IX BIEG OLIWSKI - 10KM BIEG
IX Bieg Oliwski
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2021-11-28
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 135
Wystartowało : 109
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WYSŁOUCH Michał 191Tri Talent TeamGDAŃSKM-301M 100:37:34.75 3:4516,0
2SAMSONOV Sergey 162GDANSKM-302M 200:38:25.50+00:00:503:5015,6
3TOCHA Andrzej 176Biegający TczewDAMASZKAM-303M 300:39:40.15+00:02:053:5815,1
4TUSZYŃSKI Jarosław 179FightingRunnersGDAŃSKM-401M 400:40:07.25+00:02:324:0015,0
5KWAŚNIK Jan 123Fighting RunnersGDAŃSKM-304M 500:41:25.70+00:03:504:0814,5
6PĘDZISZEWSKI Piotr 150Vai AltoGDANSKM-305M 600:41:57.40+00:04:224:1114,3
7KOŚCIŃSKI Patryk 116Akademia Marynarki WojennejGDYNIAM-181M 700:42:01.25+00:04:264:1214,3
8PIETRZAK Piotr 152GDAŃSKM-501M 800:42:06.55+00:04:314:1214,3
9HATŁAS Adam 341GDYNIAM-402M 900:42:40.80+00:05:064:1614,1
10PEPLIŃSKI Grzegorz 149GDAŃSKM-403M 1000:42:54.60+00:05:194:1714,0
11ZAWISZA Dariusz 193BCT TEAMGDAŃSKM-502M 1100:43:08.40+00:05:334:1813,9
12SUŁEK Grzegorz 169Fundacja JeppesenaRZESZÓWM-404M 1200:43:18.00+00:05:434:1913,9
13DRZYCIMSKA Małgorzata 85LKS Zantyr SztumGDAŃSKK-401K 100:43:33.30+00:05:584:2113,8
14SARAK Artur 163rym tym tym z **** dymGDAŃSKM-306M 1300:43:51.25+00:06:164:2313,7
15ROŻYK Krzysztof 159OKNOBUR-biegamyrazem.plGDYNIAM-503M 1400:44:17.25+00:06:424:2513,5
16CZAJA Andrzej 333Uks Ekonomik-Maratończyk LęborkŁĘCZYCEM-504M 1500:44:21.85+00:06:474:2613,5
17KULESZA Mariusz 340GDAŃSKM-405M 1600:44:29.80+00:06:554:2613,5
18WOJTKIEWICZ Artur 186GDAŃSKM-182M 1700:44:50.70+00:07:154:2913,4
19ŻABCZYŃSKI Daniel 198Biegamyrazem.plRUMIAM-406M 1800:44:59.40+00:07:244:2913,3
20GAŁUSZYŃSKI Paweł 95Active FlowGDYNIAM-307M 1900:45:07.15+00:07:324:3013,3
21BABEROWSKI Marek 72GDAŃSKM-505M 2000:45:23.00+00:07:484:3213,2
22KOWALEWSKI Adam 1177PBOTGDAŃSKM-183M 2100:45:29.30+00:07:544:3213,2
23KOŁTUNIAK Zbigniew 112EPAM TeamGDAŃSKM-308M 2200:45:43.95+00:08:094:3413,1
24ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Dorota 199GDAŃSKK-301K 200:45:49.20+00:08:144:3413,1
25DYDYMSKI Krzysztof 87RUMIAM-407M 2300:45:57.05+00:08:224:3513,1
26ZACHARUK Marcin 192Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-408M 2400:46:12.15+00:08:374:3713,0
27GADAJ Tomasz 92GDAŃSKM-184M 2500:46:31.75+00:08:574:3912,9
28CIESIELSKI Witold 80GDAŃSKM-409M 2600:46:56.00+00:09:214:4112,8
29JACHIMOWICZ Bartosz 104GDAŃSKM-309M 2700:46:57.00+00:09:224:4112,8
30GRABOWSKI Grzegorz 100Astma Gdansk/Intel RunnersGDANSKM-4010M 2800:47:09.90+00:09:354:4212,7
31LAŚKIEWICZ Dariusz 326GDAŃSKM-506M 2900:47:27.25+00:09:524:4412,6
32KOPCZYŃSKI Piotr 113LIPINKIM-185M 3000:47:36.10+00:10:014:4512,6
33LIPKOWSKI Paweł 132TCZEWM-3010M 3100:47:54.65+00:10:194:4712,5
34FELD Maciej 89Santander Runners Team¸ SportevoBYDGOSZCZM-601M 3200:48:21.15+00:10:464:5012,4
