Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2022-07-17 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 62 |
Wystartowało : | 60 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 60 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start Lądek 0.01km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEWANDOWSKI Gabriel | 8535 | LEWANDOWSCY TEAM | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:02 | ||
2 | LEWANDOWSKI Waldemar | 8536 | LEWANDOWSCY TEAM | GORZÓW WLKP. | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:02 | |
3 | UGOREK Kamil | 8593 | Ugorek | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:03 | ||
4 | KUBICA Paweł | 8545 | GÓRYLASY | LASKÓWKA | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:04 | |
5 | KORNAŚ Franciszek | 8544 | GÓRYLASY | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:04 | ||
6 | UGOREK Jarosław | 8592 | Ugorek | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:04 | ||
7 | KORNAŚ Jan | 8542 | GÓRYLASY1 | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:04 | ||
8 | KORNAŚ Marcin | 8543 | GÓRYLASY1 | LASKÓWKA | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:04 | |
9 | KOWALSKI Franciszek | 8601 | KOWALSZCZAKI | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:05 | ||
10 | KURKA Wiktoria | 8537 | KURKI Z GÓRKI | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:05 | ||
11 | KURKA Adam | 8538 | KURKI Z GÓRKI | TARNOWO PODGÓRNE | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:05 | |
12 | KOWALSKI Rafał | 8600 | KOWALSZCZAKI | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:06 | ||
13 | NAJDUK Jakub | 8528 | ROZBIEGANI CHOJNÓW | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:09 | ||
14 | GRAU Joanna | 8063 | 8034 / 8063 | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:15 | ||
15 | RUBAJ Kondrad | 8034 | 8034 / 8063 | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:16 | ||
16 | RAJCZAK Dawid | 8507 | RAJCZAKI | MODŁA | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:19 | |
17 | RAJCZAK Łukasz | 8508 | RAJCZAKI | MODŁA | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:20 | |
18 | SEMENIUK Bartek | 8505 | MAMA I SYN | KARŁOWICE | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:21 | |
19 | SEMENIUK Marzena | 8506 | MAMA I SYN | KARŁOWICE | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:21 | |
20 | WŁODARCZYK Anna | 8521 | TOMY | 94-315 | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:21 | |
21 | SROKA Jakub | 8509 | PLEWISKA NA SZLAKU :) | PLEWISKA | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:22 | |
22 | SROKA Monika | 8510 | PLEWISKA NA SZLAKU :) | PLEWISKA | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:22 | |
23 | KANDEFER Beata | 8553 | BIEGAJĄCE KANDEFERKI | KORCZYNA | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:27 | |
24 | ZAPORA Marek | 8519 | W POGONI ZA DUCHEM | SARNÓW | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:28 | |
25 | ZAPORA Zuzanna | 8518 | W POGONI ZA DUCHEM | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:28 | ||
26 | KANDEFER Kacper | 8552 | BIEGAJĄCE KANDEFERKI | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:28 | ||
27 | TALAREK Robert | 8523 | TELERANKI | SZCZECIN | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:34 | |
28 | TALAREK Zofia | 8522 | TELERANKI | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:35 | ||
29 | GAWLAS Monika | 8513 | ZABIEGANI PO USZY | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:37 | ||
30 | ŁABĘDŹ Igor | 8512 | ZABIEGANI PO USZY | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:38 | ||
31 | ŁABĘDŹ Klaudia | 8511 | ZABIEGANI PO USZY | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:38 | ||
32 | ŁABĘDŹ Mariusz | 8514 | ZABIEGANI PO USZY | KLECZA GÓRNA | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:39 | |
33 | MORCINEK Bartłomiej | 8590 | DRUŻYNA BLUSZCZA | WOJKÓWKA | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:40 | |
34 | MORCINEK Marcin | 8589 | DRUŻYNA BLUSZCZA | WOJKÓWKA | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:40 | |
35 | KOBYLIŃSKI Bartosz | 8526 | SZAKALTEAM | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:40 | ||
36 | KACZMAREK Agata | 8527 | SZAKALTEAM | POZNAŃ | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:41 | |
37 | CHĘCIŃSKI Filip | 8550 | CHĘCIŃSCY | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:41 | ||
38 | CHĘCIŃSKI Łukasz | 8551 | CHĘCIŃSCY | ALEKSANDRIA II | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:41 | |
39 | CHĘCIŃSKA Dorota | 8549 | DZIEWCZYNY | ALEKSANDRIA DRUGA | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:41 | |
40 | GRZYBOWSKI Krzysztof | 8539 | GRZYBKI | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:42 | ||
41 | CHĘCIŃSKA Hanna | 8548 | DZIEWCZYNY | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:42 | ||
42 | GRZYBOWSKA Zuzanna | 8540 | GRZYBKI | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:43 | ||
43 | GRZYBOWSKI Rafał | 8541 | GRZYBKI | WARSZAWA | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:43 | |
44 | JORDAN Jakub | 8524 | TARNOWO PODGÓRNE BIEGA | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:44 | ||
45 | JORDAN Marzena | 8525 | TARNOWO PODGÓRNE BIEGA | GRZEBIENISKO | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:45 | |
46 | SCHLAPPA Aleksandra | 8546 | EWA I OLA - IZBICKO W BIEGU | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:54 | ||
47 | ZELMANOWICZ - SZŁAPA Ewa | 8547 | EWA I OLA - IZBICKO W BIEGU | IZBICKO | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:00:54 | |
48 | WOLEK Maks | 8515 | WOLEK TEAM | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:01:01 | ||
49 | PATALAS Mateusz | 8532 | PIMPEK TEAM | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:01:01 | ||
50 | PATALAS Agnieszka | 8534 | PIMPEK TEAM | PIASECZNO | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:01:01 | |
51 | MURANOWICZ Marek | 8533 | PIMPEK TEAM | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:01:01 | ||
52 | ŁUKACZ Aleksandra | 8516 | WOLEK TEAM | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:01:29 | ||
53 | LAUDACKI Bartosz | 8530 | POMYŁKA TEAM2 | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:01:30 | ||
54 | HEŁMIK Igor | 8502 | POMYŁKA TEAM | WROCŁAW | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:01:30 | |
55 | KRYSA Łukasz | 8531 | POMYŁKA TEAM2 | LĄDEK ZDRÓJ | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:01:30 | |
56 | WOLEK Marcin | 8517 | WOLEK TEAM | TYCHY | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:01:30 | |
57 | CHRUSZCZ Szymon | 8503 | POMYŁKA TEAM | WROCŁAW | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:01:31 | |
58 | CHRUSZCZ Dariusz | 8504 | POMYŁKA TEAM | WROCŁAW | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:01:31 | |
59 | ZAGÓRSKI Oliwier | 8603 | NIEDŹWIEDŹ TEAM | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:01:40 | ||
60 | ZAGÓRSKA Beata | 8602 | NIEDŹWIEDŹ TEAM | Klasyfikacja rodzinna | 00:00:00 | 00:01:41 |
Znaleziono 60 wynik(ów)