IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 14 KM
IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 14 km
Zgłoszonych : 315
Wystartowało : 288
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 288
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1FARON Robert 3309SALCO GARMIN TEAMZALESIEM401M 100:00:0201:08:26.8001:08:29.40 4:5312,3
2ŚWIERAD Krystian 3247TURZAŃSKM201M 200:00:0101:10:47.8001:10:49.65+00:02:205:0311,9
3WETHACZ Dariusz 3256LOKOMOTIV MAJDAN/ ON RUNNING POLSKACISNAM301M 300:00:0001:10:49.9501:10:50.90+00:02:215:0311,9
4ZĄBIK Marek 3272GODOWAM302M 400:00:0301:13:04.5001:13:08.30+00:04:385:1311,5
5CZYŻKOWSKI Paweł 3276MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM303M 500:00:0101:13:34.2001:13:36.00+00:05:065:1511,4
6MAJKA Krzysztof 3146SII RUNNING TEAMRZESZÓWM402M 600:00:0301:14:59.7001:15:03.10+00:06:335:2111,2
7SABAT Sebastian 3218KOMAŃCZAM202M 700:00:0201:15:57.4501:15:59.85+00:07:305:2511,1
8KAPAON Andrzej 3298CAZZO CLUB RUNNING TEAMWARSZAWAM203M 800:00:0301:16:23.8001:16:27.00+00:07:575:2711,0
9OCHYRA Konrad 3281SOLINA TEAMLESKOM304M 900:00:0201:16:57.8001:17:00.50+00:08:315:2910,9
10BRONHARD Rafał 3313GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM305M 1000:00:0001:17:41.4501:17:41.45+00:09:125:3210,8
11BUSZ Jacek 3022OLD SCHOOL TRAIL RUNNINGRZESZÓWM306M 1100:00:0601:17:39.3001:17:45.75+00:09:165:3210,8
12JĘDRASZCZYK Mateusz 3085CZARNY DUNAJECM307M 1200:00:0301:18:06.0001:18:09.00+00:09:395:3410,8
13ZAWADZKI Marcin 3271SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM308M 1300:00:0301:21:20.4001:21:23.60+00:12:545:4810,3
14ZĄBKIEWICZ Szymon 3273KRAKÓWM309M 1400:00:0401:23:06.1501:23:10.40+00:14:415:5610,1
15RAK Wojciech 3206SII RUNNING TEAMBOGUCHWALAM3010M 1500:00:0301:25:02.7501:25:06.45+00:16:376:049,9
16MATŁOSZ Mariusz 3155SNW KW KRAKÓWSTRZYŻÓWM403M 1600:00:0401:27:53.5001:27:57.80+00:19:286:169,6
17BOLECHOWSKA Dominika 3301ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMRABKA-ZDRÓJK401K 100:00:0201:28:00.0501:28:02.70+00:19:336:179,5
18SUKIENNIK Maciej 3233POWER TRAININGWARSZAWAM3011M 1700:00:0401:28:38.4501:28:42.95+00:20:136:199,5
19MALECKA-LEŃ Patrycja 3150STAJNIA BALONARZESZÓWK402K 200:00:0401:30:17.4001:30:22.10+00:21:526:269,3
20SZYBIAK Maciej 3241UKS TEMPO 5 PRZEMYŚLKRZYWCZAM181M 1800:00:0301:30:30.3501:30:33.85+00:22:046:279,3
21KICIŃSKI Grzegorz 3090ŻMIGRÓDM404M 1900:00:3901:29:57.1501:30:36.30+00:22:066:259,3
22CIECIOROWSKA Aleksandra 3030KOŃSKIEK201K 300:00:1601:30:28.5001:30:45.45+00:22:166:279,3
23MATŁOSZ Jolanta 3156STRZYŻÓWK301K 400:00:0501:32:34.7001:32:39.90+00:24:106:369,1
24LEWANDOWSKI Przemysław 3127PEPSICO RUNNING TEAMRZESZÓWM3012M 2000:00:0301:33:11.4001:33:14.80+00:24:456:399,0
25BEŚKA Sławomir 3006OCHAJORUN@FRIENDSRYBNIK OCHOJECM501M 2100:00:0301:33:12.9501:33:16.50+00:24:476:399,0
26SZTORC Joanna 3239KRAKÓWK302K 500:00:0301:33:15.0501:33:18.05+00:24:486:399,0
27KUCZMA Piotr 3295KS PRZYBYSZÓWKARZESZÓWM204M 2200:00:2101:33:01.4001:33:22.65+00:24:536:389,0
28WALANIA-BRONHARD Kinga 3314GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK303K 600:00:0301:33:20.1001:33:23.90+00:24:546:409,0
29PYRZAK Jacek 3201RZESZÓWM405M 2300:00:0701:33:29.6001:33:37.40+00:25:086:409,0
30MASZKOWSKI Jakub 3153LUBLINM182M 2400:00:0501:33:45.4001:33:51.35+00:25:216:419,0
31ZAJĄC Grzegorz 3268LW BOGDANKAŁĘCZNAM406M 2500:00:0501:33:49.6501:33:54.80+00:25:256:429,0
32KLEBAN Adam 3092TREPCZAM3013M 2600:00:2101:33:45.6001:34:06.70+00:25:376:419,0
