JASTRZĘBSKA DZIESIĄTKA

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój
Data:
2018-09-15
Miejsce:
Jastrzębie-Zdrój
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
896
Wystartowało:
786
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
778
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.9km | 5km | 7.3km | 9.4km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZawrotka_3km
2.9km
Zawrotka_5km
5km
Zawrotka_3km
7.3km
Zawrotka_5km
9.4km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1ROP Abel Kibet 1Benedek-TeamELDORETM30-391M 100:00:0200:09:1700:15:3000:22:5500:29:1400:30:51.3000:30:53.50 3:0519,4
2KOSGEI Mathew 2Benedek-TeamELDORETM20-291M 200:00:0200:09:1800:15:3000:22:5500:29:1400:30:53.3000:30:55.70+00:00:023:0519,4
3MRÓWKA Mateusz 4Kwk Marcel/Radlinioki w bieguRADLINM20-292M 300:00:0100:09:1900:15:4100:23:1600:29:5600:31:49.1500:31:50.95+00:00:573:1018,9
4CIEPŁAK Marcin 3CHEMIKA RYBNIKRYBNIKM20-293M 400:00:0100:09:2000:16:0100:24:0100:31:0800:33:14.0500:33:15.35+00:02:223:1918,1
5KASPRZAK Radosław 7Inżynieria Biegania TeamRYBNIKM20-294M 500:00:0100:09:5100:16:4200:24:3500:31:2900:33:21.5000:33:23.05+00:02:303:2018,0
6LUBIENIECKI Maciej 8231979KRAKÓWM30-392M 600:00:0200:09:4900:16:4100:24:3400:31:2900:33:21.5500:33:23.55+00:02:303:2018,0
7DROŻDŻ Damian 398RYBNIKM30-393M 700:00:0100:09:4000:16:3000:24:3500:31:3300:33:31.1500:33:32.90+00:02:393:2117,9
8KOŻDOŃ Jarek 797JAROSŁAW KOŻDOŃ, GLOBAL THINKINGŻORYM30-394M 800:00:0200:09:4900:16:4100:24:4000:31:4400:33:46.6500:33:48.65+00:02:553:2217,8
9SZULIK Grzegorz 5KB MOSiR Jastrzębie ZdrójJASTRZĘBIE ZDRÓJM30-395M 900:00:0200:09:5000:16:4800:25:0000:32:0800:34:10.7500:34:13.05+00:03:193:2517,6
10WŁOCH Andrzej 6KB MOSiR JastrzębieMARKLOWICEM20-295M 1000:00:0100:09:5100:16:5000:25:0200:32:1600:34:14.2500:34:15.40+00:03:223:2517,5
11PLIŚ Renata 14MKL Maraton ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEK30-391K 100:00:0200:10:1000:17:1700:32:1600:34:12.9000:34:15.80+00:03:213:2517,5
12BULIK Witold 647PKS Olimpijczyk GilowiceGILOWICEM40-491M 1100:00:0100:09:5200:16:4900:25:0800:32:3100:34:38.0500:34:39.60+00:03:463:2717,3
13KOŹMIŃSKI Józef 727LKS 'Orzeł' KozyKOZYM30-396M 1200:00:0200:10:1400:17:2600:32:4200:34:41.4000:34:44.10+00:03:503:2817,3
14HAJDUK Paweł 787RUDA KOZIELSKAM16-191M 1300:00:0300:10:3200:17:3800:32:5600:34:56.1500:34:59.75+00:04:043:2917,2
15LIZAK Wojciech 164JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-397M 1400:00:0200:10:1000:17:2100:32:5800:35:04.0000:35:06.65+00:04:123:3017,1
16LYSKO Jakub 765WKB META LubliniecDĄBROWA GÓRNICZAM30-398M 1500:00:0200:10:1100:17:2500:33:1100:35:14.7000:35:16.70+00:04:233:3117,0
17WRÓBLEWSKI Janmarian 118KS SPRINT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM30-399M 1600:00:0200:10:1200:17:2600:33:1000:35:18.8500:35:20.90+00:04:273:3117,0
18ZIELONKA Robert 758MotomasterCHRZANÓWM40-492M 1700:00:0200:10:1400:17:3000:33:2500:35:29.5000:35:31.50+00:04:383:3216,9
19KRÓL Piotr 338Socios SilesiaRYBNIKM30-3910M 1800:00:0200:10:2700:17:4700:33:2900:35:32.1500:35:34.85+00:04:403:3316,9
20KARDAS Arkadiusz 876TS AKS ChoRzówSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM20-296M 1900:00:0300:09:5100:17:0700:33:2800:35:37.9000:35:41.10+00:04:463:3316,8
21RAJWA Roman 502KB MOSiR JastrzębieCHYBIE (BZIE)M20-297M 2000:00:0200:10:1700:17:4400:33:5500:35:58.2000:36:00.70+00:05:063:3516,7
22KRZEMIEŃ Krzysztof 697MAKÓWM20-298M 2100:00:0400:10:4300:18:1000:34:0100:36:03.4500:36:07.55+00:05:123:3616,6
23GARCZARCZYK Michał 869Sklep BiegaczaRUDA ŚLĄSKAM30-3911M 2200:00:0300:10:3100:17:5200:34:0700:36:09.3500:36:12.60+00:05:183:3616,6
24SEWERYN Jacek 814MYSŁOWICEM40-493M 2300:00:0200:10:1500:17:4100:34:0400:36:13.7000:36:16.65+00:05:223:3716,6
25MATHEBO Ruth Chemisto 9Benedek-TeamELDORETK30-392K 200:00:0000:10:1600:17:4400:34:0500:36:18.7500:36:18.75+00:05:273:3716,5
26MARCOL Sebastian 69Aktywni LyskiGASZOWICEM30-3912M 2400:00:0400:10:4300:18:1000:34:0900:36:19.0500:36:23.75+00:05:273:3716,5
27BŁASZCZYK Dominik 832KALETYM30-3913M 2500:00:0300:10:3800:18:0500:34:2200:36:28.2500:36:31.75+00:05:363:3816,5
28ADAMSKI Robert 589Brykająca Grupa BiegowaBIERUŃM30-3914M 2600:00:0300:10:4600:18:2000:34:2600:36:32.1500:36:35.85+00:05:403:3916,4
29ZIELIŃSKI Rafał 433KB Miosir JastrzębieJASTRZĘBIEZDRÓJM30-3915M 2700:00:0200:10:3100:18:1100:34:2900:36:34.0000:36:36.20+00:05:423:3916,4
30ŚLĘZAK Sylwia 11CZĘSTOCHOWAK20-291K 300:00:0300:10:5500:18:2200:34:1700:36:33.5000:36:36.80+00:05:423:3916,4
31CHRAPKIEWICZ Michał 292SBD Energetyk RybnikCIESZYNM30-3916M 2800:00:0300:10:3700:18:0600:34:2800:36:38.4000:36:41.70+00:05:473:3916,4
32WALCZYŃSKI Mariusz 98NiewybieganiŻORYM30-3917M 2900:00:0100:10:4700:18:2200:34:4000:36:44.6500:36:46.50+00:05:533:4016,3
33CHERUIYOT Emily 8Benedek-TeamELDORETK30-393K 400:00:0200:10:2300:17:5700:34:3300:36:48.0500:36:50.50+00:05:563:4016,3
34URBANIAK Witold 342Rozbiegamy to miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-3918M 3000:00:0300:10:3700:18:1200:34:3900:36:53.4000:36:57.00+00:06:023:4116,3
35KNESZ Marek 464JEJKOWICEM50-591M 3100:00:0200:10:3500:18:1300:34:4400:37:01.2000:37:04.10+00:06:093:4216,2
36PORĘBA Grzegorz 438NiewybieganiŻORYM30-3919M 3200:00:0300:10:4500:18:2000:34:5200:37:04.8500:37:07.90+00:06:133:4216,2
37GŁOWIAK Lech 746doliniarze.comKATOWICEM30-3920M 3300:00:0400:10:2500:17:4800:34:3900:37:05.7500:37:10.00+00:06:143:4216,2
38KLINIK Paweł 321RAFAKO RUN TEAMRACIBÓRZM30-3921M 3400:00:0400:10:5500:18:2300:34:5400:37:09.6000:37:14.40+00:06:183:4316,1
39MARCINIAK Przemysław 894Athletics NysaPRUDNIKM30-3922M 3500:00:0200:10:4100:18:1900:34:5800:37:13.1000:37:15.55+00:06:213:4316,1
40MIKA Łukasz 330Fundacja Myśl Pozytywnie Działaj OdważnieRYDUŁTOWYM30-3923M 3600:00:0300:10:5600:18:3400:35:1100:37:16.8000:37:20.60+00:06:253:4316,1
41DZIĘGIELOWSKI Paweł 883NiewybieganiŻORYM30-3924M 3700:00:0200:10:5600:18:2900:35:0900:37:20.1500:37:22.60+00:06:283:4416,1
42RĘBISZ Mariusz 795RACIBÓRZM40-494M 3800:00:0300:10:4100:18:1600:35:0400:37:21.1000:37:24.65+00:06:293:4416,1
43GOLBA Kasia 121second team / AZS AWF KatowiceMIELECK20-292K 500:00:0300:10:5500:18:2700:35:0700:37:24.6000:37:27.90+00:06:333:4416,0
44KULESZA Łukasz 678RYBNIKM30-3925M 3900:00:0200:10:5200:18:3700:35:1800:37:27.7000:37:30.65+00:06:363:4416,0
45GRZYWACZ Marcin 173Rozbiegamy to Miasto Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM40-495M 4000:00:0300:10:4600:18:2800:35:1300:37:28.0000:37:31.80+00:06:363:4416,0
46WOWRY Grzegorz 447CIESZYN WIKCIESZYNM30-3926M 4100:00:0100:10:4500:18:2600:35:2800:37:37.2500:37:38.65+00:06:453:4516,0
47PŁOSKONKA Jan 794UKS Brenna-GórkiBRENNAM20-299M 4200:00:0300:11:0900:18:5800:35:2800:37:35.2000:37:38.75+00:06:433:4516,0
48NIESŁONY Filip 650KOZŁOWICEM16-192M 4300:00:0200:10:4800:18:3900:35:3200:37:37.9500:37:40.85+00:06:463:4515,9
49MATUSZNY Marek 209Olza CieszynDZIĘGIELÓWM20-2910M 4400:00:0400:10:3700:18:1000:35:2400:37:42.1000:37:46.50+00:06:503:4615,9
50MROWIEC Adam 239ŚWINNAM16-193M 4500:00:0300:11:0600:18:5100:35:3000:37:44.4000:37:47.60+00:06:533:4615,9
51DOBROWOLSKI Tomasz 429ZS 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGOJASTRZĘBIE-ZDRÓJM16-194M 4600:00:0500:10:3400:18:2100:35:3800:37:48.0000:37:53.05+00:06:563:4615,9
52KOKOT Krzysztof 748NiewybieganiŻORYM40-496M 4700:00:0300:10:5400:18:3500:35:3600:37:52.0000:37:55.80+00:07:003:4715,8
53GIŻYŃSKI Damian 252JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3928M 4800:00:0300:10:3800:18:1100:35:4600:37:56.6000:37:59.85+00:07:053:4715,8
54KAPELA Marcin 843BIELSKO BIAŁAM30-3927M 4900:00:0500:10:5700:18:4600:35:4000:37:54.5000:37:59.90+00:07:033:4715,8
55MROWIEC Kacper 822ŻYWIECM20-2911M 5000:00:0400:10:5400:18:3400:35:3900:37:56.5500:38:00.95+00:07:053:4715,8
56KMITA Tomasz 851JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2912M 5100:00:0300:10:5600:18:3900:35:4500:37:59.1000:38:02.90+00:07:073:4715,8
57JĘDROS Przemysław 630Inżynieria BieganiaGLIWICEM30-3929M 5200:00:0400:11:0800:18:5800:35:4900:38:04.2500:38:09.15+00:07:123:4815,8
58ALBRECHT Arkadiusz 197GB Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-497M 5300:00:0600:11:0000:18:5300:35:4700:38:05.3000:38:11.85+00:07:143:4815,8
59ALBRECHT Krystian 198GB Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJM16-195M 5400:00:0600:11:0000:18:5200:35:4700:38:05.9500:38:12.40+00:07:143:4815,7
60ZOSTAWA Robert 577Inżynieria BieganiaRYBNIKM30-3930M 5500:00:0400:11:1900:19:0500:36:0200:38:10.8000:38:15.75+00:07:193:4915,7
61KRAWCZYK Magdalena 777GKS Piast GliwiceGLIWICEK20-293K 600:00:0000:10:5800:18:3300:36:0700:38:18.3000:38:18.30+00:07:273:4915,7
62WIELOPOLSKI Michał 356BIELSKO-BIAŁAM16-197M 5600:00:0500:11:0700:18:5500:36:0600:38:25.5000:38:31.45+00:07:343:5015,6
63KOGUCIUK Karol 157GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM16-196M 5700:00:1400:11:0200:18:5600:36:1000:38:18.5000:38:33.30+00:07:273:4915,7
64MOLA Mateusz 505MUKS CieszynSKOCZÓWM16-198M 5800:00:0400:11:0100:19:0700:36:2400:38:29.6000:38:33.70+00:07:383:5015,6
65HATALA Paweł 445BIELSKO-BIAŁAM30-3931M 5900:00:0500:11:1100:19:1100:28:2500:36:2000:38:32.9500:38:38.55+00:07:413:5115,6
66OREŁ Przemysław 694SCI Górscy EntuzjaściKOŃCZYCE MAŁEM30-3932M 6000:00:0500:11:2500:19:2600:36:2100:38:37.6000:38:42.95+00:07:463:5115,5
67SUWAJ Aneta 10AZS-AWF Katowice/Alpin SportJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-394K 700:00:0300:11:2500:19:2200:36:2900:38:41.6500:38:45.45+00:07:503:5215,5
68PIECHACZEK Jacek 586Inżynieria Biegania TeamJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-498M 6100:00:0500:11:2500:19:2100:36:3600:38:50.4000:38:55.75+00:07:593:5315,5
69NOWAK Piotr 129Stolarius run teamBESTWINAM30-3933M 6200:00:0600:11:2400:19:1900:36:3200:38:51.4500:38:57.65+00:08:003:5315,4
70NOGA Krystian 84FORMA Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKIM30-3934M 6300:00:1000:11:0700:19:0700:28:3200:36:4100:38:52.7500:39:03.30+00:08:013:5315,4
71KARACZAN Marcin 824GŁUBCZYCEM30-3935M 6400:00:0600:11:1700:19:1600:36:3900:39:01.7000:39:07.80+00:08:103:5415,4
72WANTULOK Paweł 121CIESZYNM20-2913M 6500:00:0700:11:3300:19:3800:28:5700:36:5400:39:04.7000:39:12.55+00:08:133:5415,4
73TOKAREWICZ Damian 179ZebryZEBRZYDOWICEM30-3936M 6600:00:0600:11:3500:19:4000:29:0000:36:5800:39:12.7500:39:19.00+00:08:213:5515,3
74DZIUBAŃSKI Grzegorz 729Opel Active TeamPYSKOWICEM30-3937M 6700:00:0600:11:3700:19:3700:28:5400:36:5900:39:17.1000:39:23.50+00:08:253:5515,3
75OLBRICH Artur 318TWORKÓWM30-3938M 6800:00:0500:11:4700:37:0300:39:22.4500:39:28.15+00:08:313:5615,2
76WITALA Tomasz 381ŻORYM40-499M 6900:00:0800:11:4200:19:5100:29:0800:37:0500:39:21.1000:39:29.35+00:08:293:5615,2
77DZIUK Dagmara 13KB MOSiR JastrzębiePAWŁOWICEK30-395K 800:00:0200:11:1600:19:2100:28:5200:37:0700:39:27.4000:39:30.35+00:08:363:5615,2
78ŻERDKA Michał 475Brykająca Grupa BiegowaBIERUŃM30-3939M 7000:00:0400:11:4700:19:5600:29:1300:37:1700:39:29.0500:39:33.45+00:08:373:5615,2
79KUREK Jacek 425ŚwietlikowoTYCHYM40-4912M 7100:00:0400:10:5900:19:0600:36:5800:39:30.6500:39:34.80+00:08:393:5715,2
80MAJER Damian 408YNO UltraKRUSZWICAM40-4910M 7200:00:0800:11:2800:19:3400:28:5600:37:0900:39:27.2500:39:35.50+00:08:353:5615,2
81BOBEREK Grzegorz 706POGORIA BIEGADĄBROWA GÓRNICZAM40-4911M 7300:00:0800:11:4300:19:5200:29:1000:37:0900:39:27.2500:39:35.95+00:08:353:5615,2
82KUNINA Paweł 130AmatorJASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4913M 7400:00:0600:11:3400:19:5200:29:1200:37:0800:39:32.5000:39:38.60+00:08:413:5715,2
82KASTELIK Szymon 422Olimpijczyk GilowiceGILOWICEM20-2916M 7500:00:0300:11:0900:19:2100:28:5000:37:1500:39:34.7500:39:38.60+00:08:433:5715,2
84JANUSZ Tomasz 604Skazaninasukces.plKANIÓWM20-2915M 7600:00:0900:11:4500:19:5700:29:1200:37:1300:39:31.0500:39:40.35+00:08:393:5715,2
84ZYGMA Kordian 151LIGOTAM20-2914M 7700:00:0900:11:4600:19:5700:29:1400:37:1300:39:30.6500:39:40.35+00:08:393:5715,2
86JĘDRUSIAK Przemysław 648DANKOWICEM30-3940M 7800:00:0900:11:4500:19:5700:29:1200:37:1600:39:37.0500:39:46.85+00:08:453:5715,1
87MENDECKA Daria 781MOSiR Łaziska GórneŁAZISKA GÓRNEK20-294K 900:00:0400:11:3400:19:4500:29:0900:37:2400:39:44.6000:39:48.75+00:08:533:5815,1
88DZIARSKI Wiesław 240ERBUD RYBNIKRYBNIKM60-691M 7900:00:0800:11:3000:37:2100:39:43.4500:39:51.85+00:08:523:5815,1
89KLYSZCZ Paweł 886ZERO32 ARCHITEKCIŁAZISKA GÓRNEM20-2918M 8000:00:0500:11:3600:19:4900:29:1700:37:3200:39:48.9000:39:54.75+00:08:573:5815,1
90KRETEK Łukasz 519Aktywni LyskiLYSKIM20-2917M 8100:00:0900:11:4500:19:5800:29:1900:37:2900:39:47.1000:39:56.60+00:08:553:5815,1
91BARTNIK Sebastian 181Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4914M 8200:00:0800:11:4100:19:5100:29:0800:37:2300:39:53.0500:40:01.25+00:09:013:5915,0
92WOLNY Ariel 183ŁUKÓW ŚLĄSKIM30-3941M 8300:00:0900:11:4100:19:5100:29:0900:37:2500:39:53.2500:40:02.55+00:09:013:5915,0
93KYRCZ Mirosław 378MirasTEAMDANKOWICEM30-3942M 8400:00:0600:11:3300:19:4600:29:1900:37:3500:40:01.7000:40:08.60+00:09:104:0015,0
94KOWAL Łukasz 770Fitness Express RybnikRYBNIKM20-2919M 8500:00:1300:12:0100:20:1500:29:3600:37:5000:40:03.1000:40:16.90+00:09:114:0015,0
95WASZTYL Grzegorz 771KATOWICEM40-4915M 8600:00:0800:11:4900:20:0600:29:4600:37:5600:40:09.1000:40:17.80+00:09:174:0014,9
96OLSZOWSKI Dariusz 889GB Galopujące ślimakiŻORYM40-4916M 8700:00:0800:11:4500:19:5900:29:3400:37:5500:40:10.6500:40:19.35+00:09:194:0114,9
97ULATOWSKA Alicja 913TGU teamPAWŁOWICEK20-295K 1000:00:0800:11:4300:37:5100:40:12.1000:40:20.50+00:09:204:0114,9
98WOWRY Klaudiusz 448CIESZYN WIKCIESZYNM16-199M 8800:00:0700:11:4200:19:5300:29:3000:37:5500:40:15.1000:40:22.80+00:09:234:0114,9
99BRODACKI Waldemar 909Chemik NOXY PuławyPUŁAWYM60-692M 8900:00:0500:11:4600:20:0400:29:4100:37:5400:40:19.0000:40:24.90+00:09:274:0114,9
