IX BIEG SZLAKIEM DZIKA

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2019-08-17
Miejsce:
Police
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
772
Wystartowało:
618
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
615
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuFinish_All
5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KALINOWSKI Zbigniew 1431JKLA JAWOR JaworznoCZĘSTOCHOWAM2 30-391M 100:00:0100:19:5600:40:06.4500:40:07.70 4:0015,0
2BIENIEK Kamil 1333POLICEM2 30-392M 200:00:0100:20:3500:42:23.7500:42:25.00+00:02:174:1414,2
3SIECZKOWSKI Michał 1355SZCZECINM2 30-393M 300:00:0200:20:4600:42:43.7500:42:45.95+00:02:374:1614,0
4BARAŃSKI Przemysław 1401KM PSP Szczecin/MLUKS TrzebiatówTRZEBIATÓWM1 16-291M 400:00:0100:20:5600:42:53.1000:42:54.45+00:02:464:1714,0
5PRZEKOPOWICZ Bartosz 928Wojsko polskie/teamszwarcSTARGARDM1 16-292M 500:00:0200:21:2600:43:40.4000:43:42.55+00:03:334:2213,7
6PLESNER Krzysztof 1283Jrg3 szczecinSTARGARDM3 40-491M 600:00:0200:21:5100:44:37.7000:44:39.75+00:04:314:2713,4
7JAROSIŃSKI Dawid 1342Kp psp myślibórzMYŚLIBÓRZM3 40-492M 700:00:0100:21:5700:45:07.2000:45:09.05+00:05:004:3013,3
8HOPPE Grzegorz 1385Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM2 30-394M 800:00:0000:22:1400:45:14.3000:45:14.30+00:05:074:3113,3
9GREGUŁA Wojciech 1422M2 30-395M 900:00:0300:22:3200:45:14.6500:45:17.70+00:05:084:3113,3
10SKÓRSKI Łukasz 980MIESZKOWICEM2 30-396M 1000:00:0100:22:2900:45:49.7500:45:51.35+00:05:434:3513,1
11APIECIONEK Mateusz 510Ukl ósemka policePOLICEM1 16-293M 1100:00:0100:22:2900:46:05.8000:46:07.35+00:05:594:3613,0
12RUDZIŃSKI Jacek 952Kw psp szczecinGRYFINOM4 50-591M 1200:00:0100:22:3300:46:19.2000:46:21.15+00:06:124:3812,9
13DETTLAFF Adam 1379Kp psp wejherowoGOSZCZYNOM2 30-397M 1300:00:0300:22:4300:47:12.8000:47:16.25+00:07:064:4312,7
14WÓJCIK Paweł 1381Kp psp wejherowoDĘBOGÓRZEM1 16-294M 1400:00:0200:23:0200:47:21.0000:47:23.95+00:07:144:4412,7
15IWKO Maciej 676Kw psp gorzów wlkp.GORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-398M 1500:00:0100:23:0500:47:47.1000:47:48.20+00:07:404:4612,6
16GRZELAK Kacper 659Kb hermes gryfinoGRYFINOM1 16-295M 1600:00:0200:23:4200:47:47.9000:47:50.40+00:07:414:4612,6
17RUDZIŃSKI Jakub 953Sa pspGRYFINOM1 16-296M 1700:00:0100:23:3300:47:55.4500:47:56.55+00:07:494:4712,5
18ZYGMUNT Tomasz 1140SZCZECINM3 40-493M 1800:00:0400:23:5100:47:57.6000:48:01.65+00:07:514:4712,5
19MAZUR Emiliusz 1427Km psp koszalinDARŁOWOM3 40-494M 1900:00:0200:23:5000:48:04.5000:48:06.85+00:07:584:4812,5
20DOLEŻEK Krystian 601SZCZECINM3 40-495M 2000:00:0400:24:2900:48:11.5500:48:15.60+00:08:054:4912,5
21PAWŁOWSKI Kamil 899Ocr team włocławekCHOCEŃM1 16-297M 2100:00:0400:24:0400:48:11.7000:48:16.15+00:08:054:4912,4
22CHENON Guillaume 570Wieczorne bieganie w szczecinieMAYETM2 30-399M 2200:00:2300:24:0400:48:18.7000:48:42.30+00:08:124:4912,4
23KIEŁBASIEWICZ Dawid 1413Decathlon SzczecinM1 16-298M 2300:00:0200:24:0400:48:35.3000:48:37.50+00:08:284:5112,3
24KRAWCZYK Paweł 756SZCZECINM1 16-299M 2400:00:0900:24:4400:49:18.2500:49:27.45+00:09:114:5512,2
25WASILEWSKI Andrzej 1055SZCZECINM3 40-496M 2500:00:0900:24:4400:49:20.1500:49:29.45+00:09:134:5612,2
26ROSZKOWSKI Marcin 1383Kp psp wejherowoWEJHEROWOM2 30-3910M 2600:00:0000:24:3700:49:37.8500:49:37.85+00:09:314:5712,1
27KUPIS Hubert 775Akademia marynarki wojennejOPOCZNOM1 16-2910M 2700:00:0100:23:3900:49:40.9500:49:42.55+00:09:344:5812,1
28SAWICKI Bartosz 963Dzikie dziki gorzówGORZÓW WIELKOPOLSKIM1 16-2911M 2800:00:1400:25:2100:50:03.7500:50:18.45+00:09:575:0012,0
29PRZYBYSZ Marcin 930SZCZECINM2 30-3911M 2900:00:0300:24:1400:50:04.1500:50:07.60+00:09:575:0012,0
30FĄFEREK Piotr 622SZCZECINM2 30-3912M 3000:00:0700:24:5800:50:12.0000:50:19.40+00:10:055:0112,0
31KRZACZKOWSKI Łukasz 762WROCŁAWM2 30-3913M 3100:00:0400:24:3700:50:12.0500:50:16.65+00:10:055:0112,0
32GRZESIK Eugeniusz 1255Km psp koszalinKOSZALINM4 50-592M 3200:00:0400:24:5700:50:29.4500:50:33.45+00:10:235:0211,9
33WÓJCIAK Marcin 1412M1 16-2912M 3300:00:0100:23:5000:50:30.5000:50:32.05+00:10:245:0311,9
34WUJDA Mirosław 1100Erni rulezDĘBNOM3 40-497M 3400:00:0500:24:5700:50:39.4500:50:44.65+00:10:335:0311,8
35ADAMSKI Janusz 505SZCZECINM4 50-593M 3500:00:0200:25:0400:50:45.3500:50:47.70+00:10:385:0411,8
36KRZEŚNIOWSKI Marcin 1305Rowerowy załomSZCZECINM3 40-498M 3600:00:0200:24:4900:50:49.2500:50:52.20+00:10:425:0511,8
37HOŁYŃSKI Leszek 672Wieczorne bieganie w szczeciniePRZECŁAWM2 30-3914M 3700:00:0300:24:5200:50:55.9000:50:59.25+00:10:495:0511,8
38SIEDLER Martin 969Sv donsbruggen 06KOLOBRZEGM2 30-3915M 3800:00:2500:25:1400:51:04.2000:51:30.00+00:10:575:0611,7
39DOLIWKA Kamil 602Kpp wałczWAŁCZM2 30-3916M 3900:00:0000:25:1800:51:08.5500:51:08.55+00:11:025:0611,7
40ROGOWSKI Andrzej 1393Skb dzikPOLICEM2 30-3917M 4000:00:0300:25:0100:51:14.2500:51:18.05+00:11:075:0711,7
41KACZMAREK Maciej 706Bros teamSZCZECINM1 16-2913M 4100:00:0400:25:1800:51:20.3000:51:24.35+00:11:135:0811,7
42OLEJNIK Przemek 882SZCZECINM4 50-594M 4200:00:0700:25:1300:51:35.6500:51:43.60+00:11:295:0911,6
43ZYCH Krzysztof 1120Triumf sławoborzeSŁAWOBORZEM2 30-3918M 4300:00:0300:24:5100:51:45.9000:51:48.95+00:11:395:1011,6
44KUNIKOWSKI Patryk 774Stargard. ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-3919M 4400:00:1400:25:5900:51:54.4000:52:08.85+00:11:475:1111,6
45NOWAK Jakub 876SZCZECINM2 30-3920M 4500:00:0400:25:1500:51:59.1000:52:03.20+00:11:525:1111,5
46JASTAK Paweł 694SZCZECINM2 30-3921M 4600:00:0400:25:1600:51:59.7500:52:04.05+00:11:535:1211,5
47WRÓBLEWSKI Michał 1097Gra runnersBORZYSZEWO 19M2 30-3922M 4700:00:0300:25:1200:52:20.0000:52:23.80+00:12:135:1411,5
48KATRYCZ Zbigniew 715ŚWIERCZYNAM4 50-595M 4800:00:0200:25:4500:52:26.3500:52:29.25+00:12:195:1411,4
49GARBACZ Krzysztof 1340GOLENIOWM3 40-499M 4900:00:0200:25:0100:52:32.6500:52:34.70+00:12:265:1511,4
50CHRAPKOWSKI Marcel 574Ocr team włocławekWŁOCŁAWEKM2 30-3923M 5000:00:0400:26:0100:52:35.6000:52:40.55+00:12:295:1511,4
51GERLICH Kai 636Braunschweig hash house harriersMEINEM1 16-2914M 5100:00:0700:25:4600:52:40.0000:52:47.45+00:12:335:1611,4
52SKOWYRA Arkadiusz 979Rungryf gryficePŁOTYM2 30-3924M 5200:00:0900:25:4900:52:42.2500:52:51.80+00:12:355:1611,4
53SROGA Maciej 996NAMYSŁÓWM2 30-3925M 5300:00:0300:25:5300:53:02.6000:53:06.10+00:12:565:1811,3
54LIPERTOWICZ Sebastian 1144POLICEM2 30-3926M 5400:00:0000:26:2100:53:08.0000:53:08.00+00:13:015:1811,3
55ZABOROWSKA Małgorzata 1104Osp płotyRZĘSKOWOK2 30-391K 100:00:0600:25:5300:53:15.0500:53:21.90+00:13:085:1911,3
56CHARĘZA Marcin 569Zawadzkiego szczceinSZCZECINM2 30-3927M 5500:00:1000:25:4900:53:39.3500:53:49.80+00:13:325:2111,2
57ROGALSKI Marcin 1353Vocalis szczecinSZCZECINM4 50-596M 5600:00:0500:27:0800:53:40.9500:53:46.20+00:13:345:2211,2
58KAMIŃSKI Antoni 1428TRZEBIATÓWM5 60+1M 5700:00:0100:26:2500:53:44.7000:53:46.45+00:13:385:2211,2
59DUSZA Robert 614ŚWINOUJŚCIEM3 40-4910M 5800:00:2100:26:2300:53:46.7000:54:07.85+00:13:405:2211,2
60MILEJSKI Paweł 843ZIELONA GÓRAM2 30-3928M 5900:00:1200:26:4200:53:59.4000:54:12.25+00:13:525:2411,1
61LINKE Rafał 1348Skb dzikSZCZECINM2 30-3929M 6000:00:2000:26:0300:54:11.5000:54:32.20+00:14:055:2511,1
62NOWEK Dawid 878Chude bykiSTĄPORKÓWM1 16-2915M 6100:00:0000:27:2600:54:11.6000:54:11.60+00:14:055:2511,1
63KULA Dawid 769Ożw szczecinWIERZCHOWOM1 16-2916M 6200:00:5700:23:1300:54:13.0000:55:10.00+00:14:065:2511,1
64SŁOWIK Jacek 984ŚWIDWINM2 30-3930M 6300:00:0100:26:0700:54:17.6500:54:19.60+00:14:115:2511,0
65PORZYCH Zbigniew 920SZCZECINM2 30-3931M 6400:00:0500:25:2400:54:22.9000:54:28.10+00:14:165:2611,0
66OLEJARZ Damian 881POLICEM2 30-3932M 6500:00:0200:25:4900:54:32.3000:54:34.65+00:14:255:2711,0
67GRYGORCEWICZ Jan 654POLICEM4 50-597M 6600:00:0500:26:2900:54:33.3500:54:38.60+00:14:265:2711,0
68BABICZ Wojtek 513Bridgestone stargard sunnersSZCZECINM3 40-4911M 6700:00:0300:26:4000:54:39.0500:54:42.85+00:14:325:2711,0
69BOJANOWSKI Piotr 1408Bemo MotorsSZCZECINM3 40-4912M 6800:00:3500:28:1100:54:39.4500:55:14.80+00:14:335:2711,0
70DYDEK Edyta 1396Skb dzikSZCZECINK1 16-291K 200:00:0200:26:3100:54:39.9500:54:42.85+00:14:335:2811,0
71HAWRYLAK Marcin 668Sosw nr 1 dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo w policachSZCZECINM4 50-598M 6900:00:0300:26:5900:54:45.7500:54:49.30+00:14:395:2811,0
72JODŁOWSKI Marek 701KROSNO ODRZM3 40-4913M 7000:00:1800:27:3800:54:46.6500:55:05.50+00:14:405:2811,0
73MUCHA Rafał 1430KB HermesGRYFINOM3 40-4914M 7100:00:1400:27:1900:54:50.8000:55:05.70+00:14:445:2910,9
74ZELEK Darek 1113POLICEM3 40-4915M 7200:00:0100:26:4800:54:51.2000:54:53.10+00:14:445:2910,9
