ŁEMKO TRAIL 30
Łemkowyna Ultra-Trail 2021
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2021-05-15
Miejsce : Komańcza
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 383
Wystartowało : 254
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 249
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuPrzybyszów
15.5km
Czas
netto
29km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOREK Michał 3546MarcinŚwiercTEAMSOSNOWIECOpen M1M 12021-05-16 09:00:3101:09:4402:13:59.10 4:3713,0
2WOJTCZAK Jakub 3613WARSZAWAOpen M2M 22021-05-16 09:00:0401:10:1802:14:46.55+00:00:474:3812,9
3GAZDOWICZ Michał 3523runpassion.pl TeamPRZYSIETNICAOpen M3M 32021-05-16 09:00:0401:14:1402:27:55.30+00:13:565:0611,8
4WOJTASIK Dawid 3612RYMANÓWOpen M4M 42021-05-16 09:42:0201:16:1502:29:02.05+00:15:025:0811,7
5ŻURAWSKI Kamil 3480WARSZAWAOpen M5M 52021-05-16 09:00:3201:17:1102:30:44.45+00:16:455:1111,5
6JÓZEFCZYK Tomasz 3491Posmakuj Run TeamKROSNOOpen M6M 62021-05-16 09:01:0601:21:3502:38:55.50+00:24:565:2810,9
7JAZŁOCKI Łukasz 3149Llama In My Living RoomWARSZAWAOpen M7M 72021-05-16 09:02:0101:24:0002:39:27.65+00:25:285:2910,9
8MIGACZ Jacek 3260TRAILRUN KrakówZIELONKIOpen M8M 82021-05-16 09:01:0501:27:3002:39:33.35+00:25:345:3010,9
9GOLEC Ireneusz 3525Vege RunnersKRASNYSTAWOpen M9M 92021-05-16 09:02:3201:23:2502:41:55.20+00:27:565:3510,7
10SABAT Sebastian 3343KOMAŃCZAOpen M10M 102021-05-16 09:01:3201:20:1202:42:02.65+00:28:035:3510,7
11KUBACKI Krzysztof 3204Nadleśnictwo ŁosieKRAKÓWOpen M11M 112021-05-16 09:03:0301:23:2202:45:20.00+00:31:205:4210,5
12TELESZ Mateusz 3603POŁOMIAOpen M12M 122021-05-16 09:43:0201:27:2102:46:07.90+00:32:085:4310,5
13SMYK Łukasz 3593GORZKÓWOpen M13M 132021-05-16 09:39:0201:22:5102:46:27.95+00:32:285:4410,5
14MĄCZKA Ryszard 3562LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYPUŁAWYOpen M14M 142021-05-16 09:40:0101:25:1802:49:02.20+00:35:035:4910,3
15KOSTKA Janusz 3183Posmakuj Run teamSZCZEPAŃCOWAOpen M15M 152021-05-16 09:01:3201:24:5102:50:00.95+00:36:015:5110,2
16WYSZYŃSKI Roman 3455SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M16M 162021-05-16 09:04:3301:28:4602:51:14.95+00:37:155:5410,2
17CICHOSZ Krzysztof 3510KRASNYSTAWOpen M17M 172021-05-16 09:05:0301:25:4002:51:51.70+00:37:525:5510,1
18MALINOWSKA Izabela 3561KRAŚNICZYNOpen K1K 12021-05-16 09:05:0301:25:3602:51:52.05+00:37:525:5510,1
19KOPIEĆ Kamil 3545Jaja Na Bok Running TeamKRAKÓWOpen M18M 182021-05-16 09:07:0201:31:0202:52:51.35+00:38:525:5710,1
20WARDA Jarosław 3420LUBLINOpen M19M 192021-05-16 09:07:3101:31:2102:56:36.10+00:42:376:059,9
21MOŻEJKO Artur 3266Niepołomice biegająNIEPOŁOMICEOpen M20M 202021-05-16 09:09:3001:30:5302:57:21.00+00:43:216:069,8
22ZIELIŃSKI Paweł 3626Ruch IzbicaKRASNYSTAWOpen M21M 212021-05-16 09:10:3401:33:3402:58:32.10+00:44:336:099,7
23WARĘCKA Katarzyna 3606LESKOOpen K2K 22021-05-16 09:04:0101:31:1402:59:28.15+00:45:296:119,7
24REGULSKI Doman 3330RADZYMINOpen M22M 222021-05-16 09:35:0201:32:3102:59:42.60+00:45:436:119,7
25KOPEĆ Paweł 3177Rzeszowskie Gazele i GepardyMAJDAN KRÓLEWSKIOpen M23M 232021-05-16 09:04:0301:29:3902:59:56.55+00:45:576:129,7
26KURASZ Piotr 3556KRAKÓWOpen M24M 242021-05-16 09:03:0401:27:5003:02:43.75+00:48:446:189,5
27SMYK Małgorzata 3592GORZKÓWOpen K3K 32021-05-16 09:39:0101:33:0303:03:10.70+00:49:116:189,5
28JUREK Przemysław 3155KS StaszewscyWARSZAWAOpen M25M 252021-05-16 09:04:0101:35:0803:03:10.85+00:49:116:189,5
