IX BIEG OLIWSKI - 5KM BIEG
IX Bieg Oliwski
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2021-11-28
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 109
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 91
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K-16 | M-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DAMENTKA Kamil 216CTSRUMIAM-181M 100:17:14.80 43:051,4
2DZIWOSZ Paweł 324MALBORKM-301M 200:18:43.90+00:01:293:4416,0
3BLOCH Szymon 328Enata BrandCZERSKM-302M 300:19:05.70+00:01:5047:421,3
4NAWROCKI Dariusz 248Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-303M 400:19:24.90+00:02:1048:301,2
5KRÓL Dominik 237GDAŃSKM-161M 500:19:28.85+00:02:1448:401,2
6SENIUŚ Marcin 269SOMONINOM-401M 600:19:29.50+00:02:1448:421,2
7RIABUKHA Oleksandr 265AIC TEAMKREMIEŃĆZUKM-304M 700:19:42.55+00:02:2749:151,2
8KIERNOZEK Tomasz 318MORSY RESET SZCZYTNOSZCZYTNOM-305M 800:19:43.75+00:02:2849:171,2
9HOLK-ŁEBIŃSKI Mateusz 223Kujawscy RunnersSIERAKOWICEM-306M 900:19:46.20+00:02:3149:251,2
10SUDZIŃSKA Mariola 317AZS UMW OLSZTYNOLSZTYNK-401K 100:19:48.95+00:02:3449:301,2
11LANG Paweł 329Kujawski RunnersGDAŃSKM-182M 1000:19:49.70+00:02:3449:321,2
12HEWELT Maciej 314PKO Harpagan GdańskGDYNIAM-307M 1100:20:18.05+00:03:0350:451,2
13WÓJCIK Max 339GDAŃSKM-308M 1200:20:39.90+00:03:2551:371,2
14TRACZ Olgierd 278Dolina Noteci Racing Team/OsowaBiegaGDAŃSKM-309M 1300:20:54.60+00:03:3952:151,1
15KLAHS Katarzyna 232POŁCZYNOK-181K 200:20:58.60+00:03:4352:251,1
16MATKOWIAK Patryk 321GDAŃSKM-183M 1400:21:13.85+00:03:5953:021,1
17TORBICZ Piotr 277ThalesGDAŃSKM-402M 1500:21:41.30+00:04:2654:121,1
18JEKA Rafał 226ŁEBCZM-184M 1600:21:54.10+00:04:3954:451,1
19HOJKA Tomasz 222Zakwas TeamLIPIEM-403M 1700:22:07.10+00:04:5255:171,1
20ŁATAS Paweł 241FightingRunnersGDAŃSKM-3010M 1800:22:10.35+00:04:5555:251,1
21CZAJKA Marcin 215GDANSKM-404M 1900:22:11.85+00:04:5755:271,1
22TUWALSKA Elżbieta 280LKS Zantyr SztumGDAŃSKK-402K 300:22:35.80+00:05:2156:271,1
23SKRZECZOWSKI Bartosz 270Jaguar GdańskGDAŃSKM-3011M 2000:22:46.50+00:05:3156:551,1
24KALINOWSKA Paulina 227KIEŁPINOK-301K 400:23:19.30+00:06:044:3912,9
25MAZUR Krzysztof 245LOTOS Running TeamGDAŃSKM-405M 2100:24:02.10+00:06:474:4812,5
26BARAN Seweryn 202Świat Płytek u KryspinaGOŁCZEWOM-185M 2200:24:42.20+00:07:274:5612,1
