ŁABISZYŃSKI BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI 2019

Organizator:
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LIDER oraz GMINA ŁABISZYN
Data:
2019-06-09
Miejsce:
Łabiszyn
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
240
Wystartowało:
214
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
213
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K - Open | M - Open | K - Łabiszyn | M - Łabiszyn

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ŚWIĄTKOWSKI Paweł 232TRZEMESZNOM - Open1M 100:00:0000:17:04.4000:17:05.30 3:2517.6
2MAĆKOWSKI Maciej 141ŻNINM - Open2M 200:00:0000:17:30.4000:17:31.30+00:00:263:3017.1
3CHRZĄSZCZ Bartosz 32Brzeziński Run ClubPAKOŚĆM - Open3M 300:00:0100:17:42.4000:17:44.00+00:00:383:3216.9
4MAĆKOWSKI Maciej 142UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM - Open4M 400:00:0100:17:48.9500:17:50.05+00:00:443:3316.8
5NOWAK Marcin 170UMWWPOZNAŃM - Open5M 500:00:0100:17:57.9000:17:59.50+00:00:543:3516.7
6RETECKI Krzysztof 202LKS Bogmar Presto OstromeckoOSTROMECKOM - Open6M 600:00:0300:18:06.7500:18:09.85+00:01:043:3716.6
7TARASKA Marcin 234#slimakibarcinBARCINM - Open7M 700:00:0200:18:12.1500:18:14.25+00:01:083:3816.5
8KOLMAJER Rafał 272for Sport PolskaBYDGOSZCZM - Open8M 800:00:0200:18:14.5000:18:16.80+00:01:113:3816.5
9KUREK Przemysław 1272001SZCZEPANOWOM - Open9M 900:00:0000:18:35.3500:18:35.35+00:01:303:4316.1
10TOMKIEWICZ Rafał 236Szybkie Rysie TeamTUCZNOM - Open10M 1000:00:0200:18:39.3500:18:41.45+00:01:363:4316.1
11STANKIEWICZ Jacek 220BYDGOSZCZM - Open11M 1100:00:0200:18:44.5500:18:46.75+00:01:413:4416
12GŁON Michał 54INOWROCŁAWM - Open12M 1200:00:0100:18:45.7500:18:47.70+00:01:423:4516
13KUŁAKOWSKI Krzysztof 126Run PasjaBYDGOSZCZM - Open13M 1300:00:0200:18:48.6500:18:50.75+00:01:453:4516
14KOWALSKI Krzysztof 107BYDGOSZCZM - Open14M 1400:00:0300:18:48.8000:18:51.95+00:01:463:4516
15KUREK Stanisław 271SZCZEPANOWOM - Open15M 1500:00:0200:19:02.8000:19:04.80+00:01:593:4815.8
16MACZYŃSKI Grzegorz 140TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM - Open16M 1600:00:0100:19:08.1000:19:09.20+00:02:033:4915.7
17CZAJKA Beniamin 38Łabiszyn RunnersŁABISZYNM - Open17M 1700:00:0000:19:17.9500:19:17.95+00:02:123:5115.6
18KRUPA Piotr 113Woodrun TeamBYDGOSZCZM - Open18M 1800:00:0300:19:18.4000:19:22.05+00:02:163:5115.5
19CYROK Maciej 37MMC Team DąbrowaDĄBROWAM - Open19M 1900:00:0300:19:19.6000:19:23.30+00:02:183:5215.5
20KUBIAK Tomasz 121TG SOKÓŁ GniewkowoINOWROCŁAWM - Open20M 2000:00:0500:19:18.6500:19:23.90+00:02:183:5115.5
21SZWEDA Mirosława 229DRUŻYNA SZPIKUTORUŃK - Open1K 100:00:0100:19:28.1000:19:29.60+00:02:243:5315.4
22MASIAKOWSKI Dawid 147SZKOCJAM - Open21M 2100:00:0300:19:28.0500:19:32.00+00:02:263:5315.4
