IV MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE - JASTROWIE 2017

Organizator:
PFNW
Data:
2017-04-08
Miejsce:
Jastrowie
Dystans:
42.195 km
Zgłoszonych:
104
Wystartowało:
90
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
89
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.68km | 10.04km | 15.4km | 20.76km | 26.12km | 31.48km | 36.84km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startuStart_All
4.68km
Start_All
10.04km
Start_All
15.4km
Start_All
20.76km
Start_All
26.12km
Start_All
31.48km
Start_All
36.84km
Czas
netto
42.195km
Czas
brutto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1MICHALEC Marcin 232KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-291M 100:00:0100:30:1601:05:3001:40:4002:15:1802:48:5803:23:1903:58:5404:34:23.5504:34:25.45 6:309,2
2DZIEDIEWICH Andrzej 233GRODNOM30-391M 200:00:0200:30:1501:05:2801:40:3702:15:1702:49:5503:27:2604:06:1204:44:57.1504:44:59.50+00:10:336:458,9
3NIEPOKÓJ Radosław 47OSP WROCANKAWROCANKAM18-292M 3200:00:0200:30:5801:06:4801:42:4402:18:3602:54:5703:32:1404:10:1504:48:34.4504:48:36.65+00:14:106:508,8
4DEPKA-PRĄDZYŃSKI Olgierd 15BIEGAMYRAZEMGDYNIAM55-591M 400:00:0700:33:2801:10:1001:45:2102:21:0602:57:5103:36:0304:13:5004:51:32.3504:51:39.60+00:17:086:548,7
5KORDOWSKI Piotr 31DYNAMICKRAKOWM40-491M 500:00:0300:30:1501:05:2701:40:4102:17:0002:54:4503:34:2604:15:3104:56:23.9504:56:27.55+00:22:007:018,5
6MICHALSKI Andrzej 43SANOKM55-592M 600:00:0600:33:3001:10:1501:45:5302:22:3603:00:0703:38:3004:17:1004:56:32.9004:56:39.45+00:22:097:018,5
7NIECHWIEJCZYK Piotr 46OPEL ACTIVE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM40-492M 700:00:0400:32:3601:09:0601:45:5302:22:3503:00:0803:38:3304:17:2604:56:36.5504:56:40.65+00:22:137:018,5
8CZŁONKOWSKI Krzysztof 13OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-493M 800:00:0400:33:3401:10:1901:47:4002:25:4903:05:4403:44:5004:24:1305:02:00.8005:02:04.90+00:27:377:098,4
9NALEPKA Jerzy 234FACE NORDIC WALKING TEAMSANOKM65+1M 900:00:0900:34:2001:12:5701:52:0202:30:4803:09:4703:49:3504:29:2805:09:47.4005:09:57.10+00:35:237:208,2
10PUSZKIEL Leszek 58GREEN TEAMZIELONA GÓRAM60-641M 1000:00:0800:32:5101:09:5701:47:2302:26:2203:06:5103:47:3804:29:4405:11:54.7005:12:03.65+00:37:317:238,1
11PIOTROWSKI Michał 55FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM30-392M 1100:00:0300:33:4401:11:5201:50:1002:28:3503:08:0403:49:4504:31:2405:13:17.4005:13:20.50+00:38:537:258,1
12BOGACKI Sławek 4ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA KOŁO TORUNIAM40-494M 1200:00:0400:33:3301:10:3401:48:3502:27:5103:07:4903:48:4604:31:4805:14:22.9005:14:27.25+00:39:597:268,1
13WIŚNIEWSKI Jacek 87UKS SIEDLESZCZANYSANDOMIERZM50-541M 1300:00:0500:33:3201:10:1801:47:4002:25:4903:05:4603:47:4804:30:1405:15:20.1505:15:26.00+00:40:567:288,0
14GAJEWSKI Eugeniusz 18KS METRACO POLKOWICEGORZÓW WIELKOPOLSKIM60-642M 1400:00:0800:32:3101:09:0101:46:2602:26:1603:07:5203:50:0604:33:2505:17:05.3505:17:13.70+00:42:417:308,0
15ŚWISŁOCKI Bogdan 80FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM55-593M 1500:00:0700:33:4201:11:4101:50:0502:29:1103:09:4803:52:2104:35:1605:17:50.0005:17:57.10+00:43:267:318,0