29STRZELCZYK Wiktor 3376Carpathian RunnersRZESZÓWOpen M26M 262021-05-16 09:03:0301:29:3303:03:14.40+00:49:156:199,5
30SMERECKI Maciej 3494Posmakuj Run TeamTARGOWISKAOpen M27M 272021-05-16 09:40:3201:32:3403:03:25.80+00:49:266:199,5
31KWAŚNIEWSKI Marcin 3557Eine sportgruppeMYSŁOWICEOpen M28M 282021-05-16 09:40:3301:34:5403:03:43.50+00:49:446:209,5
32PAKOWSKI Robert 3288Wanda Panfil TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M29M 292021-05-16 09:34:0103:04:18.15+00:50:196:219,4
33JASŁOWSKA Justyna 3148SCOTTJEDLICZEOpen K4K 42021-05-16 09:02:0101:34:3303:04:58.05+00:50:586:229,4
34DUDEK Paweł 3513Ruch IzbicaORŁÓW DREWNIANY KOLONIAOpen M30M 302021-05-16 09:39:0201:33:1603:05:26.85+00:51:276:239,4
35MAKOWSKI Jarosław 3560Stay InsaneLUBLINOpen M31M 312021-05-16 09:02:3201:34:1703:07:03.90+00:53:046:279,3
36KRAJEWSK Bartek 3194KATOWICEOpen M32M 322021-05-16 09:30:0101:37:4603:07:08.95+00:53:096:279,3
37SZADKOWSKI Denis 3380CHORZÓWOpen M33M 332021-05-16 09:05:3101:31:3703:07:12.75+00:53:136:279,3
38RODZINKA Erwin 3584RYMANÓWOpen M34M 342021-05-16 09:42:0301:36:3803:07:49.30+00:53:506:289,3
39KOPACZ Piotr 3543PERFEXRADOMYŚL WIELKIOpen M35M 352021-05-16 09:06:3201:37:0703:08:30.15+00:54:316:309,2
40MICHALCZYK Krzysztof 3563WIELICZLAOpen M36M 362021-05-16 09:09:0201:36:4103:09:43.35+00:55:446:329,2
41BANIAK Eryk 3011WIELICZKAOpen M37M 372021-05-16 09:27:0201:32:4803:10:02.10+00:56:036:339,2
42IZDEBSKI Tomasz 3530NBS TeamWARSZAWAOpen M38M 382021-05-16 09:12:3201:37:3803:10:57.25+00:56:586:359,1
43DOBROMILSKA Agata 3063WM TriselfKRAKOWOpen K5K 52021-05-16 09:05:0201:38:4203:11:13.85+00:57:146:359,1
44PETER Marcin 3302KATOWICEOpen M39M 392021-05-16 09:05:3101:36:4803:11:43.70+00:57:446:369,1
45SAMBOROWSKI Marcin 3347Pryma.plKROSNOOpen M40M 402021-05-16 09:06:0301:34:3803:11:50.70+00:57:516:369,1
46SKRZYŃSKI Andrzej 3590KS StaszewscyWARSZAWAOpen M41M 412021-05-16 09:40:0201:37:1403:12:02.95+00:58:036:379,1
47WASIAK Tomasz 3502RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹOpen M42M 422021-05-16 09:16:0301:38:0403:12:41.60+00:58:426:389,0
48WADZIŃSKI Kamil 3605#KasiaSolińskaTeamWARSZAWAOpen M43M 432021-05-16 09:41:0001:37:1803:12:47.70+00:58:486:389,0
49FOSSAERT Sylwia 3084KRAKÓWOpen K6K 62021-05-16 09:10:0201:38:0303:13:12.75+00:59:136:399,0
50PELCZAR Joanna 3299KROSNOOpen K7K 72021-05-16 09:06:3201:39:0803:13:13.15+00:59:146:399,0
51PERENC Michał 3300Carpathian RunnersJAROSŁAWOpen M44M 442021-05-16 09:03:3201:36:3703:13:22.15+00:59:236:409,0
52TOMCZYK Grzegorz 3405Palarnia Kawy GregorioSTRZYŻÓWOpen M45M 452021-05-16 09:03:3201:38:0203:13:31.75+00:59:326:409,0
53FURS Teodor 3521Pierdzące ZająceCISNAOpen M46M 462021-05-16 09:06:0201:37:4503:14:16.50+01:00:176:419,0
54PATSCHEK Grzegorz 3575BYTOMOpen M47M 472021-05-16 09:40:3201:37:5203:15:25.00+01:01:256:448,9
55PRYŚKO-GROBELNA Małgorzata 3583GDAŃSKOpen K8K 82021-05-16 09:05:3101:38:2103:15:33.85+01:01:346:448,9
56STUDZIŃSKI Rafał 3600Anpoleko Drink TeamKROSNOOpen M48M 482021-05-16 09:08:3201:39:2403:15:53.75+01:01:546:458,9
57OSIK Przemysław 35723T BiałystokBIAŁYSTOKOpen M49M 492021-05-16 09:13:0201:36:3203:15:58.20+01:01:596:458,9
58GOTFRYD Karol 3526Anpoleko Drink TeamKROSNOOpen M50M 502021-05-16 09:08:0101:40:0003:16:25.55+01:02:266:468,9
59LATAWIEC Jakub 3218KRAKÓWOpen M51M 512021-05-16 09:07:0101:37:5503:16:36.65+01:02:376:468,9
60GAŁĘCKI Kamil 3090Ryba Team.KOBYLA GÓRAOpen M52M 522021-05-16 09:28:3101:38:2703:17:02.60+01:03:036:478,8
61DYŚ Małgorzata 3514Stay InsaneLUBLINOpen K9K 92021-05-16 09:11:0301:41:3803:17:49.00+01:03:496:498,8
