ŁABISZYŃSKI BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI 2019 - NORDIC WALKING

Organizator:
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LIDER oraz GMINA ŁABISZYN
Data:
2019-06-09
Miejsce:
Łabiszyn
Dystans:
5NW km
Zgłoszonych:
31
Wystartowało:
27
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
26
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K - Open | M - Open | K - Łabiszyn | M - Łabiszyn

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GWIZDAŁA Zbigniew 74GOŁĄBEKM - Open1M 100:00:0100:30:53.0000:30:54.70 6:109.7
2NAGOW Michał 161BYDGOSZCZM - Open2M 200:00:0100:32:54.7000:32:56.50+00:02:016:359.1
3NOWAK Grzegorz 171PIECHCINM - Open3M 300:00:0100:33:29.6000:33:31.40+00:02:366:429
4KĘDZIERSKA Agnieszka 97Kijkowe TrzemesznoTRZEMESZNOK - Open1K 100:00:0200:33:55.9000:33:57.90+00:03:036:478.8
5GRABOWSKI Klaudiusz 64Slow Jogging BydgoszczBYDGOSZCZM - Open4M 400:00:0200:34:44.1500:34:46.50+00:03:516:568.6
6GWIZDAŁA Bartosz 75GOŁĄBEKM - Open5M 500:00:0200:35:21.8500:35:24.50+00:04:297:048.5
7JANICKA Anna 83Janiccy TeamDĄBROWAK - Open2K 200:00:0200:35:59.0000:36:01.70+00:05:077:118.3
8ZWOLENKIEWICZ Joanna 261KS Sokół GąsawaGĄSAWAK - Open3K 300:00:0300:36:44.1500:36:47.25+00:05:527:208.2
9BRACISZEWSKI Krzysztof 262KS SokólGĄSAWAM - Open6M 600:00:0300:37:05.3500:37:08.95+00:06:147:258.1
10WITKOWSKA Małgorzata 248BYDGOSZCZK - Open4K 400:00:0300:37:37.9500:37:41.35+00:06:467:318
11GRAJKOWSKI Rafał 67KS Szosa ŻninOBÓRZNIAM - Open7M 700:00:0300:37:51.5500:37:55.10+00:07:007:347.9
12HAŁAS Ewa 76-KCYNIAK - Open5K 500:00:0300:38:05.2000:38:08.25+00:07:137:377.9
13KRZYŻANOWSKI Wojciech 118BYDGOSZCZM - Open8M 800:00:0200:39:06.2500:39:09.05+00:08:147:497.7
14BOGAJSKI Krzysztof 15ŚWIECIEM - Open9M 900:00:0300:39:37.2000:39:41.05+00:08:467:557.6
15GÓRSKA Karolina 60BYDGOSZCZK - Open6K 600:00:0300:39:37.3500:39:41.05+00:08:467:557.6
16POPIELARZ Karolina 194ŁABISZYNK - Open7K 700:00:0300:39:45.9500:39:49.25+00:08:547:577.5
17ŁADA Aleksandra 135GNIEWKOWOK - Open8K 800:00:0200:39:47.3500:39:49.50+00:08:547:577.5
18GRABOWSKA Jolanta 63Slow Jogging BydgoszczBYDGOSZCZK - Open9K 900:00:0200:40:12.8000:40:15.30+00:09:208:027.5
19KACZMAREK Zofia 88SZCZUTKIK - Open10K 1000:00:0400:40:22.1500:40:27.05+00:09:328:047.4
20JANKOWSKA-WUDNIAK Julia 84ŁOCHOWICEK - Open11K 1100:00:0200:40:27.5500:40:29.65+00:09:348:057.4
21KACZMAREK Jarek 89SZCZUTKIM - Open10M 1000:00:0500:41:30.1000:41:35.60+00:10:408:187.2
22KUBIAK Wojtek 120KS Sokół GąsawaZNINM - Open11M 1100:00:0500:41:30.6500:41:35.80+00:10:418:187.2
23ROGÓŻ Sławomir 270FIRMA BUDOMATŁABISZYNM - Open12M 1200:00:0200:41:53.3000:41:55.45+00:11:008:227.2
24KORONA - BRACISZEWSKA Beata 263KS SokółGĄSAWAK - Open12K 1200:00:0400:41:56.5000:42:01.35+00:11:068:237.2
25KUBIAK Anna 119KS Sokół GąsawaZNINK - Open13K 1300:00:0500:41:55.7500:42:01.55+00:11:068:237.2
26KAWALERSKA Anna 93NIEMCZK - Open14K 1400:00:0400:43:09.0000:43:13.00+00:12:188:377
27GÓRSKA Mirosława 61BYDGOSZCZK - Open15K 1500:00:04   
Znaleziono 27 wynik(ów)