ŁEMKO MARATON 48
Łemkowyna Ultra-Trail 2021
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2021-05-15
Miejsce : Komańcza
Dystans : 48 km
Zgłoszonych : 371
Wystartowało : 279
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 276
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 18.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuPuławy Górne
18.7km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
47.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZKARADEK Mariusz 2437Visegrad Maraton RytroNOWY SACZOpen M1M 12021-05-15 07:00:0700:02:0004:11:42.35 5:1411,5
2MORMUL Przemek 2288DSVKRAKÓWOpen M2M 22021-05-15 07:00:0801:34:3604:14:01.65+00:02:195:1911,3
3HADRYS Tomasz 2134TmteamWROCŁAWOpen M3M 32021-05-15 07:09:1101:43:5504:29:38.30+00:17:555:3910,6
4CZYRNIA Martin 2066Mafia Team LubliniecDOBRODZIEŃOpen M4M 42021-05-15 07:00:3801:39:1204:33:47.60+00:22:055:4410,5
5KAMIŃSKI Piotr 2170Łódź Kocha Sport/Run Your TrailINOWROCŁAWOpen M5M 52021-05-15 07:01:0701:39:2304:34:08.15+00:22:255:4410,4
6WYSOKIŃSKI Konrad 2664Mesmerik RunnersPIASECZNOOpen M6M 62021-05-15 07:00:0801:35:2404:36:03.95+00:24:215:4710,4
7ZAWADZKI Wit 2666MATNER RUNNING TEAMBIESTRZYKÓWOpen M7M 72021-05-15 07:44:2701:35:1404:37:39.00+00:25:565:4910,3
8ARAK Tomasz 2546TriWawa / Mesmerik RunnersPIASECZNOOpen M8M 82021-05-15 07:00:3701:34:4004:38:28.30+00:26:455:5010,3
9PISKADŁO Jacek 2618Nowy Styl Group Running TeamŻYZNÓWOpen M9M 92021-05-15 07:04:4101:43:3804:40:31.00+00:28:485:5210,2
10ZBORUCKI Jan 2667Latający CyrkKRAKÓWOpen M10M 102021-05-15 07:02:3601:50:5904:44:21.25+00:32:385:5710,1
11DYŚ Paweł 2557Stay InsaneLUBLINOpen M11M 112021-05-15 07:00:1001:40:3804:45:26.00+00:33:435:5910,0
12DUDEK Wojciech 2555WADOWICE GORNEOpen M12M 122021-05-15 07:29:0701:41:4804:46:13.10+00:34:306:0010,0
13ŠTRAUB Daniel 2416STRUŽNICEOpen M13M 132021-05-15 07:01:0601:38:1804:48:13.95+00:36:316:029,9
14ORCZYKOWSKI Bogdan 2613NAWOJOWAOpen M14M 142021-05-15 07:07:0901:49:5704:48:37.80+00:36:556:039,9
15KACZMAREK Tomasz 2577WIELICZKAOpen M15M 152021-05-15 07:02:3601:44:2404:52:02.85+00:40:206:079,8
16LESIAK Tomasz 2237ŁÓDŹOpen M16M 162021-05-15 07:03:3701:45:4704:53:55.65+00:42:136:099,7
17DĄBROWSKI Michał 2072CinclusŚWIĘTOCHŁOWICEOpen M17M 172021-05-15 07:03:3701:45:2204:54:04.65+00:42:226:099,7
18KRAUSE Kuba 2525Natural Born RunnersPOZNAŃOpen M18M 182021-05-15 07:01:3701:47:0304:57:30.45+00:45:486:149,6
19CZARNOTA Piotr 2063WARSZAWAOpen M19M 192021-05-15 07:23:3701:48:2604:57:34.85+00:45:526:149,6
20ZIĘBA Tomasz 2668JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M20M 202021-05-15 07:24:3601:48:0204:58:12.30+00:46:296:159,6
21GWIZDEK Marcin 2132KASY-SHOP.PLWROCŁAWOpen M21M 212021-05-15 07:25:3801:47:2405:04:15.30+00:52:326:229,4
22GLAB Krzysztof 2564Vege KlobuckKŁOBUCKOpen M22M 222021-05-15 07:02:3701:48:0305:06:30.70+00:54:486:259,3
23DĄBROWSKI Marcin 2073obozybiegowe.plWARSZAWAOpen M23M 232021-05-15 07:10:0601:51:5205:08:18.85+00:56:366:279,3
24BORUSZEWSKA Beata 2040SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen K1K 12021-05-15 07:03:0701:52:0005:09:09.40+00:57:276:289,3
25KOZARSKI Krzysztof 2586RK LEGALWARSZAWAOpen M24M 242021-05-15 07:09:4201:52:5405:09:40.10+00:57:576:299,2
26STAROBRAT Arkadiusz 2640aleTEMPOWARSZAWAOpen M25M 252021-05-15 07:03:3801:52:1105:10:24.05+00:58:416:309,2
27MICHALSKI Damian 2275Alior Running TeamWARSZAWAOpen M26M 262021-05-15 07:23:0901:47:3905:12:25.00+01:00:426:329,2
28MAŚLANY Daniel 2603SANOKOpen M27M 272021-05-15 07:04:3601:52:1905:14:24.10+01:02:416:359,1
29LEŚNIAK Karolina 2238WROCŁAWOpen K2K 22021-05-15 07:34:0601:57:2005:14:33.35+01:02:516:359,1
30PĄPROWICZ Wojciech 2335WARSZAWAOpen M28M 282021-05-15 07:10:0901:53:5605:14:41.25+01:02:586:359,1
31FURTEK Iwona 2103Lacho TeamKRAKÓWOpen K3K 32021-05-15 07:03:0801:59:5405:16:54.35+01:05:126:389,0