27MATYSZEWSKI Jarosław 244GDAŃSKM-501M 2300:24:49.95+00:07:354:5712,1
28BITOWT Grzegorz 205LOTOS Running TeamGDAŃSKM-3012M 2400:25:03.00+00:07:485:0012,0
29PAWLAK Piotr 254GDYNIAM-406M 2500:25:15.30+00:08:005:0311,9
30KOSAŁA Krzysztof 234WEJHEROWOM-186M 2600:25:20.10+00:08:055:0411,8
31POKOJSKI Wojciech 261SPIE Sport TeamGDAŃSKM-3013M 2700:25:24.60+00:08:095:0411,8
32CHROBAK Tomasz 210PRZYŁĘKIM-407M 2800:25:30.00+00:08:155:0611,8
33KARPIŃSKA Barbara 231GDAŃSKK-403K 500:25:42.00+00:08:275:0811,7
34JARMOŁOWICZ Beata 224CTSGDANSKK-501K 600:26:06.05+00:08:515:1311,5
35WILEWSKI Dawid 283GDAŃSKM-3014M 2900:26:14.70+00:08:595:1411,4
36RINC Małgorzata 266GDYNIAK-302K 700:26:19.85+00:09:055:1511,4
37GAŁUSZYŃSKI Łukasz 337GDAŃSKM-3015M 3000:26:19.95+00:09:055:1511,4
38KUROWSKI Wojciech 334Wataha - Łączy nas bieganieGDAŃSKM-408M 3100:26:20.20+00:09:055:1611,4
39POCHOPIEŃ Mira 259Wataha-łączy nas bieganieGDAŃSKK-303K 800:26:41.15+00:09:265:2011,2
40KARPENKO Liliana 230LiliGDAŃSKK-502K 900:27:04.75+00:09:495:2411,1
41KOPCZYŃSKA Monika 338MinionkiGDAŃSKK-404K 1000:27:10.45+00:09:555:2611,0
42CHRÓŚCIELEWSKA Monika 211GDAŃSKK-304K 1100:27:14.55+00:09:595:2611,0
43PIOTROWSKI Krzysztof 257Grupa Biegowa 65GDAŃSKM-502M 3200:27:53.20+00:10:385:3410,8
44GAWRYLCZYK Maciej 221WEJHEROWOM-601M 3300:27:55.55+00:10:405:3510,7
45SZYDŁOWSKI Gaweł 315GDAŃSKM-187M 3400:27:59.45+00:10:445:3510,7
46PODCIBORSKA Joanna 260PRUSZCZ GDAŃSKIK-305K 1200:28:14.00+00:10:595:3810,6
47WEILAND Karina 282SOPOTK-405K 1300:28:19.40+00:11:045:3910,6
48ALEKSIEJUK Aleksandra 201Activ FlowGDYNIAK-182K 1400:28:20.75+00:11:055:4010,6
49DUDANIEC-TARKOWSKA Agnieszka 220AMTK GdańskGDAŃSKK-306K 1500:28:28.05+00:11:135:4110,5
50MARTYŃSKA Dorota 243GDAŃSKK-406K 1600:28:30.70+00:11:155:4210,5
51SCIEPURO Karolina 268GDAŃSKK-307K 1700:28:54.85+00:11:405:4610,4
52KORPAS Ewa 233KUNDY PORTOWEPRUSZCZ GDAŃSKIK-308K 1800:29:11.55+00:11:565:5010,3
53JACHOWICZ Julia 331GDYNIAK-309K 1900:29:16.00+00:12:015:5110,3
54PEŁSZYŃSKI Jacek 330GDAŃSKM-409M 3500:29:27.30+00:12:125:5310,2
55SZYCA Elżbieta 275GDAŃSKK-503K 2000:29:46.45+00:12:315:5710,1
56BENERT Jan 204OTOMINM-602M 3600:29:50.45+00:12:355:5810,1
57BARTSCH Aleksandra 203BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAK-3010K 2100:30:00.25+00:12:456:0010,0
58BŁAWAT Michał 206GDANSKM-4010M 3700:30:07.10+00:12:526:0110,0