62SKWARNECKI Damian 3501ŁÓDŹOpen M53M 532021-05-16 09:07:3201:41:1903:18:45.45+01:04:466:518,8
63ORTYL Magdalena 3571Zabiegani MielecMIELECOpen K10K 102021-05-16 09:06:0201:39:2103:18:54.10+01:04:556:518,7
64SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna 3597KB Maraton TurekTUREKOpen K11K 112021-05-16 09:08:3101:40:0403:19:07.40+01:05:086:518,7
65WEWIOR Tomasz 3608DĄBROWA GÓRNICZAOpen M54M 542021-05-16 09:39:3101:38:5903:19:34.75+01:05:356:528,7
66JĘDRZEJOWSKA Karolina 3152MOSZCZENICAOpen K12K 122021-05-16 09:30:0201:41:0903:21:24.35+01:07:256:568,6
67JACHYMSKI Ignacy 3138AKG ŁodźŁÓDŹOpen M55M 552021-05-16 09:08:3101:40:1003:22:41.30+01:08:426:598,6
68DYMIŃSKI Paweł 3077DĘBICAOpen M56M 562021-05-16 09:28:3101:44:4003:23:15.00+01:09:157:008,6
69KUCIŃSKA Magdalena 3206WARSZAWAOpen K13K 132021-05-16 09:09:3101:39:5903:23:47.30+01:09:487:018,5
70MIERZWICKI Krzysztof 3259Mazurskie TropyWARSAWOpen M57M 572021-05-16 09:09:0401:42:1603:23:55.30+01:09:567:018,5
71KORZUS Katarzyna 3181DĄBROWA GÓRNICZAOpen K14K 142021-05-16 09:05:0201:39:4903:24:03.25+01:10:047:028,5
72KOZIOŁ Sylwester 3191KROSNOOpen M58M 582021-05-16 09:10:0401:39:3303:24:36.80+01:10:377:038,5
73KUŁYK Łukasz Kułyk 3209RusynLEMWROCŁAWOpen M59M 592021-05-16 09:31:3301:41:5203:24:49.35+01:10:507:038,5
74KĘDZIERSKI Michał 3166HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹOpen M60M 602021-05-16 09:30:0101:41:4303:25:37.15+01:11:387:058,5
75BIDUŚ Marek 3017RZESZÓWOpen M61M 612021-05-16 09:27:0301:44:5403:26:01.60+01:12:027:068,4
76MUSIAŁ Witold 3565Niepołomice BiegająKRAKÓWOpen M62M 622021-05-16 09:37:3301:40:5403:26:20.30+01:12:217:068,4
77MUSIAŁ Anna 3566Niepołomice BiegająKRAKÓWOpen K15K 152021-05-16 09:37:3201:40:4903:26:21.15+01:12:227:068,4
78TYSZKIEWICZ Rafał 3490COLUMBIAWARSZAWAOpen M63M 632021-05-16 09:10:3501:47:5703:26:35.65+01:12:367:078,4
79LEWANDOWSKI Paweł 3222Charzyno - super wieś!BORÓWIECOpen M64M 642021-05-16 09:13:3401:48:1503:26:59.40+01:13:007:088,4
80KOZIOŁ Weronika 3192Team Mountain Fuel PolskaKROSNOOpen K16K 162021-05-16 09:02:3201:41:3803:27:38.60+01:13:397:098,4
81JEDZINIAK Kamila 3536KROSNOOpen K17K 172021-05-16 09:40:3201:43:0903:27:39.25+01:13:407:098,4
82JURECZKO Agnieszka 3539Dzik KomandoŁÓDŹOpen K18K 182021-05-16 09:06:3301:45:1803:28:59.75+01:15:007:128,3
83HUNIA Mateusz 3131KRAKÓWOpen M65M 652021-05-16 09:15:3201:39:0803:29:12.05+01:15:127:128,3
84MADEJ Magdalena 3238CHORZELÓWOpen K19K 192021-05-16 09:14:0201:45:0203:29:41.30+01:15:427:138,3
85MĘKARSKI Sławomir 3256Wanda Panfil TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M66M 662021-05-16 09:33:0201:46:2803:30:26.40+01:16:277:158,3
86WLEZIEŃ Alek 3434TRICLUBWARSZAWAOpen M67M 672021-05-16 09:20:3301:43:5003:30:40.70+01:16:417:158,3
87PODBIELSKI Michał 3579BIAŁYSTOKOpen M68M 682021-05-16 09:12:0301:48:5103:31:18.30+01:17:197:178,2
88OLBORSKA Gabriela 3570ZBOISKAOpen K20K 202021-05-16 09:14:0201:46:3703:31:40.35+01:17:417:178,2
89HORZELA Beata 3127CHORZÓWOpen K21K 212021-05-16 09:13:0201:46:3103:31:47.70+01:17:487:188,2
90JÓZEFCZYK Jacek 3538WARSZAWAOpen M69M 692021-05-16 09:08:0101:48:0003:33:08.65+01:19:097:208,2
91SIELIWONIK Anita 3353WARSZAWAOpen K22K 222021-05-16 09:12:0301:50:3803:33:47.90+01:19:487:228,1
92ZABIRONINA Olya 3457Power TrainingWARSZAWAOpen K23K 232021-05-16 09:14:3101:47:5903:34:59.65+01:21:007:248,1
93BEDLA Anna 3507JAWORZNOOpen K24K 242021-05-16 09:11:0101:48:2803:35:00.20+01:21:017:248,1