32WALERCZYK Bartosz 2471DOBRZYKOWICEOpen M29M 292021-05-15 07:33:3701:59:3305:18:16.75+01:06:346:409,0
33MRÓWKA Michał 2607ŁÓDŹOpen M30M 302021-05-15 07:31:0802:01:2505:19:30.95+01:07:486:419,0
34ASŁANOWICZ Marcin 2008WARSZAWAOpen M31M 312021-05-15 07:03:0701:56:5905:20:49.45+01:09:076:438,9
35KUFFEL Piotr 2223Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAOpen M32M 322021-05-15 07:35:0701:55:4105:21:42.05+01:09:596:448,9
36SITEK Andrzej 2393WROCŁAWOpen M33M 332021-05-15 07:13:0601:53:1405:21:58.20+01:10:156:448,9
37GĘBORYS Patryk 2563KROSNOOpen M34M 342021-05-15 07:36:3701:50:4305:23:16.50+01:11:346:468,9
38KRENZEL Regina 2213RZESZÓWOpen K4K 42021-05-15 07:02:0602:01:5505:23:43.50+01:12:016:478,8
39JURKOWSKI Adrian 2575Łódź Kocha SportŁÓDŹOpen M35M 352021-05-15 07:40:5102:06:1005:25:14.65+01:13:326:498,8
40ANISZEWSKI Bartłomiej 2544RossmannŁÓDŹOpen M36M 362021-05-15 07:05:0601:58:5305:25:22.00+01:13:396:498,8
41FIEDOROWICZ Asia 2558OLSZTYNOpen K5K 52021-05-15 07:08:3601:58:4805:26:10.50+01:14:286:508,8
42DADEJ Grzegorz 2069KS Masters Jordan KrakówKRAKÓWOpen M37M 372021-05-15 07:07:0701:57:1705:26:36.30+01:14:536:508,8
43PIETRZAK Jacek 2617Waka/JawakaŁÓDŹOpen M38M 382021-05-15 07:04:3602:00:2905:29:31.25+01:17:486:548,7
44RECLIK Łukasz 2370Aktywna Pszczyna Runners TeamPSZCZYNAOpen M39M 392021-05-15 07:11:0802:02:2905:31:49.55+01:20:076:578,6
45HOŁÓWKA Sławomir 2138KRAKÓWOpen M40M 402021-05-15 07:04:0801:59:0605:33:03.35+01:21:216:588,6
46OCHREMIAK Michał 2313WARSZAWAOpen M41M 412021-05-15 07:11:3601:55:1005:33:38.80+01:21:566:598,6
47WYCZÓŁKOWSKI Grzegorz 2499Józef Cytrus TeamJÓZEGOSŁAWOpen M42M 422021-05-15 07:14:3602:01:1305:33:56.50+01:22:147:008,6
48STPICZYŃSKI Marcin 2414LUBLINOpen M43M 432021-05-15 07:06:0902:07:1105:34:11.70+01:22:297:008,6
49REGULSKI Cezary 2625RZESZÓWOpen M44M 442021-05-15 07:35:0602:06:2405:34:19.35+01:22:377:008,6
50ZIĘBA Witold 2514ROPCZYCEOpen M45M 452021-05-15 07:26:4002:05:1105:35:21.30+01:23:387:018,5
51ZAJĄC Mateusz 2504GLIWICEOpen M46M 462021-05-15 07:35:3702:01:2005:36:00.85+01:24:187:028,5
52BLADY Bogdan 2031KRAKÓWOpen M47M 472021-05-15 07:06:1302:06:0505:36:41.45+01:24:597:038,5
53JANDA Piotr 2145Gdańscy PomykaczeGDAŃSKOpen M48M 482021-05-15 07:23:0801:59:0105:36:43.85+01:25:017:038,5
54JEGER Piotr 2574Sklep Biegacza Running TeamOLSZTYNOpen M49M 492021-05-15 07:14:0802:04:5005:38:22.30+01:26:397:058,5
55MONCZYŃSKI Bartłomiej 2286Remmers Running Team / #OwocBiegaPOZNAŃOpen M50M 502021-05-15 07:10:0601:56:2805:38:40.90+01:26:587:058,5
56PANEK Damian 2326MUKS Podkarpacie JedliczeWARSZAWAOpen M51M 512021-05-15 07:05:3701:58:1305:38:54.05+01:27:117:068,4
57KULIK Karolina 2224SKWIERZYNAOpen K6K 62021-05-15 07:08:3702:00:0805:39:56.10+01:28:137:078,4
58MIRSKI Maciej 2280WARSZAWAOpen M52M 522021-05-15 07:07:3801:57:2705:40:33.30+01:28:507:088,4
59CZARNECKI Zbigniew 2553Stare Babice BiegająWARSZAWAOpen M53M 532021-05-15 07:07:0702:02:3505:40:55.80+01:29:137:088,4
60WIKTOROWICZ Tomasz 2660WARSZAWAOpen M54M 542021-05-15 07:02:3702:01:3105:42:51.00+01:31:087:118,3
61LACHOWICZ Jerzy 2595PCTSportDYSOpen M55M 552021-05-15 07:10:3601:58:0305:43:20.80+01:31:387:118,3
62PRELICH Tomasz 2358Dabex-BoltKRAKÓWOpen M56M 562021-05-15 07:37:0602:08:3505:44:05.25+01:32:227:128,3
63GNIADEK Gosia 2117Dabex - BoltKRAKÓWOpen K7K 72021-05-15 07:37:0502:08:3205:44:05.35+01:32:237:128,3
64KURASZKIEWICZ Robert 2228ROPCZYCEOpen M57M 572021-05-15 07:06:1501:57:4005:44:09.60+01:32:277:128,3
65SMOLIŃSKI Piotr 2637KULESZÓWKAOpen M58M 582021-05-15 07:07:0702:06:2305:44:36.10+01:32:537:138,3
66WAŁACH-BIŚTA Zuza 2654KATOWICEOpen K8K 82021-05-15 07:04:0602:03:2905:45:25.65+01:33:437:148,3
67RATKA Adriana 2624KACZORYOpen K9K 92021-05-15 07:38:4502:05:2605:45:55.60+01:34:137:158,3
68SOJDA Adam 2639Dzieci Ojca MarkaGLIWICEOpen M59M 592021-05-15 07:12:0702:03:0505:46:49.40+01:35:077:168,3