75WOSZCZYK Sebastian 1088MIĘDZYRZECZM3 40-4916M 7300:00:1900:27:3900:54:54.0500:55:13.55+00:14:475:2910,9
76RYBACKI Roman 955Gimela teamNOWA SÓLM2 30-3933M 7400:00:0800:27:3500:54:56.4000:55:05.05+00:14:495:2910,9
77WARCHAŁOWSKI Arkadiusz 1053DOBRA SZCZECIŃSKAM3 40-4917M 7500:00:1300:26:5100:54:58.8000:55:12.25+00:14:525:2910,9
78GARBACIAK Przemysław 632Together4everSTARGARDM2 30-3934M 7600:00:1700:26:5900:55:01.5000:55:19.15+00:14:555:3010,9
79PAWLAK Bartosz 896Husaria race teamSZCZECINM1 16-2917M 7700:00:0300:26:3200:55:02.5000:55:06.25+00:14:565:3010,9
80KWIATKOWSKI Kajetan 782Gdańskie dzikiGDAŃSKM2 30-3935M 7800:00:0500:26:4800:55:08.5000:55:14.20+00:15:025:3010,9
81KISIEL Łukasz 720STARGARDM2 30-3936M 7900:00:0900:28:0100:55:17.5500:55:26.85+00:15:115:3110,9
82WOŁOSZYN Wojciech 1086STARGARDM2 30-3937M 8000:00:1000:28:0000:55:20.5000:55:30.75+00:15:145:3210,8
83BLAHAK David 539Duolife teamSZCZECINM1 16-2918M 8100:00:0300:27:0500:55:21.5000:55:25.25+00:15:155:3210,8
84BUŁAWA Michał 563SZCZECINM1 16-2919M 8200:00:1000:27:1800:55:27.1000:55:37.10+00:15:205:3210,8
85KRZACZKOWSKA Iwona 761Dziki wrocławWROCŁAWK2 30-392K 300:00:0200:27:1800:55:44.7500:55:47.50+00:15:385:3410,8
86SŁODZIŃSKI Gabriel 983Łosoś t.e.a.m.JEZIERZYCEM1 16-2920M 8300:00:0800:28:0400:55:51.4500:55:59.70+00:15:455:3510,7
87KAMIŃSKI Sławomir 1343Kmp świnoujścieTRZEBIATÓWM2 30-3938M 8400:00:0300:26:5200:55:53.9000:55:57.10+00:15:475:3510,7
88MARZEC Karolina 828Dzikie dziki gorzówDESZCZNOK3 40-491K 400:00:0200:27:3200:55:58.9000:56:01.85+00:15:525:3510,7
89WAJS Sebastian 1051SZCZECINM2 30-3939M 8500:00:1700:27:2500:56:02.0500:56:19.65+00:15:555:3610,7
90KORDYS Michał 74023. baza lotnictwa taktycznegoWIŚNIEWM1 16-2921M 8600:00:0300:27:1800:56:03.3000:56:07.05+00:15:565:3610,7
91KOWAL Tomasz 748SZCZECINM3 40-4918M 8700:00:1200:28:0600:56:06.9500:56:19.70+00:16:005:3610,7
92LASKOWSKI Tomasz 787Piękni i bestieSZCZECINM2 30-3940M 8800:00:0300:27:4300:56:23.7000:56:27.05+00:16:175:3810,6
93KRASNODĘBSKI Konrad 1405Bbl policePOLICEM3 40-4919M 8900:00:0700:28:3500:56:33.7500:56:41.60+00:16:275:3910,6
94WAHN Przemysław 1130SZCZECINM2 30-3941M 9000:00:2200:28:0100:56:44.9500:57:07.90+00:16:385:4010,6
95DZIEMECKI Grzegorz 616Sks husariaSZCZECINM3 40-4920M 9100:00:1000:27:0200:56:50.0000:57:00.30+00:16:435:4110,6
96SOBCZAK Wojciech 988POLICEM2 30-3942M 9200:00:1500:28:0700:56:50.0500:57:05.95+00:16:435:4110,6
97CHARLEJ Ireneusz 1336Wieczorne bieganie w szczecinieMIERZYNM3 40-4921M 9300:00:0700:27:4800:57:04.9500:57:12.05+00:16:585:4210,5
98JASTRZĘBSKI Daniel 695SZCZECINM3 40-4922M 9400:00:1000:28:1600:57:05.0500:57:15.95+00:16:585:4210,5
99LIEBNER Patryk 1404Aka dochodzenie odszkodowańSZCZECINM2 30-3943M 9500:00:1200:28:2200:57:06.6000:57:18.65+00:17:005:4210,5
100MARKS Maciej 826Stowarzyszenie dołuje-KościnoDOŁUJEM3 40-4923M 9600:00:1500:27:4300:57:08.5500:57:24.45+00:17:025:4210,5
101KRUK Bartosz 1380BEZRZECZEM2 30-3944M 9700:00:1700:27:2800:57:16.9000:57:34.35+00:17:105:4310,5
102WAWRZYNIAK Ireneusz 1357STARGARDM2 30-3945M 9800:00:1300:28:0800:57:34.1000:57:47.95+00:17:275:4510,4
103DYDEK Arkadiusz 1395Skb dzikSZCZECINM1 16-2922M 9900:00:0100:27:3300:57:36.8500:57:38.15+00:17:305:4510,4
104WASEK Aleksander 1054BEZRZECZEM1 16-2923M 10000:00:0500:27:2100:57:46.4500:57:51.95+00:17:405:4610,4
105OSTOJSKI Ireneusz 889Dll partnersPOLICEM3 40-4924M 10100:00:1300:27:4200:57:46.8500:58:00.30+00:17:405:4610,4
106KAMIŃSKA Adriana 709Bbl policePOLICEK2 30-393K 500:00:0700:29:1100:57:54.5500:58:02.20+00:17:485:4710,4
107KOŹMIC Ryszard 1259A/a policePOLICEM5 60+2M 10200:00:0400:27:2700:58:11.2500:58:15.65+00:18:045:4910,3
108ARLUKIEWICZ Grzegorz 511POLICEM2 30-3946M 10300:00:2800:30:1400:58:13.4000:58:41.75+00:18:065:4910,3
109SZYPKOWSKI Marek 1027ChwiramWAŁCZM3 40-4925M 10400:00:0200:28:3900:58:14.3500:58:16.85+00:18:075:4910,3
110KACZMAREK Krzysztof 704Osowa biegaGDAŃSKM3 40-4926M 10500:00:0800:28:1100:58:19.3000:58:27.65+00:18:125:4910,3
111GRYGORCEWICZ Władysław 655Skb dzik policePOLICEM5 60+3M 10600:00:0700:28:4800:58:23.8000:58:30.90+00:18:175:5010,3
112KUSAK Bartłomiej 778Dziki wrocławWROCŁAWM1 16-2924M 10700:00:4700:30:2200:58:26.4500:59:13.55+00:18:205:5010,3
113NAREJKO Paweł 860WARZYMICEM1 16-2925M 10800:00:1500:29:0500:58:38.3000:58:53.35+00:18:315:5110,2
114GERLICH Klaus-Stephan 635Braunschweig hash house harriersBRAUNSCHWEIGM4 50-599M 10900:00:0500:27:2600:58:41.3000:58:46.70+00:18:345:5210,2
115STAŃCZYK Sławomir 998Stargard. ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-3947M 11000:00:1400:29:3000:58:41.5000:58:55.65+00:18:355:5210,2
116KNIOŁA Łukasz 730Piła teamPIŁAM2 30-3948M 11100:00:0200:28:5000:58:45.7000:58:48.45+00:18:395:5210,2
117SCHERFENBERG Łukasz 964Zs zwyroleSZCZECINM2 30-3949M 11200:00:0500:29:0300:58:46.6000:58:52.25+00:18:405:5210,2
118ZERZUT Jarosław 1115Śrundunia szczecinSZCZECINM4 50-5910M 11300:00:2200:29:5100:58:46.8000:59:09.15+00:18:405:5210,2
119WIŚNIEWSKI Mariusz 1074POZNAŃM1 16-2926M 11400:00:0700:29:1300:58:55.6500:59:02.70+00:18:495:5310,2
120PASIEKA Agnieszka 135121 blt / ukl feniks świdwinŚWIDWINK2 30-394K 600:00:3000:29:0800:58:57.9000:59:28.50+00:18:515:5310,2
121PYREK Krzysztof 9371 rblogWAŁCZM2 30-3950M 11500:00:0900:28:4500:59:02.3500:59:11.55+00:18:555:5410,2
122DZIĘGIELEWSKI Grzegorz 618SZCZECINM2 30-3951M 11600:00:1900:29:4300:59:10.5000:59:30.10+00:19:045:5510,1
123PASIKOWSKI Kamil 1394Skb dzikSZCZECINM1 16-2927M 11700:00:0200:27:2400:59:38.3500:59:41.10+00:19:315:5710,1
124ŻMUDA Krzysztof 1125Husaria race teamBEZRZECZEM2 30-3952M 11800:00:0400:29:2300:59:49.2000:59:53.95+00:19:425:5810,0
125KOMSTA Rafał 736POLICEM2 30-3953M 11900:00:0500:29:0300:59:50.5000:59:56.45+00:19:445:5910,0
126CIĘŻKI Kuba 1150SZCZECINM1 16-2928M 12000:00:0300:29:3900:59:51.0500:59:54.90+00:19:445:5910,0
127SURGUCKI Sebastian 1012W pogoni za duchemCHORZÓWM3 40-4927M 12100:00:3100:31:0800:59:57.7001:00:29.10+00:19:515:5910,0
128ADAMCZEWSKA Agnieszka 5013ateamLUBANIEK3 40-492K 700:00:3000:30:5900:59:58.4501:00:29.10+00:19:525:5910,0
129WOŁK Marcin 1084KsfMYSLIBORZM2 30-3954M 12200:00:1200:29:2301:00:01.5001:00:13.75+00:19:556:0010,0
130NIKLAS Malgorzata 872KsfMYŚLIBÓRZK2 30-395K 800:00:1200:29:2201:00:01.6001:00:13.65+00:19:556:0010,0
131GÓRNIAK Dariusz 1390JĘCZYDÓŁM4 50-5911M 12300:00:0200:30:3801:00:04.5001:00:06.75+00:19:586:0010,0
132GOŁĘBIEWSKI Tomasz 642SZCZECINM2 30-3955M 12400:00:0900:29:2301:00:14.7001:00:24.65+00:20:086:0110,0
133WÓJCIK Krzysztof 1093BANIEM2 30-3956M 12500:00:1100:28:3701:00:14.9001:00:26.45+00:20:086:0110,0
134PAŃCZYK Tomasz 894SZCZECINM2 30-3957M 12600:00:1000:29:2301:00:14.9501:00:25.10+00:20:086:0110,0
135ROJEWSKI Mateusz 946SZCZECINM2 30-3958M 12700:00:1000:29:2101:00:15.1501:00:25.25+00:20:086:0110,0
136ŻUROWSKI Leszek 1128Pogoń szczecinSZCZECINM2 30-3959M 12800:00:2500:30:3401:00:20.3501:00:45.65+00:20:136:029,9
137WITORZĘĆ Dariusz 1076ŁĘGIM3 40-4928M 12900:00:1400:29:4601:00:23.9501:00:38.05+00:20:176:029,9
138DOLEŻEK Agnieszka 600Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-396K 900:00:0300:29:3601:00:24.7001:00:28.40+00:20:186:029,9
139WÓJCIK Tomasz 1092SZCZECINM2 30-3960M 13000:00:0900:29:1801:00:25.0501:00:34.55+00:20:186:029,9
140NĘDZUSIAK Dariusz 864Polkrys teamALEKSANDRÓW KUJAWSKIM4 50-5912M 13100:00:2400:30:4401:00:26.3001:00:50.30+00:20:196:029,9
141DYMOWSKI Paweł 1339Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM2 30-3961M 13200:00:2300:29:4101:00:26.7001:00:50.60+00:20:206:029,9
142SAWA Piotr 962Iron team szczecinSZCZECINM2 30-3962M 13300:00:1600:30:2301:00:32.0501:00:48.90+00:20:256:039,9
143KĘDZIELEWSKI Łukasz 717Zawadzkiego szczecinSZCZECINM2 30-3963M 13400:00:0700:29:3201:00:32.7001:00:40.65+00:20:266:039,9
144BLICHARSKA Marta 54012 bzSZCZECINK2 30-397K 1000:00:0700:29:3601:00:32.7501:00:40.70+00:20:266:039,9
145STĘPIEŃ Adrian 1008AdiSZCZECINM2 30-3964M 13500:00:2200:30:5401:00:35.8501:00:58.35+00:20:296:039,9
146ALABRUDZIŃSKA Agnieszka 1423K2 30-398K 1100:00:0000:29:1901:00:39.4001:00:39.40+00:20:326:039,9
147BARSZCZEWSKI Jacek 522Zdrowo pieprznięciMORZYCZYNM3 40-4929M 13600:00:5000:30:1401:00:40.9001:01:31.70+00:20:346:049,9
148MATUSIAK Rafał 1278SZCZECINM1 16-2929M 13700:00:1000:29:3201:00:42.5001:00:52.75+00:20:366:049,9
149PONIEWIERKA Remigiusz 917Dragon 10IŁOWAM3 40-4930M 13800:00:1700:30:1001:00:42.6001:01:00.50+00:20:366:049,9
150SOBAŃSKA Karolina 987Skb dzikSZCZECINK2 30-399K 1200:00:0700:29:1201:00:48.5001:00:55.95+00:20:426:049,9
151SZYNTOR Mateusz 1026Gra runnersGRYFICEM1 16-2930M 13900:00:2500:30:1801:01:00.5501:01:26.00+00:20:546:069,8