100DUDEK Bartłomiej 722KATOWICEM40-4917M 9000:00:0800:11:4500:19:5300:29:2800:37:5400:40:18.3000:40:26.90+00:09:274:0114,9
101TLOŁKA Michał 411ŻORYM30-3943M 9100:00:0900:11:4900:20:0500:29:3400:37:5400:40:21.8500:40:31.60+00:09:304:0214,9
102BIELIŃSKA Monika 223PRZYSZOWICEK30-397K 1100:00:0400:11:4700:20:0400:29:5100:38:1200:40:30.5500:40:35.00+00:09:394:0314,8
103DYBCZYŃSKA Jadwiga 890GÓRKI WIELKIEK30-396K 1200:00:0900:11:4100:19:5100:29:2100:37:5100:40:27.3000:40:36.30+00:09:364:0214,8
104NIEDZIELA Stefan 599WiecznośćKNURÓWM50-592M 9200:00:0400:11:2500:19:4500:29:4700:38:1600:40:37.4000:40:41.40+00:09:464:0314,8
105TOMCZYK Piotr Czesław 509WILD RUNNERS CLUBPIASEKM30-3944M 9300:00:0900:11:4300:19:5600:29:4200:38:1300:40:33.5500:40:43.20+00:09:424:0314,8
106GÓRNY Mirek 461NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM50-593M 9400:00:0400:11:3300:19:5500:29:5200:38:1800:40:42.1000:40:46.10+00:09:504:0414,7
107MAROSZEK Szymon 153RYBNIKM30-3945M 9500:00:1100:11:4100:19:5100:29:2700:38:0400:40:39.2500:40:50.60+00:09:474:0314,8
108URBAŃCZYK Marcin 51JASTRZĘBIE ZDRÓJM20-2921M 9600:00:1100:11:5800:20:2100:29:5900:38:2100:40:42.0500:40:53.20+00:09:504:0414,7
109MASNY Michał 442RYDUŁTOWYM20-2920M 9700:00:1200:11:4700:20:1100:29:5800:38:1800:40:41.0000:40:53.65+00:09:494:0414,7
110OPUCHLIK Roman 642ŚWIĘTOCHŁOWICEM30-3946M 9800:00:0900:12:0000:20:2300:30:0200:38:2400:40:45.2000:40:54.65+00:09:534:0414,7
111BULENDA Grzegorz 65Rafako Run TeamRACIBÓRZM50-594M 9900:00:1000:11:4000:19:5700:29:4400:38:1400:40:46.8500:40:56.90+00:09:554:0414,7
112URBAŚ Roman 491Bieg po zdrójJAWORZEM40-4918M 10000:00:0600:11:4900:20:1700:29:5900:38:3000:40:55.5000:41:01.60+00:10:044:0514,7
113MICHALIK Rafał 405Lacho TeamKRAKÓWM20-2922M 10100:00:0500:12:0100:20:2600:30:2500:38:4300:40:57.1500:41:02.80+00:10:054:0514,7
114LEWICKA Elżbieta 415niezrzeszonaKNURÓWK40-491K 1300:00:0700:11:5100:20:1600:30:0400:38:3400:40:57.7500:41:05.05+00:10:064:0514,6
115MAZUR Marek 78JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4919M 10200:00:0800:11:4400:19:5500:29:4400:38:2600:40:58.8500:41:07.75+00:10:074:0514,6
116FURMAN Dawid 686Biegam dla MilusiBŁAŻEJOWICEM30-3947M 10300:00:0900:11:5200:38:4400:41:07.8000:41:17.30+00:10:164:0614,6
117BOŁOZ Damian 50Klub Biegacza FartlekJASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3948M 10400:00:0800:12:0500:20:3200:30:2000:38:5000:41:11.8500:41:20.00+00:10:204:0714,6
118RAJWA Jan 309BziegczeJASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2923M 10500:00:0600:11:4100:20:0800:30:0600:38:5300:41:13.5500:41:20.30+00:10:224:0714,6
119SIEGMUND Tadeusz 187KB MOSIR JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE - ZDRÓJM40-4920M 10600:00:0200:11:5800:20:3100:30:2500:38:5200:41:18.7500:41:21.60+00:10:274:0714,5
120MIKOŁAJCZYK Sandra 607SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK30-398K 1400:00:1100:12:0700:20:3000:30:1800:38:4800:41:11.3500:41:23.05+00:10:204:0714,6
121SPYRKA Piotr 97JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3950M 10700:00:0500:11:5000:20:1600:30:1500:38:5500:41:19.5000:41:24.70+00:10:284:0714,5
122DZIDA Janusz 483Exme Berger GroupŻORYM30-3951M 10800:00:0500:11:2800:20:0100:30:0500:38:5400:41:21.4500:41:26.50+00:10:304:0814,5
123RIMPLER Łukasz 819Łukasz RimplerORZESZEM30-3949M 10900:00:1100:12:0900:20:4100:30:3300:38:5500:41:16.5000:41:27.95+00:10:254:0714,5
124MALINOWSKI Krzysztof 110Powoli do celuGILOWICEM40-4922M 11000:00:0200:11:4300:20:1800:30:2300:39:0300:41:26.0500:41:28.50+00:10:344:0814,5
125KUTIAN Adam 813KĘDZIERZYN-KOŹLEM50-595M 11100:00:0800:12:0000:20:3600:30:2300:38:5200:41:19.8000:41:28.70+00:10:284:0814,5
126ZIELIŃSKI Ireneusz 170JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4921M 11200:00:0700:11:4500:20:1300:30:1300:38:5500:41:23.3500:41:31.30+00:10:324:0814,5
127GŁUSZYK Andrzej 316ŻORYM40-4923M 11300:00:1000:12:3300:21:0800:31:0100:39:1000:41:27.2000:41:37.20+00:10:354:0814,5
128LASKOWSKA Katarzyna 801INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMGLIWICEK40-492K 1500:00:1100:12:1400:20:4900:30:3200:39:0400:41:29.5000:41:40.55+00:10:384:0814,5
129PIETROCZUK Sylwia 875Kotwica Brzeg/ Athletics NysaNYSAK20-296K 1600:00:1000:12:0900:20:3800:30:3200:39:1300:41:38.8000:41:49.50+00:10:474:0914,4
130KUŚ Dawid 606Polska Grupa GórniczaKATOWICEM30-3953M 11400:00:0600:11:4300:20:1300:30:2800:39:2600:41:55.5000:42:02.10+00:11:044:1114,3
131OGIERMAN Grzegorz 229OLZA CIESZYNCIESZYNM40-4925M 11500:00:1000:12:1500:20:5900:31:0400:39:3700:41:56.6000:42:07.05+00:11:054:1114,3
132ADAMCZEWSKI Waldemar 37JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-596M 11600:00:1100:12:1300:20:5500:30:5500:39:3400:41:56.6000:42:07.80+00:11:054:1114,3
133GLAJCAR Tomasz 134HARBUTOWICEM40-4924M 11700:00:1400:12:2600:21:1200:31:0800:39:3800:41:54.5000:42:09.20+00:11:034:1114,3
134ORŁOWSKI Grzegorz 372Ultra Beskid SportMAZAŃCOWICEM30-3952M 11800:00:1400:12:2900:21:0100:30:4800:39:2700:41:55.2500:42:09.95+00:11:034:1114,3
135LEŚNIAK Krzysztof 296Radlinioki w BieguWODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4926M 11900:00:1100:12:2600:21:0700:31:0800:39:3900:42:01.1500:42:12.20+00:11:094:1214,3
136OGIEGŁO Łukasz 659BIELSKO-BIAŁAM30-3954M 12000:00:0500:11:5900:20:4300:30:5300:39:4100:42:07.6500:42:13.45+00:11:164:1214,2
137BEZUCH Paweł 881WODZISŁAW ŚLĄSKIM20-2924M 12100:00:1400:12:2800:21:1900:31:1400:39:4200:41:59.7500:42:14.00+00:11:084:1214,3
138KĘDZIOR Kamil 617SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCIPOGWIZDÓWM30-3955M 12200:00:0500:11:5400:20:1700:30:3900:39:3800:42:11.4000:42:16.90+00:11:204:1314,2
139SZAREK Krzysztof 596Bieg Po ZdrójJASIENICA 953M30-3956M 12300:00:0700:11:4600:20:2400:30:4600:39:4300:42:11.5000:42:18.65+00:11:204:1314,2
140LORANC Maciej 357Nutrend BiegaBIELSKO-BIAŁAM50-597M 12400:00:1300:12:4200:21:2800:31:2200:39:5000:42:09.6500:42:23.00+00:11:184:1314,2
141PRÓSZYŃSKI Sławomir 298JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3957M 12500:00:1300:12:2900:21:1800:31:0700:39:4300:42:11.5500:42:25.20+00:11:204:1314,2
142GRZONKA Andrzej 128GBGALOPUJACE SLIMAKIJASTRZEBIE-ZDROJM40-4928M 12600:00:0800:12:0200:20:4300:31:0000:39:4700:42:17.3500:42:26.10+00:11:264:1314,2
143JARGOŃ Jacek 458RYBNIKM40-4929M 12700:00:0900:12:0300:20:4500:30:5800:39:4500:42:17.8000:42:27.25+00:11:264:1314,2
144MYNARSKI Sylwester 897BIELSKO-BIAŁAM40-4927M 12800:00:1200:12:3200:21:1500:31:1000:39:4700:42:15.7500:42:28.55+00:11:244:1314,2
145BANASIAK Tomasz 507RACIBÓRZM40-4931M 12900:00:0400:11:3500:19:4000:29:1000:39:2200:42:29.4000:42:33.55+00:11:384:1414,1
146BIAŁECKI Tomasz 492JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4930M 13000:00:1300:12:2900:21:0300:31:0100:42:21.3000:42:34.40+00:11:304:1414,2
147WIECZOREK Tomasz 154YNO ULTRAROGÓWM30-3958M 13100:00:1000:12:0100:20:5100:31:0700:40:0300:42:29.7000:42:40.55+00:11:384:1514,1
148LACHOWSKA Magdalena 828K.s. SprintBIELSKO BIAŁAK40-493K 1700:00:0700:12:1100:21:0000:31:1800:40:0900:42:35.5500:42:42.90+00:11:444:1514,1
149PRZYBYSZ Ryszard 206ZORYM50-598M 13200:00:1400:12:2500:21:0800:31:1100:40:0100:42:30.1000:42:44.20+00:11:384:1514,1
150GADAJ Grzegorz 562RADLINM30-3960M 13300:00:0900:12:0000:20:4700:31:0600:40:0300:42:37.1000:42:47.00+00:11:454:1514,1
151GLAJC Andrzej 561WYPAS RUNSKOCZÓWM50-599M 13400:00:0900:11:4200:20:2500:30:4800:40:1300:42:43.6000:42:52.75+00:11:524:1614,0
152JEREMICZ Krzysztof 57RAFAKO Run TeamRACIBÓRZM40-4932M 13500:00:1200:12:2900:21:1400:31:2800:40:1500:42:40.4500:42:52.90+00:11:494:1614,1
153DZIERZENGA Artur 633JASTRZEBIE ZDRÓJM40-4936M 13600:00:0000:12:1400:42:54.0000:42:54.00+00:12:024:1714,0
154REDZIK Dorota 845Endurance TeamPIEKARY ŚLĄSKIEK30-399K 1800:00:1000:12:1600:21:0400:31:2000:40:1200:42:43.8000:42:54.20+00:11:524:1614,0
155CHYBIORZ Marek 582CIESZYNM30-3959M 13700:00:1800:12:4700:21:4300:31:4800:40:2300:42:36.9500:42:55.20+00:11:454:1514,1
156WOJTASZEWSKA Sabina 286BBL RacibórzRACIBÓRZK30-3910K 1900:00:0900:12:2100:21:1800:31:3300:40:2000:42:45.8500:42:55.60+00:11:544:1614,0
157PIŁATOWSKI Mirosław 85KB MOSIR JastrzębieJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5910M 13800:00:0900:12:1800:21:0700:31:2400:40:1800:42:48.5500:42:57.90+00:11:574:1614,0
158OLSZOWSKI Marcin 523Olza CieszynCIESZYNM40-4934M 13900:00:0700:12:0600:20:5100:31:1100:40:1700:42:51.8500:42:59.20+00:12:004:1714,0
159ŻUR Marek 449KAC RUNNERSŁĄKAM40-4933M 14000:00:1500:12:3600:21:2600:31:4300:40:2800:42:49.5500:43:04.75+00:11:584:1614,0
160TOMCZYK Lesław 854Olza CieszynCIESZYNM50-5911M 14100:00:1100:12:3600:21:2200:31:2200:40:1600:42:53.4000:43:05.05+00:12:024:1714,0
161SUCHANEK Robert 808Athletics NysaNYSAM40-4937M 14200:00:1000:12:1600:21:0700:31:3100:40:2200:42:56.2000:43:06.80+00:12:044:1714,0
162KRAUSE Dariusz 290Radlinioki w bieguRADLINM40-4938M 14300:00:0700:12:1700:21:1000:31:3000:40:1700:43:00.5500:43:07.60+00:12:094:1814,0
163KITA Jakub 878PSZCZYNAM16-1910M 14400:00:1000:12:4700:21:5000:31:5900:40:3300:42:58.0500:43:08.75+00:12:064:1714,0
164LORANC Paweł 793WILDBUCHAYSKOZYM30-3961M 14500:00:1900:12:3800:21:2400:31:3300:40:2200:42:51.9000:43:11.55+00:12:004:1714,0
165BYRSKI Henryk 827WildbuchaysŁODYGOWICEM40-4935M 14600:00:1900:12:3800:21:2400:31:3200:40:2300:42:52.3500:43:11.85+00:12:014:1714,0
166NALEPKA Ewa 189Biegiem przez górySOSNOWIECK30-3911K 2000:00:0900:12:2300:21:0800:31:3000:40:3100:43:05.4500:43:14.65+00:12:144:1813,9
167KAWECKI Stanisław 305Olza CieszynCIESZYNM40-4940M 14700:00:0700:12:2600:21:1900:31:3500:40:3800:43:08.2500:43:15.50+00:12:164:1813,9
168ROGALA Maciej 396Yno UltraPSZÓWM40-4939M 14800:00:1900:12:4200:21:2900:31:4500:40:3000:43:01.4500:43:20.50+00:12:104:1813,9
169NIESŁONY Dominik 908KOZŁOWICEM20-2925M 14900:00:0900:12:2500:21:1400:31:4800:40:4900:43:12.6000:43:21.90+00:12:214:1913,9
170MROWIEC Bernard 393Tempo TworkówTWORKÓWM50-5912M 15000:00:1300:12:4000:21:3700:31:5900:40:4700:43:11.8000:43:24.95+00:12:204:1913,9
171LILLA Piotr 580ML DesignJASTRZĘBIE - ZDRÓJM30-3962M 15100:00:1400:12:2000:21:0800:31:2800:40:3800:43:11.0000:43:25.05+00:12:194:1913,9
172PUDA Krzysztof 790JELESNIAM40-4941M 15200:00:0600:12:1000:20:5300:31:3100:40:5500:43:20.5000:43:26.75+00:12:294:2013,8
173PIECZKA Monika 816RYBNIKK30-3912K 2100:00:0400:12:3700:21:2800:31:5700:40:5500:43:25.4500:43:30.25+00:12:344:2013,8
174UCIEKLAK Waldemar 221Pszczółkowski TeamCZĘSTOCHOWAM50-5913M 15300:00:1300:12:4600:21:3500:31:5200:40:4900:43:22.8000:43:35.85+00:12:314:2013,8
175BAC Michał 555JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3963M 15400:00:1500:12:5500:21:5100:32:0600:40:5100:43:21.8500:43:37.80+00:12:304:2013,8
176SITKO Adam 328SBD Energetyk RybnikRYBNIKM40-4943M 15500:00:1000:12:1200:20:5800:31:4000:40:4600:43:28.5000:43:39.40+00:12:374:2013,8
177SOJKA Piotr 380Aktywna Pszczyna Runners TeamBĄKÓWM30-3964M 15600:00:1000:12:5200:21:5700:32:1400:41:0300:43:30.8000:43:41.30+00:12:394:2113,8
177GAJ Paulina 735MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK20-297K 2200:00:0400:12:0200:21:1200:32:1900:41:1400:43:36.7500:43:41.30+00:12:454:2113,8
179BUGDOL Zbigniew 459RYBNIKM20-2926M 15700:00:2300:12:4200:21:4500:31:5800:40:5000:43:19.7500:43:42.90+00:12:284:1913,9
180TOMCZYK Maurycy 29Eskadra KrakówKRAKÓWM20-2927M 15800:00:1600:12:5000:21:5200:32:1500:41:0000:43:27.7500:43:43.95+00:12:364:2013,8
181STUCHLIK Marek 376AktywnaPszczyna.plJARZĄBKOWICEM30-3965M 15900:00:1000:12:5500:22:0200:32:2300:41:1100:43:37.0000:43:47.40+00:12:454:2113,8
182STEMPEL Grzegorz 6671989WODZISŁAW ŚLM20-2928M 16000:00:1200:12:1800:21:1600:31:4700:40:5300:43:36.0500:43:48.20+00:12:444:2113,8
182JĘDRZEJAK Piotr 146JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4942M 16100:00:2600:13:0600:22:0500:32:0800:40:5400:43:21.3500:43:48.20+00:12:304:2013,8
184DOBROWOLSKI Sławek 219Naprzód MłocinyWARSZAWAM50-5914M 16200:00:1500:12:4700:21:4400:32:1000:41:0500:43:32.6500:43:48.30+00:12:414:2113,8
185MAŁECKI Jacek 462LIGOTAM30-3966M 16300:00:1200:12:4300:21:4300:32:2000:41:1800:43:41.5000:43:53.95+00:12:504:2213,7
186MRÓZEK Rafał 621OLIMPIJCZYK GILOWICEŁĘKAWICAM30-3967M 16400:00:0400:12:2100:21:2200:32:1700:41:2100:43:49.7500:43:54.20+00:12:584:2313,7
187BARAN Bartosz 766WROCŁAWM20-2929M 16500:00:1500:13:1300:22:1700:32:3400:41:1700:43:39.1000:43:54.70+00:12:474:2113,7
188PIECUCH Agnieszka 212Inżynieria Biegania TeamTARNOWSKIE GÓRYK30-3913K 2300:00:1700:12:4900:21:4600:32:0700:41:0700:43:41.9500:43:59.70+00:12:504:2213,7
189NIEDZIELKO Grzegorz 495Pressing Bike-System Ice-Went TeamŻORYM20-2931M 16600:00:0900:12:2400:21:2800:32:2000:41:3100:43:51.0000:44:00.00+00:12:594:2313,7
190WYREMBELSKI Adam 169JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2930M 16700:00:1500:12:4800:21:5300:32:1800:41:1700:43:44.9500:44:00.75+00:12:534:2213,7
191CZAPOROWSKI Tomasz 222JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3968M 16800:00:1000:12:2400:21:2100:32:0200:41:1700:43:53.4500:44:04.30+00:13:024:2313,7
192POHL Armin 581KRAPKOWICEM20-2932M 16900:00:0700:12:5000:21:5100:32:2000:41:2900:43:58.3000:44:05.95+00:13:074:2313,6
193BIELA Rafał 595ŻORYM30-3969M 17000:00:1000:12:5000:21:5400:32:1500:41:2100:43:57.1000:44:07.85+00:13:054:2313,7
194KUDER Marek 265KS M.E.T.A.WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4944M 17100:00:1000:11:5000:20:5600:32:0800:41:1400:43:58.7000:44:09.50+00:13:074:2313,6
195JANKO Anna 712HRmax ŻoryŻORYK20-298K 2400:00:1000:12:4400:21:4500:32:1200:41:2300:44:00.3500:44:10.60+00:13:094:2413,6
196POŁEDNIK Tomasz 903FORMA Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4946M 17200:00:1500:12:5300:22:0800:32:3000:41:2600:44:01.4500:44:16.45+00:13:104:2413,6
197ZGRZENDEK Patryk 726BOJANÓWM20-2933M 17300:00:1200:12:5000:22:0000:32:2600:41:3200:44:05.1000:44:17.90+00:13:134:2413,6