23BUZAŁA Mikołaj 25ŁABISZYNM - Open22M 2200:00:0300:19:29.9000:19:33.85+00:02:283:5415.4
24NOWICKI Tomasz 175'Bodo' Łabiszyn Szubińska 15ŁABISZYN / BYDGOSZCZM - Open23M 2300:00:0400:19:37.4000:19:42.00+00:02:363:5515.3
25WERNER Michał 242Łabiszyn RunnersŁABISZYNM - Open24M 2400:00:0200:19:42.3000:19:44.40+00:02:393:5615.2
26SŁOWIŃSKI Marcin 273ŁABISZYNM - Open25M 2500:00:0300:19:51.3500:19:55.00+00:02:493:5815.1
27NOWAK Bogdan 172Łabiszyn RunnersŁABISZYNM - Open26M 2600:00:0200:19:55.0000:19:57.80+00:02:523:5915.1
28ADAMCZAK Filip 1BYDGOSZCZM - Open27M 2700:00:0200:19:59.2500:20:02.05+00:02:564:0015
29SKARWECKI Remigiusz 215Łabiszyn RunnersŁABISZYNM - Open28M 2800:00:0300:20:16.8000:20:19.85+00:03:144:0314.8
30BAGIŃSKI Aleksander 9Łabiszyn RunnersŁABISZYNM - Open29M 2900:00:0200:20:19.3500:20:21.85+00:03:164:0314.8
31KUJACH Agnieszka 123SOPOTK - Open2K 200:00:0100:20:23.4500:20:24.65+00:03:194:0414.7
32ANDLER Daniel 2INOWROCŁAWM - Open30M 3000:00:0100:20:40.3000:20:42.10+00:03:364:0814.5
33JASTRZĘBSKI Krzysztof 86HAWK TU I TERAZTORUŃM - Open31M 3100:00:0600:20:41.4000:20:47.70+00:03:424:0814.5
34BOŁKA Szymon 16BYDGOSZCZM - Open32M 3200:00:0800:20:43.0500:20:51.95+00:03:464:0814.5
35KOTER Mirosław 105ŁABISZYNM - Open33M 3300:00:0100:21:04.8500:21:06.75+00:04:014:1314.2
36KAŹMIERSKI Mirosław 96JanikowoNaSportowoKOŁODZIEJEWOM - Open34M 3400:00:0400:21:10.0000:21:14.45+00:04:094:1414.2
37ROMANOWSKI Michal 205BYDGOSZCZM - Open35M 3500:00:0200:21:18.4000:21:20.85+00:04:154:1514.1
38AUGUSTYNOWICZ Andrzej 8RCI BydgoszczBYDGOSZCZM - Open36M 3600:00:0500:21:22.5000:21:27.70+00:04:224:1614
39BARCZAK Tomasz 12BYDGOSZCZM - Open37M 3700:00:0300:21:27.1500:21:31.00+00:04:254:1714
40PALACZ Wioletta 184BYDGOSZCZK - Open3K 300:00:0100:21:31.4500:21:33.40+00:04:284:1813.9
41OLSZEWSKI Rafał 179T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM - Open38M 3800:00:0300:21:34.9000:21:38.85+00:04:334:1913.9
42GRZEGORZEWSKI Rafał 71NIEMCZM - Open39M 3900:00:0400:21:42.7500:21:46.90+00:04:414:2013.8
43FRĄCKOWSKI Patryk 47TUCHOLAM - Open40M 4000:00:0300:21:47.2000:21:50.25+00:04:444:2113.8
44JUREK Piotr 87BBL SzubinSZUBINM - Open41M 4100:00:0700:21:44.1000:21:51.30+00:04:464:2013.8
45SUPERCZYNSKI Andrzej 2241990ŻNINM - Open42M 4200:00:0800:21:45.2000:21:53.30+00:04:484:2113.8
46KRUSZYNA Robert 115DZIEMIONNAM - Open43M 4300:00:0300:21:53.6000:21:57.25+00:04:514:2213.7
47MICHALIK Joanna 152BYDGOSZCZK - Open4K 400:00:0100:21:56.8000:21:58.50+00:04:534:2313.7
48MAŁACHA Dawid 146ŻNINM - Open44M 4400:00:1000:21:54.0500:22:04.10+00:04:584:2213.7
49JASIŃSKI Artur 85BBL SzubinSZUBINM - Open45M 4500:00:0600:22:00.5000:22:07.30+00:05:024:2413.6
50MAĆKOWSKI Bartosz 143ŻNINM - Open46M 4600:00:0400:22:15.2000:22:19.85+00:05:144:2713.5
