ŁEMKO MARATON 48
Łemkowyna Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2021-10-23
Miejsce : Komańcza
Dystans : 47.7 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 351
Wystartowało : 284
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 279
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 18.7km | 34.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPuławy Górne
18.7km
Przybyszów
34.2km
Czas
netto
47.7km
Czas
brutto
47.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WILK Maciej 2326RAMBO 3BYTOMOpen M1M 100:00:0201:25:2502:41:3403:56:01.5003:56:03.50 4:5612,1
2SZKOŁA Wojciech 2290NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃOpen M2M 200:00:0201:31:3102:50:0704:06:55.0504:06:57.85+00:10:545:1011,6
3MAZAN Piotr 2004FINISZ RYMANÓWKROSNOOpen M3M 300:00:0101:32:0702:54:0904:08:49.9004:08:51.65+00:12:485:1211,5
4WASIEWICZ Adam 2320NIE MÓJ CYRK, NIE MOJE MAŁPYWARSZAWAOpen M4M 400:00:0501:37:4702:58:1604:14:02.8504:14:08.15+00:18:045:1911,3
5MATUSIAK Daniel 2177KRZYWIECOpen M5M 500:00:0201:34:2802:58:2304:15:58.9504:16:01.65+00:19:585:2111,2
6ZDUNEK Michał 2343GMINA FRAMPOLFRAMPOLOpen M6M 600:00:0201:32:0102:55:0704:18:43.0504:18:45.30+00:22:415:2511,1
7KWIATKOWSKI Michael 2146LACHO TEAMKRAKÓWOpen M7M 700:00:0101:32:4203:00:5204:22:02.2504:22:03.90+00:26:005:2910,9
8HORZELA Błażej 2078CHORZÓWOpen M8M 800:00:0201:31:4802:54:3004:24:10.2004:24:12.25+00:28:085:3210,8
9BÁLINT Martin 2008POPRADOpen M9M 900:00:0201:36:4303:05:3404:31:17.0004:31:19.80+00:35:165:4110,5
10KRYGIER Krzysztof 2127SPIESZSIEPOWOLI.PLWARSZAWAOpen M10M 1000:00:0201:29:0302:53:0304:32:10.8004:32:12.90+00:36:095:4210,5
11SZCZUREK Michał 2288BYTOMOpen M11M 1100:00:1101:36:1403:03:4704:32:26.6504:32:37.65+00:36:345:4210,5
12WILK Antoni 2325KROSNOOpen M12M 1200:00:0201:38:2303:07:1904:33:10.3004:33:13.00+00:37:095:4310,5
13RUSIN Krzysztof 2258JUSZCZYNOpen M13M 1300:00:0701:37:0703:09:3704:34:48.2004:34:55.50+00:38:525:4510,4
14KWIATKOWSKA Kinga 2001SALCO GARMIN TEAMRADKÓWOpen K1K 100:00:0201:47:4303:19:2904:35:23.2504:35:25.85+00:39:225:4610,4
15FLOREK Sebastian 2002GABOŃOpen M14M 1400:00:0401:40:0803:10:2904:35:38.0004:35:42.90+00:39:395:4610,4
16SNARSKI Bogdan 2275DREAM RUNWARSZAWAOpen M15M 1500:00:0301:42:3703:11:5604:36:04.7004:36:08.00+00:40:045:4710,4
17CHOJNACKI Wiktor 2030KAMIEŃ DWERNIK TRAILDWERNIKOpen M16M 1600:00:0301:39:2303:12:4804:36:24.1504:36:27.40+00:40:235:4710,4
18PIETRZYK Mariusz 2221KRAKÓWOpen M17M 1700:00:0701:42:2003:12:4204:40:18.9004:40:26.65+00:44:235:5210,2
19MALECKA-LEŃ Patrycja 2168STAJNIA BALONARZESZÓWOpen K2K 200:00:0101:45:3503:19:4004:42:38.3504:42:39.85+00:46:365:5510,1
20TOPOLSKI Marcin 2305CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIOpen M18M 1800:00:0401:46:5003:18:4204:43:42.2504:43:47.00+00:47:435:5610,1
21OLENDER Marcin 2202OLSZTYNOpen M19M 1900:00:0301:44:3703:15:4204:44:04.5004:44:08.15+00:48:045:5710,1
22WALASIK Jarosław 2314JAWORZNOOpen M20M 2000:00:0501:46:3903:21:1404:49:13.3004:49:18.90+00:53:156:039,9
23KLUS Anna 2102RZESZÓWOpen K3K 300:00:0601:48:0203:24:5504:49:54.8504:50:01.50+00:53:586:049,9
24SKRZYPCZYK Paulina 2271TEAM FRUN / 42K PRO TEAMTYCHYOpen K4K 400:00:0301:44:4003:21:3404:50:50.6504:50:53.65+00:54:506:059,8
25GASPAROVIC Filip 2058LIPT KOKAVALIPTOVSKA KOKAVAOpen M21M 2100:00:0401:43:1003:19:3204:51:25.1004:51:29.35+00:55:256:069,8
26DOMINIAK Michał 2040LKS OLYMP BŁONIEOŻARÓW MAZOpen M22M 2200:00:0901:44:2803:23:1804:54:27.0504:54:36.75+00:58:336:109,7
27SZELC Mikołaj 2289ORT ŁOMIANKIŁOMIANKIOpen M23M 2300:00:1901:46:5803:24:4604:56:15.2504:56:34.65+01:00:316:129,7
28RÓŻAŃSKI Mateusz 2253KATOWICEOpen M24M 2400:00:0701:47:2303:25:1805:01:12.3505:01:19.70+01:05:166:189,5
29GŁÓD Łukasz 2062MTB MOSIR DUKLAKRAKÓWOpen M25M 2500:00:1101:44:2503:24:4705:03:16.7505:03:27.75+01:07:246:219,4
30PIWOWAR Dawid 2223KROSNOOpen M26M 2600:00:0301:49:5203:29:5705:03:53.4505:03:57.05+01:07:536:229,4
31WITEK Bogdan 2327WATER TEAMBARYCZKAOpen M27M 2700:00:0301:46:3303:28:1305:04:14.7505:04:18.65+01:08:156:229,4
32WYSZYŃSKI Roman 2337KATOWICEOpen M28M 2800:00:2301:49:3103:27:4505:04:02.9005:04:26.50+01:08:236:229,4
