IX BIEG MIKOŁAJKOWY
IX Bieg Mikołajkowy
Organizator : Stowarzyszenie BiegamBoLubię Team Police
Data : 2021-12-05
Miejsce : Police
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 600
Wystartowało : 444
Nie ukończyło : 28
Ukończyło : 416
Na trasie : 27
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M Klasyfikacja rodzinnaKlasyfikacja MundurowaKlasyfikacja V M.P. Grupy Azoty S.A.Drużyna 1Czas startu5 km
5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1PAŃKO Andrzej 2KB HERMES GRYFINOWIDUCHOWAM-201M 1TakkB Hermesa Gryfino00:00:0200:17:3100:36:27.3500:36:29.45 3:3816,5
2WASZAK Krzysztof 8WŁOCŁAWEKM-202M 2Takfehlau run team and friends00:00:0200:17:4400:37:46.4500:37:48.85+00:01:193:4615,9
3WASZCZUK Tomasz 10SZCZECINM-401M 3fehlau run team and friends00:00:0100:18:1600:38:17.9500:38:19.55+00:01:503:4915,7
4KONARSKI Bartosz 190ERAKAWYSZCZECINM-402M 4fehlau run team and friends00:00:0200:18:5800:39:10.9500:39:13.35+00:02:433:5515,3
5FILIPOWSKI Dariusz 95FEHLAU RUN TEAMSZCZECINM-403M 5fehlau run team and friends00:00:0200:19:0000:39:14.8000:39:16.90+00:02:473:5515,3
6RUDZIŃSKI Jacek 396KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-501M 6TakkB Hermesa Gryfino00:00:0200:19:0100:39:16.2000:39:18.90+00:02:493:5515,3
7RUSEK Kamil 398FEHLAU RUN TEAMSZCZECINM-301M 7fehlau run team and friends00:00:0200:19:0000:39:49.9000:39:52.45+00:03:233:5815,1
8APIECIONEK Mateusz 13UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEM-302M 8Tak00:00:0200:19:0100:39:57.0500:39:59.15+00:03:293:5915,0
9KUBISZTAL Wojciech 224FEHLAU RUN TEAM AND FRIENDSSZCZECINM-303M 9fehlau run team and friends00:00:0200:19:0300:40:05.4500:40:07.55+00:03:384:0015,0
10ZABIELSKI Józef 5RAZ SZCZECINSZCZECINM-404M 10Tak00:00:0200:19:3700:40:35.7000:40:38.10+00:04:084:0314,8
11JANISZYN Marcin 139KP PSP GRYFINOGRYFINOM-304M 11TakkB Hermesa Gryfino00:00:0300:19:3500:40:39.3500:40:42.65+00:04:134:0314,8
12WASILEWSKI Andrzej 519WILKI Z CIECHOCINKASZCZECINM-405M 1200:00:1500:19:3700:40:38.2000:40:53.30+00:04:234:0314,8
13OPAS Adam 318UKL ÓSEMKA POLICESZCZECINM-406M 1300:00:0200:19:3800:41:29.5500:41:32.15+00:05:024:0814,5
14CHAWAWKO Toamsz 592M-407M 1400:00:0200:20:0800:41:44.6000:41:47.30+00:05:174:1014,4
15WOJNACH Andrzej 54179 MINUT PO PIĘĆDZIESIĄTCESZCZECINM-502M 1500:00:0200:19:5300:41:45.1500:41:47.90+00:05:184:1014,4
16PRYK Rafał 374ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM-408M 1600:00:0400:20:0900:42:11.4000:42:16.15+00:05:464:1314,2
17ULDYNOWICZ Łukasz 512MLUKS MOKASYN PŁOTYGRYFICEM-305M 17Gryficka Siła Biegowa00:00:0400:20:0800:42:12.7500:42:17.00+00:05:474:1314,2
18HOŁYŃSKI Leszek 129KM PSP SZCZECINPRZECŁAWM-306M 18TakWieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0600:20:2900:42:28.3000:42:34.70+00:06:054:1414,1
19MIROWSKI Blazej 284UKL OSEMKA POLICEPOLICEM-307M 1900:00:0300:21:1900:42:51.4000:42:54.55+00:06:254:1714,0
20BURAS Radosław 53KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-308M 20TakkB Hermesa Gryfino00:00:0500:20:3400:42:50.4000:42:56.00+00:06:264:1714,0
21PIELECHOWSKI Piotr 345DECATHLON SZCZECINPRZECŁAWM-203M 21Decathlon Szczecin00:00:0200:20:4100:43:16.0000:43:18.90+00:06:494:1913,9
22SOBKOWIAK Robert 430MKL MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-503M 2200:00:0500:21:0200:43:25.5500:43:30.90+00:07:014:2013,8
23OLEJARZ Damian 312POL-BUD POLICEPOLICEM-309M 2300:00:0200:21:2000:43:38.2000:43:40.45+00:07:114:2113,8
24POLICZKIEWICZ Maciej 364PRZECŁAWM-3010M 2400:00:0300:21:1300:43:49.6500:43:53.05+00:07:234:2213,7
25MACIEJEWSKI Krzysztof 256SZCZECINM-3011M 2500:00:0400:20:3800:43:53.3500:43:57.55+00:07:284:2313,7
26OSETEK Sebastian 321KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-3012M 26kB Hermesa Gryfino00:00:0300:20:4700:43:59.1500:44:02.70+00:07:334:2313,6
27PROCIAK Krzysztof 371SKB DZIKSZCZECINM-3013M 27SKB DZIK00:00:1200:21:1600:43:53.0500:44:05.15+00:07:354:2313,7
28GORSZKA Damian 6SZCZECINM-204M 2800:00:0400:20:4800:44:06.2500:44:10.30+00:07:404:2413,6
29JANUSZ Żywicki 141KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-504M 29Parkrun szczecin00:00:0300:21:1400:44:16.2500:44:19.25+00:07:494:2513,6
30SZABAŁOWSKA Małgorzata 7SZCZECINEKK-201K 100:00:0300:21:2600:44:16.8000:44:20.35+00:07:504:2513,6
31ŁOKUCJEWSKI Paweł 250POL-BUD POLICE / UKL ÓSEMKAPOLICEM-3014M 3000:00:0300:21:1800:44:24.3500:44:27.40+00:07:574:2613,5
32WASIELEWSKA Paulina 518UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEK-202K 200:00:0200:21:2700:44:28.9000:44:31.60+00:08:024:2613,5
33MARKIEWICZ Kamil 273BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSTARGARDM-205M 3100:00:0600:21:3500:44:32.3500:44:38.70+00:08:094:2713,5
34BIAŁEK Beata 1KB HERMESŻARCZYNK-401K 3kB Hermesa Gryfino00:00:0300:21:5400:44:43.2500:44:47.10+00:08:174:2813,4
35BORGER Krzysztof 38UKL ÓSEMKAPOLICEM-409M 32Tak00:00:0200:21:5000:44:51.9000:44:54.60+00:08:254:2913,4
36STERNA Piotr 446POLICEM-3015M 33JarosławscyTakJarosławskie i on00:00:0300:21:2800:44:55.8500:44:59.80+00:08:304:2913,4
37DOBOSZ Piotr 79ŻARÓWKAM-4010M 3400:00:0900:21:4400:44:55.2500:45:04.50+00:08:354:2913,4
38UŁANOWICZ Tomasz 514WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-505M 35Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0400:21:3900:45:10.1000:45:14.65+00:08:454:3113,3
39JASIUCHNA Marek 148ŚWINOUJŚCIEM-3016M 36Tak00:00:0600:22:0000:45:21.2500:45:27.40+00:08:574:3213,2
40GAWLE Łukasz 101UNITY LINEŚWINOUJŚCIEM-3017M 3700:00:1300:22:1400:45:35.3500:45:48.50+00:09:194:3313,2
41KAMIŃSKA Agata 162KAMIŃSKI TEAMSZCZECINK-301K 4Parkrun szczecin00:00:0500:22:0300:45:53.8500:45:59.20+00:09:294:3513,1
42KOTARSKI Wiesław 196GRUPA AZOTY POLICEPOLICEM-601M 38Tak00:00:0200:22:1900:46:08.8000:46:11.20+00:09:414:3613,0
43KOSZTOWNY Agata 195SKSG KORONA SZCZECINSZCZECINK-302K 500:00:0200:22:2400:46:09.3000:46:12.15+00:09:424:3613,0
44ZELEK Darek 566POLICEM-4011M 3900:00:0200:22:0700:46:13.0000:46:15.10+00:09:454:3713,0
45FĄFEREK Piotr 94WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-3018M 4000:00:0600:22:0400:46:10.6000:46:17.35+00:09:474:3713,0
46BĘDKOWSKI Piotr 23SWIM2TRIWEŁTYŃM-3019M 4100:00:0600:22:0300:46:43.1000:46:49.65+00:10:204:4012,8
47ZALEWSKI Maciej 559SZCZECINM-4012M 4200:00:0900:22:2700:46:43.8000:46:53.55+00:10:244:4012,8
