LEGNICA - FINAŁ PUCHARU EUROPY NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator/ Organizer:
PFNW
Data/ Date:
2017-09-30
Miejsce/ Place:
Legnica
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
92
Wystartowało/ Started:
89
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
89
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70-79 | M70-79 | K80+ | M80+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkŻół. kartkiCzer. kartki2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1NIECHWIEJCZYK Piotr 46OPEL ACTIVE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM40-49100:14:5200:30:0700:45:2701:00:50.70 6:059.9
2MICHALSKI Andrzej 40WESOŁY BORSUK TEAMSANOKM50-59100:15:0600:30:3800:46:3701:02:16.00+00:01:256:139.6
3OLUWAGBEMI Melvin 80PARISPANTINM20-291100:16:1700:32:3100:48:2801:03:52.50+00:03:016:239.4
4NAKONIECZNY Grzegorz 45EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM40-49200:15:3700:31:3100:47:3801:03:53.90+00:03:036:239.4
5WOJTASIŃSKI Daniel 64VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-39100:15:3500:31:4600:48:1001:04:48.00+00:03:576:289.3
6REMBARZ Łukasz 53KS IDMARKROSINKOM40-49300:15:4800:32:0300:48:3201:04:53.00+00:04:026:299.2
7PUSZKIEL Leszek 93GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-69100:15:5500:32:1600:49:0001:05:38.55+00:04:476:339.1
8HAŁAS Marcin 19CZECHOWICE-DZIEDZICEM30-39200:16:0000:32:2500:49:0601:06:00.75+00:05:106:369.1
9BASSO Daniela 3NORDIC WALKING COMOCOMOK50-59100:16:1500:32:4900:49:4301:06:38.60+00:05:476:399
10KUBISZYN Małgorzata 33LUBACZÓWK30-39100:16:2600:33:2300:50:2301:07:11.55+00:06:206:438.9
11PASIKOWSKA Mariola 49POSITIVE ENERGYŻARKIK30-39200:16:2600:33:2300:50:2401:07:40.20+00:06:496:468.9
12GRZYBAŁA Piotr 18ODRZYKOŃM40-494100:16:2200:33:3400:50:3201:07:50.80+00:07:006:478.8
13GŁOWA Michał 13UNIA MIASTCIESZYNM16-19100:16:2000:33:0600:50:2701:07:55.75+00:07:056:478.8
14JACHIMOWICZ Renata 22LUKI TEAM SIEDLCEWIERZBNOK50-59200:16:3200:33:2200:50:4501:08:14.90+00:07:246:498.8
15GRAML Günther 16NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGM50-59200:16:4600:34:0700:51:2501:08:39.85+00:07:496:528.7
16WITCZUK Łukasz 91LUKI TEAM SIEDLCESIEDLCEM30-39300:16:4300:33:5900:51:2001:08:54.65+00:08:036:538.7
17MORAWSKI Bartosz 42KS IDMARROGALINEKM30-39400:16:5500:34:2100:51:5001:09:22.80+00:08:326:568.6
18LANGMANN Hubert 77NORDIC WALKING TEAM BAYERNBAYERNM60-692400:16:5200:34:1700:51:5601:09:25.60+00:08:346:568.6
19SCHNEIDER Helmut 73NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGM70-79100:17:1100:34:3600:51:5501:09:33.55+00:08:426:578.6
20KLIMSIAK Sebastian 28UDANINM30-39500:17:1400:34:2300:51:5301:09:34.35+00:08:436:578.6
21ADAMSKI Robert 1WAŁBRZYCHM40-495100:17:1000:34:4200:52:1301:09:52.30+00:09:016:598.6
22KUBIAK Przemysław 32KS IDMARMOSINAM40-49600:16:4800:34:2700:52:1501:09:57.50+00:09:066:598.6
23SPYCHAŁA Marzena 94WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-49100:16:5500:34:2000:52:1501:10:14.95+00:09:247:018.5
24ZIELIŃSKI Paweł 90LUKI TEAM SIEDLCEWARSZAWAM30-396100:16:4700:34:0800:51:4901:10:22.45+00:09:317:028.5
25JERNEJ Anna Maria 69BLEIBURGER WALKER TEAM AUSTRIABLEIBURGK50-593400:16:3000:34:2000:52:2401:10:30.65+00:09:397:038.5
26BOCZAR Beata 5GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-59400:17:1200:34:3200:52:4201:10:35.60+00:09:447:038.5
27TRATTNIG Claudia 67BLEIBURGER WALKER TEAM AUSTRIABLEIBURGK40-492100:16:5200:34:3600:52:5001:10:50.40+00:09:597:058.5
28PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 50PRUSZYŃSKI NORDIC WALKINGSZCZODRKOWICEK40-49300:17:1200:35:0200:53:1501:11:33.45+00:10:427:098.4
29IDKOWIAK Magdalena 20KS IDMARKROSINKOK30-39300:17:2100:35:3100:53:5101:12:15.75+00:11:257:138.3
30ŁUKASZEWICZ Joanna 79GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK40-49400:17:2100:35:1900:53:5201:12:23.85+00:11:337:148.3
31ROGOS Henryk 54LUBIĄŻM70-79200:17:5500:36:0400:54:2901:12:40.95+00:11:507:168.3
32BADECKI Ryszard 89NIEZRZESZONYNIESZCZYCEM50-59300:17:5500:36:2900:54:4601:12:55.10+00:12:047:178.2
33WILDAUER Ingo 85TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIM50-59400:18:0800:36:4500:55:1301:13:22.45+00:12:317:208.2
34NIEDL Margot 76BAYERNK40-49500:17:4300:36:1200:54:5001:13:32.60+00:12:417:218.2
35ORTNER Günter 81GÜNTER`S POWER WALKERBÄRNBACHM50-59500:17:4800:36:0800:54:4501:13:32.90+00:12:427:218.2
36BERGER Agnieszka 4GUBIŃSKA GRUPA NORDICK WALKINGGUBINK30-39400:17:3200:35:5000:54:4401:13:34.00+00:12:437:218.2
37WIEŃSKO Ryszard 62NIEZRZESZONYPUŁAWYM60-69300:18:1900:36:4400:55:1101:13:36.45+00:12:457:218.2
38DĄBROWA Wojciech 10CHODŻ Z NAMIGOSŁAWICEM50-59600:18:0000:36:4200:55:2501:13:51.75+00:13:017:238.1
39CZYCZ Emilia 9GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK60-69100:18:0000:36:2200:55:0001:13:57.80+00:13:077:238.1
40SCHULZ Sigrid 74NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGK50-595100:17:5700:36:4200:55:5201:14:06.15+00:13:157:248.1
41KWIATKOWSKA Stanisława 35CHODZ Z NAMIGOSŁAWICEK50-59600:18:2000:37:0600:55:4301:14:07.60+00:13:167:248.1
42TIPPMANN Ronny 72NW TEAM CITY FIT & SPORT FERSTLRODINGM40-497100:17:5200:36:1900:55:1501:14:18.05+00:13:277:258.1
43ŚLUSARCZYK Andrzej 87WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-69400:18:1300:37:0100:55:4301:14:30.50+00:13:397:278.1
44FASOLA Rafaella 75COMO NORDIC WALKINGCOMOK40-496100:18:1500:36:5800:55:5801:14:56.20+00:14:057:298
45SOBAŃSKA Grażyna 57DRUŻBICEK60-692100:18:2500:37:1200:56:0901:15:01.80+00:14:117:308
46LIGĘZA Janusz 37TYCHYM50-597100:18:1300:36:5500:55:5901:15:03.20+00:14:127:308
47JARZYŃSKA Małgorzata 24HIFI ARTESOBÓTKAK50-59700:18:1000:36:4700:56:0301:15:34.05+00:14:437:337.9
48JACHIMOWICZ Mirosław 23LUKI TEAM SIEDLCEWIERZBNOM50-59800:17:5900:36:5200:55:5501:15:36.20+00:14:457:337.9
49KOBIELA Daria 29KING&QUEENBOROWIECK20-29100:18:4200:37:4600:56:2901:16:01.80+00:15:117:367.9
50ILOWSKA-REMBARZ Karolina 21KS IDMARKROSINKOK30-39500:18:3400:37:4600:57:0501:16:04.60+00:15:137:367.9
51TOMASIK Marta 60JERZMANOWAK30-396200:18:1500:37:2300:56:3401:16:10.30+00:15:197:377.9
52MAKOCKA Halina 39EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK60-693100:18:0800:37:0500:56:3401:16:26.50+00:15:357:387.8
53GOLUS Urszula 14EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK60-69400:18:4000:38:1700:57:5401:17:39.05+00:16:487:457.7
54LEBIT-MIKINIK Małgorzata 36KS BIKE TEAM JERZMANOWAJERZMANOWAK40-49700:18:5000:38:2000:58:0301:17:39.40+00:16:487:457.7
55URBAN Joanna 61AMATOROŁAWAK40-498200:18:4300:39:0000:58:2901:17:49.80+00:16:597:477.7
56SKAWIŃSKA Ewa 56RIGHTWAYWILKSZYNK40-49900:19:0600:39:0500:58:4401:18:03.75+00:17:137:487.7
57PIKSA Kazimierz 86NORDIC WALKING KRUSZYNABRZEGM60-69500:18:4400:38:0200:58:0201:18:12.55+00:17:217:497.7
58KWAPIS Mariusz 34KS METRACO POLKOWICERUJA/LEGNICAM20-29200:17:5500:37:2200:57:3901:18:42.05+00:17:517:527.6
59DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 11KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEKAMIENIEC WROCŁAWSKIK50-598100:19:2000:39:3900:59:3901:18:59.55+00:18:087:547.6