198ZADROGA Karol 721JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2934M 17400:00:0000:44:19.0000:44:19.00+00:13:274:2513,5
199KWAŚNY Marcin 665WILD BUCHAYSBUCZKOWICEM40-4945M 17500:00:2000:12:4900:21:5500:32:1900:41:2700:44:00.5500:44:20.60+00:13:094:2413,6
200PASTWA Grzegorz 247UBS / AdamusJASIENICAM40-4947M 17600:00:1600:12:5000:21:5100:32:2100:41:3100:44:05.5000:44:22.35+00:13:144:2413,6
201OSZCZĘDA Krzysztof 225Zarazić PasjąŻORYM40-4948M 17700:00:1600:12:5100:21:5500:32:2700:41:3300:44:05.9500:44:22.40+00:13:144:2413,6
202KACZMAREK Jacek 901GRUBIORZE LOTAJOMCZERWIONKA LESZCZYNYM30-3971M 17800:00:1200:12:4700:21:4900:32:2600:41:3300:44:10.5000:44:22.50+00:13:194:2513,6
203KIEPIELA Dawid 119klub biegacza FartlekJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3970M 17900:00:1600:12:4700:21:5100:32:2800:41:3200:44:07.4500:44:23.70+00:13:164:2413,6
204PIWISZKIS Barbara 174Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3914K 2500:00:1500:12:4600:21:5000:32:2200:41:3300:44:08.6000:44:24.10+00:13:174:2413,6
205KITA Sebastian 877PSZCZYNAM40-4949M 18000:00:1600:12:4100:21:4900:32:2500:41:3000:44:08.8500:44:25.60+00:13:174:2413,6
206DUROK Wojciech 534KAC RUNNERSJANKOWICEM40-4952M 18100:00:1500:12:5100:21:5200:32:2200:41:3300:44:12.3000:44:27.35+00:13:214:2513,6
207KOMARNICKI Tomasz 792GRUBIORZE LOTAJOMRYBNIKM30-3974M 18200:00:1100:12:3500:21:3100:32:2000:41:3500:44:18.5000:44:30.15+00:13:274:2513,5
208KANCLERZ Tomasz 708RACIBÓRZM30-3973M 18300:00:1700:12:4600:21:5000:32:1800:41:3000:44:12.8500:44:30.20+00:13:214:2513,6
209PAWTEL Agata 59RYBNIKK30-3915K 2600:00:0900:12:4900:21:5600:32:3800:41:4500:44:21.5000:44:30.90+00:13:304:2613,5
210STYCZYŃSKI Paweł 654CENTRUM FIZJOTERAPII MEDIUS ZAWIERCIEZAWIERCIEM30-3972M 18400:00:1900:13:0000:22:1000:32:4300:41:4400:44:11.4500:44:31.40+00:13:204:2513,6
211SKWARLIŃSKI Mirosław 874ŻORYM50-5915M 18500:00:1000:12:4300:21:4900:32:2300:41:3700:44:21.3500:44:31.50+00:13:304:2613,5
212ŁYSEK Paweł 392BziegaczeJASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4953M 18600:00:1600:12:4700:21:5100:32:2600:41:4700:44:16.6000:44:32.95+00:13:254:2513,6
213RADOMSKI Mariusz 870bZiokJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4951M 18700:00:2300:13:0400:22:0400:32:3600:41:3500:44:11.6500:44:35.25+00:13:204:2513,6
214SUCHY Zbigniew 691ŻORYM40-4950M 18800:00:2600:12:4500:21:4600:32:2000:41:3500:44:10.5000:44:36.80+00:13:194:2513,6
215ZWIERZYŃSKI Piotr 849UNATCORYBNIKM40-4954M 18900:00:1200:12:4800:21:5400:32:4300:41:4700:44:24.7500:44:36.90+00:13:334:2613,5
216OGRODNIK Damian 280JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-3976M 19000:00:1200:12:4800:21:5400:32:3600:41:5000:44:25.5000:44:38.15+00:13:344:2613,5
217KACZOR Łukasz 826WILD BUCHAYSBUCZKOWICEM30-3975M 19100:00:1900:12:4300:21:5300:32:3100:41:4600:44:19.9000:44:38.95+00:13:284:2513,5
218TOCHOWICZ Bartosz 268Olza TeamGOLESZÓWM40-4955M 19200:00:1100:12:3700:21:4600:32:2200:41:5100:44:31.5000:44:42.85+00:13:404:2713,5
219DUDZIK Sebastian 383MAZAŃCOWICEM30-3978M 19300:00:1400:12:2800:21:2000:32:1900:41:4600:44:28.8000:44:43.40+00:13:374:2613,5
220JANECKI Mateusz 216BziegaczeJASTRZĘBIE ZDRÓJM20-2935M 19400:00:1600:12:4600:21:4400:32:2600:41:4800:44:30.6500:44:46.90+00:13:394:2713,5
221JANISZEWSKI Dominik 282JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3977M 19500:00:2000:13:0100:22:1500:32:5400:41:5500:44:27.3000:44:47.60+00:13:364:2613,5
222FIGOŁUSZKA Dawid 436STUDZIENICEM30-3979M 19600:00:1300:12:4700:21:5500:32:3600:41:5700:44:40.7000:44:54.05+00:13:494:2813,4
223BRAUNER Wojciech 588WODZISŁAW ŚLĄSKIM30-3980M 19700:00:1100:12:4500:21:5300:32:4200:42:0400:44:44.3500:44:56.20+00:13:534:2813,4
224OBROŚLAK Jacek 587Biegiem przez góryJASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4956M 19800:00:1500:12:4700:21:5100:32:2700:41:5200:44:41.3000:44:56.50+00:13:504:2813,4
225MENŻYK Joanna 26MYSŁOWICEK40-494K 2700:00:1500:12:4700:22:0000:32:5400:42:0300:44:42.7000:44:58.60+00:13:514:2813,4
226MALIK Rafał 66JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3984M 19900:00:0300:12:2900:21:4300:32:3500:42:2600:44:58.5000:45:01.80+00:14:074:2913,3
227ŁUSZCZYK Sergiusz 700WODZISŁAW ŚLĄSKIM20-2936M 20000:00:2100:13:2500:22:3200:33:0400:42:1200:44:41.0500:45:02.10+00:13:494:2813,4
228MARON Tomasz 54KB MOSiR JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3981M 20100:00:1400:12:5700:22:1000:33:0400:42:1700:44:48.6000:45:03.25+00:13:574:2813,4
229MORAWSKA Julia 468UKS Chromik MysłowiceMYSŁOWICEK16-191K 2800:00:1800:12:5800:22:1600:32:5400:42:1200:44:45.7500:45:04.15+00:13:544:2813,4
230WOŁOSZYN Ryszard 367WAPIENICKITEAMBIELSKO - BIAŁAM50-5916M 20200:00:1300:13:0300:22:2700:33:1400:42:2200:44:51.4000:45:05.05+00:14:004:2913,4
231GMERNICKI Jacek 859Athletics NysaNYSAM30-3982M 20300:00:1000:12:4600:21:5800:32:4800:42:2300:44:56.9500:45:07.70+00:14:054:2913,3
232JACH Marek 94JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4957M 20400:00:1700:12:4100:21:5000:32:4300:42:0500:44:51.8000:45:09.20+00:14:004:2913,4
233PLEWNIA Dawid 776BĄKÓWM20-2937M 20500:00:1800:12:5800:22:0500:32:5000:42:1300:44:50.8000:45:09.35+00:13:594:2913,4
234MAREK Rafał 564KAC RUNNERSGOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM40-4959M 20600:00:1600:12:4800:21:5300:32:3900:42:0900:44:57.4500:45:13.55+00:14:064:2913,3
235TYLEC Michał 92JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3983M 20700:00:1700:12:5200:22:1100:32:5700:42:1800:44:57.8500:45:15.40+00:14:064:2913,3
236PODKOWIK Marcin 329ŻORYM30-3985M 20800:00:1800:12:4700:21:5700:45:00.0000:45:18.00+00:14:084:3013,3
237JOCHLIK Szymon 391JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3986M 20900:00:1600:12:4600:21:5600:32:5700:42:3100:45:03.3000:45:19.85+00:14:124:3013,3
238GANCARZ Mariusz 613JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4958M 21000:00:2400:13:4700:23:1200:33:5300:42:3200:44:56.5000:45:20.65+00:14:054:2913,4
239KAJDANA Mariusz 211BIELSKO-BIAŁAM40-4964M 21100:00:0800:12:1700:21:4600:32:5300:42:1400:45:14.9500:45:23.65+00:14:234:3113,3
240POŁOMSKI Grzegorz 417Połomscy TeamRYDUŁTOWYM30-3987M 21200:00:1300:12:3100:21:4300:32:3900:42:2300:45:10.6500:45:23.90+00:14:194:3113,3
241TWARDZIK Kamil 238KS M.E.T.AŁAZISKAM20-2938M 21300:00:1800:13:1200:22:2300:33:1400:42:2600:45:05.9000:45:24.75+00:14:144:3013,3
242BULANDA Andrzej 560BIERUŃM40-4962M 21400:00:1600:12:4800:22:0200:33:1400:42:3000:45:10.1500:45:26.20+00:14:184:3113,3
242DUDEK Danial 541JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4960M 21500:00:2000:13:1300:22:2700:33:1300:42:3200:45:05.6000:45:26.20+00:14:144:3013,3
244SZYMCZYCHA Darek 772RACIBÓRZM40-4961M 21600:00:1700:12:4500:21:5200:32:5400:42:3500:45:08.4000:45:26.30+00:14:174:3013,3
245LIZAK Krzysztof 756ŻORYM40-4965M 21700:00:0600:13:0000:22:3000:33:2600:42:5100:45:21.1000:45:27.70+00:14:294:3213,2
246MACH Łukasz 369BiegaczWISŁAM40-4963M 21800:00:1800:12:4400:21:5300:33:0400:42:4200:45:10.9500:45:28.95+00:14:194:3113,3
247KRZYŻOWSKI Grzegorz 764Grubiorze LotajomCZERWIONKA-LESZCZYNYM30-3988M 21900:00:1200:12:4700:22:0200:33:1100:42:4300:45:18.3000:45:30.50+00:14:274:3113,2
248KLINGER Alan 226Wspólna Pasja ŻoryŻORYM30-3989M 22000:00:1700:12:4300:21:5000:32:3700:42:1400:45:18.6000:45:36.55+00:14:274:3113,2
249BALICKI Piotr 64Nova Trading - Stale BiegamMYSŁOWICEM30-3991M 22100:00:0800:12:5100:22:0900:33:1900:42:4700:45:30.4500:45:39.35+00:14:394:3313,2
250JESIONEK Krzysztof 730IMIELINM30-3990M 22200:00:1600:13:0500:22:2100:33:1000:42:4500:45:27.1000:45:43.75+00:14:354:3213,2
251LIS Grzegorz 299RACIBÓRZM40-4966M 22300:00:1400:12:5900:22:2900:33:2500:42:5000:45:29.8000:45:44.15+00:14:384:3313,2
252KRASKA Wlodzimierz 401NiezrzeszonyKRAKOWM70+1M 22400:00:1400:12:5000:21:5900:32:5800:42:3800:45:34.1000:45:48.20+00:14:424:3313,2
253STOLORZ Katarzyna 620TYCHYK30-3916K 2900:00:1500:13:3200:22:5900:33:4900:43:0100:45:33.1000:45:48.60+00:14:414:3313,2
254MUSZEWSKI Bartłomiej 490Forma Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4967M 22500:00:1500:12:4900:22:0800:33:1000:42:4600:45:34.2000:45:49.50+00:14:424:3313,2
255RECLIK Łukasz 439Nessi TeamPSZCZYNAM30-3992M 22600:00:1500:12:5200:22:1200:33:1400:42:5000:45:35.7000:45:51.10+00:14:444:3313,2
256KOWALSKI Robert 236SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM50-5917M 22700:00:1800:13:2200:22:4500:33:3000:42:5500:45:34.1500:45:52.80+00:14:424:3313,2
257DOBRENIUK Krzysztof 590Aktywni LyskiRYBNIKM40-4968M 22800:00:1100:13:1700:22:4700:33:5000:43:1900:45:43.7000:45:54.90+00:14:524:3413,1
258URBASIK Mariusz 205RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYM50-5918M 22900:00:1900:13:3200:23:0000:33:5000:43:0300:45:38.1500:45:57.65+00:14:464:3313,1
259MAGOŃ Marcin 175AmatorRYBNIKM40-4970M 23000:00:1200:13:1700:22:5100:33:5200:43:1600:45:49.0500:46:01.10+00:14:574:3413,1
260ROEHRICH Krzysztof 553Lotomy ze SzwagremŁĄKAM30-3993M 23100:00:1700:13:3500:23:0200:33:5500:42:5900:45:44.3500:46:01.90+00:14:534:3413,1
261KOWALSKA Kinga 21Olza CieszynPOGWIZDÓWK40-495K 3000:00:2000:13:2200:22:4600:33:4300:43:1600:45:45.4500:46:05.50+00:14:544:3413,1
262KOWALSKI Janusz 22Olza CieszynPOGWIZDÓWM40-4969M 23200:00:2000:13:2200:22:4600:33:4300:43:1700:45:45.4500:46:05.75+00:14:544:3413,1
263JAKUBCZYK Jacek 441ContanteCHORZÓWM30-3995M 23300:00:1200:13:0600:22:2700:33:4800:43:1900:46:00.8500:46:13.05+00:15:094:3613,0
263WIELOPOLSKI Łukasz 123BIELSKO-BIAŁAM20-2939M 23400:00:1600:13:2500:22:5100:33:4700:43:2000:45:56.6000:46:13.05+00:15:054:3513,1
265SOBEL Adrian 809Biegiem Przez GóryJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-3996M 23500:00:0900:13:2100:22:5500:34:0300:43:3400:46:04.9000:46:14.20+00:15:134:3613,0
266SUBIK Tomasz 444GLIWICEM30-3994M 23600:00:2000:13:0900:22:2800:33:3800:43:0800:45:56.0000:46:16.10+00:15:044:3513,1
267KAMIŃSKI Zbigniew 763GRUBIORZE LOTAJOMLESZCZYNYM30-3997M 23700:00:1100:13:0800:22:4100:33:5000:43:2400:46:08.5500:46:20.50+00:15:174:3613,0
268POJDA Grzegorz 233RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM40-4971M 23800:00:2200:13:3400:22:5700:33:4800:43:2500:45:58.3500:46:21.20+00:15:074:3513,0
269OGRODNIK Damian 757PIEKARY ŚLĄSKIEM30-3998M 23900:00:1400:12:5800:22:2500:33:3700:43:2500:46:08.7500:46:23.30+00:15:174:3613,0
270MAZURKIEWICZ Jarosław 687STRUMIEŃM50-5919M 24000:00:1400:13:0800:22:4100:33:5600:43:2500:46:12.0500:46:27.00+00:15:204:3713,0
271STĘPIEŃ Grzegorz 317OPOLEM40-4972M 24100:00:1900:13:3900:23:1100:34:1600:43:3900:46:07.6000:46:27.55+00:15:164:3613,0
272GWÓŹDŹ Andrzej 882PoWoli do CeluWOLAM50-5920M 24200:00:1300:13:1900:22:4500:33:5000:43:2900:46:15.6500:46:29.55+00:15:244:3713,0
273PETER Marcin 510KATOWICEM40-4974M 24300:00:1200:12:5800:22:2900:33:4800:43:4000:46:20.8500:46:33.80+00:15:294:3812,9
274NANTKA Witek 838Inżynieria BieganiaRYBNIKM30-3999M 24400:00:2300:13:4700:23:1200:34:1100:43:3500:46:11.2500:46:34.90+00:15:194:3713,0
275KRZYSTAŁA Paweł 612CZERWIONKAM16-1911M 24500:00:1500:14:0400:23:4300:34:3300:44:0100:46:20.4500:46:36.15+00:15:294:3812,9
276ONAK Paweł 93JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39100M 24600:00:1800:12:5200:22:1500:33:2100:43:2600:46:18.9500:46:37.30+00:15:274:3713,0
277OWCZAREK Paweł 332BIELSKO-BIAŁAM40-4973M 24700:00:2100:13:4500:23:1100:34:1100:43:3500:46:16.0500:46:37.85+00:15:244:3713,0
278MOTOWIDŁO Tomasz 210JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39104M 24800:00:1500:13:0400:22:4200:33:5500:43:3600:46:22.5500:46:38.35+00:15:314:3812,9
279KRAKOWCZYK Marta 38Yno UltraWODZISŁAW ŚLĄSKIK20-299K 3100:00:1800:13:1000:23:0600:34:1600:43:4000:46:19.7500:46:38.65+00:15:284:3812,9
280JANETA Dawid 359SKRZYSZÓWM30-39105M 24900:00:1500:13:0600:22:3600:33:5900:43:5400:46:25.8000:46:41.25+00:15:344:3812,9
281FERENC Paweł 527ZABRZEM30-39101M 25000:00:2500:13:4000:22:5900:34:0000:43:3900:46:19.4000:46:44.50+00:15:284:3713,0
282WOŹNIAK Przemysław 304JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39103M 25100:00:2400:14:0800:23:4700:34:3800:43:5200:46:20.2500:46:45.20+00:15:284:3812,9
283SMYCZEK Bartosz 622RYBNIKM30-39102M 25200:00:2500:14:1400:23:4000:34:2200:43:3500:46:19.6500:46:45.55+00:15:284:3812,9
284ŚPIEWAK Marek 674BUCZKOWICEM30-39106M 25300:00:1800:13:2500:22:5500:34:1300:43:4700:46:27.2500:46:46.00+00:15:354:3812,9
285BRANDYS Adam 857PAWŁOWICEM30-39107M 25400:00:2000:13:4200:23:1100:34:1900:43:5600:46:40.0500:47:00.80+00:15:484:4012,9
286LERCH Bożena 276Runteam PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3917K 3200:00:2300:14:0400:23:3900:34:3700:44:0000:46:38.7500:47:02.70+00:15:474:3912,9
287ŚMIETANA Grzegorz 364easyrun racibórzRACIBÓRZM40-4976M 25500:00:2000:14:1200:23:4700:34:4400:44:1200:46:45.8000:47:06.40+00:15:544:4012,8
288DYRCZ Anna 147KNURÓWK40-496K 3300:00:1100:12:5800:22:0200:32:1800:42:4700:46:55.4000:47:06.70+00:16:044:4112,8
289POCZĄTEK Damian 132OCHABY MAŁEM20-2940M 25600:00:1800:13:1400:22:5100:34:0900:44:0000:46:49.6500:47:07.90+00:15:584:4012,8
290GAWLAS Krzysztof 615GawlasCANGÓRKI WIELKIEM30-39108M 25700:00:1600:13:1100:23:0100:34:4000:44:3200:46:55.5000:47:12.05+00:16:044:4112,8
291KOZŁOWSKI Zbigniew 747Ofiary KamieńcaKAMIENIECM40-4977M 25800:00:1900:13:3600:23:1200:34:2500:44:1100:46:54.8000:47:14.25+00:16:034:4112,8
292ZIĘTARA Paweł 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4975M 25900:00:3300:14:0600:23:3800:34:2900:43:5200:46:42.5000:47:15.90+00:15:514:4012,8
293LELENIEWSKI Jacek 820RYBNIKM30-39110M 26000:00:1800:13:3500:23:2500:34:3400:44:1900:47:02.7000:47:20.70+00:16:114:4212,8
294ŁATKA Łukasz 370RYBNIKM30-39111M 26100:00:1700:12:5600:22:5100:34:1500:44:1500:47:03.8000:47:21.45+00:16:124:4212,7
295KAŹMIERCZAK Szymon 834WODZISŁAW ŚLĄSKIM20-2941M 26200:00:2100:13:5100:23:4200:34:4500:44:2700:47:04.1000:47:25.15+00:16:124:4212,7
