ŁEMKO TRAIL 30
Łemkowyna Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2021-10-23
Miejsce : Komańcza
Dystans : 29 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 357
Wystartowało : 287
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 282
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 15.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPrzybyszów
15.5km
Czas
netto
29km
Czas
brutto
29km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ŚWIERAD Krystian 3304TURZAŃSKOpen M1M 100:00:0101:15:1802:21:07.1502:21:09.00 4:5112,3
2GURGUL Sebastian 3095AROMAT NÓGKRAKÓWOpen M2M 200:00:0101:14:1602:22:28.0502:22:29.90+00:01:204:5412,2
3WETHACZ Dariusz 3321LOKOMOTIV MAJDAN / ON RUNNING POLSKACISNAOpen M3M 300:00:0101:15:2302:23:11.9002:23:13.60+00:02:044:5612,2
4NIEZGODA Marcin 3200KKB MOSIR KROSNOKROSNOOpen M4M 400:00:0102:24:53.4002:24:55.10+00:03:464:5912,0
5KNAPIK Sebastian 3131BUTYJANARZESZÓWOpen M5M 500:00:0201:16:2702:27:34.0002:27:36.10+00:06:275:0511,8
6SŁOWIŃSKI Marcin 3273BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKIWARSZAWAOpen M6M 600:00:0402:30:47.9502:30:52.10+00:09:435:1111,5
7GRYZŁO Jakub 3093TRESERTEAMJASŁOOpen M7M 700:00:0101:19:5102:31:42.7502:31:44.40+00:10:355:1311,5
8WLKOSZ Mateusz 3328#SOBASTEAMSZAFLARYOpen M8M 800:00:0201:19:3202:32:40.7002:32:43.40+00:11:345:1511,4
9SWORSKI Roman 3295TRENUJSKUTECZNIE.COM / VEGE RUNNERS / VEGANŁÓDŹOpen M9M 900:00:0301:17:1902:33:19.5502:33:22.80+00:12:135:1711,3
10KULIGA Sławomir 3152SŁAWOMIR KULIGAKROSNOOpen M10M 1000:00:0201:21:5402:33:36.4002:33:38.90+00:12:295:1711,3
11MAJEWSKI Piotr 3180FIZJOBIEGACZE SZCZECINDĘBNOOpen M11M 1100:00:0201:18:0002:33:40.6002:33:43.00+00:12:345:1711,3
12DOMBROWSKI Jakub 3059KRAKÓWOpen M12M 1200:00:0301:20:4602:34:42.7002:34:45.90+00:13:365:2011,2
13OTEVŘELOVÁ Kristýna 3211COLUMBIA MONTRAILČELADNÁOpen K1K 100:00:0201:22:2902:37:34.5002:37:37.20+00:16:285:2611,0
14ZIELIŃSKI Piotr 3341WARSZAWAOpen M13M 1300:00:0301:22:5702:40:31.0502:40:34.45+00:19:255:3210,8
15JASŁOWSKA Justyna 3003PORĘBYOpen K2K 200:00:0401:23:3702:41:08.8002:41:12.90+00:20:035:3310,8
16SKARŻYŃSKI Łukasz 3267WIERZBNOOpen M14M 1400:00:0501:26:1402:41:10.3002:41:15.90+00:20:065:3310,8
17JACHYMSKI Krzysztof 3107VEGE RUNNERSWARSZAWAOpen M15M 1500:00:0301:23:0602:41:18.9502:41:22.55+00:20:135:3310,8
18GALUSKIN Alexey 3076GRUPA NOMAXTARNOWSKIE GÓRYOpen M16M 1600:00:0301:27:2202:44:45.3502:44:49.25+00:23:405:4010,6
19KOSTKA Janusz 3138POSMAKUJ RUN TEAMKROSNOOpen M17M 1700:00:0501:25:1102:46:16.8502:46:22.40+00:25:135:4410,5
20PAPROCKI Michał 3215CZELADŹOpen M18M 1800:00:0501:26:1002:47:05.5502:47:10.70+00:26:015:4510,4
21GRZEGORCZYK Michał 3094STALOWA WOLAOpen M19M 1900:00:0401:26:1802:47:16.9502:47:21.30+00:26:125:4610,4
22CIOCH Marcin 3044KIELANÓWKAOpen M20M 2000:00:0601:23:2202:47:40.8502:47:47.40+00:26:385:4610,4
23KOŁEK Sebastian 3134MIĘDZYBRODZIE BIALSKIEOpen M21M 2100:00:0401:24:0102:48:53.6002:48:58.40+00:27:495:4910,3
