KOSZALIN JUMP & RUN CLASSIC
Organizator : Akademia Rozrywki Iwona Sierotko
Data : 2021-08-21
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 147
Wystartowało : 146
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 146
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Fala 1 | Fala 2 | Fala 3 | Fala 4
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFalaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1RYKIEL Michał 115KOSZALINFala 11M 1100:26:42.00 5:2011,2
2WEBER Paweł 200Fala 31M 2300:31:04.20+00:04:226:129,7
3KRÓL Artur 183KOSZALINFala 21M 3200:31:26.90+00:04:446:179,5
4JARZĘBSKI Łukasz 233Fala 32M 4300:32:17.75+00:05:356:279,3
5SOBIERAJ Rafał 195Fala 33M 5300:32:24.75+00:05:426:289,3
6PROSKI Krzysztof 117BOBOLINFala 12M 6100:32:57.00+00:06:156:359,1
7SZCZYPEK Arkadiusz 107ZASTOPUJKOSZALINFala 13M 7100:33:24.05+00:06:426:409,0
8KOSA Jacek 201Fala 34M 8300:33:36.20+00:06:546:438,9
9MALATYŃSKI Maciej 161KOSZALINFala 14M 9100:33:41.55+00:06:596:448,9
10OTTO Michał 116BONINFala 15M 10100:33:54.55+00:07:126:468,8
11ANGRYS Maciej 112KOSZALINFala 16M 11100:34:35.55+00:07:536:558,7
12RATA Marcin 231NOWE BIELICEFala 35M 12300:35:18.60+00:08:367:038,5
13RUTZ Norbert 177KOSZALINFala 17M 13100:35:39.75+00:08:577:078,4
14HAWRANIAK Piotr 122BONINFala 18M 14100:35:55.60+00:09:137:118,4
15NOWAKOWSKI Kamil 186KOSZALINFala 36M 15300:36:04.25+00:09:227:128,3
16BARTOSIŃSKI Mateusz 176MIASTKOFala 19M 16100:36:08.25+00:09:267:138,3
17BIELAWA Piotr 174MIASTKOFala 22M 17200:36:10.60+00:09:287:148,3
18JOŃSKA Martyna 168Fala 110K 1100:36:18.80+00:09:367:158,3
19MACIEJEWSKI Radosław 126KOSZALINFala 111M 18100:36:41.00+00:09:597:208,2
20GRABAREK Ewelina 196Fala 37K 2300:37:28.90+00:10:467:298,0
21ZIELIŃSKI Damian 119SZABEL TEAMDARŁOWOFala 112M 19100:38:14.75+00:11:327:387,8
22JAWORSKI Przemysław 245Fala 41M 20400:38:22.85+00:11:407:407,8
23HAŁAJKO Magdalena 153KOSZALINFala 113K 3100:38:31.90+00:11:497:427,8
24TOCICKI Hubert 215Fala 38M 21300:39:15.00+00:12:337:517,6
25DMYTERKO Karina 225Fala 39K 4300:39:20.95+00:12:387:527,6
26MATERA Piotr 120SZEBEL TEAMDARŁOWOFala 114M 22100:39:39.15+00:12:577:557,6
27KOLUYIC Mateusz 236Fala 310M 23300:39:58.20+00:13:167:597,5
28WOLF Beata 123KOSZALINFala 115K 5100:40:33.35+00:13:518:067,4
29ZANIEWICZ Roman 217Fala 311M 24300:41:10.30+00:14:288:147,3
30ZANIEWICZ Barbara 214Fala 312K 6300:41:10.70+00:14:288:147,3
31STANKIEWICZ Artur 179Fala 23M 25200:41:22.00+00:14:408:167,3
32ROSOWICZ Natalia 178Fala 24K 7200:41:34.20+00:14:528:187,2
