IV PÓŁMARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ - LEKKA WYTYRKA

Organizator:
FUNDACJA "Aktywne Kujawy"
Data:
2019-10-05
Miejsce:
BYDGOSZCZ
Dystans:
23 km
Zgłoszonych:
152
Wystartowało:
135
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
135
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
22.57km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BEDNAREK Adrian 5ADRIANBEDNAREK.PLBYDGOSZCZM201M 101:21:34.00 3:3616.6
2KOLMAJER Rafał 90BYDGOSZCZM301M 201:41:28.30+00:19:544:2913.3
3WARSZAWSKI Przemysław 319BYDGOSZCZM302M 301:49:14.90+00:27:404:5012.4
4KOWALSKI Jacek 96BYDGOSZCZM401M 401:49:56.55+00:28:224:5212.3
5MELKOWSKI Dawid 3148 K-PBOTCIECHOCINEKM202M 501:50:02.20+00:28:284:5212.3
6GÓRSKI Krzysztof 58BYDGOSZCZM402M 601:50:21.15+00:28:474:5312.3
7KUBIAK Sławomir 105BYDGOSZCZM501M 701:51:02.60+00:29:284:5512.2
8KRUEGER Waldemar 100FOREST GANGŁOCHOWICEM403M 801:52:17.50+00:30:434:5812.1
9NAGORZYSKI Arkadiusz 152BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘBYDGOSZCZM303M 901:52:35.75+00:31:014:5912
10DUSZKA Łukasz 45POLONIABYDGOSZCZM304M 1001:53:35.60+00:32:015:0111.9
11MICHALIK Joanna 142PBSLABYDGOSZCZK301K 101:54:43.60+00:33:095:0411.8
12OLESZCZAK Piotr 166BIEGAM BO SĄ TACY CO NIE MOGĄPOZNAŃM404M 1101:57:38.60+00:36:045:1211.5
13BORUCH Łukasz 15BYDGOSZCZM305M 1201:58:26.20+00:36:525:1411.4
14KAMIŃSKI Łukasz 81WKURW_TEAM/ WATAHA BYDGOSZCZNIEMCZM306M 1301:58:32.00+00:36:585:1511.4
15SZOPA Angelina 232SISU OWB TEAMINOWROCŁAWK302K 201:58:59.10+00:37:255:1611.4
16RUTKOWSKI Adam 196OLENDERWIELKA NIESZAWKAM203M 1401:59:01.60+00:37:275:1611.4
17SZULC Patryk 237ŁOCHOWOM204M 1501:59:34.90+00:38:005:1711.3
18PALACZ Wioletta 170PB SLABYDGOSZCZK401K 301:59:56.30+00:38:225:1811.3
19KRZYŻANOWSKI Robert 102RUN PASJABYDGOSZCZM502M 1602:00:00.35+00:38:265:1911.3
20ŻAK Paweł 279BROWERY TEAMGDAŃSKM307M 1702:02:02.85+00:40:285:2411.1
21LICHOCKI Marcin 120ŁĄCZY NAS PUSZCZABYDGOSZCZM308M 1802:03:39.15+00:42:055:2811
22LIPKOWSKI Piotrek 122BYDGOSZCZM205M 1902:04:45.85+00:43:115:3110.9
23STRĘCIWILK Tomasz 222WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM309M 2002:06:13.75+00:44:395:3510.7
24KIERLIK Arek 88WATAHA BYDGOSZCZRADOMSKOM405M 2102:07:33.05+00:45:595:3910.6
25MICHALSKA Daria 143BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAK303K 402:07:33.35+00:45:595:3910.6
26PISKORSKI Piotr 177FARBEN LEHREGOLUB-DOBRZYŃM406M 2202:08:00.85+00:46:265:4010.6
27TUŁAZA Jan 252KLUB BIEGACZA T2/4TORUŃM503M 2302:09:26.35+00:47:525:4410.5
28STĘPIEŃ Tomasz 220:-)JARUŻYNM407M 2402:09:46.85+00:48:125:4410.4
29WELCHOWSKI Rafał 315DZIKI Z BALCZEWAM3010M 2502:09:53.40+00:48:195:4510.4
30MARTIN Paweł 138BYDGOSZCZM3011M 2602:10:02.05+00:48:285:4510.4
31MICHALAK Robert 141GORDON RUNBYDGOSZCZM3012M 2702:10:02.45+00:48:285:4510.4