33MĘDRYKOWSKI Damian 2181SANDOMIERZOpen M29M 2900:00:0401:52:5003:34:4805:04:59.3505:05:03.50+01:09:006:239,4
34BRZUSKA Lesław 2026ŁÓDŹOpen M30M 3000:00:0401:48:4503:33:3305:05:54.9005:05:59.85+01:09:566:249,4
35KURASZ Piotr 213847KRAKÓWOpen M31M 3100:00:0601:45:4003:26:1905:06:20.4505:06:27.20+01:10:236:259,3
36PAPIERZ Marta 2213MYŚLENICEOpen K5K 500:00:0801:49:4903:30:5605:06:34.0005:06:42.35+01:10:386:259,3
37BLUMENFELD Jacek 2019ŁÓDŹOpen M32M 3200:00:1301:44:1603:22:0205:06:36.1505:06:49.75+01:10:466:259,3
38KOŁODZIEJSKI Michał 2109LIPIEC RUNNING TEAMWARSZAWAOpen M33M 3300:00:0601:49:5103:32:1105:06:44.6505:06:51.50+01:10:486:259,3
39MORAWSKI Bartosz 2194STARE BABICE BIEGAJĄWARSZAWAOpen M34M 3400:00:0901:57:4703:39:4405:08:18.0005:08:27.30+01:12:236:279,3
40NIESZPOREK Adam 2348INTO THE WILDSZCZECINOpen M35M 3500:00:0401:48:3903:32:0905:09:13.9005:09:18.70+01:13:156:289,3
41SMYK Łukasz 2272GORZKÓWOpen M36M 3600:00:0901:46:4503:27:3005:09:23.4505:09:33.35+01:13:296:299,3
42SKOTNICZNY Michał 2270KRAKÓWOpen M37M 3700:00:1501:53:0803:34:2605:10:00.3005:10:15.70+01:14:126:299,2
43KURUC Maria 2144ŁAPSZANKAOpen K6K 600:00:2201:52:4003:35:2105:09:53.2505:10:15.80+01:14:126:299,2
44KOPCZYŃSKI Paweł 2111WIERZBICZANYOpen M38M 3800:00:3302:02:3703:43:2505:10:28.5005:11:01.70+01:14:586:309,2
45PRUTA Rafał 2239FATBOYS SPRINTWARSZAWAOpen M39M 3900:00:1001:54:0703:38:2805:11:58.3005:12:08.85+01:16:056:329,2
46MAGDA Łukasz 21633 XLGUZÓWOpen M40M 4000:00:0501:52:5203:35:3005:13:53.4505:13:59.30+01:17:556:349,1
47KOLIMAGA Kamil 2107ICEKURP #MORSY ŁYSEŁYSEOpen M41M 4100:00:1401:53:3203:39:5005:14:46.9505:15:01.15+01:18:576:359,1
48ODOLAK Piotr 2201STANWEX IISULEJÓWEKOpen M42M 4200:00:2601:52:5103:37:1105:14:38.0505:15:04.35+01:19:006:359,1
49FILIPIUK Tomasz 2049POWIAT ŚWIDNICKIŚWIDNIKOpen M43M 4300:00:1901:53:1303:40:1605:14:52.4005:15:11.95+01:19:086:369,1
50URMANOWSKI Daniel 2309DREAM RUNWARSZAWAOpen M44M 4400:00:0301:42:2803:29:2605:15:16.4005:15:20.10+01:19:166:369,1
51GNIEWEK Justyna 2063RZESZÓWOpen K7K 700:00:1301:53:5003:40:5605:15:18.9505:15:32.35+01:19:286:369,1
52SWIANIEWICZ Stanisław 2285CHOTOMÓWOpen M45M 4500:00:1001:47:0103:35:1405:16:23.8005:16:34.40+01:20:306:379,0
53ZAJĄC Mateusz 2339GLIWICEOpen M46M 4600:00:1201:50:0503:38:2105:16:42.7005:16:54.70+01:20:516:389,0
54ZIELIŃSKI Mateusz 2344KRAKÓWOpen M47M 4700:00:1101:52:4303:36:5505:17:31.8005:17:43.30+01:21:396:399,0
55BARCIKOWSKI Jędrzej 2010S.S.O.C.WARSZAWAOpen M48M 4800:00:1301:54:0003:41:0405:17:48.6005:18:01.75+01:21:586:399,0
56KURASZKIEWICZ Robert 2139ROPCZYCEOpen M49M 4900:00:0301:50:2003:37:5305:18:08.8505:18:12.75+01:22:096:409,0
57PŁONKA Rafał 2228RUNNERSTOGETHERKORCZYNAOpen M50M 5000:00:0301:51:1005:18:48.8005:18:52.20+01:22:486:419,0
58PIECZONKA Paweł 2219PIĘKNE I BRODACZERZESZÓWOpen M51M 5100:00:1801:53:2105:19:18.2505:19:37.20+01:23:336:419,0
59SMYK Małgorzata 2273GORZKÓWOpen K8K 800:00:0901:51:5103:39:0905:21:45.0005:21:54.85+01:25:516:448,9
60NIEMIRO Dominika 2199JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEOpen K9K 900:00:1201:58:4403:48:0005:22:13.7005:22:26.45+01:26:226:458,9
61MATUŁA Natalia 2176TRIOOSWIECIMOpen K10K 1000:00:0202:03:4703:51:0205:22:48.7505:22:51.50+01:26:486:468,9
62BIERNAT Mateusz 2017KATOWICEOpen M52M 5200:00:1702:03:3703:49:5005:22:40.1005:22:57.40+01:26:536:458,9
63KACZMAREK Tomasz 2090ŚWIĘTOCHŁOWICEOpen M53M 5300:00:2001:58:5903:47:1205:22:52.4005:23:12.90+01:27:096:468,9
64KOZŁOWSKI Michał 2122MATNER RUNNING TEAMKATOWICEOpen M54M 5400:00:0401:51:4003:41:4305:23:11.3005:23:15.50+01:27:126:468,9
65CZEMERYS Piotr 2035RUCH IZBICASIENNICA NADOLNAOpen M55M 5500:00:1001:49:3503:39:0505:23:55.4005:24:05.40+01:28:016:478,8
66NIEMCZYK Dominik 2198EUROCLEAR RUNNING TEAMKRAKÓWOpen M56M 5600:00:1502:01:1903:50:5305:24:58.6505:25:14.25+01:29:106:488,8
67TOMECKA Aleksandra 2304LPP TEAMKRAKÓWOpen K11K 1100:00:0901:58:5903:49:2005:26:03.2505:26:12.95+01:30:096:508,8
68BANIAK Eryk 2009WIELICZKAOpen M57M 5700:00:0201:52:2703:45:2505:27:09.5505:27:12.35+01:31:086:518,7
69MAŃKOWSKA Anna 2170OLSZTYNOpen K12K 1200:00:1502:01:3603:50:1405:26:59.2505:27:14.40+01:31:106:518,8
