Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2023-01-28 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 20 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 239 |
Wystartowało : | 218 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 213 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Brzeziniak 9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MATUSZ Tadeusz | 2226 | M40 | 00:00:00 | 00:59:50 | |||
2 | ROSOWSKI Robert | 2227 | M40 | 00:00:00 | 01:18:59 | |||
3 | DONART Michał | 2228 | M30 | 00:00:00 | 01:19:42 | |||
4 | BĘTKOWSKI Tomasz | 2229 | NIEZALEŻNY | M40 | 00:00:00 | 01:18:55 | ||
5 | SOBOL Ludwik | 2230 | M50 | 00:00:00 | 01:07:40 | |||
6 | RYCHTER Marcin | 2235 | THE RYCHTERS | M50 | 00:00:00 | 00:55:39 | ||
7 | KOPA Artur | 2236 | M30 | 00:00:00 | 01:02:56 | |||
8 | PAŹDZIOR Patrycja | 2237 | K30 | 00:00:00 | 01:11:15 | |||
9 | DUDEK Kamil | 2001 | M20 | 00:00:00 | ||||
10 | WRÓBEL Kamil | 2002 | M30 | 00:00:00 | 00:51:01 | |||
11 | TADLA Izabela | 2003 | #NOLIMITS | K30 | 00:00:00 | 01:08:13 | ||
12 | JEŻEWSKA Angelika | 2004 | K40 | 00:00:00 | 01:26:18 | |||
13 | MACHNIKOWSKI Ireneusz | 2005 | LUBARTOWSKI BEERGACZ | M50 | 00:00:00 | 01:28:42 | ||
14 | TOKARZ Adrian | 2007 | DZIKIE MUSTANGI | M40 | 00:00:00 | 01:17:11 | ||
15 | KRYSIAK Krzysztof | 2009 | M50 | 00:00:00 | 01:13:41 | |||
16 | CHMIEL Bożena | 2010 | DZIKIE MUSTANGI | K40 | 00:00:00 | |||
17 | MANCZAK Rafał | 2011 | M40 | 00:00:00 | 01:29:52 | |||
18 | PEREGRYM Tobiasz | 2012 | M30 | 00:00:00 | 00:58:07 | |||
19 | TOMAKA Jadwiga | 2013 | SZKÓŁKA ROLKOWA WODZU | K40 | 00:00:00 | 01:26:01 | ||
20 | SOWA Bogusław | 2015 | M30 | 00:00:00 | 01:03:37 | |||
21 | MACHNIKOWSKI Paweł | 2016 | M30 | 00:00:00 | 01:16:09 | |||
22 | GADOMSKI Grzegorz | 2017 | M30 | 00:00:00 | 01:11:45 | |||
23 | CHLIPAŁA Marek | 2018 | M30 | 00:00:00 | 01:01:37 | |||
24 | WAŚKO Paweł | 2019 | CENTRUM MASAŻU | M50 | 00:00:00 | 00:50:00 | ||
25 | MĄKA Wojciech | 2020 | CTS | M40 | 00:00:00 | 01:09:02 | ||
26 | MACHNIKOWSKA Grażyna | 2021 | K30 | 00:00:00 | 01:16:07 | |||
27 | PIĘTKA Rafał | 2022 | STOPKA PILAWA | M30 | 00:00:00 | 00:59:29 | ||
28 | ZAWADKA Kamil | 2023 | STOPKA PILAWA | M30 | 00:00:00 | 00:59:32 | ||
29 | SALAK Krzysztof | 2024 | M30 | 00:00:00 | 00:59:26 | |||
30 | ZDEB Piotr | 2025 | AHOJ PRZYGODO LUBLIN | M40 | 00:00:00 | 01:07:32 | ||