33SAMORAJCZYK Piotr 113ZASTOPUJKOSZALINFala 116M 26100:41:37.65+00:14:558:197,2
34BAREJKO Łukasz 127KOSZALINFala 117M 27100:41:43.85+00:15:018:207,2
35GRZSESIEK Magdalena 204GOŚCINOFala 313K 8300:42:00.90+00:15:188:247,1
36KUBIAK Monika 148BONINFala 118K 9100:42:17.90+00:15:358:277,1
37POBUSKA Urszula 149BONINFala 119K 10100:42:17.95+00:15:358:277,1
38RZE? Jacek 121Fala 120M 28100:42:19.20+00:15:378:277,1
39ROGALA Jacek 114ZASTOPUJKOSZALINFala 121M 29100:42:21.65+00:15:398:287,1
40GRABOWSKI Patryk 227Fala 314M 30300:42:36.10+00:15:548:317,0
41SZAŁA Angelika 220Fala 315K 11300:42:39.85+00:15:578:317,0
42KULAK Dominik 187Fala 316M 31300:42:53.55+00:16:118:347,0
43PYRKA Marta 188Fala 317K 12300:42:53.85+00:16:118:347,0
44DOMAŃSKA Justyna 155Fala 122K 13100:43:09.95+00:16:278:377,0
45MAKSYMIUK Agnieszka 235KOSZALINFala 318K 14300:43:32.50+00:16:508:426,9
46RADZISZEWSKA Katarzyna 224Fala 319K 15300:43:51.20+00:17:098:466,8
47OSMÓLSKA Wiktoria 209Fala 320K 16300:44:11.35+00:17:298:506,8
48MOLENDA Magdalena 101PUSTARYFala 123K 17100:44:29.50+00:17:478:536,7
49RYBKA Martyna 156Fala 124K 18100:44:46.30+00:18:048:576,7
50MOLENDA Grzegorz 102PUSTENYFala 125M 32100:44:51.05+00:18:098:586,7
51GLISZCZYŃSKA Pola 211Fala 321K 19300:44:53.15+00:18:118:586,7
52GAŁAJ Halina 152Fala 126K 20100:45:21.85+00:18:399:046,6
53MAKSYMIUK Karol 232Fala 322M 33300:45:25.55+00:18:439:056,6
54GRABAREK Kacper 197Fala 323M 34300:45:28.65+00:18:469:056,6
55MACIŃSKI Maciej 199Fala 324M 35300:45:34.20+00:18:529:066,6
56DBUCHOWSKA Magdalena 166Fala 127K 21100:45:42.15+00:19:009:086,6
57RUTKOWSKI Artur 109KOSZALINFala 128M 36100:45:46.00+00:19:049:096,6
58JANOWICZ Przemysław 202KOSZALINFala 325M 37300:46:20.20+00:19:389:166,5
59KRYSTOWCZYK Piotr 244Fala 42M 38400:46:22.25+00:19:409:166,5
60ŁOPATKA Joanna 191KOSZALINFala 326K 22300:46:33.00+00:19:519:186,4
61 193  100:46:38.40+00:19:569:196,4
62MACHNIKOWSKA Monika 134Fala 129K 23100:46:39.20+00:19:579:196,4
63POTEJKO Julia 165KOSZALINFala 130K 24100:46:42.05+00:20:009:206,4
64MALTYWSKA Luiza 162KOSZALINFala 131K 25100:46:51.30+00:20:099:226,4
65WOSZYKOWSKA Katarzyna 159KOSZALINFala 132K 26100:46:53.80+00:20:119:226,4
66WALKOWIAK Daria 128Fala 133K 27100:47:04.85+00:20:229:246,4
67KLIMOWSKA Katarzyna 160KOSZALINFala 134K 28100:47:13.10+00:20:319:266,4
68GŁADYSZ Marlena 219Fala 327K 29300:47:24.20+00:20:429:286,3
69SZANEK Agnieszka 145KOSZALINFala 135K 30100:47:36.75+00:20:549:316,3
70BRYNKIEWICZ Anna 222Fala 328K 31300:48:15.35+00:21:339:396,2
71TETLOCH Adam 154KOSZALINFala 136M 39100:48:30.50+00:21:489:426,2