70KRAWCZYK Dariusz 2124PORAŻOpen M58M 5800:00:2801:53:1103:44:2805:27:48.5505:28:17.40+01:32:136:528,7
71PŁAZA Piotr 2227KROSNOOpen M59M 5900:00:1102:00:1303:51:0805:29:02.9505:29:14.75+01:33:116:538,7
72LIPIŃSKI Oskar 2154WARSZAWAOpen M60M 6000:00:2501:55:1803:44:5005:29:23.3505:29:48.95+01:33:456:548,7
73SIKORA Jacek 2266SAMOTNY WILKCZUDECOpen M61M 6100:00:0701:59:2003:51:0405:30:23.4005:30:30.90+01:34:276:558,7
74FORNAL Brygida 2050#ZALINIAMETYTEAMIWLAOpen K13K 1300:00:1502:00:1003:51:0005:31:39.9505:31:55.90+01:35:526:578,6
75KOCIK Marcin 2106FATBOYS SPRINTWILKSZYNOpen M62M 6200:00:1001:54:5703:45:1305:32:19.1005:32:29.45+01:36:256:588,6
76PAŁYSA Robert 2211STANWEX IIJÓZEFÓWOpen M63M 6300:00:2701:52:4203:47:1205:32:23.2505:32:50.65+01:36:476:588,6
77KACPERSKI Olaf 2089WARSZAWAOpen M64M 6400:00:0401:58:5103:50:3205:33:43.5005:33:48.40+01:37:446:598,6
78SAJDA Igor 2262MELVIT RUNWARSZAWAOpen M65M 6500:00:0501:54:0903:46:2805:34:00.9005:34:06.75+01:38:037:008,6
79MUNIAK Kamil 2197KRAKÓWOpen M66M 6600:00:1502:00:1303:53:5105:33:55.8005:34:11.20+01:38:077:008,6
80WOŹNIAK Artur 2335TYCHYOpen M67M 6700:00:1801:57:1603:48:0205:34:01.8005:34:20.10+01:38:167:008,6
81PISZCZEK Jakub 2222WARSZAWAOpen M68M 6800:00:1101:49:2203:47:4005:34:41.0505:34:52.25+01:38:487:008,6
82POPŁAWSKI Piotr 2235PGB SPORTOWA PACZKAŁOSICEOpen M69M 6900:00:2102:06:4005:34:37.4005:34:58.65+01:38:557:008,6
83KAMIŃSKI Artur 2092PERSONALTRIATHLON.PLOLSZTYNOpen M70M 7000:00:2602:04:5504:00:3905:35:19.4505:35:45.85+01:39:427:018,5
84ŁUCJANEK Justyna 2158KAJA TEAMWARSZAWAOpen K14K 1400:00:0802:02:5503:55:4605:35:49.7505:35:58.70+01:39:557:028,5
85TURSKA Agnieszka 2307DUDYCZ RUNGDAŃSKOpen K15K 1500:00:0302:01:0903:54:0505:36:39.2505:36:42.40+01:40:387:038,5
86MIERZWICKI Krzysztof 2189WARSZAWAOpen M71M 7100:00:0201:53:1703:44:1505:36:54.4005:36:56.65+01:40:537:038,5
87CZELEJ Rafał 2034BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKOpen M72M 7200:00:2002:00:1003:52:5005:37:21.2005:37:42.00+01:41:387:048,5
88MARUT Artur 2174FITNESS FREAKSSTALOWA WOLAOpen M73M 7300:00:2801:58:2603:49:5105:37:28.9505:37:57.90+01:41:547:048,5
89MACHAJ Wojciech 2161PGB SPORTOWA PACZKALUBARTÓWOpen M74M 7400:00:0902:03:3003:57:2805:37:57.8005:38:07.70+01:42:047:058,5
90SZAFRANIEC Monika 2286KRAKÓWOpen K16K 1600:00:2902:07:4503:59:4305:38:16.5505:38:46.20+01:42:427:058,5
91WADZIŃSKI Kamil 2311SOLIN TEAMWARSZAWAOpen M75M 7500:00:0701:55:1603:50:1805:39:26.8505:39:34.15+01:43:307:068,4
92GRYMULSKI Łukasz 2069TRIATHLON LUBLIN TEAMLUBLINOpen M76M 7600:00:3001:59:1803:50:0405:39:40.8005:40:11.00+01:44:077:078,4
93RATAJ Tomasz 2247LUSÓWKOOpen M77M 7700:00:2602:01:1804:00:1405:41:43.8005:42:09.85+01:46:067:098,4
94ZBORALSKI Michał 2342POZNAŃOpen M78M 7800:00:2602:01:2204:02:1005:42:04.8505:42:30.90+01:46:277:108,4
95RYBKA Sławek 2259PĘDZĄCE ŚLIMAKIDĘBICAOpen M79M 7900:00:2301:58:1103:54:3905:42:23.8505:42:47.25+01:46:437:108,4
96KUREK Mariusz 2142MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAOpen M80M 8000:00:2301:58:1703:54:5005:42:24.4005:42:47.45+01:46:437:108,4
97KRUKOWSKI Łukasz 2126MKS SIECHNICEGROBLICEOpen M81M 8100:00:0802:00:0403:56:1805:42:58.0505:43:06.10+01:47:027:118,3
98SUDOMIR Paweł 2282WARSZAWAOpen M82M 8200:00:0501:54:5103:50:1805:43:57.2505:44:02.50+01:47:597:128,3
99PAŁUBSKI Andrzej 2209CZAJOWICEOpen M83M 8300:00:1502:02:5204:00:1105:44:22.3505:44:37.45+01:48:337:138,3
100SZYMANIAK Emil 2296KRAKÓWOpen M84M 8400:00:0402:04:0804:05:4105:44:46.3505:44:50.35+01:48:467:138,3
101KOCHANOWSKA Michalina 2105KRISS KROSS COACHINGSTAWIGUDAOpen K17K 1700:00:1602:08:4104:00:4405:44:48.1005:45:04.75+01:49:017:138,3
102DOMAZET Rafael 2039#ZPOGARDADLASMIERCIWARSZAWAOpen M85M 8500:00:3203:32:3804:03:3805:45:19.7005:45:52.00+01:49:487:148,3
103BUCHAŁA Bartek 2027ZABRZEOpen M86M 8600:00:3202:04:4904:02:4505:46:35.6005:47:08.40+01:51:047:158,3
104JĘCZKOWSKI Dariusz 2085RYMANÓWOpen M87M 8700:00:1902:01:4003:57:2605:46:59.3505:47:18.75+01:51:157:168,2
105ZAJĄCZKOWSKI Paweł 2340POWER TRAININGWARSZAWAOpen M88M 8800:00:0401:59:5304:03:2105:47:26.9505:47:31.10+01:51:277:178,2