33BODZIOCH Grzegorz 3015GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM407M 2700:00:0601:34:03.1001:34:09.40+00:25:406:438,9
34BUSZ Monika 3023RZESZÓWK304K 700:00:0601:34:14.9501:34:21.80+00:25:526:438,9
35KORŻYK Marek 3105CZARNA DOLNAM408M 2800:00:1101:34:19.7501:34:31.10+00:26:016:448,9
36WOJTANOWSKI Adrian 3263SPRINT GORZYCEGORZYCEM205M 2900:00:2501:34:19.1001:34:44.45+00:26:156:448,9
37JANKOWSKI Konrad 3084MYCZKÓWM3014M 3000:00:3001:34:58.4001:35:28.60+00:26:596:478,8
38ROŚCIŃSKI Franciszek 3210SAMOTNY WILKSANOK-ZAHUTYŃM502M 3100:00:0601:35:22.5001:35:29.35+00:26:596:488,8
39PATYK Andrzej 3317KRUSZYN KRAJEŃSKIM206M 3200:00:0701:35:37.6001:35:44.80+00:27:156:498,8
40KARDASZ Marek 3297SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM409M 3300:00:0801:35:48.5001:35:56.90+00:27:276:508,8
41CIECIOROWSKI Andrzej 3031KOŃSKIEM4010M 3400:00:2001:35:54.8001:36:14.95+00:27:456:518,8
42KURP Bartłomiej 3121BIELECKIE MŁYNYM207M 3500:00:1401:36:05.1501:36:19.35+00:27:496:518,7
43KRZYŻEWSKI Roger 3114KRAKÓWM3015M 3600:00:0401:36:17.9001:36:22.50+00:27:536:528,7
44WOJCIESZAK Katarzyna 3262ŚCO BIEGAKIELCEK403K 800:00:2801:35:55.1001:36:23.40+00:27:546:518,8
45MUDŹ Anna 3290CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKA - PRZEWŁOKAK202K 900:00:0701:36:22.6501:36:29.95+00:28:006:538,7
46GRZECHYNKA Agnieszka 3073GO PUBLICKRAKÓWK305K 1000:00:0301:36:37.1501:36:40.95+00:28:116:548,7
47CHRZAN Jerzy 3028ROKITKIM208M 3700:00:2201:36:20.6501:36:42.70+00:28:136:528,7
48SWEENEY Keith 3235FIGHTING IRISHRZESZOWM3016M 3800:00:0801:36:43.5501:36:51.85+00:28:226:548,7
49MOSKOWICZ Stefan 3165PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAFREDROPOLM601M 3900:00:0801:37:06.3001:37:14.60+00:28:456:568,7
50GARCZYŃSKI Darek 3058KATOWICEM4011M 4000:00:0501:37:14.9001:37:20.35+00:28:506:568,6
51MALEC Marcin 3149OSTRÓW MAZOWIECKAM209M 4100:00:1101:37:10.1501:37:21.75+00:28:526:568,6
52TOKARSKI Piotr 3249RZESZÓWM4012M 4200:00:0901:37:12.4501:37:21.90+00:28:526:568,6
53WASILEWSKI Paweł 3306SM RYKIRYKIM4013M 4300:00:1001:37:13.2501:37:23.85+00:28:546:568,6
54STACH Jacek 3227NIECHOBRZM4014M 4400:00:1101:37:15.9501:37:27.10+00:28:576:568,6
55MARKOWICZ Dawid 3152BIECZM2010M 4500:00:1301:37:17.2501:37:30.90+00:29:016:568,6
56CZYZ Wojciech 3036GLIWICEM4015M 4600:00:1801:37:43.0501:38:01.90+00:29:326:588,6
57KRAWIEC Alan 3108PRZEWORSKM2011M 4700:00:1501:37:49.3001:38:05.15+00:29:356:598,6
58BAŁKOWSKI Olgierd 3287WETLINAM2012M 4800:00:0201:38:09.6501:38:12.20+00:29:427:008,6
59LISOWSKI Józef 3130KORCZYNAM3017M 4900:00:1301:38:13.9001:38:27.25+00:29:577:008,6
60SKAWIŃSKI Kacper 3223NIE WIEM, NIE OBCHODZI MNIE TOWARSZAWAM2013M 5000:00:3201:38:19.1001:38:51.65+00:30:227:018,5
61STACHOWSKI Jakub 3228NIE WIEM, NIE OBCHODZI MNIE TOKRAKÓWM2014M 5100:00:3201:39:10.1501:39:42.40+00:31:137:058,5
62GOŹDZIK Maciej 3066WARSZAWAM4016M 5200:00:1201:39:35.6001:39:48.40+00:31:197:068,4
63GRABARCZYK Ilona 3069LESZNOK404K 1100:00:0801:39:41.6001:39:50.05+00:31:207:078,4
64PĘKALA Łukasz 3184POZNAŃM2015M 5300:00:1801:40:21.5501:40:40.05+00:32:107:108,4
65MIELCUCH Kamila 3159POZNAŃK203K 1200:00:1801:40:21.7001:40:40.20+00:32:107:108,4
66FALKOWSKI Piotr 3307KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM503M 5400:00:2701:40:18.8501:40:46.35+00:32:167:098,4
67POTERA Krystyna 3195ŁAŃCUTK306K 1300:00:0401:40:47.0001:40:51.85+00:32:227:118,3
68WÓJCIK Sylwia 3266NIE WIEM, NIE OBCHODZI MNIE TOKRAKÓWK204K 1400:00:3301:40:27.5001:41:00.55+00:32:317:108,4
