IX NOCNY BIEG SZLAKIEM DZIKA

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data:
2019-08-16
Miejsce:
Police
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
792
Wystartowało:
651
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
650
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SKÓRSKI Łukasz 980MIESZKOWICEM2 30-391M 100:00:0100:21:38.0500:21:39.45 4:1913,9
2PRZEKOPOWICZ Bartosz 928Wojsko polskie/teamszwarcSTARGARDM1 16-291M 200:00:0100:21:45.7000:21:47.40+00:00:074:2113,8
3APIECIONEK Mateusz 510Ukl ósemka policePOLICEM1 16-292M 300:00:0100:22:02.7000:22:04.40+00:00:244:2413,6
4IWKO Maciej 676Kw psp gorzów wlkp.GORZÓW WIELKOPOLSKIM2 30-392M 400:00:0100:22:25.6500:22:27.15+00:00:474:2913,4
5KUPIS Hubert 775Akademia marynarki wojennejOPOCZNOM1 16-293M 500:00:0300:22:27.2000:22:30.20+00:00:494:2913,4
6RUDZIŃSKI Jacek 952Kw psp szczecinGRYFINOM4 50-591M 600:00:0200:23:03.8000:23:06.00+00:01:254:3613,0
7PAWŁOWSKI Kamil 899Ocr team włocławekCHOCEŃM1 16-294M 700:00:0300:23:07.5500:23:10.75+00:01:294:3713,0
8DOLEŻEK Krystian 601SZCZECINM3 40-491M 800:00:0300:23:30.7500:23:34.40+00:01:524:4212,8
9OLEJARZ Damian 881POLICEM2 30-393M 900:00:0100:23:36.2000:23:38.10+00:01:584:4312,7
10CHENON Guillaume 570Wieczorne bieganie w szczecinieMAYETM2 30-394M 1000:00:1100:23:42.8000:23:54.00+00:02:044:4412,6
11 1413  100:00:0200:23:46.4000:23:49.10+00:02:084:4512,6
12 1412  200:00:0300:23:46.5000:23:49.70+00:02:084:4512,6
13RUDZIŃSKI Jakub 953Sa pspGRYFINOM1 16-295M 1100:00:0200:23:49.3500:23:52.25+00:02:114:4612,6
14GRZELAK Kacper 659Kb hermes gryfinoGRYFINOM1 16-296M 1200:00:0100:24:04.0500:24:05.95+00:02:264:4812,5
15RYBACKI Roman 955Gimela teamNOWA SÓLM2 30-395M 1300:00:1000:24:12.4000:24:22.80+00:02:344:5012,4
16ZGUTKA Tomasz 1116Husaria race teamSZCZECINM3 40-492M 1400:00:0200:24:13.1500:24:15.65+00:02:354:5012,4
17HOŁYŃSKI Leszek 672Wieczorne bieganie w szczeciniePRZECŁAWM2 30-396M 1500:00:0200:24:36.2000:24:38.40+00:02:584:5512,2
18KRZACZKOWSKI Łukasz 762WROCŁAWM2 30-397M 1600:00:0300:24:36.4500:24:40.30+00:02:584:5512,2
19PRZYBYSZ Marcin 930SZCZECINM2 30-398M 1700:00:0300:24:42.9500:24:46.55+00:03:044:5612,1
20ZYCH Krzysztof 1120Triumf sławoborzeSŁAWOBORZEM2 30-399M 1800:00:0200:24:44.0000:24:46.90+00:03:054:5612,1
21KRZEŚNIOWSKI Marcin 1305Rowerowy załomSZCZECINM3 40-493M 1900:00:0100:24:44.7500:24:46.45+00:03:064:5712,1
22ADAMSKI Janusz 505SZCZECINM4 50-592M 2000:00:0200:24:56.5000:24:58.90+00:03:184:5912,0
23WASILEWSKI Andrzej 1055SZCZECINM3 40-494M 2100:00:0700:24:59.7000:25:07.40+00:03:215:0012,0
24JASTAK Paweł 694SZCZECINM2 30-3910M 2200:00:0300:25:02.5000:25:06.40+00:03:245:0012,0
25GARBACIAK Przemysław 632Together4everSTARGARDM2 30-3911M 2300:00:0800:25:04.2000:25:12.30+00:03:265:0012,0
26SERWIN Krzysztof 966Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM2 30-3912M 2400:00:0900:25:04.4000:25:14.05+00:03:265:0112,0
27KACZMAREK Maciej 706Bros teamSZCZECINM1 16-297M 2500:00:0400:25:04.6000:25:08.60+00:03:265:0012,0
28PAWLAK Bartosz 896Husaria race teamSZCZECINM1 16-298M 2600:00:0200:25:09.6500:25:12.25+00:03:315:0211,9
29SIEDLER Martin 969Sv donsbruggen 06KOLOBRZEGM2 30-3913M 2700:00:2100:25:14.6000:25:36.15+00:03:365:0311,9
30GRZESIK Eugeniusz 1255Km psp koszalinKOSZALINM4 50-593M 2800:00:0300:25:14.8000:25:17.90+00:03:365:0211,9
31PORZYCH Zbigniew 920SZCZECINM2 30-3914M 2900:00:0900:25:19.1000:25:28.45+00:03:415:0311,8
32SZYPKOWSKI Marek 1027ChwiramWAŁCZM3 40-495M 3000:00:0100:25:20.1500:25:21.85+00:03:425:0411,8
33WRÓBLEWSKI Michał 1097Gra runnersBORZYSZEWO 19M2 30-3915M 3100:00:0000:25:20.9000:25:20.90+00:03:425:0411,8
34DOLIWKA Kamil 602Kpp wałczWAŁCZM2 30-3916M 3200:00:0300:25:23.1000:25:26.95+00:03:455:0411,8
35SROGA Maciej 996NAMYSŁÓWM2 30-3917M 3300:00:0200:25:23.4500:25:25.45+00:03:455:0411,8
36KRUPIŃSKI Marcin 1410POLICEM2 30-3918M 3400:00:0400:25:25.3500:25:29.55+00:03:475:0511,8
37OLEJNIK Przemek 882SZCZECINM4 50-594M 3500:00:0400:25:27.6500:25:32.40+00:03:495:0511,8
38ZABOROWSKA Małgorzata 1104Grarunners/osp płotyRZĘSKOWOK2 30-391K 100:00:0400:25:30.7500:25:35.50+00:03:525:0611,8
39NOWAK Jakub 876SZCZECINM2 30-3919M 3600:00:0600:25:32.6000:25:39.25+00:03:545:0611,7
40GRYGORCEWICZ Jan 654POLICEM4 50-595M 3700:00:0200:25:35.6500:25:37.95+00:03:575:0711,7
41ZELEK Darek 1113POLICEM3 40-496M 3800:00:0200:25:36.3000:25:38.35+00:03:585:0711,7
42WUJDA Mirosław 1100Erni rulezDĘBNOM3 40-497M 3900:00:0300:25:39.7000:25:43.30+00:04:015:0811,7
43SŁOWIK Jacek 984ŚWIDWINM2 30-3920M 4000:00:0100:25:45.7000:25:47.50+00:04:075:0911,6
44KATRYCZ Zbigniew 715ŚWIERCZYNAM4 50-596M 4100:00:0400:25:48.4000:25:52.55+00:04:105:0911,6
45CHARĘZA Marcin 569Zawadzkiego szczceinSZCZECINM2 30-3921M 4200:00:0900:25:51.0000:26:00.65+00:04:125:1011,6
46LIPERTOWICZ Sebastian 1144POLICEM2 30-3922M 4300:00:0400:25:51.3500:25:55.65+00:04:135:1011,6
47WARCHAŁOWSKI Arkadiusz 1053DOBRA SZCZECIŃSKAM3 40-498M 4400:00:1300:25:52.6000:26:06.35+00:04:145:1011,6
48SAWICKI Bartosz 963Dzikie dziki gorzówGORZÓW WIELKOPOLSKIM1 16-299M 4500:00:1300:25:55.7500:26:09.70+00:04:175:1111,6
49BOJANOWSKI Piotr 1408Bemo MotorSZCZECINM3 40-499M 4600:00:1300:25:59.5000:26:12.50+00:04:215:1111,5
50BABICZ Wojtek 513Bridgestone stargard sunnersSZCZECINM3 40-4910M 4700:00:0400:26:01.8000:26:06.35+00:04:235:1211,5
51MILEJSKI Paweł 843ZIELONA GÓRAM2 30-3923M 4800:00:1100:26:03.1000:26:14.95+00:04:255:1211,5
52ADAMOWICZ Daniel 1374Kb pionierSZCZECINM2 30-3924M 4900:00:0800:26:05.0000:26:13.40+00:04:265:1311,5
53DYDEK Edyta 1396Skb dzikSZCZECINK1 16-291K 200:00:0100:26:08.9500:26:10.40+00:04:305:1311,5
54KRZACZKOWSKA Iwona 761Dziki wrocławWROCŁAWK2 30-392K 300:00:0300:26:11.6500:26:14.65+00:04:335:1411,5
55GRYGORCEWICZ Jan 1397M1 16-2910M 5000:00:0200:26:14.1000:26:16.10+00:04:365:1411,4
56JODŁOWSKI Marek 701KROSNO ODRZM3 40-4911M 5100:00:1500:26:16.1000:26:31.70+00:04:385:1511,4
57BLAHAK David 539Duolife teamSZCZECINM1 16-2911M 5200:00:0300:26:16.5000:26:19.70+00:04:385:1511,4
58KORDYS Michał 74023. baza lotnictwa taktycznegoWIŚNIEWM1 16-2912M 5300:00:0400:26:24.5000:26:28.70+00:04:465:1611,4
59WAJS Sebastian 1051SZCZECINM2 30-3925M 5400:00:0700:26:27.3500:26:34.95+00:04:495:1711,3
60DZIEMECKI Grzegorz 616Sks husariaSZCZECINM3 40-4912M 5500:00:0400:26:28.6500:26:32.80+00:04:505:1711,3
61SŁODZIŃSKI Gabriel 983Łosoś t.e.a.m.JEZIERZYCEM1 16-2913M 5600:00:0200:26:31.4000:26:33.70+00:04:535:1811,3
62KWIATKOWSKI Kajetan 782Gdańskie dzikiGDAŃSKM2 30-3926M 5700:00:0400:26:34.7500:26:39.50+00:04:565:1911,3
63KRASNODĘBSKI Konrad 1405Bbl policePOLICEM3 40-4913M 5800:00:0600:26:35.0000:26:41.30+00:04:565:1911,3
64KOWAL Tomasz 748SZCZECINM3 40-4914M 5900:00:0600:26:36.3000:26:42.85+00:04:585:1911,3
65HAWRYLAK Marcin 668Sosw nr 1 dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo w policachSZCZECINM4 50-597M 6000:00:0200:26:41.7500:26:44.25+00:05:035:2011,2
66ARLUKIEWICZ Grzegorz 511POLICEM2 30-3927M 6100:00:1300:26:42.1000:26:55.70+00:05:045:2011,2
67WOSZCZYK Sebastian 1088MIĘDZYRZECZM3 40-4915M 6200:00:1400:26:43.2000:26:57.60+00:05:055:2011,2
68LACHOWICZ Blanka 785Husaria race teamSTARGARDK2 30-393K 400:00:0000:26:54.8000:26:54.80+00:05:165:2211,2
69NOWEK Dawid 878Chude bykiSTĄPORKÓWM1 16-2914M 6300:00:1100:26:56.1500:27:07.20+00:05:185:2311,1
70SKOWYRA Arkadiusz 979Rungryf gryficePŁOTYM2 30-3928M 6400:00:1600:26:59.2000:27:16.10+00:05:215:2411,1
71CHRAPKOWSKI Marcel 574Ocr team włocławekWŁOCŁAWEKM2 30-3929M 6500:00:1900:26:59.5000:27:18.75+00:05:215:2311,1
72KLAUZINSKI Michał 721TANOWOM1 16-2915M 6600:00:0300:27:00.9000:27:04.55+00:05:225:2411,1
73JASTRZĘBSKI Daniel 695SZCZECINM3 40-4916M 6700:00:0600:27:05.6500:27:12.35+00:05:275:2511,1
74DUSZA Robert 614ŚWINOUJŚCIEM3 40-4917M 6800:06:5400:27:06.1000:34:00.85+00:05:285:2511,1
75STEFAŃCZYK Przemysław 1002Gazela świnoujścieŚWINOUJŚCIEM3 40-4918M 6900:06:5400:27:06.2000:34:00.20+00:05:285:2511,1
76ŻUROWSKI Leszek 1128Pogoń szczecinSZCZECINM2 30-3930M 7000:00:0500:27:24.5000:27:30.00+00:05:465:2910,9
77CIĘŻKI Kuba 1150SZCZECINM1 16-2916M 7100:00:0300:27:25.6000:27:29.50+00:05:475:2910,9
78KOMSTA Rafał 736POLICEM2 30-3931M 7200:00:0500:27:27.1000:27:32.30+00:05:495:2910,9
79NAREJKO Paweł 860WARZYMICEM1 16-2917M 7300:00:0400:27:30.5500:27:35.30+00:05:525:3010,9
80BUŁAWA Michał 563SZCZECINM1 16-2918M 7400:00:1700:27:31.9000:27:49.55+00:05:535:3010,9