296MACHEJ Remigiusz 579ML DESIGNJASTRZĘBIE - ZDRÓJM30-39109M 26300:00:2700:13:5500:23:4200:34:4800:44:2600:47:02.4000:47:29.75+00:16:114:4212,8
297GÓRECKI Adam 614RACIBÓRZM20-2942M 26400:00:2400:14:3700:24:2700:35:2300:44:3300:47:05.5500:47:30.00+00:16:144:4212,7
298KURTO Paweł 830MIEDZYRZECZE GÓRNEM30-39113M 26500:00:2100:14:2400:24:1800:35:2600:44:3000:47:09.7500:47:31.10+00:16:184:4312,7
299STAWICKI Grzegorz 669Runtaem PawłowicePAWŁOWICEM40-4978M 26600:00:1900:13:4500:23:3500:34:4300:44:3300:47:13.2500:47:33.20+00:16:214:4312,7
300WINIARSKA Monika 103Biegiem Przez GóryŻORYK30-3918K 3400:00:1500:13:2800:23:2300:34:4900:44:3400:47:17.6000:47:33.40+00:16:264:4312,7
301KULAWIAK Bogdan 480JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5921M 26700:00:2300:13:5000:23:1700:34:3700:44:3500:47:11.9500:47:35.30+00:16:204:4312,7
302HELD Radek 698PRUDNIKM30-39112M 26800:00:2800:14:0700:23:3800:34:3700:44:2100:47:08.3000:47:36.60+00:16:174:4212,7
303ZĘBIK Grażyna 426CIESZYNK40-497K 3500:00:2000:13:2200:22:4700:34:3900:44:3200:47:17.3000:47:37.90+00:16:264:4312,7
304KOBIAŁKA Robert 125Jastrzębie ZdrójJASTRZĘBIE ZDRÓJM40-4984M 26900:00:0600:12:5700:22:3200:34:1100:44:2900:47:32.1000:47:39.00+00:16:404:4512,6
305KURTO Grzegorz 705Kurto TEAMBIELSKO-BIAŁAM40-4979M 27000:00:2100:14:2300:24:1900:35:3200:44:5100:47:19.1500:47:40.60+00:16:274:4312,7
306LUBSZCZYK Krystian 454Yno UltraŚWIERKLANYM20-2943M 27100:00:3100:13:1300:22:5000:34:1600:44:2200:47:09.9000:47:40.95+00:16:184:4212,7
307POŁOMSKA Edyta 416Połomscu TeamRYDUŁTOWYK40-499K 3600:00:1400:14:0700:23:5100:35:0300:44:4600:47:28.2000:47:42.55+00:16:364:4412,6
308KOPIEC Arkadiusz 45SKRZYSZÓWM40-4982M 27200:00:1600:14:0800:23:5300:35:0700:44:4500:47:26.6000:47:43.45+00:16:354:4412,6
309KOPIEC Izabela 35INTER ROPE TEAMSKRZYSZÓWK30-3919K 3700:00:1600:14:0800:23:5200:35:0700:44:4600:47:27.6000:47:43.60+00:16:364:4412,6
310BUĆKO Marcin 275JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4981M 27300:00:2100:14:1200:23:5900:35:1800:44:4900:47:24.7000:47:45.75+00:16:334:4412,7
311RAJWA Stanisław 313BziegaczeJASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2944M 27400:00:1800:14:0600:24:0100:35:1300:44:5400:47:27.9000:47:46.15+00:16:364:4412,6
312MROCZKOWSKI Tomasz 536JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4980M 27500:00:2300:13:5700:23:4100:34:5700:44:4000:47:23.7000:47:47.45+00:16:324:4412,7
313URBANEK Małgorzata 366WAPIENICKITEAMBIELSKO - BIAŁAK40-498K 3800:00:2200:14:0700:23:5400:35:1200:44:5400:47:27.0000:47:49.30+00:16:354:4412,6
314STUDNIK Jarosław 884RUDA ŚLĄSKAM40-4983M 27600:00:2300:13:4300:23:3500:34:5700:44:4200:47:27.4500:47:50.50+00:16:364:4412,6
315BĄKOWSKI Michał 345JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39114M 27700:00:3700:14:0000:23:3600:34:4700:44:2900:47:18.2000:47:56.05+00:16:264:4312,7
316PISAREK Radek 234Wkurw_teamPAWŁOWICEM20-2945M 27800:00:1700:13:1600:23:0100:34:4500:44:5700:47:40.7500:47:58.70+00:16:494:4612,6
317GAUDYN Andrzej 682Szybcy i WściekliSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM30-39115M 27900:00:2700:14:4800:24:4200:35:5400:45:0400:47:33.1000:48:01.05+00:16:414:4512,6
318HELIOSZ Agnieszka 144InterAktywniKROSTOSZOWICEK40-4910K 3900:00:1700:13:5100:23:4100:35:0300:44:5900:47:45.8000:48:02.85+00:16:544:4612,6
319ZALEWSKI Andrzej 807Athletics NysaNYSAM40-4985M 28000:00:1300:13:4200:23:2600:34:5400:45:0800:47:51.7000:48:04.70+00:17:004:4712,5
320SZCZERZEK Zbigniew 636ZABRZEM60-693M 28100:00:1500:13:5100:23:4500:35:1100:45:0300:47:52.0500:48:07.25+00:17:004:4712,5
321ODROZEK Alfred 626JASTRZEBIE -ZDRÓJM50-5922M 28200:00:1600:13:5600:23:4800:35:1200:45:0600:47:50.5000:48:07.35+00:16:594:4712,5
322WISEŁKA Andrzej 46RYBNIKM30-39116M 28300:00:2300:14:2600:24:2000:35:4800:45:2000:47:53.1000:48:16.35+00:17:014:4712,5
323BARAN Ryszard 767RAFAKO S.A.RACIBÓRZM50-5923M 28400:00:1400:13:4100:23:3700:35:0800:45:1200:48:04.4000:48:19.35+00:17:134:4812,5
324CHRAPKIEWICZ Marek 528Lotomy ze szwagremPSZCZYNAM30-39118M 28500:00:1700:13:3800:23:4000:35:2400:45:1300:48:02.6500:48:19.80+00:17:114:4812,5
325MAKOŚ Tomek 516JAWORZEM40-4987M 28600:00:2000:14:1100:24:0900:35:2000:45:1500:47:59.8000:48:19.90+00:17:084:4712,5
326PRZYBYŁA Tomasz 673WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-4986M 28700:00:2500:14:2700:24:2300:35:4200:45:2600:47:54.9000:48:20.45+00:17:034:4712,5
327PAJESTKA Katarzyna 142RUDA ŚLĄSKAK40-4911K 4000:00:1800:13:5200:23:4800:35:1200:45:1300:48:02.1000:48:21.05+00:17:104:4812,5
328GIERULA Artur 592bs.cieszyn.plDZIĘGIELÓWM30-39117M 28800:00:2000:13:5200:23:4700:35:1100:45:0900:48:00.9000:48:21.35+00:17:094:4812,5
329STREIT Mariusz 664ŻORYM40-4991M 28900:00:1200:13:2500:23:2700:35:0700:45:1200:48:09.5000:48:22.25+00:17:184:4912,5
330BIŁKO Sławek 666LESZNA GÓRNAM40-4988M 29000:00:2200:14:1500:24:0600:35:2400:45:1300:48:02.1000:48:25.00+00:17:104:4812,5
331SZUBARSKI Krzysztof 566Olza Cieszyn parkrunPOGWIZDÓWM40-4990M 29100:00:2000:14:2500:24:1700:35:4600:45:2900:48:06.7500:48:27.70+00:17:154:4812,5
332BURYBA Jacek 136Klub Biegacza FartlekJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39119M 29200:00:2000:14:2200:24:1300:35:3600:45:2300:48:07.2500:48:27.90+00:17:154:4812,5
333STĘPIEŃ Kamila 319OPOLEK30-3920K 4100:00:2000:13:5700:23:5200:35:1300:45:0100:48:08.2000:48:28.30+00:17:164:4812,5
334KUBICA Mieczysław 892GOLESZÓWM40-4989M 29300:00:2400:14:1500:24:0400:35:2400:45:2600:48:05.1500:48:29.70+00:17:134:4812,5
335BYSTRYKOWSKI Marcin 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4993M 29400:00:1600:13:3800:23:3700:35:2100:45:3400:48:14.5500:48:31.50+00:17:234:4912,4
336GAWLAS Jan 725JASTRZĘBIEM50-5924M 29500:00:2600:14:1500:24:0200:35:2300:45:1100:48:05.1000:48:31.70+00:17:134:4812,5
337RĘBISZ Agnieszka 796Eko-Okna RunnersRACIBÓRZK40-4912K 4200:00:1000:13:3100:23:1900:35:1800:45:2900:48:22.4500:48:32.55+00:17:314:5012,4
338KOWALSKI Artur 724JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39120M 29600:00:2400:13:2600:23:1500:35:0600:45:2300:48:08.0500:48:32.60+00:17:164:4812,5
339LOT Michał 533RUDA ŚLĄSKAM20-2946M 29700:00:2500:14:3800:24:5000:36:2200:45:4100:48:08.4000:48:33.80+00:17:174:4812,5
340KONCKI Andrzej 34RYBNIKM40-4992M 29800:00:2100:14:1800:24:0800:35:2600:45:2400:48:12.0500:48:34.00+00:17:204:4912,4
341WALA Marek 188JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39121M 29900:00:2200:14:3100:24:2300:35:5200:45:3700:48:13.0000:48:35.50+00:17:214:4912,4
342ŻBEL Ania 355HRmax ŻoryZEBRZYDOWICEK30-3921K 4300:00:2300:14:4500:24:3800:35:4500:45:2800:48:15.9500:48:39.80+00:17:244:4912,4
343SICH- SOSNA Agnieszka 334ŁAZISKAK40-4914K 4400:00:1600:14:1600:24:0600:35:3600:45:3600:48:23.9500:48:40.90+00:17:324:5012,4
344JUNKA Piotr 888JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39122M 30000:00:2300:14:3600:24:4700:36:1300:45:4800:48:20.5500:48:43.80+00:17:294:5012,4
345SICH-ŚWITAŁA Małgorzata 133KROSTOSZOWICEK40-4915K 4500:00:1600:14:1600:24:0600:35:4000:45:4400:48:32.8000:48:49.35+00:17:414:5112,4
346PROKOPENKO Aga 186ŻORYK40-4913K 4600:00:2700:14:0300:24:0000:35:2300:45:3000:48:22.9500:48:50.10+00:17:314:5012,4
347PIECHOCKI Piotr 74JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39123M 30100:00:2300:14:3900:24:3200:36:0200:45:4600:48:27.8000:48:51.70+00:17:364:5012,4
348MARCZYNSKI Sebastian 817JASTRZEBIEM30-39124M 30200:00:1900:14:0600:24:1800:35:4800:45:3900:48:33.8000:48:53.15+00:17:424:5112,4
349CZYRNEK Dariusz 379RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM40-4995M 30300:00:2200:14:2900:24:2700:36:0200:45:4900:48:31.5000:48:54.10+00:17:404:5112,4
350GAŁKIEWICZ Michał 565KATOWICEM40-4996M 30400:00:1300:13:5400:23:5500:35:3200:45:4400:48:41.8000:48:55.55+00:17:504:5212,3
351TYKIERKA Tomasz 844ToxpressBUDZISKAM40-4994M 30500:00:3800:14:4400:24:3300:35:4900:45:3100:48:17.6000:48:55.70+00:17:264:4912,4
352JACHYMEK Marcin 719ŻORYM30-39126M 30600:00:1700:13:1700:23:1300:35:2900:45:4900:48:42.4500:48:59.50+00:17:514:5212,3
353MARON Tadeusz 56JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39125M 30700:00:2100:14:3200:24:3000:35:5900:45:4600:48:42.4000:49:03.90+00:17:514:5212,3
354SZEWCZUK Zbigniew 200Rafako Run TeamRACIBÓRZM50-5925M 30800:00:1200:13:5300:24:0300:35:4300:45:4800:48:51.8000:49:04.35+00:18:004:5312,3
355SOWA Paweł 812JASIENICAM40-4997M 30900:00:2400:14:0900:24:0400:35:4500:45:4700:48:42.2000:49:06.40+00:17:504:5212,3
356SKECZEK Arkadiusz 744Powoli do celuGILOWICEM40-4999M 31000:00:1300:13:5100:23:5800:35:4800:45:5400:48:56.5500:49:10.50+00:18:054:5312,3
357BOTOREK Michał 742CIESZYNM30-39127M 31100:00:2400:14:3900:24:5100:36:2400:46:1600:48:47.8000:49:12.05+00:17:564:5212,3
358WASILEWSKI Mateusz 879ZofiowkaJASTRZĘBIE ZDRÓJM20-2947M 31200:00:1300:13:4200:24:2200:36:1400:46:1400:48:58.6500:49:12.30+00:18:074:5312,2
359KUSIDŁO Marcin 463RYBNIKM30-39128M 31300:00:2100:14:2600:24:2300:35:5600:45:5700:48:53.2500:49:14.50+00:18:014:5312,3
360ŚLEDZIŃSKI Maciej 585ŚledzieJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-4998M 31400:00:2500:14:3600:24:4800:36:1500:46:0300:48:52.5000:49:18.05+00:18:014:5312,3
361WALA Andrzej 5121977BIELSKO-BIAŁAM40-49100M 31500:00:2000:14:1900:24:2200:36:0700:46:1100:48:58.0500:49:18.35+00:18:064:5312,3
362WIERCIOCH Tomasz 131KĘDZIERZYN-KOŹLEM30-39129M 31600:00:2400:14:3500:24:4100:36:1700:46:0900:48:56.4000:49:20.55+00:18:054:5312,3
363SZYMICZEK Radosław 267RAFAKO RUN TEAMROGÓWM30-39130M 31700:00:2200:14:1600:24:2000:35:5600:46:0900:49:00.8500:49:23.20+00:18:094:5412,2
364SOKOŁOWSKA Anna 394BrakMESZNAK50-591K 4700:00:2000:14:0100:23:5700:35:4500:46:0100:49:05.1500:49:25.85+00:18:134:5412,2
365FILUSZ Dawid 548RYBNIKM20-2948M 31800:00:2600:14:3500:24:3900:36:1400:46:1200:49:01.0000:49:27.65+00:18:094:5412,2
366HARATYK Grzegorz 294Klub Biegacza FartlekJASTRZEBIE-ZDROJM30-39131M 31900:00:1800:13:3300:23:4500:35:4900:46:1600:49:10.1000:49:28.80+00:18:184:5512,2
367GLEBOCKI Grzegorz 906GRZEGORZ GLEBOCKIBIELSKO-BIALAM40-49101M 32000:00:2200:14:4200:24:4800:36:1800:46:1400:49:06.9000:49:29.10+00:18:154:5412,2
368MACHEJ Stanisław 703niezrzeszonyCIESZYNM60-694M 32100:00:2200:14:3600:24:4700:36:2200:46:1200:49:07.4000:49:29.65+00:18:164:5412,2
369ŻBEL Michał 354HRmax ŻoryZEBRZYDOWICEM40-49102M 32200:00:2300:14:4600:24:5200:36:2400:46:2300:49:07.2000:49:30.95+00:18:154:5412,2
370LORANC Izabela 358BIELSKO-BIAŁAK40-4916K 4800:00:2400:14:2600:24:3400:36:1200:46:1600:49:06.8500:49:31.25+00:18:154:5412,2
371PŁÓCIENNIK Aleksandra 752BIELSKO-BIAŁAK30-3922K 4900:00:1700:13:4300:23:5700:35:5300:46:1800:49:17.8000:49:35.00+00:18:264:5512,2
372WYREMBELSKI Amadeusz 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2950M 32300:00:1600:13:2300:23:4000:35:5600:46:1800:49:19.4000:49:35.65+00:18:284:5512,2
373KOTARSKI Marek 450Tkkf Relax Wodzisław ŚlaskiWODZISŁAW ŚLASKIM50-5926M 32400:00:3000:14:3700:24:4300:36:1200:46:0900:49:08.9500:49:39.80+00:18:174:5412,2
374ROMANIUK-DEMONCHAUX Adam 852Drużyna KopernikaRYBNIKM40-49104M 32500:00:2400:14:3200:24:3900:36:2400:46:1300:49:17.5000:49:41.90+00:18:264:5512,2
375WOWRY Sylwia 644CIESZYNK30-3923K 5000:00:1900:14:0900:24:1600:36:2100:46:2700:49:24.1500:49:43.95+00:18:324:5612,1
376JUSZCZAK Grzegorz 715TYCHYM30-39132M 32600:00:2500:14:3700:24:3700:36:2300:46:3200:49:23.6500:49:48.85+00:18:324:5612,1
377WILSZ Adam 482FIS-SST TEAMPANIÓWKIM40-49103M 32700:00:3400:14:5000:25:0800:36:3600:46:3300:49:16.4500:49:51.25+00:18:254:5512,2
378JARZYNA Andrzej 477JSTRZĘBIE - ZDRÓJM20-2949M 32800:00:3300:14:2700:24:3100:36:0900:46:2000:49:18.2500:49:52.10+00:18:264:5512,2
379PAWLOK Anna 250KATOWICEK20-2910K 5100:00:1800:14:1200:24:1200:36:1900:47:0100:49:34.0000:49:52.85+00:18:424:5712,1
380KAMYCZEK Adam 300BĄKÓWM30-39133M 32900:00:2200:14:1000:24:2500:36:2600:46:4200:49:30.0500:49:53.00+00:18:384:5712,1
381JASIŃSKI Maksymilian 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5927M 33000:00:2700:14:3800:24:5300:36:3500:46:4600:49:31.4500:49:58.80+00:18:404:5712,1
382HERZYK Adam 656BIELSKO-BIAŁAM40-49105M 33100:00:2800:14:1200:24:2400:36:1400:46:3100:49:32.5500:50:00.90+00:18:414:5712,1
383CYGANIK Piotr 465Fc CwaniakiCHORZÓWM30-39134M 33200:00:2500:14:3700:24:5100:36:3800:46:5200:49:35.4000:50:01.20+00:18:444:5712,1
384GANDZEL Szymon 905MAZAŃCOWICEM30-39135M 33300:00:1800:14:2700:24:5600:37:0300:47:0400:49:43.6000:50:01.65+00:18:524:5812,1
385OLSZYNA Mirosław 156RACIBÓRZM40-49106M 33400:00:3000:15:1500:25:4200:37:3200:46:5800:49:32.7000:50:03.60+00:18:414:5712,1
386TORBIŃSKI Wiesław 159Szare MorsyJASTRZĘBIE-ZDRÓJM60-695M 33500:00:2400:14:3800:24:4900:36:2700:46:4400:49:40.1500:50:04.55+00:18:484:5812,1
387DĘBSKI Mariusz 608PSZCZYNAM40-49110M 33600:00:1300:13:3700:24:0100:36:2000:46:5300:49:52.7000:50:06.65+00:19:014:5912,0
388DANIELUK Kazimierz 404PKM Śnieżne KotłyJASTRZĘBIE ZDRÓJM60-696M 33700:00:2200:14:1900:24:2400:36:2400:46:5400:49:45.6500:50:08.60+00:18:544:5812,1
389KACHEL Arek 751JASTRZĘBIE ZDRÓJM40-49108M 33800:00:2200:14:4000:24:4100:36:2700:46:5400:49:46.9500:50:09.70+00:18:554:5812,1
390PLOCH Weronika 831MKS Parasol WrocławWROCŁAWK16-192K 5200:00:1900:14:1200:24:1700:36:2200:46:5900:49:50.1000:50:09.75+00:18:584:5912,0
391GARUS Krzysiek 568KSRG ZOFIÓWKAJASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39136M 33900:00:2100:14:4000:24:5200:36:1900:46:2100:49:48.3000:50:10.00+00:18:574:5812,0
392WÓJCIK-KRZYŻOWSKA Barbara 166GB Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3924K 5300:00:2900:14:5700:25:1200:36:4500:46:5300:49:41.9000:50:11.55+00:18:504:5812,1
393HEJNA Artur 467Radlinioki w bieguRADLINM40-49107M 34000:00:3200:14:5500:25:2000:37:0000:46:5700:49:41.2000:50:13.40+00:18:494:5812,1
394SOJ Przemysław 230KATOWICEM40-49111M 34100:00:2800:14:4500:25:0500:36:4900:47:0500:49:55.5500:50:23.80+00:19:044:5912,0
