Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2023-01-28 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 20 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 239 |
Wystartowało : | 218 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 213 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Brzeziniak 9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JACHYMIAK Robert | 2191 | SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI | M40 | 00:00:00 | 00:45:24 | ||
2 | SKÓRA Tomek | 2097 | GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA | M40 | 00:00:00 | 00:46:54 | ||
3 | BEDNARZ Jakub | 2149 | MAGAZYN NA SZCZYCIE | M40 | 00:00:00 | 00:49:17 | ||
4 | BODANKA Piotr | 2193 | APAMA ACOUSTIC PROJECT | M40 | 00:00:00 | 00:49:34 | ||
5 | HEJNAR Jakub | 2105 | M40 | 00:00:00 | 00:50:22 | |||
6 | STAŃKO Paweł | 2223 | GOPR BIESZCZADY | M40 | 00:00:00 | 00:54:07 | ||
7 | CELMER Piotrr | 2095 | CTS TRIWAWA | M40 | 00:00:00 | 00:54:54 | ||
8 | PELA Dariusz | 2233 | M40 | 00:00:00 | 00:55:05 | |||
9 | TOPOLSKI Marcin | 2170 | CZŁOWIEK KTÓRY NA BOI SIĘ CHUCKA NORRISA | M40 | 00:00:00 | 00:55:21 | ||
10 | KRZEMIŃSKI Marcin | 2147 | M40 | 00:00:00 | 00:55:31 | |||
11 | KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej | 2130 | ROCKY BALBOA | M40 | 00:00:00 | 00:56:22 | ||
12 | RUSLOV Vladyslav | 2145 | M40 | 00:00:00 | 00:56:26 | |||
13 | SYREK Wojciech | 2133 | M40 | 00:00:00 | 00:57:35 | |||
14 | MATUSZ Tadeusz | 2226 | M40 | 00:00:00 | 00:59:50 | |||
15 | SKORUPKA Leszek | 2060 | GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA | M40 | 00:00:00 | 01:00:53 | ||
16 | TARNAWSKI Sławomir | 2039 | M40 | 00:00:00 | 01:01:53 | |||
17 | SAŁUGA Bartłomiej | 2120 | HARPAGAN SOSNOWIEC | M40 | 00:00:00 | 01:02:14 | ||
18 | WASILEWSKI Tomasz | 2127 | AROMAT NÓG | M40 | 00:00:00 | 01:02:50 | ||
19 | GARUS Łukasz | 2168 | M40 | 00:00:00 | 01:03:04 | |||
20 | KITOWSKI Bartosz | 2186 | GŁOGOVIA 1925 GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M40 | 00:00:00 | 01:03:24 | ||
21 | OSZYWA Damian | 2212 | DAMCZI RUN | M40 | 00:00:00 | 01:04:35 | ||
22 | GMYREK Jacek | 2131 | M40 | 00:00:00 | 01:04:47 | |||
23 | TWARDOWSKI Bartosz | 2143 | M40 | 00:00:00 | 01:06:16 | |||
24 | FIGIEL Michał | 2026 | AHOJ PRZYGODO LUBLIN | M40 | 00:00:00 | 01:06:28 | ||
25 | KARDASZ Jacek | 2036 | ATTYLA | M40 | 00:00:00 | 01:06:35 | ||
26 | DRABIK Pawel | 2068 | M40 | 00:00:00 | 01:07:09 | |||