152KONDELA Paweł 737Aktywne choszcznoCHOSZCZNOM3 40-4931M 14000:00:2700:30:2601:01:02.1001:01:29.35+00:20:556:069,8
153GRZYBOWSKI Przemysław 661Kp psp policeSZCZECINM3 40-4932M 14100:00:0600:30:1801:01:03.1501:01:10.00+00:20:566:069,8
154SKRZYPKOWSKI Łukasz 982LuksmasażSZCZECINM2 30-3965M 14200:00:0400:29:5601:01:13.0001:01:17.30+00:21:066:079,8
154MASYS Agnieszka 829Grupa malborkMALBORKK3 40-493K 1300:00:1200:30:5101:01:13.0001:01:25.25+00:21:066:079,8
156DUDKA Robert 612SZCZECINM2 30-3966M 14300:00:1500:31:2501:01:13.6001:01:29.55+00:21:076:079,8
157KWIATKOWSKA Aleksandra 779Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK1 16-292K 1400:00:0600:29:3601:01:14.6501:01:20.75+00:21:086:079,8
158SOWISZ Cezary 994Sowisz teamSZCZECINM4 50-5913M 14400:00:2600:30:1901:01:14.8001:01:40.85+00:21:086:079,8
159SZATANEK Ewa 1016DOBRAK3 40-494K 1500:00:1300:29:4901:01:16.5501:01:29.55+00:21:106:079,8
160WALCZAK Tadeusz 1264POLICEM4 50-5914M 14500:00:0400:29:4301:01:36.3501:01:40.95+00:21:296:099,7
161WOJTKOWIAK Rafał 1080SZCZECINM3 40-4933M 14600:00:2600:30:0701:01:40.0001:02:06.65+00:21:336:109,7
162CZYLKOWSKI Patryk 587100%egBANIEM2 30-3967M 14700:00:1500:29:5201:01:43.6501:01:58.95+00:21:376:109,7
163KLAUZINSKI Michał 721TANOWOM1 16-2931M 14800:00:0400:30:5601:01:45.3001:01:50.05+00:21:386:109,7
164ZADROŻNY Szymon 1106Wataha wałczWAŁCZM3 40-4934M 14900:00:1600:30:0101:01:47.0501:02:03.80+00:21:406:109,7
165CHODZICKI Janusz 573Zs zwyroleSZCZECINM1 16-2932M 15000:00:0700:29:5801:01:53.5501:02:01.40+00:21:476:119,7
166KOKOWSKI Jacek 1344SZCZECINM3 40-4935M 15100:00:1700:29:5601:01:56.3501:02:14.30+00:21:496:119,7
167DZIEMIANKO Ilona 617KOŁACZK1 16-293K 1600:00:3200:30:5501:01:57.6501:02:30.50+00:21:516:119,7
167SCHERFENBERG-KERL Katarzyna 965SZCZECINK2 30-3910K 1700:00:0300:30:5601:01:57.6501:02:01.00+00:21:516:119,7
169LUDWICZAK Jarosław 800Kościan teamKOSCIANM2 30-3968M 15200:00:0700:31:0001:02:04.4501:02:11.80+00:21:586:129,7
170KRZYWIEC Marcin 1347POLICEM2 30-3969M 15300:00:0600:29:3201:02:04.7001:02:11.00+00:21:586:129,7
171ZARĘBA Piotr 1110Kp psp policePOLICEM2 30-3970M 15400:00:0800:32:1301:02:18.2001:02:26.30+00:22:116:139,6
172GERLICH Michael 637Braunschweig hash house harriersUELZENM4 50-5915M 15500:00:0500:30:0901:02:22.8001:02:28.65+00:22:166:149,6
173ABRAMOWICZ Tomasz 1152SZCZECINM2 30-3971M 15600:00:1300:31:1601:02:25.0001:02:38.15+00:22:186:149,6
174KRYSIAK Dawid 1304Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM2 30-3972M 15700:00:2100:31:4601:02:27.0501:02:48.15+00:22:206:149,6
175SOWISZ Adrianna 995Sowisz teamSZCZECINK1 16-294K 1800:00:2700:31:0301:02:33.7001:03:01.35+00:22:276:159,6
176ZGUTKA Tomasz 1116Husaria race teamSZCZECINM3 40-4936M 15800:00:0400:30:0701:02:36.0001:02:40.35+00:22:296:159,6
177MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 816Husaria race teamBEZRZECZEK2 30-3911K 1900:00:0400:30:0701:02:36.1501:02:40.55+00:22:296:159,6
178REMLAJN Adam 943Grupa malborkMALBORKM3 40-4937M 15900:00:1200:30:4501:02:39.8501:02:52.10+00:22:336:169,6
179HERMANOWICZ Miłosz 670Zs zwyroleSZCZECINM2 30-3973M 16000:00:0700:31:0801:02:42.3501:02:50.30+00:22:356:169,6
180KOCZKODAJ Kamil 733SZCZECICNM2 30-3974M 16100:00:2800:31:0301:02:58.4001:03:27.25+00:22:516:179,5
181SZKUTNIK Arkadiusz 10192 brygada zmechanizowanaSTARGARDM4 50-5916M 16200:00:0200:31:0001:03:05.3501:03:07.80+00:22:586:189,5
182GRABOWSKA Joanna 648SpcTORUŃK3 40-495K 2000:00:1000:31:0601:03:11.3001:03:21.40+00:23:046:199,5
183BOSSENKO Dmitriy 553Dziki wrocławWROCŁAWM2 30-3975M 16300:00:4800:31:2401:03:13.6501:04:02.10+00:23:076:199,5
184QUESADO Paulo 939Dziki wroclawWROCLAWM2 30-3976M 16400:00:4700:32:0301:03:15.1001:04:02.25+00:23:086:199,5
185 1499  100:00:0800:30:4701:03:20.7001:03:29.05+00:23:146:209,5
186LACHOWICZ Blanka 785Husaria race teamSTARGARDK2 30-3912K 2100:00:0600:30:2401:03:21.0501:03:27.55+00:23:146:209,5
187RUTKOWSKA Anna 954Wataha wałczWAŁCZK4 50-591K 2200:00:1700:31:0001:03:22.4001:03:39.45+00:23:156:209,5
188SURGUCKA Iwona 1011W pogoni za duchemCHORZÓWK3 40-496K 2300:00:3100:32:0901:03:24.6501:03:56.30+00:23:186:209,5
189KLEPAKI Bartosz 723POLICEM2 30-3977M 16500:00:3400:31:3101:03:29.0001:04:03.30+00:23:226:209,5
190SKOKOWSKI Jacek 976Śrundunia szczecinSZCZECINM4 50-5917M 16600:00:2100:31:5401:03:29.8501:03:51.40+00:23:236:219,4
191KOZŁOWSKA Justyna 753Klub biegowy wikon nowa sólBYTOM ODRZAŃSKIK1 16-295K 2400:00:1000:31:2501:03:34.5501:03:44.65+00:23:286:219,4
192MAŁOCHA Klaudyna 822Biegacze świnoujścieŚWINOUJŚCIEK1 16-296K 2500:00:0000:30:4201:03:38.8501:03:38.85+00:23:326:219,4
193BLEW Wojciech 1334SZCZECINM4 50-5918M 16700:00:3600:31:4701:03:40.4501:04:17.15+00:23:346:229,4
194RASZEWSKI Damian 941SZCZECINM2 30-3978M 16800:00:1200:31:5501:03:42.6001:03:54.75+00:23:366:229,4
195JAKUBIAK Anna 679Raz szczecinSZCZECINK4 50-592K 2600:00:1900:31:1001:03:43.8501:04:02.90+00:23:376:229,4
196TOMCZAK Artur 1038Osp ocieszynOBORNIKIM2 30-3979M 16900:00:0900:31:0401:03:44.1001:03:53.10+00:23:376:229,4
197FRYDRYCH Michał 625Fc aquila szczecinSZCZECINM2 30-3980M 17000:00:1000:30:4201:03:49.5501:04:00.25+00:23:436:239,4
198LEWANDOWSKI Bartosz 794Ocr team włocławekFABIANKIM1 16-2933M 17100:00:1200:30:1801:03:49.9001:04:01.95+00:23:436:229,4
198ŁAWNICZAK Sebastian 801POLICEM3 40-4938M 17200:00:4200:30:2701:03:49.9001:04:31.95+00:23:436:229,4
200ZIÓŁKOWSKI Filip 111812 batalion dowodzenia ułanów podolskichSZCZECINM2 30-3981M 17300:00:1800:31:0801:03:51.3501:04:09.60+00:23:446:239,4
201MAJCHER Piotr 815Piła teamPIŁAM3 40-4939M 17400:00:0200:31:0101:03:55.6001:03:58.50+00:23:496:239,4
202BOCK Agnieszka 546Braunschweig hash house harriersMEINEK2 30-3913K 2700:00:0700:30:5301:03:58.8501:04:06.65+00:23:526:239,4
203KAMIŃSKI Kacper 710POLICEM2 30-3982M 17500:00:1500:31:2201:04:04.7501:04:20.25+00:23:586:249,4
204BOCK Udo 547Braunschweig hash house harriersMEINEM3 40-4940M 17600:00:0000:31:0001:04:06.5001:04:06.50+00:24:006:249,4
205JODŁOWSKA Ewa 700KROSNO ODRZK2 30-3914K 2800:00:2000:32:0801:04:11.2501:04:31.30+00:24:046:259,3
206ULASS Robert 1046MIERZYNM3 40-4941M 17700:00:2300:32:0101:04:12.9001:04:36.15+00:24:066:259,3
207PEDA Leszek 902POLICEM5 60+4M 17800:00:1800:32:1001:04:19.7001:04:37.75+00:24:136:259,3
208BŁAŻEJEWSKI Wojciech 543STARE CZARNOWOM2 30-3983M 17900:00:3000:32:5401:04:21.5001:04:51.50+00:24:156:269,3
209SKOCZYLAS Patryk 975Incom polskaSZCZECINM1 16-2934M 18000:00:2600:32:4501:04:21.6001:04:48.00+00:24:156:269,3
210ADAMSKA Barbara 503Duolife teamSZCZECINK1 16-297K 2900:00:0200:30:2001:04:22.1501:04:25.05+00:24:156:269,3
211ZIELIŃSKA Michał 1117POLICEM1 16-2935M 18100:01:0000:34:5901:04:22.3001:05:22.60+00:24:156:269,3
212ŻELISKO Łukasz 11242kpzmotSZCZECINM1 16-2936M 18200:00:1100:30:5401:04:22.8001:04:34.25+00:24:166:269,3
213MURAWSKA Wioletta 852Kb dzik policePOLICEK4 50-593K 3000:00:0500:31:1701:04:25.8001:04:31.50+00:24:196:269,3
214SKRZYPIEC Andrzej 981Mkl maraton świnoujścieŚWINOUJŚCIEM5 60+5M 18300:00:4000:32:3401:04:27.5501:05:08.10+00:24:216:269,3
215MĄDRAWSKI Tomasz 836SZCZECINM3 40-4942M 18400:00:0600:31:3001:04:30.0001:04:36.75+00:24:236:279,3
216CZYNSZAK Krystian 1146STARGARDM3 40-4943M 18500:00:5800:33:5801:04:35.2001:05:33.55+00:24:286:279,3
217PIEKARSKI Kamil 908SKARBIMIERZYCEM2 30-3984M 18600:00:0700:32:0001:04:36.2001:04:43.65+00:24:296:279,3
218KRAWIEC Mateusz 757OLECKOM1 16-2937M 18700:00:1500:33:0701:04:37.5001:04:53.10+00:24:316:279,3
219PILAWSKI Piotr 1352POLICEM1 16-2938M 18800:00:2900:32:1101:04:37.7501:05:07.65+00:24:316:279,3
220ZDUNEK Piotr 1112SZCZECINM2 30-3985M 18900:00:2800:31:1601:04:37.8501:05:06.65+00:24:316:279,3
221KACZOR Mariusz 707Gimela teamZIELONA GÓRAM2 30-3986M 19000:00:2500:32:2201:04:40.9501:05:06.05+00:24:346:289,3
222SYCHEL Magdalena 1014POLICEK2 30-3915K 3100:00:1000:32:0501:04:42.9001:04:53.00+00:24:366:289,3
223OLESZEK Krzysztof 883Stargard. ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-3987M 19100:00:5800:33:5801:04:43.5001:05:41.55+00:24:376:289,3
224KOSTRZEWA Mariusz 744Dzikie wieprze crmWAŁCZM3 40-4944M 19200:00:0200:29:4601:04:45.6501:04:48.30+00:24:396:289,3
225DOBRYCKI Piotr 599Bridgestone stargard runnersSZCZECINM3 40-4945M 19300:00:4500:32:2301:04:47.2501:05:32.85+00:24:406:289,3
226MAJKA Dariusz 817Herr dariuszŚWINOUJŚCIEM2 30-3988M 19400:00:1300:32:4701:04:49.0001:05:02.65+00:24:426:289,3
227CHODYNIECKI Tomasz 572WARZYMICEM2 30-3989M 19500:00:2200:31:5501:04:52.5001:05:15.15+00:24:466:299,2
228KLIMEK Paweł 728PILCHOWOM2 30-3990M 19600:00:4100:34:1601:04:59.2001:05:40.65+00:24:526:299,2