16MITURA-ZIELONKA Paweł 44RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM30-393M 1600:00:0200:35:2501:13:3501:50:5302:29:4303:10:2603:52:1504:34:5605:18:20.4505:18:23.25+00:43:567:328,0
17PASIKOWSKA Mariola 50POSITIVE ENERGYŻARKIK30-391K 100:01:3200:33:5901:13:0801:53:0302:33:4103:14:4403:56:4004:39:3305:22:22.6005:23:54.95+00:47:597:387,9
18SŁOMIAN Leszek 67UNIA MIASTKATOWICEM55-594M 1700:00:0400:34:1701:12:3701:51:5602:31:1703:12:0003:54:1404:40:1305:23:44.9005:23:49.85+00:49:217:407,8
19RADWAN Piotr 231KKB DYSTANS KRAKÓWMINOGAM50-542M 18100:00:1300:36:1201:16:5301:57:5202:38:5403:21:0504:03:0804:44:4505:26:18.6505:26:31.70+00:51:557:437,8
20SZCZEBAK Jacek 76UNIA MIASTTARNÓWM40-495M 1900:00:0400:34:1601:13:3001:53:4502:34:5203:16:1903:58:3804:42:0805:26:24.8505:26:29.60+00:52:017:447,8
21SPYCHAŁA Marzena 68WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-491K 200:01:3200:35:1801:15:2601:56:0202:36:5403:18:1504:00:5304:43:5905:27:15.5005:28:47.90+00:52:517:457,7
22MAKOWSKI Jan 41RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM55-595M 2000:00:0500:33:4201:12:4801:53:1702:35:1103:16:4404:01:2304:45:2205:29:07.7005:29:13.25+00:54:447:477,7
23ŁUKASZEWICZ Joanna 37GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK40-492K 300:01:3300:35:2101:15:5401:56:2702:38:0903:20:5404:03:4004:46:5905:29:47.2505:31:20.30+00:55:237:487,7
24STOPA Joanna 73BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-291K 400:01:3200:37:0301:18:3401:59:5502:41:4903:23:5904:05:5204:47:5305:30:43.8005:32:16.15+00:56:207:507,7
25FOLWARSKI Andrzej 17FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM55-596M 2100:00:0700:35:0401:14:5801:55:4902:37:3103:20:0704:04:2704:49:0705:31:18.8005:31:26.55+00:56:557:517,6
26KACZMARCZYK-PIASECKA Renata 27CZARNE PANTERYPIŁAK40-493K 500:01:3400:38:0201:20:0102:00:5802:42:0603:23:2804:05:1704:48:0905:31:29.9005:33:04.40+00:57:067:517,6
27STĘPIEŃ Lucyna 71KS METRACO POLKOWICELUBINK60-641K 600:01:3900:36:2001:17:0701:58:2302:40:1303:22:5204:05:4604:49:2205:32:44.9505:34:24.35+00:58:217:537,6
28ZAGAJA Janusz 90WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-643M 2200:00:0800:33:5001:12:4601:53:1002:33:4003:16:0703:59:5904:46:0805:33:02.7005:33:11.45+00:58:397:537,6
29KOŁODZIEJ Joanna 30FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-494K 700:01:3300:36:3301:17:3001:58:1702:40:0203:22:1004:05:4804:50:0405:33:50.8505:35:24.60+00:59:277:547,6
30WESOŁOWSKI Wojciech 85NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM65+2M 2300:00:1000:35:4701:16:3901:57:2802:38:5903:23:0204:08:2704:52:0705:34:42.0505:34:52.55+01:00:187:557,6
31BOCZAR Beata 3GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-541K 800:01:3300:36:5301:17:5201:59:4602:41:5303:24:2604:07:3304:51:4605:35:36.5005:37:09.75+01:01:127:577,5
32SKRYCKA Katarzyna 66KS METRACO POLKOWICELUBINK30-392K 900:01:3300:35:4801:15:4701:56:0902:37:2703:20:4104:03:3904:49:2305:36:14.5005:37:47.65+01:01:507:587,5
33DZIADEK Remigiusz 16ROKITYM50-543M 2400:00:1000:34:3901:14:1601:54:2302:36:0803:19:5504:06:3704:53:5505:37:47.1505:37:57.20+01:03:238:007,5