31 | FIGIEL Michał | 2026 | AHOJ PRZYGODO LUBLIN | M40 | 00:00:00 | 01:06:28 | ||
32 | PODLEŚ Robert | 2027 | COBI | M60 | 00:00:00 | 01:03:14 | ||
33 | REPEĆ Jarosław | 2028 | AHOJ PRZYGODO LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:54:17 | ||
34 | STANCZYK Hubert | 2031 | M30 | 00:00:00 | ||||
35 | CICHORACKI Patryk | 2032 | INTO THE WILD | M30 | 00:00:00 | 01:08:06 | ||
36 | KRZEMINSKI Mateusz | 2033 | M30 | 00:00:00 | 01:18:31 | |||
37 | PARZELSKI Mikołaj | 2034 | NOWA HUTA TEAM | M30 | 00:00:00 | 00:55:42 | ||
38 | PIOTROWSKI Przemysław | 2035 | NOWA HUTA TEAM | M40 | 00:00:00 | 01:09:11 | ||
39 | KARDASZ Jacek | 2036 | ATTYLA | M40 | 00:00:00 | 01:06:35 | ||
40 | KRĘPA Agnieszka | 2037 | NOWA HUTA TEAM | K30 | 00:00:00 | 01:09:06 | ||
41 | CIEŚLA Krzysztof | 2038 | M40 | 00:00:00 | ||||
42 | TARNAWSKI Sławomir | 2039 | M40 | 00:00:00 | 01:01:53 | |||
43 | GORAJEK Michał | 2040 | LILA&ALA | M40 | 00:00:00 | 01:22:18 | ||
44 | DZIADUS Marcin | 2042 | M30 | 00:00:00 | 01:04:54 | |||
45 | WINIARCZYK Łukasz | 2043 | MIKI&OLEK&JEREMI | M40 | 00:00:00 | 01:15:14 | ||
46 | TABAK Adrian | 2044 | M30 | 00:00:00 | 01:02:00 | |||
47 | HOŁOWNIA Bartłomiej | 2045 | M30 | 00:00:00 | 00:54:26 | |||
48 | WIŚNIEWSKI Michał | 2046 | M20 | 00:00:00 | 01:07:19 | |||
49 | TOMASZEK Marcin | 2047 | M40 | 00:00:00 | 01:10:17 | |||
50 | KURCZUK-SAMODULSKA Agnieszka | 2048 | HEŃTEAM | K30 | 00:00:00 | 01:21:45 | ||
51 | BEŻKOWSKI Hubert | 2049 | M30 | 00:00:00 | 01:04:41 | |||
52 | TKACZEWSKI Piotr | 2050 | MIECHÓW | M50 | 00:00:00 | 00:59:40 | ||
53 | OSIECKI Edwin | 2051 | KUZNIA TRIATHLONU | M50 | 00:00:00 | 01:01:33 | ||
54 | KUŁAKOWSKI Piotr | 2052 | CZŁAPACZE | M60 | 00:00:00 | 01:30:05 | ||
55 | ŚLIWIŃSKI Andrzej | 2053 | M60 | 00:00:00 | 01:04:39 | |||
56 | TOMASZEWSKI Piotr | 2055 | BRACIAT | M40 | 00:00:00 | 01:20:41 | ||
57 | TOMASZEWSKI Robert | 2056 | BRACIAT | M40 | 00:00:00 | 01:20:38 | ||
58 | WABNO Wojciech | 2057 | PORANNY PATROL | M20 | 00:00:00 | 01:20:44 | ||
59 | ZADROŻNY Sławomir | 2058 | STOPKA PILAWA | M50 | 00:00:00 | 00:59:35 | ||
60 | RAKOWSKI Przemysław | 2059 | M50 | 00:00:00 | 01:59:04 | |||
61 | SKORUPKA Leszek | 2060 | GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA | M40 | 00:00:00 | 01:00:53 | ||
62 | KILJAN Anna | 2061 | K30 | 00:00:00 | 01:37:10 | |||
63 | KISZA Anna | 2062 | K30 | 00:00:00 | 01:08:23 | |||