69RZESZUTEK Wiktoria 3216GDAŃSKK205K 1500:00:0501:40:59.6501:41:04.70+00:32:357:128,3
70MAJCHRZAK Jakub 3143POZNAŃM3018M 5500:00:1101:41:08.2501:41:19.40+00:32:507:138,3
71KOZAK Paweł 3106KAMIEŃM3019M 5600:04:1401:37:24.1001:41:38.10+00:33:086:578,6
72MALISZEWSKA Justyna 3151LUBLINK206K 1600:00:3001:41:15.3001:41:45.30+00:33:157:138,3
73TADLA Izabela 3248LUBLINK307K 1700:00:1001:41:47.1501:41:58.00+00:33:287:168,3
74KORZONEK Karol 3104SPRINT GORZYCEGORZYCEM3020M 5700:00:2401:41:51.0501:42:15.10+00:33:457:168,2
75LUCJUSZ Krzysztof 3132KRAKÓWM2016M 5800:00:0501:42:21.8501:42:27.20+00:33:577:188,2
76WITEK Gabriela 3259DĘBNOK207K 1800:00:0501:42:37.1001:42:43.05+00:34:137:198,2
77LEŚNIAK Dawid 3124LHO DRUŻYNASANOKM3021M 5900:00:0401:42:46.1001:42:50.80+00:34:217:208,2
78DUDEK Kamila 3041POWER TRAININGPIASECZNOK308K 1900:00:1701:42:38.7001:42:56.60+00:34:277:198,2
79ŁUCKA Artur 3133KRAKÓWM3022M 6000:00:2001:42:50.3501:43:10.35+00:34:407:208,2
80PUTYRA Damian 3199BALIGRÓDM2017M 6100:00:3301:42:42.5001:43:15.50+00:34:467:208,2
81BOCHENEK Sylwia 3014STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZARUDNIK NAD SANEMK309K 2000:00:2701:43:01.5001:43:28.70+00:34:597:218,2
82KOCHANIEC Stanislaw 3097ŁÓDŹM3023M 6200:00:2501:43:24.7001:43:50.65+00:35:217:238,1
83HOŁOWATY Renia 3080BIESZCZADZKA WATAHARZEPEDZK208K 2100:00:2501:43:28.1001:43:53.50+00:35:247:238,1
84PADO Michal 3179BIESZCZADZKA WATAHA MTBRZEPEDZM3024M 6300:00:2501:43:28.6001:43:54.50+00:35:257:238,1
85RAJCA Monika 3205PIOTRIMONIABIEGACHMIELNIKK209K 2200:00:0901:43:53.7001:44:02.90+00:35:337:258,1
86OCZOŚ Przemysław 3172PRZEMYŚLM3025M 6400:00:1201:43:50.5501:44:03.20+00:35:337:258,1
87BUCZEK Michał 3018MIŃSK MAZOWIECKIM3026M 6500:00:1201:43:54.2001:44:07.00+00:35:377:258,1
88KORYTKOWSKI Jacek 3103AUGUSTÓWM4017M 6600:00:1701:44:35.3501:44:53.30+00:36:237:288,0
89BLOK Tomasz 3011RZESZÓWM4018M 6700:00:0801:45:03.5001:45:12.25+00:36:427:308,0
90ŁUCZAK Michał 3135RAK'N'ROLLMARIANÓWM4019M 6800:00:2201:45:04.4501:45:27.25+00:36:577:308,0
91GOLEC Janusz 3063BRZEG DOLNYM4020M 6900:00:0801:45:18.5001:45:27.40+00:36:587:318,0
92ZAJĄC Marzena 3269ŁĘCZNAK405K 2300:00:0501:46:01.6001:46:06.75+00:37:377:347,9
93HAFFKE Olga 3078CEKCYNK181K 2400:00:0301:46:13.2001:46:16.40+00:37:477:357,9
94STYKAŁA Adrianna 3231BUKOWIECK2010K 2500:00:0301:46:13.0001:46:16.50+00:37:477:357,9
95WIECZOREK Tomasz 3257KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4021M 7000:00:3101:46:20.3501:46:51.40+00:38:227:357,9
96TOMCZYK Beata 3250VEGE RUNNERSWARSZAWAK3010K 2600:00:2201:46:45.4001:47:07.55+00:38:387:377,9
97WERESZCZAK Arkadiusz 3254JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWM2018M 7100:00:0401:47:12.3501:47:16.75+00:38:477:397,8
98MOŁDA Urszula 3162KIELCEK2011K 2700:00:1501:47:02.3001:47:18.10+00:38:487:387,8
99FORTUNA Michał 3052REISKIRCHENM3027M 7200:00:3801:47:04.3501:47:42.70+00:39:137:387,8
100FORTUNA Henryk 3053WISNIOWAM602M 7300:00:3801:47:04.9501:47:43.20+00:39:137:387,8
101CHLEBIŃSKI Maciej 3026RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM3028M 7400:00:1101:47:35.7501:47:47.70+00:39:187:417,8
102LECHOWICZ Andrzej 3122KRAKÓWM2019M 7500:00:1101:48:09.4001:48:21.00+00:39:517:437,8
103KORYSZKO Klaudia 3102WERBKOWICEK2012K 2800:00:0701:48:31.8501:48:39.15+00:40:097:457,7
104WENERSKI Andrzej 3253MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM4022M 7600:00:2901:48:30.0501:48:59.45+00:40:307:457,7
105MARCOL Wojciech 3311OTK RZEŹNIKRYBNIKM2020M 7700:00:0201:48:59.5001:49:01.65+00:40:327:477,7
