IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM
IX ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 84
Wystartowało : 78
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 64
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15km | 28km | 41km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuP1_Roztoki
15km
P2_Solinka
28km
P3_Roztoki
41km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
90km
Czas
brutto
90km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1WÓJCIK Jacek 75FINISZ RYMANÓW/TRAILSHOP.PL TEAMGWOŹNICA GÓRNAM401M 100:00:052021-10-09 01:05:2701:32:5402:49:2304:23:1010:10:06.6010:10:12.00 6:468,9
2WOJNAROWSKI Piotr 74MOCNI. PL3ŁĄCKOM402M 200:00:042021-10-09 01:05:2601:26:3602:42:1304:15:5710:22:26.7510:22:30.95+00:12:186:548,7
3KRUŻEL Rafał 83RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM403M 300:00:062021-10-09 01:05:2801:26:2902:42:1004:20:0211:27:50.1511:27:57.10+01:17:457:387,9
4PERYKASZA Paweł 81GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM404M 400:00:042021-10-09 01:05:2601:33:5102:55:0704:37:3300:15:0011:28:40.8011:28:45.60+01:18:337:298,0
5CIOCH Cezary 84KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM405M 500:00:052021-10-09 01:05:2701:31:4002:49:3404:38:4111:55:23.0011:55:28.05+01:45:167:567,5
6ROHAN Łukasz 60PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM301M 600:00:132021-10-09 01:05:3501:33:2202:54:5904:53:3712:12:28.1012:12:41.75+02:02:298:087,4
7KOMISARCZYK Anna 30SZCZECINK301K 100:00:062021-10-09 01:05:2801:46:2103:19:3805:09:1012:13:42.8012:13:49.55+02:03:378:097,4
8GRABOWSKI Mateusz 16GOPR BIESZCZADYKOMAŃCZAM201M 700:00:072021-10-09 01:05:2901:49:2403:28:0605:17:3712:17:11.8012:17:19.25+02:07:078:117,3
9LEWANDOWSKI Dawid 38ULTRA DIABŁY TEAMBRUCKMÜHLM302M 800:00:082021-10-09 01:05:3001:50:0003:27:5805:22:4712:18:50.5512:18:58.95+02:08:468:127,3
10KUBASIK Łukasz 36BARTOSZ GORCZYCA TEAMMACKÓWKAM303M 900:00:052021-10-09 01:05:2701:46:0703:19:4205:10:5112:19:40.1012:19:45.60+02:09:338:137,3
11NIEDZIELA Marcin 43NIEDZIELNY BIEGACZWIELICZKAM304M 1000:00:122021-10-09 01:05:3401:45:4703:19:3205:13:3712:22:45.8512:22:58.70+02:12:468:157,3
12CEBULA Leszek 5KRAKÓWM406M 1100:00:072021-10-09 01:05:2901:46:4703:22:5505:15:4012:44:44.2012:44:52.15+02:34:408:297,1
13POTERA Maciej 54ŁAŃCUTM305M 1200:00:052021-10-09 01:05:2701:57:3603:38:5405:35:0512:54:12.5012:54:17.85+02:44:058:367,0
14FEDORCZAK Jacek 12KRAKÓWM306M 1300:00:132021-10-09 01:05:3501:49:2303:27:0105:27:3412:54:31.2012:54:44.20+02:44:328:367,0
15SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 63RADOSNE GRZYBKIPOZNAŃK302K 200:00:092021-10-09 01:05:3101:47:3503:23:1605:22:0712:55:57.7012:56:07.25+02:45:558:377,0