229CZYŻEWSKI Mateusz 592SZCZECINM2 30-3991M 19700:00:3000:31:4401:05:06.9501:05:37.25+00:25:006:309,2
230CZYŻEWSKA Mirosława 591SZCZECINK2 30-3916K 3200:00:3000:31:4401:05:08.3501:05:39.30+00:25:016:309,2
231MATUSZAK Mateusz 833Matuszak teamSZCZECINM1 16-2939M 19800:00:3200:33:2001:05:15.7501:05:48.20+00:25:096:319,2
232KUCHARCZYK Robert 764RungryfGRYFICEM3 40-4946M 19900:00:1100:32:4201:05:19.0501:05:30.40+00:25:126:319,2
233CARŁO Marcin 568Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM3 40-4947M 20000:00:1200:34:5501:05:19.4001:05:31.75+00:25:126:319,2
234HAJDUK Maciej 663SZCZECINM3 40-4948M 20100:00:1900:32:0101:05:24.5001:05:44.25+00:25:186:329,2
235MASZKIEWICZ Mariusz 831Dziki wrocławWROCŁAWM1 16-2940M 20200:00:4700:31:4601:05:25.3001:06:13.10+00:25:186:329,2
236MLECZEK Roman 846Babinek biegaSZCZECINM3 40-4949M 20300:00:1600:33:0301:05:30.6501:05:47.60+00:25:246:339,2
237BUDNY Wojciech 562SZCZECINM2 30-3992M 20400:00:0400:30:4001:05:37.4501:05:42.35+00:25:316:339,1
238SZYMAŃSKA Jolanta 1023MOSTYK2 30-3917K 3300:00:3200:32:4801:05:39.9001:06:12.05+00:25:336:349,1
239ŻUROWSKA Agnieszka 1126SZCZECINK3 40-497K 3400:00:2400:32:3901:05:44.2001:06:08.50+00:25:376:349,1
240STROJNA-GRZYBOWSKA Marta 1009Kalmar runnersSZCZECINK2 30-3918K 3500:00:0800:32:2201:05:45.8501:05:54.45+00:25:396:349,1
241MARTUSZEWSKI Ryszard 827WAŁCZM3 40-4950M 20500:00:2800:30:2301:05:52.3001:06:20.65+00:25:456:359,1
242NASKRĘT Dariusz 863MUROWANA GOSLINAM3 40-4951M 20600:00:3100:33:5901:06:01.6501:06:33.50+00:25:556:369,1
243MOSZYŃSKI Patryk 850Husaria race teamSZCZECINM1 16-2941M 20700:00:1900:30:3401:06:01.9501:06:21.30+00:25:556:369,1
244SZWARC Ewa 1356SZCZECINK2 30-3919K 3600:00:1400:32:3401:06:05.0001:06:19.15+00:25:586:369,1
245LANG Monika 786AwlWIERZCHOWOK1 16-298K 3700:00:5700:33:0301:06:07.4001:07:04.70+00:26:006:369,1
246BIRULA Michał 538SZCZECINM2 30-3993M 20800:00:0300:30:4801:06:13.4001:06:17.20+00:26:066:379,1
247OGRODZIŃSKI Przemysław 880SZCZECINM2 30-3994M 20900:00:1100:33:4201:06:16.8501:06:28.50+00:26:106:379,1
248KASPRZYK Bogdan 1426Km psp koszalinMŚCICEM3 40-4952M 21000:00:1800:33:1201:06:27.5501:06:46.30+00:26:216:389,0
249GOZDYRA Darek 646SZCZECINM3 40-4953M 21100:00:2000:31:4901:06:31.2501:06:52.15+00:26:246:399,0
250GŁADYSZ Jarosław 640KOBYLANKAM2 30-3995M 21200:00:1900:31:3001:06:37.5501:06:57.05+00:26:316:399,0
251KURDZIEL Michał 777SZCZECINM2 30-3996M 21300:00:5300:33:4701:06:40.9001:07:34.25+00:26:346:409,0
252KAWECKA Anna 1386Kobiece bieganieGOLENIOWK2 30-3920K 3800:00:2100:33:3001:06:41.4001:07:03.05+00:26:346:409,0
253ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 1129Nie prowokuj lochyMIERZYNK2 30-3921K 3900:00:1200:33:0901:06:45.5501:06:58.20+00:26:396:409,0
254GADOWSKI Wojciech 628Nie prowokuj lochyMIERZYNM2 30-3997M 21400:00:1300:33:0801:06:45.6501:06:58.65+00:26:396:409,0
255HNAT Rafał 671Wataha wałczWAŁCZM3 40-4954M 21500:00:1900:31:3401:06:46.2501:07:05.55+00:26:396:409,0
256ŚWIERCZ Dariusz 1030Watacha wałczWAŁCZM4 50-5919M 21600:00:1700:32:0001:06:48.0501:07:05.50+00:26:416:409,0
257KAMIONKA Andrzej 711Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM2 30-3998M 21700:00:1100:32:4201:06:48.9001:07:00.60+00:26:426:409,0
258BILIŃSKI Zbigniew 536SZCZECINM4 50-5920M 21800:00:3500:33:1201:06:50.7001:07:26.10+00:26:446:419,0
259PTAK Daniel 933Husaria race teamGOLCZEWOM2 30-3999M 21900:00:1300:31:5801:06:51.1001:07:04.65+00:26:446:419,0
260PTAK Patrycja 932Husaria race teamGOLCZEWOK2 30-3922K 4000:00:1200:31:5901:06:51.8501:07:04.70+00:26:456:419,0
261WIECZOREK Jakub 1063STARGARDM1 16-2942M 22000:00:1700:33:2501:07:01.1501:07:18.80+00:26:546:429,0
262ORNATEK Paweł 887SZCZECINM2 30-39100M 22100:00:2600:33:5301:07:04.9501:07:31.30+00:26:586:428,9
263KOLEJ Monika 734Dzikie dziki gorzówGORZÓW WLKP.K3 40-498K 4100:00:0000:33:3101:07:06.2001:07:06.20+00:26:596:428,9
264MOSKWA Martyna 848Go sport/masz przebieganeSZCZECINK1 16-299K 4200:00:1100:33:4201:07:06.3501:07:17.40+00:26:596:428,9
265BRATKO Przemysław 554SZCZECINM1 16-2943M 22200:00:4300:33:0701:07:07.0501:07:50.90+00:27:006:428,9
266GÓRNIAK Joanna 1391JĘCZYDÓŁK4 50-594K 4300:00:0300:32:4801:07:15.6001:07:19.10+00:27:096:438,9
267CIESZYNSKI Wojciech 582PNIEWOM3 40-4955M 22300:00:1600:31:4301:07:16.1501:07:33.00+00:27:096:438,9
268FUDRO Edward 627POLICEM5 60+6M 22400:00:3400:33:2101:07:23.3001:07:58.20+00:27:166:448,9
269KORZENIAK Wojciech 741KISIELICEM1 16-2944M 22500:00:3600:33:5601:07:26.8501:08:02.95+00:27:206:448,9
270MIKICIUK Natalia 841SZCZECINK1 16-2910K 4400:00:3500:33:5701:07:26.9501:08:02.65+00:27:206:448,9
271ORNATEK Łukasz 888SZCZECINM2 30-39101M 22600:00:2600:33:5401:07:30.2001:07:56.65+00:27:236:458,9
272STRZEMIŃSKI Bartłomiej 1010SZCZECINM1 16-2945M 22700:00:2400:33:3001:07:32.7501:07:57.05+00:27:266:458,9
273KOWALSKI Daniel 749Dragon 10KOŚCIELEC 15 BM2 30-39102M 22800:00:1800:31:1001:07:35.7001:07:54.20+00:27:296:458,9
274SOWA Krzysztof 992SZCZECINM2 30-39103M 22900:00:1700:32:3301:07:42.2001:07:59.95+00:27:356:468,9
275BLOK Mariusz 1252LÖCKNITZ, NIEMCYM2 30-39104M 23000:00:1900:32:0901:07:47.8001:08:06.80+00:27:416:468,9
276SITEK Alfred 971SZCZECINM2 30-39105M 23100:00:4300:33:1401:07:48.9001:08:32.05+00:27:426:468,8
277KUSTRA Paulina 1392Bbl policePOLICERodzina K+K1K 4500:00:0800:32:4301:07:50.1001:07:58.85+00:27:436:478,8
278HRYNIŁO Marcin 1407Bemo MotorsSZCZECINM3 40-4956M 23200:00:3600:34:5701:08:10.2001:08:46.35+00:28:036:498,8
279DIKTA Anna 59623. baza lotnictwa taktycznegoMIŃSK MAZOWIECKIK1 16-2911K 4600:00:4700:33:1201:08:11.5501:08:59.20+00:28:056:498,8
280MAKSAJDA Dariusz 818SZCZECINM3 40-4957M 23300:00:2400:34:0001:08:15.5501:08:40.25+00:28:096:498,8
281KLIMEK Krzysztof 727SZCZECINM3 40-4958M 23400:00:5600:34:3901:08:15.7501:09:12.65+00:28:096:498,8
282JAROSŁAWSKA Sandra 687GOLENIÓWK1 16-2912K 4700:00:1000:33:1301:08:16.5501:08:27.30+00:28:106:498,8
283BUBEŁA Tomasz 1335GDAŃSKM3 40-4959M 23500:00:3400:33:4101:08:20.7501:08:55.35+00:28:146:508,8
284RYŻ Arkadiusz 956POLICEM2 30-39106M 23600:00:0700:30:4101:08:26.3501:08:33.50+00:28:196:508,8
285TOMCZAK Joanna 1039Osp ocieszynOBORNIKIK2 30-3923K 4800:00:0900:32:5801:08:36.9501:08:46.15+00:28:306:518,7
286STEFAŃCZYK Przemysław 1002Gazela świnoujścieŚWINOUJŚCIEM3 40-4960M 23700:00:1700:33:1901:08:38.6501:08:55.80+00:28:326:518,7
287STEFAŃCZYK Małgorzata 1001Gazela świnoujścieŚWINOUJŚCIEK3 40-499K 4900:00:1600:33:2001:08:39.1001:08:55.70+00:28:326:518,7
288GONTEK Łukasz 643Łosoś t.e.a.m.SŁUPSKM2 30-39107M 23800:00:0800:33:4801:08:43.7501:08:51.85+00:28:376:528,7
289KRUBER Piotr 758SZCZECINM2 30-39108M 23900:00:1300:33:4201:08:49.2501:09:02.30+00:28:426:528,7
290PAWŁASZEK Lech 898Drużyna pBEZRZECZEM2 30-39109M 24000:00:2300:31:0701:08:49.4001:09:12.65+00:28:426:528,7
290KRUBER Katarzyna 759SZCZECINK2 30-3924K 5000:00:1200:33:4301:08:49.4001:09:02.25+00:28:426:538,7
292BIAŁKOWSKA Katarzyna 1151Kobiece bieganieSIADŁO DOLNEK3 40-4910K 5100:00:3800:33:1501:08:50.3001:09:28.65+00:28:436:538,7
293SZULC Marcin 1021POLICEM2 30-39110M 24100:00:2900:32:4001:08:56.7001:09:26.60+00:28:506:538,7
294PYREK Iwona 938WAŁCZK2 30-3925K 5200:00:2300:34:0201:08:59.1001:09:22.50+00:28:526:538,7
295PIERŚCIŃSKI Sławomir 910POLICEM3 40-4961M 24200:00:3200:34:1501:09:01.0501:09:33.25+00:28:546:548,7
296KUCZA Szymon 7672 kpzmotSZCZECINM1 16-2946M 24300:00:1100:31:2901:09:14.9501:09:25.95+00:29:086:558,7
297WOJSZCZYK Marlena 1079Tryton bike teamSZCZECINK2 30-3926K 5300:00:4700:35:1901:09:15.4501:10:02.95+00:29:096:558,7
298CHUDZIŃSKI Bartosz 577SZCZECINM3 40-4962M 24400:00:2700:35:3701:09:18.7501:09:46.45+00:29:126:558,7
299BOBROWICZ Jakub 545T.ch. szczecinWEŁTYŃM2 30-39111M 24500:00:0500:32:2101:09:21.1501:09:26.70+00:29:146:568,7
300ROGOWSKA Agnieszka 945Piękni i bestieGDYNIAK2 30-3927K 5400:00:3700:34:0901:09:21.6001:09:58.85+00:29:156:568,7
301BŁAZIAK Sebastian 542SZCZECINM2 30-39112M 24600:00:5400:35:2901:09:22.1001:10:17.00+00:29:156:568,6
302WRÓBLEWSKI Jarosław 1098Raz szczecinSZCZECINM3 40-4963M 24700:00:1900:33:2501:09:36.9001:09:56.80+00:29:306:578,6
303JAWORSKI Dawid 1400SZMERFPOLICEM1 16-2947M 24800:00:3900:31:2101:09:38.2001:10:17.80+00:29:316:578,6
304BOBEL Urszula 544GOLENIÓWK2 30-3928K 5500:00:3200:34:3001:09:39.0501:10:12.00+00:29:326:588,6
305ŁUKASZEWSKI Michał 809POLICEM2 30-39113M 24900:00:2800:33:2101:09:46.3501:10:15.00+00:29:396:588,6
306WYSZKOWSKI Michał 1102SZCZECINM2 30-39114M 25000:00:5400:35:4401:09:52.1001:10:46.55+00:29:456:598,6
