JUMP AND RUN - JUNIOR
Jump and Run
Organizator : Akademia Rozrywki Iwona Sierotko
Data : 2021-10-30
Miejsce : Juszkowo
Dystans : 2 km
Zgłoszonych : 157
Wystartowało : 157
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 156
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K/M 6/7 | K/M 8/9 | K/M 10/11 | K/M 12/13 | K/M 14
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1TESKA Patrycja 15BIEGUN OCR TEAMGDYNIAK/M 12/131K 100:08:45.85 4:2213,7
2GRZANA Filip 63K/M 141M 100:08:56.10+00:00:104:2813,4
3MYSZKOWSKI Wojciech 142PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 12/132M 200:09:17.75+00:00:314:3812,9
4SKERKA Damian 86BORKOWOK/M 12/133M 300:09:33.35+00:00:474:4612,6
5PUSTKOWSKI Jakub 133PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 12/134M 400:09:50.40+00:01:044:5512,2
6NOWACZYŃSKI Jan 140JUSZKOWOK/M 12/135M 500:10:12.05+00:01:265:0611,8
7SIKORSKI Adam 69ROTMANKAK/M 12/136M 600:10:35.40+00:01:495:1711,3
8ŚCIBORSKA Maja 7GTS BORKOWOBORKOWOK/M 10/111K 200:10:38.35+00:01:525:1911,3
9ZAKRZERWSKA Maja 156GDAŃSKK/M 12/137K 300:10:38.70+00:01:525:1911,3
10MALESZKA Maksymiljan 60PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 12/138M 700:10:55.35+00:02:095:2711,0
11KWIAS Bartosz 116K/M 10/112M 800:11:37.25+00:02:515:4810,3
12MIERZWA Patryk 143GDAŃSKK/M 12/139M 900:11:40.00+00:02:545:5010,3
13KVIATKIVSKYI Vładysłav 31JUSZKOWOK/M 8/91M 1000:11:43.95+00:02:585:5110,2
14ZABROWSKI Dawid 117JUSZKOWOK/M 10/113M 1100:11:59.80+00:03:135:5910,0
15ADAMCZYK Dorian 146ROTMANKAK/M 10/114M 1200:12:27.15+00:03:416:139,6
16GRANARECKA Aleksandra 106KLESZCZEWKOK/M 10/115K 400:12:28.00+00:03:426:149,6
17RUSINEK Maurycy 3K/M 10/116M 1300:12:29.05+00:03:436:149,6
18BIEGAŁA Dominik 84GDAŃSKK/M 10/117M 1400:12:42.25+00:03:566:219,4
19SULEWSKI Dominic 85GDAŃSKK/M 10/118M 1500:12:53.40+00:04:076:269,3
20NAROWSKA Anna 71BORKOWOK/M 142K 500:12:59.05+00:04:136:299,2
21SAWICKI Dawid 138K/M 10/119M 1600:13:14.60+00:04:286:379,1
22ROPELA Aleksander 100PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 10/1110M 1700:13:15.70+00:04:296:379,1
23PYLAK Dawid 66JUSZKOWOK/M 10/1111M 1800:13:22.35+00:04:366:419,0
24CHRZĄSZCZ Igor 92PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 8/92M 1900:13:27.75+00:04:416:438,9
25CHRZANOWSKA Antonina 81PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 12/1310K 600:13:35.60+00:04:496:478,8
26KUŹMIŃSKI Julian 17BORKOWOK/M 10/1112M 2000:13:38.50+00:04:526:498,8
27DUDEK Mateusz 46PĘPOWOK/M 8/93M 2100:13:38.60+00:04:526:498,8