64 | GRYNIENKO Paweł | 2063 | M30 | 00:00:00 | 01:08:26 | |||
65 | ADAMOWICZ Agnieszka | 2064 | ZWOLEŃNICY BIEGANIA | K40 | 00:00:00 | 01:17:02 | ||
66 | KOŃKA Mariusz | 2066 | BOGDAN TEAM | M50 | 00:00:00 | 01:22:14 | ||
67 | RYBKA Zuzanna | 2067 | K20 | 00:00:00 | 01:15:08 | |||
68 | DRABIK Pawel | 2068 | M40 | 00:00:00 | 01:07:09 | |||
69 | MARCHEWICZ Marek | 2069 | M30 | 00:00:00 | 00:59:46 | |||
70 | RĘKAS Michał | 2070 | RAPTOWNI | M30 | 00:00:00 | 01:14:54 | ||
71 | RĘKAS Magdalena | 2071 | RAPTOWNI | K40 | 00:00:00 | 01:14:51 | ||
72 | WANDEL Agnieszka | 2072 | NIGHT RUNNERS | K40 | 00:00:00 | 01:36:53 | ||
73 | GUMNY Grzegorz | 2073 | M40 | 00:00:00 | 01:11:30 | |||
74 | IZDEBSKA Renata | 2074 | K60 | 00:00:00 | 01:01:58 | |||
75 | DRZEWIECKI Jakub | 2075 | M30 | 00:00:00 | 01:06:10 | |||
76 | WASZKIEWICZ Joanna | 2076 | NIGHT RUNNERS | K40 | 00:00:00 | 01:20:48 | ||
77 | KASPEREK Magdalena | 2077 | #THEWINEFEELS | K40 | 00:00:00 | 00:59:44 | ||
78 | KASPEREK Ireneusz | 2078 | #THEWINEFEELS | M40 | 00:00:00 | 01:22:27 | ||
79 | MATUSIK-SKALSKA Renata | 2079 | K50 | 00:00:00 | 01:06:32 | |||
80 | LECIEJEWSKA Małgorzata | 2080 | NIGHT RUNNERS POZNAŃ | K40 | 00:00:00 | 01:37:06 | ||
81 | HOŁODY Łukasz | 2081 | NOWA HUTA TEAM | M30 | 00:00:00 | 01:03:47 | ||
82 | WARZECHA Slawek | 2082 | NH TEAM | M30 | 00:00:00 | 01:08:03 | ||
83 | ŁABUZ Paweł | 2085 | INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATION IPA REGION PRZEMYŚL | M40 | 00:00:00 | 01:14:13 | ||
84 | KNAPIK Sebastian | 2086 | BUTYJANA.PL | M30 | 00:00:00 | 00:46:04 | ||
85 | OBARSKI Norbert | 2087 | M60 | 00:00:00 | 01:36:59 | |||
86 | OBARSKA Małgorzata | 2088 | K60 | 00:00:00 | 01:43:01 | |||
87 | CZERWIŃSKA-WĘGRZYN Julia | 2089 | K20 | 00:00:00 | 01:27:37 | |||
88 | BORKOWSKA Ewa | 2090 | K60 | 00:00:00 | 01:49:40 | |||
89 | JURKIAN Michał Jan | 2091 | BOGDAN TEAM | M50 | 00:00:00 | 01:23:40 | ||
90 | PASTWA Grzegorz | 2092 | M30 | 00:00:00 | 01:21:35 | |||
91 | KWOLEK Jakub | 2093 | DZIUPLA RUNNING TEAM | M20 | 00:00:00 | 00:57:12 | ||
92 | STERNIK Daniel | 2094 | NAJWIEKSZA ARMIA ŚWIATA | M40 | 00:00:00 | 01:12:33 | ||
93 | CELMER Piotrr | 2095 | CTS TRIWAWA | M40 | 00:00:00 | 00:54:54 | ||
94 | PIETRZAK Rafał | 2096 | M30 | 00:00:00 | 01:06:46 | |||
95 | SKÓRA Tomek | 2097 | GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA | M40 | 00:00:00 | 00:46:54 | ||