106KORNAS Szymon 3101TEAMTOMANRYBNIKM2021M 7800:00:0201:48:59.5001:49:01.80+00:40:327:477,7
107GAŁECKI Piotr 3057WARSZAWAM4023M 7900:00:1501:48:48.9001:49:04.65+00:40:357:467,7
107PRUS Tomasz 3186RAKSZAWAM4023M 7900:00:1701:48:47.2001:49:04.65+00:40:357:467,7
109KRAWCZYK Jakub 3107NIE WIEM¸ NIE OBCHODZI MNIE TOKRAKÓWM2022M 8100:00:3301:48:40.8501:49:14.60+00:40:457:457,7
110GAWLIK Justyna 3059KRAKÓWK2013K 2900:00:1101:49:14.3001:49:26.05+00:40:567:487,7
111OLSZYK Tadeusz 3304KLM MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCEM603M 8200:00:2501:49:02.0501:49:27.05+00:40:577:477,7
112PODOLAK Zbigniew 3193PRZEMYŚLM604M 8300:00:1501:50:02.9501:50:18.05+00:41:487:517,6
113KOTOWICZ Iwona 3277BOGUCHWALAK406K 3000:00:1101:50:16.5001:50:28.40+00:41:597:527,6
114ROSZCZYPAŁA Bartłomiej 3209SII RUNNING TEAMRZESZÓWM2023M 8400:00:2601:50:08.8501:50:35.50+00:42:067:527,6
115DOBEK Halina 3038GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEK407K 3100:00:0601:50:49.7001:50:55.80+00:42:267:547,6
116KIJANKA Jadwiga 3294OSP ROKIETNICAROKIETNICAK3011K 3200:00:0401:51:09.4501:51:13.65+00:42:447:567,6
117SŁUPSKA Zuzanna 3226WARSZAWAK2014K 3300:00:3301:51:08.0501:51:41.20+00:43:117:567,6
118PIĄTEK Piotr 3187GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4025M 8500:00:2701:51:23.8001:51:51.75+00:43:227:577,5
119NIEMASZ Aleksandra 3169SKIBASPORT.PLKRYNICA ZDRÓJK2015K 3400:00:1701:51:40.4001:51:57.40+00:43:287:587,5
120LEŃ Jakub 3123RZESZÓWM4026M 8600:00:3101:51:48.4501:52:20.10+00:43:507:597,5
121MALINOWSKI Marcin 3296PRZEWORSKM3029M 8700:00:0201:52:18.9001:52:20.95+00:43:518:017,5
122OLEJNICZAK Maksymilian 3173OKB TEOLEOWARSZAWAM2024M 8800:00:3101:51:52.2001:52:23.35+00:43:537:597,5
123STYKAŁA Sebastian 3230BUKOWIECM4027M 8900:00:0501:52:38.7501:52:44.50+00:44:158:027,5
124HAFFKE Krzysztof 3077CEKCYNM4028M 9000:00:0501:52:38.6501:52:44.60+00:44:158:027,5
125CZYŻYKIEWICZ Piotr 3037GGBGORLICEM504M 9100:00:0701:52:39.4501:52:46.70+00:44:178:027,5
126WRÓBEL Bartłomiej 3305CISNACISNAM4029M 9200:00:0001:53:04.0001:53:04.00+00:44:348:047,4
127PLISZKO Anna 3192AUGUSTÓWK408K 3500:00:1901:52:59.3001:53:19.00+00:44:498:047,4
128GOLAS Marcin 3062EXILEGDYNIAM4030M 9300:00:4901:52:39.7001:53:28.75+00:44:598:027,5
129KRZAN Tomasz 3112F.H.U KRZANPRZEWORSKM4031M 9400:00:0901:53:32.2501:53:42.05+00:45:128:067,4
130DRABIK Paweł 3039PRZEWORSKM4032M 9500:00:1001:53:32.1001:53:42.20+00:45:128:067,4
131BĘDKOWSKI Paweł 3008WARSZAWAM3030M 9600:00:2201:53:21.4501:53:43.45+00:45:148:057,4
132HABIB Marek 3075WARSZAWAM3031M 9700:00:2201:53:27.2001:53:50.00+00:45:208:067,4
133SZWEDA Karol 3240OSTATNI, ALE PIJANI!STEGNAM2025M 9800:00:2301:53:31.0501:53:54.65+00:45:258:067,4
134NOSARZEWSKA Klaudia 3171LASKIK2016K 3600:00:3301:53:41.4501:54:14.45+00:45:458:077,4
135BECHTA Damian 3003ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁA PODLASKAM2026M 9900:00:2101:54:12.7501:54:34.65+00:46:058:097,4
136JAGODZIŃSKI Łukasz 3082GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3032M 10000:00:2801:54:18.2501:54:46.55+00:46:178:097,3
137GAWLIK Mateusz 3060KRAKÓWM2027M 10100:00:1201:54:38.7501:54:51.00+00:46:218:117,3
138JANKOWSKI Michał 3083TRAWNIKIM4033M 10200:00:0501:54:57.7501:55:03.70+00:46:348:127,3
139MADEJ Weronika 3140KRAKÓWK2017K 3700:00:1201:55:36.4001:55:48.65+00:47:198:157,3
140BALAWEJDER Anna 3001KROSNOK409K 3800:00:1801:55:35.9501:55:54.20+00:47:248:157,3
141LIS Paulina 3129GLOGOVIA GLOGOW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3012K 3900:00:2801:55:26.2001:55:54.90+00:47:258:147,3