307DOMAGALSKI Sławomir 604Skb dzikSZCZECINM3 40-4964M 25100:00:2100:33:2301:09:54.4501:10:15.75+00:29:486:598,6
308WILCZOPOLSKI Kamil 1265SZCZECINM1 16-2948M 25200:00:2900:33:0301:09:55.6501:10:25.25+00:29:496:598,6
309TRUKAWKA Andrzej 1040SZCZECINM2 30-39115M 25300:00:2600:33:2201:09:58.7501:10:25.70+00:29:526:598,6
310ZEMANKIEWICZ Łukasz 1114Kanał 6amSZCZECINM2 30-39116M 25400:00:2200:33:0301:10:06.2001:10:28.65+00:29:597:008,6
311MAŁOCHA Mariusz 821Dziady ocrŚWINOUJŚCIEM3 40-4965M 25500:00:2600:34:2001:10:12.6001:10:39.45+00:30:067:018,5
312MAŁOCHA Adam 823Biegacze świnoujścieŚWINOUJŚCIEM1 16-2949M 25600:00:2600:34:2001:10:12.8501:10:38.95+00:30:067:018,5
313KNIOŁA Agnieszka 729Piła teamPIŁAK2 30-3929K 5600:00:0400:34:4101:10:15.0501:10:19.35+00:30:087:018,5
314MATUSZAK Anita 832SZCZECINK3 40-4911K 5700:00:3100:34:1601:10:20.9001:10:52.00+00:30:147:028,5
315MATYSIAK Sławomir 835CHRZANÓWM2 30-39117M 25700:00:1900:35:1401:10:23.7501:10:43.10+00:30:177:028,5
316JĘDRYKA Anna 698TRZEBINIAK1 16-2913K 5800:00:1700:35:1601:10:25.0501:10:42.80+00:30:187:028,5
317BIEGANSKI Tomasz 530SZCZECINM2 30-39118M 25800:00:0400:32:5101:10:32.5501:10:36.60+00:30:267:038,5
318NIEWADZIK Ula 868SZCZECINK3 40-4912K 5900:00:2600:34:0101:10:39.4001:11:05.50+00:30:327:038,5
319STRELCOW Krzysztof 1149SZCZECINM3 40-4966M 25900:00:1100:34:3401:10:42.6501:10:54.10+00:30:367:048,5
320BĄK Sebastian 526Łosoś t.e.a.m.JEZIERZYCEM2 30-39119M 26000:00:0800:34:2901:10:44.6001:10:53.25+00:30:387:048,5
321CHODAK Monika 571Husaria race team73-110 STARGARDK3 40-4913K 6000:00:0600:33:2801:10:48.2001:10:55.05+00:30:417:048,5
322WOŁOSZYN Konrad 1085Adrenalina teamSZCZECINM3 40-4967M 26100:00:2000:33:3201:10:59.7501:11:20.10+00:30:537:068,5
323JUSINSKA Anna 703Kbsprint swidwinSLAWOBORZEK3 40-4914K 6100:00:3100:35:4501:11:00.0501:11:31.15+00:30:537:068,5
324SZCZYPEK Ola 1018AdrenalinaSZCZECINK2 30-3930K 6200:00:1900:33:3301:11:00.5001:11:20.10+00:30:547:068,4
325GAJEK Łukasz 629Gimela teamZIELONA GÓRAM2 30-39120M 26200:00:2500:37:3201:11:06.5501:11:31.80+00:31:007:068,4
326BIAZIK Piotr 529NOWA SÓLM2 30-39121M 26300:00:2400:37:3301:11:07.0501:11:31.90+00:31:007:068,4
327WOJSZCZYK Michał 1078Bridgestone stargard runnersSZCZECINM2 30-39122M 26400:00:4400:35:2301:11:08.2501:11:52.95+00:31:017:068,4
328POSZUMSKA Gabriela 923SZCZECINK1 16-2914K 6300:00:1500:34:3001:11:10.6501:11:26.30+00:31:047:078,4
329LIPSKI Łukasz 796BiegohollicaSZCZECINM2 30-39123M 26500:00:1400:36:3701:11:10.9501:11:25.20+00:31:047:078,4
330KOTWICKI Mariusz 747SZCZECINM2 30-39124M 26600:00:4400:35:2701:11:11.8001:11:56.55+00:31:057:078,4
331JAKUBIK Anna 680Husaria race teamSZCZECINK1 16-2915K 6400:00:0400:34:2501:11:25.8001:11:30.70+00:31:197:088,4
332WRÓBLEWSKI Janusz 1099PołupinPOŁUPINM4 50-5921M 26700:00:2000:34:2401:11:27.3001:11:47.35+00:31:207:088,4
333ŻUROWSKI Jarosław 1127SZCZECINM3 40-4968M 26800:00:2600:35:2101:11:35.7001:12:01.85+00:31:297:098,4
334SIELICKI Patryk 970SZCZECINM1 16-2950M 26900:00:3800:35:3901:11:37.6501:12:16.10+00:31:317:098,4
335CIEŚLA Beata 583Zabiegani goleniówGOLENIÓWK4 50-595K 6500:00:3200:34:5001:11:41.5501:12:13.80+00:31:357:108,4
336GEILICH Katja 634Braunschweig hash house harriersBRAUNSCHWEIGK2 30-3931K 6600:00:0700:35:1701:11:46.4001:11:54.35+00:31:397:108,4
337KOZAK Mirosław 752SZCZECINM2 30-39125M 27000:00:2800:34:4901:11:50.2001:12:18.50+00:31:437:118,4
338WIECZOREK Mariusz 1060SZCZECINM3 40-4969M 27100:00:3400:34:0301:11:56.0001:12:30.90+00:31:497:118,3
339FIJOŁEK Krzysztof 623Viking bike teamPOLICEM3 40-4970M 27200:00:3000:35:3001:11:58.0501:12:28.10+00:31:517:118,3
340LEWANDOWSKA Dorota 792Loszki i warchlakiPOLICEK3 40-4915K 6700:00:3700:35:4001:11:58.4001:12:35.80+00:31:517:118,3
341GRALEWICZ Robert 650Murowane morsyMUROWANA GOŚLINAM3 40-4971M 27300:00:4200:37:1401:12:03.7501:12:46.05+00:31:577:128,3
342GUTOWSKI Paweł 662Emka stargardSTARGARDM2 30-39126M 27400:00:4800:38:2701:12:05.2501:12:54.00+00:31:587:128,3
343ROSZAK Weronika 1354Ciuwer teamSZCZECINK1 16-2916K 6800:00:2800:36:1801:12:12.5001:12:40.80+00:32:067:138,3
344WITKOWSKA Kamila 1075POLICEK2 30-3932K 6900:00:0900:35:4301:12:21.9501:12:31.45+00:32:157:148,3
345SMOCZYK Łukasz 985POLICEM1 16-2951M 27500:00:5100:36:4901:12:24.8001:13:16.55+00:32:187:148,3
346WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1077Stargard,ja się nie ścigamSTARGARDM4 50-5922M 27600:00:5600:38:1601:12:26.0501:13:23.00+00:32:197:148,3
347WOJCIECHOWSKI Maksymilian 1411Stargard ja się nie scigamSTARGARDM1 16-2952M 27700:00:5600:38:1701:12:26.6501:13:23.45+00:32:207:148,3
348PAWLUŚ Tomasz 897Wolni w bieguTANOWOM2 30-39127M 27800:00:3000:35:4901:12:26.8501:12:57.15+00:32:207:148,3
349ELERT Mariusz 620PaprykarzeSZCZECINM2 30-39128M 27900:00:2000:33:0901:12:29.4501:12:50.30+00:32:237:158,3
350 1424  200:00:2800:32:5001:12:33.9001:13:01.90+00:32:277:158,3
351ZABROCKI Karol 1105ŚWINOUJŚCIEM2 30-39129M 28000:00:1600:35:4501:12:44.1001:13:00.65+00:32:377:168,2
352MAJ Patryk 812Bar dancerzSZCZECINM1 16-2953M 28100:00:1000:34:4601:12:52.9501:13:03.85+00:32:467:178,2
353GUMOWSKI Daniel 1257POLICEM3 40-4972M 28200:00:0600:34:1401:12:56.9001:13:03.55+00:32:507:178,2
354WIERZCHOWSKI Arkadiusz 1067Bridgestone stargard runnersSTARGARDM3 40-4973M 28300:00:5800:38:1501:12:59.4501:13:57.90+00:32:537:178,2
355BAUMGART Grzegorz 524Stargard. ja się nie ścigam!STARGARDM2 30-39130M 28400:00:5600:38:1701:13:00.4501:13:56.90+00:32:547:188,2
356GANCKE Grzegorz 631POLICEM3 40-4974M 28500:00:1000:32:0801:13:03.3001:13:13.90+00:32:567:188,2
357NICEWICZ Beata 865Ubawieni po pachy vDOBRAK3 40-4916K 7000:00:4000:34:5901:13:05.3501:13:45.75+00:32:587:188,2
358NASIADEK Arkadiusz 862SZCZECINM3 40-4975M 28600:00:2900:35:5101:13:06.4001:13:35.55+00:32:597:188,2
359BŁASIAK Radosław 1133SZCZECINM3 40-4976M 28700:00:4200:36:5801:13:07.1501:13:50.00+00:33:007:188,2
360RAWA Donata 942DOBRAK3 40-4917K 7100:00:2500:35:1201:13:07.3001:13:32.45+00:33:007:188,2
361NIEWIADOMSKA Magda 869Kobiece bieganieWARZYMICEK2 30-3933K 7200:00:4600:37:4601:13:28.2501:14:14.55+00:33:217:208,2
362DOBACZEWSKA-WASEK Ewa 597BEZRZECZEK3 40-4918K 7300:00:0000:35:3501:13:32.5501:13:32.55+00:33:267:218,2
363ŁEMPKOWSKI Janusz 806Dll partnersPOLICEM3 40-4977M 28800:00:1900:35:5101:13:35.6501:13:55.25+00:33:297:218,2
364ŁEMPKOWSKA Beata 805Dll partnersPOLICEK3 40-4919K 7400:00:1900:35:5101:13:36.1501:13:55.15+00:33:297:218,2
365PRZYBYSZ Katarzyna 929SZCZECINK2 30-3934K 7500:00:2300:35:5001:13:38.0501:14:01.70+00:33:317:218,1
366ŚWITALSKA Edyta 1032Szczecińskie centrum treningu personalnegoSZCZECINK3 40-4920K 7600:00:2000:36:0201:13:42.2001:14:02.45+00:33:357:228,1
367ISKRA Angelika 675SZCZECINK1 16-2917K 7700:00:1700:35:4501:13:42.5001:13:59.65+00:33:367:228,1
368PIESYK Damian 911Loszki i warchlakiPOLICEM2 30-39131M 28900:00:3900:37:0001:13:42.5501:14:21.75+00:33:367:228,1
369BOROWSKI Tomasz 552SZCZECINM1 16-2954M 29000:00:1700:35:4501:13:42.6501:14:00.30+00:33:367:228,1
370ŁEBKOWSKI Karol 802GRYFINOM2 30-39132M 29100:00:3100:36:2001:13:46.0501:14:17.60+00:33:397:228,1
371PUPEK Małgorzata 935SZCZECINK2 30-3935K 7800:00:3100:36:2101:13:46.2001:14:17.40+00:33:397:228,1
372JAROSŁAWSKA Jowita 688SZCZECINK2 30-3936K 7900:00:0900:35:4901:13:49.3501:13:58.90+00:33:427:228,1
373JAKUBOWSKA Anna 683SZCZECINK2 30-3937K 8000:00:2100:36:2801:13:52.1001:14:13.40+00:33:457:238,1
374MATYSEK Ireneusz 1147Komandos wałeckiWAŁCZM5 60+7M 29200:00:3600:34:0501:13:57.8501:14:34.60+00:33:517:238,1
375BRZESKA Ewa 557STRZELCE KRAJEŃSKIEK1 16-2918K 8100:00:2200:34:4101:13:59.5001:14:21.55+00:33:537:238,1
376JAWORSKI Krystian 1399SZMERFPOLICEM1 16-2955M 29300:00:4100:34:1101:14:13.6501:14:54.80+00:34:077:258,1
377GREGUŁA Joanna 1421K1 16-2919K 8200:00:4600:37:1901:14:23.4001:15:09.75+00:34:167:268,1
378GRABOWSKI Maciej 649TANOWOM2 30-39133M 29400:00:0500:35:0201:14:25.3501:14:30.55+00:34:187:268,1
379WIECZOREK Magdalena 1061STARGARDK3 40-4921K 8300:00:1800:36:4601:14:31.5001:14:49.55+00:34:257:278,1
380KNOT Martyna 731Piękni i bestieBORKOWOK2 30-3938K 8400:00:3500:35:3001:14:38.3501:15:13.70+00:34:317:278,0
381CIEPIELA Dariusz 580BiegohollicaSZCZECINM2 30-39134M 29500:00:1100:36:4101:14:42.6001:14:53.75+00:34:367:288,0
382ULASS Patrycja 1045MIERZYNK1 16-2920K 8500:00:3700:38:1001:14:50.8001:15:28.20+00:34:447:298,0
383LEŚNIEWSKI Wojciech 791-M3 40-4978M 29600:00:3100:38:4001:14:50.8501:15:21.95+00:34:447:298,0
384KUKUROWSKA Sylwia 768Dll partnersPOLICEK3 40-4922K 8600:00:3000:38:0401:14:51.2501:15:21.95+00:34:447:298,0
385ADAMSKA Karolina 504Duolife teamSZCZECINK1 16-2921K 8700:00:0300:35:4101:14:54.9001:14:58.25+00:34:487:298,0