34REJMAN Dorota 61FACE NORDIC WALKING TEAM/UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK30-393K 1000:01:3500:36:2701:17:1601:58:4902:41:2403:24:5504:09:3104:54:5505:38:55.2505:40:30.50+01:04:318:017,5
35WITKOWSKA Maria 88UNIA MIASTKATOWICEK60-642K 1100:01:4000:37:2401:19:5702:01:4602:44:1703:27:1904:11:0504:55:4805:41:20.9005:43:01.70+01:06:578:057,4
36MORAWSKI Bartosz 93KS IDMARKROSINKOM30-394M 2500:00:0300:34:1301:14:0701:54:3402:35:1603:19:2104:06:0604:53:5305:41:52.6505:41:55.75+01:07:298:067,4
37WOLNIEWICZ Katarzyna 89FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-495K 12100:01:3400:37:3401:19:2602:01:0202:43:2003:27:0904:11:4704:57:0205:43:00.3505:44:34.55+01:08:368:077,4
38STEFANICKI Marek 69ŚWINOUJŚCIEM55-597M 2600:00:0800:35:4001:15:5501:57:0102:38:5403:23:0104:08:3204:56:2305:44:27.9505:44:36.30+01:10:048:097,4
39TOMCZYK Edward 82MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM65+3M 2700:00:0800:35:4901:16:4301:57:3902:39:3003:25:5204:12:1905:01:0305:45:52.1505:46:00.95+01:11:288:117,3
40KOWALSKI Marek 34UNIA MIASTSTRZEBIŃM50-544M 2800:00:0800:38:5901:21:2102:03:2002:45:4903:29:5804:15:1605:01:2805:47:29.6505:47:37.70+01:13:068:147,3
41ŁOPATKIEWICZ Beata 97KROSNOK50-542K 1300:01:3300:36:5401:18:4102:01:3302:45:0003:30:3004:15:4705:01:2705:47:56.6005:49:30.30+01:13:338:147,3
42BUCZKOWSKA Wiesława 7FOREST POLE WALKERSGDYNIAK60-643K 1400:01:3700:38:0201:20:1302:03:1502:47:1003:31:2604:16:3505:02:3105:48:50.3505:50:28.30+01:14:268:157,3
43SZCZODROWSKI Krzysztof 78FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-545M 2900:00:0400:36:1801:18:5202:02:2702:47:2303:32:4004:18:0305:04:0205:50:21.8505:50:26.20+01:15:588:187,2
44RESEMAN Sylwia 62FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWOK40-496K 1500:01:3800:38:5401:22:2702:05:4302:49:1903:34:1204:19:0605:05:3405:51:38.7505:53:17.40+01:17:158:197,2
45SZCZEPAŃSKA Anna 77SUCHA GÓRABYTOMK40-497K 1600:01:3800:38:5601:22:4802:06:4902:50:5003:35:3504:21:0205:06:5205:51:59.4005:53:37.55+01:17:358:207,2
46PIERNICKA Krystyna 54CHWASZCZYNOK55-591K 17100:01:3500:37:3601:19:4902:02:3602:47:1303:31:4904:18:3705:05:5105:53:55.3505:55:31.25+01:19:318:237,2
47KRYSZCZUK Krzysztof 36LUKI TEAM SIEDLCESIEDLCEM50-546M 3000:00:1100:39:2701:23:4302:07:1702:52:3203:37:5704:24:2105:09:3305:53:56.4505:54:08.10+01:19:328:237,2
48ANTCZAK-KRETKOWSKA Maria 94WRZEŚNIAK55-592K 1800:01:3700:38:5001:22:4502:06:3902:51:4603:38:2204:24:4705:10:5805:56:06.7005:57:44.35+01:21:438:267,1
49WEŻGOWIEC Jacek 86JASTRZĘBIE ZDRÓJM50-547M 3100:00:1100:35:0001:16:3902:00:0102:44:5503:31:0804:19:3105:08:1405:56:18.5005:56:30.15+01:21:548:267,1
50HINC Iwona 23FACE NORDIC WALKING TEAMŻUKOWO-BORKOWOK40-498K 19100:01:3700:37:3501:20:3302:04:1602:49:1603:34:3104:20:5205:08:2805:56:42.3505:58:19.50+01:22:188:277,1
51MARCINKOWSKI Wojciech 42UNIA MIASTLUBLINIECM40-496M 3200:00:0500:39:2201:23:4402:07:2202:53:0703:40:2604:27:5905:14:0405:57:50.1505:57:55.40+01:23:268:287,1
52KARASIEWICZ Irena 91FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK50-543K 2000:01:3600:38:2701:21:4802:06:1802:51:5203:37:5304:24:4405:11:5705:58:42.9006:00:19.85+01:24:198:307,1