24RAJCHEL Rafał 3243HACZÓWOpen M22M 2200:00:0501:25:5602:49:22.4002:49:27.65+00:28:185:5010,3
25BATORYNA Aleksander 3022BEDZINOpen M23M 2300:00:0401:28:5002:50:34.1502:50:38.80+00:29:295:5210,2
26SMACZNY Bartłomiej 3274MIELECOpen M24M 2400:00:0801:26:1902:51:54.9002:52:03.00+00:30:545:5510,1
27MAJORCZYK Gerard 3182ZIELONA GÓRAOpen M25M 2500:00:0701:29:4802:52:32.5002:52:39.60+00:31:305:5610,1
28GÓRECKI Rafał 3088LESZNOOpen M26M 2600:00:0201:29:5002:53:45.7502:53:48.05+00:32:395:5910,0
29BIESZCZAD Magdalena 3028TRESERTEAMJASŁOOpen K3K 300:00:0301:30:2602:55:22.8502:55:25.85+00:34:166:029,9
30PLEWA Rafał 3228JADOWNIKIOpen M27M 2700:00:0501:25:3402:55:30.0002:55:35.55+00:34:266:039,9
31JAWORSKI Piotr 3114WARSZAWAOpen M28M 2800:00:0201:28:0602:56:47.2502:56:49.50+00:35:406:059,8
32MAŚLANKA Jarosław 3188PEGA RUNNERSKRZYWACZKAOpen M29M 2900:00:0401:30:1502:57:50.9002:57:54.90+00:36:456:079,8
33ASCHENBRENNER Zsolt 3011BUDAÖRSOpen M30M 3000:00:1202:58:10.0002:58:22.00+00:37:136:089,8
34RUDOWSKI Jacek 3253ZDUŃSKA WOLAOpen M31M 3100:00:0601:30:4502:58:42.9002:58:49.85+00:37:406:099,7
35WOCH Krzysztof 3331WIDŁOROGIŁOMIANKIOpen M32M 3200:00:0501:33:5602:58:47.0002:58:52.85+00:37:436:099,7
36WOJTAS Piotr 3332KRAKÓWOpen M33M 3300:00:1501:33:2902:58:39.4502:58:54.55+00:37:456:099,7
37KULIK Karolina 3153TRENINGFIZJOTERAPIA.PLSKWIERZYNAOpen K4K 400:00:0401:34:0103:00:06.6503:00:11.40+00:39:026:129,7
38KOSTKA Małgorzata 3140CUBE TEAMKROŚCIENKO WYŻNEOpen K5K 500:00:0701:33:4503:00:04.4003:00:11.80+00:39:026:129,7
39PAPRZYCKI Romuald 3216WARSZAWAOpen M34M 3400:00:1901:34:2503:00:37.3003:00:56.50+00:39:476:139,6
40DROZD Maciej 3062WARSZAWAOpen M35M 3500:00:0401:34:2703:01:17.5503:01:22.50+00:40:136:159,6
41SYGA Przemysław 3296KORONA SIEMPREKRAKÓWOpen M36M 3600:00:1501:34:0903:01:38.9003:01:54.60+00:40:456:159,6
42SIENKIEWICZ Piotr 3266WARSZAWAOpen M37M 3700:00:3001:36:3303:01:42.0003:02:12.40+00:41:036:159,6
43SKOCZYLAS Karolina 3268SKOCZYLIWLASY / STAY INSANEŚWIDNIKOpen K6K 600:00:0501:35:3503:03:15.1003:03:20.10+00:42:116:199,5
44SZOKA Krzysztof 3300SZCZYTNAOpen M38M 3800:00:3401:35:3503:03:04.3503:03:39.25+00:42:306:189,5
45CHMIELEWSKI Tomasz 3042WARSZAWAOpen M39M 3900:00:2401:39:2503:04:09.0003:04:33.10+00:43:246:219,4
46AUGUST Kajetan 3012CZELADŹOpen M40M 4000:00:0701:35:0903:05:32.4503:05:40.35+00:44:316:239,4
47ARKUSZYŃSKI Paweł 3010TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M41M 4100:00:0501:34:5903:06:17.6003:06:22.60+00:45:136:259,3
48BIEŃKOWSKI Michał 3027DZIK KOMANDOŁÓDŹOpen M42M 4200:00:2701:34:2003:06:07.6003:06:34.70+00:45:256:259,3
49OCZKOWSKI Mateusz 3207GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWOpen M43M 4300:00:2701:35:5103:06:18.7503:06:46.45+00:45:376:259,3
50NOWOSADZKI Wojciech 3203KROSNOOpen M44M 4400:00:0801:40:5203:06:55.9003:07:04.20+00:45:556:269,3
51WÓŁKIEWICZ Paweł 3336KS STASZEWSCYPRUSZKÓWOpen M45M 4500:00:1401:37:4803:06:53.0003:07:07.40+00:45:586:269,3
52BORYCKI Artur 3035TGRDĄBROWA TARNOWSKAOpen M46M 4600:00:1801:36:4003:06:54.0503:07:12.05+00:46:036:269,3