35KOWALSKI Maciej 118LOTOS Running TeamGDAŃSKM-4011M 3300:48:33.35+00:10:584:5112,4
36WYRZYKOWSKI Andrzej 189Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-507M 3400:49:19.75+00:11:454:5512,2
37LEHMANN Dawid 126GDAŃSKM-3011M 3500:49:32.55+00:11:574:5712,1
38BACHÓRZ Agata 73GDAŃSKK-402K 300:49:45.80+00:12:114:5812,1
39KAMINSKA-OLCZAK Marta 107GDANSKK-403K 400:49:50.00+00:12:154:5912,0
40RYCHARSKI Konrad 161Ustaw się na bieganie w GdańskuKOLBUDYM-3012M 3600:49:53.25+00:12:184:5912,0
41ŻYDOK Bartosz 70LamusyGDAŃSKM-4012M 3700:49:55.65+00:12:204:5912,0
42WODYŃSKI Jan 185GDAŃSKM-3013M 3800:49:57.95+00:12:234:5912,0
43UZDOWSKI Tomek 182GDAŃSKM-3014M 3900:50:36.85+00:13:025:0311,9
44GAŁKA Grzegorz 93GDAŃSKM-508M 4000:50:40.45+00:13:055:0411,8
45GAŁUSZYŃSKA Katarzyna 94Active FlowGDYNIAK-302K 500:50:42.80+00:13:085:0411,8
46IEFYMENKO Oleksandr 103CentaurSOPOTM-4013M 4100:50:53.20+00:13:185:0511,8
47PRZYBYŚ Agnieszka 154Straszyn Ultra TeamŁĘGOWOK-303K 600:50:54.90+00:13:205:0511,8
48ZDROJEWSKA Katarzyna 195GDAŃSKK-304K 700:50:55.20+00:13:205:0511,8
49ROBLES José 156GDAŃSKM-3015M 4200:51:00.80+00:13:265:0611,8
50FIERKA Tomasz 90Biegam bo lubię :)LĘBORKM-3016M 4300:51:08.65+00:13:335:0611,7
51ORLIKOWSKI Tadeusz 141Biegająca GdyniaGDYNIAM70+1M 4400:51:27.60+00:13:525:0811,7
52SIATKOWSKI Łukasz 164Gdańskie Autobusy i TramwajeGDAŃSKM-3017M 4500:51:53.55+00:14:185:1111,6
53KUZBORSKI Krzysztof 122GDAŃSKM-3018M 4600:52:00.70+00:14:255:1211,5
54LEWANDOWSKA Karolina 129GDAŃSKK-404K 800:52:01.90+00:14:275:1211,5
55NOWAKOWSKA Edyta 140Smocza AuraMORĄGK-181K 900:52:04.15+00:14:295:1211,5
56PAWLAK Dezyderia 148CTSGDYNIAK-405K 1000:52:18.70+00:14:435:1311,5
57MATEJA Bożena 135GDAŃSKK-601K 1100:52:48.00+00:15:135:1611,4
58BRZÓSKA Szymon 78Hell SquadGDAŃSKM-3019M 4700:54:02.55+00:16:275:2411,1
59WYRZYKOWSKI Łukasz 190Ocean Network ExpressGDAŃSKM-186M 4800:54:06.60+00:16:315:2411,1
60GUMIELA Piotr 101GumisiolandiaGDAŃSKM-4014M 4900:54:07.40+00:16:325:2411,1
61STEFAŃSKA Elżbieta 167Grupa Biegowa 65GDAŃSKK-305K 1200:54:07.65+00:16:325:2411,1
62KALETA Aleksandra 106WROCŁAWK-406K 1300:54:20.45+00:16:455:2611,0
63DEPTULA Robert 82GDANSKM-509M 5000:55:15.60+00:17:405:3110,9
64GUMIELA Katarzyna 102gumisiolandiaGDAŃSKK-306K 1400:55:15.80+00:17:415:3110,9
65LIEDTKE Dariusz 131TCZEWM-4015M 5100:55:16.95+00:17:425:3110,9
66WARA-WĄSOWSKI Maciej 184ŁÓDŹM-5010M 5200:55:22.70+00:17:475:3210,8
67SZREDER Tomasz 172WEJHEROWOM-3020M 5300:55:26.55+00:17:515:3210,8
68LEWANDOWSKA Justyna 128Fighting RunnersGDAŃSKK-501K 1500:55:35.35+00:18:005:3310,8
69GOŁEMBOWSKI Mariusz 98Gdańskie Autobusy i Tramwaje- Nie Marnuj TlenuGDAŃSKM-5011M 5400:56:00.85+00:18:265:3610,7
70SZOPA Marek 171RunedaGDYNIAM-4016M 5500:56:26.30+00:18:515:3810,6
71ROSZYK Paweł 158JP Biegać z pasjąWITKOWOM-5012M 5600:56:34.50+00:18:595:3910,6
