Organizator : | PFNW |
Data : | 2015-06-06 |
Miejsce : | Kolbuszowa |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 110 |
Wystartowało : | 95 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 94 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas startu | 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MICHALEC Marcin | 551 | KKB MOSIR KROSNO | KROSNO | M18-29 | 00:00:01 | 00:30:06 | |||
2 | KRÓLICKI Mateusz | 535 | FINISZ RYMANÓW | RYMANÓW | M18-29 | 00:00:01 | 00:37:26 | |||
3 | GRUSZKA Łukasz | 520 | TKKF CZELADZ | CZELADŹ | M18-29 | 00:00:01 | 00:37:24 | |||
4 | JÓŹWIAK Dominik | 529 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:00:02 | 00:52:16 | |||
5 | WAJDA Mateusz | 598 | KROSNO MIASTO SZKŁA | RYMANÓW | M30-39 | 00:00:02 | 00:36:59 | |||
6 | ROZMUS Sylwester | 570 | NORDIC ACTIVE | TARNOBRZEG | M30-39 | 00:00:02 | 00:35:16 | |||
7 | MITURA-ZIELONKA Paweł | 553 | SILESIA NORDIC TEAM SPACERMISTRZ | RYBNIK | M30-39 | 00:00:03 | 00:35:44 | |||
8 | BIŁEK Artur | 504 | NW LUBLINIEC | LUBLINIEC | M30-39 | 00:00:03 | 00:32:35 | |||
9 | NIECHWIEJCZYK Piotr | 555 | OPEL ACTIVE TEAM | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M30-39 | 00:00:04 | 00:33:52 | |||
10 | CYRUS Bogdan | 510 | SILESIA NORDIC TIME | STRZEBIŃ | M40-49 | 00:00:04 | 00:32:33 | |||
11 | WOŹNIAK Bartłomiej | 32 | PODWÓJNY UŚMIECH | TOSZEK | M30-39 | 00:00:04 | 00:39:20 | |||
12 | NIEDBAŁ Adam | 556 | SILESIA NORDIC TEAM | SIEWIERZ | M30-39 | 00:00:05 | 00:33:50 | |||
13 | ADAMOWSKI Jacek | 501 | ZAKĄTEK21 | GLIWICE | M30-39 | 00:00:05 | 00:38:52 | |||
14 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 594 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-49 | 00:00:05 | 00:38:03 | |||
15 | MARCINKOWSKI Wojciech | 546 | NORDIC WALKING LUBLINIEC | LUBLINIEC | M40-49 | 00:00:06 | 00:38:55 | |||
16 | SZCZEBAK Jacek | 590 | TARNÓW | TARNÓW | M40-49 | 00:00:06 | 00:35:06 | |||
17 | JANCZYK Jacek | 523 | NORDIC ACTIVE | TARNOBRZEG | M40-49 | 00:00:07 | 00:37:36 | |||
18 | GRUSZKA Michał | 521 | NORDIC WALKING LUBLINIEC | LUBLINIEC | M40-49 | 00:00:07 | 00:37:19 | |||
19 | FELIS Paweł | 515 | BOBROWIEC | M40-49 | 00:00:07 | 00:35:45 | ||||
20 | BILIK Wojciech | 503 | SAMOTNI WĘDROWCY | KROSNO | M40-49 | 00:00:08 | 00:36:07 | |||
21 | KRÓLICKI Dariusz | 534 | FINISZ RYMANÓW | RYMANÓW | M40-49 | 00:00:08 | 00:36:21 | |||
22 | KRZANOWSKI Bartłomiej | 537 | SAMOTNI WĘDROWCY | WĘGLÓWKA | M40-49 | 00:00:09 | 00:36:50 | |||
23 | DRAPAŁA Jan | 514 | KOLBUSZOWA | M40-49 | 00:00:09 | 00:36:46 | ||||
24 | ALEKSANDROWICZ Krzysztof | 502 | FIZJO RUNNERS UMED WROCŁAW | CHRZĄSTAWA WIELKA | M40-49 | 00:00:10 | 00:53:32 | |||
25 | STRZĘPKA Krzysztof | 587 | KOLBUSZOWA | M40-49 | 00:00:10 | 00:36:44 | ||||
26 | ORZECH Artur | 561 | KOLBUSZOWA | M40-49 | 00:00:11 | 00:36:43 | ||||
27 | MICHALSKI Andrzej | 552 | SANOK-AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO KRYNICA 2015 | SANOK | M50-59 | 00:02:48 | 00:32:07 | |||
28 | WOROCH Roman | 1 | DOPIEWO | M50-59 | 00:02:48 | 00:32:03 | ||||
29 | SIEROŃ Jacek | 572 | SANDOMIERZ | M50-59 | 00:02:48 | 00:32:04 | ||||
30 | BREWKA Joachim | 506 | NORDIC WALKING LUBLINIEC | LUBLINIEC | M50-59 | 00:02:48 | 00:34:38 | |||