53KOSTKA Krzysztof 3139KROSNOOpen M47M 4700:00:0701:39:4603:07:04.4503:07:12.15+00:46:036:279,3
54NOSEK Dariusz 3201LISZKIOpen M48M 4800:00:0801:34:4403:07:25.7003:07:34.15+00:46:256:279,3
55SALIS Wojciech 3260TECHGISKRAKÓWOpen M49M 4900:00:0701:37:2103:07:50.2003:07:57.35+00:46:486:289,3
56SIELIWONIK Anita 3265WARSZAWAOpen K7K 700:00:0203:09:04.7003:09:06.90+00:47:576:319,2
57SOCHA Piotr 3279STANISZÓWOpen M50M 5000:00:2101:33:2503:09:21.4503:09:43.30+00:48:346:319,2
58PUTOWSKI Maciej 3240ESESJA.PLMOSINAOpen M51M 5100:01:5301:43:0803:09:04.5503:10:58.40+00:49:496:319,2
59BOŻEK Grzegorz 3036DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMKROSNOOpen M52M 5200:00:0401:36:4203:11:29.5003:11:33.85+00:50:246:369,1
60WOJTAS Mateusz 3333WARSZAWAOpen M53M 5300:00:1501:35:5803:11:32.1503:11:47.35+00:50:386:369,1
61RUSIN Marcin 3254ASSECO ACTIVE TEAMRZESZÓWOpen M54M 5400:00:3101:43:3503:11:38.0003:12:09.90+00:51:006:369,1
62KUNICKI Mateusz 3157WIELICZKAOpen M55M 5500:00:0801:36:2603:12:42.1503:12:50.95+00:51:416:389,0
63CZERWOŃSKI Artur 3053ŁOMIANKIOpen M56M 5600:00:0501:34:5003:14:59.5503:15:05.10+00:53:566:438,9
64WÓŁKIEWICZ Dorota 3335KS STASZEWSCYPRUSZKÓWOpen K8K 800:00:1501:43:4803:14:51.7003:15:07.55+00:53:586:438,9
65BAŁOS Bartłomiej 3018PMKWMAKÓW PODHALAŃSKIOpen M57M 5700:00:1701:41:4303:15:15.4503:15:32.80+00:54:236:438,9
66STRZELCZYK Wiktor 3293CARPATHIAN RUNNERSRZESZÓWOpen M58M 5800:00:1001:38:5403:15:50.1503:16:00.40+00:54:516:458,9
67CIURYK Roman 3046GŁADYSZÓWOpen M59M 5900:00:0901:37:2603:15:52.7003:16:02.05+00:54:536:458,9
68SZCZEPANIAK Witold 3004OSTRÓW WIELKOPOLSKIOpen M60M 6000:00:0501:28:1203:16:23.5003:16:28.90+00:55:196:468,9
69SKÓRA Marcin 3270OLKUSZOpen M61M 6100:00:0701:30:5503:16:31.0003:16:38.45+00:55:296:468,9
70KRUPA Piotr 3150RZESZÓWOpen M62M 6200:00:1301:42:4303:17:02.2503:17:15.75+00:56:066:478,8
71MRZYGŁÓD Jurek 3196LUBYCZA KRÓLEWSKAOpen M63M 6300:00:3601:43:3303:17:38.1003:18:14.25+00:57:056:488,8
72SOBCZYK Wioletta 3277WITKOWO BIEGAWITKOWOOpen K9K 900:00:1301:47:1903:18:03.9503:18:16.95+00:57:076:498,8
73GIBAS Wojciech 3079KATOWICEOpen M64M 6400:00:1001:41:5203:18:06.4003:18:17.30+00:57:086:498,8
74LIGĘZA Witek 3168SMASHING PĄPKINS/UNLIMITED SPORTKRAKÓWOpen M65M 6500:00:1001:43:4703:18:29.5003:18:39.95+00:57:306:508,8
75WYBRANIEC Wojciech 3338SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAOpen M66M 6600:00:2601:43:0103:18:43.3003:19:09.35+00:58:006:518,8
76STACHOWSKI Wojciech 3285TRI&MOREGLIWICEOpen M67M 6700:00:2201:41:3303:18:58.1003:19:20.90+00:58:116:518,7
77POŁEĆ Eliza 3233KRISS COACHINGOLSZTYNOpen K10K 1000:00:0701:44:0503:19:16.4003:19:23.80+00:58:146:528,7
78CZARNECKA Magdalena 3048WARSZAWAOpen K11K 1100:00:1401:42:5303:19:13.5003:19:28.30+00:58:196:528,7
79SMYRAK Emil 3276KRAKÓWOpen M68M 6800:00:2301:44:1003:19:31.0503:19:54.25+00:58:456:528,7
80KOZIOŁ Weronika 3145TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKAKROSNOOpen K12K 1200:00:0501:41:2103:20:48.9003:20:54.75+00:59:456:558,7