32ŻAK Łukasz 280BROWERY TEAMKRUSZYNM206M 2802:10:28.55+00:48:545:4610.4
33TARKOWSKI Mariusz 284M408M 2902:11:11.80+00:49:375:4810.3
34WYRĘBSKI Jarosław 201BYDGOSZCZM409M 3002:11:19.70+00:49:455:4910.3
35BIAŁOWĄS Dariusz 6BYDGOSZCZM4010M 3102:11:23.70+00:49:495:4910.3
36BIEL Marek 71% DLA DARII BIELMAŁE RUDYM4011M 3202:11:27.60+00:49:535:4910.3
37MAŁECKI Sebastian 134KLUB BIEGACZA T 2/4OSIEK N/WISŁĄM4012M 3302:11:33.55+00:49:595:4910.3
38WITKOWSKA Anna 262SKĘPSCY BIEGACZESKĘPEK402K 502:11:36.90+00:50:025:4910.3
39TYMCZEWSKI Maciej 254TYMOLE TEAMGNIEZNOM4013M 3402:12:52.25+00:51:185:5310.2
40TYMCZEWSKA Alicja 253TYMOLE TEAMGNIEZNOK201K 602:12:52.85+00:51:185:5310.2
41RATAJ Krzysztof 190KS POLONIA BYDGOSZCZ SLAPOZNAŃM3013M 3502:14:26.50+00:52:525:5710.1
42STASZKIEWICZ Lucyna 219STASHKY TEAMBYDGOSZCZK501K 702:14:38.85+00:53:045:5710.1
43ZALEWSKI Przemysław 3178 K-PBOTNOWA WIEŚ WIELKAM4014M 3602:14:43.30+00:53:095:5810.1
44KONIECZNY Dawid 91BYDGOSZCZM207M 3702:15:15.80+00:53:415:5910
45TARCZYŃSKA Marta 244COOKIETEAMRUNERSBYDGOSZCZK304K 802:15:16.10+00:53:425:5910
46JABŁOŃSKI Michał 69PKO BPBYDGOSZCZM3014M 3802:15:20.10+00:53:465:5910
47ŁUGOWSKI Rafał 130SKĘPEM4015M 3902:15:47.15+00:54:136:0010
48LEBIECKI Paweł 116BYDGOSZCZM3015M 4002:16:35.05+00:55:016:039.9
49BORKOWSKI Michał 12LUBOSTROŃM208M 4102:17:38.25+00:56:046:059.8
50FÓRMAN Daniel 50LODOŻERCY_CHODZIEŻCHODZIEŻM4016M 4202:17:54.60+00:56:206:069.8
51DRAIM Jacek 41BYDGOSZCZM504M 4302:18:09.70+00:56:356:079.8
52ZARECKI Piotr 251ŻNINM3016M 4402:18:34.05+00:57:006:089.8
53CZAJA Jarosław 28BYDGOSZCZM4017M 4502:18:58.80+00:57:246:099.7
54TOMASZEWSKI Marcin 308BYDGOSZCZM4018M 4602:20:51.05+00:59:176:149.6
55FRANKOWSKI Michał 51LODOŻERCY CHODZIEŻSZAMOCINM3017M 4702:21:07.10+00:59:336:159.6
56RAKOWSKA Natalia 188FOREST GANGBYDGOSZCZK202K 902:21:18.15+00:59:446:159.6
57HAN Agnieszka 63WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK305K 1002:21:18.25+00:59:446:159.6
58SZELIGA Karolina 231BYDGOSZCZK203K 1102:21:19.25+00:59:456:159.6
59BARSZCZEWSKI Sebastian 4BYDGOSZCZM4019M 4802:21:37.65+01:00:036:169.6
60POPIELARZ Robert 180WKURW_TEAMRYNARZEWOM505M 4902:21:52.00+01:00:186:179.5
61WOSZCZYK Agnieszka 267ŁĄCZY NAS PUSZCZABYDGOSZCZK204K 1202:21:58.50+01:00:246:179.5
62MIŁKOŚ Mateusz 84JANIKOWOM4020M 5002:22:20.00+01:00:466:189.5
63LACH Paweł 113EURO KUJAWYBYDGOSZCZM3018M 5102:24:47.10+01:03:136:249.4
64BOJAŁKOWSKA Krystyna 10BYDGOSZCZK403K 1302:25:18.25+01:03:446:269.3
65SIUDA Sebastian 205BYDGOSZCZM4021M 5202:27:00.95+01:05:266:309.2
66ŁUGOWSKA Agnieszka 129NIEMCZK404K 1402:27:10.10+01:05:366:319.2
67RYBAK Remigiusz 197BIKE U UPBIAŁE BŁOTAM4022M 5302:28:05.75+01:06:316:339.1
68LEWANDOWSKI Marcin 118KEEEEPERSTĘSZEWKOM209M 5402:28:06.25+01:06:326:339.1