28DĘBSKI Adam 67JUSZKOWOK/M 10/1113M 2200:13:40.80+00:04:546:508,8
29STWORZYJANEK Nikodem 136ROTMANKAK/M 10/1114M 2300:13:50.50+00:05:046:558,7
30SZMIGIERA Daniel 93ŁĘGOWOK/M 10/1115M 2400:13:57.75+00:05:116:588,6
31BĄK Jakub 128GDAŃSKK/M 10/1116M 2500:14:11.85+00:05:267:058,5
32GRABOWSKI Damian 62K/M 10/1117M 2600:14:13.60+00:05:277:068,4
33HURTAK Zofia 50JUSZKOWOK/M 10/1118K 700:14:13.75+00:05:277:068,4
34DIAKUN Zofia 21STRASZYNK/M 10/1119K 800:14:14.70+00:05:287:078,4
35SZABŁOWSKA Gabriela 155PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 12/1311K 900:14:20.40+00:05:347:108,4
36MACIEWICZ Julcia 94K/M 10/1120K 1000:14:20.45+00:05:347:108,4
37BERCZ Julia 171PRUSZCZ GDAŃSKI*K/M 10/1121K 1100:14:29.05+00:05:437:148,3
38SZABŁOWSKI Grzegorz 154PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 8/94M 2700:14:30.70+00:05:447:158,3
39RUSINEK Mikołaj 2K/M 6/71M 2800:14:32.60+00:05:467:168,3
40KRUCZKOWSKI Filip 129JUSZKOWOK/M 10/1122M 2900:14:33.25+00:05:477:168,2
41CHLEBOWSKA Maria 151BORZĘCINK/M 12/1312K 1200:14:34.80+00:05:487:178,2
42ŻYTOWIECKA Alicja 105KLESZCZEWKOK/M 10/1123K 1300:14:40.70+00:05:547:208,2
43PIOTROWSKI Marcel 49JUSZKOWOK/M 10/1124M 3000:14:41.15+00:05:557:208,2
44CISEWSKI Remigiusz 89K/M 10/1125M 3100:14:41.70+00:05:557:208,2
45TESKA Martyna 16GDYNIAK/M 8/95K 1400:14:42.95+00:05:577:218,2
46STOSIK Adam 76JUSZKOWOK/M 8/96M 3200:15:02.20+00:06:167:318,0
47WITTBRODT Patryk 83GDAŃSKK/M 10/1126M 3300:15:06.85+00:06:217:337,9
48SIKORSKI Konrad 70ROTMANKAK/M 8/97M 3400:15:09.10+00:06:237:347,9
49ULANICKI Piotr 64JUSZKOWOK/M 8/98M 3500:15:43.75+00:06:577:517,6
50BUM Bum 68JUSZKOWOK/M 12/1313M 3600:15:44.70+00:06:587:527,6
51WASIAK Natalia 56K/M 10/1127K 1500:16:12.25+00:07:268:067,4
52BRAWLEWICZ Piotr 125JUSZKOWOK/M 8/99M 3700:16:31.10+00:07:458:157,3
53KUŹMIŃSKI Milan 18BORKOWOK/M 6/72M 3800:16:37.80+00:07:518:187,2
54CHRZANOWSKI Alex 152JUSZKOWOK/M 8/910M 3900:17:00.80+00:08:148:307,1
55BYSTY Wiktoria 27ŚWIŃCZK/M 6/73K 1600:17:03.30+00:08:178:317,0
56MALESZKA Marcel 59PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 8/911M 4000:17:05.00+00:08:198:327,0
57GODYŃSKI Tymoteusz 88PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 8/912M 4100:17:05.40+00:08:198:327,0
58MAKUCH Wojciech 42GDAŃSK505906179K/M 8/913M 4200:17:11.95+00:08:268:357,0
59SZAFRANIEC Leon 43K/M 8/914M 4300:17:17.35+00:08:318:386,9
60CHRZĄSZCZ Maria 90PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 12/1314K 1700:17:29.70+00:08:438:446,9