106SIŃCZUK Patrycja 2267MIRAZ RACE TEAMTCZEWOpen K18K 1800:00:0702:05:0104:08:1205:47:48.0005:47:55.70+01:51:527:178,2
107KULER Bartosz 2134PGB SPORTOWA PACZKAKRAKÓWOpen M89M 8900:00:2102:00:1803:56:2905:48:18.4005:48:39.60+01:52:367:188,2
108BIEŃ Magdalena 2360POZNAŃOpen K19K 1900:00:0402:00:4004:01:5105:49:10.5005:49:14.80+01:53:117:198,2
109KUCHARSKI Paweł 2131PLANETA NISKONISKOOpen M90M 9000:00:3002:10:2004:08:1205:48:48.6005:49:18.70+01:53:157:188,2
110RUDNIK Sławomir 2255BIAŁYSTOKOpen M91M 9100:00:1602:09:0304:05:0805:50:28.0005:50:44.85+01:54:417:208,2
111PRZEŹDZIECKA Katarzyna 2240SMASHING PĄPKINSWARSZAWAOpen K20K 2000:00:2302:08:1204:10:0205:51:38.0005:52:01.65+01:55:587:228,1
112WYPIJEWSKI Igor 2336SZCZECINOpen M92M 9200:00:1202:05:0604:03:4205:51:53.7005:52:06.30+01:56:027:228,1
113JACHYMSKI Ignacy 2080AKG ŁÓDŹŁÓDŹOpen M93M 9300:00:0702:03:3104:06:2405:52:31.1005:52:38.85+01:56:357:238,1
114FIGIEL Bartosz 2048DĄBROWA GÓRNICZAOpen M94M 9400:00:1901:58:3804:02:5405:52:24.4505:52:44.40+01:56:407:238,1
115MICHNIEWICZ Adrian 2186SK MALINOVOMALINOVOOpen M95M 9500:00:1602:03:1304:03:2605:52:44.6005:53:01.30+01:56:577:238,1
116FURTEK Iwona 2053KRAKÓWOpen K21K 2100:00:0502:01:3904:02:5605:54:12.2005:54:17.95+01:58:147:258,1
117WALKOWIAK Mateusz 2317BRONOWICE TEŻ BIEGAJĄGARZYNOpen M96M 9600:00:1301:57:0603:57:1305:54:23.5505:54:37.10+01:58:337:258,1
118KOZIOŁ Krzysztof 2120WARSZAWAOpen M97M 9700:00:2402:02:4504:05:2605:54:17.3505:54:42.00+01:58:387:258,1
119LEŚNIAK Marcin 2152STANWEX IISULEJÓWEKOpen M98M 9800:00:2202:04:2404:07:3305:54:56.0005:55:18.50+01:59:157:268,1
120MĘKARSKI Sławomir 2182WANDA PANFIL TEAMTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M99M 9900:00:1902:08:0504:09:0205:55:00.4005:55:20.30+01:59:167:268,1
121HOŁÓWKA Sławomir 2076KRAKÓWOpen M100M 10000:00:0602:01:4404:05:1305:55:48.0505:55:54.35+01:59:507:278,0
122SKONECZNY Artur 2269TOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M101M 10100:00:1302:09:0504:08:1405:55:58.8005:56:11.80+02:00:087:278,0
123SIDDONS Jonathan 2265KONSTANCIN-JEZIORNAOpen M102M 10200:00:2702:09:4104:10:1905:56:09.1005:56:36.75+02:00:337:278,0
124JĘDRZEJCZYK Agnieszka 2350RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWOpen K22K 2200:00:1002:11:4804:13:5905:56:37.2005:56:47.75+02:00:447:288,0
125KUŁAKOWSKA Monika 2136DĄBROWA GÓRNICZAOpen K23K 2300:00:2602:09:1004:13:0405:57:29.0505:57:55.55+02:01:527:298,0
126PIELECHA Rafał 2220FITNESS FREAKSZACZERNIEOpen M103M 10300:00:2902:07:5204:05:0005:57:48.6005:58:17.60+02:02:147:308,0
127POGODA Kamil 2232ACCENTURE RUNNERS CLUBŁÓDŹOpen M104M 10400:00:1602:09:1504:12:1205:58:04.3505:58:21.20+02:02:177:308,0
128KUŚ Gabriela 2145KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOOpen K24K 2400:00:1602:08:3704:11:5405:58:56.0505:59:12.55+02:03:097:318,0
129JONCZYK Erwin 2087STANWEX IISULEJÓWEKOpen M105M 10500:00:2602:15:0804:14:1005:59:34.0006:00:00.60+02:03:577:328,0
130KOWALCZYK Ania 2116AVANTURA.COM.PLWARSZAWAOpen K25K 2500:00:1702:14:1904:17:4506:01:05.3506:01:22.35+02:05:187:347,9
131WNUK-SCARDACCIONE Agnieszka 2332ZNOWU W BIEGUKRAKOWOpen K26K 2600:00:2002:09:1704:13:1506:01:10.4506:01:31.05+02:05:277:347,9
132ŁUSZCZ Paweł 2160GAMONIUSZEDĘBICAOpen M106M 10600:00:2102:08:0904:17:2106:02:08.6006:02:30.25+02:06:267:357,9
133NOWAK Krzysztof 2200WARSZAWAOpen M107M 10700:00:1102:06:4404:11:2106:03:36.5506:03:48.05+02:07:447:377,9
134ŁUKASIK Marek 2159WARSZAWAOpen M108M 10800:00:1302:12:1004:18:2106:04:12.9506:04:25.95+02:08:227:387,9
135CZAJ Artur 2033DĄBROWA GÓRNICZAOpen M109M 10900:00:2902:09:2104:17:2706:04:49.6006:05:18.70+02:09:157:387,8
136DYREK Adam 2044SKAWINAOpen M110M 11000:00:1701:57:4903:59:3106:05:58.5506:06:15.55+02:10:127:407,8
137GRADKOWSKA Gosia 2066BRWINÓWOpen K27K 2700:00:2502:03:5704:11:1606:06:17.9006:06:42.90+02:10:397:407,8
138WIERZBICKI Daniel Wierzbicki 2324TERESIN TEAMTERESINOpen M111M 11100:00:3002:10:1204:15:2806:06:38.7006:07:08.80+02:11:057:417,8
139BARĆ Piotr 2011PLANETA NISKOWOLINAOpen M112M 11200:00:3002:10:1804:12:2106:06:51.1506:07:21.65+02:11:187:417,8