81KISIEL Łukasz 720STARGARDM2 30-3932M 7500:00:1100:27:34.7500:27:45.90+00:05:565:3010,9
82GĄGOL Marek 1403POLICEM2 30-3933M 7600:00:1600:27:39.5000:27:56.20+00:06:015:3210,8
83DZIĘGIELEWSKI Grzegorz 618SZCZECINM2 30-3934M 7700:00:0900:27:44.5000:27:53.95+00:06:065:3210,8
84WOŁOSZYN Wojciech 1086STARGARDM2 30-3935M 7800:00:0000:27:46.0000:27:46.00+00:06:075:3310,8
85MARZEC Karolina 828Dzikie dziki gorzówDESZCZNOK3 40-491K 500:00:0200:27:47.4500:27:49.95+00:06:095:3310,8
86PYREK Krzysztof 9371 rblogWAŁCZM2 30-3936M 7900:00:0600:27:53.9500:28:00.20+00:06:155:3410,8
87MARKS Maciej 826Stowarzyszenie dołuje-KościnoDOŁUJEM3 40-4919M 8000:00:2100:27:54.0500:28:15.80+00:06:165:3410,8
88GOŁĘBIEWSKI Tomasz 642SZCZECINM2 30-3937M 8100:00:1000:27:55.1500:28:05.55+00:06:175:3510,7
89DYDEK Arkadiusz 1395SZCZECINM1 16-2919M 8200:00:0200:27:55.6000:27:57.90+00:06:175:3510,7
90MATUSIAK Rafał 1278SZCZECINM1 16-2920M 8300:00:0900:27:57.1500:28:06.30+00:06:195:3510,7
91KNIOŁA Łukasz 730Piła teamPIŁAM2 30-3938M 8400:00:0700:27:57.3500:28:05.05+00:06:195:3510,7
92WIŚNIEWSKI Mariusz 1074POZNAŃM1 16-2921M 8500:00:0000:27:57.5000:27:57.50+00:06:195:3510,7
93KAMIŃSKA Adriana 709Bbl policePOLICEK2 30-394K 600:00:0500:27:58.8000:28:04.50+00:06:205:3510,7
94WÓJCIK Tomasz 1092SZCZECINM2 30-3939M 8600:00:0500:28:03.1000:28:08.50+00:06:255:3610,7
95DOLEŻEK Agnieszka 600Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-395K 700:00:0300:28:03.3000:28:06.50+00:06:255:3610,7
96SCHERFENBERG Łukasz 964Zs zwyroleSZCZECINM2 30-3940M 8700:00:0900:28:11.6000:28:20.65+00:06:335:3810,6
97PAŃCZYK Tomasz 894SZCZECINM2 30-3941M 8800:00:0900:28:17.3500:28:26.70+00:06:395:3910,6
98ROSIK Sebastian 1377Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM2 30-3942M 8900:00:0900:28:21.4500:28:31.10+00:06:435:4010,6
99ŻMUDA Krzysztof 1125Husaria race teamBEZRZECZEM2 30-3943M 9000:00:0300:28:23.4000:28:27.25+00:06:455:4010,6
100WAHN Przemysław 1130SZCZECINM2 30-3944M 9100:00:1700:28:24.2000:28:42.00+00:06:465:4110,6
101DESZCZ Artur 1416POLICEM2 30-3945M 9200:00:1500:28:26.2500:28:42.10+00:06:485:4110,5
102LIEBNER Patryk 1404Aka dochodzenie odszkodowańSZCZECINM2 30-3946M 9300:00:1500:28:28.3000:28:43.75+00:06:505:4110,5
103WOJTKOWIAK Rafał 1080SZCZECINM3 40-4920M 9400:00:0800:28:30.4000:28:38.60+00:06:525:4210,5
104OSTOJSKI Ireneusz 889Dll partnersPOLICEM3 40-4921M 9500:00:0600:28:30.4500:28:37.35+00:06:525:4210,5
105SAWA Piotr 962Iron team szczecinSZCZECINM2 30-3947M 9600:00:1600:28:31.5500:28:47.60+00:06:535:4210,5
106ROJEWSKI Mateusz 946SZCZECINM2 30-3948M 9700:00:0900:28:33.0500:28:42.10+00:06:555:4210,5
107GRYGORCEWICZ Władysław 655Skb dzik policePOLICEM5 60+1M 9800:00:0300:28:33.1000:28:36.10+00:06:555:4210,5
108ALABRUDZIŃSKA Agnieszka 1423K2 30-396K 800:00:1100:28:34.0500:28:45.80+00:06:565:4210,5
109GŁADYSZ Jarosław 640KOBYLANKAM2 30-3949M 9900:00:0900:28:34.3500:28:43.45+00:06:565:4210,5
110NIKLAS Malgorzata 872KsfMYŚLIBÓRZK2 30-397K 900:00:1000:28:37.3000:28:47.55+00:06:595:4310,5
111WOŁK Marcin 1084KsfMYSLIBORZM2 30-3950M 10000:00:0900:28:37.9500:28:47.90+00:06:595:4310,5
112HERMANOWICZ Miłosz 670Zs zwyroleSZCZECINM2 30-3951M 10100:00:0000:28:38.3000:28:38.30+00:07:005:4310,5
113GAJEK Łukasz 629Gimela teamZIELONA GÓRAM2 30-3952M 10200:00:3400:28:40.6500:29:15.10+00:07:025:4410,5
114SZATANEK Ewa 1016DOBRAK3 40-492K 1000:00:1200:28:43.1000:28:56.00+00:07:055:4410,4
115WÓJCIK Krzysztof 1093BANIEM2 30-3953M 10300:00:0400:28:46.6000:28:50.85+00:07:085:4510,4
116KUSAK Bartłomiej 778Dziki wrocławWROCŁAWM1 16-2922M 10400:00:5400:28:46.7500:29:41.70+00:07:085:4510,4
117KACZMAREK Krzysztof 704Osowa biegaGDAŃSKM3 40-4922M 10500:00:0700:28:47.2500:28:54.85+00:07:095:4510,4
118ZERZUT Jarosław 1115Śrundunia szczecinSZCZECINM4 50-598M 10600:00:1200:28:47.5500:28:59.95+00:07:095:4510,4
119LANG Monika 786AwlWIERZCHOWOK1 16-292K 1100:01:0200:28:47.8500:29:50.20+00:07:095:4510,4
120KULA Dawid 769Ożw szczecinWIERZCHOWOM1 16-2923M 10700:01:0200:28:48.0000:29:50.00+00:07:095:4510,4
121ELERT Mariusz 620PaprykarzeSZCZECINM2 30-3954M 10800:00:0700:28:50.3000:28:57.50+00:07:125:4610,4
122ŁAWNICZAK Sebastian 801POLICEM3 40-4923M 10900:00:2000:28:50.5000:29:11.35+00:07:125:4610,4
123SKOCZYLAS Patryk 975Incom polskaSZCZECINM1 16-2924M 11000:00:4000:28:52.1500:29:32.70+00:07:145:4610,4
124KWIATKOWSKA Aleksandra 779Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK1 16-293K 1200:00:0400:28:58.0000:29:02.80+00:07:195:4710,4
125RYŻ Arkadiusz 956POLICEM2 30-3955M 11100:00:0600:29:08.3000:29:14.70+00:07:305:4910,3
126WILCZYŃSKI Krzysztof 1327Kalmar runnersWARZYMICEM2 30-3956M 11200:00:0600:29:14.9500:29:21.35+00:07:365:5110,3
127FĄFEREK Piotr 622SZCZECINM2 30-3957M 11300:00:5200:29:15.6500:30:07.85+00:07:375:5110,3
128WASEK Aleksander 1054BEZRZECZEM1 16-2925M 11400:00:1800:29:18.4500:29:37.25+00:07:405:5110,2
129ZIELIŃSKA Michał 1117POLICEM1 16-2926M 11500:00:0600:29:20.1000:29:26.10+00:07:425:5210,2
130MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 816Husaria race teamBEZRZECZEK2 30-398K 1300:00:0100:29:20.9000:29:22.80+00:07:425:5210,2
131BLICHARSKA Marta 54012 bzSZCZECINK2 30-399K 1400:00:1000:29:21.1500:29:31.15+00:07:435:5210,2
132KĘDZIELEWSKI Łukasz 717Zawadzkiego szczecinSZCZECINM2 30-3958M 11600:00:0900:29:21.5500:29:30.90+00:07:435:5210,2
133 1424  300:00:1200:29:25.2500:29:37.40+00:07:475:5310,2
134STRZEMIŃSKI Bartłomiej 1010SZCZECINM1 16-2927M 11700:00:1100:29:27.3000:29:39.10+00:07:495:5310,2
135SOBCZAK Wojciech 988POLICEM2 30-3959M 11800:00:2800:29:29.4500:29:58.05+00:07:515:5410,2
136ŚWIDER Jan 1325POLICEM1 16-2928M 11900:00:5300:29:31.4000:30:25.10+00:07:535:5410,2
137KAMIŃSKI Kacper 710POLICEM2 30-3960M 12000:00:2900:29:31.4500:30:00.55+00:07:535:5410,2
138BŁAŻEJEWSKI Wojciech 543STARE CZARNOWOM2 30-3961M 12100:00:1500:29:33.0500:29:48.35+00:07:555:5410,2
139DUDKA Robert 612SZCZECINM2 30-3962M 12200:00:2300:29:33.6000:29:57.20+00:07:555:5410,1
140ZIÓŁKOWSKI Filip 111812 batalion dowodzenia ułanów podolskichSZCZECINM2 30-3963M 12300:00:1800:29:34.3000:29:52.70+00:07:565:5410,1
141BIRULA Michał 538SZCZECINM2 30-3964M 12400:00:0900:29:39.0500:29:48.10+00:08:015:5510,1
142ADAMSKA Barbara 503Duolife teamSZCZECINK1 16-294K 1500:00:0300:29:40.9000:29:44.40+00:08:025:5610,1
143PAWŁASZEK Lech 898Drużyna pBEZRZECZEM2 30-3965M 12500:00:5400:29:45.6500:30:39.95+00:08:075:5710,1
144TRUKAWKA Andrzej 1040SZCZECINM2 30-3966M 12600:00:1400:29:47.2500:30:01.85+00:08:095:5710,1
145ŻYLUK-GADOWSKA Paulina 1129Nie prowokuj lochyMIERZYNK2 30-3910K 1600:00:1300:29:49.9500:30:03.05+00:08:115:5810,1
146WALCZAK Tadeusz 1264POLICEM4 50-599M 12700:00:0000:29:50.0000:29:50.00+00:08:115:5810,1
147GADOWSKI Wojciech 628Nie prowokuj lochyMIERZYNM2 30-3967M 12800:00:1200:29:50.3500:30:03.25+00:08:125:5810,1
148ZADROŻNY Szymon 1106Wataha wałczWAŁCZM3 40-4924M 12900:00:0500:29:56.1500:30:01.40+00:08:185:5910,0
149FRYDRYCH Michał 625Fc aquila szczecinSZCZECINM2 30-3968M 13000:00:1300:29:56.4000:30:10.00+00:08:185:5910,0
150JAWORSKI Dawid 1400SZMERFPOLICEM1 16-2929M 13100:00:3800:29:58.1500:30:36.25+00:08:205:5910,0
151 1420  400:00:1900:30:00.3500:30:19.80+00:08:226:0010,0
152SKOKOWSKI Jacek 976Śrundunia szczecinSZCZECINM4 50-5910M 13200:00:1200:30:01.5000:30:14.40+00:08:236:0010,0
153KOSTRZEWA Mariusz 744Dzikie wieprze crmWAŁCZM3 40-4925M 13300:00:0100:30:03.2500:30:04.65+00:08:256:0010,0
154SKRZYPKOWSKI Łukasz 982LuksmasażSZCZECINM2 30-3969M 13400:00:2400:30:06.0000:30:30.65+00:08:276:0110,0
155KONDELA Paweł 737Aktywne choszcznoCHOSZCZNOM3 40-4926M 13500:00:3500:30:10.1000:30:45.45+00:08:326:029,9
156WITORZĘĆ Dariusz 1076ŁĘGIM3 40-4927M 13600:00:2200:30:13.2500:30:35.65+00:08:356:029,9
157CZYLKOWSKI Patryk 587100%egBANIEM2 30-3970M 13700:00:3100:30:19.3500:30:51.10+00:08:416:049,9
158MARTUSZEWSKI Ryszard 827WAŁCZM3 40-4928M 13800:00:2200:30:22.9000:30:45.45+00:08:446:049,9
159CHODYNIECKI Tomasz 572WARZYMICEM2 30-3971M 13900:00:2100:30:27.5500:30:49.50+00:08:496:059,8
160RUTKOWSKA Anna 954Wataha wałczWAŁCZK4 50-591K 1700:00:0500:30:28.9000:30:34.10+00:08:506:059,8
161CICHARSKI Rafał 578Gimela teamNOWA SÓLM1 16-2930M 14000:00:3400:30:30.9000:31:05.10+00:08:526:069,8
162MAJCHER Piotr 815Piła teamPIŁAM3 40-4929M 14100:00:0600:30:31.9000:30:38.15+00:08:536:069,8