69KACZMAREK Tomasz 2166WARSZAWAOpen M60M 602021-05-15 07:17:0702:00:4305:48:06.60+01:36:247:178,2
70BODKOWSKI Paweł 2033KROSNOOpen M61M 612021-05-15 07:15:0702:06:4105:49:25.75+01:37:437:198,2
71STEFANOWICZ Adam 2410WM TriselfKRAKÓWOpen M62M 622021-05-15 07:39:2402:03:5905:49:33.90+01:37:517:198,2
72STRZESAK Patrycja 2419SZCZEPANOWICEOpen K10K 102021-05-15 07:09:1202:12:1705:50:25.25+01:38:427:208,2
73ŚCIBOR Adrian 2450PRZYSIETNICAOpen M63M 632021-05-15 07:07:0602:12:0305:50:51.70+01:39:097:218,2
74GORCZYŃSKI Wojciech 2123AIRBUSWARSZAWAOpen M64M 642021-05-15 07:09:1102:01:5905:51:00.50+01:39:187:218,2
75GĄTKIEWICZ Paweł 2114Eskadra KrakówKRAKÓWOpen M65M 652021-05-15 07:05:3702:04:3005:51:23.80+01:39:417:218,1
76GRABOWSKA Aleksandra 2129RZESZÓWOpen K11K 112021-05-15 07:16:0702:07:2005:51:44.70+01:40:027:228,1
77KOWALSKI Szymon 2585HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹOpen M66M 662021-05-15 07:23:0802:05:3005:53:29.90+01:41:477:248,1
78KUTERNOGA Michał 2593Rękaw rzeszowski klub sportów walkiRZESZÓWOpen M67M 672021-05-15 07:35:0602:06:2005:53:50.15+01:42:077:258,1
79KOSIELSKI Robert 2202ŁÓDŹOpen M68M 682021-05-15 07:11:3802:02:1805:54:01.85+01:42:197:258,1
80CZAPRAN Magdalena 2062PYSKOWICEOpen K12K 122021-05-15 07:12:0802:05:1405:54:19.65+01:42:377:258,1
81KORZENIOWSKA Anna 2583Galanci CiekaczeŁÓDŹOpen K13K 132021-05-15 07:24:0802:10:4205:54:26.20+01:42:437:258,1
82KOSTKA Małgorzata 2205Cube TeamKROŚCIENKO WYŻNEOpen K14K 142021-05-15 07:09:4002:04:0105:55:14.10+01:43:317:268,1
83NOWOSADZKI Wojciech 2312FFKROSNOOpen M69M 692021-05-15 07:21:0602:09:5805:55:25.35+01:43:437:278,1
84KOSTKA Andrzej 2204Cube TeamKROŚCIENKO WYŻNEOpen M70M 702021-05-15 07:08:0802:05:2605:56:46.25+01:45:037:288,0
85MARCINIAK Rafał 26018a.plGLIWICEOpen M71M 712021-05-15 07:14:0702:07:1705:57:09.70+01:45:277:298,0
86CZAJKA Roman 2061GLIWICEOpen M72M 722021-05-15 07:17:0802:02:5305:57:57.40+01:46:157:308,0
87GRABOWSKA Justyna 2127HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹOpen K15K 152021-05-15 07:18:3602:10:0505:58:00.80+01:46:187:308,0
88SZPAŁA Jakub 2441ŻAGAŃOpen M73M 732021-05-15 07:07:3702:06:0605:58:10.60+01:46:287:308,0
89RAGHAVJEE Yashin 2526Cape TownWILANOV¸ WARSZAWAOpen M74M 742021-05-15 07:29:0801:59:2705:58:13.90+01:46:317:308,0
90GONCERZEWICZ Anna 2566Stare Babice BiegająKWIRYNÓWOpen K16K 162021-05-15 07:11:0602:13:4105:58:37.95+01:46:557:318,0
91ZAPOROWSKI Marcin 2665WARSZAWAOpen M75M 752021-05-15 07:19:3802:09:4405:58:51.05+01:47:087:318,0
92WARMUŁA Piotr 2474FunTriPEŁCZYCEOpen M76M 762021-05-15 07:34:0702:06:1505:59:19.25+01:47:367:318,0
93HACZ Paweł 2133www.fizjo-top.plKROSNOOpen M77M 772021-05-15 07:04:0802:02:1305:59:45.50+01:48:037:328,0
94KAZUBOWSKA Aleksandra 2180parkrun Gorzów Wlkp.GORZÓŁW WIELKOPOLSKIOpen K17K 172021-05-15 07:17:0802:07:3406:01:01.05+01:49:187:347,9
95POPEK Dominika 2620WM TriselfKRAKÓWOpen K18K 182021-05-15 07:35:0702:06:4206:01:17.90+01:49:357:347,9
96TURNIAK Miłosz 2652GLIWICEOpen M78M 782021-05-15 07:12:0802:05:1706:01:19.20+01:49:367:347,9
97KALISZUK Szymon 2168KROŚCIENKO WYŻNEOpen M79M 792021-05-15 07:05:0701:51:5206:01:46.25+01:50:037:357,9
98WARZOCHA Paweł 2656NiechBiegaNIECHOBRZOpen M80M 802021-05-15 07:22:0602:07:5506:01:46.55+01:50:047:357,9
99NOWAK Dominik 2611ZIELONKIOpen M81M 812021-05-15 07:08:3802:06:2506:02:30.70+01:50:487:357,9
100MŁYNARCZYK Krzysztof 2284WARSZAWAOpen M82M 822021-05-15 07:07:3702:06:4706:02:54.20+01:51:117:367,9
101FURMANIUK Jaromir 2102Samotny Biały ŻagielPOZNAŃOpen M83M 832021-05-15 07:19:3602:10:3306:03:05.70+01:51:237:367,9
102DUDZIEC Mateusz 2084GDAŃSKOpen M84M 842021-05-15 07:23:0702:03:4706:03:37.45+01:51:557:377,9
103ZYGMUNT Paweł 2518LEŻAJSKOpen M85M 852021-05-15 07:08:0802:02:0606:03:48.45+01:52:067:377,9
104IDZIKOWSKI Piotr 2569POZNAŃOpen M86M 862021-05-15 07:15:4002:23:1706:04:30.25+01:52:477:387,9