94GŁADYSZ Jadwiga 3524AdRhAMIELECOpen K25K 252021-05-16 09:19:0201:51:3403:36:13.35+01:22:147:278,0
95WOJCIECHOWSKI Michał 3439KRAKÓWOpen M70M 702021-05-16 09:37:0401:48:5903:36:20.10+01:22:217:278,0
96WOJCIECHOWSKI Maciej 3440STG WarszawaWARSZAWAOpen M71M 712021-05-16 09:37:0401:49:3303:36:20.25+01:22:217:278,0
97CZERNIAK Anna 3512Vege RunnersKRASNYSTAWOpen K26K 262021-05-16 09:08:0201:51:5503:36:45.85+01:22:467:288,0
98KOPEĆ Renata 3544KS STASZEWSCYWARSZAWAOpen K27K 272021-05-16 09:11:0101:49:0003:37:05.45+01:23:067:298,0
99ZIÓŁKOWSKI Łukasz 3472KRAKÓWOpen M72M 722021-05-16 09:38:3301:53:4003:37:31.10+01:23:327:308,0
100WOLNY Michał 3444WARSZAWAOpen M73M 732021-05-16 09:38:0101:48:1103:37:35.75+01:23:367:308,0
101LIŚKIEWICZ Aleksandra 3559Vege RunnersKRASNYSTAWOpen K28K 282021-05-16 09:07:0201:53:0603:37:46.25+01:23:477:308,0
102WÓŁKIEWICZ Dorota 3615KS StaszewscyPRUSZKÓWOpen K29K 292021-05-16 09:11:3303:38:06.45+01:24:077:318,0
103DOBOSZYŃSKI Rafał 3062WIĄZOWNAOpen M74M 742021-05-16 09:28:0201:47:2903:38:31.35+01:24:327:328,0
104OLESIAK Monika 3281KROSNOOpen K30K 302021-05-16 09:07:3101:48:3203:38:36.00+01:24:367:328,0
105KOLASA Marcin 3487UNISZOWICEOpen M75M 752021-05-16 09:20:0101:50:3903:39:44.65+01:25:457:347,9
106KOWALCZUK Paweł 3549ROPCZYCEOpen M76M 762021-05-16 09:09:3201:53:0103:40:20.90+01:26:217:357,9
107KONOPKO Kacper 3485Modeste BiałystokBIAŁYSTOKOpen M77M 772021-05-16 09:14:0303:41:08.15+01:27:097:377,9
108COFALSKI Jakub 3049WARSZAWAOpen M78M 782021-05-16 09:12:3301:51:5403:41:15.05+01:27:157:377,9
109KORZENIECKA Klaudia 3486Modeste BiałystokBIAŁYSTOKOpen K31K 312021-05-16 09:14:0201:52:5203:41:26.85+01:27:277:387,9
110RZEPNIEWSKA Agata 3585WARSZAWAOpen K32K 322021-05-16 09:11:3201:51:4903:41:33.40+01:27:347:387,9
111LIS-PASIONEK Małgorzata 3484LESKOOpen K33K 332021-05-16 09:38:3201:55:0703:41:35.55+01:27:367:387,9
112WRÓBLEWSKI Jacek 3618JÓZEFÓWOpen M79M 792021-05-16 09:41:0301:50:2303:41:48.15+01:27:497:387,8
113STĘPIEŃ Dorota 3598Mechanika ZdrowiaWARSZAWAOpen K34K 342021-05-16 09:11:3201:52:3303:41:49.05+01:27:497:387,8
114ŁOMIAK Piotr 3235WARSZAWAOpen M80M 802021-05-16 09:21:0201:48:1003:42:02.55+01:28:037:397,8
115HUNIA Filip 3130KROSNOOpen M81M 812021-05-16 09:02:3201:51:4503:42:12.10+01:28:137:397,8
116PACIOREK Michał 3286KRAKÓWOpen M82M 822021-05-16 09:33:3101:44:2403:42:24.20+01:28:257:407,8
117JEMIOŁA Paulina 3150pomuszSTRZYŻÓWOpen K35K 352021-05-16 09:12:3401:55:3003:43:03.60+01:29:047:417,8
118WLOCH Joanna 3435WARSZAWAOpen K36K 362021-05-16 09:37:3301:51:2903:44:06.45+01:30:077:437,8
119BARANSKI Piotr 3012RADOMOpen M83M 832021-05-16 09:08:3201:58:3703:44:56.55+01:30:577:457,7
120WOJCIECHOWSKI Miłosz 3611Team WojciechowscyPOZNAŃOpen M84M 842021-05-16 09:15:0201:55:2603:45:38.10+01:31:397:467,7
121KRAUSE Anna 3196POZNAŃOpen K37K 372021-05-16 09:13:3201:53:3103:45:46.95+01:31:477:477,7
122KOSZELA Aleksandra 3547Zabiegani CzęstochowaMASŁOŃSKIEOpen K38K 382021-05-16 09:40:0101:55:2403:46:02.60+01:32:037:477,7
123WĘGRZYNEK Mirosława 3423Adidas Runners WarsawWARSZAWAOpen K39K 392021-05-16 09:31:0301:55:1703:46:26.10+01:32:277:487,7
124BĄK Paulina 3506WIĘCKOWICEOpen K40K 402021-05-16 09:39:0101:55:3603:46:44.25+01:32:457:497,7
125DZIARNOWSKA Magda 3515Mechanika ZdrowiaWARSZAWAOpen K41K 412021-05-16 09:13:0101:54:2003:46:44.75+01:32:457:497,7
126GÓRSKA Dominika 3106TYCHYOpen K42K 422021-05-16 09:29:0201:56:2103:46:50.80+01:32:517:497,7