395TURNIAK Dariusz 260ŚWIERKLANYM40-49109M 34200:00:3300:14:1500:24:2300:36:2500:46:5100:49:51.5000:50:24.75+00:19:004:5912,0
396SIKORA Alicja 609team SikoraBIELSKO - BIAŁAK60-691K 5400:00:1800:14:4900:25:0400:37:0300:47:0900:50:08.8500:50:27.80+00:19:175:0012,0
397OLBRYCH Monika 907MYSŁOWICEK20-2911K 5500:00:3100:14:3600:24:4400:36:5300:47:0400:49:57.3000:50:28.55+00:19:064:5912,0
398ULMAN Mariusz 810Athletics NysaNYSAM40-49112M 34300:00:2700:14:3700:24:5200:36:4900:47:0900:50:03.7500:50:31.30+00:19:125:0012,0
399DOMAGALIK Robert 254JASTRZĘBIE ZDRÓJM50-5928M 34400:00:3100:15:0400:25:1700:37:0200:47:0500:50:02.9500:50:34.50+00:19:115:0012,0
400GORZELAK Joanna 352Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3925K 5600:00:3100:14:3800:24:5100:36:4600:47:0900:50:04.8000:50:36.00+00:19:135:0012,0
401BORKOWSKA Paulina 406JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-3926K 5700:00:0600:14:3000:24:4700:36:4800:47:2900:50:30.3000:50:37.00+00:19:395:0311,9
402WIDENKA Robert 291Dystans LubomiaLUBOMIAM30-39137M 34500:00:2100:14:1600:24:2900:36:4200:47:1000:50:19.2500:50:41.10+00:19:275:0211,9
403LECHOWICZ Tadeusz 31Szare MorsyJASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5929M 34600:00:2400:14:4100:24:5900:37:0000:47:1900:50:17.4500:50:42.30+00:19:265:0111,9
404SKRZYPCZAK Krystian 382JASTRZĘBIE-ZDRÓJM16-1912M 34700:00:0600:14:0300:24:1000:37:0600:47:5900:50:45.9000:50:52.35+00:19:545:0411,8
405FURMANIUK Artur 773CIESZYNM30-39138M 34800:00:1800:13:5000:24:1500:36:4200:47:4200:50:33.6000:50:52.55+00:19:425:0311,9
406PETRYNA Bartosz 324Incognito RunnersRYBNIKM30-39140M 34900:00:1600:13:4800:24:1500:36:3400:47:3300:50:43.8500:51:00.30+00:19:525:0411,8
407TYCZYŃSKA Paulina 194Szybkie ŻółwieBIELSKO-BIAŁAK30-3927K 5800:00:2200:14:3900:24:5600:37:1100:47:4600:50:40.3500:51:02.55+00:19:495:0411,8
408PARTYKA Karol 101JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39139M 35000:00:3500:15:1400:25:1700:37:1100:47:3800:50:34.5000:51:09.80+00:19:435:0311,9
409JANECKA Marta 362JASTRZĘBIE ZDRÓJK16-193K 5900:00:1600:14:5900:25:2100:37:3800:47:5500:50:55.7500:51:12.10+00:20:045:0511,8
410PĘDZIK Błażej 143SZCZEJKOWICEM20-2951M 35100:00:4600:15:3400:25:4600:37:3300:47:5700:50:27.2000:51:13.70+00:19:355:0211,9
411WODYŃSKI Wojciech 341Kuźnia TriathlonuKATOWICEM40-49114M 35200:00:1700:14:0000:24:4200:37:0200:47:5700:50:59.8000:51:16.85+00:20:085:0511,8
412ZMUDA Dariusz 227JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49113M 35300:00:2300:15:0600:25:3000:37:3400:47:5200:50:53.2500:51:17.00+00:20:015:0511,8
413SOLICH Ola 79Sulis hoko teamRACIBORZK30-3928K 6000:00:3000:15:1500:25:4200:37:3200:47:4700:50:47.6000:51:18.30+00:19:565:0411,8
414RASZKA Janusz 419Olza CieszynCIESZYNM50-5930M 35400:00:2100:14:3700:24:5000:37:1100:48:0500:51:00.7000:51:22.45+00:20:095:0611,8
415KOTOWICZ Anna 716OGRODZONAK30-3929K 6100:00:2600:15:1000:25:4000:37:4900:48:1200:50:58.8000:51:25.05+00:20:075:0511,8
416TARGOSZ Piotr 48Olza CieszynCIESZYNM40-49115M 35500:00:2200:14:3900:24:5100:36:5500:48:1400:51:15.1000:51:37.45+00:20:235:0711,7
417JASZCZYK Łukasz 760JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39142M 35600:00:3300:16:0400:26:3900:38:1500:48:2200:51:07.8500:51:41.00+00:20:165:0611,7
418SZUL Józef 634ŻORYM60-697M 35700:00:0000:15:0600:25:2600:37:5600:48:4700:51:42.4500:51:42.45+00:20:515:1011,6
419PIDANTY Łukasz 81JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39141M 35800:00:4200:15:4400:26:1000:38:2900:48:2100:51:02.3500:51:45.15+00:20:115:0611,8
420MALARA Anna 862KATOWICEK30-3930K 6200:00:2700:14:3500:24:5600:37:3100:48:2100:51:18.5000:51:46.25+00:20:275:0711,7
421WISEŁKA Zbigniew 550OLZA CieszynDĘBOWIECM40-49118M 35900:00:2300:14:4000:24:5900:37:3800:48:3600:51:29.7000:51:53.45+00:20:385:0911,7
422SOBIERAJSKI Przemek 573RACIBÓRZM40-49117M 36000:00:2400:14:3900:24:5000:37:2100:48:2400:51:29.3000:51:53.95+00:20:385:0811,7
423SOKOŁOWSKI Piotr 395BrakMESZNAM50-5931M 36100:00:3300:15:1000:25:3200:37:5500:48:2000:51:22.9000:51:56.15+00:20:315:0811,7
424KRÓLIK Arkadiusz 489NiezrzeszonyJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49116M 36200:00:3400:15:0300:25:3800:37:5400:48:2000:51:24.8000:51:58.80+00:20:335:0811,7
425BURNAGIEL Tomasz 27CZERWIONKA-LESZCZYNYM50-5932M 36300:00:2500:15:1600:25:5900:38:1100:48:3600:51:34.1000:51:59.90+00:20:425:0911,6
426JAWORSKI Mateusz 514BIELSKO-BIAŁAM30-39143M 36400:00:3000:14:3300:25:0200:37:3400:48:4200:51:31.7500:52:02.30+00:20:405:0911,6
427PAJĄK Kamil 312Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIEZDRÓJM30-39146M 36500:00:0800:14:4300:25:3500:37:5300:48:5600:51:56.9000:52:05.15+00:21:055:1111,5
428CIEŚLA Adam 660Rybnicki Klub Ju Jitsu SportowegoRYBNIKM40-49121M 36600:00:2200:14:1900:24:4000:37:3700:48:4400:51:44.9000:52:07.35+00:20:535:1011,6
429NOWAK Patryk 162Klub Biegacza FartlekJASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2953M 36700:00:2800:14:4700:25:1100:37:3200:48:3300:51:39.1500:52:07.80+00:20:475:0911,6
430MAJCHRZAK Dawid 745JASTRZĘBIE ZDRÓJM20-2954M 36800:00:1800:13:3800:24:0800:37:2400:48:4300:51:50.6000:52:09.55+00:20:595:1111,6
431DOMASZK Paweł 702JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2952M 36900:00:3400:15:5300:26:4200:38:5800:49:0500:51:35.8000:52:10.30+00:20:445:0911,6
432ĆWIOK Marek 530TUV RHEINLAND POLSKAPANIÓWKIM40-49120M 37000:00:3400:14:5000:25:0700:37:2000:48:2800:51:37.1000:52:12.00+00:20:455:0911,6
433KUBICA Patrycja 348Olza CieszynCIESZYNK30-3931K 6300:00:3100:14:4900:25:3800:37:4600:48:3400:51:42.4500:52:13.65+00:20:515:1011,6
434WIERBICKI Krystian 333PSZÓWM40-49119M 37100:00:3900:15:3000:25:5400:38:0800:48:4100:51:36.0500:52:15.45+00:20:445:0911,6
435JANKO Kamil 743MIĘDZYRZECZEM30-39145M 37200:00:2700:15:4300:26:2000:38:4200:49:1300:51:49.0000:52:16.15+00:20:575:1011,6
436MARCHEWKA Bartek 603JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39144M 37300:00:3100:15:0900:25:5700:38:2600:49:0000:51:45.1000:52:17.00+00:20:535:1011,6
437MACURA Ewa 306HRmax ŻoryŻORYK50-592K 6400:00:2400:14:3800:25:2200:38:2300:48:5800:51:56.6000:52:21.30+00:21:055:1111,5
438PLEWNIA Irena 308Forma Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKIK30-3932K 6500:00:3100:15:0300:25:3300:38:1100:48:4600:51:50.1500:52:21.75+00:20:585:1111,6
439MAZUR Arkadiusz 569MIĘDZYRZECZE DOLNEM30-39147M 37400:00:2700:15:5300:26:3500:38:4300:49:1200:51:59.8000:52:27.25+00:21:085:1211,5
440DOMAGAŁA Kornelia 161RUDZICAK30-3933K 6600:00:3100:15:1000:25:3900:38:0100:48:5000:51:59.0500:52:31.00+00:21:075:1211,5
441BARANKIEWICZ Irek 513XT 500PISARZOWICEM40-49122M 37500:00:3000:15:3700:26:1700:38:4500:49:1800:52:04.4500:52:34.85+00:21:135:1211,5
442TYLMAN-MADEJCZYK Marta 798INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMGLIWICEK30-3934K 6700:00:2800:15:1100:26:1000:38:3300:49:0300:52:07.7500:52:35.90+00:21:165:1211,5
443PAJĄK Marcin 431JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2955M 37600:00:3000:14:5700:25:2400:38:3500:49:1100:52:06.1000:52:36.50+00:21:145:1211,5
444SRADOMSKA Barbara 5041972ŻORYK40-4919K 6800:00:2500:15:0800:25:3900:38:2100:49:0800:52:12.5500:52:37.90+00:21:215:1311,5
445JANIEC Witold 902UNATCOZWONOWICEM40-49124M 37700:00:1200:14:5000:25:3500:38:1600:49:2200:52:26.3500:52:38.80+00:21:355:1411,4
446RZĘSITA Damian 780MĘTKÓWM30-39148M 37800:00:3600:15:2700:26:0100:38:3000:49:3000:52:04.8000:52:41.30+00:21:135:1211,5
447MANISZEWSKA Dorota 547Olza CieszynCIESZYNK40-4918K 6900:00:3200:15:2600:26:0500:38:2700:49:0700:52:09.5000:52:42.15+00:21:185:1311,5
448MALINOWSKA Małgorzata 111Powoli do celuGILOWICEK40-4917K 7000:00:3500:15:3300:26:0600:38:2000:49:0400:52:06.3000:52:42.20+00:21:155:1211,5
449DOMIN-ZBYL Agnieszka 171JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4920K 7100:00:2900:15:1500:25:5600:38:2400:49:1300:52:14.1500:52:43.80+00:21:225:1311,5
450PALUCHIEWICZ Szymon 243PAWŁOWICEM40-49123M 37900:00:2300:14:4900:25:4400:38:2400:49:1500:52:21.2000:52:44.90+00:21:295:1411,5
451JASIŃSKI Kristof 865Wild RunersBOJSZOWYM20-2956M 38000:00:2800:15:2300:26:0800:38:2200:49:1400:52:16.5500:52:45.40+00:21:255:1311,5
452BIAŁOŃCZYK Joanna 542ZEBRZYDOWICEK30-3936K 7200:00:2600:15:3600:26:2400:38:4500:49:2400:52:19.6500:52:45.80+00:21:285:1311,5
453GENSTY Klaudia 639Dystans LubomiaLUBOMIAK40-4921K 7300:00:3100:15:4500:26:2500:38:4300:49:1300:52:15.4500:52:46.95+00:21:245:1311,5
454BORUCKI Dariusz 517KOŃCZYCE MAŁEM30-39150M 38100:00:2600:15:2000:25:5100:38:3300:49:1600:52:23.4500:52:50.00+00:21:325:1411,5
455CHYBIORZ Magdalena 470CIESZYNK20-2912K 7400:00:2900:15:2400:26:1000:38:3400:49:1600:52:22.8500:52:52.00+00:21:315:1411,5
456LANDZIŃSKI Jacek 471ŻORYM30-39149M 38200:00:3100:15:5500:26:3800:39:0000:49:3000:52:22.2000:52:53.55+00:21:305:1411,5
457KOSMALA-LANDZIŃSKA Ewa 346ŻORYK30-3937K 7500:00:3100:15:5500:26:3800:39:0000:49:3000:52:24.7000:52:56.00+00:21:335:1411,4
458CZERNICKA Magdalena 40Yno UltraZWONOWICEK30-3938K 7600:00:2800:15:1100:25:5200:38:2800:49:1900:52:29.0500:52:57.20+00:21:375:1411,4
459MAZUR Katarzyna 455ZABŁOCIEK30-3935K 7700:00:3800:15:5600:26:4200:39:0000:49:2700:52:18.9500:52:57.60+00:21:275:1311,5
459ROMANIUK-DEMONCHAUX Katarzyna 853Drużyna KopernikaRYBNIKK40-4922K 7800:00:3600:16:0500:26:5100:39:0300:49:2900:52:21.2500:52:57.60+00:21:295:1411,5
461RECLIK Jacek 728Decathlon RybnikRYBNIKM40-49125M 38300:00:2600:16:2600:27:3600:40:1100:49:5900:52:32.3500:52:58.65+00:21:415:1511,4
462ANUSZKIEWICZ Igor 53JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39152M 38400:00:2500:14:4700:25:2500:38:1400:49:2300:52:33.9000:52:59.70+00:21:425:1511,4
463BRODA Kamila 105PIASEKK20-2913K 7900:00:2800:15:4900:26:3100:39:0000:49:3800:52:32.1000:53:01.00+00:21:405:1511,4
464WACNIK Dariusz 67JASTRZĘBIE -ZDRÓJM40-49126M 38500:00:3200:16:0300:26:4500:39:1300:49:4300:52:33.6000:53:06.50+00:21:425:1511,4
465KAZIMIERCZUK Monika 446BBL-Klub Sportowy Koziołek-Sekcja BiegowaKĘDZIERZYN-KOŹLEK30-3939K 8000:00:2900:15:5800:26:4100:39:0500:49:4400:52:39.0000:53:08.55+00:21:475:1511,4
466GNAŚ Anna 60Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3940K 8100:00:2400:14:4400:25:3000:38:3900:49:4300:52:45.5000:53:10.45+00:21:545:1611,4
467BRZEŹNIAK Jan 893LIBIĄŻM30-39153M 38600:00:3600:15:2700:26:0100:38:3000:49:3000:52:34.5000:53:10.50+00:21:435:1511,4
468NIEMIEC Halina 141KajTeamKĘDZIERZYN-KOŹLEK40-4923K 8200:00:2900:15:5800:26:4000:39:0400:49:4400:52:41.6500:53:11.40+00:21:505:1611,4
469MARYNIAK Wojtek 689GLIWICEM30-39151M 38700:00:3900:16:0700:27:0300:39:1600:49:4100:52:32.5000:53:11.65+00:21:415:1511,4
470MARCINIAK Artur 710BRENNAM50-5933M 38800:00:2700:15:2900:26:2500:38:5500:49:4300:52:45.3500:53:12.50+00:21:545:1611,4
471PASŁAWSKA Katarzyna 30Kobiety na 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4924K 8300:00:3100:52:42.0000:53:13.00+00:21:505:1611,4
472LISIOWSKI Jakub 524MARKLOWICE GÓRNEM16-1913M 38900:00:3300:16:0600:26:4800:39:0700:49:4900:52:40.1500:53:13.30+00:21:485:1611,4
473BARAN Dawid 486OCR Team Do PorzyguĆWIKLICEM30-39154M 39000:00:2300:14:3700:25:2200:38:2400:49:3600:52:50.0500:53:13.95+00:21:585:1711,4
474MAKOWSKI Grzegorz 201JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2957M 39100:00:3400:15:1300:26:0100:38:5600:50:0600:52:41.2000:53:16.10+00:21:495:1611,4
475JAKUBIEC Jacek 339BB RUNNERSBUCZKOWICEM40-49127M 39200:00:3400:16:0500:27:0500:39:2900:49:4800:52:42.4500:53:17.00+00:21:515:1611,4
476KOPTA Jerzy 80Cwałujące DziadkiKRAKÓWM70+2M 39300:00:2700:15:2700:26:0800:38:5100:49:4700:52:49.4000:53:17.05+00:21:585:1711,4
477LUBSZCZYK Justyna 584YNO ULTRAŻORYK20-2914K 8400:00:2600:15:2400:26:2200:39:1400:49:4800:52:51.2000:53:18.15+00:21:595:1711,3
478RZEPECKA Bożena 645Olza CieszynPOGWIZDOWK50-593K 8500:00:3000:15:0100:25:5100:38:3200:49:3900:52:51.8000:53:22.55+00:22:005:1711,3
479FLASZ Dawid 191JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49128M 39400:00:2600:15:0900:26:3100:39:2800:50:1000:52:59.3000:53:25.65+00:22:085:1711,3
480STARCZEWSKI Marcin 593SOSNOWIECM30-39155M 39500:00:3500:15:5000:26:4300:39:0200:49:4900:52:50.7000:53:26.40+00:21:595:1711,4
481JURASZEK Elzbieta 632JustFeelFitJELEŚNIAK30-3941K 8600:00:3400:15:5900:26:5500:39:2700:49:5800:52:55.1000:53:29.70+00:22:035:1711,3
482DURAJ Dariusz 86WKURW_TEAMBYSTRAM30-39156M 39600:00:3300:16:0600:27:0600:39:3000:50:0300:52:56.7500:53:30.45+00:22:055:1711,3
483HARATYK Gabriela 295JASTRZEBIE-ZDROJK30-3942K 8700:00:2600:15:0700:26:0400:38:5800:49:5900:53:05.2000:53:32.15+00:22:135:1811,3
484ŁATKA Marek 387RUDZICZKSM40-49130M 39700:00:2500:15:1000:26:0400:38:4100:49:5500:53:07.2000:53:32.70+00:22:155:1811,3
485CZYŻ Wojciech 624GÓRKI MAŁEM40-49129M 39800:00:3000:15:1300:26:0300:38:5100:50:0000:53:05.3000:53:35.30+00:22:145:1811,3
486MYNARSKA Ligia 896Daleko jeszcze?BIELSKO-BIAŁAK40-4925K 8800:00:2300:15:1300:26:1300:39:1500:50:0900:53:16.9000:53:40.75+00:22:255:1911,3
487POPEK Barbara 397sobieski6JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4926K 8900:00:1900:15:2100:26:1300:39:0500:50:1000:53:22.4500:53:42.40+00:22:315:2011,2
488KUBULUS Tomasz 570OCR Team Do PorzyguĆWIKLICEM30-39158M 39900:00:2400:14:3700:25:2400:38:4600:50:1600:53:23.3000:53:47.55+00:22:325:2011,2
489DURAJ Magdalena 145BYSTRAK30-3943K 9000:00:3300:16:0900:27:2400:40:0400:50:2300:53:14.6000:53:48.40+00:22:235:1911,3
490KROCZEK Przemysław 829ZEBRZYDOWICEM20-2958M 40000:00:4600:16:1700:27:0200:39:4800:50:0300:53:04.1000:53:50.85+00:22:125:1811,3
491ŚWIECA Marcin 402Fundacja Pomocy Goldenom AureaGÓRKI WIELKIEM40-49132M 40100:00:2900:15:2300:26:2100:39:0800:50:2000:53:26.2000:53:55.50+00:22:345:2011,2
492MALISZEWSKI Marcin 578JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39157M 40200:00:4300:15:3900:25:5900:38:4000:49:4900:53:12.5500:53:56.35+00:22:215:1911,3
