JAŚNIE PANA NORDIC DYSZKA
Love’Las JESIENIĄ
Organizator : Stowarzyszenie Zabiegani Mielec, Pakatok Sp. z o.o.
Data : 2021-11-20
Miejsce : Nadleśnictwo Mielec
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 44
Wystartowało : 40
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 40
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SOKOŁOWSKI Marek 605PTG Sokół RymanówRYMANÓW-ZDRÓJOPEN Mężczyźni1M 100:00:0001:12:37.0001:12:37.00 7:158,3
2PASIERB Marek 617RZESZÓWOPEN Mężczyźni2M 200:00:0001:13:10.0001:13:10.00+00:00:337:198,2
3FLOREK Michał 636PTG Sokół KrakówKRAKÓWOPEN Mężczyźni3M 300:00:0001:13:39.0001:13:39.00+00:01:027:218,1
4KRAKOWSKI Jerzy Piotr 606PTG Sokół 1893 MielecMIELECOPEN Mężczyźni4M 400:00:0001:15:14.0001:15:14.00+00:02:377:318,0
5SKWIRUT Jerzy 637PTG Sokół RymanówRYMANÓWOPEN Mężczyźni5M 500:00:0001:16:22.0001:16:22.00+00:03:457:387,9
6POSIKATA Joanna 640PTG Sokół 1893 MielecKALINOWICE ZAMOŚĆOPEN Kobiety1K 100:00:0001:17:06.0001:17:06.00+00:04:297:427,8
7GIEŁBAGA Aneta 603PTG Sokół 1893 Mielec / Active TeamPUSTYNIAOPEN Kobiety2K 200:00:0001:18:05.0001:18:05.00+00:05:287:487,7
8DOMARADZKI Tomasz 602PTG Sokół 1893 Mielec KOZŁÓW OPEN Mężczyźni6M 600:00:0001:19:19.0001:19:19.00+00:06:427:557,6
9KŁAK Mariusz 642HANDZLÓWKAOPEN Mężczyźni7M 700:00:0001:20:18.0001:20:18.00+00:07:418:017,5
10LATUSZEK Bogdan 629NW WłóczykijeLEŻAJSKOPEN Mężczyźni8M 800:00:0001:21:06.0001:21:06.00+00:08:298:067,4
11NIEPOKÓJ Paulina 620PTG Sokół Rymanów RYMANÓW OPEN Kobiety3K 300:00:0001:21:14.0001:21:14.00+00:08:378:077,4
12PAWŁOWSKA Monika 639PTG Sokół 1893 MielecPOŁANIECOPEN Kobiety4K 400:00:0001:21:27.0001:21:27.00+00:08:508:087,4
13STYGA Krystyna 638TG Sokół RzeszówKOLBUSZOWAOPEN Kobiety5K 500:00:0001:21:30.0001:21:30.00+00:08:538:097,4
14MOCZARSKI Mirosław 609NW Włóczykije LeżajskLEŻAJSKOPEN Mężczyźni9M 900:00:0001:21:31.0001:21:31.00+00:08:548:097,4
15ZIOMEK Jarosław 601PTG Sokół Świat Pracy TarnówTARNÓWOPEN Mężczyźni10M 1000:00:0001:22:01.0001:22:01.00+00:09:248:127,3
16TOMCZYK Andrzej 635T.G. SOKÓŁ ZakopaneTARNOBRZEGOPEN Mężczyźni11M 1100:00:0001:22:14.0001:22:14.00+00:09:378:137,3
17BARTKIEWICZ-JAROSZ Ewa 610Zawadzka TeamWYSOKA GŁOGOWSKAOPEN Kobiety6K 600:00:0001:23:03.0001:23:03.00+00:10:268:187,2
18SZUKAŁA Rafał 604PTG Sokół Dębica / Active TeamKOZŁÓWOPEN Mężczyźni12M 1200:00:0001:23:08.0001:23:08.00+00:10:318:187,2
19CZARNOTA Andrzej 634HANDZLÓWKAOPEN Mężczyźni13M 1300:00:0001:23:38.0001:23:38.00+00:11:018:217,2