31 | MOCZARSKI Mirek | 554 | WŁÓCZYKIJ LEŻAJSK | LEŻAJSK | M50-59 | 00:02:49 | 00:39:24 | |||
32 | NOWROTEK Roman | 558 | MOKATE TEAM | CIESZYN | M60-69 | 00:02:49 | 00:37:40 | |||
33 | SONDEL Mieczysław | 582 | DĄBROWA NORDIC TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | M50-59 | 00:02:49 | 00:34:17 | |||
34 | PUSZKIEL Leszek | 568 | GREEN TEAM | ZIELONA GÓRA | M50-59 | 00:02:50 | 00:32:49 | |||
35 | SMUL Andrzej | 580 | GREEN TEAM | ZIELONA GÓRA | M50-59 | 00:02:50 | 00:35:27 | |||
36 | SZNAJDER Zenon | 591 | RYBNIK | M60-69 | 00:02:50 | 00:40:03 | ||||
37 | JANKOWSKI Henryk | 525 | TKKF CZELADZ | CZELADŹ | M60-69 | 00:02:50 | 00:38:35 | |||
38 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 593 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M60-69 | 00:02:50 | 00:36:54 | |||
39 | SIMKO Zbyszek | 573 | WŁÓCZYKIJ LEŻAJSK | LEŻAJSK | M60-69 | 00:02:51 | 00:40:40 | |||
40 | CZYCZ Kazimierz | 511 | GREEN TEAM | ZIELONA GÓRA | M60-69 | 00:02:51 | 00:36:23 | |||
41 | KALISZ Krzysztof | 106 | KGHM Metraco Polkowice | LUBIN | M60-69 | 00:02:52 | 00:36:15 | |||
42 | OLENDEREK Zygmunt | 559 | TARNOBRZEG | M70+ | 00:02:52 | 00:39:24 | ||||
43 | BYTNIEWSKI Mieczysław | 508 | BIAŁA BIEGA | BIAŁA PODLASKA | M70+ | 00:02:52 | 00:38:30 | |||
44 | ŚRENIOWSKI Józek | 595 | ŁÓDŹ | M60-69 | 00:02:53 | 00:41:45 | ||||
45 | PIĄTKOWSKI Józef | 564 | METRACO | POLKOWICE | M70+ | 00:02:53 | 00:37:52 | |||
46 | THOMALLA Bogdan | 596 | SILESIA NORDIC TEAM | ZABRZE | M70+ | 00:02:53 | 00:39:02 | |||
47 | KUREK Edward | 539 | MOSIR CZELADZ | KATOWICE | M70+ | 00:02:54 | 00:38:06 | |||
48 | ŚCIBISZ Bogdan | 592 | DĄBROWA NORDIC TEAM | SOSNOWIEC | M70+ | 00:02:55 | 00:37:09 | |||
49 | FRĄSZCZAK Katarzyna | 517 | NORDIC ACTIV TARNOBRZEG | TARNOBRZEG | K30-39 | 00:04:15 | 00:38:22 | |||
50 | MARONDEL Katarzyna | 547 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | K18-29 | 00:04:15 | 00:38:51 | |||
51 | CHRAPEK Urszula | 509 | RUDZICA | K18-29 | 00:04:15 | 00:45:15 | ||||
52 | CZYŻ Ewelina | 512 | GOSIR NORDIC DEVELOPMENT OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K18-29 | 00:04:16 | 00:41:49 | |||
53 | PTAŚ Agnieszka | 107 | TKKF MOSIR CZELADZ | CZELADZ | K18-29 | 00:04:16 | 00:38:40 | |||
54 | KAPARUK Jolanta | 531 | WORSY | K30-39 | 00:04:17 | 00:37:55 | ||||
55 | JANDZIŚ Ewa | 524 | AKTYWNY DYNÓW | DYNÓW | K30-39 | 00:04:17 | 00:41:18 | |||
56 | PANCEWICZ Karolina | 562 | SILESIA NORDIC TEAM | SOSNOWIEC | K30-39 | 00:04:17 | 00:34:57 | |||
57 | PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia | 563 | LIFESTYLEBODY TEAM | SKAŁA KOŁO OJCOWA | K30-39 | 00:04:18 | 00:38:14 | |||
58 | STĘPIEŃ Ewa | 586 | ZABIEGANI MIELEC | MIELEC | K30-39 | 00:04:18 | 00:38:49 | |||
59 | SŁOTWIŃSKA Agnieszka | 577 | A TEAM | SANDOMIERZ | K30-39 | 00:04:19 | 00:46:13 | |||
60 | KRZESAK-JUREK Ewa | 538 | KIJEM W LENISTWO | WARSZAWA | K30-39 | 00:04:19 | 00:39:13 | |||
61 | REJ Anna | 569 | HAJNÓWKA | K30-39 | 00:04:19 | 00:36:11 | ||||
62 | JUREK Tomasz | 530 | KIJEM W LENISTWO | WARSZAWA | M30-39 | 00:04:19 | 00:39:10 | |||
63 | PITEK Anna | 109 | STASZÓW | K30-39 | 00:04:20 | 00:44:15 | ||||