51PTASZYŃSKI Oliwier 199CamPtakJANOWIEC WLKPM - Open47M 4700:00:0200:22:18.1500:22:21.05+00:05:154:2713.4
52NAWROCKI Dariusz 162Łabiszyn RunnersŁABISZYNM - Open48M 4800:00:0300:22:19.6000:22:23.10+00:05:174:2813.4
53ROMEL Michał 206NAKŁO NAD NOTECIĄM - Open49M 4900:00:0900:22:16.5500:22:25.70+00:05:204:2713.5
54MACEWICZ Rafał 139NOWE DABIEM - Open50M 5000:00:1300:22:22.9000:22:36.10+00:05:304:2813.4
55BLOCH Krzysztof 269ŁABISZYNM - Open51M 5100:00:0600:22:31.5500:22:38.00+00:05:324:3013.3
55LADA Przemysław 130ZALESIEM - Open52M 5200:00:0800:22:29.2500:22:38.00+00:05:324:3013.3
57KWIATKOWSKI Łukasz 129SBR TeamCZEWUJEWOM - Open53M 5300:00:0300:22:44.4500:22:47.55+00:05:424:3213.2
58WYSOCKI Piotr 254BOŻEJEWICEM - Open54M 5400:00:1000:22:50.5500:23:00.60+00:05:554:3413.1
59ASTUKIEWICZ Tomasz 4BYDGOSZCZM - Open55M 5500:00:0900:22:51.8500:23:01.60+00:05:564:3413.1
60ŚWIĘCICKI Andrzej 233BYDGOSZCZM - Open56M 5600:00:0900:22:58.7000:23:07.70+00:06:024:3513.1
61FIGLER Iwona 46TrispaceNIEMCZK - Open5K 500:00:0500:23:06.6500:23:11.90+00:06:064:3713
62KONOPA Filip 101UKS Bailamos BydgoszczBYDGOSZCZM - Open57M 5700:00:1700:23:01.9000:23:19.20+00:06:134:3613
63KUJAWA Roger 124#ślimakibarcinBARCINM - Open58M 5800:00:0300:23:18.2500:23:22.20+00:06:164:3912.9
64ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 260Decathlon Team InowrocławJANIKOWOM - Open59M 5900:00:0400:23:19.4000:23:24.35+00:06:194:4012.9
65MONDRACH Hubert 159ŻNINM - Open60M 6000:00:0700:23:27.7000:23:35.65+00:06:304:4112.8
66KATULSKI Radosław 92GODAWYM - Open61M 6100:00:0600:23:32.6000:23:39.30+00:06:344:4212.7
67PTASZYŃSKA Kacper 198CamPtakJANOWIEC WLKPM - Open62M 6200:00:0200:23:36.6500:23:39.50+00:06:344:4312.7
68STYPCZYŃSKI Roman 223Kobylarnia S.APSZCZÓŁCZYNM - Open63M 6300:00:0800:23:36.8500:23:44.85+00:06:394:4312.7
69DRABIK Maja 42Łabiszyn RunnersŁABISZYNK - Open6K 600:00:0400:23:52.5000:23:56.75+00:06:514:4612.6
70CYROK Marek 36MMC Team DąbrowaDĄBROWAM - Open64M 6400:00:0400:23:55.3000:23:59.55+00:06:544:4712.5
71BALCERZAK Leszek 10NOWE DĄBIEM - Open65M 6500:00:2400:23:38.4000:24:02.85+00:06:574:4312.7
72POPIELARZ Robert 195Wkurw_teamRYNARZEWOM - Open66M 6600:00:0200:24:06.8000:24:09.65+00:07:044:4912.4
73RENC Patryk 201Serce TybetuBYDGOSZCZM - Open67M 6700:00:0400:24:09.1000:24:13.85+00:07:084:4912.4
74UTECHT Sławomir 240JANOWIEC WIELKOPOLSKIM - Open68M 6800:00:1100:24:02.2000:24:14.00+00:07:084:4812.5
75RÓG Radosław 208BALINM - Open69M 6900:00:1100:24:08.3000:24:19.80+00:07:144:4912.4
76SIUDA Sebastian 214BYDGOSZCZM - Open70M 7000:00:0600:24:14.4000:24:20.50+00:07:154:5012.4
77LEWANDOWSKI Władysław 132Decathlon Team InowrocławINOWROCŁAWM - Open71M 7100:00:0500:24:22.0500:24:27.60+00:07:224:5212.3
