IX BIEG OLIWSKI - 10KM BIEG
IX Bieg Oliwski
Organiser : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Date : 2021-11-28
Place : Gdańsk
Distance : 10 km
Registered : 135
Started : 109
Not finished : 0
Finished : 109
On the track : 0
Complete results :
Uproszczone :
Classification at splits: Start | Finish
Classifications acc. to categories: All | OPEN -K | OPEN -M | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K70+ | M70+
Classification by czasu netto. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MNet
time
10km
GapPace
min/km
Pace
km/h
     
1WYSŁOUCH Michał 191Tri Talent TeamGDAŃSKM-301M 100:37:34.75 3:4516,0
2SAMSONOV Sergey 162GDANSKM-302M 200:38:25.50+00:00:503:5015,6
3TOCHA Andrzej 176Biegający TczewDAMASZKAM-303M 300:39:40.15+00:02:053:5815,1
4KWAŚNIK Jan 123Fighting RunnersGDAŃSKM-304M 500:41:25.70+00:03:504:0814,5
5PĘDZISZEWSKI Piotr 150Vai AltoGDANSKM-305M 600:41:57.40+00:04:224:1114,3
6SARAK Artur 163rym tym tym z **** dymGDAŃSKM-306M 1300:43:51.25+00:06:164:2313,7
7GAŁUSZYŃSKI Paweł 95Active FlowGDYNIAM-307M 1900:45:07.15+00:07:324:3013,3
8KOŁTUNIAK Zbigniew 112EPAM TeamGDAŃSKM-308M 2200:45:43.95+00:08:094:3413,1
9JACHIMOWICZ Bartosz 104GDAŃSKM-309M 2700:46:57.00+00:09:224:4112,8
10LIPKOWSKI Paweł 132TCZEWM-3010M 3100:47:54.65+00:10:194:4712,5
11LEHMANN Dawid 126GDAŃSKM-3011M 3500:49:32.55+00:11:574:5712,1
12RYCHARSKI Konrad 161Ustaw się na bieganie w GdańskuKOLBUDYM-3012M 3600:49:53.25+00:12:184:5912,0
13WODYŃSKI Jan 185GDAŃSKM-3013M 3800:49:57.95+00:12:234:5912,0
14UZDOWSKI Tomek 182GDAŃSKM-3014M 3900:50:36.85+00:13:025:0311,9
15ROBLES José 156GDAŃSKM-3015M 4200:51:00.80+00:13:265:0611,8
16FIERKA Tomasz 90Biegam bo lubię :)LĘBORKM-3016M 4300:51:08.65+00:13:335:0611,7
17SIATKOWSKI Łukasz 164Gdańskie Autobusy i TramwajeGDAŃSKM-3017M 4500:51:53.55+00:14:185:1111,6
18KUZBORSKI Krzysztof 122GDAŃSKM-3018M 4600:52:00.70+00:14:255:1211,5
19BRZÓSKA Szymon 78Hell SquadGDAŃSKM-3019M 4700:54:02.55+00:16:275:2411,1
20SZREDER Tomasz 172WEJHEROWOM-3020M 5300:55:26.55+00:17:515:3210,8
21WAŃSKI Witold 183GDAŃSKM-3021M 5800:56:48.10+00:19:135:4010,6
22BRODA Michal 77GDAŃSKM-3022M 6200:58:08.85+00:20:345:4810,3
23TYMIŃSKI Jarosław 180FOXREDAM-3023M 6501:01:17.00+00:23:426:079,8
24LEWANDOWSKI Adam 130GDAŃSKM-3024M 6801:02:52.70+00:25:176:179,5
25ŻYCKI Grzegorz 200GDAŃSKM-3025M 7101:06:03.45+00:28:286:369,1
26TREDER Daniel 177FoxMECHELINKIM-3026M 7201:07:31.35+00:29:566:458,9
Total 26 results.