127ABRAMIUK Michał 3001Medyczny Klub TurystycznyWARSZAWAOpen M85M 852021-05-16 09:19:3301:51:2703:46:56.15+01:32:577:497,7
128HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 3529Nowy Styl Group Running TeamKROSNOOpen K43K 432021-05-16 09:10:0201:52:3403:47:12.45+01:33:137:507,7
129GRODOWSKA Katarzyna 3528Biegający Potwór SpaghettiWIELICZKAOpen K44K 442021-05-16 09:39:3201:51:0903:47:58.65+01:33:597:517,6
130GŁUSZEK Dariusz 3098BrakKROSNOOpen M86M 862021-05-16 09:29:0101:53:4903:48:09.20+01:34:107:527,6
131GIBAS Wojciech 3094KATOWICEOpen M87M 872021-05-16 09:23:0101:49:3103:48:18.05+01:34:187:527,6
132ZAJĄC Paweł 3620TARNOWSKIE GÓRYOpen M88M 882021-05-16 09:41:3301:49:0203:48:54.70+01:34:557:537,6
133JASIŃSKA-WARMUŁA Sylwia 3146FUNTRIPEŁCZYCEOpen K45K 452021-05-16 09:29:3301:54:0303:49:01.90+01:35:027:537,6
134GAŁKOWSKI Paweł 3522AFFPOZNAŃOpen M89M 892021-05-16 09:42:0201:51:5403:49:28.45+01:35:297:547,6
135PIECH Marzena 3304FIT STORY MARZENA PIECHJAWORZNOOpen K46K 462021-05-16 09:16:0101:55:1703:49:58.20+01:35:597:557,6
136ZACHWIEJA Katarzyna 3458WoodrunKRAKOWOpen K47K 472021-05-16 09:12:0401:56:2603:50:00.60+01:36:017:557,6
137MŁOCKA-GORCZYŃSKA Matylda 3264WARSZAWAOpen K48K 482021-05-16 09:16:3601:50:3703:50:02.15+01:36:037:557,6
138CIECHOMSKA Agata 3048HTF Ludwik SikorskiLODZOpen K49K 492021-05-16 09:28:0101:54:2303:50:30.15+01:36:317:567,5
139STUDZIŃSKA Joanna 3377WARSZAWAOpen K50K 502021-05-16 09:15:3301:56:3403:50:56.90+01:36:577:577,5
140TENDAJ Daniel 3604ŁOMIANKIOpen M90M 902021-05-16 09:17:3201:58:1103:51:49.40+01:37:507:597,5
141PASIONEK Bartłomiej 3574LESKOOpen M91M 912021-05-16 09:38:3201:55:3703:53:39.35+01:39:408:037,4
142BEJTKA Rafał 3496Open M92M 922021-05-16 09:45:0101:46:5003:53:42.05+01:39:428:037,4
143GLAZER Marcin 3488PKO Bank PolskiWARSZAWAOpen M93M 932021-05-16 09:15:0301:57:2003:54:44.05+01:40:448:057,4
144TAMBORSKI Tomasz 3399HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹOpen M94M 942021-05-16 09:36:3302:03:0003:55:32.90+01:41:338:077,4
145PAWELEC Krystyna 3298Dogoń Grodzisk MazowieckiPIASTÓWOpen K51K 512021-05-16 09:17:0202:01:3103:55:59.05+01:41:598:087,4
146MAJEWSKA Anna 3242AKG ŁódźŁÓDŹOpen K52K 522021-05-16 09:32:0202:00:2103:56:25.80+01:42:268:097,4
147DOBEK Halina 3061Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEOpen K53K 532021-05-16 09:06:3101:58:4403:57:01.75+01:43:028:107,3
148ŻELAZNY Agnieszka 3489Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEOpen K54K 542021-05-16 09:06:3101:53:4103:57:01.80+01:43:028:107,3
149BAŁABAN Waldemar 3009Bieguny WALBAKROSNOOpen M95M 952021-05-16 09:10:0202:01:2303:57:07.90+01:43:088:107,3
150GAWRYSZEWSKI Michał 3093GRANICAOpen M96M 962021-05-16 09:17:3302:03:0503:57:27.15+01:43:288:117,3
151POLAŃSKI Robert 3581Noćne WołkiKROSNOOpen M97M 972021-05-16 09:17:0302:00:4803:58:35.70+01:44:368:137,3
152GRANECKA Monika 3527Dzik KomandoŁÓDŹOpen K55K 552021-05-16 09:13:0301:55:5703:59:15.60+01:45:168:157,3
153MASZKOWSKI Rafał 3251LUBLINOpen M98M 982021-05-16 09:16:0102:00:1403:59:55.60+01:45:568:167,3
154GRYCZ Michał 3112too heavy to stopWARSZAWAOpen M99M 992021-05-16 09:17:0102:01:1204:00:18.45+01:46:198:177,2
155JARTYM Karol 3532MOTOKOMANDOJAROSŁAWOpen M100M 1002021-05-16 09:41:0401:55:5504:00:44.05+01:46:448:187,2
156MASZKOWSKA Anna 3250LUBLINOpen K56K 562021-05-16 09:15:0202:01:1004:00:55.65+01:46:568:187,2
157KRÓL Przemysław 3552Lubelski Bank SpółdzielczyKOŃSKOWOLAOpen M101M 1012021-05-16 09:14:3201:59:2204:01:19.35+01:47:208:197,2