140ZIÓŁKOWSKA-WNUK Monika 2345ŁAZYOpen K28K 2800:00:2202:11:5604:18:4006:07:38.4006:08:00.95+02:11:577:427,8
141WNUK Tomasz 2331BREMBOŁAZYOpen M113M 11300:00:2302:11:5604:18:5906:07:38.0506:08:01.10+02:11:577:427,8
142RAJCZONEK Rafał 2244NO FUTUREWARSZAWAOpen M114M 11400:00:1702:10:5104:17:5506:08:36.1506:08:53.45+02:12:497:437,8
143PAKULSKA Dorota 2208SUCHY LASOpen K29K 2900:00:1202:20:0204:24:1906:08:50.0006:09:02.10+02:12:587:437,8
144PAWŁOWSKI Paweł 2216KRAKÓWOpen M115M 11500:00:2302:07:3804:16:5106:08:44.9506:09:08.85+02:13:057:437,8
145MIELNIK Michał 2188MAXSTONEKROSNOOpen M116M 11600:00:0701:56:5904:07:3006:09:54.8506:10:02.10+02:13:587:457,7
146ORZECHOWSKI Tomasz 2204BIEGAMBOLUBIĘŁAŃCUTOpen M117M 11700:00:1702:13:5704:23:0106:11:40.5506:11:58.45+02:15:547:477,7
147KUDRYCKI Jakub 2132BILCZAOpen M118M 11800:00:1602:04:4804:16:3606:12:08.9006:12:25.20+02:16:217:487,7
148BODZIAKOWSKI Bartosz 2023LKS MAKÓWMARKIOpen M119M 11900:00:2202:16:4404:17:0706:12:12.5006:12:34.70+02:16:317:487,7
149WANTUCH Tomasz 2319TRNWWARSZAWAOpen M120M 12000:00:2102:16:4304:17:1106:12:17.3006:12:38.90+02:16:357:487,7
150KARDASZEWSKI Tomasz 2096WARSZAWAOpen M121M 12100:00:0902:09:5304:17:2906:12:56.5506:13:06.50+02:17:037:497,7
151GIEL Jarosław 2060NKB CHYŻYNOWY TOMYŚLOpen M122M 12200:00:0602:09:1804:19:2006:13:11.9506:13:18.35+02:17:147:497,7
152MIKSA Sławomir 2190ŁÓDŹOpen M123M 12300:00:2402:14:1304:23:5106:13:24.5006:13:49.40+02:17:457:497,7
153JĘDRZEJCZAK Anna 2086KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOOpen K30K 3000:00:1602:15:1204:20:2306:13:38.5006:13:55.35+02:17:517:497,7
154MACHALSKI Mateusz 2162ASP WARSZAWAWARSAWOpen M124M 12400:00:3202:08:3604:16:5106:13:23.0006:13:55.65+02:17:527:497,7
155SARNOWSKA Karolina 2264PRORUNNING PROMOTIONWARSZAWAOpen K31K 3100:00:1002:11:4004:28:4606:13:58.0006:14:08.55+02:18:057:507,7
156MORDAS Magdalena 2195KW WARSZAWAWARSZAWAOpen K32K 3200:00:0802:09:3204:17:5906:14:35.0006:14:43.65+02:18:407:517,6
157MATUKIN-SZUMLIŃSKA Aleksandra 2175KRAKÓWOpen K33K 3300:00:1302:16:4704:21:2206:14:45.4506:14:58.95+02:18:557:517,6
158STYRNA Bartosz 2281KRAKÓWOpen M125M 12500:00:0402:03:3904:13:5206:14:58.4506:15:03.15+02:18:597:517,6
159SMYKA Michał 2274CIECIERZYNOpen M126M 12600:00:2502:14:2504:20:0606:15:13.9506:15:39.00+02:19:357:517,6
160WITKOWSKI Robert 2329GDAŃSKOpen M127M 12700:00:1802:17:3604:30:4006:17:24.1506:17:42.60+02:21:397:547,6
161POLAK Andrzej 2233KRAKÓWOpen M128M 12800:00:2502:09:3504:24:2706:17:52.8506:18:18.35+02:22:147:557,6
162TOMCZYK Grzegorz 2303PALARNIA KAWY GREGORIOSTRZYŻÓWOpen M129M 12900:00:1402:17:5704:25:1906:18:50.8506:19:05.65+02:23:027:567,6
163WALCZAK Agnieszka 2315OLKUSZBIEGABOLESŁAWOpen K34K 3400:00:2902:20:2004:30:0006:19:08.2006:19:38.00+02:23:347:567,5
164GAC Karolina 2056ZAKLICZYNOpen K35K 3500:00:3302:18:0004:23:3606:19:14.5006:19:48.35+02:23:447:577,5
164KAWKA Michał 2099ZAKLICZYNOpen M130M 13000:00:3302:15:5404:24:1506:19:15.0506:19:48.35+02:23:447:577,5
166PYSZYNSKI Mariusz 2347WARSZAWAOpen M131M 13100:00:1102:01:2704:10:5506:20:19.9006:20:31.15+02:24:277:587,5
167FRAŃSKI Łukasz 2051NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLOpen M132M 13200:00:0502:07:0804:21:1806:20:33.7006:20:38.80+02:24:357:587,5
168BRONOWICKI Ryszard 2025NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLSTARY TOMYŚLOpen M133M 13300:00:0602:16:0404:28:2306:21:40.6006:21:47.00+02:25:438:007,5
169BAŚ Tomasz 2012PZU SPORT TEAM/STOKOWCZYKI TEAMKRAKÓWOpen M134M 13400:00:0602:19:1204:29:4206:22:33.5506:22:39.75+02:26:368:017,5
170PLUTA Sylwester 2225BRAKWARSZAWAOpen M135M 13500:00:1402:14:0304:29:5706:22:33.8006:22:48.05+02:26:448:017,5
171WITKOWSKA Beata 2328#KASZANIENAMOKAGDAŃSKOpen K36K 3600:00:1502:29:5704:40:2406:23:39.2006:23:54.95+02:27:518:027,5
172DOMURAT Marian 2041STRĄCZEK WIATROPĘDNYOLMONTYOpen M136M 13600:00:2702:11:2804:24:4106:24:17.2506:24:44.65+02:28:418:037,4
173SZULC Edyta 2294ADIDAS RUNNERSWARSZAWAOpen K37K 3700:00:2402:13:5204:26:5006:24:42.5006:25:07.30+02:29:038:037,4
174SZKUTNIK Jakub 2292ZAKOPANEOpen M137M 13700:00:1502:07:2204:18:5506:24:53.6506:25:09.40+02:29:058:047,4