96 | BOZA Beata | 2098 | PADŁ NA RYJ | K50 | 00:00:00 | 01:16:25 | ||
97 | KURZYDŁO Michał | 2099 | WARA TEAM | M30 | 00:00:00 | 00:54:50 | ||
98 | REY Andrzej | 2100 | REYRUNNINGTEAM | M40 | 00:00:00 | 01:49:41 | ||
99 | WASIEWICZ Michał | 2101 | M40 | 00:00:00 | 01:20:51 | |||
100 | SZCZUREK Aleksandra | 2102 | K20 | 00:00:00 | 01:22:01 | |||
101 | ŁASZKIEWICZ Piotr | 2103 | ATHLETICS TEAM PRUSICE | M60 | 00:00:00 | 01:36:49 | ||
102 | RYŻYŃSKI Tomasz | 2104 | CHEŁM BIEGA | M40 | 00:00:00 | 01:22:32 | ||
103 | HEJNAR Jakub | 2105 | M40 | 00:00:00 | 00:50:22 | |||
104 | FALKOWSKI Piotr | 2106 | KS PEGAZ PIASECZNO | M50 | 00:00:00 | 00:59:04 | ||
105 | FERKO-CZAJKOWSKA Stanisława | 2107 | NIEZSZESZONY | K50 | 00:00:00 | 01:15:01 | ||
106 | HOLIK Iwona | 2110 | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | K40 | 00:00:00 | 01:09:59 | ||
107 | SZYMANOWSKA Monika | 2111 | K40 | 00:00:00 | 01:10:39 | |||
108 | DZIURUŃ Paweł | 2112 | M40 | 00:00:00 | 02:01:40 | |||
109 | PACIOREK Hubert | 2113 | COBRA TEAM | M30 | 00:00:00 | 01:24:59 | ||
110 | BIENIARZ Ilona | 2114 | PEPPARUNNINGTEAM | K30 | 00:00:00 | 01:29:38 | ||
111 | BOCHENEK Magdalena | 2115 | G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE | K30 | 00:00:00 | 00:50:51 | ||
112 | MAZEK Łukasz | 2116 | STOPKA PILAWA | M30 | 00:00:00 | 01:08:37 | ||
113 | MICHALAK Jacek | 2117 | OVIRUN | M40 | 00:00:00 | |||
114 | LARA Natalia | 2118 | WARRIORS ŁÓDŹ | K30 | 00:00:00 | 01:25:58 | ||
115 | BIEDROŃ Artur | 2119 | ERP HEART TEAM | M40 | 00:00:00 | 01:17:22 | ||
116 | SAŁUGA Bartłomiej | 2120 | HARPAGAN SOSNOWIEC | M40 | 00:00:00 | 01:02:14 | ||
117 | LALEWICZ Weronika | 2121 | K20 | 00:00:00 | ||||
118 | STACHOWIAK Aneta | 2122 | K40 | 00:00:00 | 01:19:38 | |||
119 | ROKOSZ Rafał | 2123 | M20 | 00:00:00 | 00:57:01 | |||
120 | ZĄBEK Paweł | 2124 | M40 | 00:00:00 | 01:12:28 | |||
121 | GUZEK Kamil | 2125 | WARRIORS ŁÓDŹ | M20 | 00:00:00 | 01:09:23 | ||
122 | GURGUL Sebastian | 2126 | AROMAT NÓG | M40 | 00:00:00 | |||
123 | WASILEWSKI Tomasz | 2127 | AROMAT NÓG | M40 | 00:00:00 | 01:02:50 | ||
124 | OSIECKA Beata | 2128 | KUŹNIA TRIATLONU | K50 | 00:00:00 | 01:19:13 | ||
125 | PLICH Agnieszka | 2129 | WANDA PANFIL TEAM | K40 | 00:00:00 | 00:47:53 | ||
126 | KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej | 2130 | ROCKY BALBOA | M40 | 00:00:00 | 00:56:22 | ||