158ULBRYCH Artur 3409LISZKIOpen M102M 1022021-05-16 09:37:3202:01:1004:01:34.45+01:47:358:197,2
159SANIAK Przemysław 3349LUBLINOpen M103M 1032021-05-16 09:35:3101:59:2404:01:47.60+01:47:488:207,2
160MILEWSKA Beata 3262HOP DOGWARSZAWAOpen K57K 572021-05-16 09:20:3201:51:0904:02:41.95+01:48:428:227,2
161JANKOWSKI Gracjan 3142HOP DOGWARSZAWAOpen M104M 1042021-05-16 09:20:3101:52:1704:02:42.45+01:48:438:227,2
162MAZUREK Grzegorz 3252WARSZAWAOpen M105M 1052021-05-16 09:13:3301:53:5504:03:25.35+01:49:268:237,1
163KIM Renata 3167KS StaszewscyWARSZAWAOpen K58K 582021-05-16 09:23:3102:01:0604:03:26.25+01:49:278:237,1
164DZIOPA Paweł 3517wkurw_teamKIELCEOpen M106M 1062021-05-16 09:22:3202:02:0904:04:25.00+01:50:258:257,1
165MEBENGA Joanna 3254Boat City TeamŁÓDŹOpen K59K 592021-05-16 09:36:0202:04:5904:05:28.20+01:51:298:277,1
166CICHOWICZ Przemysław 3511WAWERWARSZAWAOpen M107M 1072021-05-16 09:41:0301:57:0904:06:04.55+01:52:058:297,1
167SIKORA Dawid 3354WARSZAWAOpen M108M 1082021-05-16 09:09:0202:00:0404:06:39.95+01:52:408:307,1
168WOJAS-KRAWCZYK Kamila 3438Piękniejsze Życie LublinLUBLINOpen K60K 602021-05-16 09:37:0301:59:4604:06:48.25+01:52:498:307,1
169MARCINIAK Agata 3497ŁÓDŹOpen K61K 612021-05-16 09:17:0402:03:1604:06:54.30+01:52:558:307,0
170KOWALIK Krzysztof 3188LUBLINOpen M109M 1092021-05-16 09:30:3002:04:4704:06:55.95+01:52:568:307,0
171ZIELENKIEWICZ Agnieszka 3624WROCŁAWOpen K62K 622021-05-16 09:24:3302:05:3304:07:43.35+01:53:448:327,0
172TOKARSKI Jacek 3403LUBLINOpen M110M 1102021-05-16 09:35:3201:58:3304:08:03.55+01:54:048:337,0
173HETMAŃCZYK Maciej 3125CZELADŹOpen M111M 1112021-05-16 09:21:0101:51:1204:08:18.10+01:54:198:337,0
174JACHYMSKA Zofia 3137ŁÓDŹOpen K63K 632021-05-16 09:18:3202:05:3604:08:32.50+01:54:338:347,0
175KOTULA Weronika 3548CHORZÓWOpen K64K 642021-05-16 09:42:0301:58:4604:08:34.45+01:54:358:347,0
176WISZNIEWSKI Roman 3427NAMYSŁÓWOpen M112M 1122021-05-16 09:22:3102:05:4904:08:40.60+01:54:418:347,0
177ZIĄBKA Jakub 3465Boat City TeamWARSZAWAOpen M113M 1132021-05-16 09:36:0202:05:1204:09:07.40+01:55:088:357,0
178MALEC Basia 3244LUBLINOpen K65K 652021-05-16 09:18:0302:06:5104:09:14.00+01:55:148:357,0
179BAJOREK Norbert 3503Fitness FreaksRZESZÓWOpen M114M 1142021-05-16 09:13:3302:06:5504:10:33.40+01:56:348:386,9
180SZTYLER Konrad 3602BRZOZÓWKAOpen M115M 1152021-05-16 09:38:3301:59:4704:10:44.90+01:56:458:386,9
181PASZEK Krystyna 3293Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOpen K66K 662021-05-16 09:19:0102:07:2504:13:44.00+01:59:448:446,9
182MARCINIAK Katarzyna 3246POZNAŃOpen K67K 672021-05-16 09:32:3102:07:1104:13:48.55+01:59:498:456,9
183JASEK Wioletta 3533Kobiety WatahyZABRZEOpen K68K 682021-05-16 09:18:0102:05:2304:13:59.10+02:00:008:456,9
184ZIELIŃSKA Magdalena 3625JAWORZOOpen K69K 692021-05-16 09:21:3202:05:3104:14:13.05+02:00:138:456,8
185JASKOT Joanna 3534Harpagan BeastJAWORZNOOpen K70K 702021-05-16 09:22:0202:13:3004:14:40.05+02:00:408:466,8
186JAROSZ Michał 3145JAWORZNOOpen M116M 1162021-05-16 09:22:0202:13:2704:14:41.30+02:00:428:466,8
187PIETRZAK Sylwia 330812triWARSZAWAOpen K71K 712021-05-16 09:31:0302:05:4904:16:05.80+02:02:068:496,8
188MISZCZYK Honorata 3263WKSB Aktywne BeskidyBYSTRAOpen K72K 722021-05-16 09:33:0302:07:5504:16:21.80+02:02:228:506,8
189KOSSAKOWSKA Klaudia 3182WARSZAWAOpen K73K 732021-05-16 09:30:3202:06:1404:16:35.95+02:02:368:506,8
190CZYŻYKIEWICZ Piotr 3059Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEOpen M117M 1172021-05-16 09:12:3302:04:3504:16:55.25+02:02:568:516,8