61GODYŃSKI Hubert 87PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 6/74M 4400:17:38.00+00:08:528:496,8
62KOZIKOWSKI Dominic 32STRASZYNK/M 6/75M 4500:17:42.25+00:08:568:516,8
63MYSZKOWSKA Aleksandra 141PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 10/1128K 1800:17:44.05+00:08:588:526,8
64LEWAŃCZYK Patrycja 9METROŻERCYSTĘŻYCAK/M 8/915K 1900:17:53.55+00:09:078:566,7
65WILK Aleksander 122JUSZKOWOK/M 10/1129M 4600:18:05.15+00:09:199:026,6
66SZKLARZ Mieszko 77MARKO GOLBORKOWOK/M 8/916M 4700:18:15.15+00:09:299:076,6
67WĄSOWICZ Hania 131JUSZKOWOK/M 6/76K 2000:18:24.70+00:09:389:126,5
68SŁĄWEK Agata 57JUSZKOWOK/M 10/1130K 2100:18:34.45+00:09:489:176,5
69KOZIOROWICZ Aleksander 6BORKOWOK/M 6/77M 4800:18:48.60+00:10:029:246,4
70BĄK Julia 127GDAŃSKK/M 10/1131K 2200:18:48.75+00:10:029:246,4
71RYBNIK Paweł 33GDAŃSKK/M 8/917M 4900:18:50.60+00:10:049:256,4
72KOSECKI Witold 126STRASZYNK/M 6/78M 5000:18:56.15+00:10:109:286,3
73CICHY Zuzanna 95STASZYNK/M 12/1315K 2300:19:16.35+00:10:309:386,2
74WERESZCZYŃSKA Blanka 35STRASZYNK/M 6/79K 2400:19:24.35+00:10:389:426,2
75ZABROWSKA Julia 118JUSZKOWOK/M 8/918K 2500:19:41.55+00:10:559:506,1
76WERESZCZYŃSKI Jan 36STRASZYNK/M 8/919M 5100:19:44.30+00:10:589:526,1
77WOLAŃSKA Julia 25GORILLES OCRRUMIAK/M 10/1132K 2600:19:46.30+00:11:009:536,1
78KORODZIŃSKI-BĄK Iwo 144ŁÓDZK/M 6/710M 5200:19:48.60+00:11:029:546,1
79PUSTKOWSKA Weronika 132PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 10/1133K 2700:19:52.15+00:11:069:566,0
80CHRZANOWSKA Zofia 80PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 10/1134K 2800:19:56.00+00:11:109:586,0
81GRASBOWSKI Kacper 61K/M 12/1316M 5300:19:58.10+00:11:129:596,0
82PRZYBYŁOWICZ Dominika 19JUSZKOWOK/M 8/920K 2900:19:59.60+00:11:139:596,0
83MOCIEJEWICZ Dominik 91K/M 6/711M 5400:20:06.35+00:11:2010:036,0
84ROCH Antoni 79ROKITNICAK/M 12/1317M 5500:20:14.80+00:11:2810:075,9
85KOS Iga 20STRASZYNK/M 8/921 100:20:15.60+00:11:2910:075,9
86WROŃSKI Mateusz 51PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 8/922M 5600:20:27.45+00:11:4110:135,9
87KMER Jakub 115K/M 8/923M 5700:20:31.60+00:11:4510:155,8
88DIAKUN Hanna 22STRASZYNK/M 6/712K 3000:20:38.00+00:11:5210:195,8
89WOLAŃSKA Lena 24ACIVE FLOWRUMIAK/M 8/924K 3100:20:49.15+00:12:0310:245,8
90CHMURA Marcela 1K/M 8/925K 3200:20:53.75+00:12:0710:265,7
91GANCARZ Piotr 38PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 8/926M 5800:20:58.20+00:12:1210:295,7