69TYNKIEWICZ Alicja 255GRUCZNOK502K 1502:28:55.10+01:07:216:359.1
70SWICARZ Monika 227PŁOCKK405K 1602:29:05.25+01:07:316:369.1
71ROBACZEWSKA Kinga 193DOBRCZK306K 1702:29:05.70+01:07:316:369.1
72PIASZCZYK Michał 175BYDGOSZCZM3019M 5502:29:38.25+01:08:046:379.1
73TEJZA Daniel 245RUNFORFUNWROCŁAWM4023M 5602:29:43.00+01:08:096:389
74SZKUTA- KRÓL Jarosław 311100%WITAMINY CM3020M 5702:29:52.80+01:08:186:389
75SZKUTA Sławka 216LEŚNE KUNYBYDGOSZCZK307K 1802:30:04.55+01:08:306:389
76JESKE Marek 97RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM4024M 5802:30:21.55+01:08:476:399
77WALENTYN Danuta 257WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK503K 1902:30:43.30+01:09:096:409
78NIEDBALSKA Anna 156ŻNINK406K 2002:31:03.75+01:09:296:419
79SZŁYK Maciej 285SPORT 4 LIFEINOWROCŁAWM4025M 5902:31:11.70+01:09:376:419
80BORKOWSKI Michał 13CB163BYDGOSZCZM3021M 6002:32:15.85+01:10:416:448.9
81TESSA Justyna 306BYDGOSZCZK407K 2102:33:17.25+01:11:436:478.8
82PAWLACZYK- MATELA Emila 301PSLABYDGOSZCZK-OPEN1K 2202:33:21.45+01:11:476:478.8
83CZERNIA Jerzy 29CZERNIA TEAMSTRASZYNM4026M 6102:35:18.75+01:13:446:528.7
84WAJER Marita 256ŁĄCZY NAS PUSZCZAŚLESINK205K 2302:36:18.10+01:14:446:558.7
85ŁUKASZEK Marek 132WATAHA BYDGOSZCZCZARNÓWCZYNM3022M 6202:37:07.55+01:15:336:578.6
86HEJNA Kamil 303OLOCHODZIWBIEGUBYDGOSZCZM-OPEN1M 6302:37:56.40+01:16:226:598.6
87GACA Anna Maria 304AMGBYDGOSZCZK408K 2402:37:56.70+01:16:226:598.6
88PAWLAK Jakub 174ZIELONKAM3023M 6402:41:07.85+01:19:337:088.4
89WEILAND Agnieszka 259NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKK308K 2502:41:10.60+01:19:367:088.4
90ZALECH Zbigniew 275PŁOCKM4027M 6502:42:54.50+01:21:207:138.3
91KUBALSKA Dorota 103MŁAWAK309K 2602:42:55.50+01:21:217:138.3
92NALASKOWSKA Anna 154GRUDZIĄDZK409K 2702:43:27.25+01:21:537:148.3
93HAUSMAN Magdalena 65PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK4010K 2802:43:27.60+01:21:537:148.3
94NOWAK Natalia 160BYDGOSZCZK206K 2902:44:00.00+01:22:267:158.3
95STASZAK Szymon 218OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIBYDGOSZCZM3024M 6602:45:09.25+01:23:357:198.2
96KROPIDŁOWSKA Magdalena 99OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIPRĄDKIK3010K 3002:45:09.55+01:23:357:198.2
97WOJTYSIAK Dorota 266BYDGOSZCZK3011K 3102:46:00.95+01:24:267:218.2
98KĘDZIERSKA Paulina 87LODOŻERCY CHODZIEŻCHODZIEŻK3012K 3202:47:11.70+01:25:377:248.1
99MASŁYSZ Marcin 139WKURW_TEAMTORUŃM3025M 6702:48:13.35+01:26:397:278.1
100SZTEJKA Jolanta 234BYDGOSZCZK4011K 3302:49:38.40+01:28:047:308
101BRAC-WALCZYK Małgorzata 17AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZDOLNA GRUPAK60+1K 3402:50:05.90+01:28:317:328
102SZAFKOWSKI Arkadiusz 228SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM4028M 6802:50:12.55+01:28:387:328