72GĄSKA Maciej 97Pędzące ŚlimakiGDYNIAM-4017M 5700:56:36.85+00:19:025:3910,6
73WAŃSKI Witold 183GDAŃSKM-3021M 5800:56:48.10+00:19:135:4010,6
74PASZTALENIEC Władysław 147TRĄBKI WIELKIEM-4018M 5900:56:50.30+00:19:155:4110,6
75DYDYMSKA Monika 86RUMIAK-407K 1600:56:50.40+00:19:155:4110,6
76BARTUŚ Alan 74GDAŃSKM-187M 6000:56:53.10+00:19:185:4110,5
77CWALINA Magdalena 81GDYNIAK-307K 1700:57:22.40+00:19:475:4410,5
78MARZEC Przemysław 134Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-4019M 6100:57:29.15+00:19:545:4410,4
79PRZYKŁOTA Ewa 155Grupa Biegowa 65GDAŃSKK-408K 1800:57:30.35+00:19:555:4510,4
80BARTUŚ Adriana 75GDAŃSKK-409K 1900:57:53.75+00:20:195:4710,4
81BRODA Michal 77GDAŃSKM-3022M 6200:58:08.85+00:20:345:4810,3
82KAMIŃSKI Arkadiusz 108GDAŃSKM-5013M 6300:58:49.85+00:21:155:5210,2
83ZWATYKANICZ Martyna 197Dziki z TrójmiastaRUMIAK-4010K 2000:59:10.35+00:21:355:5510,1
84PAPROCKA Anna 145GDAŃSKK-4011K 2100:59:10.85+00:21:365:5510,1
85PAPROCKI Marcin 146GDAŃSKM-4020M 6400:59:11.60+00:21:365:5510,1
86TYMIŃSKI Jarosław 180FOXREDAM-3023M 6501:01:17.00+00:23:426:079,8
87KOGUT Joanna 111Grupa Biegowa 65GDAŃSKK-4012K 2201:01:22.00+00:23:476:089,8
88KUROWSKA Marzena 120GDAŃSKK-4013K 2301:01:44.40+00:24:096:109,7
89LEIBSCHANG Jacek 127Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-4021M 6601:02:34.70+00:24:596:159,6
90GAZARKIEWICZ Antoni 96BHMW_GDYNIAGDAŃSKM-602M 6701:02:41.40+00:25:066:169,6
91LEWANDOWSKI Adam 130GDAŃSKM-3024M 6801:02:52.70+00:25:176:179,5
92ROGACKA Mariola 157Zrobieni w bambInOGDANSKK-4014K 2401:03:04.05+00:25:296:189,5
93SIWEK Anna 166WARSZAWAK-4015K 2501:04:07.45+00:26:326:249,4
94SZTYLKO Michał 173WARSZAWAM-4022M 6901:04:07.90+00:26:336:249,4
95SIEMIŃSKI Jerzy 165ARCONGDAŃSKM-603M 7001:05:31.75+00:27:576:339,2
96BABEROWSKA Jolanta 71TREC TEAMGDAŃSKK-502K 2601:05:44.10+00:28:096:349,1
97ŻYCKI Grzegorz 200GDAŃSKM-3025M 7101:06:03.45+00:28:286:369,1
98MIŁOWICKA Justyna 1377PBOTGDAŃSKK-308K 2701:06:56.10+00:29:216:419,0
99TREDER Daniel 177FoxMECHELINKIM-3026M 7201:07:31.35+00:29:566:458,9
100SZOPA Małgorzata 170RunedaGDYNIAK-4016K 2801:07:36.95+00:30:026:458,9
101DEPTULA Bernadeta 83GDANSKK-503K 2901:08:29.35+00:30:546:508,8
102CHWALISZ Sabina 79Parkrun RumiaRUMIAK70+1K 3001:10:48.60+00:33:137:048,5
103TREDER Małgorzata 343FoxMECHELINKIK-309K 3101:10:54.90+00:33:207:058,5
104MICHALAK Karolina 342GDAŃSKK-182K 3201:12:04.15+00:34:297:128,3
105PIETRZAK Teresa 153Grupa Biegowa 65GDAŃSKK-4017K 3301:12:47.00+00:35:127:168,2
106LAMCHA Ania 125Grupa Biegowa 65GDAŃSKK-4018K 3401:12:47.25+00:35:127:168,2
107STOPNICKI Ignacy 168Tupot UstkaUSTKAM70+2M 7301:15:26.20+00:37:517:328,0
108KURAJK Marian 119GDAŃSKM-604M 7401:18:03.15+00:40:287:487,7
109NALEPA Sławomir 138GDYNIAM-5014M 7501:21:07.50+00:43:328:067,4
Znaleziono 109 wynik(ów)