81ŻMIJ Wojciech 3345WARSZAWAOpen M69M 6900:00:3901:47:1703:20:46.8003:21:26.30+01:00:176:558,7
82WRONICZ Paweł 3337KRAKÓWOpen M70M 7000:00:1201:45:3203:21:17.2503:21:30.15+01:00:216:568,6
83ŁUKASIK Rafał 3175ŁAPANÓWOpen M71M 7100:00:1301:45:2903:21:16.6503:21:30.30+01:00:216:568,6
84CIOĆ Robert 3045WIESIÓŁKAOpen M72M 7200:00:0501:42:3803:21:38.9503:21:44.50+01:00:356:578,6
85CECH Michal 3041OLOMOUCOpen M73M 7300:00:2401:39:4903:21:48.8003:22:13.30+01:01:046:578,6
86POGODA Adam 3230MIELECOpen M74M 7400:00:0801:43:4403:22:27.5003:22:36.40+01:01:276:588,6
87SOWA Wojciech 3283KRAKÓWOpen M75M 7500:00:0401:43:4103:23:19.0503:23:23.40+01:02:147:008,6
88GROMEK Piotr 3092BOGUCHWAŁAOpen M76M 7600:00:1201:47:5803:23:38.9003:23:51.25+01:02:427:018,5
89RZYSZKIEWICZ Tomasz 3259PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIOpen M77M 7700:00:1001:41:5603:23:43.7503:23:54.65+01:02:457:018,5
90LEWANDOWSKA Milena 3165KRAKÓWOpen K13K 1300:00:1701:47:5003:24:22.7503:24:39.95+01:03:307:028,5
91JAROS Mirek 3112ZIMNICE MAŁEOpen M78M 7800:00:2401:47:2403:24:17.5503:24:41.75+01:03:327:028,5
92MRÓWKA Małgorzata 3195ŁÓDŹOpen K14K 1400:00:1001:47:5203:24:36.0503:24:46.80+01:03:377:038,5
93GLIŃSKI Marcin 3081K.S. STASZEWSCYWARSZAWAOpen M79M 7900:00:0701:45:3103:24:44.2503:24:51.35+01:03:427:038,5
94PECHRA Mateusz 3218KOTORZ MALYOpen M80M 8000:00:2901:42:5503:24:22.8003:24:52.50+01:03:437:028,5
95BOLIGŁOWA Małgorzata 3034PIĄTE KOŁO U WOZUKRAKÓWOpen K15K 1500:00:3001:50:3003:25:09.0003:25:39.15+01:04:307:048,5
96KOZIENSKI Marcin 3143KRYNICA ZDRÓJOpen M81M 8100:00:1301:47:0403:25:36.0503:25:49.70+01:04:407:058,5
97KOZIOŁ Sylwester 3144KROSNOOpen M82M 8200:00:0501:41:2903:26:14.3003:26:19.60+01:05:107:068,4
98GALANT Marek 3075PABIANICEOpen M83M 8300:00:1901:48:4703:26:46.7503:27:05.95+01:05:567:078,4
99DWORECKI Grzegorz 3066KRAKÓWOpen M84M 8400:00:1001:44:1303:26:58.2003:27:08.20+01:05:597:088,4
100KOLASA Marcin 3133MOTYCZOpen M85M 8500:00:2901:47:5103:26:58.4003:27:27.80+01:06:187:088,4
101BRZUSZEK Mateusz 3039TERESIN GAJOpen M86M 8600:00:1801:44:4103:27:32.5503:27:51.00+01:06:427:098,4
102CZYŻOWICZ-GOTFRYD Agnieszka 3055POLISH RUNNERS SQUADJASŁOOpen K16K 1600:00:1101:47:0203:27:45.4503:27:56.90+01:06:477:098,4
103PRZYBYLOWICZ Joanna 3237BYSTRAOpen K17K 1700:00:2203:27:45.9503:28:08.60+01:06:597:098,4
104CZARDYBON Laura 3047SOŚNICOWICEOpen K18K 1800:00:1301:48:4803:28:51.3003:29:05.25+01:07:567:128,3
105CZŁONKOWSKI Grzegorz 3054DOMDATA RUN TEAM / DZIKI Z MORASKAPOZNAŃOpen M87M 8700:00:1901:44:1803:29:04.0003:29:23.15+01:08:147:128,3
106ADAMCZYK Łukasz 30053XLCZERWONA NIWA-PARCELOpen M88M 8800:00:2301:51:2203:29:04.1503:29:27.65+01:08:187:128,3
107OBERSKI Adam 3205ZABRZEOpen M89M 8900:00:1501:45:0803:29:24.4503:29:39.90+01:08:307:138,3
108PERLIŃSKI Mirosław 3221ASSECO ACTIVE TEAMRZESZÓWOpen M90M 9000:00:3201:47:4103:29:42.9503:30:15.15+01:09:067:138,3
109ZMIJ Zbyszek 3344TYCHYOpen M91M 9100:00:3901:49:2003:29:42.4003:30:21.90+01:09:127:138,3