78CIARKOWSKI Mirosław 33INOWROCŁAWM - Open72M 7200:00:0300:24:24.9000:24:28.60+00:07:234:5312.3
79STĘPIEŃ Rafał 222PADNIEWKOM - Open73M 7300:00:0500:24:25.2000:24:31.00+00:07:254:5312.3
80PODSIEDLIK Zbigniew 19122ODNŻOŁĘDOWOM - Open74M 7400:00:1100:24:28.4500:24:39.85+00:07:344:5312.3
81STAWCZYK Dariusz 221BYDGOSZCZM - Open75M 7500:00:1200:24:31.3000:24:43.50+00:07:384:5412.2
82ROGALSKA Justyna 204BYDGOSZCZK - Open7K 700:00:0600:24:39.5500:24:46.10+00:07:404:5612.2
83CIUPER Witold 35ŻNINM - Open76M 7600:00:1200:24:33.9000:24:46.75+00:07:414:5412.2
84KOWALCZYK Tomasz 265ŁOCHOWOM - Open77M 7700:00:0400:24:42.9500:24:47.20+00:07:414:5612.1
85ZAPARUCHA Mikołaj 256ZAPARYNARZEWOM - Open78M 7800:00:0800:24:41.8000:24:50.45+00:07:454:5612.1
86CABAŃSKA Katarzyna 28#slimakibarcinBARCINK - Open8K 800:00:0300:24:47.8000:24:51.60+00:07:464:5712.1
87GREINERT Michał 68INOWROCŁAWM - Open79M 7900:00:0100:24:53.8500:24:55.45+00:07:504:5812
88KRYSZTOFIAK Michał 116Ulung TeamBYDGOSZCZM - Open80M 8000:00:1300:24:46.0500:24:59.50+00:07:544:5712.1
89GRABOWSKA Dominika 62MOC I SIŁABYDGOSZCZK - Open9K 900:00:0500:24:55.9500:25:01.10+00:07:554:5912
90BAŁYS Łukasz 11BYDGOSZCZM - Open81M 8100:00:0400:24:59.7000:25:04.45+00:07:595:0012
91SEMRAU Andrzej 211Ulung TeamBYDGOSZCZM - Open82M 8200:00:1400:24:51.9500:25:06.15+00:08:004:5812.1
92ZDROJEWSKI Mirosław 258ŁABISZYNM - Open83M 8300:00:1300:24:53.6000:25:06.75+00:08:014:5812.1
93BRYWCZYŃSKA Justyna 20#slimakibarcinPIECHCINK - Open10K 1000:00:0300:25:18.8500:25:22.80+00:08:175:0311.8
94GRZECHNIK Paulina 70KRÓLIKOWOK - Open11K 1100:00:0800:25:15.1500:25:23.15+00:08:175:0311.9
95MICHALAK Mariusz 150BYDGOSZCZM - Open84M 8400:00:0900:25:24.2500:25:33.55+00:08:285:0411.8
96TUREK Marta 237Triba Bosir BarcinŻNINK - Open12K 1200:00:1200:25:25.0000:25:37.30+00:08:325:0511.8
97TUREK Michał 238Triba Bosir BarcinŻNINM - Open85M 8500:00:1100:25:25.5000:25:37.40+00:08:325:0511.8
98BRZOZOWSKI Jarosław 22BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM - Open86M 8600:00:1300:25:27.0000:25:40.45+00:08:355:0511.8
99RATAJCZAK Paweł 200WOLICEM - Open87M 8700:00:0400:25:47.7500:25:52.40+00:08:475:0911.6
100POPKOWSKI Michał 196Pałuki Running TeamŻNINM - Open88M 8800:00:0700:25:49.3500:25:56.35+00:08:515:0911.6
101NIEMCZEWSKI Jakub 166Łabiszyn RunnersŁABISZYNM - Open89M 8900:00:0700:25:48.9500:25:56.90+00:08:515:0911.6
102GAIDA Milena 49SZCZEPANOWOK - Open13K 1300:00:0500:25:52.8000:25:57.80+00:08:525:1011.6
103MĘTEL Laura 149Łabiszyn RunnersŁABISZYNK - Open14K 1400:00:0400:25:57.0500:26:01.60+00:08:565:1111.6
104KRETOWICZ Piotr 111BYDGOSZCZM - Open90M 9000:00:1500:25:50.9000:26:06.50+00:09:015:1011.6
105RÓG Adam 207BALINM - Open91M 9100:00:1000:26:03.1500:26:13.50+00:09:085:1211.5