105JANOWSKI Paweł 2149SOSNOWIECOpen M87M 872021-05-15 07:33:3802:15:1206:04:58.30+01:53:157:397,8
106PAŁUSZNA Anna 2325Harpagan SosnowiecCZELADŻOpen K19K 192021-05-15 07:33:3702:15:1906:04:58.65+01:53:167:397,8
107JANOWICZ Rafał 2571Miękki ŻelekWARSZAWAOpen M88M 882021-05-15 07:12:1002:13:1506:05:40.95+01:53:587:397,8
108JAWOREK Grzegorz 2573MiG TeamWARSZAWAOpen M89M 892021-05-15 07:11:0802:01:4606:05:45.80+01:54:037:407,8
109SŁABOŃ Mariusz 2398KIWK-a biegaWOLBROMOpen M90M 902021-05-15 07:04:3702:04:3306:06:33.05+01:54:507:417,8
110TARNAWSKI Marcin 2454SKAWICAOpen M91M 912021-05-15 07:15:3802:10:4906:06:36.25+01:54:537:417,8
111WIKLIŃSKI Jarosław 2659Czysta AmatorkaMARKIOpen M92M 922021-05-15 07:25:0802:08:2206:07:30.15+01:55:477:427,8
112ŚLĄSKI Bartosz 2644Dzik KomandoŁÓDŹOpen M93M 932021-05-15 07:31:3602:01:5906:08:51.80+01:57:097:437,8
113KACZMAREK Łukasz 2576Dzik KomandoCZARNOCINOpen M94M 942021-05-15 07:31:3502:00:0106:08:52.15+01:57:097:437,8
114JAKIMIEC Tadeusz 2570K.S.Husaria SzczecinekSZCZECINEKOpen M95M 952021-05-15 07:28:3701:57:1406:09:41.25+01:57:587:457,7
115SIEMIESZ Paweł 2632JASŁOOpen M96M 962021-05-15 07:11:0602:04:0506:09:45.30+01:58:027:457,7
116ROSIECKI Marcin 2373BYKÓWOpen M97M 972021-05-15 07:08:0602:02:5606:10:06.90+01:58:247:457,7
117PROKOPCZUK Łukasz 2622RADZYŃ PODLASKIOpen M98M 982021-05-15 07:10:3702:03:4006:10:18.40+01:58:367:457,7
118WITKOWSKI Robert 2483GFDAŃSKOpen M99M 992021-05-15 07:36:3602:13:3206:12:26.50+02:00:447:487,7
119MRYCZKO Roman 2292Aktywny DynówDYNÓWOpen M100M 1002021-05-15 07:13:0702:11:3006:13:26.80+02:01:447:497,7
120PIĄTOŃ Piotr 2616Niepołomice BiegająWIELICZKAOpen M101M 1012021-05-15 07:14:0802:15:4806:13:52.95+02:02:107:507,7
121BAŁCHAN Krzysztof 2013CPR RzeszówKRASNEOpen M102M 1022021-05-15 07:10:3601:56:2206:14:51.25+02:03:087:517,6
122PRĘGOWSKI Michał 2621Vege Runners / Stare Babice BiegająKLAUDYNOpen M103M 1032021-05-15 07:37:4602:18:2106:15:52.25+02:04:097:527,6
123KARGOL Marcin 2176Nbr team / smashing pąpkinsWARSZAWAOpen M104M 1042021-05-15 07:17:3902:13:5506:15:53.15+02:04:107:527,6
124LIPIŃSKI Damian 2596Radzymin Run TeamRADZYMINOpen M105M 1052021-05-15 07:19:0702:15:3406:15:53.45+02:04:117:527,6
125JELONEK Piotr 2158FUNTRIŻERNIKI WROCŁAWSKIEOpen M106M 1062021-05-15 07:34:3702:06:5706:16:25.90+02:04:437:537,6
126GRABCZAK Jarosław 2567Wieczorne Bieganie w OpoluOPOLEOpen M107M 1072021-05-15 07:16:3702:13:2606:16:31.65+02:04:497:537,6
127BODZIOCH Grzegorz 2035Gorlicka Grupa BegowaGORLICEOpen M108M 1082021-05-15 07:13:3502:06:5906:16:54.00+02:05:117:547,6
128PISKORSKI Krzysztof 2619WARSZAWAOpen M109M 1092021-05-15 07:13:3502:20:2806:17:36.90+02:05:547:547,6
129KACZMAREK Katarzyna 2167#AdamCzerwinskiTeamSUŁKÓWOpen K20K 202021-05-15 07:14:3702:17:0306:17:52.20+02:06:097:557,6
130KRUKAR Michał 2215Finisz RymanówIWONICZ ZDRÓJOpen M110M 1102021-05-15 07:08:3702:11:2006:18:53.80+02:07:117:567,6
131CEGIEŁKO Paweł 2050LUBLINOpen M111M 1112021-05-15 07:06:1002:12:2106:18:59.20+02:07:167:567,6
132TYLIBA Ireneusz 2467Jura TEAMPRZEGINIAOpen M112M 1122021-05-15 07:15:0802:06:1006:19:03.65+02:07:217:567,6
133GANCZEWSKI Paweł 2110KS StaszewscyGRANICAOpen M113M 1132021-05-15 07:15:0902:05:4006:19:29.90+02:07:477:577,5
134WÓŁKIEWICZ Paweł 2495KS StaszewscyPRUSZKOWOpen M114M 1142021-05-15 07:15:0702:04:4106:19:32.05+02:07:497:577,5
135ZBOROWSKI Kazimierz 2510Vege RunnersKRYNICA-ZDRÓJOpen M115M 1152021-05-15 07:10:3802:16:5906:20:13.15+02:08:307:587,5
136CHMIELEWSKI Grzegorz Chmielewski 2052FunTriSUCHY DWÓROpen M116M 1162021-05-15 07:34:0502:00:5206:20:38.00+02:08:557:587,5
137TOL Kamil Tol 2459Mafia Team LubliniecTANINA¸ LISOWOpen M117M 1172021-05-15 07:36:0702:16:3406:20:49.00+02:09:067:597,5
138WIĄCKIEWICZ Piotr 2658Dzik KomandoŁÓDŹOpen M118M 1182021-05-15 07:09:1201:59:2206:22:58.45+02:11:168:017,5