110STĘPIEŃ Krzysztof 3290WARSZAWAOpen M92M 9200:00:1301:46:5603:30:11.4003:30:24.50+01:09:157:148,3
111CZEKAJ Katarzyna 3051PIĄTE KOŁO U WOZUKROSNOOpen K19K 1900:00:2901:51:0603:30:39.4003:31:08.65+01:09:597:158,3
112BLOCH Keesware 3030HOFFMAN SPORTSCLUBKATOWICEOpen M93M 9300:00:2701:51:3303:30:46.7003:31:14.65+01:10:057:168,3
113TWOMEY Mark 3311WARSZAWAOpen M94M 9400:00:2701:47:3803:32:34.4003:33:01.40+01:11:527:198,2
114KUŁYK It Consulting 3156WROCŁAWOpen M95M 9500:00:2101:43:3903:32:48.6003:33:09.65+01:12:007:208,2
115JABŁOŃSKI Bartosz 3104WARSZAWAOpen M96M 9600:00:3301:54:5503:33:52.0503:34:25.55+01:13:167:228,1
116KINDE Orsolya 3130BUDAPESTOpen K20K 2000:00:1601:49:3603:34:31.6503:34:48.10+01:13:397:238,1
117PYSZ Aleksander 3241DĘBICAOpen M97M 9700:00:2101:49:0403:34:39.4003:35:01.15+01:13:527:248,1
118NÝVLT Martin 3204COLUMBIA MONTRAILČESKÝ BRODOpen M98M 9800:00:2701:57:0103:34:50.3003:35:18.05+01:14:097:248,1
119WACHOWSKI Piotr 3313KORONOWOOpen M99M 9900:00:1401:47:2803:35:15.7503:35:30.00+01:14:217:258,1
120ŁOPATA Michał 3174CHORZÓWOpen M100M 10000:00:3001:47:2403:35:59.2003:36:30.15+01:15:217:268,1
121KOTOWICZ Iwona 3350PODIUMBOGUCHWAŁAOpen K21K 2100:00:0401:47:4703:36:37.6503:36:41.65+01:15:327:288,0
122WERLE Michał 3320WARBUD RUNNING TEAMWARSZAWAOpen M101M 10100:00:0901:46:0403:37:02.1003:37:12.00+01:16:037:298,0
123HADALA Piotr 3096TYCZYNOpen M102M 10200:00:2401:56:1403:37:29.8503:37:54.05+01:16:457:298,0
123ZIOMEK Marcin 3342RZESZOWOpen M102M 10200:00:2401:56:1603:37:30.0003:37:54.05+01:16:457:308,0
125NIEMIEC Grzegorz 3198GRUPA BIRGOWA ZARSZYNZARSZYNOpen M104M 10400:00:3801:50:5103:37:23.9003:38:01.95+01:16:527:298,0
126ŻYŁA Roman 3346PROCHOWICEOpen M105M 10500:00:2401:54:0603:37:39.7503:38:04.70+01:16:557:308,0
127PAŁKA Łukasz 32143XLŻYRARDÓWOpen M106M 10600:00:2301:53:3403:38:46.3503:39:09.95+01:18:007:328,0
128BRODZIUK Anna 3037WARSZAWAOpen K22K 2200:00:0701:51:2003:39:57.1503:40:04.85+01:18:557:357,9
129KASCZYSZYN Marcin 3352ZAWISZALEGNICAOpen M107M 10700:00:3301:54:4303:40:34.4003:41:08.10+01:19:597:367,9
130SOCHAJ Anna 3280FUKUNDAKRAKÓWOpen K23K 2300:00:1801:55:5203:41:00.1503:41:18.45+01:20:097:377,9
131SKRZYPEK Robert 3271BIEGNIJ Z PROSERVICEPIASECZNOOpen M108M 10800:00:1501:52:2503:41:02.6003:41:18.55+01:20:097:377,9
132JUCHA Urszula 3120KORCZYNAOpen K24K 2400:00:2601:51:5503:41:10.4503:41:36.85+01:20:277:377,9
133JUCHA Rafał 3119KORCZYNAOpen M109M 10900:00:2601:52:0003:41:10.2503:41:36.90+01:20:277:377,9
134WALCZAK Anna 3314WARSZAWAOpen K25K 2500:00:1601:56:0003:41:27.6003:41:44.00+01:20:357:387,9
135KADZIDŁOWSKA Aleksandra 3122ŁÓDŹOpen K26K 2600:00:0901:53:4003:41:44.5003:41:54.10+01:20:457:387,8
136HOFMAN Piotr 3102NOWA IWICZNAOpen M110M 11000:00:2501:50:3903:41:44.4003:42:10.15+01:21:017:387,8
137KIERSKA Joanna 3128PSZCZYNAOpen K27K 2700:00:2001:51:0503:42:42.1003:43:02.10+01:21:537:407,8
138PABIAŃCZYK Małgorzata 3212KRAKÓWOpen K28K 2800:00:1101:54:1303:43:02.2503:43:13.50+01:22:047:417,8
