KREWKI BIEG „DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA”
KREWKI BIEG 2021 - DNI HONOROWEGO KRWIODASTWA
Organizator : Tryumf
Data : 2021-11-22
Miejsce : Polska
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 108
Wystartowało : 97
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 96
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOWALCZUK Dariusz 55HDK PCK IM. KRZYSZTOFA SKUBLEWSKIEGO PRZY MPK LUBLIN SP. Z O OLUBLINM - SENIOR 21M 115052:55:17.014d 00:19:07283,60,00011:115,4
2SZCZUROWSKI Adam 26LEGIONLUBAŃM - MASTERS1M 215047:07:00.014d 02:42:00184,0-99,58215:213,9
3TKACZ Patryk 86HDK LEGIONGRANICAM - SENIOR 11M 315010:25:52.014d 05:15:41124,7-158,8505:0112,0
4MAZUR Tomasz 31KREWKI URSYNÓWWARSZAWAM - SENIOR 22M 415009:31:36.014d 12:39:09104,2-179,4255:2910,9
5SIEK Michał 103 KLUB HDK PRZY ZSTIO IM. K. GZOWSKIEGO W OPOLUBRZEGM - WETERAN 11M 515010:54:02.014d 01:16:4196,4-187,1556:468,8
6GAJEWSKI Tomasz 17KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKURZESZÓWM - SENIOR 23M 615022:00:00.00d 11:00:0096,0-187,58213:454,4
7TONDEL Krzysztof 92BIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 24M 715007:23:38.014d 00:35:4676,2-207,4125:4910,3
8ALENOWICZ Rafał 30DRAWSKO POMORSKIEM - MASTERS2M 815002:46:43.00d 02:46:4371,0-212,5472:2025,6
9ZNÓJ Tomasz 71SFORA - BMKBORKI-PADUCHYM - MASTERS3M 915010:34:22.014d 00:32:2370,0-213,5929:036,6
10SZCZYPA Bartosz 6BLISCY KREWNIDĄBROWA GÓRNICZAM - SENIOR 12M 1015014:53:00.014d 01:18:0065,4-218,22213:394,4
11ŻURAWSKI Artur 88PŁOCKM - MASTERS4M 1115006:31:01.011d 00:42:3464,5-219,0466:039,9
12GANCARZ Marek 80BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAM - SENIOR 13M 1215008:24:07.013d 23:56:3163,7-219,8397:547,6
13JĘDRZEJEWSKI Łukasz 69HDK LEGION PŁOCKBIELSKM - SENIOR 25M 1315006:18:03.013d 23:56:5462,5-221,1206:039,9
14KUBICZ Justyna 9ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK - SENIOR 11K 115007:38:09.08d 01:03:1959,9-223,6827:387,8
15TAJKOWSKI Wojtek 16BYDGOSZCZM - MASTERS5M 1415005:56:13.014d 00:58:0151,4-232,2126:568,7
16PE Kubuś 82LEGION HDKSTALOWA WOLAM - SENIOR 14M 1515021:30:34.013d 01:44:3850,7-232,85625:262,4
17KOŚMIDER Damian 38CHRZANÓWM - MASTERS6M 1615004:00:54.03d 01:00:0047,3-236,2825:0511,8
18BIAŁEK Paweł 35ŁÓDŹM - SENIOR 26M 1715004:57:20.011d 09:12:5847,1-236,5266:199,5
19LITWA Małgorzata 66ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK - MASTERS 1K 215009:51:07.011d 21:21:1146,8-236,76312:374,8
20BRZEZIŃSKI Piotr 44WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM - SENIOR 15M 1815004:14:27.011d 00:54:5443,7-239,8655:4910,3
21TWARDOCH Krzysztof 1KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS7M 1915005:01:05.014d 00:21:2242,6-240,9917:048,5