139ŚLEMP Tomasz 2645KROSNOOpen M119M 1192021-05-15 07:36:3702:09:3006:23:09.35+02:11:278:017,5
140CHODZIŃSKI Piotr 2551RZESZÓWOpen M120M 1202021-05-15 07:21:3802:18:0906:23:18.80+02:11:368:027,5
141SOŁTYSIAK Marta 2407ŁÓDŹOpen K21K 212021-05-15 07:06:2002:09:3606:23:47.20+02:12:048:027,5
142BORYCKI Artur 2041TGRDABROWA TARNOWSKAOpen M121M 1212021-05-15 07:03:3702:05:5006:24:27.40+02:12:458:037,4
143DZIEWONSKI Konrad 2090KRAKÓWOpen M122M 1222021-05-15 07:13:3902:12:2406:25:47.10+02:14:048:057,4
144ŻMUDZIŃSKI Krzysztof 2669POZNAŃOpen M123M 1232021-05-15 07:15:4002:23:1506:27:46.45+02:16:048:077,4
145LATOS Sławomir 2235WROCŁAWOpen M124M 1242021-05-15 07:04:0702:19:5306:27:56.50+02:16:148:077,4
146TOKARSKI Piotr 2647PRUSZKÓWOpen M125M 1252021-05-15 07:37:0602:09:5306:28:53.15+02:17:108:097,4
147BAKALARSKI Paweł 2011TARNÓWOpen M126M 1262021-05-15 07:11:3602:10:0606:30:26.40+02:18:448:117,3
148WRÓBLEWSKI Jacek 2497JÓZEFÓWOpen M127M 1272021-05-15 07:41:1202:08:5006:30:57.05+02:19:148:117,3
149BURCHARD Beata 2046PIASECZNOOpen K22K 222021-05-15 07:25:3702:22:0406:31:56.80+02:20:148:127,3
150SIEDLECKI Cezary 2388GDAŃSKOpen M128M 1282021-05-15 07:24:3702:15:5906:33:22.95+02:21:408:147,3
151RZEPNIEWSKA Joanna 2630Markowi BiegaczeMARKIOpen K23K 232021-05-15 07:20:0602:22:1406:33:26.15+02:21:438:147,3
152MOSZ Tomasz 2606W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAOpen M129M 1292021-05-15 07:25:3702:23:2006:34:03.70+02:22:218:157,3
153PAKULSKA-TOMZA Dorota 2323SUCHY LASOpen K24K 242021-05-15 07:13:3802:25:2206:34:28.40+02:22:468:167,3
154PARFIENIUK Michał 2528Białystok Biega TeamWASILKÓWOpen M130M 1302021-05-15 07:40:0202:22:4906:35:10.30+02:23:278:177,2
155KUCZYŃSKI Grzegorz 2527Białystok Biega TeamBIAŁYSTOKOpen M131M 1312021-05-15 07:40:0202:22:5106:35:10.70+02:23:288:177,2
156CHYLIŃSKI Łukasz 2054GRUDZIĄDZOpen M132M 1322021-05-15 07:19:3602:14:5306:35:23.05+02:23:408:177,2
157MARCHLEWICZ Przemysław 2600SOPOTOpen M133M 1332021-05-15 07:33:0602:14:5006:36:44.85+02:25:028:197,2
158KACZMAREK Adam 2165Maximus CNCJÓZEFOSŁAWOpen M134M 1342021-05-15 07:17:0602:14:2306:36:51.45+02:25:098:197,2
159STRYCZNIEWICZ Krzysztof 2418555WROCŁAWOpen M135M 1352021-05-15 07:34:3802:16:3006:37:00.80+02:25:188:197,2
160ŻYLIŃSKA Agnieszka 2523555DĄBRÓWKAOpen K25K 252021-05-15 07:34:3702:16:3406:37:01.85+02:25:198:197,2
161TOMASZEWSKA Ewa 2649OPOLEOpen K26K 262021-05-15 07:16:3702:24:3606:37:11.95+02:25:298:197,2
162SUŁEK Tomek 2423WARSZAWAOpen M136M 1362021-05-15 07:18:3702:12:0006:37:20.40+02:25:388:197,2
163TOMALA Marek 2648Dzieci Ojca MarkaTARNOWSKIE GORYOpen M137M 1372021-05-15 07:21:3702:18:2306:37:23.25+02:25:408:197,2
164NAZIM Adam 2300runonlineKRAKÓWOpen M138M 1382021-05-15 07:06:1202:07:4506:38:02.75+02:26:208:207,2
165NOWAKOWSKI Wiesław 2612-PRZEMYŚLOpen M139M 1392021-05-15 07:07:1002:16:4106:39:35.40+02:27:538:227,2
166DYCZKOWSKI Andrzej 2556KS Husaria SzczecinekSYPNIEWOOpen M140M 1402021-05-15 07:28:4002:13:3406:40:14.80+02:28:328:237,2
167MIGDAŁ Marcin 2277MM_BBBIELSKO-BIAŁAOpen M141M 1412021-05-15 07:16:3802:16:3906:40:43.15+02:29:008:247,1
168MUSIOLIK Mariusz 2608GORZYCEOpen M142M 1422021-05-15 07:32:3702:11:4006:41:09.50+02:29:278:247,1
169BIAŁECKI Aleksander 2549BiegaMYsłowiceMYSŁOWICEOpen M143M 1432021-05-15 07:35:3702:22:3106:41:44.20+02:30:018:257,1
170SZREK Łukasz 2642WROCŁAWOpen M144M 1442021-05-15 07:22:3802:15:5406:41:52.95+02:30:108:257,1
171MAMCARCZYK Tomasz 2598EkobiegiWARSZAWAOpen M145M 1452021-05-15 07:22:3602:16:0006:41:53.95+02:30:118:257,1
172ZAKRZEWSKI Piotr 2505RZESZÓWOpen M146M 1462021-05-15 07:31:3702:20:5706:42:29.35+02:30:478:267,1
173HRABEC KOTULKOVA Sona 2141Columbia Montrail/Running2.czPRAHAOpen K27K 272021-05-15 07:28:0802:25:0206:43:01.70+02:31:198:267,1
174KREMPA Sławomir 2587Lemiesz TeamJÓZEFÓWOpen M147M 1472021-05-15 07:32:3702:25:1106:43:32.60+02:31:508:277,1