163KOCZKODAJ Kamil 733SZCZECICNM2 30-3972M 14200:00:3700:30:34.5000:31:11.70+00:08:566:069,8
164SCHERFENBERG-KERL Katarzyna 965SZCZECINK2 30-3911K 1800:00:0200:30:34.7500:30:37.45+00:08:566:079,8
165MLECZEK Roman 846Babinek biegaSZCZECINM3 40-4930M 14300:00:2900:30:35.1500:31:05.00+00:08:576:079,8
166DIKTA Anna 59623. baza lotnictwa taktycznegoMIŃSK MAZOWIECKIK1 16-295K 1900:00:2800:30:40.6500:31:08.65+00:09:026:089,8
167LEWANDOWSKI Bartosz 794Ocr team włocławekFABIANKIM1 16-2931M 14400:00:2000:30:41.8500:31:02.10+00:09:036:089,8
168MASYS Agnieszka 829Grupa malborkMALBORKK3 40-493K 2000:00:3900:30:42.3500:31:21.80+00:09:046:089,8
169MĄDRAWSKI Tomasz 836SZCZECINM3 40-4931M 14500:00:1300:30:44.6500:30:58.40+00:09:066:099,8
170ZDUNEK Piotr 1112SZCZECINM2 30-3973M 14600:00:1500:30:45.2000:31:00.80+00:09:076:099,8
171QUESADO Paulo 939Dziki wroclawWROCLAWM2 30-3974M 14700:00:5400:30:48.8500:31:43.35+00:09:106:099,7
172GOZDYRA Darek 646SZCZECINM3 40-4932M 14800:00:2000:30:50.3000:31:10.50+00:09:126:109,7
173KACZOR Mariusz 707Gimela teamZIELONA GÓRAM2 30-3975M 14900:00:1600:30:52.9500:31:09.45+00:09:146:109,7
174ŻAK Jakub 1122Chude bykiSTĄPORKÓWM1 16-2932M 15000:00:1300:30:53.1000:31:06.50+00:09:156:109,7
175SOWISZ Cezary 994Sowisz teamSZCZECINM4 50-5911M 15100:00:2000:30:54.1000:31:14.80+00:09:166:109,7
176JAKUBIAK Anna 679Raz szczecinSZCZECINK4 50-592K 2100:00:1700:31:01.8000:31:19.10+00:09:236:129,7
177STAŃCZYK Sławomir 998Stargard. ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-3976M 15200:00:1100:31:04.3500:31:15.40+00:09:266:129,7
178SZKUTNIK Arkadiusz 10192 brygada zmechanizowanaSTARGARDM4 50-5912M 15300:00:2500:31:04.6500:31:30.25+00:09:266:139,7
179MATUSZAK Anita 832SZCZECINK3 40-494K 2200:00:3400:31:04.8000:31:39.65+00:09:266:139,7
180ŻELISKO Łukasz 11242kpzmotSZCZECINM1 16-2933M 15400:00:3700:31:05.6000:31:43.50+00:09:276:139,6
181REMLAJN Adam 943Grupa malborkMALBORKM3 40-4933M 15500:00:3900:31:05.8500:31:45.20+00:09:276:139,6
182PONIEWIERKA Remigiusz 917Dragon 10IŁOWAM3 40-4934M 15600:00:4000:31:11.9500:31:52.80+00:09:336:149,6
183MARCHEWKA Łukasz 824SZCZCECINM2 30-3977M 15700:00:2600:31:12.7000:31:38.90+00:09:346:149,6
184LUDWICZAK Jarosław 800Kościan teamKOSCIANM2 30-3978M 15800:00:3100:31:13.6500:31:44.80+00:09:356:149,6
185KOZŁOWSKA Justyna 753Klub biegowy wikon nowa sólBYTOM ODRZAŃSKIK1 16-296K 2300:00:0700:31:14.5000:31:21.80+00:09:366:149,6
186KUCZA Szymon 7672 kpzmotSZCZECINM1 16-2934M 15900:00:3400:31:16.4000:31:50.55+00:09:386:159,6
187GRABOWSKA Joanna 648SpcTORUŃK3 40-495K 2400:00:1000:31:18.4500:31:29.30+00:09:406:159,6
188ABRAMOWICZ Tomasz 1152SZCZECINM2 30-3979M 16000:00:1700:31:20.2000:31:37.50+00:09:426:169,6
189CIESZYNSKI Wojciech 582PNIEWOM3 40-4935M 16100:00:1500:31:20.4500:31:35.60+00:09:426:169,6
190GONTEK Łukasz 643Łosoś t.e.a.m.SŁUPSKM2 30-3980M 16200:00:0500:31:22.9000:31:28.25+00:09:446:169,6
191HRYNIŁO Marcin 1407Bemo MotorSZCZECINM3 40-4936M 16300:00:1300:31:23.5000:31:37.45+00:09:456:169,6
192KOWALSKI Daniel 749Dragon 10KOŚCIELEC 15 BM2 30-3981M 16400:00:4100:31:24.0000:32:05.60+00:09:456:169,6
193MASZKIEWICZ Mariusz 831Dziki wrocławWROCŁAWM1 16-2935M 16500:00:5500:31:26.5000:32:21.90+00:09:486:179,5
194BLOK Mariusz 1252LÖCKNITZ, NIEMCYM2 30-3982M 16600:00:2800:31:26.8000:31:54.95+00:09:486:179,5
195SURGUCKI Sebastian 1012W pogoni za duchemCHORZÓWM3 40-4937M 16700:00:3900:31:27.1000:32:06.20+00:09:496:179,5
196SYCHEL Magdalena 1014POLICEK2 30-3912K 2500:00:1100:31:28.2000:31:39.55+00:09:506:179,5
197JAROSŁAWSKA Sandra 687GOLENIÓWK1 16-297K 2600:00:1100:31:28.6000:31:39.60+00:09:506:179,5
198JODŁOWSKA Ewa 700KROSNO ODRZK2 30-3913K 2700:00:1800:31:29.1000:31:47.30+00:09:516:179,5
199BANAŚ Daniel 517SZCZECINM2 30-3983M 16800:00:0900:31:29.1500:31:39.10+00:09:516:189,5
200BĄK Sebastian 526Łosoś t.e.a.m.JEZIERZYCEM2 30-3984M 16900:00:0400:31:29.4500:31:34.35+00:09:516:189,5
201KRYSIAK Halina 1304Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-3914K 2800:00:5200:31:34.9000:32:27.70+00:09:566:199,5
202PIEKARSKI Kamil 908SKARBIMIERZYCEM2 30-3985M 17000:00:1000:31:36.1500:31:46.75+00:09:586:199,5
203ŻUROWSKA Agnieszka 1126SZCZECINK3 40-496K 2900:00:0500:31:42.8000:31:48.30+00:10:046:209,5
204KUCHARCZYK Robert 764RungryfGRYFICEM3 40-4938M 17100:00:3400:31:43.0000:32:17.90+00:10:046:209,5
205KAMIONKA Andrzej 711Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM2 30-3986M 17200:00:1900:31:43.3500:32:02.90+00:10:056:209,5
206NĘDZUSIAK Dariusz 864Polkrys teamALEKSANDRÓW KUJAWSKIM4 50-5913M 17300:00:3700:31:44.6500:32:22.15+00:10:066:219,4
207PTAK Daniel 933Husaria race teamGOLCZEWOM2 30-3987M 17400:00:1000:31:47.1500:31:57.40+00:10:096:219,4
208PTAK Patrycja 932Husaria race teamGOLCZEWOK2 30-3915K 3000:00:1000:31:47.2500:31:57.25+00:10:096:219,4
209BILIŃSKI Zbigniew 536SZCZECINM4 50-5914M 17500:00:1200:31:49.9500:32:02.15+00:10:116:229,4
210GERWICKI Paweł 1268SZCZECINM2 30-3988M 17600:00:4700:31:50.1500:32:37.15+00:10:126:229,4
211ŚWIERCZ Dariusz 1030Watacha wałczWAŁCZM4 50-5915M 17700:00:2900:31:52.4500:32:22.00+00:10:146:229,4
212PAWLUŚ Tomasz 897Wolni w bieguTANOWOM2 30-3989M 17800:00:1600:31:53.1000:32:09.30+00:10:156:229,4
213ŁEMPKOWSKI Janusz 806Dll partnersPOLICEM3 40-4939M 17900:00:0600:31:53.7500:32:00.00+00:10:156:229,4
214CHODAK Monika 571Husaria race team73-110 STARGARDK3 40-497K 3100:00:0300:31:55.4500:31:58.80+00:10:176:239,4
215WILCZOPOLSKI Kamil 1265SZCZECINM1 16-2936M 18000:00:1400:31:57.4000:32:11.95+00:10:196:239,4
216MAJKA Dariusz 817Herr dariuszŚWINOUJŚCIEM2 30-3990M 18100:00:2600:32:02.9000:32:29.65+00:10:246:249,4
217SZYMAŃSKA Jolanta 1023MOSTYK2 30-3916K 3200:00:4700:32:04.6500:32:51.95+00:10:266:249,4
218GRZYBOWSKI Przemysław 661Kp psp policeSZCZECINM3 40-4940M 18200:01:0000:32:05.2500:33:06.05+00:10:276:259,3
219LASKOWSKI Tomasz 787Piękni i bestieSZCZECINM2 30-3991M 18300:00:0300:32:08.6000:32:11.80+00:10:306:259,3
220HNAT Rafał 671Wataha wałczWAŁCZM3 40-4941M 18400:00:2900:32:11.9500:32:41.60+00:10:336:269,3
221OLESZEK Krzysztof 883Stargard. ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-3992M 18500:00:4400:32:12.5500:32:56.65+00:10:346:269,3
222CZYŻEWSKI Mateusz 592SZCZECINM2 30-3993M 18600:00:3100:32:12.7000:32:44.65+00:10:346:269,3
223CZYŻEWSKA Mirosława 591SZCZECINK2 30-3917K 3300:00:3100:32:13.1500:32:44.80+00:10:356:269,3
224SIELICKI Patryk 970SZCZECINM1 16-2937M 18700:00:4200:32:20.0000:33:02.05+00:10:416:289,3
225BIAŁKOWSKA Katarzyna 1151Kobiece bieganieSIADŁO DOLNEK3 40-498K 3400:00:2000:32:23.9500:32:44.35+00:10:456:289,3
226ORNATEK Łukasz 888SZCZECINM2 30-3994M 18800:00:2100:32:25.4000:32:46.80+00:10:476:299,3
227ORNATEK Paweł 887SZCZECINM2 30-3995M 18900:00:2000:32:25.8500:32:46.50+00:10:476:299,2
228SOWISZ Adrianna 995Sowisz teamSZCZECINK1 16-298K 3500:00:2000:32:26.0000:32:46.25+00:10:476:299,2
229RASZEWSKI Damian 941SZCZECINM2 30-3996M 19000:00:0900:32:27.3500:32:36.45+00:10:496:299,2
230FUDRO Edward 627POLICEM5 60+2M 19100:00:2000:32:35.9000:32:55.95+00:10:576:319,2
231GANCKE Grzegorz 631POLICEM3 40-4942M 19200:00:3900:32:36.9000:33:16.55+00:10:586:319,2
232KUSTRA Paulina 1392Bbl policePOLICE Open K1K 3600:00:0500:32:36.9500:32:42.20+00:10:586:319,2
233SMOCZYK Łukasz 985POLICEM1 16-2938M 19300:00:2800:32:38.5000:33:06.80+00:11:006:319,2
234BOSSENKO Dmitriy 553Dziki wrocławWROCŁAWM2 30-3997M 19400:00:5500:32:38.7500:33:33.85+00:11:006:319,2
235KOLEJ Monika 734Dzikie dziki gorzówGORZÓW WLKP.K3 40-499K 3700:00:1400:32:46.8500:33:00.85+00:11:086:339,2
236SOWA Krzysztof 992SZCZECINM2 30-3998M 19500:00:1900:32:50.0000:33:09.55+00:11:116:349,1
237SITEK Alfred 971SZCZECINM2 30-3999M 19600:01:0300:32:50.5500:33:54.05+00:11:126:349,1
238WRÓBLEWSKI Jarosław 1098Raz szczecinSZCZECINM3 40-4943M 19700:00:2000:32:52.9000:33:13.15+00:11:146:349,1
239STEFAŃCZYK Małgorzata 1001Gazela świnoujścieŚWINOUJŚCIEK3 40-4910K 3800:00:1200:32:55.0500:33:07.35+00:11:176:359,1
240GRALEWICZ Robert 650Murowane morsyMUROWANA GOŚLINAM3 40-4944M 19800:00:3900:32:56.8500:33:36.80+00:11:186:359,1
241NICEWICZ Beata 865Ubawieni po pachy vDOBRAK3 40-4911K 3900:01:0400:32:57.6500:34:01.90+00:11:196:359,1
242DOBACZEWSKA-WASEK Ewa 597BEZRZECZEK3 40-4912K 4000:00:1900:33:04.0000:33:23.00+00:11:256:369,1
243 1419  500:00:3900:33:08.2500:33:47.60+00:11:306:379,1