142MILC Szymon 3160JÓZEFÓWM4034M 10300:00:3501:55:21.9001:55:57.00+00:47:278:147,3
143CHADAJ Kamil 3025ZAMOŚĆM2028M 10400:00:0301:56:20.7501:56:24.15+00:47:548:187,2
144PIOTROWSKA Anna 3190WARSZAWAK4010K 4000:00:1501:56:18.9001:56:34.00+00:48:048:187,2
145FOLTA Anita 3051GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNK501K 4100:00:0601:56:52.6001:56:59.00+00:48:298:207,2
146OCHYRA Krzysztof 3283LESKOM505M 10500:00:0801:56:59.6001:57:08.30+00:48:388:217,2
147OCHYRA Karolina 3282LESKOK2018K 4200:00:0901:56:59.1001:57:08.40+00:48:398:217,2
148NESTOROWICZ Maksymilian 3167BIESZCZADZKA WATAHA MTBRZEPEDŹM3033M 10600:00:2601:56:49.9501:57:16.10+00:48:468:207,2
149GÓRKA Dariusz 3067PIKULICEM4035M 10700:00:1401:57:06.2001:57:21.15+00:48:518:217,2
150CHOŁODY Łukasz 3027SPRINT GORZYVEGORZYCEM3034M 10800:00:2501:57:13.7501:57:38.95+00:49:098:227,2
151SUKIENNIK Anna 3234LIMANOWAK3013K 4300:00:2201:57:24.7001:57:47.35+00:49:178:237,2
152MASZOTA Estera 3154GDYNIAK3014K 4400:00:3301:57:28.4001:58:01.45+00:49:328:237,2
153WOJCIECHOWSKI Wojciech 3285KILLKOWID19KALISZM4036M 10900:00:1801:57:56.8501:58:15.70+00:49:468:257,1
154WOJCIECHOWSKI Szymon 3286KILLKOWID19KALISZM4037M 11000:00:1601:57:58.9501:58:15.80+00:49:468:257,1
155LEWANDOWSKI Marcin 3126SPRINT GORZYCEKIELCEM3035M 11100:00:2401:58:18.9501:58:43.70+00:50:148:277,1
156KUBALA Alicja 3116KALISZK4011K 4500:00:0801:58:50.2501:58:58.85+00:50:298:297,1
157PIETRUSZKA Anna 3188KRAKÓWK3015K 4600:00:1501:58:45.8001:59:01.25+00:50:318:287,1
157PIETRUSZKA Mariusz 3189KRAKÓWM3036M 11200:00:1501:58:46.1501:59:01.25+00:50:318:297,1
159BOBOWIK Barbara 3013WARSZAWAK3016K 4700:00:1501:58:59.5501:59:15.45+00:50:468:297,1
160BRENKUS Piotr 3017BIEG PO ZDRÓJJAWORZEM3037M 11300:00:2301:59:05.3501:59:29.05+00:50:598:307,1
161RACZYŃSKA Natalia 3203SIEDLCEK2019K 4800:00:2001:59:27.0001:59:47.30+00:51:178:317,0
162CIESIELSKI Grzegorz 3033#SMARTRUNŚWIDNIKM4038M 11400:00:3401:59:41.5502:00:16.15+00:51:468:327,0
163GORAJEK Michał 3065ALA&LILANOWY KRĘPIECM4039M 11500:00:3401:59:42.0502:00:16.35+00:51:468:337,0
164KRZAN Dariusz 3312PRZEWORSKPRZEWORSKM4040M 11600:00:1002:00:45.9502:00:56.25+00:52:268:377,0
165WITUŃ Piotr 3260LUBLINM3038M 11700:00:1002:00:58.0002:01:08.00+00:52:388:386,9
166WLACHOS Monika 3291RADOSNY DOM SENIORAŁÓDŹK4012K 4900:00:0502:01:22.7502:01:28.50+00:52:598:406,9
167GOŁDYN Waldemar 3064GDYNIAM4041M 11800:00:3402:01:01.4002:01:35.70+00:53:068:386,9
168SKOP Paweł 3224WKURW_TEAMPRZECŁAWM4042M 11900:00:3102:01:37.4502:02:08.65+00:53:398:416,9
169MAGER Bartosz 3142RZESZÓWM4043M 12000:00:1402:02:15.9502:02:30.45+00:54:018:436,9
170MAGER Olga 3141RZESZÓWK4013K 5000:00:1402:02:16.1502:02:30.55+00:54:018:446,9
171KIERUZALSKA Małgorzata 3308CHEŁMK4014K 5100:00:2102:02:14.5502:02:36.25+00:54:068:436,9
172MORADEWICZ-PASZKO Ewa 3163CHEŁMK3017K 5200:00:2002:02:16.0502:02:36.45+00:54:078:446,9
173SZYMKIEWICZ Ewa 3244MIĘDZYRZECZK4015K 5300:00:0702:02:30.7502:02:38.40+00:54:098:456,9
174SLIWINSKA Katarzyna 3225RZESZÓWK4016K 5400:00:2002:02:20.0502:02:40.15+00:54:108:446,9
175PREIS Kamil 3196RZESZÓWM2029M 12100:00:2602:04:32.7502:04:58.95+00:56:298:536,7
176MAKOWSKA Wanda 3147SUSZNOK502K 5500:00:1602:04:44.5502:05:01.20+00:56:318:546,7
177KUMOR Anna 3119KRAKÓWK3018K 5600:00:1902:04:47.3002:05:06.60+00:56:378:546,7
178BZDUŁA Bogumiła 3024KRZESZOWICEK4017K 5700:00:2102:04:49.3502:05:10.60+00:56:418:546,7
179RACZYŃSKI Paweł 3204SIEDLCEM4044M 12200:00:2002:05:13.0002:05:33.30+00:57:038:566,7