493BYWALEC Stanislaw 704diet-fightWODZISŁAW ŚLĄSKIM40-49131M 40300:00:3200:15:1600:25:5900:38:4800:50:1100:53:25.2000:53:57.95+00:22:335:2011,2
494MAKOWSKI Dariusz 311JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39159M 40400:00:3500:15:1200:26:0000:38:5500:50:2400:53:27.0500:54:02.45+00:22:355:2011,2
495JAGODZIŃSKA Magdalena 605Kolka TeamWILKOWICEK30-3944K 9100:00:3500:15:5200:26:5700:39:2900:50:1900:53:29.7000:54:05.20+00:22:385:2111,2
496HARAZIN Ania 571PAWŁOWCIEK20-2915K 9200:00:3500:16:0100:27:1100:39:4700:50:3800:53:32.9000:54:08.30+00:22:415:2111,2
497CIESLAR Kasia 646USTROŃK30-3945K 9300:00:3200:16:1500:27:2500:40:0900:50:4200:53:36.0000:54:08.60+00:22:445:2111,2
498HARAZIN Janusz 4342 Tm 4,7PAWŁOWICEM30-39160M 40500:00:3500:16:0100:27:1100:39:4700:50:3700:53:33.1500:54:08.75+00:22:415:2111,2
499MUSIAŁ Maria 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-594K 9400:00:3100:15:4000:26:3600:39:3100:50:2600:53:37.4500:54:08.80+00:22:465:2111,2
500LERCH Marysia 257RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3946K 9500:00:3200:15:2000:26:2300:39:2900:50:3400:53:37.4000:54:10.35+00:22:465:2111,2
501KUBICA Edyta 891GOLESZÓWK40-4928K 9600:00:2400:15:0800:26:0600:39:0400:50:3700:53:48.5000:54:13.45+00:22:575:2211,1
502SUTKOWSKI Marcin 690ŚWIERKLANYM30-39162M 40600:00:2100:14:4400:25:5400:39:0800:50:4600:53:52.8500:54:13.90+00:23:015:2311,1
503KUBIENIEC Grzegorz 618JASTRZÉBIE-ZDRÓJM40-49134M 40700:00:3100:15:2500:26:2400:39:1000:50:2300:53:43.3500:54:14.60+00:22:525:2211,2
504KONOPKA Jaroslaw 707JASTRZEBIE ZDROJM40-49133M 40800:00:4100:16:0300:27:0100:39:2300:50:2200:53:33.6000:54:15.05+00:22:425:2111,2
505WERNIK Katarzyna 469Bestfitclub RybnikRADLINK40-4927K 9700:00:3200:15:4500:26:5200:39:4400:50:4400:53:46.7500:54:19.20+00:22:555:2211,2
506CHOJCAN Beata 424Inżynieria BieganiaRYBNIKK40-4929K 9800:00:2800:16:0000:27:0100:39:4300:50:4400:53:52.3000:54:20.60+00:23:015:2311,1
507GÓRA Marta 327JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-3949K 9900:00:0700:15:1700:26:2600:39:4000:51:0400:54:14.8500:54:21.85+00:23:235:2511,1
508KAPUSTA Bartłomiej 178JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39161M 40900:00:4100:16:0700:27:2000:40:0700:50:4300:53:41.9500:54:23.75+00:22:505:2211,2
509HUCHRO Tomasz 653Szybcy i wściekliMYSŁOWICEM20-2959M 41000:00:2700:16:0800:27:2200:40:0900:51:0500:53:58.8500:54:26.40+00:23:075:2311,1
510CHROBOK Gerard 535CIESZYNM50-5935M 41100:00:3000:15:2200:26:2400:39:2600:50:4100:53:58.1000:54:28.55+00:23:065:2311,1
511CHROBOK Józefa 532CIESZYNK40-4930K 10000:00:3000:15:2200:26:2100:39:2600:50:4200:53:57.8500:54:28.60+00:23:065:2311,1
512STABLA Agata 335RADLINK30-3948K 10100:00:1800:15:2700:26:3200:39:4400:51:0300:54:11.3000:54:30.10+00:23:205:2511,1
513KRAUSE Sylwia 289Radlinioki w bieguRADLINK40-4931K 10200:00:3200:15:4700:26:5200:39:3700:50:4900:54:04.2500:54:36.40+00:23:125:2411,1
514PAJESTKA Marek 148WRM MC PolandRUDA ŚLĄSKAM40-49135M 41200:00:4600:15:3500:26:3000:39:2500:50:4000:53:50.2500:54:36.75+00:22:585:2311,1
515PŁASKA Grzegorz 208WRM MC PolandJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49136M 41300:00:4500:15:3300:26:2900:39:2600:50:4100:53:51.6500:54:37.00+00:23:005:2311,1
516ZAWIERUCHA Aleksander 488Roszada ŻoryŻORYM50-5934M 41400:00:4000:16:0600:27:1400:40:0100:51:0000:53:57.1000:54:37.30+00:23:055:2311,1
517POPCZYK Piotr 732ŻERNICAM40-49138M 41500:00:2600:16:0000:27:1700:40:2000:51:2000:54:13.2500:54:39.30+00:23:215:2511,1
518MARCZAK-OLEJNICZAK Ania 718TARNOWSKIE GÓRYK30-3947K 10300:00:3900:16:1100:27:1900:40:0300:50:5400:54:00.9500:54:40.25+00:23:095:2411,1
519BANDÍK Pavel 350SK Černé plíceFRÝDLANT NAD OSTRAVICÍM50-5936M 41600:00:3400:16:0900:27:2300:40:1100:51:0400:54:09.3500:54:43.45+00:23:185:2411,1
520NALEWAJKA Wioleta 87Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4932K 10400:00:3200:16:1100:27:2200:40:0800:51:1000:54:11.1000:54:44.00+00:23:195:2511,1
521SZEREDA Robert 340JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49140M 41700:00:0400:14:2400:25:2700:39:0000:51:1200:54:40.7500:54:45.55+00:23:495:2811,0
522ZELENT Karolina 33dietetykjastrzebie.plJASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-2916K 10500:00:3700:15:3900:26:5400:40:0600:51:0600:54:09.1000:54:46.10+00:23:175:2411,1
523WOJTAŚ Karol 788Kolka TeamBIELSKO-BIAŁAM30-39163M 41800:00:3500:17:1500:28:1400:40:4600:51:1200:54:12.0500:54:47.90+00:23:205:2511,1
524JANCZYK Grzegorz 420Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM40-49137M 41900:00:4800:16:1500:26:5900:39:4600:50:5700:54:02.6500:54:50.80+00:23:115:2411,1
525WOLIŃSKI Józef 114GLIWICEM50-5937M 42000:00:3700:15:5700:26:5500:39:5000:51:0500:54:15.7000:54:53.30+00:23:245:2511,1
526PAJĄCZKOWSKI Michał 885Nova Trading S.A. Stale biegamMYSŁOWICEM30-39164M 42100:00:3600:16:2300:28:0000:40:4600:51:1300:54:18.3000:54:54.70+00:23:275:2511,0
527MAREK-WRÓBEL Edyta 680RYBNIKK60-692K 10600:00:3500:16:0800:27:2300:40:1000:51:0800:54:19.7000:54:55.40+00:23:285:2611,0
527KACZMARCZYK Mariusz 515Olza CieszynPAWŁOWICEM30-39166M 42200:00:3100:15:4600:26:4400:40:2500:51:2600:54:24.3500:54:55.40+00:23:335:2611,0
529STRZĄDAŁA Marek 551STRUMIEŃM20-2960M 42300:00:2500:15:0200:26:1800:39:5500:51:2400:54:32.2500:54:58.15+00:23:405:2711,0
530POŁEĆ Krzysztof 140Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39165M 42400:00:3400:16:0100:27:2200:40:1000:51:2200:54:24.3000:54:58.45+00:23:335:2611,0
531GIEROŃ Katarzyna 709DYSTANS LUBOMIALUBOMIAK30-3951K 10700:00:3100:16:0200:27:0900:40:0100:51:1700:54:28.4500:55:00.00+00:23:375:2611,0
532KUJAŃSKA Aleksandra 811Inżynieria Biegania TeamRYBNIKK30-3952K 10800:00:2700:15:1200:26:1600:39:4200:51:2800:54:33.3500:55:01.15+00:23:425:2711,0
533JESIONEK Małgorzata 731IMIELINK30-3950K 10900:00:3800:15:5700:27:0600:40:0400:51:1900:54:26.0500:55:04.15+00:23:345:2611,0
534PRZYBYSZ Kinga 204ŻORYK20-2917K 11000:00:3700:16:1200:27:2500:40:1600:51:2500:54:30.7500:55:08.50+00:23:395:2711,0
535CZARNOTA Leszek 113MARKLOWICEM40-49139M 42500:00:3500:16:1100:27:2200:40:1500:51:2900:54:36.9000:55:12.75+00:23:455:2711,0
536RAPUCHA Adam 720ŻORYM30-39168M 42600:00:3300:16:1100:27:2400:40:1300:51:2900:54:44.0000:55:17.80+00:23:525:2811,0
537BIGOS Grzegorz 637GRAMMIJAWORZNOM30-39172M 42700:00:1500:14:3800:25:5000:39:0400:51:2200:55:03.7500:55:18.95+00:24:125:3010,9
538KOMAJDA Basia 343Olza CieszynCIESZYNK30-3953K 11100:00:3700:16:0300:27:1100:40:2100:51:3700:54:45.0000:55:22.05+00:23:535:2811,0
539HYLA Przemysław 713JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39167M 42800:00:4000:16:3800:27:5700:40:4200:51:3700:54:42.8500:55:23.80+00:23:515:2811,0
540KOMRAUS Sławomir 602WILD RUNNERS CLUBPSZCZYNAM30-39169M 42900:00:2800:15:3000:26:3800:40:0400:51:4800:54:55.9500:55:24.70+00:24:045:2910,9
541WĘGLEWSKI Zbigniew 672JASTRZĘBIE ZDRÓJM50-5938M 43000:00:3100:15:5500:27:0900:40:0900:51:3900:54:53.9500:55:25.30+00:24:025:2910,9
542SIEGMUND Jolanta 63JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4933K 11200:00:2900:16:0400:27:1300:40:1100:51:4500:54:56.7500:55:25.85+00:24:055:2910,9
543GWIZDAŁA Dominika 138JASTRZĘBIE ZDRÓJK20-2918K 11300:00:4100:16:1600:27:3100:40:3800:51:4500:54:45.9500:55:27.70+00:23:545:2811,0
544SKURSKI Jakub 840PAWŁOWICEM30-39171M 43100:00:2800:15:5500:27:0300:40:2600:51:5000:55:02.1500:55:31.00+00:24:105:3010,9
545PODBIOL Agnieszka 558WODZISLAW ŚLĄSKIK20-2919K 11400:00:4300:15:2100:26:1200:39:5600:51:3600:54:49.1500:55:32.70+00:23:575:2810,9
546DEJEWSKI Jakub 3031984JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39170M 43200:00:3200:16:1000:27:2500:40:1300:51:3800:55:01.1500:55:33.80+00:24:095:3010,9
547RYZ Dawid 545RUDA ŚLĄSKAM20-2961M 43300:00:3600:16:0400:27:2600:40:4800:51:5900:54:58.1000:55:34.30+00:24:065:2910,9
548GRABKA Stanislaw 737niezrzeszonyKRAKOWM70+3M 43400:00:3000:16:1400:27:3000:40:5200:52:0300:55:04.8000:55:34.95+00:24:135:3010,9
549BAJOR Rafał 872Rebellion Of Free RunnersŻORYM40-49142M 43500:00:2800:15:2900:26:5000:40:1600:51:4000:55:06.6500:55:35.15+00:24:155:3010,9
550KOLORZ-STYLOK Katarzyna 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4934K 11500:00:3200:16:1200:27:2300:40:3600:51:5900:55:05.7500:55:38.50+00:24:145:3010,9
551CIMAŁA Katarzyna 232PAWŁOWICEK20-2920K 11600:00:4100:16:1500:27:2400:40:2400:51:4800:54:58.2000:55:39.50+00:24:065:2910,9
552CHMIEL Jacek 499JASTRZĘBIE-ZDRÓJM60-698M 43600:00:2700:16:1500:27:3200:40:3700:52:0500:55:14.4000:55:42.35+00:24:235:3110,9
553MIŁOBÓG Ewa 779KOLKA TEAMBIELSKO-BIAŁAK30-3954K 11700:00:3500:15:5400:27:1200:40:3000:51:5400:55:09.6500:55:45.05+00:24:185:3110,9
554SKWARK Aneta 255JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3956K 11800:00:2700:15:4800:27:1300:40:2200:51:5300:55:18.2500:55:45.70+00:24:265:3110,8
555WOLIŃSKI Dariusz 898StrażakŻORYM40-49141M 43700:00:4000:16:0300:27:3200:40:4800:52:0400:55:05.2500:55:45.90+00:24:135:3010,9
556FLASZ Anna 192JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3957K 11900:00:2700:16:2300:27:4300:40:5500:52:2000:55:20.2000:55:47.40+00:24:285:3210,8
557STEKLA Bartłomiej 610SKOCZÓWM20-2962M 43800:00:3600:16:1000:27:2300:40:2400:51:5300:55:12.4500:55:48.95+00:24:215:3110,9
558ŻŁOBICKA Agnieszka 768Dar-Bud TeamKIETRZK30-3955K 12000:00:4000:16:4300:28:1500:41:1200:52:0800:55:12.1000:55:52.40+00:24:205:3110,9
559MORAWSKI Janusz 873Pszczyna BiegaPSZCZYNAM40-49143M 43900:00:3600:16:1400:27:2700:40:5200:52:1200:55:20.8500:55:57.70+00:24:295:3210,8
560FROSZTĘGA Daniel 837JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39174M 44000:00:2700:16:1200:27:2900:40:3700:52:0700:55:32.1500:55:59.15+00:24:405:3310,8
560FROSZTĘGA Katarzyna 835JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3958K 12100:00:2700:16:1200:27:2900:40:3700:52:0800:55:32.0000:55:59.15+00:24:405:3310,8
562BANDER Jerzy 498WODZISŁAW ŚLĄSKIM40-49144M 44100:00:2500:16:2400:27:5200:41:1800:52:2500:55:36.4000:56:02.15+00:24:455:3310,8
563SŁOTWIŃSKA Anna 177ZEBRZYDOWICEK40-4935K 12200:00:2800:16:0300:27:1500:40:2600:52:1000:55:33.5000:56:02.35+00:24:425:3310,8
564SOBCZYK Sławomir 627pasjonatTYCHYM50-5939M 44200:00:4100:17:0000:28:3000:41:2700:52:2800:55:28.7500:56:10.35+00:24:375:3210,8
565CIEŚLIK Rafał 677WODZISŁAW ŚLĄSKIM30-39173M 44300:00:4300:16:5300:28:2700:41:5000:52:4400:55:28.9000:56:12.25+00:24:375:3210,8
566KOSMALA Stanisława 472ŁĄKAK60-693K 12300:00:3000:16:4000:28:0700:41:2000:52:3100:55:46.6500:56:17.50+00:24:555:3410,8
567PIECYK Adrianna 190ŻORYK40-4938K 12400:00:2600:15:4600:27:0900:41:0000:52:4500:55:56.1000:56:22.70+00:25:045:3510,7
568MŁYNARCZYK Jerzy 403PKM Śnieżne KotłyJASTRZĘBIE ZDRÓJM50-5940M 44400:00:2200:15:5300:27:0700:40:3400:52:3100:56:04.7500:56:27.40+00:25:135:3610,7
569JĘDRUSIAK Lidia 649DANKOWICEK30-3959K 12500:00:3200:16:1300:27:3100:40:5900:52:3700:55:55.6500:56:28.25+00:25:045:3510,7
570WILSZ Ewa 481FIS-SST TEAMPANIÓWKIK40-4937K 12600:00:3600:16:4600:28:2100:41:2200:52:4500:55:54.3000:56:30.35+00:25:035:3510,7
571KRAMER Piotr 539JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49145M 44500:00:4100:16:3300:27:4800:41:0300:52:3900:55:51.2500:56:33.10+00:24:595:3510,7
572KIEŁKOWSKA Agnieszka 217JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4936K 12700:00:4300:16:4300:28:0600:41:1700:52:3900:55:50.8000:56:34.45+00:24:595:3510,7
573ĆWIOK Barbara 546FIS-SST TEAMPANIÓWKIK40-4939K 12800:00:3700:16:4500:28:1900:41:2200:52:4400:56:01.6000:56:38.85+00:25:105:3610,7
574GREŃ Dorota 629OLZA CIESZYNUSTROŃK30-3961K 12900:00:3200:16:1500:27:2500:40:5800:52:5300:56:12.4000:56:45.00+00:25:215:3710,7
575HERUD Magdalena 761EKO-OKNA RUNNERSPIETROWICE WIELKIEK30-3960K 13000:00:4000:16:4500:28:1900:41:3500:52:5500:56:11.2500:56:51.60+00:25:195:3710,7
576PYTEL Renata 440PIELGRZYMOWICEK40-4942K 13100:00:0700:16:1000:27:4200:41:0500:53:0600:56:45.5500:56:52.95+00:25:545:4010,6
577UKLEJA Sebastian 258JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49147M 44600:00:2800:15:4600:27:2500:41:1800:53:1000:56:25.3000:56:53.60+00:25:345:3810,6
578HYŁA Aleksandra 373KRS TKKF MORSY.PLMSZANAK20-2921K 13200:00:3400:16:1100:27:2400:40:5400:52:5000:56:18.8500:56:53.65+00:25:275:3710,7
579BRZUSKA Katarzyna 120Olza CieszynCIESZYNK40-4940K 13300:00:4000:16:4300:28:1500:41:2200:52:5800:56:13.2000:56:54.05+00:25:215:3710,7
580WITOSZA Adam 695KATOWICEM40-49146M 44700:00:3800:16:0500:26:5000:40:0600:52:2800:56:16.7500:56:55.45+00:25:255:3710,7
581PŁONKA Krzysztof 740JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5941M 44800:00:2500:15:4800:27:1900:41:0200:53:1000:56:35.1500:57:00.35+00:25:435:3910,6
582SZKLANNY-RECLIK Elżbieta 487PSZCZYNAK30-3962K 13400:00:3700:16:2900:27:5700:41:2700:53:2100:56:27.5500:57:05.05+00:25:365:3810,6
583GRZESZCZUK Tomasz 529JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2963M 44900:00:2600:16:0700:28:0100:41:5100:53:4000:56:44.1000:57:10.75+00:25:525:4010,6
584PIETRZYK Marek 556Biegiem Przez ChybieCHYBIEM60-699M 45000:00:3500:16:1300:27:4700:41:2800:53:1200:56:35.9500:57:11.60+00:25:445:3910,6
585FRAJHOFER Ewa 868Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-ZdrojuJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3963K 13500:00:3300:16:1000:27:3700:41:2700:53:2700:56:39.0500:57:12.70+00:25:475:3910,6
585STANULA Dominika 228PAWŁOWICEK20-2922K 13600:00:3400:16:4400:28:3100:42:0200:53:3600:56:38.1000:57:12.70+00:25:465:3910,6
587HEJNA Izabela 466Radlinioki w bieguRADLINK40-4941K 13700:00:3200:16:1700:27:5300:41:5100:53:3300:56:43.1500:57:15.20+00:25:515:4010,6
588MUSIAŁ Łukasz 270GB Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39176M 45100:00:2900:16:2300:27:3100:41:3300:53:2500:56:49.9000:57:19.80+00:25:585:4110,6