48OLEJNIK Przemek 313SZCZECINM-506M 4300:00:0400:22:2500:46:52.6500:46:57.55+00:10:284:4112,8
49SZCZUPACZYŃSKI Arkadiusz 465RUNGRYFGRYFICEM-507M 4400:00:0400:22:5100:47:13.3000:47:18.15+00:10:484:4312,7
50SIWEK Jarek 421PARKRUN SZCZECINSZCZECINM-4013M 45Parkrun szczecin00:00:0400:22:5500:47:15.8000:47:20.05+00:10:504:4312,7
51BOJKO Marek 33STEPNICAM-4014M 4600:00:0600:22:5400:47:27.3500:47:34.05+00:11:044:4412,6
52RYBAK Łukasz 405LEERM-3020M 4700:00:1000:23:2900:47:28.6500:47:39.30+00:11:094:4412,6
53SZULC Marcin 477BOLI BOLIPOLICEM-3021M 48Boli Boli00:00:0300:22:3300:47:38.0000:47:41.95+00:11:124:4512,6
54WUJDA Mirosław 555ERNI RULEZDĘBNOM-4015M 4900:00:0400:23:2200:47:39.8000:47:44.60+00:11:154:4512,6
55WARCHALOWSKI Arkadiusz 516DOBRAM-4016M 5000:00:0700:22:5000:47:38.2000:47:45.25+00:11:154:4512,6
56DOBERSZTYN Franek 78SZCZECINM-161M 5100:00:1200:22:0300:47:52.1000:48:04.35+00:11:344:4712,5
57FRANKIEWICZ Grzesiek 97SZCZECINM-3022M 5200:00:0700:22:2400:47:57.8000:48:05.40+00:11:354:4712,5
58SZYMKIEWICZ Robert 488MIEDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZM-508M 5300:00:0500:23:1500:48:04.1000:48:09.15+00:11:394:4812,5
59NADOLNY Przemysław 296PARKRUN SZCZECINSZCZECINM-4017M 54Parkrun szczecin00:00:0300:23:2000:48:12.6000:48:16.40+00:11:464:4912,4
60ARLUKIEWICZ Grzegorz 14TIPPOLICEM-3023M 55TIP00:00:0500:23:3500:48:19.2000:48:24.75+00:11:554:4912,4
61PUCHALSKI Grzegorz 376MOBILNA WULKANIZACJA 536-226-226SZCZECINM-3024M 5600:00:0300:22:5700:48:26.3000:48:30.10+00:12:004:5012,4
62GRZEGÓRZEK Paulina 4RAZ SZCZECINSZCZECINK-303K 600:00:0300:23:2500:48:31.7000:48:34.90+00:12:054:5112,4
63BYSIAK Weronika 55KB KAMIEŃ POMORSKISZCZECINK-203K 700:00:0900:23:5100:48:25.4000:48:35.25+00:12:054:5012,4
64MATUSEWICZ Paweł 591M-206M 57TIP00:00:0500:23:3600:48:35.8500:48:40.95+00:12:114:5112,3
65PLUTA Grzegorz 359KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOM-509M 58kB Hermesa Gryfino00:00:0300:23:1600:48:41.3000:48:45.25+00:12:154:5212,3
66ORYL Mariusz 320SZCZECINM-3025M 59Tak00:00:0700:23:2500:48:56.6000:49:03.65+00:12:344:5312,3
67NAGADOWSKI Paweł 298SIEDLICEM-3026M 6000:00:0300:23:0800:49:07.1000:49:10.65+00:12:414:5412,2
68GRZYBOWSKI Robert 114BOLI BOLI / GRUPA AZOTYPOLICEM-4018M 61TakBoli Boli00:00:0400:23:2600:49:10.6500:49:15.05+00:12:454:5512,2
69PILC Anna 349TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGORNEK-304K 8Policzanki00:00:0500:23:3700:49:11.6000:49:17.00+00:12:474:5512,2
70MAJKA Dariusz 262BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-3027M 6200:00:0400:23:4400:49:13.5000:49:18.20+00:12:484:5512,2
71SZCZYGIELSKI Radosław 466DECATHLON SZCZECINSZCZECINM-3028M 63Decathlon Szczecin00:00:0500:23:5000:49:17.7000:49:23.05+00:12:534:5512,2
72RÓŻAŃSKI Marcin 391BRZÓZKINOWE WARPNOM-3029M 6400:00:1600:23:2700:49:06.9000:49:23.25+00:12:534:5412,2
73RZEMIENIECKA-GRUDZIEŃ Joanna 407ŚWINOUJŚCIEK-402K 900:00:0600:23:5400:49:28.3000:49:35.25+00:13:054:5612,1
74HETMAŃSKI Arek 127LOVELASYBARTOSZEWOM-3030M 65TakLoveLasy00:00:0300:23:3500:49:37.6500:49:41.50+00:13:124:5712,1
75SACHARSKI Bartłomiej 408WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-3031M 6600:00:1000:23:5200:49:40.1000:49:50.45+00:13:214:5812,1
76BERNACKI Mariusz 22MODLITWA BIEGANIA GRYFINOGRYFINOM-4019M 6700:00:2400:24:3600:49:28.1000:49:52.35+00:13:224:5612,1
77SAWARYN Damian 411SZCZECINM-207M 6800:00:0700:23:3200:49:48.4000:49:55.85+00:13:264:5812,0
78PARUZEL Joanna 329HULK TEAM POLICEPOLICEK-305K 10AktywnySplot00:00:0400:23:3700:49:59.6000:50:03.85+00:13:344:5912,0
79RUTKOWSKI Krzysztof 403SZCZECINM-3032M 6900:00:0700:23:5900:49:56.9000:50:04.10+00:13:344:5912,0
80ZAWLIK Tomasz 565BIEGAM BO LUBIĘSZCZECINM-4020M 7000:00:0700:24:4600:50:05.6000:50:13.10+00:13:435:0012,0
81DYDEK Edyta 89SKB DZIKSZCZECINK-204K 11DydekTakSKB DZIK00:00:0300:23:5300:50:11.5500:50:14.65+00:13:455:0112,0
82DOBERSZTYN Błażej 77SZCZECINM-4021M 7100:00:2100:24:0400:49:54.0000:50:15.00+00:13:454:5912,0
83TYMUL Jakub 510#TYMTRITEAMSZCZECINM-4022M 7200:00:2100:24:0500:49:53.8500:50:15.05+00:13:454:5912,0
84WOLSKI Tomasz 543WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-4023M 73Parkrun Szczecin00:00:2000:24:4400:50:01.6500:50:22.05+00:13:525:0012,0
85NYKOLAJCZUK Robert 310BRIDGESTONE RUNNER STARGARDSTARGARDM-4024M 7400:00:0900:25:0600:50:18.2000:50:27.75+00:13:585:0111,9
86ZAJĄC Maciej 558BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-3033M 7500:00:0500:24:4300:50:27.5500:50:32.65+00:14:035:0211,9
87PIĄTEK Krystian 342GRYFINOM-4025M 7600:00:2100:24:4000:50:13.5500:50:34.90+00:14:055:0111,9
88BIGUS Paweł 26ŚWINOUJŚCIEM-208M 77Tak00:00:1300:25:2600:50:46.8500:50:59.85+00:14:305:0411,8
89BRZOZOWSKA Mirela 47POLICEK-205K 1200:00:0400:24:2000:50:57.7000:51:01.80+00:14:325:0511,8
90LEWANDOWSKI Piotr 238SKB DZIKPOLICEM-4026M 78SKB DZIK00:00:1200:24:1200:50:51.0000:51:03.70+00:14:345:0511,8
91JASINOWSKI Dariusz 145ROCKYOURBODYSZCZECINM-4027M 7900:00:0900:24:1700:50:57.9500:51:07.15+00:14:375:0511,8
92KOŁTUN Wojtek 187SZCZECINM-5010M 8000:00:3000:25:1400:50:43.8500:51:14.45+00:14:455:0411,8
93PASIKOWSKI Kamil 330SKB DZIKSZCZECINM-209M 81DydekTakSKB DZIK00:00:0300:24:5500:51:28.5000:51:31.85+00:15:025:0811,7
94WASILEWSKI Sylwester 520POLICEM-3034M 8200:00:1000:24:1100:51:30.6000:51:41.25+00:15:115:0911,7
95SZYMCZAK Marcin 486SZCZECINM-4028M 8300:00:0700:24:5200:51:35.1000:51:42.75+00:15:135:0911,6
96KACZMAREK Lukasz 158SZCZECINM-3035M 8400:00:1100:25:3400:51:44.5000:51:55.85+00:15:265:1011,6
97HOŁOWCZAK Krzysztof 128SZCZECINM-3036M 8500:00:0800:24:5500:51:51.6000:52:00.05+00:15:305:1111,6
98STOREK Katarzyna 450ŚWINOUJŚCIEK-206K 13TakŚwinoujscie00:00:0500:24:5600:52:02.5500:52:08.15+00:15:385:1211,5
99TROJGA Karolina 505WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-306K 1400:00:0400:24:5600:52:08.4000:52:12.85+00:15:435:1211,5
100ZALAS Norm 603M-4029M 8600:02:3000:24:0500:49:43.6500:52:13.85+00:15:444:5812,1
101SZCZEPANIAK Iwona 464SZCZECINK-307K 1500:00:0500:25:0200:52:10.4500:52:16.25+00:15:465:1311,5
102HAŁGAS Piotr 122POLICEM-2010M 8700:00:0800:25:4800:52:10.7500:52:19.20+00:15:495:1311,5
103SADOWSKI Kamil 409TANOWOM-2011M 8800:00:0800:25:4800:52:10.7500:52:19.70+00:15:505:1311,5