53BORKOWSKI Witold 6SAINT-GOBAIN SQUADPOZNAŃM40-497M 3300:00:0500:39:0701:22:0302:05:0102:49:1803:36:2104:23:3205:12:4906:01:17.2006:01:23.15+01:26:538:337,0
54SZYMAŃSKI Jacek 79SKÓRKAM50-548M 3400:00:0700:39:0001:22:0502:04:5502:49:1803:35:4604:23:1705:12:5006:01:18.4506:01:25.70+01:26:548:337,0
55KOBIELA Daria 28'BŁĘKITNI' NW DZIEMIANYBOROWIECK18-292K 2100:01:3200:38:5901:22:3502:06:0602:50:2603:35:3704:23:4905:14:0606:01:30.3506:03:03.30+01:27:068:347,0
56PIĄTKOWSKI Józef 53KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM65+4M 3500:00:1000:37:3901:20:5102:05:0202:50:4203:37:1704:25:0605:13:5606:02:41.0506:02:51.70+01:28:178:357,0
57REJ Anna 60HAJNÓWKAK30-394K 2200:01:3800:40:0601:27:0102:13:0802:58:1603:43:5304:29:0005:15:3306:02:53.6006:04:32.25+01:28:308:357,0
58STILLER Karol 72VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-395M 3600:00:0300:40:2801:24:0102:07:3002:51:5603:37:0204:25:1905:15:3306:02:59.5506:03:02.80+01:28:368:367,0
59WACHOWIAK Sylwia 83DYNAMICPIŁAK40-499K 2300:01:3600:38:3601:22:4602:07:4102:53:4203:40:4904:30:0405:18:2706:04:03.7006:05:40.35+01:29:408:377,0
60ROSOŁEK Elżbieta 63GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-544K 2400:01:3500:39:2401:23:1202:05:5502:50:1503:39:2704:27:1805:16:5206:06:06.8506:07:42.10+01:31:438:406,9
61CZYCZ Emilia 14GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK65+1K 2500:01:4000:38:0801:21:3902:06:4102:54:4303:42:1104:31:2105:19:4106:08:19.5006:09:59.70+01:33:558:436,9
62SULEJA Joanna 75SZWLA STARGARDSTARGARDK55-593K 2600:01:3700:38:1401:21:4402:06:4602:54:4703:42:1504:31:2505:19:4506:08:21.5506:09:59.40+01:33:588:436,9
63KOTULA Jakub 32UNIA MIASTKATOWICEM30-396M 3700:00:0200:38:4301:22:4902:07:0902:52:5303:39:4704:29:5305:20:1806:08:32.2506:08:35.05+01:34:088:446,9
64BOROWSKI Marcin 235FACE NORDIC WALKING TEAM/KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAPOZNAŃM30-397M 38100:00:0300:38:4501:22:0502:07:0202:52:2003:39:5204:29:5305:19:4706:08:44.4006:08:48.30+01:34:208:446,9
65WAŁECKA Krystyna 92FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-644K 27100:01:3700:38:5801:22:5102:07:5002:54:5003:42:5304:31:3105:21:0606:13:23.2006:15:00.45+01:38:598:506,8
66GRYGIEL Monika 21FACE NORDIC WALKING TEAMGRUSZCZYNK30-395K 2800:01:3400:37:3201:21:3702:06:1902:53:0003:41:5104:30:4805:21:0806:13:25.8006:15:00.60+01:39:028:506,8
67RACZYŃSKA Aleksandra 59STADION ŚLĄSKICHORZÓWK65+2K 2900:01:3900:38:0801:22:2502:08:3802:56:3003:44:5004:35:2105:24:3006:13:52.8506:15:32.40+01:39:298:516,8
68JASOŃ Grażyna 99PIŁAK55-594K 3000:01:3900:40:0301:27:1402:14:3203:02:4403:50:3804:38:3905:27:1706:14:36.6506:16:15.85+01:40:138:526,8
69KRETKOWSKI Waldemar 95WRZEŚNIAM55-598M 39100:00:0900:41:1101:28:0002:14:4803:01:4003:48:5204:36:3005:26:0106:15:21.4006:15:30.90+01:40:578:536,7
70STRZELECKI Sebastian 74SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-498M 4000:00:0500:40:4501:26:4402:12:4703:00:2303:47:5804:38:0105:29:5206:19:57.5006:20:02.75+01:45:339:006,7
71NOWAK Bartłomiej 49SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-499M 4100:00:0600:40:4801:26:4502:12:4703:00:3103:50:4504:41:5605:32:3806:20:22.2006:20:28.35+01:45:589:006,7