589MUSIAŁ Wioletta 271GB Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3964K 13800:00:2900:16:2300:27:3200:41:3400:53:2500:56:50.6000:57:20.05+00:25:595:4110,6
590SOBIERAJSKA Renata 575Eko-Okna RunnersRACIBÓRZK40-4943K 13900:00:2400:15:2700:27:0500:41:0400:53:1700:56:56.2500:57:20.65+00:26:045:4110,5
591NADROWSKI Tadeusz 739tytułZORYM60-6910M 45200:00:2900:16:3400:28:1300:41:5200:53:3800:56:54.9500:57:24.40+00:26:035:4110,5
592KUBICA Tadeusz 353BWMŻORYM50-5942M 45300:00:3500:16:3000:28:0100:41:4300:53:2800:56:50.8500:57:26.05+00:25:595:4110,6
593NOWAK Magdalena 351BWMŻORYK20-2923K 14000:00:3400:16:3100:28:0200:41:4400:53:2900:56:52.0500:57:26.20+00:26:005:4110,6
594MALISZEWSKI Dariusz 214JASTRZĘBIE ZDRÓJM30-39175M 45400:00:4400:17:0900:29:0500:42:4500:53:5100:56:44.2000:57:28.90+00:25:525:4010,6
595KOTERZYNA Janusz 641amatorŻORYM60-6911M 45500:00:2600:16:2000:27:5800:41:5300:53:4500:57:10.3000:57:36.30+00:26:195:4310,5
596FRYDECKA Mirosława 537Akademia Biegania w ŚwierklanachŚWIERKLANYK40-4944K 14100:00:3500:16:1200:27:3400:41:3100:53:3400:57:01.8000:57:36.85+00:26:105:4210,5
597BARAN Irena 25Szare MorsyJASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-595K 14200:00:3400:16:2500:28:0400:42:0800:53:4000:57:04.9500:57:39.25+00:26:135:4210,5
598OSZCZĘDA Marzena 224Zarazić PasjąŻORYK40-4945K 14300:00:2600:15:5500:27:4200:42:0600:54:0600:57:16.5500:57:43.05+00:26:255:4310,5
599GWIZDAŁA Joanna 139JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3965K 14400:00:4100:16:0700:27:2500:41:2700:53:4000:57:06.7000:57:48.20+00:26:155:4210,5
600PRÓSZYŃSKA Agnieszka 244JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3966K 14500:00:3600:16:1500:27:4800:41:4300:53:5400:57:12.9500:57:49.30+00:26:215:4310,5
601PIĄTEK Tomasz 880WILDBUCHAYSPISARZOWICEM40-49148M 45600:00:3400:16:1800:28:0400:42:0500:54:0300:57:15.6000:57:49.80+00:26:245:4310,5
602BAJCAR Beata 184KOBIETY NA 5+CHYBIEK40-4948K 14600:00:3400:16:3900:28:2400:42:1400:54:0700:57:19.8500:57:54.65+00:26:285:4410,5
603GIŻYŃSKA Katarzyna 253Kobiety na 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-3967K 14700:00:3400:16:4000:28:2400:42:1400:54:0600:57:20.1500:57:55.10+00:26:285:4410,5
604BIELA Małgorzata 284Kobiety na 5+JASTRZĘBIE- ZDRÓJK40-4949K 14800:00:3300:16:1600:27:5000:41:4700:53:5700:57:23.1000:57:56.30+00:26:315:4410,5
605SOBCZYK Renata 625pasjonatTYCHYK40-4946K 14900:00:4100:17:0000:28:3000:41:5800:53:5600:57:16.7500:57:58.30+00:26:255:4310,5
606ŻEBROWSKA Matylda 73Mysłowicki Klub Biegacza No.IMYSŁOWICEK40-4947K 15000:00:4300:16:4700:28:5300:42:1700:53:5700:57:17.0500:58:00.05+00:26:255:4310,5
607BAŃCZYK Krzysztof 71BIELSKO-BIAŁAM30-39177M 45700:00:4500:17:0800:28:5300:42:1400:53:5600:57:14.2500:58:00.20+00:26:225:4310,5
608PYZIK Marcin 506JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49149M 45800:00:3500:15:5600:27:1600:41:2000:54:0200:57:31.6000:58:06.70+00:26:405:4510,4
609BUJNA Tomasz 23JASTRZĘBIE ZDRÓJM50-5943M 45900:00:3200:16:2300:28:2200:42:2100:54:1000:57:38.5500:58:10.85+00:26:475:4510,4
610KACZOREK Ania 386HRmax ŻoryŻORYK40-4951K 15100:00:2500:16:3400:28:2000:42:2100:54:2600:57:55.3500:58:20.40+00:27:045:4710,4
611IZDEBSKI Konrad 696JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2964M 46000:00:5100:17:1100:29:0500:42:5100:54:3000:57:33.4500:58:24.85+00:26:425:4510,4
612DONOCIK Bogusława 508Olza CieszynCIESZYNK40-4950K 15200:00:4100:16:5300:28:4400:42:3300:54:3700:57:46.1000:58:27.15+00:26:545:4610,4
613WOJTAŚ Patrycja 734KOLKA TEAMBIELSKO-BIAŁAK20-2924K 15300:00:3400:17:1600:28:5800:42:3600:54:2500:57:53.7000:58:28.65+00:27:025:4710,4
614CIEŚLA Artur 769JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39179M 46100:00:3700:16:0400:27:4600:41:4600:54:1900:57:54.8000:58:32.30+00:27:035:4710,4
615SIENIAWSKA Janina 109KS Koziołek Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEK60-694K 15400:00:2900:17:1800:29:1200:42:5100:54:4200:58:05.4000:58:34.95+00:27:145:4810,3
616WOWRA Robert 116JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39178M 46200:00:5000:17:5200:30:0400:43:4000:54:5200:57:49.0000:58:39.10+00:26:575:4610,4
617WILCZEK Marek 815RYDUŁTOWYM40-49150M 46300:00:4100:16:5100:28:4500:42:3700:54:4300:57:59.8500:58:41.15+00:27:085:4810,3
618ŻAGIEL Wiktor 457RACIBÓRZM20-2965M 46400:00:3300:16:1200:27:2900:42:0000:55:2100:58:21.6500:58:54.90+00:27:305:5010,3
619SŁOWIŃSKI Kamil 895RYBNIKM30-39181M 46500:00:3600:17:0100:29:0400:43:0000:55:0400:58:20.2500:58:56.75+00:27:285:5010,3
620SZCZERBA Michał 855BIELSKO-BIAŁOM40-49151M 46600:00:3200:15:3900:27:0900:42:2500:55:1300:58:24.9000:58:56.95+00:27:335:5010,3
621BURZYŃSKA Beata 266KATOWICEK40-4952K 15500:00:3500:16:2700:28:1600:42:2400:54:4700:58:21.3500:58:57.05+00:27:305:5010,3
622LISZOK Przemysław 112JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39180M 46700:00:3800:16:5900:29:0200:42:5800:54:5600:58:19.9000:58:58.55+00:27:285:5010,3
623LISZOK Iwona 117JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3969K 15600:00:3800:16:5900:29:0100:42:5800:54:5600:58:20.1500:58:58.60+00:27:285:5010,3
624TYKIERKA Małgorzata 842ToxpressBUDZISKAK40-4953K 15700:00:3800:17:0800:29:0600:43:0800:55:0500:58:22.0500:59:00.75+00:27:305:5010,3
625PODBIOŁ Inez 557GLIWICEK30-3968K 15800:00:4400:17:2400:29:0500:42:4900:54:5100:58:18.5500:59:02.80+00:27:275:4910,3
626GAŃKO Grażyna 399JASTRZĘBIE ZDRÓJK50-596K 15900:00:1800:17:1200:29:1200:43:1200:55:1600:58:44.2500:59:03.10+00:27:525:5210,2
627SZKODA Magda 839ŁĄKAK30-3971K 16000:00:3800:16:4300:28:4600:42:5000:55:0400:58:32.8000:59:11.20+00:27:415:5110,2
628PASTUSZKA Marcin 841ŁĄKAM30-39183M 46800:00:3800:16:4200:28:4700:42:4900:55:0300:58:33.3000:59:11.30+00:27:425:5110,2
629JURKIEWICZ-FILIKS Basia 652ŁODYGOWICEK40-4954K 16100:00:4700:17:5900:29:5900:43:2400:55:1000:58:24.2000:59:11.75+00:27:325:5010,3
630POSTUPALSKI Marcin 307JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39182M 46900:00:4900:17:5800:29:5700:43:2200:55:0900:58:23.5000:59:12.85+00:27:325:5010,3
631RĘKAL Dorota 552ZEBRZYDOWICEK50-597K 16200:00:2700:15:4100:27:2600:42:0300:55:0500:58:45.9500:59:13.10+00:27:545:5210,2
632DRĄG Rafał 287BESTWINKAM30-39184M 47000:00:3900:17:1700:29:1700:43:1400:55:1900:58:35.4500:59:14.70+00:27:445:5110,2
633MALISZEWSKA Beata 72JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3970K 16300:00:4400:17:4600:30:0900:43:5200:55:1300:58:32.5500:59:16.95+00:27:415:5110,3
634FECZKO Lucyna 493JASTRZĘBIE- ZDRÓJK40-4955K 16400:00:3100:16:2600:28:0300:42:1400:55:1600:58:48.3000:59:20.10+00:27:575:5210,2
635MENCEWICZ Paweł 430UKS Piątka Plus Rydułtowy / Forma Wodzisław ŚląskiGOŁKOWICEM40-49154M 47100:00:2100:16:3500:28:3400:42:3400:55:2600:58:58.5500:59:20.25+00:28:075:5310,2
636REK Katarzyna 540Radlinioki w bieguRADLINK40-4956K 16500:00:3200:16:1800:28:0800:42:5300:55:1700:58:51.1500:59:23.80+00:27:595:5310,2
637WYSZYŃSKA Karina 738Dar bud teamKIETRZK30-3972K 16600:00:4000:17:1800:29:2400:43:2700:55:2200:58:47.4500:59:27.50+00:27:565:5210,2
637ZIĘBA Anna 789dar bud-teamKIETRZK30-3979K 16700:00:0000:17:5800:30:0400:44:0700:56:0200:59:27.5000:59:27.50+00:28:365:5610,1
639ZAGÓRSKA Ania 717RADLINK30-3973K 16800:00:3900:17:0500:29:1300:43:1000:55:1700:58:48.6500:59:27.95+00:27:575:5210,2
640CIEŚLAR Ewa 701CIESZYNK30-3974K 16900:00:3700:16:1600:28:0200:42:1400:55:1400:58:50.9500:59:28.50+00:27:595:5310,2
641GAŁKIEWICZ Monika 759KATOWICEK40-4958K 17000:00:3300:16:3000:28:3600:42:5900:55:3600:58:58.3500:59:31.55+00:28:075:5310,2
642ADAMIK Lukasz 825Kuce z BronksuZABRZEM20-2966M 47200:00:3900:17:4800:30:1100:43:5900:55:4500:58:52.9500:59:32.50+00:28:015:5310,2
643TARNOWSKA Edyta 443GLIWICEK30-3975K 17100:00:3200:16:0700:28:0700:44:1700:55:5300:59:00.9500:59:32.95+00:28:095:5410,2
644DOBRENIUK Aurelia 591RYBNIKK40-4957K 17200:00:3900:17:1300:29:3800:43:4400:55:3500:58:54.4500:59:34.30+00:28:035:5310,2
645KUŚKA Tadeusz 800Hołdex TeamJANKOWICEM30-39185M 47300:00:4700:16:3700:28:4700:43:0200:55:2300:58:47.8000:59:35.00+00:27:565:5210,2
646ŚWIERCZ Janusz 479WRM MC PolandBIERUŃM40-49152M 47400:00:4700:17:2800:29:5600:43:2600:55:2900:58:54.3500:59:42.00+00:28:035:5310,2
647SZYMANIEC Marcin 155WRM MC PolandJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49153M 47500:00:4600:16:1500:28:0800:42:3000:55:1300:58:55.1000:59:42.05+00:28:035:5310,2
648SŁODZIŃSKA Magdalena 688JASTRZĘBIE ZDRÓJK20-2925K 17300:00:4200:17:4000:29:5700:43:5500:55:4000:59:00.9500:59:43.50+00:28:095:5410,2
649FABRYKIEWICZ Joanna 412RYBNIKK30-3976K 17400:00:3700:17:0300:29:2700:44:0000:55:4400:59:07.3000:59:45.05+00:28:165:5410,1
650KOWALSKI Piotr 543JASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49155M 47600:00:4800:17:5000:30:1800:44:2100:55:4400:59:01.2500:59:49.95+00:28:095:5410,2
651GIL Krzysztof 799JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5944M 47700:00:2300:16:0000:27:5000:42:3500:55:5400:59:27.7000:59:51.55+00:28:365:5610,1
652PŁASKA Barbara 202Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4959K 17500:00:4200:17:3500:30:0200:43:5000:55:5900:59:12.2000:59:54.60+00:28:205:5510,1
653STOPYRA Agnieszka 124JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4960K 17600:00:4300:17:4600:30:0900:43:5400:55:5000:59:12.5500:59:56.05+00:28:215:5510,1
654BETAŃSKA Aneta 158Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4961K 17700:00:4300:17:0100:29:0700:43:3300:55:5900:59:12.9500:59:56.20+00:28:215:5510,1
654PASZENDA Katarzyna 390Yno UltraPSZÓWK20-2928K 17800:00:0000:17:3700:29:4200:44:1500:56:2700:59:56.2000:59:56.20+00:29:045:5910,0
656KOSOWSKA Grażyna 576Kobiety na5+JASTRZĘBIE ZDRÓJK50-598K 17900:00:4300:17:0200:29:0700:43:2500:55:5700:59:13.0500:59:56.35+00:28:215:5510,1
657STEKLA MAJER Anna 421Grupa Sportowa RekordSKOCZÓWK20-2927K 18000:00:3600:17:0300:29:1200:43:5800:55:5900:59:20.9500:59:57.60+00:28:295:5610,1
658WIDENKA Joanna 293Dystans LubomiaLUBOMIAK20-2926K 18100:00:4500:17:4400:30:0500:43:5100:55:5000:59:13.0500:59:58.25+00:28:215:5510,1
659SZCZELINA Marta 39BRZESZCZEK30-3978K 18200:00:3700:17:0200:29:1500:43:5200:55:5300:59:23.0001:00:00.30+00:28:315:5610,1
660BĘBENEK Marcin 107GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39186M 47800:00:4300:17:4700:30:0900:43:5400:55:5600:59:17.8501:00:01.40+00:28:265:5510,1
661WACŁAWIK Ewa 301Fantastic Team Anna SikoraBĄKÓWK40-4962K 18300:00:3900:17:0800:29:1200:43:2300:55:5700:59:22.3501:00:01.45+00:28:315:5610,1
662LONDWIG Tomasz 245MTB Kyndra KlubJASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39187M 47900:00:4300:17:4700:30:1000:43:5500:55:5600:59:18.2501:00:01.80+00:28:265:5510,1
663HOLONA Bożena 251Niedźwiedź TeamCIESZYNK40-4963K 18400:00:4000:17:4100:30:0000:43:5500:56:0400:59:23.9501:00:04.30+00:28:325:5610,1
664CYLC Agnieszka 755Yno UltraRYDUŁTOWYK40-4966K 18500:00:0000:17:3800:30:0200:44:3500:56:3801:00:05.1501:00:05.15+00:29:136:0010,0
665TYCZYŃSKA Małgorzata 285Szybkie ŻółwiePOGWIZDÓWK50-599K 18600:00:3400:16:3100:28:5000:43:1700:55:5500:59:31.6501:00:05.65+00:28:405:5710,1
666SITKO Dagmara 597JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3977K 18700:00:4400:18:2800:30:5900:44:3400:56:0400:59:21.1501:00:06.05+00:28:295:5610,1
667LACH Grzegorz 616Blood MantraKIETRZM30-39188M 48000:00:4000:18:2700:31:0300:44:3800:56:0800:59:25.1501:00:06.10+00:28:335:5610,1
668WIDENKA Krystian 152SyryniaSYRYNIAM20-2967M 48100:00:4300:16:2600:28:2200:42:3900:55:3500:59:23.1501:00:06.25+00:28:315:5610,1
669HERDUŚ Lucyna 806JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-3980K 18800:00:3400:16:4300:28:4500:43:1400:56:0500:59:39.8001:00:14.70+00:28:485:5810,1
670ŻAGIEL Edyta 102RACIBÓRZK50-5910K 18900:00:3300:16:2900:28:1300:42:5800:55:5200:59:46.6001:00:20.00+00:28:555:5810,0
671MALINOWSKA Aneta 331Olza CieszynCIESZYNK40-4964K 19000:00:4600:18:3700:30:5400:44:3100:56:1900:59:36.7001:00:22.70+00:28:455:5710,1
672NIEDZIOŁKO Bożena 90Kobiety na5+JASRZĘBIE-ZDRÓJK50-5911K 19100:00:3300:16:4100:29:0400:43:4300:56:1200:59:50.0001:00:23.75+00:28:585:5910,0
673MUSIOŁ Helena 88RYBNIKK40-4965K 19200:00:2900:16:3500:28:5500:43:3600:56:2200:59:56.7501:00:25.90+00:29:055:5910,0
674BRANDYS Krystyna 70PAWŁOWICEK30-3981K 19300:00:4000:17:3900:30:0500:44:3000:56:5601:00:06.1001:00:46.95+00:29:146:0010,0
675HAJNSZ Robert 802RUDA ŚLĄSKAM20-2968M 48200:00:3800:17:4900:30:1300:44:3400:56:4401:00:10.9501:00:49.90+00:29:196:0110,0
676BADURA Dorota 628STRUMIEŃK30-3983K 19400:00:2600:15:5800:28:2700:43:4600:56:5401:00:36.2501:01:02.55+00:29:446:039,9
677MAREK Jarosław 409SOSNOWIECM40-49156M 48300:00:3900:17:5500:30:2500:44:3500:57:0201:00:23.7001:01:02.95+00:29:326:029,9
678KOŁAK Alicja 476GLIWICEK30-3982K 19500:00:3900:17:4300:30:0300:44:2600:57:0101:00:30.2001:01:10.00+00:29:386:039,9
679MOSKAŁA Magdalena 163PAWŁOWICEK20-2929K 19600:00:4000:17:1500:29:3300:44:3500:57:2101:00:42.8501:01:23.20+00:29:516:049,9
680ORŁOWSKA Joanna 371Ultra Beskid SportMAZAŃCOWICEK30-3984K 19700:00:4000:18:1100:30:3600:44:4900:57:1801:00:49.3001:01:29.35+00:29:586:049,9
681MARCZYK-LURANC Ewa 775Marczyk-Luranc TeamKATOWICEK30-3985K 19800:00:4300:18:3000:31:1000:45:1600:57:3501:01:01.0501:01:44.40+00:30:096:069,8
682BOŻEK Dagmara 52JASTRZĘBIE ZDRÓJK40-4967K 19900:00:3900:17:5100:30:2100:44:5200:57:3001:01:05.1001:01:44.90+00:30:136:069,8
683LURANC Paweł 774Marczyk-Luranc TeamJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49157M 48400:00:4200:18:3000:31:1200:45:1700:57:3601:01:03.2001:01:45.75+00:30:116:069,8
684KASPRZYCKA-SZUBARSKA Katarzyna 567Olza Cieszyn parkrunPOGWIZDÓWK40-4968K 20000:00:4500:18:4000:31:0300:45:2700:57:4401:01:06.5001:01:52.05+00:30:156:069,8
685MIŚKOWIEC Agnieszka 41JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4969K 20100:00:3900:17:1000:29:5900:44:4200:57:3201:01:17.0501:01:56.30+00:30:256:079,8