104PROKOP Agata 373WIECZORNE BIEGNIE W SZCZECINIESZCZECINK-308K 16Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0400:25:4900:52:15.6000:52:20.20+00:15:505:1311,5
105POLAK Konrad 363MIERZYNM-2012M 8900:00:1100:25:4300:52:09.6000:52:21.30+00:15:515:1211,5
106ECHAUST Artur 93BOLI BOLIPOLICEM-3037M 9000:00:0400:24:1300:52:22.0000:52:26.15+00:15:565:1411,5
107ZABŁOCKI Paweł 556BRIDGESTONE RUNNERSSZCZECINM-3038M 9100:00:0800:25:0800:52:20.2000:52:28.35+00:15:585:1411,5
108OSMAN Tomasz 323KS ŻYRAFYSIEDLICEM-3039M 9200:00:2200:25:0700:52:07.3500:52:29.35+00:15:595:1211,5
109NAWROCKI Piotr 303KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-5011M 9300:00:0700:25:5100:52:33.1000:52:40.40+00:16:105:1511,4
110KULIG Krzysztof 227MODLITWA BIEGANIA GRYFINODOŁGIEM-4030M 9400:00:2300:24:4600:52:21.2500:52:44.55+00:16:155:1411,5
111LEDWOLORZ Kasia 234SZCZECINK-403K 1700:00:0800:25:3400:52:38.8000:52:47.65+00:16:185:1511,4
112SZEWCZYK Monika 469SZCZECINK-309K 1800:00:0900:25:4700:52:37.8000:52:47.75+00:16:185:1511,4
113MURAWSKA Wioletta 292KB DZIK POLICEPOLICEK-501K 19SKB DZIK00:00:0400:26:0000:53:06.2000:53:10.65+00:16:415:1811,3
114TROJANOWSKA-BARAN Aleksandra 504SZCZECINK-207K 20Tak00:00:0700:25:2800:53:12.7000:53:19.85+00:16:505:1911,3
115DRÓŻDŻ Mariusz 84MJD TEAMSZCZECINM-4031M 9500:00:0900:25:5600:53:11.4000:53:20.65+00:16:515:1911,3
116PIECHOCKI Michał 343BATKA RUNNING TEAMPOLICEM-3040M 9600:00:0600:24:5200:53:16.6000:53:23.10+00:16:535:1911,3
117ŁAWNICZAK Sebastian 246POLICEM-4032M 97Tak00:00:1200:25:3000:53:16.3500:53:28.55+00:16:595:1911,3
118WIKLAK Natalia 530SZCZECINK-208K 2100:00:1100:25:5100:53:19.6500:53:31.55+00:17:025:1911,3
119BELT Tomasz 21SZCZECINM-4033M 9800:00:0700:25:5100:53:25.5000:53:33.10+00:17:035:2011,2
120MADEJ Anna 257UKL ÓSEMKA POLICESZCZECINK-3010K 2200:00:0700:25:5100:53:25.6000:53:33.25+00:17:035:2011,2
121SOWA Krzysztof 436TRASHMAGEDDONSZCZECINM-3041M 9900:00:0800:25:5600:53:29.7500:53:38.00+00:17:085:2011,2
122CZECHOWICZ Kuba 588M-3042M 10000:00:3600:26:4300:53:01.8500:53:38.10+00:17:085:1811,3
123SKOCZYLAS Patryk 422SZCZECINM-2013M 10100:00:4800:28:0300:52:50.6500:53:39.60+00:17:105:1711,4
124BRENDA Grzegorz 43SZCZECINM-2014M 102JarosławscyJarosławskie i on00:00:0600:25:4700:53:37.0500:53:43.10+00:17:135:2111,2
125TRZECIAK Adam 506SZCZECINM-2015M 103Jarosławskie i on00:00:0600:25:4600:53:36.9000:53:43.45+00:17:145:2111,2
126BIŁGORAJSKI Adam 29SZCZECINM-2016M 10400:00:1500:25:3700:53:37.5500:53:53.30+00:17:235:2111,2
127KIBITLEWSKI Łukasz 175DOBRAM-3043M 10500:00:0500:26:3000:53:57.2000:54:02.60+00:17:335:2311,1
128HAMAN Kacper 124DPT RUN TEAM SZCZECINSZCZECINM-3044M 106DPT RUN TEAM SZCZECIN00:00:0500:25:4800:54:09.1000:54:14.35+00:17:445:2411,1
129BRODA Gracjan 44BOLI BOLIPOLICEM-3045M 107Boli Boli00:00:0400:24:5300:54:15.5500:54:20.00+00:17:505:2511,1
130JAROSŁAWSKA Sandra 144POLICEK-3011K 23JarosławscyJarosławskie i on00:00:0600:26:0700:54:23.5000:54:29.65+00:18:005:2611,0
131DOBRYCKI Piotr 82BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSSZCZECINM-4034M 10800:00:1000:25:4400:54:22.6000:54:32.85+00:18:035:2611,0
132SZARMACH Dariusz 462MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM-4035M 10900:00:0700:25:3800:54:31.0500:54:38.35+00:18:085:2711,0
133KACALSKA Zuzanna 154DECATHLON SZCZECINSZCZECINK-3012K 24Decathlon Szczecin00:00:1200:26:3800:54:30.8500:54:43.05+00:18:135:2711,0
134MIKOŁAJUK Aneta 280BEZRZECZEK-404K 2500:00:1600:27:1000:54:37.9000:54:54.15+00:18:245:2711,0
135CIEŚLA Paweł 65SZCZECINM-3046M 11000:00:1100:27:2500:54:44.9000:54:56.20+00:18:265:2811,0
136KUBERA Roman 222SZCZECINM-4036M 11100:00:2800:27:5900:54:28.0000:54:56.25+00:18:265:2611,0
137KACZMAREK Jan 159MIESZKOWICEM-602M 11200:00:0700:26:3000:54:55.4000:55:02.45+00:18:335:2910,9
138PITURA Kamil 354TCHOJNAM-162M 11300:00:1700:27:1200:54:48.3500:55:05.80+00:18:365:2810,9
139STĘPNIAK Lesław 447SZCZECINM-4037M 11400:00:1000:26:3700:55:02.5000:55:13.30+00:18:435:3010,9
140WRZOCHOL Paweł 553BRIDGESTONE RUNNERSSZCZECINM-3047M 115Bridgestone Stargard Runners00:00:0500:26:2800:55:15.0500:55:20.85+00:18:515:3110,9
141SOBCZAK Wojciech 428POLICEM-3048M 11600:00:2700:26:3600:54:55.2500:55:23.05+00:18:535:2910,9
142KOWALSKA Anna 203HERMESŻARCZYNK-405K 26kB Hermesa Gryfino00:00:0200:26:4100:55:21.9000:55:24.75+00:18:555:3210,8
143MRÓZ Aleksandra 290MOCZYLSKIE DIABLICEWARZYMICEK-406K 2700:00:3400:28:3000:54:51.0000:55:25.85+00:18:565:2910,9
143JENDRZEJCZAK Magdalena 152MOCZYLSKIE DIABLICEKURÓWK-406K 2700:00:3500:28:3400:54:50.5500:55:25.85+00:18:565:2910,9
143JENDRZEJCZAK Rafał 153PRZECŁAWM-4038M 11700:00:3400:28:3600:54:51.1500:55:25.85+00:18:565:2910,9
146STANKIEWICZ Paweł 442MOVE TRZEBIEŻTRZEBIEŻM-163M 11800:00:1600:27:1700:55:11.8500:55:28.45+00:18:595:3110,9
147MURAWSKA Monika 291BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK-408K 2900:00:1000:27:1200:55:19.3000:55:30.05+00:19:005:3110,8
148NIEDZIÓŁKA Michał 304SZCZECINM-3049M 11900:00:1100:26:4500:55:20.2500:55:31.85+00:19:025:3210,8
149MISZCZYSZYN Bartosz 285BRAKŚWIDWINM-3050M 12000:00:4000:28:2700:54:52.7000:55:33.00+00:19:035:2910,9
150KOCHAŃSKI Tomasz 184PILCHOWO RUNNER TEAMPILCHOWOM-4039M 12100:00:2300:27:4500:55:15.4500:55:38.80+00:19:095:3110,9
151JUSZCZYSZYN Radosłąw 584SZCZECINM-3051M 12200:00:1700:27:0500:55:24.5000:55:41.95+00:19:125:3210,8
152ZARZYCKI Piotr 564SZCZECINM-5012M 12300:00:0900:26:4600:55:45.0500:55:54.75+00:19:255:3410,8
153MURAWSKI Arkadiusz 293ŚWINOUJŚCIEM-164M 12400:00:1000:27:4100:55:57.5500:56:07.90+00:19:385:3510,7
154ŁUKASIEWICZ Robert 253SZCZECINM-5013M 12500:00:0700:26:5100:56:02.4000:56:09.75+00:19:405:3610,7
155HANKE Patryk 125DECATHLON SZCZECINMIERZYNM-2017M 126Decathlon Szczecin00:00:1300:28:0200:55:59.2500:56:12.60+00:19:435:3510,7
156SIWAK Łukasz 420DPT RUN TEAM SZCZECINSZCZECINM-3052M 127DPT RUN TEAM SZCZECIN00:00:0500:25:5000:56:10.6500:56:16.15+00:19:465:3710,7
157KAMOLA Maciej 163WYBIEGAĆ MARZENIA TEAMCHOSZCZNOM-3053M 12800:00:3600:26:4600:55:40.6000:56:16.75+00:19:475:3410,8
158SZYMCZAK Robert 484SZCZECINM-4040M 12900:00:0500:25:5800:56:10.9000:56:16.85+00:19:475:3710,7
159BATÓG Iwona 18DĘBNOWSKIE CZŁAPAKIDĘBNOK-409K 3000:00:0900:27:1000:56:08.6000:56:18.55+00:19:495:3610,7