106CHABEL Sandra 30ŁABISZYNK - Open15K 1500:00:0800:26:07.0000:26:15.55+00:09:105:1311.5
107NAWROCKI Marcin 163MOGILNOM - Open92M 9200:00:0800:26:08.0500:26:16.15+00:09:105:1311.5
108KAWCZYŃSKI Paweł 94BISKUPINM - Open93M 9300:00:1400:26:10.0500:26:24.70+00:09:195:1411.5
109HŁOND Andrzej 79Łabiszyn RunnersOJRZANOWOM - Open94M 9400:00:0500:26:21.5500:26:27.45+00:09:225:1611.4
110SIKORA Antoni 212ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992PNIEWYM - Open95M 9500:00:0800:26:19.3000:26:27.90+00:09:225:1511.4
111KRUSZYNA Renata 114DZIEMIONNAK - Open16K 1600:00:1000:26:22.6000:26:33.10+00:09:275:1611.4
112KRANZ Amelia 108ŁABISZYNK - Open17K 1700:00:0300:26:31.8500:26:35.20+00:09:295:1811.3
113PIJAROWSKA Beata 188PIECHCINK - Open18K 1800:00:0300:26:46.6500:26:49.75+00:09:445:2111.2
114PIJAROWSKI Dariusz 189PIECHCINM - Open96M 9600:00:0300:26:46.6500:26:50.15+00:09:445:2111.2
115PIETRZAK Michał 187BBL SzubinSZUBINM - Open97M 9700:00:0700:26:46.3500:26:53.80+00:09:485:2111.2
116MERECKI Michał 148ŁABISZYNM - Open98M 9800:00:1500:26:39.1000:26:54.35+00:09:495:1911.3
117MILCZEK Jagoda 157TRZEMESZNOK - Open19K 1900:00:0500:26:51.2500:26:56.60+00:09:515:2211.2
118BOROWIEC Wioleta 17BBL SzubinSZUBINK - Open20K 2000:00:0800:26:51.3500:26:59.90+00:09:545:2211.2
119SZOCIŃSKI Robert 2262 pułk inżynieryINOWROCŁAWM - Open99M 9900:00:0300:27:04.6500:27:07.70+00:10:025:2411.1
120WIŚNIEWSKI Marcin 246GOGÓŁKOWOM - Open100M 10000:00:1500:26:54.0500:27:09.40+00:10:045:2211.2
121STUDZIŃSKA Justyna 264ŁABISZYN RunnersŁABISZYNK - Open21K 2100:00:0500:27:07.1500:27:12.15+00:10:065:2511.1
122CIEŚLAK Patrycja 34JANOWIEC WIELOPOLSKIK - Open22K 2200:00:1100:27:01.9000:27:13.40+00:10:085:2411.1
123PACZKOWSKA Joanna 183TriSpaceBYDGOSZCZK - Open23K 2300:00:0500:27:08.1500:27:14.00+00:10:085:2511
124WIKTOROWICZ Dominika 244Łabiszyn RunnersŁABISZYNK - Open24K 2400:00:0000:27:18.1000:27:18.10+00:10:125:2711
125NIEMCZEWSKI Mirosław 165Łabiszyn RunnersŁABISZYNM - Open101M 10100:00:0600:27:13.7000:27:20.10+00:10:145:2611
126BURZYŃSKA Magdalena 24GĄSAWAK - Open25K 2500:00:1500:27:11.2500:27:26.30+00:10:215:2611
127TOMASZEWSKA Agnieszka 235Łabiszyn RunnersŁABISZYNK - Open26K 2600:00:0500:27:22.9500:27:28.25+00:10:225:2811
128KASZEWSKI Konrad 91BYDGOSZCZM - Open102M 10200:00:1300:27:18.9500:27:32.55+00:10:275:2711
129NOWAKOWSKI Szymon 174STRZELNOM - Open103M 10300:00:0700:27:25.3000:27:33.00+00:10:275:2910.9
130GŁADYSZ Krzysztof 53GładziorkiŚWIECIEM - Open104M 10400:00:1400:27:20.7000:27:34.75+00:10:295:2811
131GAPINSKA Bogna 50BYDGOSZCZK - Open27K 2700:00:1400:27:20.9500:27:35.30+00:10:305:2811
132SKRZESZEWSKI Mateusz 218PSZCZÓŁCZYNM - Open105M 10500:00:1000:27:35.2500:27:45.45+00:10:405:3110.9