175FIRA-KREMPA Edyta 2560JÓZEFÓWOpen K28K 282021-05-15 07:32:3602:25:1506:43:33.50+02:31:518:277,1
176FILIP-PASEK Kasia 2093WARSZAWAOpen K29K 292021-05-15 07:27:1802:22:5406:43:51.20+02:32:088:277,1
177SMORAWIŃSKI Marcin 2638SquashteamKONINOpen M148M 1482021-05-15 07:28:0702:17:0106:44:33.20+02:32:508:287,1
178KRZESIŃSKA Renata 2219WARSZAWAOpen K30K 302021-05-15 07:18:0802:26:4606:44:40.25+02:32:578:297,1
179SZYMANIK Paweł 2447WARSZAWAOpen M149M 1492021-05-15 07:18:0702:26:3706:44:40.85+02:32:588:297,1
180JARZYNA Jan 2154Polskie KwasyKRAKÓWOpen M150M 1502021-05-15 07:24:0602:27:2606:44:44.65+02:33:028:297,1
181MARJAŃSKI Tomasz 2258KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAOpen M151M 1512021-05-15 07:24:3702:26:4206:45:04.10+02:33:218:297,1
182POCIĘGIEL Michał 2351Skawina BiegaRADZISZÓWOpen M152M 1522021-05-15 07:14:0702:22:1206:45:06.60+02:33:248:297,1
183ZIELENKIEWICZ Marcin 2511WROCŁAWOpen M153M 1532021-05-15 07:34:0702:14:2706:45:09.10+02:33:268:297,1
184TOMASZEWSKI Michał 2651OPOLEOpen M154M 1542021-05-15 07:08:0702:32:5506:45:43.10+02:34:008:307,1
185OSTASZEWSKI Mariusz 2614GDAŃSKOpen M155M 1552021-05-15 07:22:3602:19:0006:46:06.70+02:34:248:307,0
186RABSZTYN Andrzej 2363WROCLAWOpen M156M 1562021-05-15 07:22:0802:19:0006:46:24.60+02:34:428:317,0
187RUDNIK Sławomir 2628Nadaktywni Białystok - Podlasie 4x4BIAŁYSTOKOpen M157M 1572021-05-15 07:15:4002:14:4606:49:06.45+02:37:248:347,0
188DEMKO Anna 2074żółtyczerwonypandaMAŁA NIESZAWKAOpen K31K 312021-05-15 07:28:3802:19:0706:50:13.30+02:38:308:357,0
189FIGUŁA Sławomir 2559KRZĘCINOpen M158M 1582021-05-15 07:16:0602:22:4206:50:20.25+02:38:378:367,0
190LACHERA Tomasz 2594ZABRZEOpen M159M 1592021-05-15 07:05:0602:27:3706:50:49.05+02:39:068:367,0
191BAZYLUK Andrzej 2548KB ErgoWARSZAWAOpen M160M 1602021-05-15 07:12:4702:17:4406:51:59.65+02:40:178:386,9
192SKÓRA Marcin 2395TARNÓWOpen M161M 1612021-05-15 07:20:4802:23:4706:52:02.55+02:40:208:386,9
193MARONKA Agnieszka 2261KRAKÓWOpen K32K 322021-05-15 07:21:0602:27:5906:52:07.05+02:40:248:386,9
194HUNKIEWICZ Ewelina 2568Markowi BiegaczeMARKIOpen K33K 332021-05-15 07:20:0602:28:1506:52:35.30+02:40:528:386,9
195SIEŃSKA-PROKOPCZUK Anna 2633RADZYŃ PODLASKIOpen K34K 342021-05-15 07:25:0802:24:3506:52:39.70+02:40:578:396,9
196ROMANOWSKA Monika 2626RADZYŃ PODLASKIOpen K35K 352021-05-15 07:25:0602:24:4206:52:41.30+02:40:588:396,9
197FRĄCZEK Iwona 2097NOAWROCŁAWOpen K36K 362021-05-15 07:26:0602:21:5306:53:09.10+02:41:268:396,9
198SZELĄG Piotr 2434Turbo Jeże TeamWARSZAWAOpen M162M 1622021-05-15 07:21:0802:28:2306:53:50.55+02:42:088:406,9
199GADAMSKA-KABATA Paulina 2108GDAŃSKOpen K37K 372021-05-15 07:23:3602:30:2306:54:26.75+02:42:448:416,9
200WITKOWSKI Michał 2484JÓZEFÓWOpen M163M 1632021-05-15 07:18:0902:31:4506:54:49.20+02:43:068:416,9
201WRĘCZYCKI Łukasz 26625 Pułk ChemicznyLUBLINIECOpen M164M 1642021-05-15 07:21:3702:29:2106:56:24.75+02:44:428:436,9
202OSIKOWSKA Teresa 2320ZAKOPANEOpen K38K 382021-05-15 07:18:0902:23:2506:57:16.45+02:45:348:446,9
203RÓŻYCKA Dorota 2376Nowy Styl Group Running TeamJASŁOOpen K39K 392021-05-15 07:22:0602:26:1806:58:33.00+02:46:508:466,8
204TROCHANOWSKA Kamila 2462RUSYN-LEMSOBINOpen K40K 402021-05-15 07:16:0602:25:1206:58:55.00+02:47:128:466,8
205WŁODEK-JARZYNA Magdalena 2487Polskie KwasyKRAKÓWOpen K41K 412021-05-15 07:24:0602:31:5806:59:40.35+02:47:588:476,8
206BUDZYŃSKI Mateusz 2045WROCŁAWOpen M165M 1652021-05-15 07:13:0702:22:3806:59:56.55+02:48:148:486,8
207BAKA Marcin 2547GTSGRODZISK MAZOWIECKIOpen M166M 1662021-05-15 07:16:3802:27:2907:00:38.35+02:48:568:496,8
208RZUCIDŁO Paweł 2631Euroclear Running TeamRZESZÓWOpen M167M 1672021-05-15 07:35:3802:18:1407:05:49.80+02:54:078:556,7
209KUBIK Marek 2589ŁÓDŹOpen M168M 1682021-05-15 07:08:0902:15:3807:05:59.50+02:54:178:556,7
210BIEDROŃ Artur 2025ERP Heart TeamWARSZAWAOpen M169M 1692021-05-15 07:12:2602:27:1407:06:31.00+02:54:488:566,7