127 | GMYREK Jacek | 2131 | M40 | 00:00:00 | 01:04:47 | |||
128 | MATYSEK Ireneusz | 2132 | KOMANDOS WAŁECKI | M60 | 00:00:00 | 01:23:18 | ||
129 | SYREK Wojciech | 2133 | M40 | 00:00:00 | 00:57:35 | |||
130 | PIĄSTKA Daniel | 2134 | M40 | 00:00:00 | 01:10:47 | |||
131 | JAROCKA Małgorzata | 2135 | K50 | 00:00:00 | 01:09:40 | |||
132 | ŚWIERŻEWSKA Sylwia | 2136 | K40 | 00:00:00 | 01:21:56 | |||
133 | OSADNIK Anna | 2137 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | K40 | 00:00:00 | 01:20:34 | ||
134 | RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika | 2138 | STOWARZYSZENIE BIEGNIJ Z POMOCĄ | K40 | 00:00:00 | 01:12:59 | ||
135 | JACNIAK Ewa | 2139 | #NOLIMITS | K30 | 00:00:00 | 00:57:24 | ||
136 | FEDOR Ondrej | 2141 | MARAS TEAM | M50 | 00:00:00 | 01:02:07 | ||
137 | KORNET Przemysław | 2142 | M30 | 00:00:00 | 01:06:03 | |||
138 | TWARDOWSKI Bartosz | 2143 | M40 | 00:00:00 | 01:06:16 | |||
139 | KHUDIAKOVA Valeriia | 2144 | LEBEDEVRUN | K30 | 00:00:00 | 01:09:28 | ||
140 | RUSLOV Vladyslav | 2145 | M40 | 00:00:00 | 00:56:26 | |||
141 | KRZEMIŃSKI Marcin | 2147 | M40 | 00:00:00 | 00:55:31 | |||
142 | PIOTROWSKA Anna | 2148 | META NADARZYN/ SPARTANIE DZIECIOM | K50 | 00:00:00 | 01:27:25 | ||
143 | BEDNARZ Jakub | 2149 | MAGAZYN NA SZCZYCIE | M40 | 00:00:00 | 00:49:17 | ||
144 | HANGIEL Urszula | 2150 | ŻWAWE ŻÓŁWIE | K40 | 00:00:00 | 01:26:22 | ||
145 | CZACHOWSKI Michal | 2151 | M50 | 00:00:00 | 01:26:26 | |||
146 | RYSIAWA Joanna | 2152 | K40 | 00:00:00 | 01:28:08 | |||
147 | OLECH Jakub | 2153 | M20 | 00:00:00 | 01:04:51 | |||
148 | KARUŚ Waldemar | 2154 | 14 DAS JAROSŁAW IM. GEN.BRYG. WACŁAWA WIECZORKIEWICZA | M50 | 00:00:00 | 00:48:57 | ||
149 | JAWORSKI Tomasz | 2155 | M50 | 00:00:00 | 01:11:10 | |||
150 | WETHACZ Dariusz | 2156 | TEAM ULTRABIES / ON RUNNING POLSKA | M30 | 00:00:00 | |||
151 | BOBYK Paweł | 2157 | SANOK BIEGA | M40 | 00:00:00 | 01:19:17 | ||
152 | BICHAJŁO Maciek | 2158 | M30 | 00:00:00 | 00:56:52 | |||
153 | DUDA Iwona | 2160 | K30 | 00:00:00 | 01:08:41 | |||
154 | ZAJĄC Katarzyna | 2161 | K30 | 00:00:00 | 01:10:06 | |||
155 | KOZIARA Patryk | 2162 | DZIKIE MUSTANGI | M30 | 00:00:00 | 01:17:26 | ||
156 | MAGIERA Janusz | 2163 | FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI | M60 | 00:00:00 | 00:54:02 | ||