59KAMROWSKA Natalia 229GDAŃSKK-3011K 2200:30:14.80+00:13:006:029,9
60JACHOWICZ Dariusz 332M-503M 3800:30:29.75+00:13:146:059,8
61SZYCA Dariusz 274GDAŃSKM-3016M 3900:30:36.75+00:13:216:079,8
62OKOŃSKA Ewelina 249rym tym tym z **** dymGDAŃSKK-3012K 2300:30:40.70+00:13:256:089,8
63BURDA Robert 208SportEVOGDAŃSKM-504M 4000:31:40.15+00:14:256:209,5
64MICHALCZYK Mirka 246Pruszcz Biega Kobieta w bieguPRUSZCZ GDAŃSKIK-407K 2400:32:03.65+00:14:486:249,4
65SKWIERAWSKI Wojciech 271PapajGDAŃSKM-188M 4100:32:13.20+00:14:586:269,3
66DELEKTA Marzena 218GDAŃSKK-408K 2500:32:17.05+00:15:026:279,3
67WOŹNIAK Sandra 313Ślęzak TeamGRUDZIĄDZK-3013K 2600:32:48.40+00:15:336:339,1
68KIEŁBASA Wojciech 110GO AUTOGDAŃSKM-505M 4200:32:54.85+00:15:406:349,1
69CHYLIŃSKA Dorota 214GRUDZIĄDZK-504K 2700:32:55.10+00:15:406:359,1
70MLECZEK Aleksandra 247Mamuśka:)GDAŃSKK-3014K 2800:33:10.75+00:15:556:389,0
71PRZYBYLSKA Aleksandra 264Team EliteGDYNIAK-505K 2900:33:12.95+00:15:586:389,0
72SIKORA Rafał 316BORKOWOM-4011M 4300:33:13.50+00:15:586:389,0
73BENERT-BRANICKA Agnieszka 335OTOMINK-3015K 3000:33:19.35+00:16:046:399,0
74STUŻYŃSKI Tomasz 273SPIE Sport TeamGDAŃSKM-4012M 4400:34:22.75+00:17:076:528,7
75KUSIAK Włodzimierz 240GDAŃSKM70+1M 4500:34:40.50+00:17:256:568,7
76PAW Magdalena 253GDANSKK-409K 3100:34:59.80+00:17:456:598,6
77DRAZKIEWICZ Ela 219GDANSKK-4010K 3200:35:24.60+00:18:097:048,5
78CHWALISZ Leszek 213Parkrun RumiaRUMIAM70+2M 4600:36:02.05+00:18:477:128,3
79TYMIŃSKI Krzysztof 181GDAŃSKM70+3M 4700:36:16.90+00:19:027:158,3
80TROJANOWSKA Bogumiła 279GDAŃSK-OLIWAK-506K 3300:36:18.85+00:19:047:158,3
81ŁUBKOWSKA Grażyna 242GDAŃSKK-601K 3400:36:43.95+00:19:297:208,2
82STORMA Aleksandra 272TCZEWK-3016K 3500:37:04.35+00:19:497:248,1
83TYMIŃSKA Ewa 281GDAŃSKK-602K 3600:37:30.10+00:20:157:308,0
84PRZESŁAWSKA Hanna 263Baba biegniePRUSZCZ GDAŃSKIK-3017K 3700:38:37.35+00:21:227:437,8
85DEIK Elżbieta 217PRZYJAŹŃK70+1K 3800:38:59.15+00:21:447:477,7
86ŚMIGAJ Mirosław 276GDYNIAM-603M 4800:39:58.10+00:22:437:597,5
87CHOJNICKA Zofia 209GDAŃSKK70+2K 3900:44:13.05+00:26:588:506,8
88KURAJK Ewa 239GDAŃSKK-603K 4000:45:14.70+00:27:599:026,6
89NABAKOWSKA Barbara 319K-604K 4100:45:20.35+00:28:059:046,6
90KULCZYCKI Jan 238GDAŃSKM70+4M 4900:47:11.55+00:29:569:266,4
91PAŁASZ Edmund 252RUMIAM70+5M 5000:51:16.40+00:34:0110:155,9
Znaleziono 91 wynik(ów)