16ŚLIWKA Cezary 70DWAJ ZGRYŹLIWI TETRYCYKIELCEM407M 1400:00:062021-10-09 01:05:2801:40:0903:12:5305:05:4613:06:35.0513:06:41.55+02:56:298:446,9
17STRYCHARSKI Ks. Krystian 67TRAILOWE BIEGI DUCHOWEWARSZAWAM307M 1500:00:102021-10-09 01:05:3201:57:3503:38:5606:01:2813:10:44.3013:10:54.30+03:00:428:476,8
18JANDZIŚ Wiesław 21AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM408M 1600:00:072021-10-09 01:05:2901:50:0903:30:2405:44:0713:17:41.8013:17:49.30+03:07:378:516,8
19MAZUR Paweł 40ŁĄCKOM202M 1700:00:052021-10-09 01:05:2701:50:5803:35:4605:46:1013:22:18.6013:22:24.00+03:12:128:546,7
20DOMISZEWSKA Maria 10USTRZYKI DOLNEK501K 300:00:052021-10-09 01:05:2701:46:0903:19:4005:17:3713:23:03.6013:23:09.45+03:12:578:556,7
21PASIECZNY Robert 49FARTLEK GOGORZYCEM409M 1800:00:082021-10-09 01:05:3001:46:0303:37:3005:33:1113:44:17.3513:44:26.25+03:34:149:096,6
22GOLAS Grażyna 15DUDYCZRUNGDYNIAK401K 400:00:072021-10-09 01:05:2901:53:1203:34:1305:32:3413:44:19.3513:44:26.70+03:34:149:096,6
23PABIS Marek 47KOBYLANKAM4010M 1900:00:122021-10-09 01:05:3401:53:3003:39:0205:58:0213:55:38.2513:55:50.70+03:45:389:176,5
24CIESIELSKI Michał 7ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM308M 2000:00:082021-10-09 01:05:3001:46:5303:34:1305:50:1914:19:51.8514:20:00.80+04:09:489:336,3
25KOZIEŁŁO Bartosz 35TURZAMIENIEM4011M 2100:00:122021-10-09 01:05:3401:46:3703:31:2405:53:1014:38:00.7514:38:13.40+04:28:019:456,2
26NOWOMIEJSKI Marcin 44PROGRESMIŃSK MAZOWIECKIM4012M 2200:00:092021-10-09 01:05:3102:02:1303:49:3806:10:0014:43:09.2514:43:18.75+04:33:069:486,1
27JASTRZĄB Piotr 26DEKAN LESKOLESKOM501M 2300:00:072021-10-09 01:05:2901:55:0403:52:2706:12:5814:45:50.8514:45:58.30+04:35:469:506,1
28SKRABURSKI Piotr 64GDAŃSKM4013M 2400:00:132021-10-09 01:05:3502:10:1704:01:5206:24:4514:57:17.7014:57:31.50+04:47:199:586,0
29IDZIOR Tomasz 19BRZEZINYM203M 2500:00:082021-10-09 01:05:3002:05:5103:58:5206:25:2014:57:23.0514:57:31.75+04:47:199:586,0
30KORULCZYK Łukasz 32LUBLINM4014M 2600:00:072021-10-09 01:05:2901:53:0003:38:4706:00:2814:59:49.6014:59:57.55+04:49:459:596,0
31PASTUSZKA Piotr 50BIELSKO-BIAŁAM502M 2700:00:142021-10-09 01:05:3602:05:4203:54:3506:13:5615:02:52.8515:03:07.70+04:52:5510:016,0
32GUZIK Robert 18PEDRAFORCAWIĘCKOWICEM4015M 2800:00:122021-10-09 01:05:3402:00:4503:54:2206:26:2115:22:58.7015:23:11.55+05:12:5910:155,9
33PUZIO Bartlomiej 58KRAKÓWM309M 2900:00:092021-10-09 01:05:3101:53:4403:38:5906:00:2515:23:53.3015:24:03.25+05:13:5110:155,8
34GOLA Radosław 14#MARCINŚWIERCTEAM / #PEDRAFORCAZABIERZÓWM4016M 3000:00:132021-10-09 01:05:3502:00:5303:53:0606:26:2115:29:29.8515:29:43.10+05:19:3110:195,8
35PODOLSKI Marek 53GDYNIAM3010M 3100:00:102021-10-09 01:05:3202:03:2603:54:2306:20:5215:32:06.7015:32:17.25+05:22:0510:215,8
36PRZYJEMSKI Artur 57PIGZAM4017M 3200:00:082021-10-09 01:05:3001:53:3103:39:0506:03:2715:40:35.1015:40:43.15+05:30:3110:275,7