157 | TRACZ Łukasz | 2164 | TRENINGFIZJO/AQUAREH/RMT | M30 | 00:00:00 | |||
158 | MATUSZAK Jakub | 2166 | NOWOCZESNYSPORT.PL | M30 | 00:00:00 | 01:04:27 | ||
159 | LEŃCZUK Andrzej | 2167 | M50 | 00:00:00 | 01:07:04 | |||
160 | GARUS Łukasz | 2168 | M40 | 00:00:00 | 01:03:04 | |||
161 | TOPOLSKI Marcin | 2170 | CZŁOWIEK KTÓRY NA BOI SIĘ CHUCKA NORRISA | M40 | 00:00:00 | 00:55:21 | ||
162 | KOCAJ Jakub | 2171 | M20 | 00:00:00 | 00:54:47 | |||
163 | KUTSKO Oksana | 2172 | BIEGAMBOLUBIĘ | K20 | 00:00:00 | 00:57:57 | ||
164 | STALKA Krzysztof | 2173 | STANWEX II | M30 | 00:00:00 | |||
165 | SOJKA Agnieszka | 2174 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | K40 | 00:00:00 | |||
166 | WOŹNY Łukasz | 2175 | M30 | 00:00:00 | 01:13:30 | |||
167 | FIECEK Paweł | 2176 | ŚWINKI TRZY | M40 | 00:00:00 | |||
168 | ROKOSZ Łukasz | 2177 | M30 | 00:00:00 | ||||
169 | KOT Dawid | 2178 | M30 | 00:00:00 | ||||
170 | TROJNAR Daniel | 2179 | M30 | 00:00:00 | 01:06:24 | |||
171 | JEŻ Paweł | 2180 | M50 | 00:00:00 | ||||
172 | PSZONAK Damian | 2181 | M30 | 00:00:00 | 01:07:59 | |||
173 | ZIĘTEK Krzysztof | 2183 | ADIDAS RUNNERS | M50 | 00:00:00 | 01:18:12 | ||
174 | KOWALUNAS-BEM Olga | 2184 | LPP TEAM | K40 | 00:00:00 | 01:06:40 | ||
175 | GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława | 2185 | WM TRISELF | K40 | 00:00:00 | 00:54:13 | ||
176 | KITOWSKI Bartosz | 2186 | GŁOGOVIA 1925 GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M40 | 00:00:00 | 01:03:24 | ||
177 | KIEPAS Marcin | 2187 | M40 | 00:00:00 | ||||
178 | RACHWALSKI Tomasz | 2188 | BŁĘKITNI ŻEGLCE | M50 | 00:00:00 | 00:52:43 | ||
179 | JACHYMIAK Robert | 2191 | SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI | M40 | 00:00:00 | 00:45:24 | ||
180 | POPIELA-KAWA Sylwia | 2192 | KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA | K40 | 00:00:00 | 01:06:20 | ||
181 | BODANKA Piotr | 2193 | APAMA ACOUSTIC PROJECT | M40 | 00:00:00 | 00:49:34 | ||
182 | WERLE Michał | 2194 | M30 | 00:00:00 | 00:59:22 | |||
183 | RADYK Joanna | 2195 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | K40 | 00:00:00 | 01:21:10 | ||
184 | BOROWSKI Robert | 2196 | M30 | 00:00:00 | 01:08:33 | |||
185 | LEŚNICZAK Barbara | 2197 | #WKURWTEAM | K40 | 00:00:00 | 01:25:08 | ||
186 | SIKORSKA Agnieszka | 2198 | K40 | 00:00:00 | 01:30:02 | |||
187 | DYLĄG Katarzyna | 2199 | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | K40 | 00:00:00 | 01:09:55 | ||