175BLICHARZ Artur 2018OŁPINYOpen M138M 13800:00:2302:12:3904:20:0406:24:53.1506:25:17.00+02:29:138:047,4
176GURBIEL Mateusz 2071KRAKÓWOpen M139M 13900:00:2002:08:3704:20:0906:24:56.8506:25:17.50+02:29:148:047,4
177SUŁEK Tomek 2283WARSZAWAOpen M140M 14000:00:0802:10:5404:20:0006:25:23.4506:25:31.70+02:29:288:047,4
178PAWLIK ŚLAWSKA Jadwiga 2215POSMAKUJ RUN TEAMJASŁOOpen K38K 3800:00:2802:22:0004:31:1706:25:21.1006:25:49.55+02:29:468:047,4
179MOKRZYCKI Patryk 2193SAINT-GOBAIN SQUADKNURÓWOpen M141M 14100:00:3002:04:5504:21:0206:25:23.9506:25:54.00+02:29:508:047,4
180GAWRYLCZYK Andrzej 2059MARKIOpen M142M 14200:00:0902:06:5904:22:5306:25:54.8006:26:04.15+02:30:008:057,4
181OSTATEK Lukasz 2206ZÜRICHOpen M143M 14300:00:2502:08:1904:28:1006:25:53.1006:26:18.50+02:30:158:057,4
182MICHALSKA Bogna 2185GLIWICEOpen K39K 3900:00:1302:21:5004:32:3006:27:01.0506:27:14.35+02:31:108:067,4
183JEMIOŁA Paulina 2084POMUSZCZUDECOpen K40K 4000:00:2102:22:0104:30:5806:27:36.1006:27:58.00+02:31:548:077,4
184RAPIOR Maciej 2246SZYNSZYL TEAMNOWINKIOpen M144M 14400:00:0004:20:0306:28:20.0006:28:20.00+02:32:168:087,4
185RUCIŃSKI Adam 2254WARSZAWAOpen M145M 14500:00:1902:20:4604:31:4806:28:36.6006:28:55.80+02:32:528:087,4
186HILLER Artur 2075WIELICZKAOpen M146M 14600:00:1902:11:4304:27:3106:29:58.7006:30:17.70+02:34:148:107,3
187KOWALCZUK Paweł 2115ROPCZYCEOpen M147M 14700:00:0702:24:1804:39:4806:33:15.8506:33:23.40+02:37:198:147,3
188GABRYEL Anna 2055TUCZNOOpen K41K 4100:00:0802:13:3404:32:5206:34:07.8006:34:16.15+02:38:128:157,3
189DYRCZ Dawid 2043PMKWKRAKÓWOpen M148M 14800:00:1602:20:3904:32:3706:34:54.5006:35:10.65+02:39:078:167,2
190MRYCZKO Roman 2196AKTYWNY DYNÓWDYNÓWOpen M149M 14900:00:1202:12:5904:29:2306:35:04.7006:35:17.00+02:39:138:167,2
191BIALIK Szymon 2015TOKENOMICWARSZAWAOpen M150M 15000:00:1202:05:4504:12:2506:35:15.4506:35:27.50+02:39:248:177,2
192MISZALSKI Henryk 2192SUŁKÓWOpen M151M 15100:00:1402:20:0304:34:3006:35:37.8006:35:52.65+02:39:498:177,2
193WĘGRZYNEK Mirka 2322WARSZAWAOpen K42K 4200:00:1402:25:1704:36:1606:36:02.6006:36:17.55+02:40:148:187,2
194JANOWSKA Ula 2081GRUDZIĄDZOpen K43K 4300:00:2602:23:1704:40:0106:36:09.4506:36:36.20+02:40:328:187,2
195KRÓLICKI Dariusz 2125FINISZ RYMANÓWRYMANÓWOpen M152M 15200:00:1502:16:0104:36:2706:36:59.0006:37:14.50+02:41:118:197,2
196ROSA Alex 2252RABOWICEOpen M153M 15300:00:1602:16:5904:33:4506:38:08.3506:38:25.05+02:42:218:207,2
197KOZLOWSKI Tomasz 2121KATOWICEOpen M154M 15400:00:1202:15:0304:35:0506:40:12.8506:40:24.95+02:44:218:237,2
198HYDZIK Łukasz 2079KOSTAROWCEOpen M155M 15500:00:0602:07:4304:17:5806:40:42.4506:40:48.80+02:44:458:247,1
199ULANOWSKI Owca 2308X-TEAM SPECIAL FORCESLUBLINOpen M156M 15600:00:2202:14:4704:42:2306:41:12.2006:41:34.75+02:45:318:247,1
200WYDRA Mariusz 2349STARE BABICE BIEGAJĄSTARE BABICEOpen M157M 15700:00:0902:14:1804:38:0106:42:22.6506:42:31.95+02:46:288:267,1
201KLESZNO Zbigniew 2101RAJSPORTOPOLEOpen M158M 15800:00:1102:21:4704:38:2106:42:26.1006:42:37.50+02:46:348:267,1
202STAŃCZAK Maciej 2278WARSZAWAOpen M159M 15900:00:0002:19:3404:42:3006:43:13.0006:43:13.00+02:47:098:277,1
203ŚLIWA Justyna 2300KRAKÓWOpen K44K 4400:00:2702:19:1304:39:5506:42:46.4006:43:13.95+02:47:108:267,1
204KURBIEL Sylwia 2140BIEGAMBOLUBIĘSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen K45K 4500:00:1702:22:5504:46:4106:43:10.2506:43:27.40+02:47:238:277,1
205RUPIK Maria 2257WROCŁAWOpen K46K 4600:00:1402:12:2004:22:5606:43:29.0506:43:43.90+02:47:408:277,1
205RUPIK Jakub 2256WROCŁAWOpen M160M 16000:00:1402:12:2504:22:5906:43:28.9506:43:43.90+02:47:408:277,1
207PŁUCIENNICZAK Barbara 2229LATCHORZEWOpen K47K 4700:00:0302:27:3304:42:4906:44:36.0006:44:39.70+02:48:368:287,1
208FUS Wojciech 2054ASSECO ACTIVE TEAMRZESZOWOpen M161M 16100:00:1402:21:5704:43:2706:45:25.4506:45:40.20+02:49:368:297,1
209MARJAŃSKI Tomasz 2172KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAOpen M162M 16200:00:1202:24:0704:39:2606:45:40.5506:45:53.00+02:49:498:307,1
210CIEŚLIK Zdzisław 2032TEAM RUN GOŁAŃCZGOŁAŃCZOpen M163M 16300:00:1402:30:4204:41:2506:45:47.4006:46:02.30+02:49:588:307,1
211KŁOPOTEK Nina 2103EXTREME FAMILYBARTKOWOOpen K48K 4800:00:2402:27:5504:48:0906:45:48.0006:46:12.00+02:50:088:307,1