22SIEWKO Piotr 53SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM - WETERAN 12M 2015004:06:16.03d 21:45:3642,2-241,3505:4910,3
23MATUS Dawid 59SHDK LEGIONGRUDZIĄDZM - SENIOR 16M 2115003:40:13.012d 00:21:0442,2-241,4225:1311,5
24BEDNAREK Marcin 90ŁÓDŹM - MASTERS8M 2215008:02:53.014d 00:22:5340,4-243,21211:575,0
25PALESKI Tomasz 106LEGION HDKWARSZAWAM - SENIOR 17M 2315006:25:47.014d 08:55:0039,0-244,5989:536,1
26PRUSZAK Julian 14LAERDAL MEDICAL POLANDBYDGOSZCZM - SENIOR 27M 2415004:05:30.08d 01:08:0335,7-247,9116:528,7
27KUBIK Wanda 5ULTRA BESKID SPORTJASIENICAK - SENIOR 21K 315006:25:35.07d 04:54:1233,1-250,51711:395,1
28GOSTOMSKA Małgorzata 4CZEMPIŃK - MASTERS 2K 415007:40:51.014d 00:17:0232,8-250,79414:034,3
29RZOSIŃSKI Paweł 42KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEPIECKIM - SENIOR 28M 2515003:36:15.013d 11:51:3630,4-253,1557:068,4
30GŁODZIK Tomasz 23MIELECM - SENIOR 29M 2615002:52:31.014d 00:35:4430,3-253,3305:4210,5
31WAJDA Bartosz 100KLUB HDK PCK OSTASZEWO TORUŃSKIEPAPOWO BISKUPIEM - MASTERS9M 2715003:21:19.07d 01:09:1730,2-253,4026:409,0
32SOBIECKI Dawid 61HDK LEGIONRUMIAM - SENIOR 18M 2815002:45:24.010d 00:40:5528,5-255,0625:4710,3
33SZYMLA Mariusz 34HDK "PŁOMIEŃ" KOBIERNICEKOBIERNICEM - SENIOR 210M 2915003:11:42.03d 00:35:0828,3-255,2606:468,9
34SADOWSKI Krzysztof 11HDK LEGIONGONIĄDZM - SENIOR 211M 3015010:21:46.014d 00:39:3627,0-256,58223:012,6
35KRZYWIŃSKI Marcin 22ZABŁUDÓWM - MASTERS10M 3115002:29:37.012d 00:21:5726,2-257,3985:4210,5
36PAWEŁCZYK Adam 84WOJKOWICEM - MASTERS11M 3215003:31:40.06d 02:45:4725,1-258,4398:257,1
37TOMACZKOWSKA Bożena 76LEGION HDKKOŚCIERZYNAK - WETERAN 1 1K 515003:18:15.07d 00:09:0324,6-258,9658:037,5
38ANDRYSZCZYK Aleksandra 78ZSZ NR 4 OSTROŁĘKAOLSZEWO-BORKIK - JUNIOR 1K 615002:54:51.06d 01:36:4523,9-259,6667:188,2
39WOJDANOWSKA Małgorzata 41KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYK - SENIOR 22K 715003:35:10.03d 04:55:4921,7-261,8499:546,1
40KOWALSKA Katarzyna 73ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4OSTROŁĘKAK - MASTERS 3K 815003:49:36.014d 01:20:1721,7-261,92910:365,7
41FIGA Adam 25GORZKOWICEM - SENIOR 212M 3315003:02:06.07d 07:45:3121,6-261,9478:257,1
42WRÓBEL Grzegorz 45RUDA ŚLĄSKAM - MASTERS12M 3415002:09:00.04d 01:06:4121,5-262,0625:5910,0
43BORECKI Wojciech 75PERIO DENTAL CLINIC / OPP SZCZECINSZCZECINM - SENIOR 213M 3515002:04:26.08d 00:32:2621,2-262,4225:5210,2
44OLEJNICZAK Kamil 18KUTNOM - SENIOR 19M 3615001:52:47.00d 01:52:4721,0-262,5825:2211,2
45MOZER Adrian 83OPOLEM - SENIOR 214M 3715002:00:36.014d 00:16:5121,0-262,5825:4410,4
46TOMALA Paweł 72KLUB LEGION HDK GIŻYCKOORZYSZM - MASTERS13M 3815001:35:05.00d 01:40:2320,4-263,1824:3912,9