191PETELSKA- ALTHAMER Matea 357812TriWARSZAWAOpen K74K 742021-05-16 09:25:3102:11:0004:18:39.75+02:04:408:556,7
192MONCZYŃSKA Małgorzata 3265POZNAŃOpen K75K 752021-05-16 09:26:3202:12:1404:19:09.45+02:05:108:566,7
193ADAŚ Łukasz 3003WARSZAWAOpen M118M 1182021-05-16 09:27:0202:10:0404:19:46.90+02:05:478:576,7
194FRĄCZEK Marcin 3520TMTeamWROCŁAWOpen M119M 1192021-05-16 09:20:3202:06:2004:19:49.05+02:05:498:576,7
195JANIK Magdalena 3141KRAKÓWOpen K76K 762021-05-16 09:29:3202:08:2504:20:43.05+02:06:438:596,7
196JANOWSKA Agata 3143KRAKÓWOpen K77K 772021-05-16 09:29:3202:08:2804:20:44.15+02:06:458:596,7
197DZIEWULSKA Henryka 3516Rozbiegany PiastówPIASTÓWOpen K78K 782021-05-16 09:34:3302:08:2604:21:22.90+02:07:239:006,7
198BAK Magdalena 3504Rozbiegany PiastowPRUSZKÓWOpen K79K 792021-05-16 09:34:3302:07:3704:21:23.95+02:07:249:006,7
199WROŃSKA Magdalena 3616Rozbiegany PiastówBRWINÓWOpen K80K 802021-05-16 09:34:3202:08:1004:21:24.45+02:07:259:006,7
200NOWACKA Magda 3568Rozbiegany PiastowPRUSZKOWOpen K81K 812021-05-16 09:34:3202:08:5504:21:24.55+02:07:259:006,7
201CHOJNOWSKA Dominika 3043NOAJAKIŁAWAOpen K82K 822021-05-16 09:23:0202:11:2004:21:31.85+02:07:329:016,7
202SZALSKA Elżbieta 3601TORUŃOpen K83K 832021-05-16 09:21:3202:14:1404:21:52.80+02:07:539:016,6
203MARSZAŁEK Bartłomiej 3249DĄBROWA GÓRNICZAOpen M120M 1202021-05-16 09:32:3102:08:1404:25:00.95+02:11:019:086,6
204SOCHAJ Anna 3365KRAKÓWOpen K84K 842021-05-16 09:36:0102:05:4204:26:26.55+02:12:279:116,5
205ROJEK Magdalena 3334GNOJNICAOpen K85K 852021-05-16 09:35:3102:11:5904:27:32.50+02:13:339:136,5
206SZUMLAŃSKA Paulina 3389ŁĘG TARNOWSKIOpen K86K 862021-05-16 09:36:3302:05:0204:28:06.40+02:14:079:146,5
207KOZIOL Marcin 3190KRAKOWOpen M121M 1212021-05-16 09:31:0202:02:1104:29:19.95+02:15:209:176,5
208ZABŁOCKA Małgorzata 3619Nationale NederlandenWARSZAWAOpen K87K 872021-05-16 09:19:3302:08:4504:29:31.45+02:15:329:176,5
209KRAWCZYK Paweł 3197Medyczny Klub Turystyczny w LublinieLUBLINOpen M122M 1222021-05-16 09:31:0202:06:4004:34:12.45+02:20:139:276,3
210PEPLIŃSKA Iwona 3576LĘBORKOpen K88K 882021-05-16 09:24:0202:16:0704:34:24.55+02:20:259:276,3
211NITSCH Joanna 3567UNTSWARSZAWAOpen K89K 892021-05-16 09:41:0502:13:3404:34:48.60+02:20:499:286,3
212KUC Maciek 3205BIADOLINYOpen M123M 1232021-05-16 09:31:3302:07:1904:35:44.20+02:21:459:306,3
213BRODAWKA Olga 3029WARSZAWAOpen K90K 902021-05-16 09:20:0102:18:0204:37:04.20+02:23:059:336,3
214KACHNIARZ Tomasz 3540WARSZAWAOpen M124M 1242021-05-16 09:37:0302:06:5904:37:19.10+02:23:209:336,3
215NICIEJA Anna 3272KRAKÓWOpen K91K 912021-05-16 09:25:0302:22:2404:38:00.85+02:24:019:356,3
216SITARSKA Agnieszka 3356Kobiety WatahyRUDA ŚLĄSKAOpen K92K 922021-05-16 09:36:0102:20:2104:38:54.05+02:24:549:376,2
217WAJCHERT Krzysztof 3415#szybkienóżkiKALINÓWKAOpen M125M 1252021-05-16 09:38:0102:02:5204:39:54.10+02:25:559:396,2
218PUCHAŁA Aneta 3326WARSZAWAOpen K93K 932021-05-16 09:35:0202:19:0704:40:12.90+02:26:139:396,2
219PYRA Marek 3328#szybkienóżkiLUBLINOpen M126M 1262021-05-16 09:35:0302:08:3904:44:24.70+02:30:259:486,1
220KOZŁOWSKA-WOYCIECHOWSKA Hanna 3550WARSZAWAOpen K94K 942021-05-16 09:25:3202:19:1604:45:28.55+02:31:299:506,1
221SERWATKA Angelika 3587Kobiety WatahyZABRZEOpen K95K 952021-05-16 09:23:0202:20:5304:45:54.60+02:31:559:516,1
222JEZIERSKA Karina 353712tri.pl TeamZabieganeDniWARSZAWAOpen K96K 962021-05-16 09:24:3102:20:1204:46:28.90+02:32:299:526,1
223ZAWISZA Beata 3621Kobiety WatahyŚWIĘTOCHŁOWICEOpen K97K 972021-05-16 09:21:0102:26:3804:46:50.95+02:32:519:536,1