133ZIELIŃSKI Radosław 259BYDGOSZCZM - Open106M 10600:00:1100:27:37.4500:27:48.45+00:10:435:3110.9
134ANDRYSZAK Vanessa 3Brzoza biegaNOWA WIEŚ WIELKAK - Open28K 2800:00:0900:27:42.0000:27:51.50+00:10:465:3210.8
135WIŚNIEWSKI Krzysztof 2471965BYDGOSZCZM - Open107M 10700:00:0600:27:56.0500:28:02.65+00:10:575:3510.7
136WYSOKIŃSKI Sławomir 255tarkowo biegaTARKOWO GÓRNEM - Open108M 10800:00:1100:27:55.7500:28:07.25+00:11:015:3510.7
137ŁOŚKO Łukasz 136InowrocławINOWROCŁAWM - Open109M 10900:00:0700:28:00.9000:28:08.20+00:11:025:3610.7
138DURLAK Damian 44BYDGOSZCZM - Open110M 11000:00:1200:27:57.3500:28:09.70+00:11:045:3510.7
139JABŁOŃSKI Tomasz 81BYDGOSZCZM - Open111M 11100:00:1600:27:53.9000:28:10.15+00:11:045:3410.8
140BRĄGIEL Jakub 18Vege RunnersBYDGOSZCZM - Open112M 11200:00:1900:27:54.6000:28:13.85+00:11:085:3410.8
141GRYGORCZUK Elżbieta 69TrispaceNIEMCZK - Open29K 2900:00:0600:28:10.0000:28:16.10+00:11:105:3810.7
142WIŚNIEWSKA Lucyna 245TriSpaceBYDGOSZCZK - Open30K 3000:00:0600:28:11.1500:28:17.25+00:11:115:3810.6
143GOŁATA Ewa 56Bbl InowrocławINOWROCŁAWK - Open31K 3100:00:0900:28:12.1500:28:21.60+00:11:165:3810.6
144GOŁATA Bogusław 55Biegam z żonąINOWROCŁAWM - Open113M 11300:00:0800:28:12.8500:28:21.75+00:11:165:3810.6
145BIEGAŁA Agnieszka 13Team RenegatINOWROCŁAWK - Open32K 3200:00:1300:28:09.7000:28:23.45+00:11:185:3810.7
146ORLIŃSKI Marcin 180BYDGOSZCZM - Open114M 11400:00:1800:28:05.6000:28:24.55+00:11:195:3710.7
147KUBICKI Mateusz 122Dzikie KunyZŁOTNIKI KUJAWSKIEM - Open115M 11500:00:1000:28:14.5000:28:24.85+00:11:195:3810.6
148GŁADYSZ Edyta 52GładziorkiŚWIECIEK - Open33K 3300:00:1400:28:12.4000:28:26.75+00:11:215:3810.6
149SKORUPKA Radek 217Ulung TeamBYDGOSZCZM - Open116M 11600:00:1200:28:16.0000:28:28.40+00:11:235:3910.6
150NOWIŃSKI Jarosław 1761980BYDGOSZCZM - Open117M 11700:00:0700:28:29.6000:28:37.05+00:11:315:4210.5
151DANIELEK Piotr 41BYDGOSZCZM - Open118M 11800:00:1700:28:22.9500:28:40.80+00:11:355:4010.6
152SKIBIŃSKI Sebastian 216ŁABISZYNM - Open119M 11900:00:1200:28:32.4500:28:44.85+00:11:395:4210.5
153LEWANDOWSKI Paweł 131JEŻEWOM - Open120M 12000:00:1800:28:28.0500:28:46.10+00:11:405:4110.5
154ŁUKOMSKI Dawid 138Łabiszyn RunnersBYDGOSZCZM - Open121M 12100:00:0500:28:50.2000:28:56.00+00:11:505:4610.4
155OLSZEWSKA Ewa 178T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOK - Open34K 3400:00:0400:28:52.3000:28:57.25+00:11:515:4610.4
156OBREMSKI Wojciech 177SŁUBICEM - Open122M 12200:00:0800:28:52.0000:29:00.00+00:11:545:4610.4
157HAUS Katarzyna 78BBL SZUBINSZUBINK - Open35K 3500:00:0800:29:08.4500:29:16.80+00:12:115:4910.3
158AUGUSTYNOWICZ Aurelia 7RCI BydgoszczBYDGOSZCZK - Open36K 3600:00:1500:29:04.2500:29:19.70+00:12:145:4810.3
