Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2017-05-03 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 143 |
Wystartowało : | 132 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 131 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Drużyna Mieszana | Drużyna Kobieca | K-OPEN | Drużyna Męska | M-OPEN
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KULCZYK Jerzy | 110 | TYCHOWO | M-OPEN | 00:00:06 | ||
2 | KOZAK Arkadiusz | 148 | MRS&MR PERFECT KASPEROWICZ | KOSZALIN | Drużyna Męska | 00:00:06 | |
3 | KAJKOWSKI Rafał | 32 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:06 | |
4 | RYŚKIEWICZ Rafał | 74 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:06 | ||
5 | ORZECHOWSKI Kamil | 58 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN/RADOM | M-OPEN | 00:00:06 | |
6 | BARANOWSKI Piotr | 2 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:06 | ||
7 | ZABORSKI Ryszard | 93 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:06 | |
8 | WOJCIECHOWICZ Jacek | 91 | WWW.STUDIOTANCAPASJA.PL | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:06 | |
9 | WIELGUS Paweł | 89 | MRS&MR PERFECT KASPEROWICZ | OKONEK | Drużyna Męska | 00:00:06 | |
10 | BRZEZIŃSKI Robert | 106 | HERKULES | GDAŃSK | M-OPEN | 00:00:06 | |
11 | KASPEROWICZ Zdzisław | 35 | MRS&MR PERFECT KASPEROWICZ | SŁUPSK | Drużyna Męska | 00:00:06 | |
12 | RUTKOWSKI Artur | 72 | RUTKOWSKI TEAM | SIANÓW | M-OPEN | 00:00:07 | |
13 | RUTKOWSKI Ryszard | 73 | RUTKOWSKI TEAM | SIANÓW | M-OPEN | 00:00:07 | |
14 | SŁOBODZIAN Jerzy | 75 | NYSA BIEGA | DZIERŻONIÓW | M-OPEN | 00:00:07 | |
15 | WACHOLC Michał | 85 | KRETOMINO | M-OPEN | 00:00:07 | ||
16 | MUSIAŁ Krzysztof | 112 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:07 | |
17 | BARTOSIŃSKI Bartłomiej | 121 | DECATHLON KOSZALIN | WARSZAWA | M-OPEN | 00:00:07 | |
18 | DZIUBAŃSKI Grzegorz | 16 | OPEL ACTIVE TEAM | PYSKOWICE | M-OPEN | 00:00:07 | |
19 | SZAMREJ Wojciech | 78 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:07 | ||
20 | SZKOŁUDA Miłosz | 108 | DECATHLON KOSZALIN | POLANÓW | M-OPEN | 00:00:07 | |
21 | ŁAGUTKO Kamila | 111 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | K-OPEN | 00:00:07 | |
22 | MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela | 80 | AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE | GLIWICE | K-OPEN | 00:00:07 | |
23 | MAZUR Emiliusz | 51 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | M-OPEN | 00:00:07 | |
24 | FAMULSKI Cezary | 98 | JW 1223 KOSZALIN | ROSNOWO | M-OPEN | 00:00:07 | |
25 | PEŁECHATA Julita | 145 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOSZALIN | Drużyna Kobieca | 00:00:07 | |
26 | KLENIEWSKI Piotr | 36 | ZACHODNIOPOMORSKIE | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:08 | |
27 | IWANIEC Dariusz | 137 | TKKF II KOSZALIN | SIERAKOWO | Drużyna Męska | 00:00:08 | |
28 | GOŃKA Krzysztof | 122 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:08 | |
29 | BRESZKA Tomasz | 104 | DARŁOWO | M-OPEN | 00:00:08 | ||
30 | NAKONIECZNY Rafał | 135 | TKKF IV Koszalin | KOSZALIN | Drużyna Mieszana | 00:00:08 | |
31 | BŁACH Piotr | 103 | SŁAWOBORZE | M-OPEN | 00:00:08 | ||
32 | WOJTALIK Łukasz | 149 | POŁCZYN ZDRÓJ BIEGA | POŁCZYN ZDRÓJ | Drużyna Męska | 00:00:08 | |
33 | ŚNIEŻKO Marcin | 82 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:08 | |
34 | SZYMAŃSKI Piotr | 150 | POŁCZYN ZDRÓJ BIEGA | POŁCZYN ZDRÓJ | Drużyna Męska | 00:00:08 | |
35 | SZABLA Ewelina | 77 | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:08 | ||
36 | JAŹWIŃSKI Dawid | 28 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:08 | |
37 | KOSECKA Katarzyna | 146 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOSZALIN | Drużyna Kobieca | 00:00:08 | |
38 | KAMIŃSKI Tomasz | 141 | TKKF III KOSZALIN | KOSZALIN | Drużyna Mieszana | 00:00:08 | |
39 | SZYMAJDA Grzegorz | 133 | TKKF IV Koszalin | KOSZALIN | Drużyna Mieszana | 00:00:08 | |
40 | GAWEŁ Ireneusz | 129 | POŁCZYN ZDRÓJ BIEGA | POŁCZYN ZDRÓJ | Drużyna Męska | 00:00:08 | |