160GÓRSKI Łukasz 108SZCZECINM-3054M 13000:00:3400:27:2900:55:48.5500:56:22.65+00:19:535:3410,8
161KACPERSKI Piotr 155SZCZECINM-5014M 13100:00:0800:26:5000:56:17.7500:56:25.90+00:19:565:3710,7
162OSTROWSKI Sylwester 325STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM-4041M 13200:00:3900:27:1500:55:55.1500:56:34.70+00:20:055:3510,7
163SZUMIŃSKI Daniel 478SZCZECINM-3055M 13300:00:1000:27:0800:56:37.0500:56:47.10+00:20:175:3910,6
164ŚLUBOWSKI Dariusz 490SZCZECINM-4042M 13400:00:1300:27:0300:56:37.2000:56:51.00+00:20:215:3910,6
165JANKA Joanna 140TANOWOK-4010K 3100:00:1600:27:5700:56:36.3000:56:52.55+00:20:235:3910,6
166WÓJTOWICZ Jerzy 551STAR WARSSZCZECINM-4043M 13500:00:1700:27:2000:57:03.0500:57:20.35+00:20:505:4210,5
167SAŃKA Paweł 410SZCZECINM-4044M 13600:00:1500:28:1000:57:15.1500:57:31.10+00:21:015:4310,5
168KĘDZIELEWSKI Łukasz 171SZCZECINM-4045M 13700:00:2700:29:1700:57:05.5000:57:32.85+00:21:035:4210,5
169GRZEJSZCZAK Mikołaj 113HULK TEAM POLICEPOLICEM-2018M 13800:00:0800:28:0200:57:28.6500:57:37.10+00:21:075:4410,4
170DEJNAK Mariola 73GRYFICKA SIŁA BIEGOWASZCZECINK-601K 3200:00:0500:27:1600:57:32.1500:57:38.00+00:21:085:4510,4
171PENTELA Mariusz 340BEZRZECZEM-4046M 13900:00:1700:28:0800:57:20.8500:57:38.45+00:21:095:4410,5
172KRÓLAK Beata 211SP8 POLICEPOLICEK-502K 33Policzanki00:00:0600:27:3000:57:43.8000:57:49.95+00:21:205:4610,4
173CHARĘZA Marcin 580Zawadzkiego SzczecinSZCZECINM-4047M 14000:00:2700:29:1700:57:24.4500:57:52.10+00:21:225:4410,5
174KĘDZIERSKI Krzysztof 172GO2TRI SZCZECINTANOWOM-5015M 141GO2TRI Szczecin00:00:2000:27:4300:57:34.8500:57:55.55+00:21:265:4510,4
175SOSNOWSKI Adrian 435SZCZECINM-4048M 14200:00:1300:28:1200:57:53.3500:58:06.85+00:21:375:4710,4
176WOJCIECHOWSKA Basia 539IZBICA KUJAWSKAK-209K 3400:00:1000:27:3700:57:58.1000:58:08.60+00:21:395:4710,4
177KISIEL Kamila 179BRIDGESTONE STARGARDCHOCIWELK-2010K 3500:00:0900:28:1000:58:00.4500:58:09.80+00:21:405:4810,3
178KACPRZAK Beata 156MODRZYCA HUNTERSSZCZECINK-3013K 3600:00:1500:28:0900:57:58.9500:58:14.20+00:21:445:4710,4
179SOWISZ Adrianna 439SZCZECINK-2011K 3700:00:2700:28:0400:58:07.2000:58:34.35+00:22:045:4810,3
180RADOMINSKI Piotr 379BIEGACZE Z GUNICKIEJTANOWOM-4049M 14300:00:4500:28:4700:57:51.2500:58:36.40+00:22:065:4710,4
181LĄCZAK Justyna 233RADOMYSKIE LWYSZCZECINK-4011K 3800:00:0900:28:0200:58:37.9500:58:47.05+00:22:175:5110,2
182ŚLUSARCZYK Piotr 491ŁUTUTUTUKŁODZINOM-3056M 14400:00:2200:28:5600:58:27.3500:58:49.80+00:22:205:5010,3
183STRZYGA Mariusz 455STARGARDM-4050M 14500:00:3900:28:2900:58:14.7500:58:54.25+00:22:245:4910,3
184DYDEK Arkadiusz 88DZIKSZCZECINM-2019M 146DydekTakSKB DZIK00:00:0400:26:4600:58:54.7500:58:59.40+00:22:295:5310,2
185ŁAWKIEL Natalia 245SZCZECINK-2012K 3900:00:0900:28:1400:58:49.9500:58:59.50+00:22:305:5210,2
186SZEWCZYK Tomek 468DPT RUN TEAM SZCZECINSZCZECINM-4051M 147DPT RUN TEAM SZCZECIN00:00:0400:29:0300:58:57.3000:59:01.75+00:22:325:5310,2
187GWIAŹDZIŃSKI Jakub 117SZCZECINM-3057M 14800:00:0500:27:1000:58:57.4000:59:03.25+00:22:335:5310,2
188NARUSZEWICZ Juliusz 302CHOJNAM-165M 14900:00:1300:26:1100:58:50.7500:59:03.75+00:22:345:5310,2
189BOCHEN Izabela 31BEZRZECZEK-4012K 40Tak00:00:1800:28:3200:58:46.3000:59:05.15+00:22:355:5210,2
190PUPEK Małgorzata 377WILKI Z CIECHOCINKASZCZECINK-4013K 4100:00:1500:28:4500:58:52.7500:59:07.75+00:22:385:5310,2
191SZLARB Paweł 470SZCZECINM-5016M 15000:00:0700:28:1500:59:12.0000:59:19.25+00:22:495:5510,1
192SERKOWSKA Paulina 413BLIŹNIAKI TEAMPOLICEK-2013K 42Tak00:00:2900:29:0600:58:50.4000:59:19.55+00:22:505:5310,2
193ROSZATYCKI Łukasz 389WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-4052M 151Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:2300:29:1600:59:07.2500:59:30.75+00:23:015:5410,1
194LEŚNIAK Piotr 235GRUPA AZOTY POLICETRZEBIEŻM-2020M 152Tak00:00:2200:29:0000:59:14.6000:59:36.75+00:23:075:5510,1
195MAŁYSZKO Andrzej 269BATKA RUNNING TEAMPOLICEM-5017M 15300:00:0600:28:1300:59:35.4500:59:42.35+00:23:125:5710,1
196BRENDA Jowita 42SZCZECINK-3014K 43JarosławscyJarosławskie i on00:00:0500:28:4100:59:37.9000:59:43.70+00:23:145:5710,1
197OLBRYCHOWSKA Paulina 311WIECZOREN BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-3015K 4400:00:1700:28:5200:59:38.5000:59:56.20+00:23:265:5710,1
198KIERNOŻYCKI Mateusz 178WOLCZKOWOM-4053M 15400:00:1200:29:4600:59:45.5500:59:58.10+00:23:285:5810,0
199PIECYK Katarzyna 344SZCZECINK-3016K 4500:00:0900:28:0100:59:53.7501:00:02.95+00:23:335:5910,0
200JAŚKIEWICZ Katarzyna 150SZCZECINK-4014K 4600:00:2500:28:3000:59:42.0501:00:07.15+00:23:375:5810,1
201MRÓZ Dariusz 289MODLITWA BIEGANIA GRYFINOGRYFINOM-4054M 15500:00:1200:29:0401:00:02.2001:00:14.45+00:23:456:0010,0
202SYC Rafał 459POLICEM-4055M 15600:00:1200:29:0501:00:02.5501:00:14.60+00:23:456:0010,0
203SZMYT Mariusz 474SZCZECINM-4056M 15700:00:1900:29:1101:00:06.6001:00:26.40+00:23:566:0010,0
204KĘSKA Katarzyna 174LOVELASYPOLICEK-4015K 47LoveLasy00:00:0400:28:4701:00:23.9501:00:27.95+00:23:586:029,9
205SZOSTAK Daniel 476SZCZECINM-4057M 15800:00:2000:28:5901:00:08.5001:00:28.90+00:23:596:0010,0
206FIRLIK Mirosław 96KB KAMIEŃ POMORSKIWRZOSOWOM-5018M 15900:00:3000:29:4200:59:59.0001:00:29.00+00:23:595:5910,0
207SWOBODA Piotr 458LOVELASYPOLICEM-3058M 160LoveLasy00:00:0100:29:5101:00:28.6501:00:30.45+00:24:016:029,9
208KRASNODĘBSKI Konrad 207NOWE WARPNOM-4058M 161LoveLasy00:00:0200:29:5001:00:28.4001:00:30.80+00:24:016:029,9
208PLĄSEK Sylwester 357LOVELASYPOLICEM-5019M 161TakLoveLasy00:00:0100:29:5101:00:29.2501:00:30.80+00:24:016:029,9
210KLABAN Szymon 180WĄBRZEŹNOM-4059M 16300:00:2400:29:4201:00:18.2001:00:42.25+00:24:126:0110,0
211SZAKIEL Mateusz 461SZCZECINM-2021M 16400:00:1400:29:3101:00:36.1001:00:50.60+00:24:216:039,9
212CHMIELEWSKA Agnieszka 58CHMIELEWSKI TEAM - BBL POLICEPOLICEK-4016K 48Policzanki00:00:0200:29:2801:00:49.2001:00:52.10+00:24:226:049,9
213OLEŚKIEWICZ Michał 314DPT RUN TEAM SZCZECINSZCZECINM-3059M 165DPT RUN TEAM SZCZECIN00:00:0500:29:0101:00:49.7001:00:55.30+00:24:256:049,9
214WIĄCEK Anna 524KOBIECE BIEGANIEKURÓWK-4017K 4900:00:3500:29:5701:00:21.3501:00:57.00+00:24:276:029,9
215KACZMAREK Arleta 157KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK-4018K 5000:00:3600:29:5701:00:20.9001:00:57.25+00:24:276:029,9