37CIEPIELA Patryk 6NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3011M 3300:00:052021-10-09 01:05:2702:05:5203:54:2206:12:3915:42:26.4515:42:32.00+05:32:2010:285,7
38PARUCKI Michał 48VEGE RUNNERSPOZNAŃM4018M 3400:00:132021-10-09 01:05:3502:10:0404:04:1906:35:2615:42:41.4515:42:55.30+05:32:4310:285,7
39PRZYGODA Michał 56MALINIEM3012M 3500:00:112021-10-09 01:05:3302:07:3404:37:4406:55:4415:42:59.8515:43:11.50+05:32:5910:285,7
40SZLENDAK Anna 69MAM WYBIEGANE/WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOK303K 500:00:062021-10-09 01:05:2802:22:3804:27:0606:55:0716:00:46.2516:00:52.40+05:50:4010:405,6
41MILEWSKI Mateusz 42ASSECO ACTIVE TEAMMROZYM3013M 3600:00:092021-10-09 01:05:3102:02:1703:54:2706:10:0216:01:26.0016:01:35.05+05:51:2310:405,6
42SUWEZDA Jacek 68CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM503M 3700:00:122021-10-09 01:05:3402:07:3604:37:3607:02:2916:06:45.8516:06:58.00+05:56:4610:445,6
43DAGIEL Dominik 9TRICITY ULTRAGDAŃSKM4019M 3800:00:142021-10-09 01:05:3602:07:4304:01:5206:24:4216:09:04.4516:09:19.20+05:59:0710:465,6
44OSAKOWICZ Mateusz 46WARSZAWAM4020M 3900:00:082021-10-09 01:05:3002:04:4603:58:5306:32:1216:11:55.3516:12:04.25+06:01:5210:475,6
45BIAŁEK Olaf 2MEGATEL.COM.PLKRAKÓWM504M 4000:00:102021-10-09 01:05:3202:05:4404:04:2306:24:5016:14:25.8016:14:36.65+06:04:2410:495,5
46JASKULSKA Kazimierz 24TEAM NOGAWICAGRUDZIĄDZM505M 4100:00:122021-10-09 01:05:3402:13:4104:22:2806:56:4816:19:41.6016:19:54.05+06:09:4210:535,5
47JASKULSKA Mirela 25TEAM NOGAWICAGRUDZIĄDZK502K 600:00:122021-10-09 01:05:3402:13:4004:22:2906:56:5016:19:41.9516:19:54.20+06:09:4210:535,5
48KOSIERADZKI Tomasz 33A&RTWARSZAWAM4021M 4200:00:112021-10-09 01:05:3302:15:0404:21:3306:53:4216:20:48.6016:20:59.65+06:10:4710:535,5
49PIEKARZ Radosław 51A&RTWARSZAWAM3014M 4300:00:102021-10-09 01:05:3202:15:0604:21:3406:53:4116:20:49.3016:20:59.90+06:10:4710:535,5
50ŻEBRACKI Wojtek 78PRUDNIKM3015M 4400:00:112021-10-09 01:05:3302:12:2704:20:1006:48:2816:21:01.8016:21:13.65+06:11:0110:545,5
51JÓŹWIK Marek 28BIEGIEM RADOM!RADOMM4022M 4500:00:082021-10-09 01:05:3002:15:2504:27:0507:05:2116:25:34.3016:25:42.40+06:15:3010:575,5
52JOSZCZAK Michał 27GDAŃSKM4023M 4600:00:142021-10-09 01:05:3602:20:4504:27:0506:50:3716:35:34.3516:35:48.75+06:25:3611:035,4
Przekroczony limit czasu: 17:00:00
53CZWERENKO Wojciech 8KILOMETRY ODDECHÓWSANOKM4024M 4700:00:152021-10-09 01:05:3702:08:4204:13:4007:03:1417:11:17.2517:11:32.45+07:01:2011:275,2
54WACŁAWIK Jan 72SANOKM4025M 4800:00:142021-10-09 01:05:3602:08:4504:13:4007:03:1617:11:18.0017:11:32.70+07:01:2011:275,2
55GRZESZCZAK Adam 17BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM506M 4900:00:102021-10-09 01:05:3202:20:0104:46:2007:17:4117:11:23.9017:11:33.90+07:01:2111:275,2