180FRANCZYK Michał 3054AZS AWF MASTERSKRAKÓWM3039M 12300:00:2202:05:16.6502:05:39.50+00:57:108:566,7
181MROCZKOWSKI Piotr 3166LUBLINM3040M 12400:00:3002:05:18.1502:05:48.40+00:57:198:576,7
182BERTRANDT Bartosz 3005MICHAŁOWICEM3041M 12500:00:1302:05:57.6502:06:11.25+00:57:418:596,7
183SUZANOWICZ Krzysztof 3280SWINOUJSCIEM506M 12600:00:2202:05:55.3002:06:18.15+00:57:488:596,7
184KUŚ Małogrzata 3303KRAKÓWK4018K 5800:00:0302:06:52.0502:06:55.85+00:58:269:036,6
185ANDRASZ Paweł 3000PRZEMYŚLM2030M 12700:00:2102:06:35.5502:06:57.00+00:58:279:026,6
186BIELECKA Beata 3009TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA/MORSY SPOD MŁYNATOMASZÓW LUBELSKIK4019K 5900:00:1102:06:50.4002:07:02.30+00:58:329:036,6
187OWSKI Filip 3176DKMS TEAMCHMIELNIKM3042M 12800:00:0602:07:09.9502:07:16.55+00:58:479:046,6
188FLIS Rafał 3049MARYSINM4045M 12900:00:0602:07:16.1002:07:22.65+00:58:539:056,6
189HOŁUB Agata 3081JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWK503K 6000:00:1202:07:25.3002:07:37.95+00:59:089:066,6
190FLORCZAK Błażej 3050ŁÓDŹM3043M 13000:00:1602:07:56.8002:08:13.20+00:59:439:086,6
191KAWECKI Bartosz 3089LOS BASUREROSWARSZAWAM2031M 13100:00:3302:07:56.6002:08:30.10+01:00:009:086,6
192OZIERO Mateusz 3177OSTRÓDAM3044M 13200:00:1402:08:30.6502:08:44.65+01:00:159:106,5
193BOŻEWICZ Mariusz 3016PRUSZKÓWM4046M 13300:00:3502:08:26.0002:09:01.60+01:00:329:106,5
194PIWOWARSKA Kinga 3191WARSZAWAK2020K 6100:00:0902:09:06.2002:09:15.80+01:00:469:136,5
195GRABARCZYK Dorian 3070LESZNOM2032M 13400:00:0902:09:06.9002:09:16.70+01:00:479:136,5
196PRZYJEMSKA Dorota 3197PIGŻAK4020K 6200:00:0502:09:16.8502:09:22.20+01:00:529:146,5
197KAPUSTA-WESOŁOWSKA Marta 3087KKM KALORYFERKRAKÓWK4021K 6300:00:0902:09:26.6002:09:35.80+01:01:069:146,5
198TRAN Nhuyen 3251WARSAWK2021K 6400:00:4102:09:04.0002:09:45.10+01:01:159:136,5
199DUDA Justyna 3040GRODZISK MAZOWIECKIK3019K 6500:00:4102:09:07.3502:09:48.35+01:01:189:136,5
200LEWANDOWSKA Anna 3278UBEZPIECZENIA@KUPNAJLEPSZE.PLRZESZÓWK3020K 6600:00:0502:10:26.7502:10:32.70+01:02:039:196,4
201DUSZKIEWICZ Krzysztof 3042RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM4047M 13500:00:1502:10:36.3002:10:51.60+01:02:229:196,4
202MATŁOSZ Ewa 3157STRZYŻÓWK4022K 6700:00:0502:10:57.4002:11:03.10+01:02:339:216,4
203PASZEK Krystyna 3183DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK601K 6800:00:2402:11:29.9002:11:54.20+01:03:249:236,4
204NORWA Sylwester 3170JET SETPATKÓWM4048M 13600:00:1002:11:58.9502:12:09.50+01:03:409:256,4
205KAMIŃSKA Patrycja 3086MAJDAN KRÓLEWSKIK3021K 6900:00:2502:11:49.6502:12:14.95+01:03:459:246,4
206KSIĄŻEK-BARCIK Ewa 3115RABKA-ZDRÓJK3022K 7000:00:2202:12:29.9502:12:52.10+01:04:229:276,3
207KRZYWICKI Leszek 3113SUWAŁKIM507M 13700:00:1502:12:38.4502:12:54.30+01:04:249:286,3
208SERAFIN Monika 3220MARATOŃCZYK DĘBICAZAWIERZBIEK4023K 7100:00:0902:13:04.8002:13:14.25+01:04:449:306,3
209RYŻYŃSKA Agnieszka 3214CHEŁM BIEGACHEŁMK4024K 7200:00:2002:13:10.2002:13:30.85+01:05:019:306,3
210WOŹNIAK Mariusz 3265WARSZAWAM508M 13800:00:2002:13:10.5502:13:30.95+01:05:019:306,3
211KRUPA Ewa 3111LIPINKIK2022K 7300:00:0702:13:53.8502:14:01.50+01:05:329:336,3
212CIEĆKIEWICZ Paulina 3032CIESZANÓWK2023K 7400:00:2302:13:44.6502:14:07.90+01:05:389:336,3
213MAJDYŚ Wojciech 3144KRAKÓWM4049M 13900:00:1702:14:11.5502:14:28.70+01:05:599:356,3
213NICIEJA Anna 3168KRAKOWK4025K 7500:00:1602:14:11.7502:14:28.70+01:05:599:356,3
215ŚLEMP Małgorzata 3246RZESZÓWK3023K 7600:00:3502:14:25.8502:15:00.95+01:06:319:366,2