216MYŁKA Paweł 294SPORTOWEZABAWY.PLPOLICEM-3060M 16600:00:1900:29:0401:00:54.0001:01:13.85+00:24:446:059,9
217SIEKIERSKI Piotr 415DECATHLON SZCZECINSZCZECINM-2022M 167Decathlon Szczecin00:00:2500:29:0701:00:49.4001:01:14.45+00:24:456:049,9
218CZYŻ Adam 71SZCZECINM-4060M 16800:00:2400:30:1101:00:54.1501:01:18.55+00:24:496:059,9
219TROFIMOVA Victoriia 503RUNNING RED SQUIRRELSZCZECINK-3017K 5100:00:1200:30:2201:01:06.2501:01:18.95+00:24:496:069,8
220CZYZ Andrzej 70BEZRZECZEM-3061M 16900:00:2800:30:5501:00:59.3001:01:27.55+00:24:586:059,8
221BILIŃSKI Zbigniew 27SZCZECINM-5020M 170Tak12BZ00:00:1800:28:3301:01:12.0001:01:30.35+00:25:006:079,8
222BUDNA Anna 48SZCZECINK-4019K 5200:00:1000:29:0601:01:20.9001:01:31.25+00:25:016:089,8
223BUDNY Wojciech 49SZCZECINM-4061M 17100:00:1100:29:0501:01:20.2501:01:31.30+00:25:016:089,8
224BONDIA Aga 36CHOJNAK-4020K 5300:00:1700:29:4401:01:17.9501:01:35.10+00:25:056:079,8
225PITURA Małgorzata 353CHOJNAK-3018K 5400:00:1700:29:4401:01:18.4501:01:35.55+00:25:066:079,8
226STAWOWSKI Dominik 590M-2023M 17200:00:3300:35:5101:01:07.1001:01:40.95+00:25:116:069,8
227TOMASZEWSKI Łukasz 500POLICEM-3062M 17300:00:1200:29:3101:01:28.2501:01:41.05+00:25:116:089,8
228KELM Małgorzata 170SZCZECINK-4021K 5500:00:2000:29:2001:01:26.2501:01:46.90+00:25:176:089,8
229KUKOWSKA Małgorzata 226SWINOUJSCIEŚWINOUJŚCIEK-3019K 56Świnoujscie 100:00:1100:29:3901:01:39.2501:01:50.65+00:25:216:099,7
230KĘPKA Wojciech 9WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-4062M 174Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:2100:29:4301:01:37.4501:01:58.80+00:25:296:099,7
231SZMID Magdalena 472WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-3020K 57Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:2100:29:4401:01:37.3001:01:58.85+00:25:296:099,7
232BOLEŃ Michał 35SZCZECINM-2024M 17500:00:2200:29:5101:01:37.9001:02:00.55+00:25:316:099,7
233BOLEŃ Zuzanna 34MASZEWOK-2014K 5800:00:2300:29:5001:01:37.3001:02:00.70+00:25:316:099,7
234MACIASZEK Linda 254MASZEWOK-2015K 5900:00:2200:29:5101:01:43.8001:02:06.00+00:25:366:109,7
235KOZŁOWSKI Adam 204WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-4063M 176Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:2500:30:2601:02:00.7001:02:26.00+00:25:566:129,7
236STUPNICKI Jakub 576SZCZCECINM-3063M 17700:00:2700:31:4101:02:26.7501:02:53.95+00:26:246:149,6
237POGODA Rafał 361TIPPOLICEM-2025M 178TakTIP00:00:3000:32:0801:02:24.7001:02:55.30+00:26:256:149,6
238KRUPA Roksana 217POLICEK-2016K 6000:00:0900:29:4501:03:00.3001:03:09.40+00:26:396:189,5
239NITSCHE Iwona 307MOCZYLSKIE DIABLICEMOCZYŁYK-4022K 6100:00:5000:30:0601:02:26.3001:03:16.90+00:26:476:149,6
240ZEMANKIEWICZ Łukasz 568BIEG KORCZAKASZCZECINM-4064M 17900:00:1700:29:2301:03:05.9501:03:23.05+00:26:536:189,5
241MAGDZIK Marcin 259SZCZECINM-3064M 18000:00:0800:30:2001:03:14.6501:03:23.25+00:26:536:199,5
242POLICZKIEWICZ Aneta 365PRZECŁAWK-4023K 6200:00:1600:30:3201:03:09.9501:03:26.10+00:26:566:189,5
243KĘSICKA-BLOCH Aneta 173SZCZECINK-4024K 6300:00:2300:30:4101:03:04.6001:03:27.70+00:26:586:189,5
244ŁEBKOWSKI Karol 248WILKI Z CIECHOCINKAGRYFINOM-4065M 18100:00:1500:29:3001:03:14.2501:03:29.35+00:26:596:199,5
245MAJ Anna 260WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4025K 6400:00:4200:31:4301:02:49.2001:03:31.55+00:27:026:169,6
246WILK Ania 532DECATHLON SZCZECINWIDUCHOWAK-2017K 65Decathlon Szczecin00:00:1200:30:2301:03:24.0501:03:36.20+00:27:066:209,5
247KIERNOŻYCKA Kasia 177BOSMANWOŁCZKOWOK-4026K 6600:00:1200:29:4601:03:26.6001:03:39.10+00:27:096:209,5
248MŁYNARCZYK Krzysztof 286SZCZECINM-4066M 18200:00:1900:31:1301:03:21.8001:03:41.30+00:27:116:209,5
249SZYMKIEWICZ Ewa 489MIĘDZYRZECZK-4027K 6700:00:1900:31:1301:03:22.3001:03:41.55+00:27:126:209,5
250BRZOZA Maciek 46TOST I PIWO (TIP)POLICEM-4067M 183TakTIP00:00:1600:31:3501:03:28.2501:03:45.05+00:27:156:209,5
251KOMOROWSKI Michał 189SZCZECINM-3065M 18400:03:0600:29:1201:00:40.3001:03:46.35+00:27:166:049,9
252WONDOŁOWSKI Stanisław 547WIECZORNE BIEGANIE SZCZECINSZCZECINM-603M 18500:00:2000:31:1601:03:29.8501:03:50.60+00:27:216:209,5
253MAJEWSKI Adam 182POLICEM-4068M 186Tak00:00:1200:29:0701:03:38.6501:03:51.15+00:27:216:219,4
254RUDZEWICZ Mariusz 395SWINOUJSCIEM-3066M 187Tak00:00:0700:29:2201:03:45.7001:03:52.70+00:27:236:229,4
255TOMCZYK Ferdynand 501MODLITWA BIEGANIA GRYFINOGRYFINOM-5021M 18800:00:2700:33:0801:03:27.3501:03:54.65+00:27:256:209,5
256SZUSTER Jacek 479MODLITWA BIEGANIA GRYFINOGRYFINOM-5022M 18900:00:2600:33:0801:03:28.0501:03:54.90+00:27:256:209,5
257WAWRZYNIAK Monika 521WF TEAM KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYN NAD ODRĄK-3021K 68WF TEAM Kostrzyn nad Odrą00:00:1200:29:4701:03:43.4501:03:55.95+00:27:266:229,4
257KRAWCZYK Marta 208KOSTRZYN NAD ODRĄK-3021K 6800:00:1200:29:4701:03:43.3001:03:55.95+00:27:266:229,4
259KOLSKA Lena 186RAZ SZCZECINSZCZECINK-3023K 70RAZ Szczecin00:00:1000:29:4201:03:49.1501:03:59.20+00:27:296:229,4
260SLADKOVA Alona 425UKL ÓSEMKAPOLICEK-3024K 7100:00:0600:30:2701:04:07.5001:04:13.70+00:27:446:249,4
261GORGOL Łukasz 105BIEGAM BO BIEGAMPOLICEM-3067M 19000:00:3400:31:0301:03:39.6001:04:13.90+00:27:446:219,4
262MIKOŁAJCZAK Krystian 279POLICEM-2026M 19100:00:3400:31:0301:03:39.8001:04:14.25+00:27:446:219,4
263ŁUKASIEWICZ Agnieszka 252KB HERMES GRYFINOGRYFINOK-4028K 72kB Hermesa Gryfino00:00:0400:31:5801:04:21.6501:04:26.45+00:27:576:269,3
264TOKARZ Joanna 498WIECZORNE NIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4029K 73Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:2500:32:5501:04:02.2001:04:27.85+00:27:586:249,4
265CHARLEJ Ireneusz 57WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMIERZYNM-4069M 192Tak00:00:2500:32:5401:04:02.1001:04:27.95+00:27:586:249,4
266RUDIUK-PLISZKA Katarzyna 393POLICEK-3025K 7400:00:1400:30:1601:04:13.9001:04:28.60+00:27:596:259,3
267WÓJCIAK Marcin 549DIETETYKA ROŚNIJWWIEDZĘSZCZECINM-2027M 19300:01:4800:30:4701:02:42.0501:04:30.05+00:28:006:169,6
268MAŁACHOWSKA Katarzyna 267SZCZECINK-2018K 7500:01:4800:30:4701:02:42.2501:04:30.25+00:28:006:169,6
269MACIBORSKI Mirosław 255WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMIERZYNM-5023M 19400:00:2300:31:2401:04:20.9501:04:44.80+00:28:156:269,3