20MAJCHEREK Michał 633TARNÓWOPEN Mężczyźni14M 1400:00:0001:25:04.0001:25:04.00+00:12:278:307,1
21SONDEJ Wiesław 627TG Sokół RzeszówRZESZÓWOPEN Mężczyźni15M 1500:00:0001:25:22.0001:25:22.00+00:12:458:327,0
22OLECHOWSKA Monika 616MIELECOPEN Kobiety7K 700:00:0001:25:26.0001:25:26.00+00:12:498:327,0
23PREDKO Grażyna 611TG Sokół ZakopaneTARNOBRZEGOPEN Kobiety8K 800:00:0001:29:18.0001:29:18.00+00:16:418:556,7
24SŁOBODZIAN Dorota 623PTG Sokół Świat Pracy TarnówTARNÓWOPEN Kobiety9K 900:00:0001:29:49.0001:29:49.00+00:17:128:586,7
25DUDA Aleksander 622PTG Sokół Świat Pracy Tarnów TARNÓWOPEN Mężczyźni16M 1600:00:0001:30:48.0001:30:48.00+00:18:119:046,6
26STAŃCZYK Artur 632PTG Sokół Świat Pracy TarnówTARNÓWOPEN Mężczyźni17M 1700:00:0001:30:51.0001:30:51.00+00:18:149:056,6
27SEJMICKA Ilona 607Chodzę Bo Lubię Ostrowiec Św.OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOPEN Kobiety10K 1000:00:0001:33:42.0001:33:42.00+00:21:059:226,4
28SEJMICKI Stanisław 608Chodzę Bo Lubię Ostrowiec Św.OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOPEN Mężczyźni18M 1800:00:0001:33:43.0001:33:43.00+00:21:069:226,4
28WOŹNIAK Remigiusz 619Chodzę Bo Lubię Ostrowiec Św.OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI OPEN Mężczyźni18M 1800:00:0001:33:43.0001:33:43.00+00:21:069:226,4
30POŁEĆ Hanna 628PRZYGOŃOPEN Kobiety11K 1100:00:0001:33:56.0001:33:56.00+00:21:199:236,4
31KŁUSAK Jadwiga 615PTG Sokół Świat Pracy TarnówTARNÓW OPEN Kobiety12K 1200:00:0001:35:37.0001:35:37.00+00:23:009:336,3
32ZIOŁO Agnieszka 641POŁANIEC OPEN Kobiety13K 1300:00:0001:35:52.0001:35:52.00+00:23:159:356,3
33NIEPOKÓJ Katarzyna 644RYMANÓW OPEN Kobiety14K 1400:00:0001:37:56.0001:37:56.00+00:25:199:476,1
34WIKTOR Irena 618MIELECOPEN Kobiety15K 1500:00:0001:43:22.0001:43:22.00+00:30:4510:205,8
35ZAJĄC Dominik 613RZESZÓWOPEN Mężczyźni20M 2000:00:0001:43:57.0001:43:57.00+00:31:2010:235,8
36KOŁEK Renata 612RZESZÓW OPEN Kobiety16K 1600:00:0001:43:58.0001:43:58.00+00:31:2110:235,8
37BARNAŚ Magdalena 625MIELECOPEN Kobiety17K 1700:00:0001:48:53.0001:48:53.00+00:36:1610:535,5
38GAJDOWSKA Marta 626MIELECOPEN Kobiety18K 1800:00:0001:49:08.0001:49:08.00+00:36:3110:545,5
39KŁAK Magdalena 643HANDZLÓWKAOPEN Kobiety19K 1900:00:0001:49:30.0001:49:30.00+00:36:5310:575,5
Niesklasyfikowani
DOROSZ Barbara 631Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚL OPEN KobietyDNF DNF DNF--
Znaleziono 40 wynik(ów)