27 | ZDEB Piotr | 2025 | AHOJ PRZYGODO LUBLIN | M40 | 00:00:00 | 01:07:32 | ||
28 | MĄKA Wojciech | 2020 | CTS | M40 | 00:00:00 | 01:09:02 | ||
29 | PIOTROWSKI Przemysław | 2035 | NOWA HUTA TEAM | M40 | 00:00:00 | 01:09:11 | ||
30 | TOMASZEK Marcin | 2047 | M40 | 00:00:00 | 01:10:17 | |||
31 | PIĄSTKA Daniel | 2134 | M40 | 00:00:00 | 01:10:47 | |||
32 | GUMNY Grzegorz | 2073 | M40 | 00:00:00 | 01:11:30 | |||
33 | ZĄBEK Paweł | 2124 | M40 | 00:00:00 | 01:12:28 | |||
34 | STERNIK Daniel | 2094 | NAJWIEKSZA ARMIA ŚWIATA | M40 | 00:00:00 | 01:12:33 | ||
35 | ŁABUZ Paweł | 2085 | INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATION IPA REGION PRZEMYŚL | M40 | 00:00:00 | 01:14:13 | ||
36 | WINIARCZYK Łukasz | 2043 | MIKI&OLEK&JEREMI | M40 | 00:00:00 | 01:15:14 | ||
37 | HEBANOWSKI Łukasz | 2215 | M40 | 00:00:00 | 01:15:36 | |||
38 | TOKARZ Adrian | 2007 | DZIKIE MUSTANGI | M40 | 00:00:00 | 01:17:11 | ||
39 | BIEDROŃ Artur | 2119 | ERP HEART TEAM | M40 | 00:00:00 | 01:17:22 | ||
40 | BĘTKOWSKI Tomasz | 2229 | NIEZALEŻNY | M40 | 00:00:00 | 01:18:55 | ||
41 | ROSOWSKI Robert | 2227 | M40 | 00:00:00 | 01:18:59 | |||
42 | BOBYK Paweł | 2157 | SANOK BIEGA | M40 | 00:00:00 | 01:19:17 | ||
43 | OLEKSY Przemysław | 2209 | M40 | 00:00:00 | 01:19:45 | |||
44 | TOMASZEWSKI Robert | 2056 | BRACIAT | M40 | 00:00:00 | 01:20:38 | ||
45 | TOMASZEWSKI Piotr | 2055 | BRACIAT | M40 | 00:00:00 | 01:20:41 | ||
46 | WASIEWICZ Michał | 2101 | M40 | 00:00:00 | 01:20:51 | |||
47 | GORAJEK Michał | 2040 | LILA&ALA | M40 | 00:00:00 | 01:22:18 | ||
48 | KASPEREK Ireneusz | 2078 | #THEWINEFEELS | M40 | 00:00:00 | 01:22:27 | ||
49 | RYŻYŃSKI Tomasz | 2104 | CHEŁM BIEGA | M40 | 00:00:00 | 01:22:32 | ||
50 | TOMASZEWSKI Wojtek | 2210 | BRACIAT | M40 | 00:00:00 | 01:22:36 | ||
51 | MANCZAK Rafał | 2011 | M40 | 00:00:00 | 01:29:52 | |||
52 | REY Andrzej | 2100 | REYRUNNINGTEAM | M40 | 00:00:00 | 01:49:41 | ||
53 | DZIURUŃ Paweł | 2112 | M40 | 00:00:00 | 02:01:40 | |||
54 | CIEŚLA Krzysztof | 2038 | M40 | 00:00:00 | ||||
55 | MICHALAK Jacek | 2117 | OVIRUN | M40 | 00:00:00 | |||
56 | GURGUL Sebastian | 2126 | AROMAT NÓG | M40 | 00:00:00 | |||
57 | FIECEK Paweł | 2176 | ŚWINKI TRZY | M40 | 00:00:00 | |||
58 | KIEPAS Marcin | 2187 | M40 | 00:00:00 | ||||
59 | CIOCH Cezary | 2206 | KALLIPSO RUNNERS TEAM | M40 | 00:00:00 | |||
60 | KACZKIEWICZ Damian | 2211 | NIGHT RUNNERS GLIWICE | M40 | 00:00:00 | |||
61 | WYBRANIEC Wojciech | 2232 | SKL SUCHA BESKIDZKA MASTERS | M40 | 00:00:00 |
Znaleziono 61 wynik(ów)