41 | GRABOWSKA-LESISZ Aneta | 147 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOSZALIN | Drużyna Kobieca | 00:00:08 | |
42 | CHODOR Martyna | 132 | TKKF I Koszalin | KOSZALIN | Drużyna Mieszana | 00:00:09 | |
43 | OTTO Michał | 60 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:09 | ||
44 | JANICKA Katarzyna | 134 | TKKF IV Koszalin | KOSZALIN | Drużyna Mieszana | 00:00:09 | |
45 | MUCHA Krzysztof | 56 | KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:09 | |
46 | WRÓBLEWSKI Jacek | 92 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:09 | |
47 | MAJCHRZAK Paweł | 50 | SUNDAYBIKERS KARLINO TEAM | KARLINO | M-OPEN | 00:00:09 | |
48 | GRZYBOWSKI Krzysztof | 139 | TKKF III KOSZALIN | KOSZALIN | Drużyna Mieszana | 00:00:09 | |
49 | ZWOLIŃSKI Jan | 96 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M-OPEN | 00:00:09 | |
50 | JADCZAK Tomasz | 114 | SULECHÓW | M-OPEN | 00:00:09 | ||
51 | MAZURKIEWICZ Jolanta | 140 | TKKF III KOSZALIN | KOSZALIN | Drużyna Mieszana | 00:00:09 | |
52 | KUŁAKOWSKI Dawid | 136 | TKKF II KOSZALIN | KOSZALIN | Drużyna Męska | 00:00:09 | |
53 | JAROSZ Dariusz | 130 | TKKF I Koszalin | SUCHA KOSZALIŃSKA | Drużyna Mieszana | 00:00:09 | |
54 | BARTKOWSKI Ryszard | 99 | KOWARY | M-OPEN | 00:00:09 | ||
55 | JARZYNA Roman | 26 | STARGARD | M-OPEN | 00:00:09 | ||
56 | JAROSZ Jakub | 131 | TKKF I Koszalin | SUCHA KOSZALIŃSKA | Drużyna Mieszana | 00:00:09 | |
57 | CHODOR Izabela | 9 | TKKF KOSZALIN | GORZEBĄDŻ | K-OPEN | 00:00:10 | |
58 | CIUPA Marcin | 11 | H2DESIGN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:10 | |
59 | GAWIECKA Mariola | 18 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:10 | |
60 | PASEK Jan | 62 | DUNOWO | M-OPEN | 00:00:10 | ||
61 | DĄBROWSKA Alicja | 14 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K-OPEN | 00:00:10 | |
62 | ZDROWIECKI Artur | 94 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:10 | ||
63 | CZAPLIŃSKI Jacek | 13 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:10 | ||
64 | DUDZIAK Piotr | 15 | KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:10 | |
65 | ŚWIETLIK Tomasz | 52 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:10 | ||
66 | KRZEWIŃSKA Małgorzata | 46 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:10 | |
67 | WIATRZYK Krzysztof | 87 | DARŁOWO | DARŁOWO | M-OPEN | 00:00:10 | |
68 | RESPONDEK Dariusz | 69 | WROCŁAW | M-OPEN | 00:00:10 | ||
69 | KOWALCZYK Mariusz | 41 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:10 | |
70 | CHAMIELEC Bogusław | 113 | LUBIN | M-OPEN | 00:00:10 | ||
71 | MICERSKI Tomasz | 138 | TKKF II KOSZALIN | KOSZALIN | Drużyna Męska | 00:00:10 | |
72 | KONKEL Joanna | 37 | MKS 'ŚWIĘC SŁAWNO' | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:11 | |
73 | BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria | 7 | WOMENS FIGHT CLUB KOSZALIN ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:11 | |
74 | WICHER Krzysztof | 88 | ADWOKATURA | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:11 | |
75 | PASEK Paula | 61 | DUNOWO | K-OPEN | 00:00:11 | ||
76 | BONISŁAWSKI Jarosław | 100 | FADOMODA TEAM | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:11 | |
77 | PĘKAŁA Piotr | 64 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:11 | |
78 | SZEWCZYK Paulina | 79 | WOJNOWO | K-OPEN | 00:00:11 | ||
79 | KUPREWICZ Grzegorz | 47 | JW 1223 KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:11 | |
80 | KOZŁOWIECKI Waldemar | 42 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:11 | |
81 | FRUBA Karina | 17 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | 00:00:12 | |
82 | GRZYBOWSKI Piotr | 109 | SZCZEGLINO NOWE | M-OPEN | 00:00:12 | ||
83 | ROGOŻA Ireneusz | 70 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:12 | ||
84 | CHOŁUJ Jarek | 10 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:12 | ||
85 | POTRZEBOWSKA Agata | 66 | DEAF | BYDGOSZCZ | K-OPEN | 00:00:12 | |
86 | RÓG Michał | 71 | JW 1223 KOSZALIN | STARE BIELICE | M-OPEN | 00:00:12 | |