386ŻAK Jakub 1122Chude bykiSTĄPORKÓWM1 16-2956M 29700:00:1300:35:0501:15:01.0501:15:14.65+00:34:547:308,0
387WOŹNIAK Beata 1089KOZIEGŁOWYK3 40-4923K 8800:00:4400:37:5501:15:12.2001:15:56.30+00:35:057:318,0
388JAKUBOWSKA Aneta 682DzikusPOLICZNAK3 40-4924K 8900:00:4700:37:4501:15:20.7501:16:08.55+00:35:147:328,0
389ZAMOŻNY Anna 1109SZCZECINK2 30-3939K 9000:00:2100:36:2801:15:22.0001:15:43.00+00:35:157:328,0
390 428  300:00:2100:36:2801:15:22.0501:15:43.60+00:35:157:328,0
391JA Małgorzata 1142Kobiece bieganieSZCZECINK3 40-4925K 9100:00:4600:37:4601:15:23.5501:16:09.65+00:35:177:328,0
392SMOLINSKI Artur 986SZCZECINM3 40-4979M 29800:00:4100:37:1901:15:24.0001:16:05.00+00:35:177:328,0
393KACZMAREK Kazimierz 1258Bros teamSZCZECINM4 50-5923M 29900:00:3200:35:2801:15:25.3501:15:58.25+00:35:187:328,0
394MARCHIEL Lena 825SZCZECINK4 50-596K 9200:00:4000:38:1401:15:33.4001:16:13.85+00:35:267:337,9
395SAMBORSKI Radek 961KOSTRZYN NAD ODRĄM1 16-2957M 30000:00:5900:35:1001:15:36.6501:16:36.45+00:35:307:337,9
396KUPNIEWSKA Aleksandra 776Kompas teamPOLICEK2 30-3940K 9300:00:2900:37:3301:15:40.2001:16:09.75+00:35:337:347,9
397KLESZOWSKI Daniel 724SZCZECINM3 40-4980M 30100:00:3200:37:3101:15:41.1001:16:13.75+00:35:347:347,9
398DOBIECKA Joanna 598STAGARDK2 30-3941K 9400:00:3600:37:5901:15:50.4501:16:26.70+00:35:447:357,9
399NADOBNA Kamila 856Stargard ja się nie scigamSTARGARDK2 30-3942K 9500:00:3500:38:0001:15:50.6001:16:26.50+00:35:447:357,9
400IZYDORCZYK Kinga 677Stargard ja się nie scigamSTARGARDK2 30-3943K 9600:00:3500:38:0001:15:51.6501:16:27.50+00:35:457:357,9
401NOWACZYK Wojciech 1281SZCZECINM2 30-39135M 30200:00:4300:37:1201:15:58.3001:16:41.55+00:35:517:357,9
402SZAKOŁA Paweł 1015MIERZYNM2 30-39136M 30300:00:3600:39:1301:16:04.5501:16:41.50+00:35:587:367,9
403ŚWIETLIK Alicja 1031SZCZECINK3 40-4926K 9700:00:2400:37:3801:16:05.7501:16:30.45+00:35:597:367,9
404TOKARCZYK Marta 1035SZCZECINK3 40-4927K 9800:00:3900:35:3401:16:07.9501:16:47.50+00:36:017:367,9
405GRODZIŃSKI Arkadiusz 653Stargardzki klub morsów miedwianieSTARGARDM3 40-4981M 30400:00:4800:37:1701:16:15.3001:17:04.10+00:36:087:377,9
406KWIATKOWSKA Julita 780STARGARDK2 30-3944K 9900:00:2300:37:5301:16:28.1001:16:52.05+00:36:217:387,8
407HARNER Jacek 667Panda i bandaPOLICEM2 30-39137M 30500:01:0000:38:0901:16:33.9501:17:34.25+00:36:277:397,8
408PCIONEK Jacek 900SZCZECINM2 30-39138M 30600:00:3600:35:3801:16:39.1501:17:15.95+00:36:327:397,8
409TUMANOWICZ Tomasz 1041GRYFICEM3 40-4982M 30700:00:3600:35:2501:16:41.1501:17:17.85+00:36:347:407,8
410JÓZEFOWICZ Anna 702Piękni i bestieGDYNIAK2 30-3945K 10000:00:3700:36:5601:16:41.2501:17:18.65+00:36:347:407,8
411SAJKOWSKI Kamil 959Zespół niespokojnych nógSZCZECINM1 16-2958M 30800:00:0500:38:3101:16:44.4001:16:49.45+00:36:377:407,8
412WITKOWSKA Anna 535NiezrzeszonaPOLICEK3 40-4928K 10100:00:0400:38:3201:16:45.7501:16:50.40+00:36:397:407,8
413SKIBA Michał 974Parkrun szczecinSZCZECINM2 30-39139M 30900:00:2200:38:3201:16:51.5501:17:13.60+00:36:457:417,8
414GAUDEN Piotr 633Spc/km umk toruńTORUŃM3 40-4983M 31000:00:4200:38:2001:16:52.0001:17:34.85+00:36:457:417,8
415MISTAK Paula 845NiezdecydowaniGORZÓW WLKP.K2 30-3946K 10200:00:2900:37:3401:16:53.5001:17:22.95+00:36:477:417,8
416OLICHWER Rafał 884POZNAŃM1 16-2959M 31100:00:2900:37:1001:16:55.9501:17:25.20+00:36:497:417,8
417KLIMECKI Michał 726Cross freaks goleniówGOLENIÓWM2 30-39140M 31200:00:3100:37:3001:16:58.0001:17:29.95+00:36:517:417,8
418KLIMECKA Katarzyna 725GOLENIÓWK2 30-3947K 10300:00:3000:37:2901:16:59.2001:17:29.85+00:36:527:417,8
419DRZEWIECKI Arkadiusz 608Biegacze świnoujścieŚWINOUJŚCIEM4 50-5924M 31300:00:4000:39:4201:17:05.2001:17:45.45+00:36:587:427,8
420BIEGAŃSKI Piotr 532SZCZECINM2 30-39141M 31400:00:0400:35:3301:17:05.6501:17:10.25+00:36:597:427,8
421DRZEWIECKA Agnieszka 607Biegacze świnoujścieŚWINOUJŚCIEK3 40-4929K 10400:00:3900:38:3101:17:06.3001:17:45.65+00:36:597:427,8
422WRÓBLEWSKA Małgorzata 1096PołupinPOŁUPINK3 40-4930K 10500:00:2000:37:1301:17:16.8001:17:37.00+00:37:107:437,8
423MATUSZAK Kamila 834Matuszak teamSZCZECINK1 16-2922K 10600:00:3200:39:0001:17:19.1001:17:51.55+00:37:127:437,8
424OSTOLSKA Sylwia 890SZCZECINK3 40-4931K 10700:00:5300:38:3701:17:20.0001:18:13.70+00:37:137:447,8
425BAGIŃSKA Laura 516ŚWIEBODZINK1 16-2923K 10800:00:2700:37:5701:17:25.5501:17:52.95+00:37:197:447,8
426JANUS Grzegorz 685SZCZECINM2 30-39142M 31500:00:2100:35:1701:17:31.2001:17:52.45+00:37:247:457,7
427WIŚNIEWSKA Karolina 1072SZCZECINK1 16-2924K 10900:00:3500:36:5101:17:43.2001:18:18.45+00:37:367:467,7
428WOSZCZYK Renata 1087SZCZECINK3 40-4932K 11000:00:4000:38:3801:17:43.8001:18:24.25+00:37:377:467,7
429SAKOWSKA-CARŁO Magda 960Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-3948K 11100:00:1200:36:0401:17:56.5001:18:09.45+00:37:507:477,7
430HANDKE Justyna 666XrunnersSZCZECINK2 30-3949K 11200:00:1100:37:5001:17:56.7001:18:07.85+00:37:507:477,7
431CHMIELEWSKA Katarzyna 1253POLICEK5 60+1K 11300:00:3700:38:5601:18:00.2501:18:38.20+00:37:537:487,7
432ŻBIKOWSKA Małgorzata 1123SpcTORUŃK4 50-597K 11400:00:4200:38:2001:18:00.9501:18:43.50+00:37:547:487,7
433STĘPIEŃ Agnieszka 1007AgaSZCZECINK2 30-3950K 11500:00:2200:38:4601:18:04.2501:18:27.10+00:37:577:487,7
434GUMOWSKA Karolina 1256SarenkiPOLICEK2 30-3951K 11600:00:0500:37:4201:18:13.8501:18:19.80+00:38:077:497,7
435ŚWIDER Marzena 1263SarenkiPOLICEK3 40-4933K 11700:00:0500:37:4201:18:14.3001:18:19.95+00:38:077:497,7
436POŹNIAK Aleksandra 926GORZÓW WLKP.K2 30-3952K 11800:00:1900:37:4601:18:38.4001:18:58.00+00:38:317:517,6
437BEDNARZ Katarzyna 527KOŁOBRZEGK3 40-4934K 11900:00:2900:38:3601:18:44.0001:19:13.15+00:38:377:527,6
438OMELAŃCZUK Piotr 885Zdrowo pieprznięciTRZEBIATÓWM3 40-4984M 31600:00:5300:39:1201:18:44.2001:19:37.45+00:38:377:527,6
439 1414  400:00:2100:38:1601:18:46.1501:19:07.80+00:38:397:527,6
440WOLSKA Agnieszka 1082SZCZECINK2 30-3953K 12000:00:2800:38:3601:18:51.8001:19:20.75+00:38:457:537,6
441ZAWISZA Tomasz 1111Bridgestone stargard runnersSZCZECINM2 30-39143M 31700:00:4500:38:0801:18:53.1501:19:38.75+00:38:467:537,6
442PORAZIŃSKI Przemysław 919CHOJNAM1 16-2960M 31800:00:2700:37:1501:18:58.9501:19:26.50+00:38:527:537,6
443PORAZIŃSKA Dagmara 918CHOJNAK1 16-2925K 12100:00:2600:37:1601:18:59.5501:19:26.30+00:38:537:547,6
444BORODYN Andrzej 551Grupa dochodzeniowa save the beatSZCZECINM3 40-4985M 31900:00:3100:36:4001:19:03.3001:19:35.05+00:38:567:547,6
445SKONECZNY Przemysław 977SZCZECINM2 30-39144M 32000:00:5400:38:1801:19:07.5001:20:01.75+00:39:017:547,6
446JANCZAREK Rafał 684SZCZECINM2 30-39145M 32100:00:2200:37:2301:19:10.3001:19:33.25+00:39:037:557,6
447LACHOWICZ Bartosz 784STARGARDM2 30-39146M 32200:00:4800:38:2601:19:11.0001:19:59.65+00:39:047:557,6
448GOŁUBOWICZ Marzena 1254Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-3954K 12200:00:2200:38:4201:19:22.2501:19:44.30+00:39:157:567,6
449BIEDRZYŃSKI Roman 1250SZCZECINM2 30-39147M 32300:00:2000:38:4401:19:23.6501:19:44.25+00:39:177:567,6
450ŁEMPICKA Karolina 803SZCZECINK1 16-2926K 12300:00:1500:38:3201:19:38.1001:19:53.10+00:39:317:577,5
451ŁEMPICKI Maciej 804SZCZECINM2 30-39148M 32400:00:1400:38:2901:19:38.8001:19:53.20+00:39:327:577,5
452BARSZCZEWSKA Marlena 520Zdrowo pieprznięciMORZYCZYNK3 40-4935K 12400:00:5000:38:0401:19:44.9001:20:35.70+00:39:387:587,5
453JAŚKIEWICZ Krzysztof 696Rx fitness lubinLUBINM3 40-4986M 32500:00:5800:39:4601:19:48.2001:20:46.25+00:39:417:587,5
454SARAMAK Paweł 1409SZCZECINOpen M1M 32600:00:3900:38:0601:19:48.7501:20:28.55+00:39:427:587,5
455CHROBOCINSKI Daniel 575SZCZECINM1 16-2961M 32700:00:2500:38:0801:19:50.3001:20:15.40+00:39:437:597,5
456JASIŃSKA Natalia 693Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-3955K 12500:00:1600:38:3601:19:52.2001:20:08.45+00:39:457:597,5
457SOBOLEWSKA Agata 989Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-3956K 12600:00:1600:38:3601:19:52.2501:20:08.30+00:39:457:597,5
458SIWIELA Katarzyna 972Kp psp policePOLICEK2 30-3957K 12700:00:2800:37:4101:20:02.2001:20:30.75+00:39:558:007,5
459GITNER Marcin 639Biękni i bestieGDYNIAM3 40-4987M 32800:00:3500:38:4801:20:09.2001:20:45.15+00:40:028:017,5
460SOWISZ Danuta 993Sowisz teamSZCZECINK3 40-4936K 12800:00:2800:39:2801:20:11.7001:20:39.85+00:40:058:017,5
461GRALEWICZ Magdalena 651Murowane morsyMUROWANA GOŚLINAK3 40-4937K 12900:00:4400:40:0901:20:14.3501:20:58.45+00:40:078:017,5
462MAKOWSKA Joanna 1261GORZÓW WLKP.K2 30-3958K 13000:00:4400:38:5401:20:15.2001:21:00.05+00:40:088:017,5
463MRÓZ Tomek 851ŁÓDŹM3 40-4988M 32900:00:0100:39:5301:20:19.3001:20:21.15+00:40:128:027,5