270GRIMM-SPERLING Anja 110KRACKOWK-4030K 7600:00:2100:31:2301:04:24.3501:04:45.75+00:28:166:269,3
271DENEKO Maciej 74SZCZECINM-4070M 19500:00:2100:31:3201:04:28.3001:04:49.50+00:28:206:269,3
272KUBASIK Waldemar 221BOSMANSZCZECINM-604M 19600:00:1100:30:0501:04:45.6001:04:57.50+00:28:286:289,3
273PILAWSKI Piotr 348TIP POLICESZCZECINM-2028M 197TIP00:00:3000:31:2101:04:29.8001:05:00.55+00:28:316:269,3
274SOBCZAK Alina 575HULK TEAMPOLICEK-3026K 77AktywnySplot00:00:1900:32:1701:04:46.7501:05:06.55+00:28:376:289,3
275SIKORSKA Anna 417ŚWINOUJŚCIEK-4031K 7800:00:2500:32:1801:04:42.3001:05:07.30+00:28:376:289,3
276HAJDUKIEWICZ Kasia 118AKTYWNYSPLOTPOLICEK-3027K 79AktywnySplot00:00:2000:32:1701:04:47.8001:05:07.90+00:28:386:289,3
277PIWONI Marcin 356PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEM-4071M 198Pyrzyce biegają00:00:2900:33:0701:04:50.6001:05:20.00+00:28:506:299,3
277PIWONI Marta 355PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEK-3028K 80Pyrzyce biegają00:00:2800:33:0701:04:51.6001:05:20.00+00:28:506:299,3
279DEPKO Daniel 75PYRZYCE BIEGAJĄPRZELEWICEM-4072M 199Pyrzyce biegają00:00:2800:33:0701:04:51.8001:05:20.15+00:28:506:299,3
280AUGUSTYNIAK Grzegorz 15UKL '' FENIKS '' ŚWIDWINŚWIDWINM-4073M 20000:00:3900:33:5701:04:45.7001:05:24.85+00:28:556:289,3
281WOJCIECHOWSKA Wanda 538POLSKAŚWIDWINK-503K 8100:00:3800:33:5801:04:46.1501:05:24.90+00:28:556:289,3
282WILIŃSKI Marek 531TRENUJE BO DOBRZE SIĘ Z TYM CZUJEŚWIDWINM-605M 20100:00:3800:33:5801:04:46.9001:05:25.15+00:28:556:289,3
283KUPIŃSKI Mieczysław 229MODLITWA BIEGANIA GRYFINOGRYFINOM-4074M 20200:00:2600:33:0801:05:07.3001:05:33.75+00:29:046:309,2
284RUMOWSKI Tomasz 397WIECZORNE BIEGANIE SZCZECINSZCZECINM-4075M 203Tak00:00:2000:31:5701:05:16.5501:05:37.50+00:29:086:319,2
285DYDEK Dorota 90SKB DZIKSZCZECINK-504K 82DydekSKB DZIK00:00:1200:30:2501:05:29.1001:05:41.35+00:29:116:329,2
286BEJSTER Przemysław 20WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-606M 20400:00:3300:31:3301:05:12.0001:05:45.00+00:29:156:319,2
287CHMIELEWSKA Katarzyna 577POLICEK-602K 83Policzanki00:00:1100:32:0601:05:39.6501:05:51.05+00:29:216:339,1
288REINHOLZ Elżbieta 382SZCZECINK-4032K 8400:00:1600:31:0401:05:42.9001:05:59.70+00:29:306:349,1
289KALISZ Irena 160SZCZECINK-4033K 8500:00:2200:32:0101:05:37.9001:06:00.85+00:29:316:339,1
290OZIEWICZ Wioleta 326SZCZECINK-4034K 8600:00:1500:31:2101:05:48.1001:06:03.70+00:29:346:349,1
291STOCKA Anna 600SZCZECINK-4035K 8700:00:1500:31:2101:05:48.0501:06:03.95+00:29:346:349,1
292TRELIŃSKA Edyta 502WIECZORNE BIEGAIESZCZECINK-4036K 8800:00:3200:31:5301:05:48.2001:06:20.65+00:29:516:349,1
293STASZYK Magdalena 444FLEKSPOLICEK-2019K 8900:00:3700:34:0201:05:46.8001:06:24.05+00:29:546:349,1
294DĘBICKI Jakub 76SZCZECINM-2029M 20500:00:3600:34:0301:05:47.5001:06:24.35+00:29:546:349,1
295KOCHAŃSKA Magdalena 183PILCHOWO RUNNER TEAMPILCHOWOK-4037K 9000:00:2700:33:2701:06:01.3501:06:29.05+00:29:596:369,1
296KORNIAGO Katarzyna 192SZCZECINK-4038K 9100:00:2700:33:2701:06:01.5001:06:29.30+00:29:596:369,1
297RUDNICKA Anita 394SZCZECINK-4039K 9200:00:2700:33:2701:06:01.8501:06:29.35+00:29:596:369,1
298HAJDUKIEWICZ Jarosław 119POLICEM-5024M 20600:00:1000:30:1901:06:25.6501:06:36.45+00:30:076:389,0
299CHOYNACKA-SAŃKA Alicja 60SZCZECINK-4040K 9300:00:1500:32:0801:06:23.2501:06:38.35+00:30:086:389,0
300PAWŁOWSKI Marcin 338SZCZECINM-4076M 20700:00:1600:32:1201:06:23.2501:06:39.50+00:30:106:389,0
301REKOWSKA Danuta 384BEZRZECZEK-603K 9400:00:0400:31:5501:06:35.0001:06:39.80+00:30:106:399,0
302PIASECKA Angelika 341SZCZECINK-2020K 9500:00:1400:31:3301:06:32.2001:06:46.30+00:30:166:399,0
303PODWYSOCKI Adrian 360PODAŃSKOM-3068M 20800:00:1400:31:3201:06:31.6501:06:46.40+00:30:166:399,0
304DUMA Malgorzata 86KOBIECE BIEGANIEWARZYMICEK-4041K 9600:00:3200:31:5401:06:20.5001:06:52.95+00:30:236:389,0
305RUSINEK Radosław 399SZCZECINM-4077M 20900:00:0800:32:3401:06:51.0001:06:59.65+00:30:306:419,0
306JABŁONOWSKA Aleksandra 132MIERZYNK-3029K 9700:00:2500:33:0901:06:43.1001:07:08.75+00:30:396:409,0
307NADOLNA Monika 295PARKRUN SZCZECINSZCZECINK-4042K 98Parkrun szczecin00:00:2000:32:5801:06:58.9501:07:19.25+00:30:496:419,0
308GŁAZEK Julia 103WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-2021K 9900:00:1300:29:5201:07:19.0501:07:32.70+00:31:036:438,9
309ULDYNOWICZ Kasia 511SZCZECINK-3030K 10000:00:2300:33:3701:07:25.8001:07:49.35+00:31:196:448,9
309BUJNOWSKA Anita 50POLICEK-3030K 10000:00:2300:33:3801:07:26.0501:07:49.35+00:31:196:448,9
311DOBREK Wojciech 80SZCZECINM-5025M 21000:00:3700:32:4001:07:28.9501:08:06.05+00:31:366:448,9
312CIEMNA Joanna 64WOLINK-4043K 10200:00:2500:33:3701:08:03.5001:08:28.65+00:31:596:488,8
313GŁOGOWSKI Jan 104SZCZECINM-5026M 21100:00:1200:31:5101:08:20.5001:08:33.40+00:32:036:508,8
314KAROLAK Karolina 165SZCZECINK-3032K 10300:00:1500:33:4801:08:19.0001:08:34.15+00:32:046:498,8
315KAROLAK Łukasz 166SZCZECINM-4078M 21200:00:1400:33:4901:08:20.1501:08:34.50+00:32:056:508,8
316BŁAŻEJEWSKA-JANNASZ Kamila 30POLICEK-3033K 10400:00:2400:33:0901:08:10.3501:08:34.60+00:32:056:498,8
316SZYMAŃSKI Marek 481KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM-3069M 21300:00:3000:32:2901:08:04.2501:08:34.60+00:32:056:488,8
318DANICKA Lidia 72STARGARDK-4044K 10500:00:1600:33:0101:08:22.9501:08:39.20+00:32:096:508,8
319TIETZ Monika 496STARGARDK-4045K 10600:00:1500:33:0201:08:23.9001:08:39.40+00:32:096:508,8
320ORSZULSKA Magdalena 319WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4046K 107Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:2400:34:5601:08:17.5501:08:41.75+00:32:126:498,8
321ROCZON Robert 385MIERZYNM-4079M 21400:00:1700:32:4101:08:25.6001:08:43.20+00:32:136:508,8
322SOŁTYSZEWSKA Izabela 434MIERZYNK-505K 10800:00:1600:32:4201:08:26.6001:08:43.25+00:32:136:508,8
323ŁOKUCJEWSKA Aleksandra 249POL-BUD POLICEPOLICEK-3034K 10900:00:1900:33:1901:08:26.2501:08:45.35+00:32:156:508,8
324WROŃSKA DRZEWIECKA Justyna 552MASZEWOK-3035K 11000:00:1600:33:4701:08:31.9501:08:47.95+00:32:186:518,8
325KRUCZKOWSKA Agnieszka 214GRYFINOK-4047K 11100:00:1600:33:0301:08:32.9001:08:49.70+00:32:206:518,8
326WRZOSEK Kamil 554GRYFINOM-2030M 21500:00:1700:33:0301:08:32.1501:08:49.85+00:32:206:518,8