211KŁOPOTEK Marcin 2104EXTREME FAMILYBARTKOWOOpen M164M 16400:00:2402:27:5504:48:2306:45:47.8506:46:12.00+02:50:088:307,1
213KULIŃSKA Justyna 2135KAMIEŃ POMORSKIOpen K49K 4900:00:1702:18:1904:41:0806:47:02.1006:47:19.35+02:51:158:317,0
214LORYŚ Adam 2155NISKOOpen M165M 16500:00:2302:21:0604:52:4906:47:35.3006:47:58.35+02:51:548:327,0
215KOSZAŁKA Marcin 2113KRAKÓWOpen M166M 16600:00:2302:21:0604:57:3906:48:32.0006:48:55.65+02:52:528:337,0
216WAGNER Grzegorz 2312RUDA ŚLĄSKAOpen M167M 16700:00:2202:19:4104:56:4006:49:39.4506:50:02.20+02:53:588:357,0
217JURYŚ Sławomir 2088JSYSTEMKROSNOOpen M168M 16800:00:3102:25:1104:43:1906:49:51.0506:50:22.70+02:54:198:357,0
218RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika 2251GLOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIOpen K50K 5000:00:2902:30:3404:50:5506:50:36.5506:51:05.70+02:55:028:367,0
219SUSZ Artur 2284PORANNY PATROLKRAKÓWOpen M169M 16900:00:2802:22:2804:44:1706:51:32.4506:52:00.95+02:55:578:377,0
220ORNATOWSKI Dariusz 2203KRAKÓWOpen M170M 17000:00:2902:22:2704:44:1206:51:31.6006:52:01.15+02:55:578:377,0
221MICHTA Bartłomiej 2187GDAŃSKOpen M171M 17100:00:2602:30:1404:52:1406:51:36.0506:52:02.05+02:55:588:377,0
222JARECKA Katarzyna 2083+48533799977WARSZAWAOpen K51K 5100:00:1402:25:2104:45:1306:52:49.4506:53:03.55+02:57:008:396,9
223BIELKA Marcin 2346SOSNOWIECOpen M172M 17200:00:0702:21:2604:49:1906:56:16.4506:56:24.00+03:00:208:436,9
224BĘBEN Marta 2013WIELICZKAOpen K52K 5200:00:2802:23:1804:53:0406:56:00.8006:56:28.85+03:00:258:436,9
225WAJDA Andrzej 2313RZESZÓWOpen M173M 17300:00:3002:23:0804:44:4606:57:29.0506:57:59.85+03:01:568:456,9
226WITORZENC Izabela 2330LODZOpen K53K 5300:00:1502:19:0504:43:1706:58:30.8006:58:46.30+03:02:428:466,8
227SADOWSKA Justyna 2260SULEJÓWEKOpen K54K 5400:00:1902:31:0004:52:4606:59:58.5507:00:17.60+03:04:148:486,8
228RATASZEWSKI Marek 2249NEW BALANCE RUN TEAMKLAUDYNOpen M174M 17400:00:1902:17:1104:39:2607:02:29.3007:02:49.20+03:06:458:516,8
229KARCZEWSKI Maciej 2095GDAŃSKOpen M175M 17500:00:2702:21:4004:54:4207:02:30.2007:02:57.45+03:06:538:516,8
230DYMIŃSKI Paweł 2042ROPCZYCEOpen M176M 17600:00:3002:21:0504:43:5107:02:49.8507:03:20.05+03:07:168:516,8
231MĄCZNIK Andrzej 2179GDAŃSKOpen M177M 17700:00:2702:21:4004:52:2907:03:43.7007:04:11.00+03:08:078:526,8
232STOPA Marcin 2280BOGUCHWAŁAOpen M178M 17800:00:2002:17:5304:43:3607:04:17.2507:04:38.10+03:08:348:536,7
233MALCZEWSKA-CHAŁADAJ Karina 2167SIERADZOpen K55K 5500:00:2302:36:1904:57:0307:05:29.7007:05:53.20+03:09:498:556,7
234MICHALECKI Łukasz 2183NMGKATOWICEOpen M179M 17900:00:2302:20:2004:57:2607:05:52.6007:06:15.65+03:10:128:556,7
235PRUCNAL Paweł 2238WARSZAWAOpen M180M 18000:00:2602:33:3303:40:1907:06:42.9007:07:08.90+03:11:058:566,7
236HETEL Adam 2073BYDGOSZCZOpen M181M 18100:00:2402:33:3304:56:3507:06:44.8507:07:09.15+03:11:058:566,7
237SOCHA Jacek 2276JASŁOOpen M182M 18200:00:3102:30:0304:51:3807:06:48.5507:07:19.55+03:11:168:566,7
238PŁATEK Dominik 2226WROCŁAWOpen M183M 18300:00:1802:16:3504:41:2607:07:44.4007:08:02.55+03:11:598:586,7
239PYTLEWSKI Łukasz 2241WARSZAWAOpen M184M 18400:00:2502:24:2404:44:4207:08:06.5007:08:31.85+03:12:288:586,7
240CEGLEWSKA Izabela 2029ROZBISURMANIONE KARPIDŁA BIEGAJĄPOZNAŃOpen K56K 5600:00:1302:22:2505:00:5507:09:18.7007:09:32.55+03:13:299:006,7
241FIGIEL Natasza 2047SKPG KRAKÓWKRAKÓWOpen K57K 5700:00:3002:16:1204:46:5607:09:14.8507:09:45.75+03:13:428:596,7
242GRĘBOWSKA Dagmara 2067W KOBIECIE SILAŁÓDŹOpen K58K 5800:00:2402:27:1905:02:1207:11:50.8507:12:15.10+03:16:119:036,6
242LEPIARZ Beata 2151W KOBIECIE SIŁAKRAKÓWOpen K58K 5800:00:2402:26:4805:02:1407:11:50.6007:12:15.10+03:16:119:036,6
244KRYJAK Tomasz 2128KRAKÓWOpen M185M 18500:00:3102:35:1805:03:3507:11:46.4007:12:17.80+03:16:149:036,6
245MAŁEK Krzysztof 2169RZESZÓWOpen M186M 18600:00:2302:21:0704:54:0007:13:11.4507:13:35.10+03:17:319:046,6
246GŁAZ Marek 2061STALOWA WOLAOpen M187M 18700:00:2302:21:4704:57:5607:13:15.8007:13:38.95+03:17:359:046,6
247LENKIEWICZ Aleksander 2150WKURW_TEAMWARSZAWAOpen M188M 18800:00:3002:31:2104:57:3607:13:37.6007:14:08.35+03:18:049:056,6