159SZYMANOWSKA Katarzyna 231NOWE DĄNIEK - Open37K 3700:00:1300:29:12.3500:29:25.65+00:12:205:5010.3
160KOWALSKA Magdalena 106INOWROCŁAWK - Open38K 3800:00:0500:29:21.3000:29:27.20+00:12:215:5210.2
161MICHALIK Monika 153NOWE DĄBIEK - Open39K 3900:00:0900:29:17.9000:29:27.50+00:12:225:5110.2
162GACKA Joanna 48INOWROCŁAWK - Open40K 4000:00:0100:29:30.7500:29:32.40+00:12:275:5410.2
163GOTOWICZ Kacper 58KDP GOTOWICZBYDGOSZCZM - Open123M 12300:00:2100:29:12.0000:29:33.60+00:12:285:5010.3
164OSTROWSKA Justyna 182GULCZEWOK - Open41K 4100:00:0500:29:30.3500:29:35.60+00:12:305:5410.2
165KUŻAJ Sławomir 128PiłaPIŁAM - Open124M 12400:00:0600:29:31.6500:29:38.55+00:12:335:5410.2
166PIECZKA Maciej 186BYDGOSZCZM - Open125M 12500:00:1200:29:36.0000:29:48.65+00:12:435:5510.1
167CZYŻEWSKA Anna 39BYDGOSZCZK - Open42K 4200:00:0600:29:45.3500:29:52.25+00:12:465:5710.1
168MALUDZIŃSKA Aleksandra 145WOLWARKK - Open43K 4300:00:0700:29:45.2000:29:53.15+00:12:475:5710.1
169POLAWSKI Marcin 193BBL SZUBINSZUBINM - Open126M 12600:00:0700:29:49.7000:29:57.45+00:12:525:5810.1
170CELANOWICZ Lidia 29Dzikie KunyINOWROCŁAWK - Open44K 4400:00:1000:29:48.6500:29:59.35+00:12:545:5710.1
171NADRAJKOWSKA Joanna 160Dzikie KunyINOWROCŁAWK - Open45K 4500:00:1100:29:53.1500:30:04.35+00:12:595:5810
172KŁOSSOWSKA Katarzyna 100UKS Bailamos BydgoszczBYDGOSZCZK - Open46K 4600:08:4400:21:22.4000:30:07.25+00:13:014:1614
173SZULC Marta 227-ŁABISZYNK - Open47K 4700:00:0300:30:18.8500:30:22.65+00:13:176:039.9
174NIEMCZEWSKA Zofia 164Łabiszyn RunnersŁABISZYNK - Open48K 4800:00:0600:30:16.4500:30:23.15+00:13:176:039.9
175PIONTEK Elżbieta 190BYDGOSZCZK - Open49K 4900:00:1500:30:14.8500:30:30.55+00:13:256:039.9
176PODSIEDLIK Zuzanna 1921BlogŻOŁĘDOWOK - Open50K 5000:00:1300:30:23.1500:30:36.30+00:13:316:049.9
177SIKORA Piotr 213JEŻEWOM - Open127M 12700:00:0900:30:39.0500:30:48.20+00:13:426:079.8
178PAWSKI Przemysław 185BYDGOSZCZM - Open128M 12800:00:1600:30:41.0000:30:57.50+00:13:526:089.8
179NITKA Kamil 169ŻNINM - Open129M 12900:00:1000:30:49.7500:31:00.45+00:13:556:109.7
180CHOLEWCZYŃSKI Damian 31NOWE DĄBIEM - Open130M 13000:00:0000:31:01.0000:31:01.00+00:13:556:129.7
181WOJCIECHOWSKI Krzysztof 250BYDGOSZCZM - Open131M 13100:00:1100:30:50.5500:31:01.95+00:13:566:109.7
182KORZONEK Emilia 103JANOWIEC WIELKOPOLSKIK - Open51K 5100:00:1100:30:57.9000:31:08.90+00:14:036:119.7
183GUMIENNY Maciej 73BYDGOSZCZM - Open132M 13200:00:1500:31:01.6500:31:17.55+00:14:126:129.7
184ZDROJEWSKA Marta 257ŁABISZYNK - Open52K 5200:00:1300:31:09.8000:31:22.95+00:14:176:139.6
185SMOLIŃSKI Piotr 219BBL SzubinSZUBINM - Open133M 13300:00:0700:32:01.4500:32:09.10+00:15:036:249.4
186BYCZKOWSKI Miłosz 27IndywidualnieMUROWANIECM - Open134M 13400:00:1000:32:03.7500:32:13.80+00:15:086:249.4