64 | POLEROWICZ-BORSUK Katarzyna | 567 | WROCŁAW | K30-39 | 00:04:20 | 00:49:22 | ||||
65 | SKOWRON Beata | 108 | STASZÓW | K40-49 | 00:04:21 | 00:44:15 | ||||
66 | SPYCHAŁA Marzena | 583 | WESOŁY BORSUK TEAM | BIAŁA | K40-49 | 00:05:10 | 00:35:07 | |||
67 | ŁUKASZEWICZ Joanna | 544 | GREEN TEAM | ZIELONA GÓRA | K40-49 | 00:05:10 | 00:38:05 | |||
68 | BUDZYŃ Anna | 507 | SPEED TEAM | MAKÓW PODHALAŃSKI | K40-49 | 00:05:10 | 00:36:44 | |||
69 | SKAŁECKA Ilona | 576 | KLUB AKTYWNYCH ART - FIT | LUBARTÓW | K40-49 | 00:05:11 | 00:38:28 | |||
70 | LISIKIEWICZ Agnieszka | 543 | GREEN TEAM | ZIELONA GÓRA | K40-49 | 00:05:11 | 00:38:02 | |||
71 | SZALWA-NIEZGODA Agnieszka | 589 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K40-49 | 00:05:11 | 00:37:47 | |||
72 | ŻUREK-TOMASZEWSKA Dorota | 64 | RADZIEJOWICE | K40-49 | 00:05:11 | 00:43:59 | ||||
73 | KWINTA Joanna | 541 | BEZ KIJA NIE PODCHODŻ | KATOWICE | K40-49 | 00:05:12 | 00:50:54 | |||
74 | ZDRZAŁEK Małgorzata | 61 | STADION ŚLĄSKI | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K40-49 | 00:05:12 | 00:39:44 | |||
75 | SITKO Małgorzata | 574 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K40-49 | 00:05:12 | 00:40:24 | |||
76 | PISKORSKA Adrianna | 566 | A TEAM | SANDOMIERZ | K40-49 | 00:05:12 | 00:45:35 | |||
77 | JĘDRASIAK Renata | 528 | KGHM METRACO | LUBIN | K50-59 | 00:05:13 | 00:35:06 | |||
78 | TRUCHAN-BAJER Bożena | 597 | FROMBORK | K50-59 | 00:05:13 | 00:38:25 | ||||
79 | BOCZAR Beata | 505 | GREEN TEAM | ZIELONA GÓRA | K50-59 | 00:05:13 | 00:36:05 | |||
80 | LECHOWICZ Maria | 542 | OLESZYCE | K50-59 | 00:05:14 | 00:41:44 | ||||
81 | JARZYŃSKA Małgorzata | 527 | SOBÓTKA | K50-59 | 00:05:14 | 00:38:07 | ||||
82 | KUŻMA Ela | 540 | WŁÓCZYKIJ LEŻAJSK | LEŻAJSK | K50-59 | 00:05:14 | 00:43:23 | |||
83 | OLESIEJUK Anna | 560 | SPOMLEK | RADZYŃ PODLASKI | K50-59 | 00:05:14 | 00:39:51 | |||
84 | KOTAS Brygida | 533 | DĄBROWA NORDIC TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | K50-59 | 00:05:15 | 00:39:58 | |||
85 | GĘBSKA Elżbieta | 518 | DĄBROWA NORDIC TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | K50-59 | 00:05:16 | 00:45:19 | |||
86 | SMARUJ - SADOWSKA Janina | 579 | BYDGOSZCZ | K60-69 | 00:06:29 | 00:42:44 | ||||
87 | WAŁECKA Krystyna | 599 | BRANIEWO | K60-69 | 00:06:29 | 00:40:11 | ||||
88 | MICHALAK Teresa | 550 | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | K60-69 | 00:06:30 | 00:48:41 | ||||
89 | STARZYŃSKA Ewa | 585 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60-69 | 00:06:30 | 00:41:33 | |||
90 | WORONKO-ZACZYŃSKA Janina | 22 | KGHM Metraco Polkowice | LUBIN | K60-69 | 00:06:30 | 00:41:16 | |||
91 | ZIEMBA Zofia | 62 | RZESZÓW | K60-69 | 00:06:31 | 00:50:40 | ||||
92 | JAROSZ Ania | 526 | WŁÓCZYKIJ LEŻAJSK | LEŻAJSK | K60-69 | 00:06:31 | 00:41:23 | |||
93 | SMACZYŃSKA Krystyna | 578 | DĄBROWA NORDIC WALKING | DĄBROWA GÓRNICZA | K70+ | 00:06:31 | 00:47:18 | |||
94 | NAWROCKA Danuta | 513 | DĄBROWA NORDIC TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | K70+ | 00:06:32 | 00:54:01 | |||
95 | OLEK Mirosław | 571 | OSIELSKO | M50-59 | 00:13:15 | 00:44:21 |
Znaleziono 95 wynik(ów)