IX OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Miasta i Gminy Biały Bór
Data : 2022-04-09
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 74
Wystartowało : 60
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 54
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 21.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-34 | M18-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiLap_4
21.1km
Czas
netto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WOJCIECHOWSKA Elżbieta 4POLIPACK TEAM GWEPAKOŚĆK35-391K 102:14:3104:37:08.73 6:349,1
2CZERSKI Krzysztof 1KS ULTRA TEAM ŁÓDŹŁÓDŹM40-441M 1102:20:5404:47:23.93+00:10:156:488,8
3CZŁONKOWSKI Krzysztof 2OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM45-491M 2202:22:4204:50:10.23+00:13:016:528,7
4WILCZEK Krzysztof 5CIDRY LOTAJOMZĘBOWICEM45-492M 3102:23:5704:55:10.81+00:18:026:598,6
5FRĄCKOWIAK Krzysztof 20ŚWIADOMI SIEDLCESIEDLCEM50-541M 4102:26:5005:00:59.63+00:23:507:078,4
6POŁUBIAK Paweł 7SIECINOM35-391M 5102:25:0305:01:28.36+00:24:197:088,4
7MACKIEWICZ Dariusz 3AKTYWNY KODEŃKODEŃM45-493M 602:25:1805:04:08.21+00:26:597:128,3
8PRZYSTARZ Grzegorz 57OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM50-542M 702:26:2405:06:47.12+00:29:387:168,3
9HAŁAS Marcin 26CZECHOWICE-DZIEDZICEM35-392M 802:30:0305:07:43.90+00:30:357:178,2
10PARZYBUT Jan 53POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-591M 902:33:2905:14:28.56+00:37:197:278,1
11OLSZAŃSKI Karol 52FEAR THE RETURNKRAKÓWM45-494M 1002:37:0005:14:31.03+00:37:227:278,0
12ŻACZEK Wladysław 75ANDRESPOL AKTYWNIEANDRESPOLM55-592M 11102:33:2905:17:25.59+00:40:167:318,0
13PODOLAK Marius 54SCHWERTEM40-442M 1202:30:4605:17:31.19+00:40:227:318,0
14KOŁODZIEJ Joanna 8MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAK50-541K 202:35:0905:19:16.75+00:42:087:337,9
15DANIELSKI Waldemar 16SOKOŁÓW PODLASKIM55-593M 13202:38:0005:21:06.16+00:43:577:367,9
16MĄDRY Grzegorz 48KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-641M 14102:39:4705:25:28.81+00:48:207:427,8
17SZCZUDLIK Małgorzata 9TRZEMESZNOK40-441K 3102:39:0105:28:58.25+00:51:497:477,7
18RAKOWIECKI Zbigniew 58POLIPACK TEAM GWEGDAŃSKM60-642M 1502:40:2105:30:50.77+00:53:427:507,7
19KOWALSKI Marek 39STRZEBIŃM55-594M 1602:43:4905:37:29.51+01:00:207:597,5
20HRYCIUK Waldemar 27TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM60-643M 1702:40:1005:39:34.59+01:02:258:027,5
21CYRULEWSKA Małgorzata 14PAMSO RUN TEAMGLINNIKK50-542K 402:44:3705:42:08.54+01:04:598:067,4
22JARUGA Beata 28OŁAWAK45-491K 5102:47:1005:42:40.87+01:05:328:077,4
23PRZYBYLSKI Chrystian 56EMERYTWEJHEROWOM65-691M 1802:48:4205:44:14.76+01:07:068:097,4
24GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 23ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKINGŁÓDŹM55-595M 1902:45:5305:50:35.76+01:13:278:187,2
25SŁOWIŃSKA Alicja 60ŚWIADOMI SIEDLCESIEDLCEK50-543K 602:49:5105:51:04.77+01:13:568:197,2
26KLAWCZYŃSKI Marcin 34AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM18-341M 2002:45:5505:54:12.35+01:17:038:237,1