92PYTEL Julia 109PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 8/927K 3300:21:06.85+00:12:2110:335,7
93TOMASZEWSKI Michał 40K/M 6/713M 5900:21:09.95+00:12:2410:345,7
93ŁUKASZEWICZ Nadia 101STRASZYŃK/M 8/928K 3400:21:09.95+00:12:2410:345,7
95DZIUBA Michał 52PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 12/1318M 6000:21:12.90+00:12:2710:365,7
96TOMASZEWSKA Zofia 39K/M 6/714K 3500:21:23.95+00:12:3810:415,6
97DRAPAŁKA Kasia 139ROTMANKAK/M 8/929K 3600:21:24.05+00:12:3810:425,6
98NITEK Gniewko 26K/M 6/715M 6100:21:35.75+00:12:4910:475,6
99SITTERLEE Zofia 13ZGOERZAŁEK/M 10/1135K 3700:21:37.35+00:12:5110:485,6
100SZWABA Nikola 121GDAŃSKK/M 10/1136K 3800:21:50.65+00:13:0410:555,5
101SALUG Igor 110JUSZKOWOK/M 6/716M 6200:22:09.60+00:13:2311:045,4
102WĄSOWICZ Antonina 130JUSZKOWOK/M 6/717K 3900:22:12.80+00:13:2611:065,4
103SZWABA Oliwia 119GDAŃSKK/M 10/1137K 4000:22:15.05+00:13:2911:075,4
104LAWRENC Martyna 72JUSZKOWOK/M 12/1319K 4100:22:15.35+00:13:2911:075,4
105MAM Kinia 73JUSZKOWOK/M 10/1138K 4200:22:15.45+00:13:2911:075,4
106ULANICKI Paweł 65JUSZKOWOK/M 6/718M 6300:22:17.20+00:13:3111:085,4
107POŹNIAK Zofia 104PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 12/1320K 4300:22:23.10+00:13:3711:115,4
108 153  200:22:28.25+00:13:4211:145,3
109ROGOWSKI Szymon 4K/M 10/1139M 6400:22:30.00+00:13:4411:155,3
110BĄK Anna 107GDAŃSKK/M 6/719K 4400:22:40.70+00:13:5411:205,3
111RABCZUK Robert 29K/M 6/720M 6500:22:42.05+00:13:5611:215,3
112SULIK Magdalena 102JUSZKOWOK/M 10/1140K 4500:22:46.10+00:14:0011:235,3
113ROGOWSKI Filip 5K/M 10/1141M 6600:22:51.30+00:14:0511:255,3
114STWORZYJANEK Natasza 137ROTMANKAK/M 6/721K 4600:22:53.75+00:14:0711:265,2
115LEWAŃCZYK Paulina 10METROŻERCYSTĘŻYCAK/M 8/930K 4700:23:00.40+00:14:1411:305,2
116ANDRA Maja 53PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 8/931K 4800:23:01.80+00:14:1511:305,2
117SALUK Daria 111JUSZKOWOK/M 10/1142K 4900:23:05.05+00:14:1911:325,2
118ALEKSEJEW Arleta 45GDAŃSKK/M 8/932K 5000:23:07.45+00:14:2111:335,2
119RZEDZICKI Jan 157STRASZYNK/M 6/722M 6700:23:07.85+00:14:2211:335,2
120SIKORSKA Magdalena 48GDAŃSKK/M 8/933K 5100:23:10.95+00:14:2511:355,2
121RADOMSKA Aniela 47GDAŃSKK/M 8/934K 5200:23:12.55+00:14:2611:365,2
122OMELCZAL Artem 149PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 6/723M 6800:23:14.35+00:14:2811:375,2
123DARDZYŃSKI Bartosz 148JUSZKOWOK/M 10/1143M 6900:23:21.70+00:14:3511:405,1
124DARCZYŃSKI Szymon 150JUSZKOWOK/M 6/724M 7000:23:24.70+00:14:3811:425,1
125NOWAK Maksymiljan 34K/M 6/725M 7100:23:28.65+00:14:4211:445,1