188 | SMEREKA Wojciech | 2200 | M30 | 00:00:00 | 00:59:19 | |||
189 | DRAB Magda | 2201 | CHCE CI SIE | K30 | 00:00:00 | 00:46:46 | ||
190 | SIKOŃCZYK Miłosz | 2202 | ALPIN SPORT TEAM | M30 | 00:00:00 | 00:46:29 | ||
191 | WÓJCIK Jerzy | 2203 | M30 | 00:00:00 | 01:13:12 | |||
192 | CHOŁAJCZYK Marcin | 2204 | GRUNNERS | M30 | 00:00:00 | 00:57:31 | ||
193 | KRUPA Grzegorz | 2205 | KB SOBÓTKA | M50 | 00:00:00 | 00:57:51 | ||
194 | CIOCH Cezary | 2206 | KALLIPSO RUNNERS TEAM | M40 | 00:00:00 | |||
195 | SZCZUR Iwona | 2207 | K40 | 00:00:00 | 01:07:13 | |||
196 | OLEKSY Przemysław | 2209 | M40 | 00:00:00 | 01:19:45 | |||
197 | TOMASZEWSKI Wojtek | 2210 | BRACIAT | M40 | 00:00:00 | 01:22:36 | ||
198 | KACZKIEWICZ Damian | 2211 | NIGHT RUNNERS GLIWICE | M40 | 00:00:00 | |||
199 | OSZYWA Damian | 2212 | DAMCZI RUN | M40 | 00:00:00 | 01:04:35 | ||
200 | ŁĄCZNY Marcin | 2213 | GALOPUJĄCE DŻDŻOWNICE | M30 | 00:00:00 | 01:10:43 | ||
201 | SZYBIAK Joanna | 2214 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | K50 | 00:00:00 | 00:59:53 | ||
202 | HEBANOWSKI Łukasz | 2215 | M40 | 00:00:00 | 01:15:36 | |||
203 | KUBIK Michał | 2216 | ATTYLA | M30 | 00:00:00 | |||
204 | JANAS Piotr | 2217 | M20 | 00:00:00 | 01:14:57 | |||
205 | MĄCZYŃSKA Anna | 2218 | K30 | 00:00:00 | 01:14:42 | |||
206 | STASZCZYK Michał | 2219 | BKB CZARNA PERŁA | M30 | 00:00:00 | 01:06:13 | ||
207 | KOCOT Magdalena | 2220 | META NADARZYN | K40 | 00:00:00 | |||
208 | LEWICKI Wojciech | 2221 | WŻW RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 01:18:35 | ||
209 | PIOTROWSKA Ewa | 2222 | META NADARZYN | K50 | 00:00:00 | 01:23:46 | ||
210 | STAŃKO Paweł | 2223 | GOPR BIESZCZADY | M40 | 00:00:00 | 00:54:07 | ||
211 | ZIELIŃSKI Konrad | 2224 | M20 | 00:00:00 | 01:22:05 | |||
212 | MACHNIO Bartosz | 2225 | MUW ON BIKE/POWER TRAINING | M20 | 00:00:00 | 00:56:45 | ||
213 | KONIECZNY Mariusz | 2231 | M50 | 00:00:00 | 01:10:53 | |||
214 | WYBRANIEC Wojciech | 2232 | SKL SUCHA BESKIDZKA MASTERS | M40 | 00:00:00 | |||
215 | PELA Dariusz | 2233 | M40 | 00:00:00 | 00:55:05 | |||
216 | JELTEMA Bastin | 2234 | WM TRISELF | M30 | 00:00:00 | 01:02:03 | ||
217 | PIĄTEK Beata | 2238 | WWW.TRENINGFIZJOTERAPIA/ULTRAŁAŃCUT | K40 | 00:00:00 | 00:55:13 | ||
218 | LEŚNIAK Dawid | 2239 | LHO | M30 | 00:00:00 |
Znaleziono 218 wynik(ów)