139HERBUT Mateusz 3100KOMAŃCZAOpen M111M 11100:00:1601:49:2403:44:21.1503:44:37.70+01:23:287:447,8
140MALARA Anna 3183KATOWICEOpen K29K 2900:00:0901:54:1103:44:35.5003:44:44.70+01:23:357:447,7
141ŚMIECHOWSKA Małgorzata 3302SDS RECZRECZOpen K30K 3000:00:1701:55:0603:44:29.0003:44:46.60+01:23:377:447,8
142GAD Szczepan 3074KS STASZEWSCYWARSZAWAOpen M112M 11200:00:1701:55:2903:44:33.8003:44:51.60+01:23:427:447,7
143STERNIK Daniel 3289NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATALUBLINOpen M113M 11300:00:2001:55:2803:44:31.8503:44:52.50+01:23:437:447,7
144MOŻEJKO Jadwiga 3347NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEOpen K31K 3100:00:1901:55:0303:44:40.1003:44:59.10+01:23:507:447,7
145HANULA Marcin 3097SZÓWSKOOpen M114M 11400:00:1901:43:1803:44:51.2503:45:11.20+01:24:027:457,7
146SCHWITALLA Katarzyna 3262SIECHNICEOpen K32K 3200:00:1101:54:2403:45:52.8003:46:03.90+01:24:547:477,7
147CZARNECKI Maciej 3049SOSNOWIECOpen M115M 11500:00:2001:56:3203:45:52.5003:46:12.90+01:25:037:477,7
148ANTOŃ Bartłomiej 3009PIĄTE KOŁO U WOZUPRZEMYŚLOpen M116M 11600:00:3001:56:5003:45:50.4503:46:20.65+01:25:117:477,7
149BALA Dariusz 3015ZAWISZA LEGNICALEGNICAOpen M117M 11700:00:3301:56:1603:45:58.9503:46:32.70+01:25:237:477,7
150NICIEJA Anna 3360BABY GÓRAKRAKOWOpen K33K 3300:00:4201:55:4303:46:16.1503:46:58.30+01:25:497:487,7
150ROJEK Magdalena 3250GNOJNICAOpen K33K 3300:00:4201:56:5003:46:15.6503:46:58.30+01:25:497:487,7
152TUZA-BUCZKÓ Judit 3310MFSEMISKOLCOpen K35K 3500:00:1101:55:3303:46:48.2503:47:00.00+01:25:517:497,7
153STAROŃSKA Magdalena 3287WARSZAWAOpen K36K 3600:00:1001:57:0403:46:57.4003:47:08.35+01:25:597:497,7
154FORNAL Ewelina 3073ŻBIKIGŁOWIENKAOpen K37K 3700:00:0601:53:0803:47:17.0003:47:23.65+01:26:147:507,7
155FORNAL Jacek 3072ŻBIKIGŁOWIENKAOpen M118M 11800:00:0601:53:0503:47:17.3003:47:23.80+01:26:147:507,7
156DYLONG Andrea 3067RUNNING.CHIEF TEAMKATOWICEOpen K38K 3800:00:1601:57:0203:47:08.6503:47:25.50+01:26:167:497,7
157TADROWSKI Tomasz 3305INOWROCŁAWOpen M119M 11900:00:3101:56:1603:46:55.4503:47:26.70+01:26:177:497,7
158BALCERZAK Krysia 3016DROGA DO ULTRA / SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹOpen K39K 3900:00:1001:59:2503:47:18.6503:47:28.95+01:26:197:507,7
159RACZYŃSKA Gosia 3242MYSŁOWICEOpen K40K 4000:00:0801:57:2303:47:34.9503:47:42.95+01:26:337:507,6
160JĘDRZEJCZYK Łukasz 3117COCA COLA RUNNERSMIKOŁÓWOpen M120M 12000:00:0701:57:2703:47:35.5503:47:43.45+01:26:347:507,6
161PŁAWECKA Katarzyna 3229PSZCZYNA BIEGAPSZCZYNAOpen K41K 4100:00:3101:54:3203:48:00.9503:48:32.25+01:27:237:517,6
162HAYPÁL Orsi 3099BUDAÖRSOpen K42K 4200:00:1201:57:2803:48:23.6003:48:35.90+01:27:267:527,6
163GORDON Kamila 3085TRIMASTERSWARSZAWAOpen K43K 4300:00:1501:57:2103:48:34.2003:48:49.90+01:27:407:527,6
164NAZAREWICZ Tomasz 3197WIELKA WIEŚOpen M121M 12100:00:0701:47:3203:49:13.4503:49:21.20+01:28:127:547,6
165ADAMUS Edyta 3006ORZEŁ KAUKAZUBIELSKO-BIAŁAOpen K44K 4400:00:0401:57:5403:49:42.0003:49:46.00+01:28:377:557,6