72GERLE-KOTULA Anna 19UNIA MIASTKATOWICEK30-396K 3100:01:3300:40:5501:27:3702:15:0803:03:1903:52:3104:42:5605:33:5906:24:01.4006:25:35.30+01:49:379:066,6
73NOWAK Maciej 48PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKINGPIŁAM40-4910M 4200:00:0600:42:1701:30:0802:18:2103:06:5703:56:0804:44:3505:34:2906:24:06.9006:24:13.50+01:49:439:066,6
74MADAJCZAK Jarosław 40TRZCIANKAM40-4911M 4300:00:0700:42:5101:30:5802:23:4303:12:0104:01:4604:51:5605:39:4406:27:28.7006:27:36.45+01:53:059:106,5
75POSTEK Danuta 98MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-545K 3200:01:3500:39:4801:25:0802:11:0902:59:0103:47:5604:41:0205:34:2406:27:59.2506:29:34.70+01:53:359:116,5
76CHOLEWKA Jolanta 10MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK60-645K 3300:01:3500:40:0801:26:4702:14:0403:03:1103:53:1804:45:0405:37:2606:31:04.1006:32:39.35+01:56:409:166,5
77CEGŁA Zbyszko 8-PIASECZNOM60-644M 4400:00:1000:40:5901:27:0502:14:2703:03:2903:52:5904:42:5405:37:1406:33:08.5006:33:19.25+01:58:449:186,4
78KOZŁOWSKA Agnieszka 35DYNAMICPOZNAŃK40-4910K 3400:01:3600:42:3901:28:3402:15:5303:05:0103:56:3004:48:4605:41:4306:34:07.3506:35:43.40+01:59:439:206,4
79HAJNUS Wojciech 22DYNAMICWARSZAWAM50-549M 4500:00:0600:41:2301:28:0402:14:5303:03:3003:54:5804:47:3605:41:2906:34:15.0006:34:21.65+01:59:519:206,4
80THOMALLA Bogdan 81SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM65+5M 4600:00:1400:40:5301:27:4702:17:4503:05:2803:59:5404:51:0805:48:1606:36:50.5006:37:04.50+02:02:269:246,4
81SERAFIN Anna 65FACE NORDIC WALKING TEAM/UKS SIEDLESZCZANY NORDIC WALKINGWRZAWYK30-397K 3500:01:3400:43:1501:29:4802:17:4003:05:5703:57:2004:50:0605:46:0706:44:24.1006:45:58.80+02:10:009:346,3
82KOLEBUK Kazimierz 29TRZCIANKA.BIEGATRZCIANKAM65+6M 4700:00:0900:42:0701:30:2302:18:5303:09:2604:01:4904:57:2705:53:0206:48:04.2506:48:13.45+02:13:409:406,2
83JASIŃSKA Małgorzata 25FAMILY PARKBYDGOSZCZK50-546K 3600:01:3600:40:0601:27:0302:13:1203:01:2403:53:2904:48:2805:50:1506:49:47.7006:51:24.15+02:15:249:426,2
84PERLIK Wiesław 52GOSIR OSIELSKOZIELONKAM60-645M 4800:00:1100:39:2301:23:2802:08:3902:57:3703:52:5204:47:5905:51:3906:51:11.8506:51:23.80+02:16:489:446,2
85BONZEL Dorota 5KLUB SZALONEJ DOROTKIPIŁAK30-398K 3700:01:3300:44:1001:32:4802:22:0803:13:1204:06:1305:01:4705:58:3606:56:31.5006:58:05.05+02:22:079:526,1
86CERANOWSKA Aga 9PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK40-4911K 38100:01:3800:44:2201:34:2402:26:0203:18:5604:14:1505:11:3606:07:0207:01:43.3007:03:22.20+02:27:199:596,0
87BŁASZCZYK Katarzyna 96KIJANKI POZNAŃPOZNAŃK40-4912K 3900:01:4000:44:1301:33:2702:25:3103:18:5604:14:1605:11:3606:07:0907:02:39.7507:04:19.75+02:28:1610:006,0
88MAĆKOWIAK Aleksandra 39FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOŚLINAK30-399K 4000:01:3400:42:0901:29:5202:24:5903:17:5004:09:2405:04:3306:05:5307:03:03.9507:04:38.75+02:28:4010:016,0
89MAĆKOWIAK Krystyna 38FACE NORDIC WALKING TEAMDŁUGA GOŚLINAK60-646K 4100:01:3600:42:0601:30:4102:21:1303:14:1004:10:2405:07:5906:08:0907:07:46.7007:09:23.00+02:33:2310:085,9
Niesklasyfikowani
BANASZKIEWICZ Katarzyna 2PILSCY MIŁOŚNICY NWKACZORYK40-49DNF00:35:47 DNF01:17:24 DNF01:59:31 DNF02:43:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 90 wynik(ów)