103ZAGOZDZON Wioleta 274SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK3013K 3502:50:23.95+01:28:497:327.9
104NOWICKA Magdalena 164GDYNIAK3014K 3602:50:25.10+01:28:517:337.9
105SMYK Rafał 209GDYNIAM4029M 6902:50:33.40+01:28:597:337.9
106POSS Marcin 182CCRWARSZAWAM4030M 7002:50:56.35+01:29:227:347.9
107JAKUBOWSKA Anna 71CCRPIASECZNOK3015K 3702:50:56.60+01:29:227:347.9
108KOTOWSKA Joanna 302FOREST GANGBYDGOSZCZK4012K 3802:51:28.50+01:29:547:357.9
109SOŁOŃ Rafał 215#PUSZCZALSCYBYDGOSZCZM2010M 7102:51:37.10+01:30:037:367.9
110KARDACH Magdalena 82#PUSZCZALSCYBYDGOSZCZK3016K 3902:51:37.45+01:30:037:367.9
111REMUS Sandra 191BYDGOSZCZK207K 4002:52:45.15+01:31:117:397.8
112CEJKO Sławomir 22BYDGOSZCZM4031M 7202:53:22.10+01:31:487:407.8
113SZCZEPAŃSKA-DOLNA Edyta 230FOREST GANGBYDGOSZCZK504K 4102:53:31.30+01:31:577:417.8
114ADACH Magdalena 1ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAK208K 4202:55:38.75+01:34:047:467.7
115SALAMON Marta 198WKURW_TEAMBYDGOSZCZK3017K 4302:56:48.00+01:35:147:507.7
116PAWLAK Magdalena 173GRUDZIĄDZK3018K 4402:57:33.90+01:35:597:517.6
116STRĘCIWILK Justyna 223VADAIN RUNNING CLUBGRUDZIĄDZK4013K 4402:57:33.90+01:35:597:517.6
118KUNKE Magdalena 110WKURW_TEAMMIEŚCISKOK209K 4602:58:39.10+01:37:057:547.6
119KALACZYŃSKI Miłosz 80PB SLABYDGOSZCZM2011M 7302:59:39.25+01:38:057:577.5
120ŻUBKOWSKI Jakub 281BYDGOSZCZM2012M 7402:59:40.65+01:38:067:577.5
121DRESLERSKA Agnieszka 309COOKIETEAMRUNNERSK3019K 4703:03:03.75+01:41:298:067.4
122KUJAWA Katarzyna 107KURCZAK I AGATKAGDYNIAK4014K 4803:04:43.10+01:43:098:117.3
123CZECH Izabela 305FOREST GANGBYDGOSZCZK4015K 4903:16:43.25+01:55:098:426.9
124MIKLER Aleksandra 145FOREST GANGBYDGOSZCZK2010K 5003:16:43.55+01:55:098:426.9
125CHYLIŃSKI Łukasz 27GRUDZIĄDZM3026M 7503:16:51.15+01:55:178:436.9
126LEMAŃSKA- CHYLIŃSKA Marta 316GRUDZIĄDZK3020K 5103:16:51.75+01:55:178:436.9
127WOLICKA Joanna 320WROCŁAWK4016K 5203:37:03.65+02:15:299:376.2
128KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hania 106WKURW_TEAM / WATAHA BYDGOSZCZNIEMCZK3021K 5303:39:52.10+02:18:189:446.2
129KOCHOWICZ Anna 89WATAHA BYDGOSZCZZIELONKAK4017K 5404:13:14.80+02:51:4011:135.3
130WITUCKA-GULSKA Barbara 263WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4018K 5504:13:15.85+02:51:4111:135.3
131BOSSARDT Dorota 16WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3022K 5604:25:27.10+03:03:5311:455.1
132STRZYŻOWSKA Monika 224WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4019K 5704:25:28.45+03:03:5411:455.1
133CZERNIA Dorota 30CZERNIA TEAMSTRASZYNK4020K 5804:28:14.00+03:06:4011:535
134CZERNIA Michalina 31CZERNIA TEAMSTRASZYNK2011K 5904:28:15.00+03:06:4111:535
135WOJTANOWICZ Beata 265GRUDZIĄDZK505K 6004:35:08.60+03:13:3412:114.9
Znaleziono 135 wynik(ów)