166ADAMUS Albert 3007ORZEŁ KAUKAZUBIELSKO-BIAŁAOpen M122M 12200:00:0301:56:4103:49:42.6503:49:46.05+01:28:377:557,6
167JĘDRZEJEK Marek 3118JAWORZNOOpen M123M 12300:00:3501:53:5303:49:46.7003:50:22.40+01:29:137:557,6
168NIEMIRO Paweł 3199JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEOpen M124M 12400:00:3601:53:4703:49:46.5003:50:22.50+01:29:137:557,6
169JEDZINIAK Kamila 3115KROSNOOpen K45K 4500:00:2101:56:1503:50:05.3003:50:26.50+01:29:177:567,6
170WIĘCH Mariusz 3324WROCŁAWOpen M125M 12500:00:1701:52:1203:50:08.9003:50:26.60+01:29:177:567,6
171KUŚ Michał 3158KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWAOpen M126M 12600:00:2401:54:5503:50:10.3503:50:34.70+01:29:257:567,6
172MASZKOWSKI Rafał 3187LUBLINOpen M127M 12700:00:2702:02:2403:50:08.5503:50:36.25+01:29:277:567,6
173MASZKOWSKA Anna 3186LUBLINOpen K46K 4600:00:2802:02:2503:50:08.0503:50:36.45+01:29:277:567,6
174PIERZCHAŁA Jacek 3224SOSNOWIECOpen M128M 12800:00:1301:51:4803:51:00.8003:51:14.75+01:30:057:577,5
174KROSZKA Beata 3148KS STASZEWSCYWARSZAWAOpen K47K 4700:00:0601:56:3603:51:08.2503:51:14.75+01:30:057:587,5
176RICHARDSON Michael 3247GLOSKOWOpen M129M 12900:00:2901:54:3003:51:19.8503:51:48.95+01:30:397:587,5
177RICHARDSON Lucyna 3246GLOSKOWOpen K48K 4800:00:2801:54:2703:51:20.7503:51:49.25+01:30:407:587,5
178SMOLIŃSKI Rafał 3275IWONICZOpen M130M 13000:00:2503:51:26.9503:51:52.25+01:30:437:587,5
179LITWINIUK-KOSMALA Malgorzata 3170WARSZAWAOpen K49K 4900:00:0801:57:4203:52:32.8003:52:41.10+01:31:328:017,5
180MROZIK Michał 3194POWER TRAININGWARSZAWAOpen M131M 13100:00:3101:58:1903:52:19.0003:52:50.30+01:31:418:007,5
181DRUŻKOWSKA Monika 3063WARSZAWAOpen K50K 5000:00:3001:58:1803:52:19.4003:52:50.35+01:31:418:007,5
182JANKOWY Waldemar 3110ŁÓDŹOpen M132M 13200:00:0801:54:1803:53:29.7003:53:37.90+01:32:288:037,5
183SIEJKOWSKI Krzysztof 3264WARSZAWAOpen M133M 13300:00:3201:57:1503:53:28.6503:54:01.45+01:32:528:037,5
184WIERZBICKA Ewa 3323NAGÓRZANYOpen K51K 5100:00:3302:00:1103:53:52.1503:54:25.25+01:33:168:037,4
185BACHURSKI Daniel 3013POCZTOWA GRUPA BIEGOWAZADĄBROWIEOpen M134M 13400:00:0301:53:4303:55:04.2503:55:07.35+01:33:588:067,4
186KOMAŃSKI Rafał 3135ZARSZYNOpen M135M 13500:00:3801:54:0903:54:47.4003:55:26.00+01:34:178:057,4
187LUDWIAK Michał 3173ŻYRARDÓWOpen M136M 13600:00:3502:05:4003:54:53.4003:55:28.60+01:34:198:057,4
188DARŁAK Joanna 3056NAPRZÓD MŁOCINYLUBACZÓWOpen K52K 5200:00:2801:55:5003:55:32.5503:56:01.25+01:34:528:077,4
189KOWAL Amadeusz 3142NAPRZÓD MŁOCINYLUBACZÓWOpen M137M 13700:00:2901:55:5103:55:32.3503:56:01.60+01:34:528:077,4
190RESZKA Łukasz 3245POWIAT ŚWIDNICKIŚWIDNIKOpen M138M 13800:00:1501:59:1703:57:43.5003:57:58.85+01:36:498:117,3
191RYBACZUK Ewelina 3255LUBLINOpen K53K 5300:00:1102:02:0703:58:12.1503:58:23.70+01:37:148:127,3
192BARCZENTEWICZ Przemysław 3019POLSKAKROSNOOpen M139M 13900:00:3501:54:1603:57:48.8003:58:24.70+01:37:158:127,3
193BLAUT Marta 3029PLANYBIEGOWE.PLKRAKOWOpen K54K 5400:00:1702:04:4003:58:52.0003:59:09.15+01:38:008:147,3