47WÓJCIK Tomasz 64BRZEGM - SENIOR 215M 3915001:50:31.06d 01:23:3419,1-264,4625:4610,4
48KOLIŃSKI Robert 98WROCŁAWM - MASTERS14M 4015002:01:59.06d 00:31:3318,7-264,9026:319,2
49MAZUR Michał 49LEGIONOWOM - SENIOR 216M 4115001:43:16.08d 00:15:4118,1-265,5125:4210,5
50TERLECKI Krzysztof 29KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ PRZY 5 TARNOGÓRSKIM PUŁKU CHEMICZNYMTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS15M 4215001:11:01.07d 00:22:2118,0-265,5823:5615,2
51GRATKOWSKI Michał 12MOSINAM - MASTERS16M 4315003:00:09.01d 19:25:5218,0-265,61610:016,0
52TUDRUJ Andrzej 37SŁUPSKM - MASTERS17M 4415001:34:28.00d 01:34:2817,9-265,6865:1611,4
53WARDA Anna 56HDK LEGIONKRAKÓWK - MASTERS 4K 915003:26:07.07d 06:33:4317,7-265,85611:375,2
54WOŁCZYK Mariusz 94PODOLSZEM - MASTERS18M 4515001:50:23.05d 00:59:4217,6-265,9826:169,6
55BARCIKOWSKI Grzegorz 8HDK LEGION KONSTANCIN-JEZIORNAKONSTANCIN-JEZIORNAM - SENIOR 110M 4615002:44:32.06d 00:28:3217,6-265,9939:216,4
56KUFEL Marcin 58BREL IISZCZECINM - MASTERS19M 4715001:28:04.00d 01:28:0417,0-266,6005:1111,6
57STAWIARZ Przemysław 28PABIANICEM - SENIOR 217M 4815001:33:10.07d 01:52:0016,9-266,7235:3110,9
58KOZŁOWSKI Jakub 3HDK CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 218M 4915004:09:52.01d 02:53:5416,8-266,80514:534,0
59TRZASKA Anna 105SOSNOWIECK - SENIOR 23K 1015002:47:55.010d 00:36:0616,6-266,99210:075,9
60KŁOBUKOWSKI Filip 93KLUB HDK PCK "SAPER" BRZEGBRZEGM - MASTERS20M 5015003:26:24.08d 00:33:1416,6-267,03212:284,8
61LIPIECKA-PISZ Agnieszka 19KLUB HDK LEGION - ODDZIAŁ PRZY JW W NISKUJASŁOK - MASTERS 5K 1115003:00:10.011d 01:16:2216,5-267,08010:555,5
62GÓRA Gracjan 47SZCZECINM - SENIOR 219M 5115002:18:30.013d 00:27:4716,5-267,1128:247,1
63RAJWA Roman 101TL ATHLETICS JASTRZĘBIECHYBIEM - SENIOR 220M 5215001:08:48.00d 00:49:1316,3-267,3024:1314,2
64PIETRUSZKIEWICZ Agnieszka 102BRZEGK - MASTERS 6K 1215002:04:55.010d 00:36:3516,1-267,4717:457,7
65CHABIŃSKI Artur 87SZCZECINM - SENIOR 221M 5315001:30:15.09d 00:35:2116,1-267,4825:3610,7
66KUCHARSKI Piotr 95HDK LEGIONPARCELAM - SENIOR 222M 5415001:18:15.04d 00:33:1215,9-267,6524:5412,2
67HELLER Zdzisław 68HERBMARATONOW.PLKOSZALINM - WETERAN 21M 5515002:05:10.00d 02:05:1015,9-267,6927:527,6
68CZYŻ Mateusz 77LEGION HDK ODZIAŁ INTERNETOWYOŻARÓW MAZOWIECKIM - SENIOR 223M 5615001:47:19.011d 03:18:5615,8-267,7516:468,9
69KONIECZNY Bartosz 108WARTA OBRZYCKOWRONKIM - SENIOR 224M 5715001:26:14.013d 00:40:2615,8-267,8085:2811,0
70NIEZNAŃSKI Adam 10TEAM NIEZNAŃSKIUHERCE MINERALNEM - MASTERS21M 5815001:53:01.01d 00:42:2815,8-267,8127:098,4
71JASTRZĘBSKI Tomasz 65LEGION HDK ODDZIAŁ INTERNETOWYLUBLINM - SENIOR 225M 5915002:20:34.013d 00:21:3015,8-267,8128:546,7