244ADAMCZEWSKA Agnieszka 5013ateamLUBANIEK3 40-4913K 4100:00:4700:33:09.5000:33:57.40+00:11:316:389,0
245SURGUCKA Iwona 1011W pogoni za duchemCHORZÓWK3 40-4914K 4200:00:3800:33:14.2500:33:52.65+00:11:366:389,0
246LEWANDOWSKA Dorota 792Loszki i warchlakiPOLICEK3 40-4915K 4300:00:4000:33:15.9500:33:56.80+00:11:376:399,0
247WRÓBLEWSKI Janusz 1099PołupinPOŁUPINM4 50-5916M 19900:00:1900:33:20.8500:33:40.30+00:11:426:409,0
248ŁUKASZEWSKI Igor 1398POLICEM1 16-2939M 20000:00:3200:33:23.1500:33:55.75+00:11:456:409,0
249BUDNY Wojciech 562SZCZECINM2 30-39100M 20100:00:2600:33:27.4500:33:53.90+00:11:496:419,0
250BUDNA Anna 561SZCZECINK3 40-4916K 4400:00:2500:33:28.2500:33:53.80+00:11:506:419,0
251MAŁOCHA Klaudyna 822Biegacze świnoujścieŚWINOUJŚCIEK1 16-299K 4500:00:5000:33:28.3000:34:19.25+00:11:506:419,0
252PRZYBYSZEWSKI Michał 931Ocr team włocławekFABIANKIM1 16-2940M 20200:00:2000:33:29.5000:33:49.60+00:11:516:419,0
253SAKOWSKA-CARŁO Magda 960Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-3918K 4600:00:1200:33:30.1000:33:42.30+00:11:526:429,0
254CARŁO Marcin 568Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM3 40-4945M 20300:00:1200:33:30.2500:33:42.40+00:11:526:429,0
255FIJOŁEK Krzysztof 623Viking bike teamPOLICEM3 40-4946M 20400:00:4100:33:32.5500:34:13.70+00:11:546:428,9
256KRAWIEC Mateusz 757OLECKOM1 16-2941M 20500:00:0400:33:33.1000:33:37.70+00:11:556:428,9
257KORZENIAK Wojciech 741KISIELICEM1 16-2942M 20600:00:2700:33:35.2000:34:02.30+00:11:576:438,9
258MIKICIUK Natalia 841SZCZECINK1 16-2910K 4700:00:2600:33:35.4500:34:02.35+00:11:576:438,9
259ŁUKASZEWSKI Michał 809POLICEM2 30-39101M 20700:00:3400:33:35.9000:34:10.10+00:11:576:438,9
260MATYSEK Ireneusz 1147Komandos wałeckiWAŁCZM5 60+3M 20800:00:2200:33:37.0500:33:59.55+00:11:596:438,9
261MAJ Patryk 812Bar dancerzSZCZECINM1 16-2943M 20900:00:0800:33:40.4500:33:48.55+00:12:026:448,9
262CZYNSZAK Krystian 1146STARGARDM3 40-4947M 21000:00:4400:33:42.4500:34:27.10+00:12:046:448,9
263NIEWADZIK Ula 868SZCZECINK3 40-4917K 4800:00:2100:33:42.5000:34:04.45+00:12:046:448,9
264HAJDUK Maciej 663SZCZECINM3 40-4948M 21100:00:2800:33:43.7500:34:12.35+00:12:056:448,9
265WITKOWSKA Kamila 1075POLICEK2 30-3919K 4900:00:0800:33:50.6500:33:59.35+00:12:126:468,9
266KOZAK Mirosław 752SZCZECINM2 30-39102M 21200:00:1800:33:51.1500:34:09.50+00:12:136:468,9
267BOBEL Urszula 544GOLENIÓWK2 30-3920K 5000:00:5200:33:51.7000:34:44.15+00:12:136:468,9
268MURAWSKA Wioletta 852Kb dzik policePOLICEK4 50-593K 5100:00:0300:33:52.9500:33:56.35+00:12:146:468,9
269STROJNA-GRZYBOWSKA Marta 1009Kalmar runnersSZCZECINK2 30-3921K 5200:01:0000:33:55.6500:34:55.80+00:12:176:478,8
270ZARĘBA Piotr 1110Kp psp policePOLICEM2 30-39103M 21300:00:5900:33:57.0500:34:56.85+00:12:196:478,8
271CHUDZIŃSKI Bartosz 577SZCZECINM3 40-4949M 21400:00:3600:34:02.1000:34:38.45+00:12:246:488,8
272TOMCZAK Joanna 1039Osp ocieszynOBORNIKIK2 30-3922K 5300:00:2200:34:02.5000:34:24.90+00:12:246:488,8
273TOMCZAK Artur 1038Osp ocieszynOBORNIKIM2 30-39104M 21500:00:2200:34:02.6000:34:25.10+00:12:246:488,8
274POSZUMSKA Gabriela 923SZCZECINK1 16-2911K 5400:00:2700:34:04.9500:34:32.55+00:12:266:498,8
275WIERZCHOWSKI Arkadiusz 1067Bridgestone stargard runnersSTARGARDM3 40-4950M 21600:00:4800:34:11.5500:34:59.75+00:12:336:508,8
276ŁEMPKOWSKA Beata 805Dll partnersPOLICEK3 40-4918K 5500:00:0600:34:11.9500:34:17.95+00:12:336:508,8
277HANDKE Justyna 666XrunnersSZCZECINK2 30-3923K 5600:00:1000:34:18.0000:34:28.30+00:12:396:518,7
278ŁEBKOWSKI Karol 802GRYFINOM2 30-39105M 21700:00:4600:34:21.6000:35:08.30+00:12:436:528,7
279PIESYK Damian 911Loszki i warchlakiPOLICEM2 30-39106M 21800:00:4200:34:21.9500:35:04.40+00:12:436:528,7
280PIERŚCIŃSKI Sławomir 910POLICEM3 40-4951M 21900:00:3000:34:24.2000:34:54.25+00:12:466:528,7
281KLIMEK Krzysztof 727SZCZECINM3 40-4952M 22000:00:4800:34:26.0000:35:14.95+00:12:476:538,7
282RAWA Donata 942DOBRAK3 40-4919K 5700:00:2100:34:27.1000:34:48.15+00:12:496:538,7
283STACHOWICZ-HAWRYLAK Sylwia 1317SZCZECINK3 40-4920K 5800:00:2300:34:28.2000:34:51.40+00:12:506:538,7
284POŹNIAK Aleksandra 926GORZÓW WLKP.K2 30-3924K 5900:00:1400:34:32.3000:34:46.90+00:12:546:548,7
285BŁASIAK Radosław 1133SZCZECINM3 40-4953M 22100:01:0100:34:32.7500:35:33.80+00:12:546:548,7
286PYREK Iwona 938WAŁCZK2 30-3925K 6000:00:0600:34:34.9500:34:41.85+00:12:566:558,7
287POST Marcin 921KURÓWM2 30-39107M 22200:00:3800:34:36.4500:35:15.35+00:12:586:558,7
288ŚWIETLIK Alicja 1031SZCZECINK3 40-4921K 6100:00:1100:34:37.6500:34:48.80+00:12:596:558,7
289JAWORSKI Krystian 1399SZMERFPOLICEM1 16-2944M 22300:00:3700:34:38.2500:35:15.65+00:13:006:558,7
290MAKSAJDA Dariusz 818SZCZECINM3 40-4954M 22400:00:3800:34:39.0000:35:17.60+00:13:006:558,7
291KUNIKOWSKA Patrycja 773Stargard. ja się nie ścigam.STARGARDK2 30-3926K 6200:00:4300:34:39.3000:35:22.70+00:13:016:558,7
292KUNIKOWSKI Patryk 774Stargard. ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-39108M 22500:00:4300:34:39.6500:35:22.75+00:13:016:558,7
293ŻUROWSKI Jarosław 1127SZCZECINM3 40-4955M 22600:00:0600:34:40.3000:34:46.30+00:13:026:568,7
294MAŁOCHA Adam 823Biegacze świnoujścieŚWINOUJŚCIEM1 16-2945M 22700:00:5100:34:42.1500:35:33.30+00:13:046:568,6
295KLESZOWSKI Daniel 724SZCZECINM3 40-4956M 22800:00:5200:34:47.1000:35:39.90+00:13:096:578,6
296JA Małgorzata 1142Kobiece bieganieSZCZECINK3 40-4922K 6300:00:2100:34:50.8500:35:12.00+00:13:126:588,6
297BRZESKA Ewa 557STRZELCE KRAJEŃSKIEK1 16-2912K 6400:00:1700:34:51.9500:35:09.25+00:13:136:588,6
298WIECZORKOWSKI Paweł 1064POLICEM3 40-4957M 22900:00:5900:35:01.4000:36:00.60+00:13:237:008,6
299GRODZIŃSKI Arkadiusz 653Stargardzki klub morsów miedwianieSTARGARDM3 40-4958M 23000:00:4200:35:02.5000:35:44.70+00:13:247:008,6
300JAROSŁAWSKA Jowita 688SZCZECINK2 30-3927K 6500:00:1000:35:03.2500:35:14.15+00:13:257:008,6
301SZCZYPEK Ola 1018AdrenalinaSZCZECINK2 30-3928K 6600:00:2300:35:05.0000:35:28.10+00:13:267:018,6
302WOŁOSZYN Konrad 1085Adrenalina teamSZCZECINM3 40-4959M 23100:00:2200:35:05.6000:35:28.10+00:13:277:018,5
303KNIOŁA Agnieszka 729Piła teamPIŁAK2 30-3929K 6700:00:0600:35:06.4500:35:12.60+00:13:287:018,5
304BOBROWICZ Jakub 545T.ch. szczecinWEŁTYŃM2 30-39109M 23200:01:0000:35:06.6000:36:07.20+00:13:287:018,5
305KOTWICKI Mariusz 747SZCZECINM2 30-39110M 23300:00:4500:35:08.2500:35:53.40+00:13:307:018,5
306WOJSZCZYK Michał 1078Bridgestone stargard runnersSZCZECINM2 30-39111M 23400:00:4400:35:08.9500:35:53.00+00:13:307:018,5
307WIECZOREK Mariusz 1060SZCZECINM3 40-4960M 23500:00:3000:35:13.5500:35:44.30+00:13:357:028,5
308BRATKO Przemysław 554SZCZECINM1 16-2946M 23600:00:5600:35:13.6500:36:10.15+00:13:357:028,5
309ADAMSKA Karolina 504Duolife teamSZCZECINK1 16-2913K 6800:00:0300:35:17.2000:35:20.90+00:13:397:038,5
310KACZMAREK Kazimierz 1258Bros teamSZCZECINM4 50-5917M 23700:00:3000:35:22.6500:35:52.70+00:13:447:048,5
311GUTOWSKI Paweł 662Emka stargardSTARGARDM2 30-39112M 23800:00:2500:35:23.1000:35:48.50+00:13:457:048,5
312MISTAK Paula 845NiezdecydowaniGORZÓW WLKP.K2 30-3930K 6900:00:1500:35:24.3000:35:39.95+00:13:467:048,5
313LACHOWICZ Bartosz 784STARGARDM2 30-39113M 23900:00:2400:35:24.4500:35:48.65+00:13:467:048,5
314SAMBORSKI Radek 961KOSTRZYN NAD ODRĄM1 16-2947M 24000:00:0500:35:26.3500:35:32.05+00:13:487:058,5
315LIPSKI Łukasz 796BiegohollicaSZCZECINM2 30-39114M 24100:00:1700:35:27.9000:35:45.80+00:13:497:058,5
316BAGIŃSKA Laura 516ŚWIEBODZINK1 16-2914K 7000:00:2800:35:28.1000:35:56.20+00:13:507:058,5
317JAKUBOWSKA Dorota 68123. baza lotnictwa taktycznegoMINSK MAZOWIECKIK2 30-3931K 7100:00:5000:35:28.3000:36:18.80+00:13:507:058,5
318WOJSZCZYK Marlena 1079Tryton bike teamSZCZECINK2 30-3932K 7200:00:5100:35:28.5500:36:19.85+00:13:507:058,5
319 428  600:00:1200:35:29.5500:35:41.95+00:13:517:058,5
320PEDA Leszek 902POLICEM5 60+4M 24200:00:2700:35:30.4000:35:57.55+00:13:527:068,5
321CIEŚLA Beata 583Zabiegani goleniówGOLENIÓWK4 50-594K 7300:00:5300:35:30.5500:36:23.70+00:13:527:068,5
322TURCZYŃSKI Marcin 1042BIELICEM2 30-39115M 24300:00:3400:35:30.7000:36:05.55+00:13:527:068,4
323NASKRĘT Dariusz 863MUROWANA GOSLINAM3 40-4961M 24400:00:3900:35:32.1500:36:11.90+00:13:547:068,4
324MAŁOCHA Mariusz 821Dziady ocrŚWINOUJŚCIEM3 40-4962M 24500:00:0000:35:33.1000:35:33.10+00:13:557:068,4
325OGRODZIŃSKI Przemysław 880SZCZECINM2 30-39116M 24600:00:2500:35:34.0000:35:59.85+00:13:557:068,4