211HOROSZCZAK Adrian 2140RUSYN-LEMWARSZAWAOpen M170M 1702021-05-15 07:18:3802:22:1807:07:16.40+02:55:348:576,7
212POPIELSKI Błażej 2354WARSZAWAOpen M171M 1712021-05-15 07:36:0602:12:3607:08:01.90+02:56:198:586,7
213SZYMANSKA Agata 2448Radzymin Run TeamRADZYMINOpen K42K 422021-05-15 07:19:0902:31:3107:08:31.70+02:56:498:596,7
213JARZĄBEK Agnieszka 2153Radzymin Run TeamRADZYMINOpen K42K 422021-05-15 07:19:0802:31:1907:08:31.70+02:56:498:596,7
215CAŁKA Agnieszka 2048Radzymin Run TeamRADZYMINOpen K44K 442021-05-15 07:19:0602:31:2607:08:33.40+02:56:518:596,7
216KWIATEK Monika 2229MIŃSK MAZOWIECKIOpen K45K 452021-05-15 07:29:3702:33:2907:08:47.65+02:57:058:596,7
217WYPCHAŁOWSKI Jakub 2501KATOWICEOpen M172M 1722021-05-15 07:35:3602:28:0007:08:49.60+02:57:078:596,7
218FYDA Piotr 2105KROSNOOpen M173M 1732021-05-15 07:18:3702:20:2707:09:46.55+02:58:049:006,7
219PARYSZ Anna 2327Stare Babice BiegająBLIZNE JASIŃSKIEGOOpen K46K 462021-05-15 07:09:4302:40:5607:10:28.85+02:58:469:016,6
220JANDA Rafał 2146Gdańscy PomykaczeGDAŃSKOpen M174M 1742021-05-15 07:25:0702:22:3007:11:19.80+02:59:379:026,6
221SZYMELFENIG Gabriela 2643AkademiaBiegacza.pl S.L SALOS-WODNA ŁódźŁÓDŹOpen K47K 472021-05-15 07:21:3802:29:0707:11:24.65+02:59:429:026,6
222PASEK Łukasz 2328WARSZAWAOpen M175M 1752021-05-15 07:36:3602:30:3107:12:08.60+03:00:269:036,6
223RZYMOWSKA Krystyna 2384WARSZAWAOpen K48K 482021-05-15 07:28:0802:33:1007:14:02.55+03:02:209:056,6
224BŁASZAK Monika 2032UBS Krakow Running TeamKRAKÓWOpen K49K 492021-05-15 07:23:3602:27:5207:15:43.10+03:04:009:086,6
225ŻUBER Leszek 2521KATOWICEOpen M176M 1762021-05-15 07:33:0902:39:5007:16:20.95+03:04:389:086,6
225KRYPCZYK Katarzyna 2217CHORZÓWOpen K50K 502021-05-15 07:33:0902:39:5307:16:20.95+03:04:389:086,6
227HELIŃSKI Jacek 2137Dzikie Życie Run TeamKROSNOOpen M177M 1772021-05-15 07:13:0702:20:3607:17:42.00+03:05:599:106,5
228WEIN Tomasz 2657LESZNOOpen M178M 1782021-05-15 07:30:3902:37:4807:18:51.10+03:07:089:126,5
229ZYGMUNT Monika 2519LEŻAJSKOpen K51K 512021-05-15 07:24:0802:24:1607:18:56.65+03:07:149:126,5
230KUMIEGA Józef 2227JODŁOWAOpen M179M 1792021-05-15 07:26:3902:29:4107:19:06.25+03:07:239:126,5
231BUTOWSKI Michał 2047Bydgoszcz na startBYDGOSZCZOpen M180M 1802021-05-15 07:30:0602:35:3807:19:38.30+03:07:559:126,5
232NASKRĘT Arkadiusz 2610JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M181M 1812021-05-15 07:31:0602:42:4907:21:11.25+03:09:289:146,5
233DWORZAŃSKI Marcin 2085Biegam bo lubięRYMANÓW ZDRÓJOpen M182M 1822021-05-15 07:22:0702:33:4007:21:33.95+03:09:519:156,5
234WIŚNIEWSKA Ewa 2481WARSZAWAOpen K52K 522021-05-15 07:21:0802:27:2007:21:50.90+03:10:089:156,5
235SKOLIMOWSKA Aga 2394SoloRunMIŃSK MAZOWIECKIOpen K53K 532021-05-15 07:29:3702:41:3707:22:35.60+03:10:539:166,5
236KORECKI Marcin 22004FI16DOBCZYCEOpen M183M 1832021-05-15 07:29:0602:34:3307:22:35.95+03:10:539:166,5
237NAKONIECZNY Jacek 2609SII RUNNING TEAMLUBLINOpen M184M 1842021-05-15 07:29:0602:33:0207:23:16.30+03:11:339:176,5
238SKROBEK Karolina 2635Vege RunnersRUDNIKIOpen K54K 542021-05-15 07:17:3702:34:4407:23:41.90+03:11:599:186,5
239NIEDŹWIEDŹ Grzegorz 2304Sta Biegaton MikołówŁAZISKA GÓRNEOpen M185M 1852021-05-15 07:14:3902:35:0307:23:44.45+03:12:029:186,4
240ROMANOWICZ Katarzyna 2371BRWINÓWOpen K55K 552021-05-15 07:31:0602:44:2107:25:47.65+03:14:059:206,4
241MISZCZYK Marcin 2282KRAKÓWOpen M186M 1862021-05-15 07:20:4802:33:4207:27:42.75+03:16:009:236,4
242JABŁOŃSKA Małgorzata 2144Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZOpen K56K 562021-05-15 07:30:3702:39:0207:28:53.35+03:17:119:246,4
243WOŁOWIEC Krzysztof 2492LABORATORYJNIE.PLKIELCEOpen M187M 1872021-05-15 07:26:0802:30:1707:32:53.95+03:21:119:296,3
244DĄBROWSKI Marcin 2554SIENIAWA ŻARSKAOpen M188M 1882021-05-15 07:17:4002:27:3207:33:08.70+03:21:269:296,3
245SOCHA Jacek 2404JASŁOOpen M189M 1892021-05-15 07:24:3702:33:1607:33:58.35+03:22:169:316,3