27MAŚLANKA Iwona 10MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-544K 702:48:2105:55:31.47+01:18:228:257,1
28WOŁK Beata 73FABRYKA NORDICA TRZCIANKATRZCIANKAK45-492K 802:55:1405:57:19.32+01:20:108:287,1
29KOŃCZAK Adam 37VALDISPORT POLKOWICEPOLKOWICEM60-644M 21102:50:2805:57:29.00+01:20:208:287,1
30GÓRSKA Dorota 25BEZRZECZEK50-545K 902:52:3905:57:49.83+01:20:418:287,1
31JURCZYSZYN Zyta 29CZAPELKI Z CZAPLINKACZAPLINEKK45-493K 1002:51:2606:01:12.46+01:24:038:337,0
32KRAWIEC Jacek 41JACK NORDIC TEAM ELBLĄGELBLĄGM55-596M 22102:52:5706:01:57.75+01:24:498:347,0
33KĘPA Andrzej 33KOSZALINM70+1M 2302:51:3506:02:22.45+01:25:138:357,0
34GAJDA Tomasz 21POKIJKOWANI NORDIC WALKING PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM40-443M 2402:51:0706:04:29.46+01:27:208:386,9
35CZMOCH Marian 15PUKS ŁOSICEŁOSICEM70+2M 25102:53:3806:04:55.82+01:27:478:386,9
36SZYMAŃSKI Jacek 68POZYTYWNI BIEGACZESKÓRKAM55-597M 26102:52:3706:07:00.80+01:29:528:416,9
37FRANKIEWICZ Mirosław 19FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM45-495M 2702:58:0006:09:25.44+01:32:168:456,9
38SORN Łukasz 62WŁÓCZYKIJEGDYNIAM35-393M 28102:53:1606:14:24.23+01:37:158:526,8
39KUBIAK Danuta 42CZARNE BIEGACZARNEK65-691K 11203:00:4006:14:41.89+01:37:338:526,8
40POSTEK Danuta 55MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK55-591K 1202:56:2506:15:39.29+01:38:308:546,7
41ŁOPACIUK Paweł 45GDAŃSKM35-394M 2903:00:3206:22:35.88+01:45:279:046,6
42WIŚNIEWSKI Roman 72TWARDORZECZKAM65-692M 30103:00:3906:23:43.69+01:46:349:056,6
43KUMINIAK Izabela 43Z NOGAMI W CHMURACHŁÓDŹK55-592K 1303:04:0206:28:13.33+01:51:049:126,5
44MANDZIUK Marek 47TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM50-543M 31102:59:0906:31:26.90+01:54:189:166,5
45TREPPNER Jan 70GDYNIAGDYNIAM70+3M 32103:06:1106:37:49.26+02:00:409:256,4
46BERSZTOLC Agnieszka 12NOWI SIEDLCESUTNOK55-593K 1403:14:2106:38:14.43+02:01:059:266,4
47STANKOWSKA Marzena 63KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK45-494K 15103:08:0706:41:02.99+02:03:549:306,3
48KACZMAREK Zofia 32SZCZUTKIK60-641K 1603:12:4206:46:35.60+02:09:269:386,2
49KACZMAREK Jarek 31SZCZUTKIM55-598M 3303:12:3706:46:38.19+02:09:299:386,2
50ZIELIŃSKI Ryszard 74Z NOGAMI W CHMURACHŁÓDŹM65-693M 3403:19:0606:51:25.81+02:14:179:456,2
51ŁOPIŃSKI Aleksy 46ŁOPIŃSCYPIŁA AL. POZNAŃSKA 133M70+4M 35103:20:1406:56:28.32+02:19:199:526,1
52CIŻMOWSKA Barbara 13MTS HAMER MIASTKOKĘPICEK65-692K 17203:18:3606:57:52.17+02:20:439:546,1
53OLECH Marcin 50GDAŃSKM50-544M 3603:17:2507:00:08.19+02:22:599:576,0
Niesklasyfikowani
DQKARPIŃSKI Sebastian 6OMINETENTORTAMLISMANORE KABATYWARSZAWAM40-445102:25:59 DQ04:59:43.78 DQ0:008,4
DNCKRAWCZYK Iwona 40CZADRÓWK55-59  
DNCGÓRECKA Izabela 24KAMIENNA GÓRAK55-59  
SZCZYGIEŁ Adriana 67BIELSKO-BIAŁAK40-4402:47:14 DNF DNF--
KŁOSOWSKI Krzysztof 35JAWORZNOM45-4902:53:50 DNF DNF--
DREWA Marian 18EMERYTGOŚCICINOM65-6902:54:01 DNF DNF--
KACZMAREK Włodzimierz 30KS ULTRA TEAM ŁÓDŹŁÓDŹM70+ DNF DNF--
Znaleziono 60 wynik(ów)