACJA "Aktywne Kujawy"
Data:
2019-10-05
Miejsce:
BYDGOSZCZ
Dystans:
44 km
Zgłoszonych:
79
Wystartowało:
71
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
70
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 22.57km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
22.57km
Czas
netto
43.47km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1RESZKA Jarosław 192BYDGOSZCZM301M 101:56:3603:52:19.60 5:2011.2
2PAWLACZYK Szymon 172TRISPACEBYDGOSZCZM302M 201:55:4203:58:31.10+00:06:115:2910.9
3NAGOW Michał 153BYDGOSZCZM401M 302:01:4504:04:14.20+00:11:545:3710.7
4BŁĘDOWSKI Mariusz 9AAC FORD AUTO STYL WŁOCŁAWEK TEAMWŁOCŁAWEKM402M 401:59:2404:04:16.80+00:11:575:3710.7
5JAMRUG Tomasz 72PAŁUKI RUNING TEAMŻNINM303M 502:05:2904:20:36.05+00:28:165:5910
6KAROLAK Ryszard 83KS GRUCHAOZORKÓWM304M 601:57:5304:21:41.65+00:29:226:0110
7MUSZYŃSKI Krzysztof 150PUSZCZALSCY Z PUSZCZY BYDGOSKIEJKRUSZYN KRAJEŃSKIM403M 702:07:1704:21:41.90+00:29:226:0110
8GAURA Łukasz 312ULTRAWOLFBYDGOSZCZM404M 802:03:0404:22:19.20+00:29:596:029.9
9BRZUCHALSKI Mateusz 18BYDGOSZCZM305M 901:55:4204:22:20.00+00:30:006:029.9
10WOŹNICKI Tomasz 268BYDGOSZCZM405M 1001:59:0704:23:00.05+00:30:406:039.9
11CHORĄŻY Karolina 25LEO-TEAMKOSZALINK301K 102:08:2304:27:45.80+00:35:266:099.7
12TELEJKO Łukasz 247STUDIO ZDROWIA BYDGOSZCZGDAŃSKM201M 1102:05:4304:35:14.55+00:42:546:199.5
13MROTEK Katarzyna 147ON THE MOVEKRUSZYN KRAJEŃSKIK302K 202:09:4504:36:01.90+00:43:426:209.4
14PUSZCZ Sławek 186VEGE RUNNERSSOLEC KUJAWSKIM306M 1202:09:0004:37:26.60+00:45:076:229.4
15KUJAWA Mateusz 108SELEKCJA NATURALNABYDGOSZCZM307M 1302:06:4604:41:15.65+00:48:566:289.3
16SLOTAŁA Dariusz 206KLUB 366ZAKRZEWOM501M 1402:16:4704:44:14.05+00:51:546:329.2
17NADOLNY Sebastian 151BYDGOSZCZM406M 1502:17:3004:44:53.35+00:52:336:339.2
18MOTYLSKA Aleksa 146MKS INOWROCŁAWMOGILNOK201K 302:16:0904:45:47.50+00:53:276:349.1
19MROTEK Michał 148KRUSZYN KRAJEŃSKIM407M 1602:08:5904:46:11.70+00:53:526:359.1
20KOWALSKI Marek 95REKINY OSIELSKONIEMCZM408M 1702:12:3104:47:20.75+00:55:016:369.1
21RASZTUBOWICZ Daniel 189PODGÓRZ TORUŃBYDGOSZCZM409M 1802:19:2804:48:08.30+00:55:486:379.1
22JANKOWSKA Barbara 73POZNAŃK401K 402:17:1404:48:34.25+00:56:146:389
23WODEJKO Artur 264TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM4010M 1902:17:0204:49:55.00+00:57:356:409
24NIEDBALSKI Przemysław 157PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM4011M 2002:31:0304:50:43.60+00:58:246:419
25PODLECKA Paula 179CHAOS I DESTRUKCJABYDGOSZCZK202K 502:10:3004:51:13.20+00:58:536:419
26HELSZTAJN Robert 66PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM502M 2102:19:0704:53:07.90+01:00:486:448.9
27DOMALSKA Gracjana 39#SLIMAKIBARCINOBUDNOK303K 602:19:5504:53:08.05+01:00:486:448.9
28TARASKA Marcin 318#ŚlimakibarcinBARCINM4012M 2202:19:3004:53:12.30+01:00:526:448.9
29BIERNAT Magdalena 8TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWK304K 702:27:1804:53:47.80+01:01:286:458.9
30SOBIESZAK-SKURA Paulina 212BYDGOSZCZK402K 802:13:3004:54:53.50+01:02:336:478.8
31DOLNY Marcin 38FOREST GANG BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4013M 2302:19:2404:55:58.95+01:03:396:488.8
32NOWAK Agnieszka 161BYDGOSZCZK305K 902:19:5104:56:28.95+01:04:096:498.8
33PRUSS Małgorzata 185BYDGOSZCZK203K 1002:19:5104:56:29.40+01:04:096:498.8