464WIETRZYŃSKA Agnieszka 1068Masz przebieganePYRZYCEK2 30-3959K 13100:00:1100:38:5501:20:19.7001:20:31.05+00:40:138:027,5
465TITONI Marta 1034Masz przebieganeSZCZECINK1 16-2927K 13200:00:1200:38:4401:20:24.8501:20:37.15+00:40:188:027,5
466JABŁOŃSKI Wojciech 1382KLINISKAM3 40-4989M 33000:00:5700:38:5501:20:30.3001:21:28.25+00:40:238:037,5
467BABIŁO Natalia 515Masz przebieganeSZCZECINK1 16-2928K 13300:00:1100:38:4401:20:35.5001:20:47.15+00:40:298:037,4
468WALENT Marta 1052SZCZECINK2 30-3960K 13400:00:4300:39:0601:20:43.6001:21:27.15+00:40:378:047,4
469GOWORSKI Jerzy 645Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM1 16-2962M 33100:00:3300:37:5801:20:43.7501:21:17.10+00:40:378:047,4
470PETRUSIEWICZ Paweł 907GOLENIÓWM1 16-2963M 33200:00:4600:39:0801:20:44.6501:21:31.45+00:40:388:047,4
471ROMANOWICZ Marek 948Parkrun szczecinSZCZECINM4 50-5925M 33300:00:3300:38:0001:20:45.9501:21:19.20+00:40:398:047,4
472STAŃKO Agnieszka 999Stargard ja się nie ścigamGRZĘDZICEK2 30-3961K 13500:00:3400:39:5701:20:51.8001:21:26.45+00:40:458:057,4
473MARSCHAŁKOWSKA Dorota 1262Km psp koszalinKOSZALINK4 50-598K 13600:00:3700:39:5401:21:03.7001:21:41.05+00:40:578:067,4
474STASIUK Robert 1000SZCZECINM2 30-39149M 33400:00:3800:39:1101:21:05.8501:21:44.75+00:40:598:067,4
475BIELSKA Ola 533ŁÓDŹK2 30-3962K 13700:00:0100:39:5301:21:12.5501:21:14.40+00:41:068:077,4
476CZAPLIŃSKA Magdalena 586WARSZAWAK2 30-3963K 13800:00:2500:39:4501:21:24.1501:21:49.15+00:41:178:087,4
477CHROBOCIŃSKA Elżbieta 576SZCZECINK4 50-599K 13900:00:2400:39:3701:21:25.3501:21:49.35+00:41:188:087,4
478LEŚNIEWSKA Julia 790-K3 40-4938K 14000:00:3100:38:4001:21:31.5001:22:03.45+00:41:258:097,4
479ZAJĄCZKOWSKA LEWANDOWSKA Marika 1108Ocr team włocławekWŁOCŁAWEKK2 30-3964K 14100:00:4300:39:3801:22:02.5501:22:45.70+00:41:568:127,3
480JAKUBOWSKA Dorota 68123. baza lotnictwa taktycznegoMINSK MAZOWIECKIK2 30-3965K 14200:00:4700:39:0701:22:09.6501:22:57.40+00:42:038:137,3
481OSTROWSKI Piotr 89123. baza lotnictwa taktycznegoBARCZĄCAM3 40-4990M 33500:00:4700:39:0701:22:09.7501:22:57.55+00:42:038:137,3
482ULATOWSKI Tomasz 1047Husaria race teamSZCZECINM2 30-39150M 33600:00:0600:40:1601:22:17.6001:22:24.10+00:42:118:137,3
483MICHALAK Tomasz 837GORZÓW WLKP.M4 50-5926M 33700:00:4100:38:5101:22:45.7001:23:26.85+00:42:398:167,3
484MALEC Kamil 819SZCZECINM2 30-39151M 33800:00:4500:38:5501:23:08.1001:23:53.40+00:43:018:187,2
485WASILKO Grzegorz 1056WARSZAWAM2 30-39152M 33900:00:2200:38:4101:23:35.9501:23:58.00+00:43:298:217,2
486BROCZKOWSKA Żaneta 555KRĘŻELK2 30-3966K 14300:00:2100:38:3801:23:36.8501:23:58.05+00:43:308:217,2
487MULARCZYK Krzysztof 1141KRĘŻELM2 30-39153M 34000:00:2100:38:3801:23:37.0001:23:58.00+00:43:308:217,2
488WOŹNIAK Rafał 1090POZNAŃM2 30-39154M 34100:00:1400:40:1101:23:39.0501:23:53.60+00:43:328:217,2
489KAROL Sławomir 714Loszki i warchlakiPOLICEM4 50-5927M 34200:00:3900:40:4201:23:44.3001:24:23.85+00:43:378:227,2
490KAROL Monika 712Loszki i warchlakiPOLICEK1 16-2929K 14400:00:3900:40:4201:23:44.7501:24:23.75+00:43:388:227,2
491KAROL Agnieszka 713Loszki i warchlakiPOLICEK3 40-4939K 14500:00:3800:40:4301:23:45.4501:24:23.85+00:43:398:227,2
492HEJANKOWSKI Sebastian 669Luna wolvesBYDGOSZCZM2 30-39155M 34300:00:4400:41:5101:23:52.3001:24:36.75+00:43:458:237,2
493CUPRYJAK Sebastian 584SZCZECINM2 30-39156M 34400:00:5400:38:1801:23:57.2001:24:51.35+00:43:508:237,1
494PRĘTKI Robert 927ŚWIERCZYNAM3 40-4991M 34500:00:5701:01:3901:23:59.0001:24:56.30+00:43:528:237,1
495WROŃSKI Julian 1095Stargard ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-39157M 34600:00:5900:45:2501:24:17.9501:25:17.10+00:44:118:257,1
496NIEWIADOMSKA Kamila 870Zs zwyroleSZCZECINK1 16-2930K 14600:00:4400:40:0501:24:27.7501:25:12.15+00:44:218:267,1
497MŁODAWSKI Marek 847PYRZYCEM2 30-39158M 34700:00:4400:40:3601:24:52.5501:25:37.25+00:44:468:297,1
498WIELGUS-ULATOWSKA Joanna 1066Husaria race teamSZCZECINK2 30-3967K 14700:00:0500:41:3601:24:53.3501:24:58.40+00:44:468:297,1
499JEZIOREK Agnieszka 697Babinek biegaBANIEK3 40-4940K 14800:00:1600:40:4101:24:54.0001:25:10.60+00:44:478:297,1
500MAJCHER Agata 813Piła teamPIŁAK1 16-2931K 14900:00:0500:39:0301:25:11.0501:25:16.40+00:45:048:317,0
501KAŹMIERSKI Andrzej 716SZCZECINM4 50-5928M 34800:00:4100:39:1001:25:13.1001:25:55.05+00:45:068:317,0
502ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika 619ŚWINOUJŚCIEK3 40-4941K 15000:00:4000:42:1001:25:15.1001:25:55.65+00:45:088:317,0
503MAJCHER Małgorzata 814Piła teamPIŁAK3 40-4942K 15100:00:0700:40:5401:25:24.1001:25:31.45+00:45:178:327,0
504POST Mariola 922KURÓWK3 40-4943K 15200:00:3800:39:5201:25:36.5001:26:14.65+00:45:308:337,0
505PRZYBYSZEWSKI Michał 931Ocr team włocławekFABIANKIM1 16-2964M 34900:00:4300:42:3501:25:38.1501:26:21.60+00:45:318:337,0
506DUTKIEWICZ Urszula 615Luna wolvesBYDGOSZCZK2 30-3968K 15300:00:3200:40:3601:25:40.5001:26:13.35+00:45:348:347,0
507POST Marcin 921KURÓWM2 30-39159M 35000:00:3400:39:5601:25:40.5501:26:14.85+00:45:348:347,0
508WAJDA Waldemar 1050BORNE SULINOWOM3 40-4992M 35100:00:5600:41:4501:25:42.1001:26:38.40+00:45:358:347,0
509DEPTUŁA-BILL Bożena 595Husaria race team szczecinekBORNE SULINOWOK2 30-3969K 15400:00:5600:41:4501:25:42.1501:26:38.45+00:45:358:347,0
510BILL Łukasz 537Husaria race team szczecinekBORNE SULINOWOM2 30-39160M 35200:00:5600:41:4501:25:42.2001:26:38.40+00:45:358:347,0
511STEMPNIAK Katarzyna 1003Rebels legion teamHELK2 30-3970K 15500:00:5100:41:1601:25:56.9501:26:48.55+00:45:508:357,0
512NOWAK Zbigniew 875KbdzikPOLICEM5 60+8M 35300:00:2900:41:0601:26:02.3501:26:31.95+00:45:558:367,0
513KOWNACKI Bartosz 751Zdrowo pieprznięciTRZEBIATÓWM2 30-39161M 35400:00:5200:41:1001:26:13.4001:27:05.85+00:46:068:377,0
514KOWNACKA Aleksandra 750Zdrowo pieprznięciTRZEBIATÓWK2 30-3971K 15600:00:5100:41:1201:26:14.0501:27:05.60+00:46:078:377,0
515MAŁKOWSKA Edyta 820IŃSKOK2 30-3972K 15700:00:4400:42:0601:26:28.1001:27:12.15+00:46:218:386,9
516KRAKOWIAK Łukasz 1148STARGARDM2 30-39162M 35500:00:5800:41:3401:26:40.4501:27:39.35+00:46:348:406,9
517KACZMAREK Sylwia 705GDAŃSKK3 40-4944K 15800:00:4900:41:5001:26:40.7501:27:30.00+00:46:348:406,9
518CYBULSKI Grzegorz 585POLICEM5 60+9M 35600:01:0000:42:2201:26:43.1501:27:43.75+00:46:368:406,9
519ROMAN Ewelina 690SZCZECINK2 30-3973K 15900:00:2400:40:5401:26:43.5001:27:08.30+00:46:378:406,9
520CYBULSKA Anna 1402POLICEK2 30-3974K 16000:00:5900:42:2301:26:43.7501:27:43.50+00:46:378:406,9
521BAUMGART Katarzyna 525Stargard. ja się nie ścigam!STARGARDK2 30-3975K 16100:00:5600:41:3701:26:44.2001:27:40.20+00:46:378:406,9
522SETA Krysia 967Monia gymSZCZECINK2 30-3976K 16200:00:2400:40:5401:26:44.2501:27:08.75+00:46:378:406,9
523KUNIKOWSKA Patrycja 773Stargard. ja się nie ścigam.STARGARDK2 30-3977K 16300:00:5300:41:4001:26:46.7001:27:40.15+00:46:408:406,9
524WROŃSKA Sandra 1094Stargard ja się nie ścigamSTARGARDK1 16-2932K 16400:00:5300:42:4601:26:46.8501:27:40.10+00:46:408:406,9
525GĘBICKA Agata 638Stargard ja się nie ścigamSTARGARDK2 30-3978K 16500:00:5300:42:0301:26:47.0001:27:40.15+00:46:408:406,9
526NIERZWICKI Krzysztof 867ŚWINOUJŚCIEM1 16-2965M 35700:00:3000:42:1001:26:51.7501:27:21.80+00:46:458:416,9
527SKARŻYŃSKA Anna 973CHOJNAK1 16-2933K 16600:00:2900:42:1101:26:52.7001:27:21.85+00:46:468:416,9
528KOŹLIK Teresa 755CHOJNAK4 50-5910K 16700:00:2300:42:1501:27:06.9501:27:30.00+00:47:008:426,9
529PIERŚCIŃSKA Marzena 909POLICEK3 40-4945K 16800:00:3400:42:5201:27:15.4501:27:49.85+00:47:098:436,9
530WIECZOREK Wojciech 1062STARGARDM3 40-4993M 35800:00:1800:40:5901:27:21.3501:27:39.80+00:47:148:446,9
531SKOWYRA Wioletta 978Rungryf gryficeBARKOWOK3 40-4946K 16900:00:3400:42:4201:27:28.3501:28:02.40+00:47:218:446,9
532WOLANO Anna 1081Cf prawy brzegSZCZECINK2 30-3979K 17000:00:2600:41:5501:27:29.1501:27:55.55+00:47:228:446,9
533CIEMCIOCH Pawel 579UXBRIDGEM3 40-4994M 35900:00:2700:41:5701:27:29.2001:27:56.60+00:47:228:446,9
534WOŁCZAK Iwona 1083SZCZECINK2 30-3980K 17100:00:4600:42:3401:27:32.6001:28:19.10+00:47:268:456,9
535LIPIŃSKA Sylwia 795SZCZECINK1 16-2934K 17200:00:5200:43:2501:27:33.8501:28:26.55+00:47:278:456,9
536STEMPNIAK Ewa 1004SZAMOCINK2 30-3981K 17300:00:4800:42:1401:27:35.3001:28:23.85+00:47:288:456,9
537PERROT Magdalena 905SZCZECINK3 40-4947K 17400:00:3000:43:1101:27:57.5001:28:27.85+00:47:518:476,8
538BARTOSZEK Michał 523Ocr team włocławekBRZEŚĆ KUJAWSKIM2 30-39163M 36000:00:4800:42:2901:28:16.5501:29:05.35+00:48:108:496,8
539CICHARSKI Rafał 578Gimela teamNOWA SÓLM1 16-2966M 36100:00:2800:41:3701:28:17.0001:28:45.50+00:48:108:496,8