326JAKUBOWSKA Aneta 682DzikusPOLICZNAK3 40-4923K 7400:00:5000:35:34.4000:36:24.45+00:13:567:068,4
327MOSKWA Martyna 848Go sport/masz przebieganeSZCZECINK1 16-2915K 7500:00:2600:35:35.4000:36:01.65+00:13:577:078,4
328ROGOWSKA Agnieszka 945Piękni i bestieGDYNIAK2 30-3933K 7600:00:3200:35:38.1000:36:10.90+00:14:007:078,4
329TOKARCZYK Marta 1035SZCZECINK3 40-4924K 7700:00:2300:35:39.0500:36:02.25+00:14:017:078,4
330OLICHWER Rafał 884POZNAŃM1 16-2948M 24700:00:3400:35:43.0000:36:17.90+00:14:047:088,4
331CIEPIELA Dariusz 580BiegohollicaSZCZECINM2 30-39117M 24800:00:1800:35:43.3000:36:01.50+00:14:057:088,4
332MATYSIAK Sławomir 835CHRZANÓWM2 30-39118M 24900:00:4900:35:44.3000:36:33.30+00:14:067:088,4
333JĘDRYKA Anna 698TRZEBINIAK1 16-2916K 7800:00:4700:35:46.3500:36:33.60+00:14:087:098,4
334KRUBER Katarzyna 759SZCZECINK2 30-3934K 7900:00:4400:35:50.7000:36:34.90+00:14:127:108,4
335BŁAZIAK Sebastian 542SZCZECINM2 30-39119M 25000:01:0600:35:51.3500:36:57.45+00:14:137:108,4
336GUMOWSKI Daniel 1257POLICEM3 40-4963M 25100:00:2700:35:51.7500:36:19.05+00:14:137:108,4
337KRUBER Piotr 758SZCZECINM2 30-39120M 25200:00:4300:35:51.8000:36:35.15+00:14:137:108,4
338MOSZYŃSKI Patryk 850Husaria race teamSZCZECINM1 16-2949M 25300:00:2400:35:52.2500:36:16.70+00:14:147:108,4
339DUDARONEK Paulina 611Husaria race teamSZCZECINK1 16-2917K 8000:00:2400:35:52.4500:36:16.80+00:14:147:108,4
340GERLICH Kai 636Braunschweig hash house harriersMEINEM1 16-2950M 25400:00:1700:35:57.3500:36:14.35+00:14:197:118,3
341BARTOSZEK Michał 523Ocr team włocławekBRZEŚĆ KUJAWSKIM2 30-39121M 25500:00:2000:35:58.9000:36:18.95+00:14:207:118,3
342BOCK Agnieszka 546Braunschweig hash house harriersMEINEK2 30-3935K 8100:00:1500:36:00.1500:36:15.30+00:14:227:128,3
343GERLICH Klaus-Stephan 635Braunschweig hash house harriersBRAUNSCHWEIGM4 50-5918M 25600:00:1400:36:01.8000:36:16.20+00:14:237:128,3
344WIETRZYŃSKA Agnieszka 1068Masz przebieganePYRZYCEK2 30-3936K 8200:00:2600:36:02.4000:36:28.60+00:14:247:128,3
345SIWIELA Katarzyna 972Kp psp policePOLICEK2 30-3937K 8300:00:2800:36:03.5000:36:32.30+00:14:257:128,3
346NASIADEK Arkadiusz 862SZCZECINM3 40-4964M 25700:00:3600:36:09.6500:36:45.90+00:14:317:138,3
347PRZYBYSZ Katarzyna 929SZCZECINK2 30-3938K 8400:00:1200:36:10.2000:36:23.00+00:14:327:148,3
348BIEGANSKI Tomasz 530SZCZECINM2 30-39122M 25800:00:0600:36:14.3000:36:20.65+00:14:367:148,3
349GRABOWSKA Iwona 1297TANOWOK3 40-4925K 8500:00:0500:36:14.3500:36:20.05+00:14:367:158,3
350KURDZIEL Michał 777SZCZECINM2 30-39123M 25900:00:5500:36:14.9000:37:10.00+00:14:367:158,3
351HARNER Jacek 667Panda i bandaPOLICEM2 30-39124M 26000:01:0100:36:15.2500:37:16.30+00:14:377:158,3
352GRABOWSKI Maciej 649TANOWOM2 30-39125M 26100:00:0600:36:16.0500:36:22.20+00:14:387:158,3
353KRYSA Magda 760KURÓWK2 30-3939K 8600:00:0500:36:16.2500:36:21.90+00:14:387:158,3
354BOCK Udo 547Braunschweig hash house harriersMEINEM3 40-4965M 26200:00:0000:36:16.4000:36:16.40+00:14:387:158,3
355GUCZE Anna 1270SZCZECINK2 30-3940K 8700:00:5200:36:17.5000:37:09.65+00:14:397:158,3
356MACIEJEWSKA Agnieszka 1277SZCZECINK2 30-3941K 8800:00:5100:36:17.6500:37:09.55+00:14:397:158,3
357TYRCHA Szymon 1043Incom polskaSZCZECINM2 30-39126M 26300:00:3900:36:19.0500:36:58.70+00:14:417:158,3
358GŁUSZYK Małgorzata 641POLICEK2 30-3942K 8900:00:0700:36:19.3500:36:26.95+00:14:417:158,3
359KLIMECKI Michał 726Cross freaks goleniówGOLENIÓWM2 30-39127M 26400:00:5100:36:20.8000:37:12.75+00:14:427:168,3
360PUPEK Małgorzata 935SZCZECINK2 30-3943K 9000:00:4500:36:25.7000:37:11.60+00:14:477:178,2
361ROSIŃSKA Kamila 950Bridgestone stargard runnersSTARGARDK2 30-3944K 9100:00:4600:36:27.0000:37:13.05+00:14:487:178,2
362NAPOROWSKA Monika 1319POLICEK2 30-3945K 9200:00:2800:36:27.1500:36:56.05+00:14:497:178,2
362KNOT Martyna 731Piękni i bestieBORKOWOK2 30-3946K 9300:00:3200:36:27.1500:37:00.05+00:14:497:178,2
364GITNER Marcin 639Biękni i bestieGDYNIAM3 40-4966M 26500:00:3200:36:27.7500:37:00.05+00:14:497:178,2
365SZULC Marcin 1021POLICEM2 30-39128M 26600:00:3300:36:27.8000:37:01.50+00:14:497:178,2
366WYSZKOWSKI Michał 1102SZCZECINM2 30-39129M 26700:00:5700:36:28.1000:37:25.65+00:14:507:178,2
367DOBRYCKI Piotr 599Bridgestone stargard runnersSZCZECINM3 40-4967M 26800:00:4400:36:28.4500:37:13.40+00:14:507:178,2
368PETRUSIEWICZ Paweł 907GOLENIÓWM1 16-2951M 26900:00:5000:36:29.3500:37:19.80+00:14:517:178,2
369PIROŻEK Agnieszka 1311SZCZECINK1 16-2918K 9400:00:2300:36:35.9000:36:59.60+00:14:577:198,2
370KWIATKOWSKA Julita 780STARGARDK2 30-3947K 9500:00:4200:36:35.9500:37:18.55+00:14:577:198,2
371KRAWCZYK Paweł 756SZCZECINM1 16-2952M 27000:00:2300:36:36.1500:36:59.40+00:14:587:198,2
372LEONOWICZ Martyna 1276SZCZECINK1 16-2919K 9600:00:2200:36:36.9500:36:59.50+00:14:587:198,2
373PORAZIŃSKI Przemysław 919CHOJNAM1 16-2953M 27100:00:2400:36:39.3500:37:04.30+00:15:017:208,2
374PORAZIŃSKA Dagmara 918CHOJNAK1 16-2920K 9700:00:2400:36:39.8500:37:04.20+00:15:017:208,2
375NIEWIADOMSKA Magda 869Kobiece bieganieWARZYMICEK2 30-3948K 9800:00:2000:36:41.3000:37:02.25+00:15:037:208,2
376OSTROWSKI Piotr 89123. baza lotnictwa taktycznegoBARCZĄCAM3 40-4968M 27200:00:4900:36:44.3000:37:33.90+00:15:067:208,2
377MULARCZYK Krzysztof 1141KRĘŻELM2 30-39130M 27300:00:2500:36:45.6000:37:10.60+00:15:077:218,2
378BROCZKOWSKA Żaneta 555KRĘŻELK2 30-3949K 9900:00:2200:36:48.1000:37:10.50+00:15:107:218,2
379JÓZEFOWICZ Anna 702Piękni i bestieGDYNIAK2 30-3950K 10000:00:3400:36:49.1500:37:23.15+00:15:117:218,1
380JANUS Grzegorz 685SZCZECINM2 30-39131M 27400:01:0300:36:51.5500:37:55.40+00:15:137:228,1
381LEŚNIEWSKI Wojciech 791-M3 40-4969M 27500:00:3700:36:52.1000:37:29.60+00:15:147:228,1
382LEŚNIEWSKA Julia 790-K3 40-4926K 10100:00:3600:36:52.8000:37:29.70+00:15:147:228,1
383KUKUROWSKA Sylwia 768Dll partnersPOLICEK3 40-4927K 10200:00:3600:36:53.1500:37:29.90+00:15:157:228,1
384CHROBOCINSKI Daniel 575SZCZECINM1 16-2954M 27600:00:1300:36:53.3500:37:06.95+00:15:157:228,1
385 1414  700:00:3500:36:55.3000:37:30.95+00:15:177:238,1
386MICHALAK Tomasz 837GORZÓW WLKP.M4 50-5919M 27700:00:3400:36:56.9500:37:31.40+00:15:187:238,1
387STRELCOW Krzysztof 1149SZCZECINM3 40-4970M 27800:00:4500:36:59.4000:37:45.35+00:15:217:248,1
388WIŚNIEWSKA Karolina 1072SZCZECINK1 16-2921K 10300:01:0100:37:02.7000:38:04.55+00:15:247:248,1
389WOŹNIAK Rafał 1090POZNAŃM2 30-39132M 27900:00:0800:37:03.3500:37:11.65+00:15:257:248,1
390WRÓBLEWSKA Małgorzata 1096PołupinPOŁUPINK3 40-4928K 10400:00:2000:37:05.8500:37:26.80+00:15:277:258,1
391JEZIOREK Agnieszka 697Babinek biegaBANIEK3 40-4929K 10500:00:3000:37:06.8000:37:36.95+00:15:287:258,1
392BORODYN Andrzej 551Grupa dochodzeniowa save the beatSZCZECINM3 40-4971M 28000:00:2700:37:11.7500:37:39.15+00:15:337:268,1
393SKIBA Michał 974Parkrun szczecinSZCZECINM2 30-39133M 28100:00:2700:37:14.1000:37:41.50+00:15:367:268,1
394GOWORSKI Jerzy 645Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM1 16-2955M 28200:00:4100:37:16.2500:37:58.00+00:15:387:278,0
395TUMANOWICZ Tomasz 1041GRYFICEM3 40-4972M 28300:00:5300:37:19.1500:38:12.55+00:15:417:278,0
396JAKUBOWSKA Anna 683SZCZECINK2 30-3951K 10600:00:1200:37:19.7000:37:32.40+00:15:417:288,0
397PCIONEK Jacek 900SZCZECINM2 30-39134M 28400:00:5300:37:20.6000:38:14.20+00:15:427:288,0
398ZABROCKI Karol 1105ŚWINOUJŚCIEM2 30-39135M 28500:00:3600:37:22.8000:37:58.90+00:15:447:288,0
399BARSZCZEWSKA Marlena 520Zdrowo pieprznięciMORZYCZYNK3 40-4930K 10700:01:0800:37:23.8000:38:32.25+00:15:457:288,0
400BARSZCZEWSKI Jacek 522Zdrowo pieprznięciMORZYCZYNM3 40-4973M 28600:01:0800:37:24.3000:38:33.00+00:15:467:298,0
401ŚWITALSKA Edyta 1032Szczecińskie centrum treningu personalnegoSZCZECINK3 40-4931K 10800:00:1600:37:27.8000:37:44.30+00:15:497:298,0
402KAŹMIERSKI Andrzej 716SZCZECINM4 50-5920M 28700:00:3200:37:28.2000:38:01.10+00:15:507:298,0
403MARCHIEL Lena 825SZCZECINK4 50-595K 10900:00:3200:37:28.5000:38:01.10+00:15:507:298,0
404KRUPIŃSKA Paulina 1274GOLENIÓWK2 30-3952K 11000:00:5300:37:28.5500:38:22.15+00:15:507:298,0
405KLIMECKA Katarzyna 725GOLENIÓWK2 30-3953K 11100:00:5100:37:30.7500:38:22.30+00:15:527:308,0
406BIEGAŃSKI Piotr 532SZCZECINM2 30-39136M 28800:00:0700:37:40.1000:37:47.40+00:16:027:328,0
407KAROL Sławomir 714Loszki i warchlakiPOLICEM4 50-5921M 28900:00:4100:37:42.5000:38:23.55+00:16:047:328,0
408WILKOSZ Piotr 1418SZCZECINM1 16-2956M 29000:00:3300:37:47.8000:38:21.20+00:16:097:337,9