686ROMAŃSKA Klaudia 711Bebecha teamDĄBROWA GÓRNICZAK20-2930K 20200:00:3100:16:4700:29:0500:44:0700:57:3301:01:26.0501:01:57.05+00:30:346:089,8
687POLOK Robert 661BIELSKO-BIAŁAM20-2969M 48500:00:3100:16:4800:29:0500:44:0700:57:3201:01:26.8001:01:58.00+00:30:356:089,8
688GAJ Monika 651DAR - BUD TeamKIETRZK30-3986K 20300:00:4400:18:2800:30:5900:45:2300:57:4101:01:17.6001:02:01.75+00:30:266:079,8
689SZPYRA Sonia 68JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4970K 20400:00:2800:17:3300:30:0200:44:5600:58:0301:01:35.0501:02:03.20+00:30:436:099,7
690KRZYSTOLIK Damian 418JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39189M 48600:00:4700:18:1200:30:4800:45:3200:57:5801:01:19.0501:02:06.45+00:30:276:079,8
691KRAUZ Sandra 437JASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-2931K 20500:00:3700:17:5600:30:2900:45:0500:57:5601:01:37.4001:02:15.00+00:30:466:099,7
692POKORA Izabela 99Kolka TeamBIELSKO-BIAŁAK30-3987K 20600:00:3600:17:1600:29:4600:44:5700:58:0101:01:45.1001:02:21.25+00:30:536:109,7
693ŚWIERCZ Anna 478BIERUŃK40-4971K 20700:00:4200:17:4800:30:1100:45:1300:58:0101:01:42.4501:02:24.90+00:30:516:109,7
694PIPIRO Grażyna 193Kobiety 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJK60-695K 20800:00:4200:18:1700:30:5500:45:4200:58:1301:01:46.5001:02:28.55+00:30:556:109,7
695SZABLA Mateusz 750NIEGOWONICEM20-2970M 48700:00:4200:17:0600:29:0500:44:3700:58:0301:01:53.7501:02:36.50+00:31:026:119,7
696SOBIERAJ Paweł 914JASTRZĘBIE ZDROJM40-49158M 48800:00:3600:16:4100:29:2900:44:4400:58:1301:02:00.3501:02:36.90+00:31:096:129,7
697WALA Anna 180JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3989K 20900:00:2200:16:5400:29:5500:45:2700:58:4501:02:22.9501:02:45.90+00:31:316:149,6
698HETMANIOK Agnieszka 83JASTRZĘBIE ZDRÓJK20-2932K 21000:00:2300:16:5300:29:5500:45:2600:58:4401:02:22.8501:02:45.95+00:31:316:149,6
699SAWICKA Marta 96JASTRZEBIE-ZDROJK30-3988K 21100:00:4500:19:0000:31:5000:46:3600:59:0301:02:14.9501:03:00.20+00:31:236:139,6
700STEKLA Joanna 598SKOCZÓWK50-5912K 21200:00:3700:17:3000:30:1900:45:3800:58:4201:02:30.0501:03:07.10+00:31:386:159,6
701GÓRNY Jola 460BIELSKO-BIAŁAK40-4972K 21300:00:3100:17:2100:29:5500:45:1700:58:5701:02:41.8001:03:13.15+00:31:506:169,6
702GIŻYŃSKI Krystian 274JASTRZĘBIE-ZDRÓJM20-2971M 48900:00:4600:16:5200:29:5200:45:3900:59:2001:02:32.1001:03:18.60+00:31:406:159,6
703MORIC Anna 496PSZCZYNAK30-3990K 21400:00:3600:17:0400:29:1800:44:5000:58:4201:02:46.6501:03:23.50+00:31:556:169,6
704DANIŁOŚ Bartłomiej 501JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39190M 49000:00:4600:18:0600:30:5800:45:3600:58:4201:02:37.8501:03:24.80+00:31:466:159,6
705PYZIK Barbara 196JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3992K 21500:00:3900:17:1000:30:0800:46:0500:59:1101:02:57.0001:03:36.50+00:32:056:179,5
706SZKLORZ Dominika 511Olza CieszynSKOZÓWK30-3991K 21600:00:4700:18:3800:31:3400:46:5000:59:2401:02:51.1001:03:38.50+00:31:596:179,5
707WAWOCZNY Anita 538ZAZ WSPÓLNA PASJAJASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3993K 21700:00:4500:19:0000:31:5000:46:3600:59:1601:03:01.3501:03:46.55+00:32:106:189,5
708KUCZA-CHMIEL Kalina 518ODRAK40-4973K 21800:00:3900:18:1400:31:1700:46:2200:59:2401:03:11.6001:03:51.05+00:32:206:199,5
709JANISZEWSKI Bartosz 554JASTRZĘBIE-ZDRÓJM30-39191M 49100:00:4200:19:1700:33:0500:47:1800:59:3401:03:14.1501:03:56.25+00:32:226:199,5
710ZAIK Karolina 549GLIWICEK20-2933K 21900:00:3600:16:3200:29:1500:45:3500:59:1801:03:20.3001:03:57.00+00:32:296:209,5
711SOBCZYK Gabriela 248Rafako Run TeamRACIBÓRZK40-4975K 22000:00:3600:17:4900:30:3900:45:5600:59:3401:03:22.9501:03:59.50+00:32:316:209,5
712OSTROWSKA Izabela 314kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4974K 22100:00:4100:18:2800:31:3500:47:0200:59:4801:03:19.5501:04:01.00+00:32:286:209,5
713BACHTA Wojciech 108Da Vinci StudioBIELSKO-BIAŁAM30-39192M 49200:00:4500:17:3200:30:2800:45:4600:59:3101:03:16.7501:04:01.95+00:32:256:199,5
714WOJTKOWIAK Robert 43SKÓRZEWOM30-39193M 49300:00:4600:18:0200:31:0500:46:2600:59:1601:03:22.1501:04:08.70+00:32:306:209,5
715ZAKRZEWSKA Barbara 683TYCHYK40-4976K 22200:00:3500:18:0200:31:1500:46:3600:59:5601:03:38.0001:04:13.10+00:32:466:219,4
716KUCZERA Bernadeta 414CZERNICA TEAMCZERNICAK30-3994K 22300:00:3000:18:0400:30:5700:46:2900:59:5301:03:44.4501:04:14.55+00:32:536:229,4
717KUCZERA Marek 413INŻYNIERIA BIEGANIACZERNICAM40-49160M 49400:00:3000:18:0300:30:5700:46:2800:59:5301:03:44.4501:04:14.90+00:32:536:229,4
718WÓJCIK Dariusz 670ŻoryŻORYM40-49159M 49500:00:4600:18:2400:31:1000:46:1800:59:4901:03:34.3501:04:20.60+00:32:436:219,4
719ADAMUS Katarzyna 269Olza CieszynCIESZYNK40-4977K 22400:00:4500:18:4000:31:3400:46:3800:59:5201:03:38.6001:04:24.40+00:32:476:219,4
720ŚMIETANA Mariusz 474Tupot Małych StópekRACIBÓRZM40-49161M 49600:00:4500:17:4100:30:0500:45:4800:59:5101:03:56.5001:04:41.85+00:33:056:239,4
721ZIMNY Ireneusz 36RYBNIKM40-49163M 49700:00:2600:18:1300:31:2600:47:1301:00:3001:04:22.0001:04:48.10+00:33:306:269,3
722HEFTOWICZ Dominik 861ALE WSPIERAZGIERZM40-49162M 49800:00:4000:18:1600:31:2100:46:4201:00:1701:04:10.1001:04:50.45+00:33:186:259,4
723BOSIACKA Marta 279Rebellion of Free RunnersŚWIĘTOCHŁOWICEK20-2934K 22500:00:3000:17:5900:31:1800:47:0301:00:4201:04:31.3501:05:01.80+00:33:406:279,3
724OSTROWSKI Sławomir 315JASTRZĘBIE-ZDRÓJM50-5945M 49900:00:4200:18:2700:31:3300:47:0101:00:2501:04:20.8501:05:03.05+00:33:296:269,3
725SŁABOŃ Ania 273PAWŁOWICEK30-3995K 22600:00:4100:18:0500:31:1800:47:1501:00:4201:04:21.6001:05:03.15+00:33:306:269,3
726CZAK Renata 785JAWORZNOK30-3996K 22700:00:3000:17:2400:30:4300:46:3601:00:4201:04:34.0501:05:04.30+00:33:426:279,3
727KABUT Małgorzata 388Radlinioki w bieguRADLINK30-3998K 22800:00:0000:18:4500:32:0400:47:4301:01:1901:05:06.8001:05:06.80+00:34:156:309,2
728KRZACZEK Aleksandra 389Radlinioki w bieguRADLINK40-4978K 22900:00:3900:18:0600:31:2500:47:0401:00:4001:04:28.1001:05:07.20+00:33:366:269,3
729PRZYŁUCKA Grażyna 638GRAMMIPRECZÓWK40-4979K 23000:00:3700:17:3300:30:2900:46:3201:00:3501:04:30.9001:05:08.70+00:33:396:279,3
730PIOTROWSKI Mieczyslaw 583DĄBROWA GÓRNICZAM70+4M 50000:00:2900:18:1400:31:3200:47:1901:01:0601:04:45.7001:05:15.15+00:33:546:289,3
731BĄK Karina 503Radlinioki w bieguWODZISŁAW ŚLĄSKIK30-3997K 23100:00:3500:18:3400:32:3400:48:0401:01:2201:04:55.9501:05:31.35+00:34:046:299,2
732MOORE Colleen 803BIELSKO-BIAŁAK20-2935K 23200:00:2900:17:5700:31:2800:47:4601:01:4001:05:03.7501:05:33.20+00:34:126:309,2
733JUNKA Maria 699JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-3999K 23300:00:2300:17:3900:31:2100:46:5401:00:5901:05:13.7001:05:37.00+00:34:226:319,2
734SOBAŃSKI Mateusz 485BIELSKO-BIAŁAM20-2972M 50100:00:4700:19:5000:33:1100:48:2001:01:2301:04:53.8001:05:41.05+00:34:026:299,2
735GRZELAK Patrycja 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-39100K 23400:00:3700:18:4900:31:5900:47:4401:01:2101:05:14.2501:05:52.05+00:34:226:319,2
736AUGUŚCIK Ewelina 784Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-39101K 23500:00:4400:18:4000:32:1000:48:0101:01:4101:05:18.0001:06:02.30+00:34:266:319,2
737WOLNY Łukasz 821ŻORYM30-39194M 50200:00:3000:19:0400:33:1000:48:3501:02:2601:05:35.8001:06:06.35+00:34:446:339,1
738GÓRNY Mieczysław 363ŻORYM30-39195M 50300:00:3000:19:0400:33:0900:48:3501:02:2601:05:36.3501:06:06.70+00:34:456:339,1
739ZIĘTARA Agata 347JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4980K 23600:00:4000:19:1500:32:5500:48:1901:01:3701:05:28.7501:06:08.75+00:34:376:329,2
740ŚPIEWAK Agnieszka 675BUCZKOWICEK30-39102K 23700:00:3800:19:3000:33:0800:48:5501:02:1401:05:36.2001:06:14.60+00:34:446:339,1
741OLSZEWSKA Dorota 360Kobiety na 5+JASTRZĘBIEK40-4981K 23800:00:3400:18:2800:31:5900:48:1201:02:0401:05:54.5001:06:28.50+00:35:036:359,1
742KAWULAK Kazimierz 494kb mckis JaworznoJAWORZNOM50-5946M 50400:00:4000:18:3600:32:1600:48:2101:02:0101:05:54.3001:06:34.90+00:35:036:359,1
743KIERMASZEK Barbara 428J TeamWODZISŁAW ŚLĄSKIK50-5913K 23900:00:3400:19:1000:32:2300:48:2201:01:5901:06:02.1501:06:36.15+00:35:106:369,1
744ROTTER Hanna 427J TeamJASTRZĘBIE-ZDRÓJK50-5914K 24000:00:3300:19:1100:32:2400:48:2401:02:0101:06:02.6501:06:36.20+00:35:116:369,1
745PRZYŁUCKI Grzegorz 611PRECZÓWM50-5947M 50500:00:4500:18:4300:32:0000:48:2601:02:1101:05:57.9001:06:43.00+00:35:066:359,1
746BARTNIK Joanna 176Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4982K 24100:00:4200:19:3000:33:0000:48:4401:02:2701:06:02.1001:06:45.05+00:35:106:369,1
747ZBYL Jacek 172JASTRZĘBIE ZDRÓJM50-5948M 50600:00:3700:18:3200:32:3300:48:0901:02:0501:06:11.9501:06:49.15+00:35:206:379,1
748POPE-ŚWIDZIKOWSKA Małgorzata 856ŻORYK40-4984K 24200:00:0000:19:4700:33:4000:49:4201:03:2701:06:56.6001:06:56.60+00:36:056:419,0
749BRAUN Justyna 572JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-39103K 24300:00:4600:19:0000:32:0100:48:4101:02:3201:06:19.0501:07:05.25+00:35:276:379,0
750ZAWADA Jakub 786Najmniejsze Państwo ŚwiataCHRZANÓWM40-49164M 50700:00:4800:19:3600:33:1500:49:0101:02:4701:06:27.5501:07:16.00+00:35:366:389,0
751ŁUKASIK Aldona 858Pieprz i waniliaŻORYK30-39104K 24400:00:4800:19:3700:33:1500:49:0101:02:4701:06:27.3501:07:16.10+00:35:366:389,0
752KOSAŁKA Dominika 848Rebellion of free runnersPŁAZAK30-39105K 24500:00:2900:18:4900:33:0400:49:0901:03:1001:07:01.4001:07:31.15+00:36:106:429,0
753KUBAS Alina 278KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4983K 24600:00:4500:19:3100:33:2200:49:1901:03:0201:06:54.0501:07:39.25+00:36:026:419,0
754ZAGÓRSKA Beata 89Niedźwiedź TeamGOLESZÓWK30-39106K 24700:00:4000:19:1400:32:5100:48:5701:03:2701:07:14.8501:07:55.20+00:36:236:438,9
755KLACZEK Anna 681BUCZKOWICEK40-4985K 24800:00:3800:19:3000:33:1700:49:1901:03:3401:07:37.6501:08:16.20+00:36:466:458,9
756ŚLEDŹ Dorota 76HRmax ŻoryŻORYK16-194K 24900:00:3200:19:5800:34:0500:50:3501:04:3701:08:08.7501:08:40.90+00:37:176:488,8
757OLEJNIK Ewa 684Inżynieria BieganiaGLIWICEK30-39107K 25000:00:4400:19:5200:34:0800:50:2501:04:2201:08:01.5001:08:46.25+00:37:106:488,8
758ZYCHOWSKA Dominika 526SOSNOWIECK20-2936K 25100:00:3900:18:5600:33:0600:49:4101:04:1001:08:08.8501:08:48.10+00:37:176:488,8
759PROĆ Andrzej 61Rebellion of Free RunnersBALINM50-5949M 50800:00:2900:18:2800:32:5900:49:4901:04:2801:08:24.1501:08:53.90+00:37:326:508,8
760HERZYK Beata 657BIELSKO-K40-4986K 25200:00:4300:19:5300:34:1100:51:0001:04:3101:08:19.8001:09:03.70+00:37:286:508,8
761SUCHY Mariola 692ŻORYK40-4987K 25300:00:4400:20:2100:34:2300:50:5301:04:2901:08:29.4001:09:13.85+00:37:386:508,8
762WÓJCIAK Magdalena 375KATOWICEK30-39108K 25400:00:3300:19:3400:33:4600:50:3601:05:2301:09:23.5001:09:57.15+00:38:326:568,6
763BRYCHCY Estera 62RUNTEAM PawłowicePAWŁOWICEK30-39109K 25500:00:4100:19:5900:34:1000:50:4801:05:2101:09:24.0501:10:06.00+00:38:326:568,6
764KACZMARCZYK Magdalena 75RUNTEAM PawłowicePAWŁOWICEK20-2937K 25600:00:4200:19:5800:34:0900:50:4701:05:2101:09:23.9001:10:06.15+00:38:326:568,6
765ZALEWSKA Barbara 149Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK40-4988K 25700:00:4300:19:4100:34:1100:51:0101:05:5801:10:09.3501:10:52.50+00:39:187:008,6
766LAZAR Joanna 126JASTRZĘBIE ZDRÓJK30-39110K 25800:00:4600:19:5300:34:0100:51:0101:07:0501:11:17.6501:12:03.75+00:40:267:078,4
767KOWALSKA Dorota 237SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKK50-5915K 25900:00:3700:20:4900:35:1800:52:4001:07:4001:11:52.5501:12:30.05+00:41:017:118,3
768KUBAS Mariusz 322Klub Biegacza FartlekJASTRZĘBIE-ZDRÓJM40-49165M 50900:00:4400:19:5700:34:5200:53:1001:07:5801:11:53.4501:12:38.40+00:41:027:118,3
769SAWICKA Agnieszka 594JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-39111K 26000:00:4500:20:2300:35:1800:53:0201:07:4901:12:13.3001:12:58.80+00:41:227:138,3
770ŁANUCHA Mariola 100Kobiety na 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJK50-5916K 26100:00:4400:20:5200:36:0700:53:2401:08:2401:12:56.2001:13:40.90+00:42:047:178,2
771MYŚLIWIEC Barbara 337Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK20-2938K 26200:00:4400:20:5200:36:0600:53:2401:08:2401:12:56.7501:13:41.15+00:42:057:178,2
772RUMPEL Krzysztof 91KS M.E.T.A.CZYŻOWICEM30-39196M 51000:00:4000:21:3500:36:4500:53:5901:09:2301:13:49.8501:14:30.75+00:42:587:238,1
773RUMPEL Maria 95KS M.E.T.A.CZYŻOWICEK30-39112K 26300:00:4000:21:3400:36:4600:53:5901:09:2201:13:50.1501:14:30.80+00:42:587:238,1
774PROKOPIUK Adriana 261JASTRZEBIE-ZDRÓJK30-39113K 26400:00:4500:20:0900:35:1800:53:2801:09:3501:14:18.4501:15:04.30+00:43:277:258,1
775BAŃKA Jan 601niezrzeszonyCZĘSTOCHOWAM70+5M 51100:00:5000:21:3500:36:2800:54:5601:10:3101:14:49.3501:15:40.20+00:43:587:298,0
776GŁĄB Mariola 207GLIWICEK30-39114K 26500:00:4000:20:3700:36:3100:54:5801:11:1201:14:59.6001:15:40.25+00:44:087:308,0
777MIERZYŃSKI Kamil 658JASTRZĘBIE ZDRÓJM20-2973M 51200:00:0400:24:1100:42:3201:03:2801:22:1301:27:21.0001:27:25.35+00:56:298:446,9
778KOMANIECKI Łukasz 249Inżynieria BieganiaRYBNIKM30-39197M 51300:00:1000:12:1000:20:4800:30:5800:40:45+00:11:314:2013,8
779OPUCHLIK Tomasz 377AktywnaPszczyna.plSTUDZIENICEM30-39198M 51400:00:0900:11:4500:19:57+00:04:273:5915,0
780MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela 749AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPYSKOWICEK30-39115K 26600:00:1700:12:4600:22:16+00:06:464:2713,5
781CHWAŁEK Agnieszka 522BESTWINAK20-2939K 26700:00:4200:16:4600:27:26+00:11:565:2910,9
782HAN Julia 374PALOWICEK16-195K 26800:00:1700:13:35+00:04:184:4112,8
783SZCZYGIEŁ Adriana 753BeneRunnerBIELSKO-BIAŁAK30-39116K 26900:00:2400:15:39+00:06:225:2311,1
784SYPNIEWSKI Grzegorz 818WRM MC PolandJASTRZEBIE-ZDROJM40-49166M 51500:00:4800:17:34+00:08:176:039,9
785WAGNER Natalia 42JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30-39117K 27000:00:45   
DQKUKLA Agata 623PoWoli do celuBRZESZCZEK30-39DQ00:11:25 DQ00:19:43 DQ00:29:02 DQ00:37:02 DQ00:39:17.30 DQ DQ--
Znaleziono 786 wynik(ów)