Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Miasta i Gminy Biały Bór |
Data : | 2022-04-09 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 74 |
Wystartowało : | 60 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 54 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap_4 21.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZERSKI Krzysztof | 1 | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M40-44 | 1 | 02:20:54 | ||
2 | CZŁONKOWSKI Krzysztof | 2 | OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY | SZCZEKOCINY | M45-49 | 2 | 02:22:42 | ||
3 | WILCZEK Krzysztof | 5 | CIDRY LOTAJOM | ZĘBOWICE | M45-49 | 1 | 02:23:57 | ||
4 | POŁUBIAK Paweł | 7 | SIECINO | M35-39 | 1 | 02:25:03 | |||
5 | MACKIEWICZ Dariusz | 3 | AKTYWNY KODEŃ | KODEŃ | M45-49 | 02:25:18 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | KARPIŃSKI Sebastian | 6 | OMINETENTORTAMLISMANORE KABATY | WARSZAWA | M40-44 | 5 | 1 | 02:25:59 DQ | |
7 | PRZYSTARZ Grzegorz | 57 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-54 | 02:26:24 | |||
8 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 20 | ŚWIADOMI SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | 1 | 02:26:50 | ||
9 | HAŁAS Marcin | 26 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M35-39 | 02:30:03 | ||||
10 | PODOLAK Marius | 54 | SCHWERTE | M40-44 | 02:30:46 | ||||
11 | ŻACZEK Wladysław | 75 | ANDRESPOL AKTYWNIE | ANDRESPOL | M55-59 | 1 | 02:33:29 | ||
12 | PARZYBUT Jan | 53 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 02:33:29 | |||
13 | OLSZAŃSKI Karol | 52 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | 02:37:00 | |||
14 | DANIELSKI Waldemar | 16 | SOKOŁÓW PODLASKI | M55-59 | 2 | 02:38:00 | |||
15 | MĄDRY Grzegorz | 48 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-64 | 1 | 02:39:47 | ||
16 | HRYCIUK Waldemar | 27 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M60-64 | 02:40:10 | |||
17 | RAKOWIECKI Zbigniew | 58 | POLIPACK TEAM GWE | GDAŃSK | M60-64 | 02:40:21 | |||
18 | KOWALSKI Marek | 39 | STRZEBIŃ | M55-59 | 02:43:49 | ||||
19 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 23 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | M55-59 | 02:45:53 | |||
20 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 34 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M18-34 | 02:45:55 | |||
21 | PRZYBYLSKI Chrystian | 56 | EMERYT | WEJHEROWO | M65-69 | 02:48:42 | |||
22 | KOŃCZAK Adam | 37 | VALDISPORT POLKOWICE | POLKOWICE | M60-64 | 1 | 02:50:28 | ||
23 | GAJDA Tomasz | 21 | POKIJKOWANI NORDIC WALKING PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | M40-44 | 02:51:07 | |||
24 | KĘPA Andrzej | 33 | KOSZALIN | M70+ | 02:51:35 | ||||
25 | SZYMAŃSKI Jacek | 68 | POZYTYWNI BIEGACZE | SKÓRKA | M55-59 | 1 | 02:52:37 | ||
26 | KRAWIEC Jacek | 41 | JACK NORDIC TEAM ELBLĄG | ELBLĄG | M55-59 | 1 | 02:52:57 | ||
27 | SORN Łukasz | 62 | WŁÓCZYKIJE | GDYNIA | M35-39 | 1 | 02:53:16 | ||
28 | CZMOCH Marian | 15 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | M70+ | 1 | 02:53:38 | ||
KŁOSOWSKI Krzysztof | 35 | JAWORZNO | M45-49 | 02:53:50 DNF | |||||
DREWA Marian | 18 | EMERYT | GOŚCICINO | M65-69 | 02:54:01 DNF | ||||
31 | FRANKIEWICZ Mirosław | 19 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M45-49 | 02:58:00 | |||
32 | MANDZIUK Marek | 47 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M50-54 | 1 | 02:59:09 | ||
33 | ŁOPACIUK Paweł | 45 | GDAŃSK | M35-39 | 03:00:32 | ||||
34 | WIŚNIEWSKI Roman | 72 | TWARDORZECZKA | M65-69 | 1 | 03:00:39 | |||
35 | TREPPNER Jan | 70 | GDYNIA | GDYNIA | M70+ | 1 | 03:06:11 | ||
36 | KACZMAREK Jarek | 31 | SZCZUTKI | M55-59 | 03:12:37 | ||||
37 | OLECH Marcin | 50 | GDAŃSK | M50-54 | 03:17:25 | ||||
38 | ZIELIŃSKI Ryszard | 74 | Z NOGAMI W CHMURACH | ŁÓDŹ | M65-69 | 03:19:06 | |||
39 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 46 | ŁOPIŃSCY | PIŁA AL. POZNAŃSKA 133 | M70+ | 1 | 03:20:14 | ||
KACZMAREK Włodzimierz | 30 | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | ŁÓDŹ | M70+ | DNF |
Znaleziono 40 wynik(ów)