409SIDORCZUK Tomasz 968Klub biegających leśnikówTRZEBIEŻM2 30-39137M 29100:01:0200:37:51.4000:38:53.45+00:16:137:347,9
410SZAKOŁA Paweł 1015MIERZYNM2 30-39138M 29200:00:3800:37:51.5500:38:29.80+00:16:137:347,9
411JAŚKIEWICZ Krzysztof 696Rx fitness lubinLUBINM3 40-4974M 29300:01:0000:37:53.9000:38:54.10+00:16:157:347,9
412CHMIELEWSKA Katarzyna 1253POLICEK5 60+1K 11200:00:1900:38:02.3000:38:21.30+00:16:247:367,9
413STASIUK Robert 1000SZCZECINM2 30-39139M 29400:00:3700:38:04.4500:38:42.30+00:16:267:377,9
414ROMANOWICZ Marek 948Parkrun szczecinSZCZECINM4 50-5922M 29500:00:3400:38:08.4500:38:42.90+00:16:307:377,9
415MALEC Kamil 819SZCZECINM2 30-39140M 29600:00:1500:38:15.8500:38:31.15+00:16:377:397,8
416MATUSZAK Mateusz 833Matuszak teamSZCZECINM1 16-2957M 29700:00:3600:38:20.9500:38:57.00+00:16:427:407,8
417CHROBOCIŃSKA Elżbieta 576SZCZECINK4 50-596K 11300:00:1400:38:21.4000:38:35.65+00:16:437:407,8
418WASILKO Grzegorz 1056WARSZAWAM2 30-39141M 29800:00:2500:38:24.3500:38:49.50+00:16:467:407,8
419KAROL Monika 712Loszki i warchlakiPOLICEK1 16-2922K 11400:00:4000:38:27.0000:39:07.05+00:16:487:417,8
420SMOLINSKI Artur 986SZCZECINM3 40-4975M 29900:00:5500:38:28.8500:39:24.60+00:16:507:417,8
421NOWAKOWSKA Oiwia 877Ocr team włocławekWŁOCŁAWEKK1 16-2923K 11500:00:2100:38:29.9000:38:51.80+00:16:517:427,8
422ZAJĄCZKOWSKA LEWANDOWSKA Marika 1108Ocr team włocławekWŁOCŁAWEKK2 30-3954K 11600:00:2100:38:30.5500:38:51.90+00:16:527:427,8
423BEDNARZ Katarzyna 527KOŁOBRZEGK3 40-4932K 11700:00:2500:38:31.0000:38:56.15+00:16:527:427,8
424WOLSKA Agnieszka 1082SZCZECINK2 30-3955K 11800:00:2400:38:31.9000:38:56.55+00:16:537:427,8
425POST Mariola 922KURÓWK3 40-4933K 11900:00:3800:38:33.7500:39:12.15+00:16:557:427,8
426KLIMEK Paweł 728PILCHOWOM2 30-39142M 30000:00:5500:38:38.7000:39:33.80+00:17:007:437,8
427WOSZCZYK Renata 1087SZCZECINK3 40-4934K 12000:00:5400:38:39.7000:39:34.40+00:17:017:447,8
428CZAPLIŃSKA Magdalena 586WARSZAWAK2 30-3956K 12100:00:1800:38:40.5000:38:59.30+00:17:027:447,8
429STAŃKO Agnieszka 999Stargard ja się nie ścigamGRZĘDZICEK2 30-3957K 12200:00:4900:38:46.3500:39:36.10+00:17:087:457,7
430MAJCHER Agata 813Piła teamPIŁAK1 16-2924K 12300:00:0600:38:46.4000:38:53.30+00:17:087:457,7
430DOBIECKA Joanna 598STAGARDK2 30-3958K 12400:00:4800:38:46.4000:39:35.30+00:17:087:457,7
432IZYDORCZYK Kinga 677Stargard ja się nie scigamSTARGARDK2 30-3959K 12500:00:4900:38:46.7500:39:36.25+00:17:087:457,7
433NADOBNA Kamila 856Stargard ja się nie scigamSTARGARDK2 30-3960K 12600:00:4800:38:47.1000:39:35.65+00:17:097:457,7
434MAKOWSKA Joanna 1261GORZÓW WLKP.K2 30-3961K 12700:00:4100:38:53.6000:39:35.25+00:17:157:467,7
435BARTNIK Jarosław 1266Śrundunia szczecinSZCZECINM3 40-4976M 30100:00:5200:38:57.0500:39:49.30+00:17:197:477,7
436KUBÓW Katarzyna 1275Śrundunia szczecinSZCZECINK3 40-4935K 12800:00:5100:38:57.4000:39:49.25+00:17:197:477,7
437WIECZOREK Jakub 1063STARGARDM1 16-2958M 30200:00:1700:39:03.0500:39:20.70+00:17:257:487,7
438ŁEMPICKI Maciej 804SZCZECINM2 30-39143M 30300:00:5600:39:03.9500:40:00.55+00:17:257:487,7
439ŁEMPICKA Karolina 803SZCZECINK1 16-2925K 12900:00:5600:39:04.3500:40:00.40+00:17:267:487,7
440ULASS Patrycja 1045MIERZYNK1 16-2926K 13000:01:0200:39:04.6000:40:07.30+00:17:267:497,7
441ULASS Robert 1046MIERZYNM3 40-4977M 30400:01:0300:39:05.5000:40:08.80+00:17:277:497,7
442NOWAK Zbigniew 875KbdzikPOLICEM5 60+5M 30500:00:4100:39:07.6500:39:48.85+00:17:297:497,7
443GUMOWSKA Karolina 1256SarenkiPOLICEK2 30-3962K 13100:00:5300:39:13.0000:40:06.40+00:17:347:507,6
444ŚWIDER Marzena 1263SarenkiPOLICEK3 40-4936K 13200:00:5200:39:13.4000:40:06.20+00:17:357:507,6
445MINDA Jacek 1279Pasja bieganiaGOLENIÓWM2 30-39144M 30600:01:0200:39:13.9000:40:16.55+00:17:357:507,6
446KRAKOWIAK Łukasz 1148STARGARDM2 30-39145M 30700:00:4800:39:15.5500:40:04.25+00:17:377:517,6
447BILL Łukasz 537Husaria race team szczecinekBORNE SULINOWOM2 30-39146M 30800:01:0600:39:17.8000:40:24.70+00:17:397:517,6
447DEPTUŁA-BILL Bożena 595Husaria race team szczecinekBORNE SULINOWOK2 30-3963K 13300:01:0700:39:17.8000:40:25.05+00:17:397:517,6
449WAJDA Waldemar 1050BORNE SULINOWOM3 40-4978M 30900:01:0600:39:18.5500:40:24.80+00:17:407:517,6
450DZIEMIANKO Ilona 617KOŁACZK1 16-2927K 13400:01:0000:39:31.1500:40:31.60+00:17:537:547,6
451SOWISZ Danuta 993Sowisz teamSZCZECINK3 40-4937K 13500:00:2100:39:31.5500:39:52.80+00:17:537:547,6
452MOSKWA Grzegorz 84912bzSZCZECINM3 40-4979M 31000:01:0100:39:31.6500:40:32.70+00:17:537:547,6
453LIS Klaudia 797POŁCZYN-ZDRÓJK1 16-2928K 13600:00:5900:39:32.8500:40:32.80+00:17:547:547,6
454ZYGIEL- SZAKOŁA Szakoła 1121MIERZYNK2 30-3964K 13700:00:0000:39:34.9500:39:34.95+00:17:567:547,6
455MRÓZ Tomek 851ŁÓDŹM3 40-4980M 31100:00:0700:39:38.1500:39:45.35+00:18:007:557,6
456ULATOWSKI Tomasz 1047Husaria race teamSZCZECINM2 30-39147M 31200:00:5800:39:38.6000:40:36.65+00:18:007:557,6
457BIELAWSKA Katarzyna 1251SKARBIMIERZYCEK1 16-2929K 13800:00:1900:39:38.8000:39:57.95+00:18:007:557,6
458BIELSKA Ola 533ŁÓDŹK2 30-3965K 13900:00:0600:39:40.2000:39:46.90+00:18:027:567,6
459KRZEMIEŃ Patrycja 1260POLICEK2 30-3966K 14000:00:1400:39:41.5000:39:55.75+00:18:037:567,6
460BABIJ Adrian 514-M2 30-39148M 31300:03:0300:39:43.2000:42:46.30+00:18:057:567,6
461HRYNKIEWICZ-PAWŁASZEK Anna 674Drużyna pBEZRZECZEK2 30-3967K 14100:00:5400:39:52.6000:40:46.90+00:18:147:587,5
462WALENT Marta 1052SZCZECINK2 30-3968K 14200:00:3300:39:56.3500:40:30.00+00:18:187:597,5
463BOROWSKI Tomasz 552SZCZECINM1 16-2959M 31400:00:5300:39:59.0000:40:52.90+00:18:207:597,5
464ISKRA Angelika 675SZCZECINK1 16-2930K 14300:00:5300:39:59.4500:40:52.85+00:18:217:597,5
465GOŁUBOWICZ Marzena 1254Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-3969K 14400:00:3900:40:00.6500:40:40.30+00:18:228:007,5
466BIEDRZYŃSKI Roman 1250SZCZECINM2 30-39149M 31500:00:3900:40:00.9500:40:40.15+00:18:228:007,5
467SOBOLEWSKA Agata 989Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-3970K 14500:01:0200:40:02.0500:41:04.90+00:18:248:007,5
468JASIŃSKA Natalia 693Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-3971K 14600:01:0200:40:02.2500:41:04.85+00:18:248:007,5
469WIECZOREK Magdalena 1061STARGARDK3 40-4938K 14700:00:1600:40:06.4000:40:23.20+00:18:288:017,5
470JAKUBIK Anna 680Husaria race teamSZCZECINK1 16-2931K 14800:00:5900:40:07.9000:41:07.20+00:18:298:017,5
471WIECZOREK Wojciech 1062STARGARDM3 40-4981M 31600:00:1600:40:08.0000:40:24.25+00:18:298:017,5
472WITKOWSKA Anna 535NiezrzeszonaPOLICEK3 40-4939K 14900:00:0500:40:14.0000:40:19.20+00:18:358:027,5
473SAJKOWSKI Kamil 959Zespół niespokojnych nógSZCZECINM1 16-2960M 31700:00:0000:40:19.0000:40:19.00+00:18:408:037,4
474MICHALSKA Magda 1378SZCZECINK2 30-3972K 15000:00:0500:40:19.7000:40:25.10+00:18:418:047,4
475KAROL Agnieszka 713Loszki i warchlakiPOLICEK3 40-4940K 15100:00:4000:40:22.6500:41:02.95+00:18:448:047,4
476KACZMAREK Sylwia 705GDAŃSKK3 40-4941K 15200:01:0400:40:27.7500:41:32.30+00:18:498:057,4
477DRZEWIECKI Arkadiusz 608Biegacze świnoujścieŚWINOUJŚCIEM4 50-5923M 31800:00:4600:40:28.0000:41:14.10+00:18:498:057,4
478ŻBIKOWSKA Małgorzata 1123SpcTORUŃK4 50-597K 15300:00:5800:40:28.0500:41:26.05+00:18:508:057,4
479GAUDEN Piotr 633Spc/km umk toruńTORUŃM3 40-4982M 31900:00:5800:40:28.3000:41:26.60+00:18:508:057,4
480SKRZYPIEC Andrzej 981Mkl maraton świnoujścieŚWINOUJŚCIEM5 60+6M 32000:00:4500:40:28.3500:41:14.25+00:18:508:057,4
481DRZEWIECKA Agnieszka 607Biegacze świnoujścieŚWINOUJŚCIEK3 40-4942K 15400:00:4500:40:29.1500:41:14.60+00:18:518:057,4
482JANUSZEWSKI Bartosz 686Gimela teamNOWA SÓLM2 30-39150M 32100:00:3700:40:35.3000:41:12.30+00:18:578:077,4
483BIAZIK Piotr 529NOWA SÓLM2 30-39151M 32200:00:3500:40:36.4500:41:12.10+00:18:588:077,4
484GABERT-JAWORSKA Klaudia 1372SZCZECINK1 16-2932K 15500:00:2800:40:39.3500:41:07.65+00:19:018:077,4
484SIWIELA Jacek 1287POLICEM2 30-39152M 32300:00:3100:40:39.3500:41:11.10+00:19:018:087,4
486GABERT Beata 1267Raz szczecinSZCZECINK3 40-4943K 15600:00:2800:40:39.5500:41:07.70+00:19:018:077,4
487ANDRZEJCZAK Michał 507Bridgestone stargard runnersSTARGARDM3 40-4983M 32400:00:0500:40:40.0500:40:45.40+00:19:028:087,4
488GROS Ewa 1298POBIEROWOK2 30-3973K 15700:00:5200:40:40.3500:41:33.25+00:19:028:087,4
489CHOJNACKA Natalia 1294SOWNOK1 16-2933K 15800:00:5100:40:41.7000:41:33.60+00:19:038:087,4