540NIEZGODA Adam 871Kompas teamPOLICEM3 40-4995M 36200:00:3100:43:0901:28:17.1001:28:48.35+00:48:108:496,8
541JANUSZEWSKI Bartosz 686Gimela teamNOWA SÓLM2 30-39164M 36300:00:2700:41:3801:28:19.4001:28:46.85+00:48:128:496,8
542NOWAKOWSKA Oiwia 877Ocr team włocławekWŁOCŁAWEKK1 16-2935K 17500:00:4200:42:3501:28:22.3001:29:05.05+00:48:158:506,8
543JAROSZ Artur 689SZCZECINM2 30-39165M 36400:00:1400:41:4901:28:41.1501:28:55.35+00:48:348:526,8
544LIS Klaudia 797POŁCZYN-ZDRÓJK1 16-2936K 17600:00:4900:42:0401:28:55.9001:29:45.80+00:48:498:536,7
545MOSKWA Grzegorz 84912bzSZCZECINM3 40-4996M 36500:00:4900:42:0401:28:56.1001:29:45.85+00:48:498:536,7
546STEMPNIAK Zbigniew 1005Rebels legion teamHELM3 40-4997M 36600:00:5100:43:5501:29:01.8001:29:53.35+00:48:558:546,7
547BŁACHOWIAK Małgorzata 541Czerwonak biegaMUROWANA GOSLINAK4 50-5911K 17700:00:4500:42:5801:29:01.9501:29:47.55+00:48:558:546,7
548DOMASIK Izabela 605MUROWANA GOŚLINAK3 40-4948K 17800:00:4500:42:5801:29:02.0001:29:47.30+00:48:558:546,7
549CIEPIELA Przemysław 581BEZRZECZEM3 40-4998M 36700:00:3900:42:5501:29:13.8001:29:53.35+00:49:078:556,7
550WIELGOSZEWSKA Olga 1065SZCZECINK2 30-3982K 17900:00:3900:42:5501:29:14.1501:29:53.65+00:49:078:556,7
551NIEMIERKO Magdalena 866SZCZECINK3 40-4949K 18000:00:3900:42:5501:29:14.5001:29:53.50+00:49:088:556,7
552RUBAJ-FIEDZIWSKA Anna 1406SZCZECINK2 30-3983K 18100:00:5200:43:2801:29:20.1501:30:12.45+00:49:138:566,7
553KULEWSKA Joanna 771NordicowelovePOLICEK3 40-4950K 18200:00:5100:43:2901:29:20.7501:30:12.45+00:49:148:566,7
554NOWAK Aneta 874NordicowelovePOLICEK3 40-4951K 18300:00:5100:43:4501:29:21.0501:30:12.50+00:49:148:566,7
555NAJMARK Małgorzata 858Skb dzikPOLICEK3 40-4952K 18400:00:5100:43:4501:29:21.1501:30:13.05+00:49:148:566,7
556GÓRSKA Agnieszka 647Nordicowe love policePOLICEK3 40-4953K 18500:00:5100:43:4401:29:21.5501:30:13.05+00:49:158:566,7
557HOSZOWSKI Rafał 673BYTOMODRZAŃSKIM2 30-39166M 36800:00:1000:41:5001:29:23.6501:29:33.95+00:49:178:566,7
558NOWAK Irena 873RungryfGRYFICEK4 50-5912K 18600:00:3300:44:0501:29:39.1001:30:12.90+00:49:328:576,7
559BIELAWSKA Katarzyna 1251SKARBIMIERZYCEK1 16-2937K 18700:00:0900:41:3201:29:44.8001:29:53.85+00:49:388:586,7
560TOMASIŃSKI Szymon 1037Osowa-BiegaBANINOM3 40-4999M 36900:00:5100:44:4001:29:50.2501:30:41.35+00:49:438:596,7
561TOMASIŃSKA Monika 1036Osowa-BiegaBANINOK3 40-4954K 18800:00:5000:44:4101:29:51.2001:30:41.70+00:49:448:596,7
562WASYLÓW Katarzyna 1058SZCZECINK4 50-5913K 18900:00:4700:43:2601:30:00.6001:30:47.75+00:49:549:006,7
563FINSTER Joanna 624KOŁOBRZEGK1 16-2938K 19000:00:5500:43:0901:30:21.5501:31:16.70+00:50:159:026,6
564DUDKA Agata 613ZŁOCIENIECK1 16-2939K 19100:00:5500:43:1601:30:22.3001:31:17.45+00:50:159:026,6
565BARTNIK Paweł 1387-M5 60+10M 37000:00:3400:43:5801:30:57.8001:31:31.80+00:50:519:056,6
566KLEJNOWSKA Kamila 722Stargard ja się nie ścigamSTAGARDK2 30-3984K 19200:00:3400:43:2501:31:00.2501:31:35.20+00:50:539:066,6
567TALARCZYK Weronika 1033CZERWONAKK1 16-2940K 19300:00:5100:44:3601:31:22.6501:32:13.80+00:51:169:086,6
568ULASS Agnieszka 1044MIERZYNK3 40-4955K 19400:00:4900:44:4301:31:30.3001:32:19.90+00:51:239:096,6
569NOWOTNIK Wojciech 879ZBĄSZYŃM2 30-39167M 37100:00:0900:43:4801:32:05.9501:32:15.60+00:51:599:126,5
570STACH Sara 997ZBĄSZYŃK1 16-2941K 19500:00:0900:43:4901:32:07.1001:32:16.30+00:52:009:126,5
571GRODZIŃSKA Agnieszka 652Klub morsów miedwianieSTARGARDK3 40-4956K 19600:00:5000:44:3801:32:53.8501:33:44.55+00:52:479:176,5
572RODAK Agnieszka 944GŁOGÓWK3 40-4957K 19700:00:5900:45:3501:33:01.4001:34:00.55+00:52:549:186,5
573GRZEGORZEWSKI Krzysztof 658GŁOGÓWM3 40-49100M 37200:00:5800:45:3601:33:01.8001:34:00.45+00:52:559:186,4
574LECHOWICZ Jacek 789SZAMOCINM2 30-39168M 37300:00:5200:44:2701:33:11.3501:34:04.00+00:53:049:196,4
575STEMPNIAK-LECHOWICZ Lidia 1006SZAMOCINK2 30-3985K 19800:00:4800:44:5001:33:12.6501:34:01.30+00:53:069:196,4
576DACH Eryk 593Fifne pyrkiPOZNAŃM1 16-2967M 37400:00:5000:44:3701:33:23.1001:34:13.30+00:53:169:206,4
577WOŹNIAK Wiktoria 1091Fifne pyrkiKOZIEGŁOWYK1 16-2942K 19900:00:5000:44:3901:33:24.0501:34:14.25+00:53:179:206,4
578JĘZIÓRSKI Wojciech 699Gimela teamZIELONA GÓRAM1 16-2968M 37500:00:2300:45:4601:33:45.1001:34:08.70+00:53:389:226,4
579BZDAWKA Joanna 5671976ŚWINOUJŚCIEK3 40-4958K 20000:00:4100:45:4501:34:22.6501:35:04.60+00:54:169:266,4
580MOŻDŻEŃ Anna 1145KOSZALINK2 30-3986K 20100:00:1500:44:4101:34:54.7501:35:10.65+00:54:489:296,3
581KWIATKOWSKA Alicja 781Gdańskie dzikiGDAŃSKK2 30-3987K 20200:00:1500:44:4101:34:55.0501:35:11.00+00:54:489:296,3
582CZYŻEWSKA Danuta 590Biegacze świnoujścieWARSZAWAK4 50-5914K 20300:00:4100:46:0601:35:10.2001:35:52.10+00:55:039:316,3
583WIKA Marta 1069TRZEBIEŻK1 16-2943K 20400:00:5200:46:0201:35:14.6501:36:07.35+00:55:089:316,3
584BURAKOWSKI Grzegorz 564ŚWINOUJŚCIEM3 40-49101M 37600:00:4300:45:2901:35:18.6501:36:01.70+00:55:129:316,3
585GRYTA Janina 656Biegacze świnoujścieMIĘDZYZDROJEK4 50-5915K 20500:00:4200:46:0801:35:18.8001:36:01.45+00:55:129:316,3
586GRYTA Dariusz 657Biegacze świnoujścieMIĘDZYZDROJEM4 50-5929M 37700:00:4200:46:0801:35:18.9501:36:01.70+00:55:129:316,3
587MAĆKÓW Natalia 811ŚWINOUJŚCIEK3 40-4959K 20600:00:4200:45:4301:35:20.8501:36:03.10+00:55:149:326,3
588BARSZCZEWSKI Stanisław 521Kpw świnoujścieŚWINOUJŚCIEM3 40-49102M 37800:00:4100:45:2501:35:21.5501:36:02.60+00:55:159:326,3
589BARSZCZEWSKA Małgorzata 519ŚWINOUJŚCIEK3 40-4960K 20700:00:4100:45:2501:35:21.9001:36:02.90+00:55:159:326,3
590BZDAWKA Rafał 566ŚWINOUJŚCIEM3 40-49103M 37900:00:4100:45:2601:35:21.9501:36:03.55+00:55:159:326,3
591BODNAR Zbigniew 548SZCZECINM5 60+11M 38000:01:0200:45:5901:35:39.0501:36:41.85+00:55:329:336,3
592CZYŻ Anna 5893ateamSZCZECINK3 40-4961K 20800:00:3400:47:1201:36:21.9501:36:56.25+00:56:159:386,2
593ADAMCZEWSKA Anna 5023ateamLUBANIEK3 40-4962K 20900:00:3300:47:1201:36:22.6001:36:56.10+00:56:169:386,2
594ORLON Barbara 886Run happySZCZECINK3 40-4963K 21000:00:1400:46:1901:37:44.3001:37:58.75+00:57:379:466,1
595PŁOSA Monika 915SZCZECINK2 30-3988K 21100:00:5400:47:5701:38:37.8501:39:32.75+00:58:319:516,1
596MASZCZYK Marta 830GRYFINOK2 30-3989K 21200:00:2200:46:0101:38:48.4501:39:10.60+00:58:429:526,1
597PUZIO Hanna 936SZCZECINK2 30-3990K 21300:00:4500:46:5801:39:17.7001:40:03.60+00:59:119:556,0
598PEDA Kamila 901POLICEK2 30-3991K 21400:00:2300:49:3401:40:54.9001:41:18.55+01:00:4810:055,9
599LISIECKA Barbara 798PRZELEWICEK4 50-5916K 21500:00:2200:49:3601:40:55.4001:41:18.25+01:00:4810:055,9
600SADOWSKI Mariusz 957Iron houseFABIANKIM3 40-49104M 38100:00:4900:52:2901:44:12.1501:45:01.55+01:04:0510:255,8
601KOBUS Natalia 732Iron houseFABIANKIK2 30-3992K 21600:00:4900:52:2801:44:12.4001:45:01.80+01:04:0510:255,8
602PTASZYŃSKI Jarosław 934Ocr team włocławekBRZEŚĆ KUJAWSKIM3 40-49105M 38200:00:4800:52:2901:44:13.6501:45:02.00+01:04:0710:255,8
603KOŁACZYŃSKA Monika 735POGÓRZEK3 40-4964K 21700:00:3700:50:1301:46:10.6501:46:48.60+01:06:0410:375,7
604NANU Justyna 859Gryfus szczecinSZCZECINK2 30-3993K 21800:00:2800:49:2701:46:20.8501:46:48.85+01:06:1410:385,6
605HAŁAS Renata 665Szybciej nie mogęMIĘDZYWODZIEK4 50-5917K 21900:01:0100:51:5001:48:07.6001:49:09.45+01:08:0110:485,5
606LEWANDOWSKI Janusz 793Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM5 60+12M 38300:01:0100:51:4201:48:08.1501:49:09.70+01:08:0110:485,5
607KUCHARCZYK Elżbieta 765RungryfGRYFICEK3 40-4965K 22000:00:3500:51:5301:48:34.3501:49:09.55+01:08:2710:515,5
608JASIK Agnieszka 691POLICEK3 40-4966K 22100:00:3300:49:2901:50:30.6001:51:04.30+01:10:2411:035,4
609MICHALSKA Karolina 839Kompas teamPOLICEK1 16-2944K 22200:00:3200:49:3001:50:32.2501:51:04.40+01:10:2511:035,4
610MUSZYŃSKA Oliwia 853Piła teamPIŁAK1 16-2945K 22300:00:0500:52:2201:54:22.2501:54:28.20+01:14:1511:265,2
611MUSZYŃSKA Barbara 854Piła teamPIŁAK3 40-4967K 22400:00:0600:52:4501:54:57.4001:55:03.95+01:14:5011:295,2
612JADCZAK Danuta 678Szczecinsko-Policki klub morsySZCZECINK5 60+2K 22500:00:1600:53:0701:56:25.1001:56:41.45+01:16:1811:385,2
613GORYŃSKA Daria 644GDYNIAK1 16-2946K 22600:00:0500:53:2701:56:35.7001:56:41.55+01:16:2911:395,1
614KOSIANOWSKA Monika 742Grupa malborkMALBORKK4 50-5918K 22700:00:3800:57:1002:06:44.4502:07:22.50+01:26:3812:404,7
615WINIARSKA-GRABOWSKA Agnieszka 1071MALBORKK2 30-3994K 22800:00:3800:57:1302:06:47.4502:07:26.15+01:26:4112:404,7
616BĘDKOWSKI Piotr 1429TrigymSZCZECINM1 16-2969M 38400:00:2000:26:07+00:06:115:1311,5
617KULA Joanna 770ZŁOCIENIECK2 30-3995K 22900:00:5701:03:49+00:43:5312:454,7
KIELISZEK Anna 719Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-39DNF00:50:05 DNF DNF DNF--
Znaleziono 618 wynik(ów)