72BALONIS Justyna 139KOSZALINFala 137K 32100:48:45.85+00:22:039:456,2
73SZMYT Marcin 103SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINFala 138M 40100:48:49.15+00:22:079:456,1
74POŁOCZAŃSKI Piotr 104KOSZALINFala 139M 41100:48:49.25+00:22:079:456,1
75OSIŃSKI Jacek 210Fala 329M 42300:48:54.85+00:22:129:466,1
76SOŁOMSKA Martyna 208Fala 330K 33300:48:55.35+00:22:139:476,1
77WOJTALIK Jacek 130Fala 140M 43100:49:13.70+00:22:319:506,1
78JAWORSKI Marek 131KOSZALINFala 141M 44100:49:22.10+00:22:409:526,1
79KAI Jacek 129Fala 142M 45100:49:22.80+00:22:409:526,1
80WOJSK Daniel 108KOSZALINFala 143M 46100:49:32.25+00:22:509:546,1
81SAŃKO Anna 138KOSZALINFala 144K 34100:49:41.50+00:22:599:566,0
82WALKOWIAK Dariusz 150Fala 145M 47100:49:51.95+00:23:099:586,0
83TURALSKA Monika 249Fala 43K 35400:50:19.65+00:23:3710:036,0
84FIR Beata 230Fala 331K 36300:50:32.65+00:23:5010:065,9
85MAKSYMIUK Natalia 228Fala 332K 37300:50:58.15+00:24:1610:115,9
86KRAWCZYK Magdalena 207Fala 333K 38300:51:00.30+00:24:1810:125,9
87ZIEMANN Natalia 143Fala 146K 39100:51:34.30+00:24:5210:185,8
88BINAŚ Damian 185Fala 334M 48300:51:41.95+00:24:5910:205,8
89BRODECKI Igor 184KOSZALINFala 25M 49200:51:44.50+00:25:0210:205,8
90BRODECKA Agata 181KOSZALINFala 26K 40200:51:45.35+00:25:0310:215,8
91ZIEMANN Żaneta 142Fala 147K 41100:52:09.80+00:25:2710:255,8
92GILITA Damian 246Fala 44M 50400:52:27.45+00:25:4510:295,7
93WACNOWSKI Mariusz 248Fala 45M 51400:52:30.10+00:25:4810:305,7
94MOŁDAWA Małgorzata 171Fala 148K 42100:52:30.60+00:25:4810:305,7
95KRAWCZYK Marta 203Fala 335K 43300:52:47.15+00:26:0510:335,7
96JAKUBOWSKA Roksana 205Fala 336K 44300:53:29.35+00:26:4710:415,6
97POSIAPAŁA Agnieszka 223Fala 337K 45300:53:38.05+00:26:5610:435,6
98KOSTRZWA Dorota 226Fala 338K 46300:54:00.30+00:27:1810:485,6
99SERAFIN Sylwia 124KOSZALINFala 149K 47100:54:18.50+00:27:3610:515,5
100JARMUŻ Łukasz 125Fala 150M 52100:54:18.70+00:27:3610:515,5
101STASZAŁEK Łukasz 194Fala 339M 53300:54:24.75+00:27:4210:525,5
102CERAJEWSKI Dawid 192KOSZALINFala 340M 54300:54:25.10+00:27:4310:535,5
103SUCHARSKA Ewa 229Fala 341K 48300:54:27.45+00:27:4510:535,5
104URBAŃSKI Cezary 206Fala 342M 55300:54:40.85+00:27:5810:565,5
105CZUBOWICZ Arkadiusz 234KOŁOBRZEGFala 343M 56300:55:49.20+00:29:0711:095,4
106JUDERZEJ Paweł 110KOSZALINFala 151M 57100:56:13.50+00:29:3111:145,3
107MARUCIK Łukasz 151KOSZALINFala 152M 58100:56:59.15+00:30:1711:235,3
108CIEŚLAK Kamil 118SZABEL TEAMKOSZALINFala 153M 59100:56:59.35+00:30:1711:235,3
109JASTRZĘBSKA Karolina 141KOSZALINFala 154K 49100:57:22.20+00:30:4011:285,2