327KRUCZKOWSKA Malwina 215GRYFINOK-2022K 11200:00:1700:33:0301:08:32.4501:08:50.00+00:32:206:518,8
328JASIŃSKI Robert 146FLEKSPOLICEM-4080M 216TakTak00:00:3700:34:0701:08:13.6501:08:50.95+00:32:216:498,8
329SZYMBRA Przemysław 482SZCZECINM-3070M 21700:00:2600:34:4701:08:24.5501:08:51.15+00:32:216:508,8
330KUCAJ Mateusz 602SZCZECINM-3071M 21800:00:4100:34:3901:08:11.1501:08:52.20+00:32:226:498,8
331NAMEJKO Elżbieta 300TRZEBIATÓWK-3036K 11300:00:3100:33:5601:08:22.4501:08:53.80+00:32:246:508,8
332SROKA Robert 440TRZEBIATÓWM-4081M 219Tak00:00:3000:33:5601:08:23.0001:08:53.85+00:32:246:508,8
333SOKOŁOWSKA Magdalena 432SZCZECINK-3037K 114Parkrun szczecin00:00:2000:33:4401:08:41.9501:09:02.55+00:32:336:528,7
334MASŁOWSKA Barbara 274STARGARDK-4048K 11500:00:1900:33:4001:08:45.2001:09:04.20+00:32:346:528,7
335MASŁOWSKI Artur 275STARGARDM-4082M 22000:00:1900:33:3901:08:45.3001:09:04.45+00:32:356:528,7
336CHRAPEK Gabriel 61KRAKÓWM-5027M 22100:00:0600:32:3201:09:01.9001:09:08.30+00:32:386:548,7
337KRAWCZYK Marlena 209ŚWIDWINK-4049K 11600:00:3900:33:5701:08:30.3001:09:10.20+00:32:406:518,8
338JASIUCHNA Aleksandra 147BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK-3038K 11700:00:1300:33:0701:08:57.2501:09:11.05+00:32:416:538,7
339MIKULSKA- GAWLE Karina 281UNITY LINEŚWINOUJŚCIEK-4050K 11800:00:2000:33:5201:08:50.6001:09:11.20+00:32:416:538,7
340WENTA Julia 522ŚWINOUJŚCIEK-3039K 11900:00:1400:33:0701:08:57.2501:09:11.30+00:32:416:538,7
341KRUSZEWICZ Dalida 218AMPIO TEAMSZCZECINK-4051K 120Ampio Team00:00:1800:34:2801:09:16.6001:09:34.65+00:33:056:558,7
342KRUSZEWICZ Aleksander 219AMPIO TEAMSZCZECINM-4083M 222Ampio Team00:00:1800:34:2801:09:16.2501:09:34.90+00:33:056:558,7
343GOCAŁ Anita 578POLICEK-3040K 121Policzanki00:00:3000:34:2501:09:11.8501:09:42.15+00:33:126:558,7
344MAŁACHOWICZ Marika 266POLICEK-2023K 12200:00:2900:34:2601:09:12.4001:09:42.25+00:33:126:558,7
345MICHALCZYK Patrycja 278SZCZECINK-3041K 12300:00:2300:33:1301:09:23.6001:09:47.45+00:33:186:568,6
346JAKSINA Anna 135SZCZECINK-4052K 12400:00:3100:34:1001:09:21.5001:09:53.30+00:33:236:568,7
347JABŁOŃSKA Agnieszka 133CHOJNAK-4053K 12500:00:1300:32:2901:09:47.2001:10:00.80+00:33:316:588,6
348CZEKALSKI Tomasz 68AGB NYGUSCHOJNAM-4084M 22300:00:1300:32:3001:09:47.6001:10:00.90+00:33:316:588,6
349PIEROŻYŃSKA Natalia 346PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEK-3042K 126Pyrzyce biegają00:00:2900:33:3201:09:38.4001:10:07.80+00:33:386:578,6
350KOMAR Anna 188PYRZYCE BIEGAJĄPYRZYCEK-4054K 127Pyrzyce biegają00:00:2900:33:3301:09:38.7501:10:07.85+00:33:386:578,6
351MAKSIMOWICZ Paweł 264SZCZECINM-3072M 224Tak00:00:1400:33:5501:10:13.7501:10:28.65+00:33:597:018,5
352WOŹNA Katarzyna 548WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-3043K 12800:00:1000:33:1201:10:31.2501:10:41.25+00:34:117:038,5
353ŻDŻAŃSKA Marzena 572SZCZECINK-3044K 12900:00:3200:34:4901:10:29.0001:11:01.10+00:34:317:028,5
353KASIŃSKA Zofia 168SZCZECINK-2024K 12900:00:3200:34:4901:10:29.0001:11:01.10+00:34:317:028,5
355SZMELING Grzegorz 471ŚWINOUJŚCIEM-3073M 22500:00:2600:34:2801:10:37.4001:11:03.55+00:34:347:038,5
356PASZKIEWICZ Bartosz 331POLICEM-3074M 22600:00:2200:33:4501:11:18.8501:11:41.65+00:35:127:078,4
357OSMAN Krzysztof 324KS ŻYRAFYKRETOMINOM-2031M 22700:00:2200:33:4501:11:18.9001:11:41.80+00:35:127:078,4
358POTERALSKI Radosław 601PARKRUN ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-4085M 22800:00:2300:34:5301:11:33.8001:11:57.10+00:35:277:098,4
359DZIUBA Bogdan 92BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-607M 22900:00:1100:35:0501:11:46.3501:11:57.40+00:35:277:108,4
360WENTA Patryk 523ŚWINOUJŚCIEM-3075M 230Tak00:00:1400:33:0701:11:48.8501:12:03.50+00:35:347:108,4
361KWIATKOWSKA Aleksandra 582WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK-3045K 13100:00:4500:35:1401:11:22.5001:12:07.85+00:35:387:088,4
362LIPERTOWICZ Sebastian 583Wieczorne BieganiePOLICEM-3076M 23100:00:4500:35:1401:11:22.7001:12:08.10+00:35:387:088,4
363LIPKIEWICZ Martyna 242DOBRAK-3046K 13200:00:1900:34:1001:11:52.5501:12:11.80+00:35:427:118,3
364BUKSIK Sławomir 52DOBRAM-4086M 23200:00:2000:34:0901:11:51.6001:12:11.90+00:35:427:118,4
365ROMAN Ewelina 388MONIAGYMSZCZECINK-3047K 133Tak00:00:3900:35:5301:11:36.4501:12:15.60+00:35:467:098,4
366UŁANOWICZ Katarzyna 513SZCZECINK-4055K 13400:00:4200:37:0101:11:33.3001:12:15.75+00:35:467:098,4
367WIDUCH Anna 525MONIA GYMSZCZECINK-3048K 13500:00:3800:35:5301:11:37.4501:12:16.05+00:35:467:098,4
368STACHOWSKI Andrzej 441MONIA GYMSZCZECINM-5028M 23300:00:3800:35:5301:11:37.9001:12:16.45+00:35:477:098,4
369BRANICA Hanna 41SZCZECINK-4056K 13600:00:4000:35:1301:11:50.8501:12:31.50+00:36:027:118,4
370PIOTROWSKA Dorota 351AMPIO TEAMSZCZECINK-4057K 137Ampio Team00:00:1800:34:2801:12:21.4501:12:39.45+00:36:107:148,3
371PIOTROWSKI Krzysztof 352AMPIO TEAMSZCZECINM-4087M 234Ampio Team00:00:1800:34:2901:12:21.1001:12:39.55+00:36:107:148,3
372JAWORSKI Oktawian 151GRYFICEM-2032M 23500:00:1500:33:4401:12:33.9501:12:49.30+00:36:197:158,3
372OLKOWICZ Marta 315WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-2025K 13800:00:1500:33:4401:12:33.7501:12:49.30+00:36:197:158,3
374KAŁUZIŃSKA Aleksandra 161POLICEK-4058K 13900:00:2000:35:3201:12:32.0501:12:52.15+00:36:227:158,3
375SOWISZ Danuta 438SZCZECINK-506K 14000:00:2700:34:1201:12:48.4501:13:15.50+00:36:467:168,2
376JARCZEWSKI Damian 142POL-BUD POLICEPOLICEM-3077M 23600:00:1900:33:5001:12:58.9501:13:18.45+00:36:497:178,2
377JAKUBIK Anna 136WIECZORNE BIEGANIESZCZECINK-3049K 14100:00:2500:33:2601:13:14.0001:13:39.85+00:37:107:198,2
378KRUGLAK Anna 216WIECZORNE BIEGANIESZCZECINK-4059K 14200:00:2400:33:2701:13:16.5001:13:41.30+00:37:117:198,2
379WIELIŃSKI Krzysztof 526KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-608M 23700:00:3500:35:4101:13:43.2001:14:18.50+00:37:497:228,1
380ROLLA Dorian 386WARZYMICEM-4088M 23800:00:1700:35:3201:14:19.8501:14:37.75+00:38:087:258,1
381ROLLA Magdalena 387WARZYMICEK-4060K 14300:00:1700:35:3101:14:20.2001:14:37.95+00:38:087:268,1
382IZNEROWICZ Monika 131DPT RUN TEAM SZCZECINSZCZECINK-3050K 144DPT RUN TEAM SZCZECIN00:00:4600:41:1301:14:00.9501:14:47.15+00:38:177:248,1
383WIEŻEL Hanna 528SZCZECINK-3051K 14500:00:1600:35:3401:14:43.2501:14:59.50+00:38:307:288,0
