JUMP AND RUN - CLASSIC
Jump and Run
Organizator : Akademia Rozrywki Iwona Sierotko
Data : 2021-10-30
Miejsce : Juszkowo
Dystans : 2 km
Zgłoszonych : 35
Wystartowało : 33
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 33
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KOZIKOWSKI Dariusz 187STRASZYNOPEN -M1M 100:08:41.80 1:4434,5
2MEGGER Piotr 192OPEN -M2M 200:08:47.30+00:00:051:4534,2
3JÓZEFIAK Łukasz 214JUSZKOWOOPEN -M3M 300:10:16.10+00:01:342:0329,2
4LEWAŃCZYK Marcin 182METROŻERCYSTĘŻYCAOPEN -M4M 400:11:01.15+00:02:192:1227,2
5SITTERLEE Piotr 185WYKOP LENIAZGORZAŁEOPEN -M5M 500:11:10.45+00:02:282:1426,9
6ANDERS Katarzyna 188PRUSZCZ GDAŃSKIOPEN -K1K 100:11:28.60+00:02:462:1726,2
7OKRÓJ-SITTERLEE Mariola 186WYKOP LENIAZGORZAŁEOPEN -K2K 200:11:45.45+00:03:032:2125,5
8ŁUKAWSKI Michał 190OPEN -M6M 600:12:15.35+00:03:332:2724,5
9KOPANIA Michał 200MOKRY DWÓROPEN -M7M 700:12:15.60+00:03:332:2724,5
10CISEWSKI Patryk 207OPEN -M8M 800:12:31.10+00:03:492:3024,0
11SITTERLEE Maja 184ZGORZAŁEOPEN -K3K 300:12:52.50+00:04:102:3423,3
12WRONKA Tomasz 213STRASZYNOPEN -M9M 900:13:19.85+00:04:382:3922,5
13REJACKI Jacek 205SOPOTOPEN -M10M 1000:13:49.20+00:05:072:4521,7
14PRZEPIENDA Magda 209OPEN -K4K 400:14:16.30+00:05:342:5121,0
15DOMAGAŁA Tomasz 210OPEN -M11M 1100:14:16.45+00:05:342:5121,0
16DARASEWICZ Mateusz 197ŁĘGOWOOPEN -M12M 1200:14:18.65+00:05:362:5121,0
17RADECKA Ilona 202ASICSSTRASZYNOPEN -K5K 500:15:18.00+00:06:363:0319,6
18NITSPOL Nadia 193JUSZKOWOOPEN -K6K 600:15:40.70+00:06:583:0819,1
19NITSPOL Nykola 196JUSZKOWOOPEN -K7K 700:15:43.90+00:07:023:0819,1
20GRZYB Mariusz 183METROŻERCYSTĘŻYCAOPEN -M13M 1300:15:53.85+00:07:123:1018,9
21LEWAŃCZYK Sylwia 181METROŻERCYSTĘŻYCAOPEN -K8K 800:16:27.00+00:07:453:1718,2
22STROBNA Anna 199PRUSZCZ GDAŃSKIOPEN -K9K 900:17:24.65+00:08:423:2817,2
23WIECH Martyna 204STRASZYNOPEN -K10K 1000:17:29.00+00:08:473:2917,2
24LIPSKA Karolina 203PRUSZCZ GDAŃSKIOPEN -K11K 1100:17:29.15+00:08:473:2917,2
25GĄSIOROWSKA Magdalena 198JUSZKOWOOPEN -K12K 1200:17:32.10+00:08:503:3017,1
26GIENKUS Olga 201STRASZYNOPEN -K13K 1300:17:33.05+00:08:513:3017,1
27CISEWSKA Kamila 208OPEN -K14K 1400:17:53.30+00:09:113:3416,8
28DUNAJSKI Arek 189OPEN -M14M 1400:18:16.50+00:09:343:3916,4
29NAMIEL Patrycja 212PRUSZCZ GDAŃSKIOPEN -K15K 1500:18:17.20+00:09:353:3916,4
30KRAWIEC Łukasz 211PRUSZCZ GDAŃSKIOPEN -M15M 1500:18:17.25+00:09:353:3916,4
31MEJKA Kamila 194OPEN -K16K 1600:18:31.20+00:09:493:4216,2
32MEJKA Tomasz 195OPEN -M16M 1600:19:02.55+00:10:203:4815,8
33SKERKA Weronika 206BORKOWOOPEN -K17K 1700:22:44.55+00:14:024:3213,2
Znaleziono 33 wynik(ów)