87 | TREJDER Maria | 83 | BAJADERKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:12 | |
88 | RETERSKI Przemysław | 101 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:12 | ||
89 | RETERSKI Damian | 102 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:12 | ||
90 | ZIĘBA Paweł | 95 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:12 | |
91 | GŁOWACKI Włodzimierz | 143 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:13 | |
92 | JAROSZEWSKI Daniel | 4 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:13 | ||
93 | KOZŁOWIECKA Małgorzata | 97 | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:13 | ||
94 | BASIAK Krystian | 5 | KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:13 | |
95 | WENCŁAW-JUSZCZAK Marta | 117 | GRZYBOWO | K-OPEN | 00:00:13 | ||
96 | GARBACZ-ZATORSKA Milena | 116 | GRZYBOWO | K-OPEN | 00:00:13 | ||
97 | POTRZEBOWSKI Marek | 67 | DEAF | BYDGOSZCZ | M-OPEN | 00:00:13 | |
98 | WIERZBICKI Kacper | 90 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:13 | ||
99 | LASKOWSKI Grzegorz | 49 | PARNOWO | M-OPEN | 00:00:14 | ||
100 | MAZUREK Barbara | 142 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:14 | |
101 | SEEWALD Jan | 105 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:14 | ||
102 | SAGAN Jadwiga | 115 | ROŚCIĘCINO | K-OPEN | 00:00:14 | ||
103 | BIL Adrian | 6 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:14 | ||
104 | HRYCIÓW Paweł | 22 | BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M-OPEN | 00:00:14 | |
105 | ZATORSKI Zbigniew | 119 | KOŁOBRZEG BIEGA | WARSZAWA | M-OPEN | 00:00:14 | |
106 | JANUSZEWSKI Jacek | 24 | 17 WOG KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:14 | |
107 | GZELA Olga | 20 | BABECZKI KOSZALIN, ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:14 | |
108 | SZAMREJ Piotr | 118 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:15 | ||
109 | MRUGALSKA Magdalena | 107 | JW 1223 KOSZALIN | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:15 | |
110 | KOSIM Maciej | 39 | NIGHT RUNNERS WROCŁAW | WROCŁAW | M-OPEN | 00:00:15 | |
111 | KRASIŃSKI Witold | 43 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:15 | ||
112 | KOROL Elżbieta | 38 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:15 | |
113 | STEC Edyta | 76 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:15 | |
114 | JURKIEWICZ Andrzej | 30 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:15 | ||
115 | WALCZAK Agnieszka | 86 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:15 | |
116 | HRANKOWSKA Monika | 25 | SŁUPSK | K-OPEN | 00:00:16 | ||
117 | KARNICKI Zygmunt | 34 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:16 | |
118 | BRESZKA Paweł | 8 | DARŁOWO | DARŁOWO | M-OPEN | 00:00:16 | |
119 | MOŻEJKO Anna | 54 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:16 | |
120 | KRAWCZUK-KIEŁB Anna | 44 | ŻYJ Z ENERGIĄ | WIEKOWO | K-OPEN | 00:00:17 | |
121 | KURCZ Barbara | 48 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:17 | |
122 | VON BARDELEBEN Agnieszka | 84 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:17 | |
123 | OSOBNIAK Ryszard | 59 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:17 | |
124 | HELLER Zdzisław | 21 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:17 | |
125 | KRUPIŃSKI Krzysztof | 45 | E-UROLOG.EU | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:17 | |
126 | RADOMSKA Iwona | 68 | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:18 | ||
127 | KOWALCZYK Piotr | 40 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:18 | ||
128 | MISZCZYK Jan | 53 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:18 | |
129 | IMIOŁEK Jacek | 23 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:18 | ||
130 | ZUKAL Piotr | 120 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:19 | ||
131 | MRUGALSKI Stanisław | 55 | MIASTKO | M-OPEN | 00:00:20 | ||
132 | JUSZCZAK Krzysztof | 31 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:22 |
Znaleziono 132 wynik(ów)