60MOLENDA Magdalena 41KS IDMARMOSINAK30-39700:19:1000:39:0800:59:0901:19:05.70+00:18:157:547.6
61MOŻDŻEŃ Barbara 44NIEZRZESZONAGNIEZNOK50-59900:18:5300:38:5600:59:0201:19:07.25+00:18:167:547.6
62ORCZYK Robert 48GUBIŃSKA GRUPA NORDICK WALKINGGUBINM40-49800:19:2500:39:1300:59:2101:19:28.45+00:18:377:567.6
63TRATTNIG Manfred 68BLEIBURGER WALKER TEAM AUSTRIABLEIBURGM40-49900:19:2000:39:3800:59:3801:19:49.95+00:18:597:597.5
64KIDAWA Danuta 27SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-491000:19:2600:39:2200:59:3201:19:50.00+00:18:597:597.5
65AGARWAL Ritu 2KAMIENIEC WROCŁAWSKIK40-4911100:19:3700:39:3200:59:4701:20:05.30+00:19:148:007.5
66ZACZYNSKA Janina 66KS METRACO POLKOWICELUBINK70-791100:19:0700:38:5500:59:0701:20:17.10+00:19:268:017.5
67THOMALLA Bogdan 59SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM70-79300:19:1000:39:1500:59:4601:21:02.20+00:20:118:067.4
68RAUCH Sonja 70BLEIBURGER WALKER TEAM AUSTRIABLEIBURGK50-591000:20:1200:40:4101:01:0601:21:39.60+00:20:488:107.3
69RACZYŃSKA Aleksandra 82NW STADION ŚLĄSKICHORZÓWK70-79200:19:5500:40:4401:01:1201:21:51.25+00:21:008:117.3
70PLANKO Oton 51KLUB NORDIJSKE HOJE CELJECELJEM60-69600:19:3800:39:5201:00:4901:21:55.30+00:21:048:117.3
71NOWAK Beata 47SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-491200:20:0000:40:3701:01:2501:22:01.70+00:21:118:127.3
72MOSTOWSKA-NOWAK Elżbieta 43STOWARZYSZENIE AZYMUTŻAKOWOK50-591100:20:4200:41:2201:01:3901:22:10.95+00:21:208:137.3
73EBERT Christoph 83SZ VELDEN THE WALKIESM20-29300:18:5400:38:5801:00:3101:22:24.70+00:21:348:147.3
74SARZYŃSKA Iwona 88JAWORK50-591200:20:0700:40:4001:01:3901:22:55.05+00:22:048:177.2
75KRÓL Władysław 31STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM60-69700:20:3100:41:1201:02:2301:23:29.50+00:22:388:217.2
76KRZYŚCIN Rafał 6SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-491000:20:4700:41:4101:03:0201:24:38.65+00:23:478:277.1
77GRYCZAN Halina 17GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKINGGUBINK60-69500:20:3500:41:4301:03:3001:25:33.95+00:24:438:337
78GOLUS Lech 15EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM60-69800:20:3900:42:1301:03:4701:25:45.95+00:24:558:347
79STEFANIAK Bożena 58BIAŁYSTOKK50-591300:21:0400:42:4101:04:4501:27:05.35+00:26:148:426.9
80BREXLER Jasmin 78NORDIC WALKING TEAM BAYERNBAYERNK20-29200:21:0200:43:4601:05:4601:27:54.10+00:27:038:476.8
81KRAMER Leszek 30OLEŚNICKA STREFA NORDIC WALKINGOLEŚNICAM80+100:22:2600:45:2801:07:2401:29:01.45+00:28:108:546.7
82JÓŹWIAK Łukasz 25WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-491100:20:3800:43:0101:06:1001:29:03.20+00:28:128:546.7
83LIS Zbigniew 38LEGNICAM80+200:22:2800:45:3001:07:2601:29:07.50+00:28:168:546.7
84DZIĘCIOŁ Ryszard 12AKTYWNY BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM70-794200:21:1000:44:3901:07:5101:29:32.60+00:28:418:576.7
85JÓŹWIAK Dominik 26WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM20-29400:21:4600:44:0901:07:1801:30:14.55+00:29:239:016.6
86CHRAPEK Urszula 7KS RUDZICARUDZICAK20-29300:21:4300:44:5901:07:1901:30:31.70+00:29:419:036.6
87WIKIERSKA Alicja 63GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKINGGUBINK60-69600:22:2900:45:2801:08:4001:31:30.05+00:30:399:096.6
88HASLEBNER Julia 84SZ VELDEN THE WALKIESK20-29400:22:5700:45:5001:09:1401:33:51.50+00:33:009:236.4
89FRAGER Barbara 71BLEIBURGER WALKER TEAM AUSTRIABLEIBURGK50-591400:23:3600:47:2101:11:2101:35:37.40+00:34:469:336.3
Znaleziono 89 wynik(ów)