490SARABURA Magdalena 1286KrejzolePOLICEK3 40-4944K 15900:00:2400:40:44.4000:41:08.45+00:19:068:087,4
491KROTECKA Anna 1273KrejzolePOLICEK2 30-3974K 16000:00:2300:40:44.9500:41:08.50+00:19:068:097,4
492KOWALSKA Anna 1371SZCZECINK2 30-3975K 16100:01:0100:40:45.4500:41:47.15+00:19:078:097,4
492SZCZUKIEWICZ Aneta 1017Wieczorne bieganiew szczeciniePOLICEK1 16-2934K 16200:01:0100:40:45.4500:41:47.40+00:19:078:097,4
494KWIATKOWSKA Alicja 781Gdańskie dzikiGDAŃSKK2 30-3976K 16300:00:1400:40:49.2000:41:03.25+00:19:118:097,3
495NOWOTNIK Wojciech 879ZBĄSZYŃM2 30-39153M 32500:00:3200:40:49.3500:41:21.95+00:19:118:097,3
496MOŻDŻEŃ Anna 1145KOSZALINK2 30-3977K 16400:00:1500:40:49.4000:41:04.45+00:19:118:097,3
497STACH Sara 997ZBĄSZYŃK1 16-2935K 16500:00:3200:40:49.5500:41:21.90+00:19:118:097,3
498SETA Krysia 967Monia gymSZCZECINK2 30-3978K 16600:00:4300:40:56.2500:41:39.60+00:19:188:117,3
499WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1077Stargard,ja się nie ścigamSTARGARDM4 50-5924M 32600:00:4800:40:57.4000:41:45.80+00:19:198:117,3
500ROMAN Ewelina 690SZCZECINK2 30-3979K 16700:00:4100:40:58.1000:41:39.75+00:19:208:117,3
501BAUMGART Grzegorz 524Stargard. ja się nie ścigam!STARGARDM2 30-39154M 32700:00:4700:40:58.4000:41:46.10+00:19:208:117,3
502WOJCIECHOWSKI Maksymilian 1411Stargard ja się nie scigamSTARGARDM1 16-2961M 32800:00:4700:40:58.7500:41:46.15+00:19:208:117,3
503CUPRYJAK Sebastian 584SZCZECINM2 30-39155M 32900:00:5500:41:01.0500:41:56.90+00:19:238:127,3
504SKONECZNY Przemysław 977SZCZECINM2 30-39156M 33000:00:5500:41:01.3500:41:57.10+00:19:238:127,3
505MAJCHER Małgorzata 814Piła teamPIŁAK3 40-4945K 16800:00:0700:41:01.9500:41:09.50+00:19:238:127,3
506KOBUS Natalia 732Iron houseFABIANKIK2 30-3980K 16900:00:1800:41:03.5000:41:22.30+00:19:258:127,3
507BAUMGART Katarzyna 525Stargard. ja się nie ścigam!STARGARDK2 30-3981K 17000:00:4700:41:03.9500:41:51.90+00:19:258:127,3
508GĘBICKA Agata 638Stargard ja się nie ścigamSTARGARDK2 30-3982K 17100:00:4800:41:04.1000:41:52.30+00:19:268:127,3
509SADOWSKI Mariusz 957Iron houseFABIANKIM3 40-4984M 33100:00:1700:41:04.5500:41:22.25+00:19:268:137,3
510OSTOLSKA Sylwia 890SZCZECINK3 40-4946K 17200:01:0700:41:05.3000:42:13.15+00:19:278:137,3
511WILKOSZ Tomasz 1417SZCZECINM3 40-4985M 33200:00:3300:41:05.5500:41:38.60+00:19:278:137,3
511MURAWSKI Wojtek 1307Łowcy kilometrówSZCZECINM3 40-4986M 33300:01:0300:41:05.5500:42:09.45+00:19:278:137,3
513SOSKA Jacek 991Angiodiabetica.plBIEDRUSKOM3 40-4987M 33400:00:2700:41:11.2000:41:38.90+00:19:338:147,3
514SZYMAŃSKA Mirela 1289Hardcorowe wychylylybymyBYDGOSZCZK1 16-2936K 17300:00:3200:41:11.5500:41:43.60+00:19:338:147,3
515SOSKA Joanna 990Mud goatsBIEDRUSKOK3 40-4947K 17400:00:2600:41:11.7500:41:38.60+00:19:338:147,3
516WALEWICZ Piotr 1290Hardcorowe wychylylybymyWŁOCŁAWEKM2 30-39157M 33500:00:3000:41:12.4000:41:43.35+00:19:348:147,3
517DOMAGALSKA Daria 603Drużyna szpikuSZCZECINK1 16-2937K 17500:00:3700:41:13.9500:41:51.25+00:19:358:147,3
518DOMAGALSKI Sławomir 604Skb dzikSZCZECINM3 40-4988M 33600:00:3600:41:15.0000:41:51.85+00:19:368:157,3
519REGULINSKA Kamila 1285KrejzolePOLICEK3 40-4948K 17600:00:2300:41:15.0500:41:38.60+00:19:378:157,3
520MŁODAWSKI Marek 847PYRZYCEM2 30-39158M 33700:00:3000:41:18.6500:41:49.40+00:19:408:157,3
521POŹNIAK Dorota 925DOŁUJEK1 16-2938K 17700:00:2900:41:21.8500:41:51.55+00:19:438:167,3
522MARSCHAŁKOWSKA Dorota 1262KOSZALINK4 50-598K 17800:00:4900:41:22.2500:42:11.25+00:19:448:167,3
523WOŁCZAK Iwona 1083SZCZECINK2 30-3983K 17900:00:5100:41:22.9000:42:14.05+00:19:448:167,2
524CIEMCIOCH Pawel 579UXBRIDGEM3 40-4989M 33800:00:2400:41:24.0000:41:48.70+00:19:458:167,2
525WOLANO Anna 1081Cf prawy brzegSZCZECINK2 30-3984K 18000:00:2400:41:24.1500:41:48.35+00:19:468:167,2
526STĘPIEŃ Adrian 1008AdiSZCZECINM2 30-39159M 33900:00:4300:41:26.0500:42:09.85+00:19:488:177,2
527SZAJEK Marta 1321POLICEK2 30-3985K 18100:00:3500:41:26.6500:42:02.60+00:19:488:177,2
528STĘPIEŃ Agnieszka 1007AgaSZCZECINK2 30-3986K 18200:00:4300:41:26.7000:42:10.20+00:19:488:177,2
529WIELGUS-ULATOWSKA Joanna 1066Husaria race teamSZCZECINK2 30-3987K 18300:00:5900:41:28.1000:42:27.90+00:19:508:177,2
530JĘZIÓRSKI Wojciech 699Gimela teamZIELONA GÓRAM1 16-2962M 34000:00:3700:41:28.9500:42:06.00+00:19:508:177,2
531 1425  800:00:5500:41:41.6500:42:37.20+00:20:038:207,2
532BORKOWSKA Sylwia 1292POLICEK1 16-2939K 18400:00:2100:41:45.4500:42:07.30+00:20:078:217,2
533JAROSZ Artur 689SZCZECINM2 30-39160M 34100:00:2900:41:45.6500:42:15.50+00:20:078:217,2
534BORKOWSKI Łukasz 1293POLICEM1 16-2963M 34200:00:2100:41:46.1000:42:08.05+00:20:088:217,2
535ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika 619ŚWINOUJŚCIEK3 40-4949K 18500:00:4500:41:47.7000:42:33.30+00:20:098:217,2
536MATUSZAK Kamila 834Matuszak teamSZCZECINK1 16-2940K 18600:00:3500:41:52.0500:42:27.70+00:20:148:227,2
537BZDAWKA Joanna 5671976ŚWINOUJŚCIEK3 40-4950K 18700:00:5000:41:52.3500:42:43.20+00:20:148:227,2
538PRĘTKI Robert 927ŚWIERCZYNAM3 40-4990M 34300:01:0600:41:57.8000:43:04.05+00:20:198:237,1
539GRALEWICZ Magdalena 651Murowane morsyMUROWANA GOŚLINAK3 40-4951K 18800:00:5400:42:01.7000:42:56.35+00:20:238:247,1
540SZYMCZAK Michał 1324SZCZECINM2 30-39161M 34400:00:1100:42:02.7000:42:14.15+00:20:248:247,1
541ZALEWSKA Małgorzata 1328KOSZALINK2 30-3988K 18900:00:1100:42:02.7500:42:14.25+00:20:248:247,1
542CHODZICKI Janusz 573Zs zwyroleSZCZECINM1 16-2964M 34500:00:2900:42:05.4000:42:34.65+00:20:278:257,1
543NIEWIADOMSKA Kamila 870Zs zwyroleSZCZECINK1 16-2941K 19000:00:2900:42:05.8000:42:34.80+00:20:278:257,1
544HOSZOWSKI Rafał 673BYTOMODRZAŃSKIM2 30-39162M 34600:00:0800:42:11.3000:42:19.50+00:20:338:267,1
545ZEMANKIEWICZ Łukasz 1114Kanał 6amSZCZECINM2 30-39163M 34700:00:4200:42:17.4000:43:00.10+00:20:398:277,1
546JASIK Mariusz 692POLICEM3 40-4991M 34800:00:3200:42:35.7500:43:08.15+00:20:578:317,0
547GRODZIŃSKA Agnieszka 652Klub morsów miedwianieSTARGARDK3 40-4952K 19100:00:4300:42:39.3000:43:22.65+00:21:018:317,0
548KOŹLIK Teresa 755CHOJNAK4 50-599K 19200:01:0700:42:45.3000:43:52.60+00:21:078:337,0
549KOWNACKI Bartosz 751Zdrowo pieprznięciTRZEBIATÓWM2 30-39164M 34900:01:1200:42:52.9500:44:05.75+00:21:148:347,0
550KOWNACKA Aleksandra 750Zdrowo pieprznięciTRZEBIATÓWK2 30-3989K 19300:01:1000:42:55.1500:44:05.85+00:21:178:357,0
551ULASS Agnieszka 1044MIERZYNK3 40-4953K 19400:01:0200:42:58.0000:44:00.85+00:21:198:357,0
552WROŃSKA Sandra 1094Stargard ja się nie ścigamSTARGARDK1 16-2942K 19500:00:5000:43:00.9500:43:51.15+00:21:228:367,0
553WROŃSKI Julian 1095Stargard ja się nie ścigamSTARGARDM2 30-39165M 35000:00:4900:43:01.6000:43:51.35+00:21:238:367,0
554PIERŚCIŃSKA Marzena 909POLICEK3 40-4954K 19600:00:3000:43:04.5000:43:34.55+00:21:268:367,0
555CYBULSKI Grzegorz 585POLICEM5 60+7M 35100:01:0300:43:07.0000:44:10.80+00:21:288:377,0
556CYBULSKA Anna 1402POLICEK2 30-3990K 19700:01:0300:43:07.2000:44:10.75+00:21:298:377,0
557FINSTER Joanna 624KOŁOBRZEGK1 16-2943K 19800:01:0500:43:12.2000:44:17.65+00:21:348:386,9
558TALARCZYK Weronika 1033CZERWONAKK1 16-2944K 19900:01:0500:43:13.4500:44:18.45+00:21:358:386,9
559WASYLÓW Katarzyna 1058SZCZECINK4 50-5910K 20000:00:2300:43:13.9500:43:37.75+00:21:358:386,9
560OMELAŃCZUK Piotr 885Zdrowo pieprznięciTRZEBIATÓWM3 40-4992M 35200:01:1200:43:17.4000:44:29.45+00:21:398:396,9
561BZDAWKA Rafał 566ŚWINOUJŚCIEM3 40-4993M 35300:00:4800:43:20.0000:44:08.00+00:21:418:406,9
561KULA Joanna 770ZŁOCIENIECK2 30-3991K 20100:01:0500:43:20.0000:44:25.00+00:21:418:406,9
563BURAKOWSKI Grzegorz 564ŚWINOUJŚCIEM3 40-4994M 35400:00:4400:43:20.3000:44:04.95+00:21:428:406,9
564NANU Justyna 859Gryfus szczecinSZCZECINK2 30-3992K 20200:00:5200:43:22.7500:44:15.05+00:21:448:406,9
565DUDKA Agata 613ZŁOCIENIECK1 16-2945K 20300:01:0500:43:25.8500:44:31.30+00:21:478:416,9
566STEMPNIAK Ewa 1004SZAMOCINK2 30-3993K 20400:00:5700:43:35.3500:44:32.70+00:21:578:436,9
567BARSZCZEWSKA Małgorzata 519ŚWINOUJŚCIEK3 40-4955K 20500:00:5000:43:37.2500:44:28.05+00:21:598:436,9
568TOMASIŃSKA Monika 1036Osowa-BiegaBANINOK3 40-4956K 20600:01:0500:43:40.4500:44:46.20+00:22:028:446,9
569NOWAK Marta 1376WEŁTYŃK2 30-3994K 20700:00:5600:43:41.6500:44:38.45+00:22:038:446,9
570BARSZCZEWSKI Stanisław 521Kpw świnoujścieŚWINOUJŚCIEM3 40-4995M 35500:00:4600:43:42.1500:44:28.80+00:22:048:446,9