224CHOJNOWSKA Barbara 3044IŁAWAOpen K98K 982021-05-16 09:28:0202:18:0804:47:22.40+02:33:239:546,1
224SIKORSKA Magdalena 3355HTF Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOpen K98K 982021-05-16 09:36:3202:18:4604:47:22.40+02:33:239:546,1
226SIKORSKI Ludwik 3589HTF Ludwik SikorskiALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOpen M127M 1272021-05-16 09:36:3102:18:4404:47:23.35+02:33:249:546,1
227PODEMSKA Patrycja 3580Forest GangBYDGOSZCZOpen K100K 1002021-05-16 09:18:0102:22:2304:47:45.45+02:33:469:556,0
228GŁOWACKI Michał 3096#szybkienóżkiLUBLINOpen M128M 1282021-05-16 09:29:0102:14:5704:50:25.30+02:36:2610:006,0
229WIESZOŁEK Grzegorz 3609KRASIEJÓWOpen M129M 1292021-05-16 09:41:3302:09:2904:50:32.50+02:36:3310:016,0
230WRÓBEL Mariola 3617KATOWICEOpen K101K 1012021-05-16 09:41:3302:09:2604:50:33.15+02:36:3410:016,0
231WARDA Agnieszka 3482Sparta LublinLUBLINOpen K102K 1022021-05-16 09:18:0302:25:0704:52:24.25+02:38:2510:046,0
232KALISZUK Małgorzata 3160KROŚCIENKO WYŻNEOpen K103K 1032021-05-16 09:30:3102:21:5204:55:35.45+02:41:3610:115,9
233KALISZUK Roman 3159KROŚCIENKO WYŻNEOpen M130M 1302021-05-16 09:30:0302:22:3404:56:03.45+02:42:0410:125,9
234FRANCUZ Patrycja 3085SZYCEOpen K104K 1042021-05-16 09:24:0302:27:0604:57:15.55+02:43:1610:155,9
235BORYKA Piotr 3027DĄBROWA GÓRNICZAOpen M131M 1312021-05-16 09:27:3102:14:1504:57:27.55+02:43:2810:155,8
236NOWAK Mariusz 3569Boat City TeamZGIERZOpen M132M 1322021-05-16 09:39:3002:15:3404:57:51.75+02:43:5210:165,8
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
237MAGOCSY Justyna 3493KRAKÓWOpen K105K 1052021-05-16 09:39:3102:27:0305:01:51.20+02:47:5210:245,8
238PEPLIŃSKI Piotr 3577LĘBORKOpen M133M 1332021-05-16 09:24:3102:25:4505:03:59.10+02:50:0010:285,7
239PATEJUK Anna 3294Dzikie Życie RunTeamKROSNOOpen K106K 1062021-05-16 09:26:0102:27:0005:05:19.35+02:51:2010:315,7
240DZIURZYŃSKA Ulka 3518Good Coach TeamKRAKÓWOpen K107K 1072021-05-16 09:24:0402:27:1105:05:34.60+02:51:3510:325,7
241LASEK Krzysztof 3217WARSZAWAOpen M134M 1342021-05-16 09:24:3302:32:5105:11:09.75+02:57:1010:435,6
242JANICKA Aleksandra 3140Boat City TeamPARZĘCZEWOpen K108K 1082021-05-16 09:26:0102:29:0605:11:19.65+02:57:2010:445,6
243BUKOWIEC Jacek 3037LIPNICA MUROWANAOpen M135M 1352021-05-16 09:27:3102:26:0605:29:10.30+03:15:1111:215,3
244DOMANSKI Jarek 3065Gazele na starcieWARSZAWAOpen M136M 1362021-05-16 09:21:3302:37:1105:31:00.00+03:17:0011:245,3
245KORCZYNSKI Piotr 3179AR WarszawaWARSZAWAOpen M137M 1372021-05-16 09:32:0202:36:4705:36:51.25+03:22:5211:365,2
246LYSIAK Agnieszka 3231Adidas Runners WarsawWARSZAWAOpen K109K 1092021-05-16 09:32:0202:37:1905:36:52.05+03:22:5211:365,2
247KARPIŃSKA Nina 3163BLIŻYNOpen K110K 1102021-05-16 09:24:0302:35:4705:39:13.75+03:25:1411:415,1
248MANIURA Iwona 3245BYTOMOpen K111K 1112021-05-16 09:30:3202:38:1405:44:12.65+03:30:1311:525,1
249PIETRASZEK Ewa 3306KOBIETY WATAHYCHORZÓWOpen K112K 11203:19:2006:32:10.00+04:18:1013:314,4
Niesklasyfikowani
SŁODKOWSKI Piotr 3591WARSZAWAOpen M2021-05-16 09:40:0202:11:31 DNF DNF--
POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 3582DDCPUŁAWYOpen K2021-05-16 09:11:3302:32:42 DNF DNF--
SĘDZIELOWSKI Mariusz 3588JAWORZNOOpen M2021-05-16 09:42:3703:00:36 DNF DNF--
STASIAK Mateusz Stasiak 3372ITFFLODZOpen M2021-05-16 09:36:3103:09:55 DNF DNF--
WOŹNIAK Anna 3448KOBIETY WATAHYBYTOMOpen K2021-05-16 09:26:3203:16:34 DNF DNF--
Znaleziono 254 wynik(ów)