216WOJCIECH Kalandyk 3261TURLAM SIĘ DO METYBOGUCHWAŁAM3045M 14000:00:3502:14:26.6002:15:01.60+01:06:329:366,2
217KROLAK Krzysztof 3109KSIĄŻENICEM4050M 14100:00:0802:15:13.6502:15:22.05+01:06:529:396,2
218PRZYTARSKA Dominika 3198BIEGAMYREDAK2024K 7700:00:2102:15:27.3502:15:49.25+01:07:199:406,2
219OPALINSKA Malgorzata 3174RZESZÓWK3024K 7800:00:1902:15:37.8002:15:57.10+01:07:279:416,2
220OPALIŃSKI Paweł 3175RZESZÓWM3046M 14200:00:1902:15:37.9002:15:57.30+01:07:279:416,2
221KULA Milena 3118LUBLINK3025K 7900:00:1002:16:45.2502:16:55.50+01:08:269:466,1
222URBAN Paulina 3252LUBLINK2025K 8000:00:1102:16:57.1502:17:08.35+01:08:389:466,1
223JASEWICZ Wojciech 3293TOMASZÓW MAZOWIECKIM4051M 14300:00:1202:17:02.8502:17:15.80+01:08:469:476,1
224RAK Michał 3207BOGUCHWAŁAM2033M 14400:00:3202:18:22.9502:18:55.20+01:10:259:536,1
225RYŻYŃSKI Tomasz 3215CHEŁM BIEGACHEŁMM4052M 14500:00:2102:18:33.9002:18:55.65+01:10:269:536,1
226KLISOWSKA Zofia 3302SZCZĘSNEK182K 8100:00:2902:18:43.7502:19:12.95+01:10:439:546,1
227LIPIŃSKA Beata 3128TYCZYNK4026K 8200:00:3002:18:47.6502:19:17.90+01:10:489:546,1
228SARNA Agata 3219WKURW_TEAMTYCZYNK4027K 8300:00:3002:18:47.9502:19:18.15+01:10:489:546,1
229PĘKALSKA Anna 3185NIEPORĘTK504K 8400:00:1302:19:08.9002:19:22.85+01:10:539:566,0
230KLISOWSKA Anna 3094SZCZĘSNEK4028K 8500:00:2902:18:57.3502:19:26.55+01:10:579:556,0
231HYBIŃSKA Joanna 3284LUBANK4029K 8600:00:0702:19:33.5502:19:40.55+01:11:119:586,0
232BUJNOWSKA Sylwia 3020MIĘDZYRZECZK4030K 8700:00:0702:19:33.0502:19:40.70+01:11:119:586,0
233CHWASTA Mariusz 3029NIZINYM4053M 14600:00:1502:20:20.3502:20:36.25+01:12:0610:016,0
234TRACZ Agnieszka 3310STALOWA WOLAK3026K 8800:00:1502:21:11.2502:21:26.80+01:12:5710:055,9
235LEWANDOWSKA Edyta 3125MIŃSK MAZOWIECKIK2026K 8900:00:0402:21:37.2502:21:42.15+01:13:1210:065,9
236BĄK - SPALIŃSKA Magdalena 3002SANOKK3027K 9000:00:2702:21:37.5502:22:04.60+01:13:3510:065,9
237KURKOWSKI Sławomir 3120SOSNOWIECM3047M 14700:00:1702:22:23.2502:22:40.25+01:14:1010:105,9
238RAKOCZY Anna 3208SOSNOWIECK4031K 9100:00:1602:22:32.9502:22:49.35+01:14:1910:105,9
239FURMAN Agnieszka 3056OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWK3028K 9200:00:3402:22:55.2002:23:29.20+01:14:5910:125,9
240FURMAN Michał 3055OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWM3048M 14800:00:3502:23:15.7002:23:50.70+01:15:2110:135,9
241CZAPLA Andrzej 3034CHEŁMM605M 14900:00:1702:24:04.7502:24:22.40+01:15:5310:175,8
242DZIADCZYK Teresa 3043ZAKRZÓW TURAWSKIK4032K 9300:00:2602:27:33.8502:28:00.15+01:19:3010:325,7
243KOBOS Beata 3279KRAKÓWK3029K 9400:00:3602:27:35.6502:28:12.20+01:19:4210:325,7
244FIL Hubert 3047JAROSŁAWSKI BIEGACZMUNINAM2034M 15000:00:1202:28:38.7502:28:51.70+01:20:2210:375,7
245KIPER Elżbieta 3091JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWK3030K 9500:00:1302:28:38.6502:28:51.95+01:20:2210:375,7
246SZOŁTYSEK Beata 3238OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKK505K 9600:00:0802:30:14.0002:30:22.00+01:21:5210:435,6
247STYKAŁA Magdalena 3229BUKOWIECK4033K 9700:00:0602:31:53.5002:31:59.80+01:23:3010:505,5
248MAJER Katarzyna 3145SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK506K 9800:00:2102:34:22.6502:34:43.90+01:26:1411:015,4
249LOBA Jerzy 3131LUKS BAŁTYK DZIWNÓWDZIWNÓWM606M 15100:00:3702:34:29.8002:35:07.10+01:26:3711:025,4
250GRZEGORCZYK Dorota 3074ORANGE POLSKA SALUBLINK507K 9900:00:0602:39:41.7002:39:48.55+01:31:1911:245,3
251KLUZ Robert 3289RZESZÓWM509M 15200:00:3002:43:22.6002:43:53.40+01:35:2411:405,1