571ZAWISZA Tomasz 1111Bridgestone stargard runnersSZCZECINM2 30-39166M 35600:00:4600:43:43.1500:44:29.95+00:22:058:446,9
572HEJANKOWSKI Sebastian 669Luna wolvesBYDGOSZCZM2 30-39167M 35700:00:5700:43:43.3500:44:40.40+00:22:058:446,9
573DUTKIEWICZ Urszula 615Luna wolvesBYDGOSZCZK2 30-3995K 20800:00:5700:43:43.5500:44:40.60+00:22:058:446,9
574MAĆKÓW Natalia 811ŚWINOUJŚCIEK3 40-4957K 20900:00:4300:43:44.1500:44:27.95+00:22:068:446,9
575KUCHARSKA Katarzyna 766Bridgestone stargard runnersSTARGARDK2 30-3996K 21000:00:4600:43:44.2500:44:30.30+00:22:068:446,9
576KOZŁOWSKA-BANIAK Paulina 754Bridgestone stargard runnersSTARGARDK3 40-4958K 21100:00:4500:43:45.2500:44:30.50+00:22:078:456,9
577DOMASIK Izabela 605MUROWANA GOŚLINAK3 40-4959K 21200:00:5400:43:49.3000:44:44.25+00:22:118:466,8
578WOŹNIAK Beata 1089KOZIEGŁOWYK3 40-4960K 21300:00:5400:43:49.6000:44:43.70+00:22:118:456,8
579BŁACHOWIAK Małgorzata 541Czerwonak biegaMUROWANA GOSLINAK4 50-5911K 21400:00:5400:43:49.8000:44:44.25+00:22:118:466,8
580BERNACKA-SZYDLIK Karolina 528SZCZECINK2 30-3997K 21500:00:1400:43:50.0000:44:04.30+00:22:118:466,8
581STEMPNIAK Zbigniew 1005Rebels legion teamHELM3 40-4996M 35800:00:5700:43:50.3500:44:48.25+00:22:128:466,8
582STEMPNIAK Katarzyna 1003Rebels legion teamHELK2 30-3998K 21600:00:5700:43:50.9500:44:48.30+00:22:128:466,8
583MASZCZYK Marta 830GRYFINOK2 30-3999K 21700:00:4200:44:03.5500:44:46.30+00:22:258:486,8
584NIEMIERKO Magdalena 866SZCZECINK3 40-4961K 21800:00:4400:44:04.7500:44:49.30+00:22:268:496,8
585CIEPIELA Przemysław 581BEZRZECZEM3 40-4997M 35900:00:4500:44:04.9000:44:50.55+00:22:268:496,8
586WIELGOSZEWSKA Olga 1065SZCZECINK2 30-39100K 21900:00:4400:44:05.3000:44:49.90+00:22:278:496,8
587WOŹNIAK Wiktoria 1091Fifne pyrkiKOZIEGŁOWYK1 16-2946K 22000:01:0500:44:06.5500:45:12.20+00:22:288:496,8
588DACH Eryk 593Fifne pyrkiPOZNAŃM1 16-2965M 36000:01:0500:44:07.0500:45:12.40+00:22:298:496,8
589SKOWYRA Wioletta 978Rungryf gryficeBARKOWOK3 40-4962K 22100:00:5800:44:16.9500:45:15.55+00:22:388:516,8
590NOWAK Irena 873RungryfGRYFICEK4 50-5912K 22200:00:5900:44:26.2000:45:25.40+00:22:488:536,8
591KLEJNOWSKA Kamila 722Stargard ja się nie ścigamSTAGARDK2 30-39101K 22300:00:4700:44:29.0500:45:17.00+00:22:518:546,7
592MAŁKOWSKA Edyta 820IŃSKOK2 30-39102K 22400:00:5800:44:36.5000:45:34.70+00:22:588:556,7
593PERROT Magdalena 905SZCZECINK3 40-4963K 22500:00:5000:44:37.2500:45:27.95+00:22:598:556,7
594SIELICKA Małgorzata 1314SZCZECINK4 50-5913K 22600:00:4100:44:55.8000:45:37.45+00:23:178:596,7
595TOMASIŃSKI Szymon 1037Osowa-BiegaBANINOM3 40-4998M 36100:01:0600:45:00.1000:46:06.85+00:23:229:006,7
596LIPIŃSKA Sylwia 795SZCZECINK1 16-2947K 22700:01:0200:45:02.6500:46:04.70+00:23:249:006,7
597RODAK Agnieszka 944GŁOGÓWK3 40-4964K 22800:00:5900:45:03.6500:46:02.70+00:23:259:006,7
598GRZEGORZEWSKI Krzysztof 658GŁOGÓWM3 40-4999M 36200:00:5900:45:03.8000:46:03.60+00:23:259:006,7
599KAWKA Aleksandra 1302GARDNOK1 16-2948K 22900:00:1800:45:08.8000:45:26.80+00:23:309:016,6
600NIEMCZYK Marta 1308GRYFINOK2 30-39103K 23000:00:1800:45:09.0000:45:27.35+00:23:309:016,6
601SZCZEPANIK Ewa 1322SZCZECINK1 16-2949K 23100:00:1900:45:10.2000:45:29.50+00:23:329:026,6
602BANASIAK Adrianna 1291SZCZECINK2 30-39104K 23200:00:1800:45:11.2000:45:29.50+00:23:339:026,6
603NIERZWICKI Krzysztof 867ŚWINOUJŚCIEM1 16-2966M 36300:00:2600:45:11.3500:45:37.50+00:23:339:026,6
604SKARŻYŃSKA Anna 973CHOJNAK1 16-2950K 23300:00:2500:45:11.7500:45:37.45+00:23:339:026,6
605PŁOSA Monika 915SZCZECINK2 30-39105K 23400:01:0500:45:15.2000:46:20.90+00:23:379:036,6
606BARTNIK Paweł 1387-M5 60+8M 36400:00:5000:45:28.8500:46:19.65+00:23:509:056,6
607PUZIO Hanna 936SZCZECINK2 30-39106K 23500:00:2500:45:42.6000:46:07.70+00:24:049:086,6
608NOWAK Aneta 874NordicowelovePOLICEK3 40-4965K 23600:01:0600:45:50.8000:46:57.70+00:24:129:106,5
608FIEDZIUSZKO Anna 1296SZCZECINK2 30-39107K 23700:01:0700:45:50.8000:46:57.85+00:24:129:106,5
610SIKORA Magda 1315Klub biegowy dzikPOLICEK2 30-39108K 23800:01:0600:45:51.0000:46:57.55+00:24:129:106,5
611NAJMARK Małgorzata 858Skb dzikPOLICEK3 40-4966K 23900:01:0600:45:51.0500:46:57.90+00:24:139:106,5
611GÓRSKA Agnieszka 647Nordicowe love policePOLICEK3 40-4967K 24000:01:0600:45:51.0500:46:57.30+00:24:139:106,5
613KULEWSKA Joanna 771NordicowelovePOLICEK3 40-4968K 24100:01:0600:45:51.3000:46:57.55+00:24:139:106,5
614BODNAR Zbigniew 548SZCZECINM5 60+9M 36500:01:0300:45:53.7000:46:57.40+00:24:159:106,5
615GRYTA Dariusz 657Biegacze świnoujścieMIĘDZYZDROJEM4 50-5925M 36600:00:5000:46:11.8000:47:02.50+00:24:339:146,5
616GRYTA Janina 656Biegacze świnoujścieMIĘDZYZDROJEK4 50-5914K 24200:00:4900:46:12.7000:47:02.25+00:24:349:146,5
617CZYŻEWSKA Danuta 590Biegacze świnoujścieWARSZAWAK4 50-5915K 24300:00:4900:46:13.4500:47:02.75+00:24:359:146,5
618STANEJKO Agata 1318KOBYLANKAK2 30-39109K 24400:00:3400:46:20.3000:46:54.50+00:24:429:166,5
619SZYDŁOWSKA Alina 1323SZCZECINK2 30-39110K 24500:00:3300:46:20.3500:46:54.30+00:24:429:166,5
620ADAMCZEWSKA Anna 5023ateamLUBANIEK3 40-4969K 24600:00:4700:46:28.3000:47:15.95+00:24:509:176,5
621BABIŁO Natalia 515Masz przebieganeSZCZECINK1 16-2951K 24700:00:2500:46:28.9000:46:54.85+00:24:509:176,5
622CZYŻ Anna 5893ateamSZCZECINK3 40-4970K 24800:00:4600:46:30.4000:47:17.15+00:24:529:186,4
623JASIK Agnieszka 691POLICEK3 40-4971K 24900:00:3300:46:31.3500:47:04.55+00:24:539:186,4
624MINDA Justyna 1306Pasja bieganiaGOLENIÓWK2 30-39111K 25000:01:0300:46:36.0000:47:39.55+00:24:579:196,4
625KUPNIEWSKA Aleksandra 776Kompas teamPOLICEK2 30-39112K 25100:00:3100:46:50.0500:47:21.25+00:25:129:226,4
626NIEZGODA Adam 871Kompas teamPOLICEM3 40-49100M 36700:00:3100:46:50.2000:47:21.35+00:25:129:226,4
627DROZDEK Joanna 1295Kompas teamSZCZECINK3 40-4972K 25200:00:3000:46:50.4500:47:20.95+00:25:129:226,4
628MICHALSKA Karolina 839Kompas teamPOLICEK1 16-2952K 25300:00:3000:46:50.8000:47:21.45+00:25:129:226,4
629TITONI Marta 1034Masz przebieganeSZCZECINK1 16-2953K 25400:00:0000:46:54.9500:46:54.95+00:25:169:226,4
630LISIECKA Barbara 798PRZELEWICEK4 50-5916K 25500:00:4000:47:00.7000:47:41.25+00:25:229:246,4
631WIKA Marta 1069TRZEBIEŻK1 16-2954K 25600:00:4000:47:34.8500:48:15.40+00:25:569:316,3
632ORLON Barbara 886Run happySZCZECINK3 40-4973K 25700:00:0800:48:01.6500:48:10.35+00:26:239:366,2
633MUSZYŃSKA Oliwia 853Piła teamPIŁAK1 16-2955K 25800:00:0700:48:08.9000:48:16.80+00:26:309:376,2
634STEMPNIAK-LECHOWICZ Lidia 1006SZAMOCINK2 30-39113K 25900:00:5600:48:40.4500:49:36.95+00:27:029:446,2
635LECHOWICZ Jacek 789SZAMOCINM2 30-39168M 36800:00:5800:48:40.6500:49:38.65+00:27:029:446,2
636KOŁACZYŃSKA Monika 735POGÓRZEK3 40-4974K 26000:01:0100:49:42.1500:50:43.25+00:28:049:566,0
637PEDA Kamila 901POLICEK2 30-39114K 26100:00:2700:49:52.5000:50:20.10+00:28:149:586,0
638PTASZYŃSKI Jarosław 934Ocr team włocławekBRZEŚĆ KUJAWSKIM3 40-49101M 36900:00:1700:50:52.8500:51:10.35+00:29:1410:105,9
639KIELISZEK Anna 719Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-39115K 26200:01:1000:51:06.9500:52:17.05+00:29:2810:135,9
640KUCHARCZYK Elżbieta 765RungryfGRYFICEK3 40-4975K 26300:00:5900:52:16.7000:53:16.50+00:30:3810:275,7
641LEWANDOWSKI Janusz 793Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINM5 60+10M 37000:01:0800:52:44.2500:53:53.00+00:31:0610:335,7
642HAŁAS Renata 665Szybciej nie mogęMIĘDZYWODZIEK4 50-5917K 26400:01:0800:52:44.6000:53:52.80+00:31:0610:325,7
643GORYŃSKA Daria 644GDYNIAK1 16-2956K 26500:00:0600:54:23.1500:54:29.50+00:32:4510:525,5
644MUSZYŃSKA Barbara 854Piła teamPIŁAK3 40-4976K 26600:00:0900:54:45.7000:54:55.35+00:33:0710:575,5
645MUSZYŃSKI Tomasz 855Piła teamPIŁAM3 40-49102M 37100:00:0800:54:45.8500:54:54.55+00:33:0710:575,5
646ZAMOŻNY Anna 1109SZCZECINK2 30-39116K 26700:00:1200:55:09.0000:55:21.00+00:33:3011:015,4
647WINIARSKA-GRABOWSKA Agnieszka 1071MALBORKK2 30-39117K 26800:01:0100:55:52.1000:56:53.35+00:34:1411:105,4
648KOSIANOWSKA Monika 742Grupa malborkMALBORKK4 50-5918K 26900:01:0100:55:52.7500:56:54.00+00:34:1411:105,4
649LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 799Wieczorne bieganie w szczecinieSZCZECINK2 30-39118K 27000:00:4200:56:30.1500:57:12.65+00:34:5211:185,3
650JADCZAK Danuta 678Szczecinsko-Policki klub morsySZCZECINK5 60+2K 27100:00:1900:56:45.5000:57:04.65+00:35:0711:215,3
651AYAN Ismail 512Braunschweig hash house harriersSALZGITTERM3 40-49103M 37200:00:14   
Znaleziono 651 wynik(ów)