187KNIOŁA Lucyna 268NAKŁO NAD NOTECIĄK - Open53K 5300:00:0900:32:09.0500:32:19.00+00:15:136:269.3
188BYCZKOWSKI Zenon 26IndywidualnieMUROWANIECM - Open135M 13500:00:1000:32:10.0000:32:20.90+00:15:156:269.3
189ASTUKIEWICZ Julia 6BYDGOSZCZK - Open54K 5400:00:1500:32:11.4000:32:26.70+00:15:216:269.3
190KRAWCZUK Joanna 110WIERZCHOWO DWORZECK - Open55K 5500:00:1700:32:15.8000:32:32.90+00:15:276:279.3
191KOSZOWSKA Ania 1041 BLogBYDGOSZCZK - Open56K 5600:00:1300:33:08.8500:33:21.85+00:16:166:379.1
192NOWAKOWSKA Sylwia 173BYDGOSZCZK - Open57K 5700:00:1600:33:14.3500:33:30.60+00:16:256:389
193BRĄGIEL Anna 19Vege RunnersBYDGOSZCZK - Open58K 5800:00:1900:33:15.4000:33:34.85+00:16:296:399
194GRABSKA-ZIELIŃSKA Sylwia 65BYDGOSZCZK - Open59K 5900:00:1000:33:33.6500:33:44.35+00:16:396:428.9
195BUDZYŃSKA-GÓRKA Monika 23BYDGOSZCZK - Open60K 6000:00:1800:33:38.2000:33:56.40+00:16:516:438.9
196SAŁACIŃSKI Piotr 209KONINM - Open136M 13600:00:0900:33:48.5500:33:58.00+00:16:526:458.9
197DRAPIŃSKA Anna 43DRAPEKBYDGOSZCZK - Open61K 6100:00:1700:34:00.6000:34:18.30+00:17:136:488.8
198KIEŁPIŃSKI Krzysztof 98MARTEX MEBLEŁABISZYNM - Open137M 13700:00:1700:34:09.2000:34:26.30+00:17:216:498.8
199ASTUKIEWICZ Agnieszka 5BYDGOSZCZK - Open62K 6200:00:1500:34:20.8500:34:36.10+00:17:306:528.7
200GOTOWICZ Mariusz 57KDP GOTOWICZBYDGOSZCZM - Open138M 13800:00:2000:34:43.5000:35:04.35+00:17:596:568.6
201MIELCAREK Małgosia 156KDP GOTOWICZBYDGOSZCZK - Open63K 6300:00:1900:34:44.9500:35:04.80+00:17:596:578.6
202ROGALSKA Marcelina 203BYDGOSZCZK - Open64K 6400:00:1600:35:30.3500:35:47.15+00:18:417:068.4
203KUŁAKOWSKI Robert 125Kibice Pomorka Team #BIEGACZETORUŃM - Open139M 13900:00:1800:35:40.3500:35:58.85+00:18:537:088.4
204MINISZEWSKA Irena 158BYDGOSZCZK - Open65K 6500:00:1500:36:04.6500:36:19.90+00:19:147:128.3
205GRACZYK Wioletta 66ŁABISZYNK - Open66K 6600:00:1300:36:27.0500:36:40.85+00:19:357:178.2
206ŁOŻYKOWSKA Justyna 137INOWROCŁAWK - Open67K 6700:00:1400:36:51.1500:37:05.85+00:20:007:228.1
207GÓRNIEWICZ Angelika 59INOWROCŁAWK - Open68K 6800:00:1400:36:53.4000:37:07.75+00:20:027:228.1
208MAJKOWSKA-LUBIŃSKA Judyta 144CS Group Runners TeamBYDGOSZCZK - Open69K 6900:00:0800:37:42.3500:37:50.95+00:20:457:328
209GIERACH Marcin 51G-TEAMNIEMCZM - Open140M 14000:00:1900:37:59.2500:38:18.50+00:21:137:357.9
210BIZOŃ Natalia 14ŁABISZYNK - Open70K 7000:00:1700:39:07.1000:39:24.50+00:22:197:497.7
211KOPCZYŃSKA Monika 102ŁABISZYNK - Open72K 7200:00:1700:39:07.8000:39:24.80+00:22:197:497.7
211SZEWCZYKOWSKA Karolina 225ŁABISZYNK - Open71K 7100:00:1700:39:07.4000:39:24.80+00:22:197:497.7
213SAMUL Ewa 210BYDGOSZCZK - Open73K 7300:00:1100:42:44.2500:42:56.15+00:25:508:337
214LINOWSKA Karolina 133Bailamos :)BYDGOSZCZK - Open74K 7400:08:46   
Znaleziono 214 wynik(ów)