Organiser : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój |
Date : | 2023-09-09 |
Place : | Jastrzębie-Zdrój |
Distance : | 10 km |
Registered : | 594 |
Started : | 489 |
Not finished : | 2 |
Finished : | 487 |
On the track : | 2 |
Classifications acc. to categories:
All | Najliczniejsza Drużyna | K-Open | M-Open | Klasyfikacja drużynowa | Najlepszy Górnik | Decathlon K | Mistrzyni woj. śląskiego | Najlepsza Jastrzębianka | Decathlon M | Mistrz woj. śląskiego | Najlepszy Jastrzębianin | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Classification by
net time.
W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 6 miejsc wg czasu brutto.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Team 1 | Start time | Moment of start | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAJĄK Małgorzata | 231 | KOBIETY NA5+ | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K50-59 | Kobiety na 5+ | 00:00:09 | 2023-09-09 18:00:31 | ||
2 | CZYŻ Leonarda | 302 | OLZA CIESZYN | CIESZYN | K50-59 | Olza Cieszyn | 00:00:10 | 2023-09-09 18:00:32 | ||
3 | NOWAK Beata | 303 | PUŃCÓW | K50-59 | Olza Cieszyn | 00:00:10 | 2023-09-09 18:00:32 | |||
4 | WIŚNIEWSKA Janina | 490 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K50-59 | 00:00:10 | 2023-09-09 18:00:32 | ||||
5 | PŁASKA Barbara | 452 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K50-59 | Kobiety na 5+ | 00:00:11 | 2023-09-09 18:00:33 | ||
6 | NIEDZIOŁKO Bożena | 458 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K50-59 | Kobiety na 5+ | 00:00:11 | 2023-09-09 18:00:33 | ||
7 | OLCZYK Wioletta | 456 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K50-59 | Kobiety na 5+ | 00:00:11 | 2023-09-09 18:00:33 | |||
8 | FURMANEK Ela | 150 | HURAGAN LIGOTA | KATOWICE | K50-59 | 00:00:13 | 2023-09-09 18:00:35 | |||
9 | JASTRZĘBSKA Ewa | 506 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K50-59 | 00:00:14 | 2023-09-09 18:00:36 | ||||
10 | POPEK Barbara | 64 | SOBIESKI6 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K50-59 | Sobieski6 | 00:00:24 | 2023-09-09 18:00:46 | ||
11 | DOBOSZ Ilona | 254 | MARKLOWICE GÓRNE | K50-59 | 00:00:25 | 2023-09-09 18:00:47 | ||||
12 | SKOTNICKA Urszula | 264 | NIE ZRZESZONA | JASTRZĘBIE -ZDRÓJ | K50-59 | 00:00:25 | 2023-09-09 18:00:47 | |||
13 | WERNIK Katarzyna | 352 | RADLIN | K50-59 | 00:00:25 | 2023-09-09 18:00:47 | ||||
14 | SZYPUŁA Anna | 595 | MK TEAM | KATOWICE | K50-59 | 00:00:27 | 2023-09-09 18:00:49 | |||
15 | KUFEL Beata | 429 | ŁODYGOWICE | K50-59 | 00:00:28 | 2023-09-09 18:00:50 | ||||
16 | GABRUŚ Iwona | 390 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | CZERWIONKA | K50-59 | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | 00:00:29 | 2023-09-09 18:00:51 | ||
17 | OSOWSKA Katarzyna | 486 | GLIWICE | K50-59 | 00:00:31 | 2023-09-09 18:00:53 | ||||
18 | RANSZ Beata | 359 | PRZYJACIÓŁKI DO SPÓŁKI | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K50-59 | 00:00:32 | 2023-09-09 18:00:54 | |||
19 | RATAJSZCZAK-MAŁYS Ewa | 449 | NORDIC WALKING TAEM RACIBÓRZ | RACIBÓRZ | K50-59 | 00:00:34 | 2023-09-09 18:00:56 | |||
20 | KUŚMIRSKA-KUBAS Alina | 494 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | K50-59 | Klub Biegacza Fartlek | 00:00:37 | 2023-09-09 18:00:59 |
Total 20 results.