72BORKOWSKA Anna 74SZCZECINK - SENIOR 24K 1315002:19:21.011d 00:28:3315,7-267,8628:516,8
73BIS Sławomir 99WARSZAWAM - MASTERS22M 6015001:28:20.00d 01:28:2015,6-268,0325:4010,6
74SOWIŃSKI Kamil 20HDK PCK KMP CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM - SENIOR 226M 6115002:41:25.00d 01:07:3815,5-268,04210:235,8
75WICINSKI Sławomir 91TORUŃM - SENIOR 227M 6215001:17:16.010d 00:48:4715,4-268,1515:0012,0
76KURZYŃSKI Ryszard 51HDK PCK PRZY OPP W SZCZECINIEPYRZYCEM - WETERAN 13M 6315001:51:53.07d 00:59:5615,4-268,1527:158,3
77SOLECKI Marek 57WSCHOWAM - WETERAN 14M 6415001:40:55.013d 00:33:3415,3-268,2426:349,1
78WASIŃSKA Marta 36KRAKÓWK - SENIOR 25K 1415002:26:15.012d 23:50:1915,3-268,2639:326,3
79SZYMUŚ Michał 13SKAWINAM - SENIOR 228M 6515001:10:59.012d 01:15:1715,3-268,3314:3912,9
80ORYCH Jacek 107MARKOWI BIEGACZEMARKIM - MASTERS23M 6615002:56:35.010d 13:46:3415,1-268,43311:395,1
81DUCHNOWSKI Paweł 62OLECKOM - SENIOR 229M 6715002:29:53.012d 22:38:3215,1-268,4549:546,1
82ŁĘSZCZAK Jarosław 48KLUB HDK LEGION ODDZIAŁ POZNAŃGAJ WIELKIM - SENIOR 230M 6815001:41:55.00d 01:41:5515,1-268,4926:458,9
83NASKRĘT Mariusz 67WARSZAWA - WESOŁAM - MASTERS24M 6915001:49:20.01d 00:38:2415,1-268,4927:148,3
84LIPKA Paweł 60HDK LEGIONBYTOMM - SENIOR 231M 7015001:49:24.00d 01:49:2415,0-268,5527:168,2
85KREROWICZ Grzegorz 33NOWY SACZM - WETERAN 15M 7115001:20:54.00d 01:20:5415,0-268,5725:2311,1
86WĄDOŁOWSKI Sławomir 43WOJSKOWY KLUB HDK PCK PRZY 9 BKPANC W BRANIEWIEBRANIEWOM - MASTERS25M 7215001:18:09.00d 01:18:0915,0-268,5745:1211,5
Poniżej dystansu minimalnego: 15,0 km
87RUDZEWICZ Mariusz 81SWINOUJSCIEM - SENIOR 232M 7314000:56:35.04d 00:28:3510,0-273,5825:3910,6
Niesklasyfikowani
DNCPIWOWARCZYK Damian 40LEGION KLUB HDKKIELCEM - SENIOR 215001:17:58.010d 02:27:0315,0-268,5935:1211,5
DNCJAKOB Marta 2SKWIERZYNAK - MASTERS 15001:27:18.09d 00:13:3013,7-269,8526:219,4
DNCJACHNIEWICZ Dawid 32KLUB HDK PCK "SAPER" PRZY 1PSAP W BRZEGUBRZEGM - SENIOR 215001:14:09.03d 00:35:3411,5-272,0426:259,3
DNCWOŁOCH Justyna 15KRWIODAWSTWO W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCEK - SENIOR 115001:09:00.03d 00:20:2210,8-272,7826:239,4
DNCCZERWONKA Paweł 79LOTTO RAPTORSBARLINEKM - SENIOR 215000:54:47.011d 00:19:4210,7-272,9075:0711,7
DNCMICHALSKI Janusz 85RUDA ŚLĄSKA 9M - WETERAN 115000:55:07.00d 00:55:075,5-278,08210:016,0
DNCBOJDO Klaudia 97RYGLICEK - SENIOR 215000:58:55.01d 00:27:125,4-278,16210:525,5
DNCKOBIELSKI Przemysław 89KONINM - SENIOR 215000:27:40.00d 00:27:403,4-280,1388:017,5
DNCDANISEWICZ Przemysław 54KLUB HDK PRZY WATWARSZAWAM - SENIOR 115000:16:23.00d 00:16:233,0-280,5925:2811,0
DNCSIERADZKA Aleksandra 46BYDGOSZCZK - SENIOR 115000:19:00.00d 00:19:001,0-282,58219:003,2
Znaleziono 97 wynik(ów)