110FIJOŁEK Aleksandra 135Fala 155K 50100:58:02.85+00:31:2011:365,2
111SOKOŁOWSKA Tola 170Fala 156K 51100:58:24.75+00:31:4211:405,1
112JANISIAK Magdalena 146Fala 157K 52100:59:14.90+00:32:3211:505,1
113BROVCHENKO Sylwia 175BYTÓWFala 158K 53100:59:19.80+00:32:3711:515,1
114BALONIS Agnieszka 137KOSZALINFala 159K 54100:59:30.45+00:32:4811:545,0
115BECZKOWICZ Agata 105BECZKA I PIRATPOZNAŃFala 160K 55100:59:36.95+00:32:5411:555,0
116BRAŃKA Anna 140KOSZALINFala 161K 56100:59:45.95+00:33:0311:575,0
117ADAMOWICZ Klaudia 158MIELNOFala 162K 57101:00:10.75+00:33:2812:025,0
118WICHER Agnieszka 144KOSZALINFala 163K 58101:00:11.40+00:33:2912:025,0
119JĘDRASZCZYK Justyna 147KOSZALINFala 164K 59101:00:24.85+00:33:4212:045,0
120BRZEZIŃSKA Magdalena 111KOSZALINFala 165K 60101:00:26.85+00:33:4412:055,0
121KLIMEWICZ Ilona 190Fala 344K 61301:00:26.95+00:33:4412:055,0
122ZANIEWICZ Patrycja 213Fala 345K 62301:00:28.45+00:33:4612:055,0
123ZANIEWICZ Karol 212Fala 346M 60301:00:30.75+00:33:4812:065,0
124ZANIEWICZ Jolanta 216Fala 347K 63301:00:30.95+00:33:4812:065,0
125ZIFTARSKA Julia 169Fala 166K 64101:01:07.35+00:34:2512:134,9
126JÓZEFOWSKI Mariusz 157Fala 167M 61101:01:09.75+00:34:2712:134,9
127OBLEMSKA Katarzyna 133Fala 168K 65101:01:13.90+00:34:3112:144,9
128MICHALAK Grzegorz 136Fala 169M 62101:01:14.80+00:34:3212:144,9
129ŁESTOWSKI Paweł 132KOSZALINFala 170M 63101:01:15.65+00:34:3312:154,9
130 164  201:01:21.40+00:34:3912:164,9
131LEOCKO Iwona 167Fala 171K 66101:01:21.95+00:34:3912:164,9
132MAKAREWICZ Anna 163KOSZALINFala 172K 67101:01:22.45+00:34:4012:164,9
133BORKOWSKI Arkadiusz 106BECZKA I PIRATPOZNAŃFala 173M 64101:01:25.70+00:34:4312:174,9
134ŻMUDA Anna 180KOSZALINFala 27K 68201:01:27.05+00:34:4512:174,9
135MOŁDAWA Karolina 173KOSZALINFala 174K 69101:02:11.70+00:35:2912:264,8
136BIELAK Marcelina 182KOSZALINFala 28K 70201:04:18.60+00:37:3612:514,7
137STRZYŻ Dorota 172KOSZALINFala 175K 71101:04:49.15+00:38:0712:574,6
138ZAGDAŃSKA Agnieszka 221Fala 348M 65301:05:55.55+00:39:1313:114,6
139TREPILA Aleksandra 238Fala 46K 72401:06:17.35+00:39:3513:154,5
140FAŁAT Monika 239Fala 47K 73401:07:21.65+00:40:3913:284,5
141CZAJKOWSKI Paweł 218Fala 349M 66301:28:23.10+01:01:4117:403,4
142CZAJKOWSKA Anna 198Fala 350K 74301:28:23.40+01:01:4117:403,4
143REISKE Adrian 250KOSZALINFala 351M 67301:32:52.50+01:06:1018:343,2
144POŁOWIAK Katarzyna 237Fala 48K 75401:36:27.60+01:09:4519:173,1
145KRAJEWSKA Agnieszka 243Fala 49K 76401:37:11.25+01:10:2919:263,1
146MOLENDA Marcin 241Fala 410M 68401:38:15.90+01:11:3319:393,1
Znaleziono 146 wynik(ów)