248SZYMAŃSKI Henryk 2297WROCŁAWOpen M189M 18900:00:1802:38:4805:04:1307:14:06.2007:14:24.35+03:18:209:066,6
249GÓRSKA Yvonne 2065ŁOMIANKIOpen K60K 6000:00:1802:37:2505:09:4707:14:29.7007:14:48.45+03:18:449:066,6
250SANIAK Przemysław 2263LUBLINOpen M190M 19000:00:2002:32:0505:05:4507:16:57.5507:17:18.20+03:21:149:096,5
251STEFAŃCZYK Monika 2279LES FEMMES COURANT DANS LES FORETSKRAKÓWOpen K61K 6100:00:2702:39:4203:46:1607:19:49.4007:20:17.15+03:24:139:136,5
252TOKARSKI Jacek 2302LUBLINOpen M191M 19100:00:2002:30:5305:05:3207:28:26.3507:28:46.65+03:32:439:246,4
253CZESAK Marcin 2036RWM TEAMKRAKÓWOpen M192M 19200:00:2902:34:2405:07:0507:28:41.5507:29:10.70+03:33:079:246,4
254KARPIŃSKA Karolina 2098NOWA HUTA TEAMKRAKÓWOpen K62K 6200:00:2002:36:3505:13:3907:29:12.1507:29:32.80+03:33:299:256,4
255SZALAJ Pawel 2287BCD RUNNING TEAMDWORPOpen M193M 19300:00:1802:22:2905:00:3507:29:19.2007:29:37.20+03:33:339:256,4
256FIEDORCZUK Łukasz 2046HDD WINNICZKIWARSZAWAOpen M194M 19400:00:1702:20:2604:58:1907:30:32.5007:30:50.10+03:34:469:266,4
257MARKIEWICZ Jarek 2173TRIWAWAWARSZAWAOpen M195M 19500:00:2102:38:5205:06:3007:31:03.4007:31:24.40+03:35:209:276,3
258DZIAMSKI Marcin 2045TRIWAWAWARSZAWAOpen M196M 19600:00:2102:38:5205:07:5607:31:03.4507:31:24.60+03:35:219:276,3
259KOWALIK Krzysztof 2118LUBLINOpen M197M 19700:00:1902:34:4105:08:1007:31:46.9007:32:06.35+03:36:029:286,3
260KUROWSKI Mateusz 2143ZIELONKAOpen M198M 19800:00:1802:20:4405:01:0407:31:55.0007:32:13.65+03:36:109:286,3
261KSIĄŻEK Joanna 2129WARSZAWAOpen K63K 6300:00:1102:32:1805:11:2607:32:38.5007:32:49.90+03:36:469:296,3
262RAJEWSKI Robert 2245ZĄBKIOpen M199M 19900:00:1102:32:2105:10:4707:32:38.9507:32:49.95+03:36:469:296,3
263RAFAL Milewski 2243JOZEFOSLAW, POLENOpen M200M 20000:00:0602:33:3105:13:0207:33:00.8507:33:07.80+03:37:049:296,3
264TALAGA Bartosz 2301MARATONKA GRAJEWOWARSZAWAOpen M201M 20100:00:4402:34:0305:23:2307:33:41.9507:34:26.20+03:38:229:306,3
265WOŁOWIEC Krzysztof 2334LABORATORYJNIE.PLKIELCEOpen M202M 20200:00:1702:33:0405:15:1807:35:08.1007:35:25.70+03:39:229:326,3
266SZUMLAŃSKA Paulina 2295BIADOLINY RADŁOWSKIEOpen K64K 6400:00:1902:41:4105:17:0607:35:51.4007:36:11.25+03:40:079:336,3
267STACHAŃCZYK Wojciech 2277MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWOpen M203M 20300:00:1802:39:1905:25:1907:40:31.7507:40:50.10+03:44:469:396,2
268LENART Rafał 2149GRÓJECOpen M204M 20400:00:2102:39:5305:15:4207:41:35.4507:41:57.40+03:45:539:406,2
269LENART Wioleta 2148GRÓJECOpen K65K 6500:00:2202:40:0105:15:5007:41:34.9007:41:57.45+03:45:539:406,2
270ADAMCZYK Marcin 2007GOŁUSKIOpen M205M 20500:00:1302:49:0305:27:2707:43:29.6007:43:42.80+03:47:399:426,2
271ADAMCZYK Ania 2006GOŁUSKIOpen K66K 6600:00:1302:49:2705:27:4607:43:30.0007:43:43.30+03:47:399:436,2
272HOROWSKA Karolina 2316RUNHOGS TYCHYTYCHYOpen K67K 6700:00:2102:49:4605:28:3107:45:18.4507:45:40.25+03:49:369:456,2
273MAGOCSY Adam 2164KRAKÓWOpen M206M 20600:00:2702:51:0605:31:1707:47:54.1007:48:21.10+03:52:179:486,1
274MAGOCSY Justyna 2165KRAKÓWOpen K68K 6800:00:2602:51:0705:31:2607:47:54.4007:48:21.35+03:52:179:486,1
275SZTĘGIERKA Agata 2293BIELSKO-BIAŁAOpen K69K 6900:00:2702:50:2305:38:0207:49:16.6507:49:44.35+03:53:409:506,1
276LATAŁA Wojciech 2147LEŚNE GRUBASYKRAKÓWOpen M207M 20700:00:2802:51:1705:31:0507:50:10.9007:50:39.40+03:54:359:516,1
277KARCZ Bartłomiej 2094ŁÓDŹOpen M208M 20800:00:3102:44:1605:26:1107:53:19.0507:53:50.95+03:57:479:556,0
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
278GALESKI Stanislaw 205701187Open M209M 20900:00:3202:44:1805:26:1508:00:03.3008:00:35.70+04:04:3210:036,0
279VU Doa 2310TOKENOMICWARSAWOpen M210M 21000:00:1302:38:2105:32:3608:27:54.4008:28:07.55+04:32:0410:385,6
Niesklasyfikowani
HETMAŃCZYK Jakub 2074KATOWICEOpen MDNF01:53:06 DNF03:57:00 DNF DNF DNF--
OSYSZKO Izabela 2207KOBYLEOpen KDNF02:10:56 DNF04:12:21 DNF DNF DNF--
MAKÓWKA Justyna 2166LASKOWE LUDKIKRAKÓWOpen KDNF01:55:12 DNF DNF DNF DNF--
JANUSZEWSKI Maciej 2082SKAWINAOpen MDNF01:56:34 DNF DNF DNF DNF--
KARAŚ Agnieszka 2093STARE BABICE BIEGAJĄSTARE BABICEOpen KDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 284 wynik(ów)