56BUCHALSKA Ewa 4EKOBIEGIWARSZAWAK503K 700:00:092021-10-09 01:05:3102:13:3004:22:2407:00:1017:16:04.3017:16:13.65+07:06:0111:305,2
57INDRASZAK Adam 20SILESIA MARATHON CLUBKATOWICEM507M 5000:00:132021-10-09 01:05:3502:07:3804:15:0407:10:5917:16:08.2017:16:21.35+07:06:0911:305,2
58PLEWIŃSKA Oliwia 52TARNOWSKIE GÓRYK304K 800:00:062021-10-09 01:05:2802:17:2404:27:1507:14:2817:45:45.5517:45:52.30+07:35:4011:505,1
59KOZA Robert 34CARBON SILESIA SPORTCHORZÓWM4026M 5100:00:062021-10-09 01:05:2802:17:2304:27:0607:14:2717:45:45.7017:45:52.45+07:35:4011:505,1
60KOPEĆ Karol 80WARSZAWAM4027M 5200:00:082021-10-09 01:05:3002:09:1504:18:0907:01:3917:51:25.3517:51:33.45+07:41:2111:545,0
61RUDNICKI-MATRACKI Artur 62BIEGIEM RADOM!RADOMM4028M 5300:00:072021-10-09 01:05:2902:15:3404:27:0507:06:4317:51:26.1517:51:33.70+07:41:2111:545,0
62MIELECKI Maciej 41WARSZAWAM3016M 5400:00:152021-10-09 01:05:3702:15:2304:17:3007:07:5018:15:57.1518:16:12.80+08:06:0012:104,9
63JASIŃSKI Mikołaj 23UKA WARSZAWAWARSZAWAM508M 5500:00:112021-10-09 01:05:3302:24:4104:38:2707:35:2618:49:21.5518:49:33.00+08:39:2112:324,8
Niesklasyfikowani
ROJEK Maciej 61KRAKÓWM30DNF2021-10-09 01:05:3002:07:53 DNF04:30:18 DNF07:14:22 DNF DNF DNF--
ŚLASKI Radosław 82TEAM BIEGOWY STRZYŻÓWSTRZYŻÓWM40DNF2021-10-09 01:05:3001:49:10 DNF03:27:42 DNF05:23:44 DNF DNF DNF--
KOPYRA Piotr 31KIELCEM30DNF2021-10-09 01:05:2701:53:35 DNF03:34:15 DNF05:39:35 DNF DNF DNF--
JARMOLIŃSKI Piotr 22MARCINŚWIERCTEAMSZCZECINM40DNF2021-10-09 01:05:2801:43:10 DNF03:47:36 DNF06:03:43 DNF DNF DNF--
BIAŁECKI Zbyszek 1ŁÓDŹ RUNINNG TEAMŁÓDŹM50DNF2021-10-09 01:05:2902:05:44 DNF04:14:23 DNF06:52:34 DNF DNF DNF--
WRÓBEL Maciej 76VEGE RUNNERSPOZNAŃM30DNF2021-10-09 01:05:3502:10:01 DNF04:13:10 DNF06:57:13 DNF DNF DNF--
LEWTAK Marcin 399-RUNNING TEAMZBĘDOWICEM30DNF2021-10-09 01:05:3602:13:23 DNF04:14:48 DNF06:58:16 DNF DNF DNF--
KOWALIK Marcin 79WARSZAWAM30DNF2021-10-09 01:05:3002:09:18 DNF04:18:09 DNF07:01:40 DNF DNF DNF--
RADYK Jakub 59PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM30DNF2021-10-09 01:05:3501:45:47 DNF03:50:33 DNF07:02:27 DNF DNF DNF--
KMIECIK Tomasz 29TRAILRUN KRAKÓWZABIERZÓWM30DNF2021-10-09 01:05:2802:13:17 DNF04:30:29 DNF07:27:08 DNF DNF DNF--
SOBOL Jerzy 65WROCŁAWM60DNF2021-10-09 01:05:3302:24:18 DNF04:58:42 DNF07:37:36 DNF DNF DNF--
BRZÓSKA Rafał 3BRZOZA TEAMCIESZYNM40DNF2021-10-09 01:05:3504:16:59 DNF06:47:58 DNF09:40:39 DNF DNF DNF--
ZIEMKIEWICZ Michał 77FUNDACJA FOLLOWMEKLECZEWM40DNF2021-10-09 01:05:3204:16:59 DNF DNF09:40:50 DNF DNF DNF--
KOCZWARA Tomasz 85MARCIN ŚWIERC TEAMRADOMYŚL WIELKIM40DNF2021-10-09 01:05:2801:27:17 DNF02:44:06 DNF DNF DNF DNF--
PRÜFER Paweł 55KOSIECZYNM40DNF2021-10-09 01:05:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 78 wynik(ów)