126KOWALEWSKA Helena 55STROSZYNK/M 8/935K 5300:23:32.05+00:14:4611:465,1
127WASIAK Iga 58K/M 6/726K 5400:23:35.75+00:14:4911:475,1
128LEWAŃCZYK Natalia 11METROŻERCYSTĘŻYCAK/M 12/1321K 5500:24:04.65+00:15:1812:025,0
128LESZCZYŃSKA Julia 98K/M 10/1144K 5500:24:04.65+00:15:1812:025,0
130LESZCZYŃSKA Ola 97K/M 6/727K 5700:24:17.75+00:15:3112:084,9
131TERPIKOWSKI Bartosz 54PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 6/728M 7200:24:27.50+00:15:4112:134,9
132PAUKOWSKI Stasiu 41JUSIKOWOK/M 6/729M 7300:24:30.55+00:15:4412:154,9
133CICHY Agata 99STRASZYN504652899K/M 6/730K 5800:24:35.00+00:15:4912:174,9
134NITSPOL Arianna 74JUSZKOWOK/M 6/731K 5900:24:36.90+00:15:5112:184,9
135BĄK Adam 108GDAŃSKK/M 10/1145M 7400:24:38.30+00:15:5212:194,9
136BALICKI Ignacy 134PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 6/732M 7500:24:39.75+00:15:5312:194,9
137SULIK Hanna 103JUSZKOWOK/M 8/936K 6000:24:50.65+00:16:0412:254,8
138STWORZYJANEK Nina 135ROTMANKAK/M 8/937K 6100:24:50.95+00:16:0512:254,8
139SITTERLEE Franek 12ZGOERZAŁEK/M 10/1146M 7600:25:01.75+00:16:1512:304,8
140SZYRSZYNG Igor 147PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 8/938M 7700:25:13.35+00:16:2712:364,8
141BERESZ Jakub 78PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 10/1147M 7800:25:30.85+00:16:4512:454,7
142SZCZYPIŃSKA Karolina 82K/M 10/1148K 6200:25:40.05+00:16:5412:504,7
143STOSIK Oliwia 75JUSZKOWOK/M 10/1149K 6300:25:47.45+00:17:0112:534,7
144WILK Hanna 120JUSZKOWOK/M 8/939K 6400:26:23.25+00:17:3713:114,5
145WRONKA Hanna 123STRASZYNK/M 8/940K 6500:26:23.65+00:17:3713:114,5
146JAKUBOWSKI Franciszek 44GDAŃSKK/M 6/733M 7900:27:19.00+00:18:3313:394,4
147NITEK Michalina 28K/M 6/734K 6600:27:56.35+00:19:1013:584,3
148BRAWLEWICZ Krzysztof 124JUSZKOWOK/M 10/1150M 8000:28:10.45+00:19:2414:054,3
149KORODZIŃSKI-BĄK Aron 145GDAŃSKK/M 8/941M 8100:28:38.65+00:19:5214:194,2
150GANCARZ Zofia 37PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 10/1151K 6700:28:49.00+00:20:0314:244,2
151SOBIESIAK Dawid 8K/M 10/1152M 8200:28:49.35+00:20:0314:244,2
152ZASTAWNY Maciej 23PRUSZCZ GDAŃSKIK/M 10/1153M 8300:30:04.20+00:21:1815:024,0
153SZMIGIERA Tymoteusz 96ŁĘGOWOK/M 8/942M 8400:31:51.15+00:23:0515:553,8
154GABRYEL Maja 113BORKOWOK/M 12/1322K 6800:33:18.00+00:24:3216:393,6
155KVIATKIVSKYI Illia 30JUSZKOWOK/M 10/1154K 6900:36:52.30+00:28:0618:263,3
156GRZYB Oskar 14K/M 10/1155M 8500:40:41.15+00:31:5520:202,9
157GABRYEKL Aleksandra 114BORKOWOK/M 143K 70   
Znaleziono 157 wynik(ów)