384ZIELIŃSKA Beata 569SZCZECINK-4061K 14600:00:1600:35:3401:14:43.1501:14:59.70+00:38:307:288,0
385ZUBA Lucyna 570MIERZYNK-507K 14700:00:1400:35:0401:14:48.3001:15:03.25+00:38:337:288,0
386DĘBIAWA Iwona 66SZCZECINK-4062K 14800:00:3700:35:1601:14:26.2501:15:03.35+00:38:337:268,1
387RUTKOWSKA Justyna 402SKB DZIKTANOWOK-4063K 149SKB DZIK00:00:0300:35:1101:15:00.5001:15:03.95+00:38:347:308,0
388RUTKOWSKI Michał 404SKB DZIKTANOWOM-4089M 239TakSKB DZIK00:00:0300:35:1101:15:00.6001:15:04.05+00:38:347:308,0
389PRAWDA Iwona 368WIECZORNE BIEGANIESZCZECINK-4064K 15000:00:2400:35:2801:15:03.4501:15:27.70+00:38:587:308,0
390KOLASA Agnieszka 185POLICEK-4065K 15100:00:1600:36:1601:15:26.6501:15:43.45+00:39:147:328,0
391SURMA Anna 457SZCZECINK-3052K 15200:00:4000:36:5801:15:24.6001:16:05.25+00:39:357:328,0
392KAROLAK Kamila 167SZCZECINK-4066K 15300:00:1400:35:5301:15:58.2001:16:12.45+00:39:437:357,9
393JAKUBOWSKI Mateusz 137KOŁBASKOWOM-3078M 24000:00:2600:35:3601:16:00.9001:16:27.25+00:39:577:367,9
394SZCZEPANIAK Izabela 463SZCZECINK-3053K 15400:00:2600:35:3701:16:01.1501:16:27.40+00:39:577:367,9
395SZYDLOWSKI Piotr 589M-3079M 24100:00:3300:35:5101:16:18.4501:16:52.30+00:40:227:377,9
396LICHT Michał 240EMEL ATHLETIC TEAMSZCZECINM-3080M 242TakEMEL ATHLETIC TEAM00:00:3300:36:5701:16:20.7001:16:53.95+00:40:247:387,9
397CHROBOCINSKI Daniel 62ŻÓŁWIE W GALOPIESZCZECINM-2033M 24300:00:2300:37:3801:16:50.1501:17:13.90+00:40:447:417,8
398ZAJĄC Piotr 557SZCZECINM-4090M 24400:00:2800:36:2001:17:38.1501:18:06.80+00:41:377:457,7
399BIEŁOWIEC Adrianna 25PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK-2026K 15500:00:2700:37:0001:17:51.3001:18:19.00+00:41:497:477,7
400SZYMAŃSKA Ania 480SZCZECINK-508K 15600:00:0900:38:0501:20:14.1501:20:23.55+00:43:548:017,5
401HERIAN Małgorzata 126POLICEK-3054K 15700:00:4100:37:2201:20:26.2001:21:07.70+00:44:388:027,5
402ŁUCZYŃSKA Katarzyna 251SZCZECINK-3055K 15800:00:4100:37:2201:20:26.6501:21:07.85+00:44:388:027,5
403CHROBOCIŃSKA Elżbieta 63SZCZECINK-509K 15900:00:2200:37:5001:23:13.0001:23:35.00+00:47:058:197,2
404STUPNICKA Monika 456SZCZECINK-3056K 16000:00:2700:39:4801:23:18.7001:23:45.75+00:47:168:197,2
405SZYMCZAK Kamila 485SZCZECINK-3057K 161RAZ Szczecin00:00:2600:39:5001:23:18.9001:23:45.85+00:47:168:197,2
406JARNUCZAK Monika 143SZCZECINK-3058K 16200:00:1900:38:4201:24:57.0501:25:16.85+00:48:478:297,1
407WIELOCH Anna 527SZCZECINK-4067K 16300:00:1900:38:4201:24:57.6001:25:17.25+00:48:478:297,1
408KLEINSCHMIDT Anja 181SCHWEDTK-4068K 16400:00:2200:40:2101:25:33.0001:25:55.60+00:49:268:337,0
409WILK Małgorzata 533JAROCINK-3059K 16500:00:4100:39:5901:25:26.5501:26:08.20+00:49:388:327,0
410GIBAS-JASTRZĘBSKA Iwona 102WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-5010K 16600:00:2500:39:5801:26:35.9001:27:01.20+00:50:318:396,9
411BOŚKO Paulina 40SZCZECINK-3060K 16700:10:2100:42:1901:19:07.8501:29:29.50+00:53:007:547,6
412SOLTYS Krzysztof 433DECATHLON SZCZECINNOWE LINIEM-2034M 245Decathlon Szczecin00:01:2300:39:2101:28:49.2501:30:13.10+00:53:438:526,8
413LICZBIŃSKA-HANKE Małgorzata 241DECATHLON SZCZECINMIERZYNK-2027K 168Decathlon Szczecin00:00:2800:40:2301:29:51.5501:30:19.55+00:53:508:596,7
414SOKOŁOWSKA Anna 431PARKRUN SZCZECINSZCZECINK-604K 169Parkrun szczecin00:00:2100:44:0101:33:30.9501:33:52.75+00:57:239:216,4
414DYKER-WOŹNIAK Monika 91PARKRUN SZCZECINSZCZECINK-4069K 169Parkrun szczecin00:00:2100:44:0101:33:30.9001:33:52.75+00:57:239:216,4
416DURKA Hanna 87PARKRUNSZCZECINK-605K 171Parkrun szczecin00:00:2200:44:0201:33:30.9001:33:53.10+00:57:239:216,4
417TIETZ Przemyslaw 497STARGARDM-4091M 246Tak00:00:0300:20:12+00:02:414:0214,9
418KOWALCZYK Magdalena 198WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4070K 17200:00:3100:34:48+00:17:456:578,6
419KOWALCZYK Jan 199WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-4092M 24700:00:3000:34:49+00:17:456:578,6
420MĄDRZYK Magdalena 277WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4071K 17300:00:2500:34:55+00:17:456:598,6
421PAWELCZAK Cezary 333WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-5029M 24800:00:5300:36:30+00:19:507:188,2
422KRĘPA Małgorzata 597K-4072K 17400:00:5400:36:31+00:19:527:188,2
423PASZKO Daniel 332WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLICEM-4093M 249TakWieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:5200:36:32+00:19:507:188,2
424KRĘPA Daniel 598M-4094M 25000:00:5400:36:32+00:19:527:188,2
425PANASIUK Sambor 594M-3081M 25100:00:4900:36:37+00:19:527:198,2
426PRIEDITIS Marcin 369DOBRAM-5030M 25200:00:1100:37:17+00:19:547:278,0
427PRIEDITIS Magdalena 370DOBRAK-4073K 17500:00:1000:37:36+00:20:137:318,0
428BATAKO Jakub 581WROCŁAWM-166M 25300:00:0300:38:45+00:21:157:457,7
429ADAM Kamila 11POLICEK-3061K 17600:00:1800:42:18+00:25:038:277,1
430MAZUR Mirosława 276POLICEK-606K 17700:00:1800:42:18+00:25:038:277,1
431KRÓL Magdalena 212SIOSTRY SĄSIADKISZCZECINK-3062K 17800:10:2000:42:21+00:35:088:287,1
432OLSZEWSKA Małgorzata 316SZCZECINK-5011K 179TĘCZOWE TAJNIACZKI 💪00:00:0800:43:06+00:25:418:377,0
433ŚWIDER Marzena 492TĘCZOWE TAJNIACZKIPOLICEK-4074K 180TĘCZOWE TAJNIACZKI 💪00:00:0800:43:06+00:25:418:377,0
434GUMOWSKA Karolina 115POLICEK-3063K 181TĘCZOWE TAJNIACZKI 💪00:00:0900:43:06+00:25:418:377,0
435MOLENDA Sabina 287TĘCZOWE TAJNIACZKIPOLICEK-3064K 182TĘCZOWE TAJNIACZKI 💪00:00:0800:43:07+00:25:418:377,0
436SIEMEK Anna 416POLICEK-4075K 183TĘCZOWE TAJNIACZKI 💪00:00:0800:43:07+00:25:418:377,0
437PIERŚCIŃSKA Marzena 347HULK TEAM POLICEPOLICEK-4076K 184AktywnySplot00:00:4401:04:29+00:47:3912:534,7
438TOMASZEWSKA Beata 499HULK TEAM POLICEPOLICEK-3065K 185TakAktywnySplot00:00:3001:04:41+00:47:3712:564,6
439KRYGIER-ROŻEK Monika 595K-3066K 18600:00:4701:10:07+00:53:2114:014,3
440LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 243NIEZDIAGNOZOWANI W SZALESZCZECINK-3067K 18700:00:4801:10:07+00:53:2114:014,3
441REDLARSKA Anna 381NWSPRZECŁAWK-3068K 18800:00:0001:10:55+00:53:2114:114,2
442WARDĘGA Monika 517KB HERMESŻARCZYNK-3069K 189kB Hermesa Gryfino00:00:02   
443KUFEL Marcin 225BREL IISZCZECINM-4095M 25400:00:07   
Niesklasyfikowani
CIELUCH Paulina 579POLICEK-30PoliczankiDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 444 wynik(ów)