34CHOŁUJ Jarosław 24ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4014M 2402:16:2404:57:32.60+01:05:136:508.8
35MARSZAŁKOWSKI Mirek 137CENTRUM SZKOLENIA WOJSK LĄDOWYCH POZNAŃSŁUPCAM4015M 2502:13:4904:57:49.65+01:05:306:518.8
36MIĘTKIEWICZ Rafał 144SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁOŚLIWIEM202M 2602:11:5704:57:54.00+01:05:346:518.8
37SUŚNIŁO Tomasz 226FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM308M 2702:18:3304:59:40.55+01:07:206:538.7
38DANIECKI Michał 33TKTWOLAM4016M 2802:22:3805:00:51.30+01:08:316:558.7
39PACZKOWSKI Mirosław 169CB 163BYDGOSZCZM4017M 2902:17:4505:03:25.65+01:11:066:588.6
40NOWAK Paweł 162KEPNETKCYNIAM503M 3002:17:4505:03:40.70+01:11:216:598.6
41ŚPIEWAK Radosław 243BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM309M 3102:33:3305:05:08.45+01:12:487:018.5
42RUDOL Sebastian 195BYDGOSZCZM4018M 3202:16:2205:05:33.55+01:13:137:018.5
42RUDOL Magdalena 283RUDOLKIPRĄDOCINK403K 1102:16:2105:05:33.55+01:13:137:018.5
44POPIOŁEK Leszek 181ŻNINM4019M 3302:23:1305:08:14.80+01:15:557:058.5
45NOWACZYK Grzegorz 159LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUNCHODZIEŻM4020M 3402:21:2205:09:35.10+01:17:157:078.4
46SZUBARTOWSKI Robert 236BYDGOSZCZM4021M 3502:22:1105:10:12.50+01:17:527:088.4
47KRZYKANOWSKI Marcin 101BYDGOSZCZM3010M 3602:23:1405:11:39.50+01:19:197:108.4
48KORPAL Emil 93BYDGOSZCZM3011M 3702:15:2005:12:48.15+01:20:287:118.3
49CHWIŁKA Daniel 26BLA BLA BLAŁOCHOWOM3012M 3802:19:0505:15:23.35+01:23:037:158.3
50WYDRYCH Barbara 272PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK306K 1202:28:1705:17:10.15+01:24:507:178.2
51CERAN Tomasz 23BYDGOSZCZM3013M 3902:31:4805:17:52.50+01:25:327:188.2
52DRANICKI Łukasz 42#PUSZCZALSCYBYDGOSZCZM3014M 4002:25:5005:20:48.45+01:28:287:228.1
53BURACZYŃSKI Adam 21VEGE RUNNERS/HYDROMOCPŁOCKM3015M 4102:29:0905:30:38.05+01:38:187:367.9
54NASIADKA Leszek 155HWTRYMAŃM4022M 4202:24:2205:30:38.40+01:38:187:367.9
55RATAJCZAK Krzysztof 313INOWROCŁAWM4023M 4302:21:1605:35:41.60+01:43:227:437.8
56GRABOWSKA Izabela 59KACZORYK307K 1302:44:5405:35:56.40+01:43:367:437.8
57KALCZYŃSKI Mariusz 2GRUDZIĄDZM4024M 4402:44:5505:35:57.10+01:43:377:437.8
58TOWSTOKORY Marek 249ZŁOTÓWZŁOTÓWM4025M 4502:45:0205:35:59.00+01:43:397:437.8
59GAJEWSKI Jacek 54KURCZAK I AGATKAGLIWICEM504M 4602:58:3305:38:40.65+01:46:217:477.7
60PROCHNO Piotr 184ANWIL TEAMWŁOCŁAWEKM3016M 4702:24:0805:43:27.80+01:51:087:547.6
61JASINIECKI Wojciech 75#LUBIEWPUSZCZYBYDGOSZCZM4026M 4802:39:3905:48:04.05+01:55:448:007.5
62WRZESIŃSKA Joanna 2708 K-PBOTBYDGOSZCZK404K 1402:33:0705:48:05.50+01:55:458:007.5
63ANDRZEJEWSKI Paweł 3NOWA WIEŚ WIELKAM4027M 4902:25:2105:50:22.40+01:58:028:037.4
64JABŁOŃSKA Małgorzata 68WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZK501K 1502:57:3405:51:52.80+01:59:338:057.4
65PODEMSKA Patrycja 178FOREST GANGBYDGOSZCZK308K 1602:48:4105:53:46.25+02:01:268:087.4
66SUDOŁ Piotr 225ŻNINM3017M 5002:33:0906:04:14.30+02:11:548:227.2
67STOPA Tomasz 221BASAJAUNWARSZAWAM4028M 5102:43:1106:19:40.75+02:27:218:446.9
68FONS Aleksandra 49WKURW_TEAMPIŁAK309K 1702:55:2606:34:05.80+02:41:469:036.6
69LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 124FORDONRUNNERS/WKURW_TEAMBYDGOSZCZK3010K 1802:55:2606:34:06.00+02:41:469:036.6
70SEWINA Dominik 200BYDGOSZCZM4029M 5202:54:5606:35:10.70+02:42:519:056.6
PREUSS Daniel 183ATOSBYDGOSZCZM4002:31:33 DNF DNF--
Znaleziono 71 wynik(ów)