246URBANOWICZ Łukasz 2468KRAKÓWOpen M190M 1902021-05-15 07:20:4802:33:3307:35:19.50+03:23:379:326,3
247BIELIŃSKI Tomasz 2029BYDGOSZCZOpen M191M 1912021-05-15 07:22:3702:28:1607:36:54.10+03:25:119:346,3
248ADAMSKI Bartłomiej 2003MODLNICAOpen M192M 1922021-05-15 07:20:4802:44:3107:37:16.65+03:25:349:356,3
249MAJEWSKA Regina 2251KS ''Tęcza''WARSZAWAOpen K57K 572021-05-15 07:32:0802:41:4907:37:23.45+03:25:419:356,3
250MAJEWSKI Błażej Majewski 2252fanclub Papa DanceWARSZAWAOpen M193M 1932021-05-15 07:32:0702:41:5607:37:24.35+03:25:429:356,3
251WALUGA Michał 2472WROCŁAWOpen M194M 1942021-05-15 07:33:0702:41:1207:37:28.20+03:25:459:356,3
252ARGALSKI Grzegorz 2007KWT / Dzikie Wieprze PółnocyGDYNIAOpen M195M 1952021-05-15 07:30:0702:35:4007:40:26.35+03:28:449:396,2
253PYRZEWSKI Dariusz 2362TORUŃOpen M196M 1962021-05-15 07:30:0602:35:4307:40:27.65+03:28:459:396,2
254DYBCZYNSKI Jan 2086WARSZAWAOpen M197M 1972021-05-15 07:28:0902:33:1307:41:36.95+03:29:549:406,2
255MICHALCZUK Zenon 2274SEMPER ACTIVESANOKOpen M198M 1982021-05-15 07:25:3802:42:4607:42:19.95+03:30:379:416,2
256ROSTEK Andzrej 2627Markowi biegaczeMARKIOpen M199M 1992021-05-15 07:20:0802:41:5707:42:47.75+03:31:059:426,2
257JAROCH Michał 2572Markowi BiegaczeMARKIOpen M200M 2002021-05-15 07:20:0802:41:4307:42:48.50+03:31:069:426,2
258PAPIERNIK Aneta 2524Markowi BiegaczeMARKIOpen K58K 582021-05-15 07:17:3702:44:2007:45:18.85+03:33:369:456,2
259STRADOMSKA Agnieszka 2641Markowi BiegaczeWARSZAWAOpen K59K 592021-05-15 07:17:3702:44:1607:45:19.20+03:33:369:456,2
260MZYK Fabian 2295STS BIEGATON MikołówORZESZEOpen M201M 2012021-05-15 07:14:3902:35:2507:45:44.15+03:34:019:456,1
261ŁĄCKA Ilona 2247EkobiegiWARSZAWAOpen K60K 602021-05-15 07:23:3702:47:3107:46:09.85+03:34:279:466,1
262CZERWONKA Zbigniew 2064Eskadra ŁódźŁÓDŹOpen M202M 2022021-05-15 07:16:0702:52:4807:53:50.90+03:42:089:566,0
263ANTUSZEWSKI Michał 2545BIAŁYSTOKOpen M203M 2032021-05-15 07:31:3802:41:3207:54:05.05+03:42:229:566,0
264JUSZCZYK Małgorzata 2163Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEOpen K61K 612021-05-15 07:26:3702:49:5607:55:01.00+03:43:189:576,0
265SIŁAKOWSKI Ariel 2392Wtorkowy TreningBYDGOSZCZOpen M204M 2042021-05-15 07:30:3702:40:5907:55:02.05+03:43:199:576,0
266TALAGA Bartosz 2646Maratonka GrajewoWARSZAWAOpen M205M 2052021-05-15 07:48:2602:45:3507:55:13.60+03:43:319:576,0
267GAWORECKI Sławomir 2113Klub Sportowy Husaria Szczecinek¸ Nadleśnictwo Borne SulinowoSZCZECINEKOpen M206M 2062021-05-15 07:31:0702:31:3607:55:14.95+03:43:329:576,0
268SZCZEPOCKI Andrzej 2432Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEOpen M207M 2072021-05-15 07:26:0702:50:1907:55:38.65+03:43:569:586,0
269WARA-WĄSOWSKI Maciej 2655ŁÓDŹOpen M208M 2082021-05-15 07:29:3802:41:5207:56:00.70+03:44:189:586,0
270KOZŁOWSKI Piotr 2209KS Husaria SzczecinekJASTROWIEOpen M209M 2092021-05-15 07:28:3602:39:2507:59:01.05+03:47:1810:026,0
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
271MAŁKIEWICZ Maciej 2257WOJCIECHOWICEOpen M210M 2102021-05-15 07:27:1802:44:0008:02:32.55+03:50:5010:065,9
272NAPIÓRKOWSKA Ingrid 2297Boat City TeamDĄBRÓWKA WIELKAOpen K62K 622021-05-15 07:26:3703:01:1108:02:39.70+03:50:5710:075,9
273RYSIAWA Joanna 2381MIŃSK MAZOWIECKIOpen K63K 632021-05-15 07:29:3802:49:3108:06:39.60+03:54:5710:125,9
274PATYK Joanna 2333CHORZÓWOpen K64K 642021-05-15 07:32:3702:56:5308:11:03.35+03:59:2110:175,8
275GARNCARZ Lucyna 2561POGÓRSKA WOLAOpen K65K 652021-05-15 07:34:3802:58:4009:03:35.55+04:51:5311:235,3
276MANIURA Adam 2599BYTOMOpen M211M 2112021-05-15 07:30:3803:21:5709:17:47.50+05:06:0511:415,1
Niesklasyfikowani
BIAŁAS Andrzej 2021BYTOMOpen M2021-05-15 07:32:0702:39:20 DNF DNF--
LASEK Piotr 2233RZESZÓWOpen M2021-05-15 07:19:3802:58:12 DNF DNF--
NAPIÓRKOWSKI Michał 2298Boat City TeamŁÓDŹOpen M03:44:18 DNF DNF--
Znaleziono 279 wynik(ów)