252PYTEL Anna 3202IZBICKO W BIEGUOTMICEK4034K 10000:00:2802:45:55.7002:46:23.70+01:37:5411:515,1
253SZYPULSKA Katarzyna 3245SKS CHMIELOWICEOPOLEK4035K 10100:00:2802:46:05.2502:46:33.35+01:38:0311:515,1
254JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 3315GLIWICEK4036K 10200:00:3702:46:48.9002:47:26.20+01:38:5611:545,0
255WĄSOWSKA Jagoda 3316KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOK508K 10300:00:3702:46:49.5002:47:26.50+01:38:5711:545,0
256SOKOLOWSKI Mikołaj 3300PRUSZKÓWM183M 15300:00:3202:51:46.8502:52:19.70+01:43:5012:164,9
257GRABIEC Dawid 3071JEŻOWEM3049M 15400:04:2102:50:16.1002:54:37.10+01:46:0712:094,9
258BŁASZCZYK Magdalena 3012WARSZAWAK3031K 10400:00:2903:14:24.2503:14:53.45+02:06:2413:534,3
259KOLASIŃSKI Adam 3275BYDGOSZCZM4054M 15500:00:1703:15:11.8003:15:29.50+02:07:0013:564,3
260KOLASIŃSKA Joanna 3099BYDGOSZCZK4037K 10500:00:1903:15:10.4503:15:29.75+02:07:0013:564,3
261HAFFKE Sylwia 3076CEKCYNK4038K 10600:00:3803:16:09.9003:16:47.95+02:08:1814:004,3
262HAFFKE Martyna 3079BYDGOSZCZK2027K 10700:00:3803:16:09.6503:16:48.00+02:08:1814:004,3
263POGORZELSKA Boguslawa 3194WIECZFNIA KOŚCIELNAK4039K 10800:00:1803:17:36.9503:17:55.25+02:09:2514:064,3
263KLINIKOWSKI Jacek 3093KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM5010M 15600:00:1903:17:36.1503:17:55.25+02:09:2514:064,3
265ŁUGOWSKI Paweł 3138RAKNROLLWARSZAWAM607M 15700:00:2403:17:37.9003:18:01.95+02:09:3214:064,3
266KOŁEK-ZAJĄC Ewa 3100RZESZÓWK3032K 10900:00:4003:20:44.4003:21:24.40+02:12:5514:204,2
267ZAJAC Dominik 3267RZESZÓWM2035M 15800:00:4003:21:04.0503:21:44.40+02:13:1514:214,2
268LITWIN Joanna 3292DĘBICAK4040K 11000:00:2703:26:46.1503:27:13.35+02:18:4314:464,1
269KLIŚ Dominika 3096BIELSKO BIAŁAK3033K 11100:00:2703:26:46.1503:27:13.50+02:18:4414:464,1
270KLIŚ Tomasz 3095BIELSKO BIAŁAM4055M 15900:00:2603:26:46.8003:27:13.60+02:18:4414:464,1
271KAWA Anna 3088TARNÓWK3034K 11200:00:2803:26:45.5003:27:13.65+02:18:4414:464,1
272SOKOŁOWSKA Magdalena 3299PRUSZKÓWK4041K 11300:00:3203:30:01.6503:30:33.90+02:22:0415:004,0
273PACUŁA-CHWASTA Monika 3178NIZINYK4042K 11400:00:1603:34:20.0003:34:36.20+02:26:0615:183,9
274PAPROCKA Ewa 3181WARSZAWAK4043K 11500:00:3103:40:58.6003:41:29.95+02:33:0015:473,8
275KOLASA Anna 3098SII RUNNING TEAMJAROSŁAWK3035K 11600:00:3203:42:02.2003:42:34.20+02:34:0415:513,8
276SOKOŁOWSKA Agnieszka 3288RZESZÓWK2028K 11700:00:3203:42:04.2003:42:36.60+02:34:0715:513,8
277GRONCZEWSKA Agnieszka 3072ROLLINGWARSZAWAK4044K 11800:00:2503:47:00.3003:47:25.85+02:38:5616:123,7
278SKARBOWSKA Izabela 3221RAK'N'ROLLWARSZAWAK4045K 11900:00:2503:47:00.8503:47:26.40+02:38:5716:123,7
279ŁUGOWSKA Marta 3136RAK'N'ROLLWARSZAWAK3036K 12000:00:2603:47:02.8503:47:29.15+02:38:5916:133,7
280ŁUGOWSKA Bogusia 3137RAKNROLLWARSZAWAK602K 12100:00:2503:47:10.1503:47:35.20+02:39:0516:133,7
281ZIOŁA Sabina 3274WROCŁAWK4046K 12200:00:3603:47:14.8003:47:51.40+02:39:2216:133,7
282SZMIT Iwona 3237SMOLECK4047K 12300:00:3603:47:15.1503:47:51.70+02:39:2216:133,7
283GÓRKA Agnieszka 3068PIKULICEK4048K 12400:00:1403:54:27.3503:54:41.70+02:46:1216:443,6
284ŁYSEK Olga 3139WOJKOWICEK3037K 12500:00:1003:57:55.4503:58:06.00+02:49:3616:593,5
285EBERT Agata 3046BĘDZINK509K 12600:00:0503:59:22.1503:59:27.30+02:50:5717:053,5
286ZAŁĘSKA Renata 3270TBDRASZYNK4049K 12700:00:1304:27:32.5004:27:45.80+03:19:1619:063,1
287MICHAŁEK Sylwia 3158RAK'N'ROLLPIASECZNOK4050K 12800:00:2405:14:15.8505:14:40.20+04:06:1022:262,7
288ŁUCZAK Anna 3134RAK'N'ROLLMARIANÓWK4051K 12900:00:2405:14:20.9005:14:44.90+04:06:1522:272,7
Znaleziono 288 wynik(ów)