Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji |
Data : | 2024-03-17 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 597 |
Wystartowało : | 525 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 524 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Wojsko - K | Wojsko - M | Policja - K | Policja - M | Strażak - K | Strażak - M | Osoby Niepełnosprawne | Para małżeńska | Drużyna | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70 | K-80+ | M-80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZIELIŃSKA Anna | 571 | TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | K-50 | 00:00:01 | |
2 | MAJEWSKA Dorota | 301 | BIEGOLAS KOSZALIN | REDLINO | K-50 | 00:00:06 | |
3 | MEYER Joanna | 336 | BERGISCH GLADBACH | K-50 | 00:00:09 | ||
4 | KACHNOWICZ-BUKAŁA Izabela | 183 | PUSZCZYK BUKOWY | GOLENIÓW | K-50 | 00:00:13 | |
5 | KURZAWIŃSKA- Kasia | 271 | TEAM JABŁOŃSCY | CZARNE | K-50 | 00:00:14 | |
6 | DĄBROWSKA Dorota | 87 | BIEGACZE JÓZEFA NOJI | PĘCKOWO | K-50 | 00:00:20 | |
7 | KLEINSCHMIDT Anja | 201 | SCHWEDT | K-50 | 00:00:23 | ||
8 | ŚLĄSKA Małgorzata | 490 | ZMĘCZENI JUŻ NA STARCIE | PIASKI | K-50 | 00:00:23 | |
9 | BEDNARZ Katarzyna | 29 | KOŁOBRZEG | K-50 | 00:00:24 | ||
10 | WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata | 532 | KOŁOBRZEG | K-50 | 00:00:28 | ||
11 | WOJCIECHOWSKA Wanda | 545 | ŚWIDWIN | K-50 | 00:00:28 | ||
12 | GONERSKA Ewa | 135 | ŚWIERZNO | ŚWIERZNO | K-50 | 00:00:29 | |
13 | ŁANGOWSKA Iwona | 293 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOLOBRZEG | K-50 | 00:00:29 | |
14 | TREJDER Maria | 503 | BAJADERKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-50 | 00:00:29 | |
15 | TRZECIAK Anna | 505 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | K-50 | 00:00:29 | |
16 | GRABOWSKA Elżbieta | 139 | ZŁOTÓW | K-50 | 00:00:33 | ||
17 | SADOWSKA Maria | 423 | BBL ZŁOTÓW | ZŁOTÓW | K-50 | 00:00:33 | |
18 | KLIMCZAK Agnieszka | 204 | BBL SŁUPSK | SŁUPSK | K-50 | 00:00:39 | |
19 | ZIELINSKA Marzena | 569 | SŁUPSK | K-50 | 00:00:40 | ||
20 | CSULITS Claudia | 84 | TREUEN | K-50 | 00:00:40 | ||
21 | BUNIEWICZ Adrianna | 62 | WAŁCZ | K-50 | 00:00:42 | ||
22 | KRAMER-DWÓŻNIK Ewa | 238 | WRONKI | K-50 | 00:00:42 | ||
23 | TOFIL Anna | 500 | KOŁOBRZEG | K-50 | 00:00:48 |
Znaleziono 23 wynik(ów)