194OLSZEWSKA Paulina 3209WYBIEGAĆ SMOKAWARSZAWAOpen K55K 5500:00:2501:59:4103:58:44.1503:59:09.35+01:38:008:137,3
195WARDA Michal 3315WYBIEGAĆ SMOKAWARSZAWAOpen M140M 14000:00:2401:59:0403:58:44.5503:59:09.45+01:38:008:137,3
196BĄK Bogdan 3023DĘBNOOpen M141M 14100:00:3101:57:1403:59:04.0503:59:35.75+01:38:268:147,3
197BRONOWSKA-WODYNSKA Magdalena 3038DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMWIELICZKAOpen K56K 5600:00:0602:06:2103:59:33.0503:59:39.70+01:38:308:157,3
198GÓRECKA Katarzyna 3087LESZNOOpen K57K 5700:00:0601:59:5603:59:47.7503:59:54.50+01:38:458:167,3
199LUBOWIECKA Katarzyna 3171WARSZAWAOpen K58K 5800:00:1302:04:3003:59:49.7504:00:03.25+01:38:548:167,3
200PRZYBYLOWICZ Rafal 3236BYSTRAOpen M142M 14200:01:0001:57:5303:59:38.4004:00:38.40+01:39:298:157,3
201GOŁYGOWSKI Łukasz 3084WITKOWOOpen M143M 14300:00:1102:00:4004:01:07.7004:01:19.50+01:40:108:187,2
202PRZYBYLSKA Katarzyna 3238WITKOWO BIEGAWITKOWOOpen K59K 5900:00:1102:00:3504:01:07.8504:01:19.60+01:40:108:187,2
203POL Mateusz 3231CHORZOWOpen M144M 14400:00:3202:09:4004:01:05.8504:01:38.05+01:40:298:187,2
204GŁUSZKOWSKA Monika 3083KS STASZEWSCYWARSZAWAOpen K60K 6000:00:1502:03:1704:01:29.4004:01:44.80+01:40:358:197,2
205GLIŃSKA Renata 3080KS STASZEWSCYWARSZAWAOpen K61K 6100:00:1502:03:2004:01:29.9004:01:45.00+01:40:368:197,2
206RYBAK Wiktoria 3256BIELSKO BIAŁAOpen K62K 6200:00:2202:05:2904:01:52.9004:02:15.15+01:41:068:207,2
207RYBAK Aneta 3257BIELSKO BIAŁAOpen K63K 6300:00:2201:45:5304:01:53.0004:02:15.35+01:41:068:207,2
208NOWICKI Jarosław 3202CZECHÓWOpen M145M 14500:00:3201:56:5404:02:42.1504:03:14.30+01:42:058:227,2
209MALEC Basia 3184LUBLINOpen K64K 6400:00:1902:00:3604:02:56.8004:03:16.40+01:42:078:227,2
210KROSZKA Krzysztof 3149WARSZAWAOpen M146M 14600:00:1001:55:5504:03:39.0504:03:49.65+01:42:408:247,1
211RAMA Andrzej 3244TATOKUPASULEJÓWEKOpen M147M 14700:00:3402:05:4404:03:46.0004:04:20.60+01:43:118:247,1
212GARBACZ Kamila 3078WARSZAWAOpen K65K 6500:00:2402:03:5704:04:56.5504:05:21.50+01:44:128:267,1
213WOŁYNIEC Paweł 3334BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKIŚWIDNIKOpen M148M 14800:00:2502:00:3604:05:44.6504:06:10.40+01:45:018:287,1
214MAJEWSKA Anna 3178ŁÓDŹOpen K66K 6600:00:3002:06:5904:05:59.3504:06:29.70+01:45:208:287,1
215JACHYMSKA Zofia 3106ŁÓDŹOpen K67K 6700:00:3202:07:0004:05:57.3004:06:30.05+01:45:218:287,1
216ZALESKA Maja 3340STARE BABICEOpen K68K 6800:00:1302:04:3804:06:18.4004:06:32.05+01:45:238:297,1
217WŁODARCZYK Anna 3329LUBLINOpen K69K 6900:00:2101:59:1004:06:55.3004:07:16.45+01:46:078:307,0
218JAWORSKI Bartek 3113PŁOCKOpen M149M 14900:00:1702:04:5204:07:10.2504:07:28.10+01:46:198:317,0
219TOKARSKA Bożena 3306#ADAMCZERWIŃSKITEAMZABAWAOpen K70K 7000:00:1102:05:4804:07:17.2004:07:28.25+01:46:198:317,0
219PĘCIAK Aleksandra 3222-RASZÓWKAOpen K70K 7000:00:1402:05:5804:07:13.5004:07:28.25+01:46:198:317,0
221LEMIEC Agnieszka 3163PŁOCKOpen K72K 7200:00:2002:12:4304:08:48.1004:09:08.65+01:47:598:347,0
222BASAK Justyna 3021WKURW_TEAMDWIKOZYOpen K73K 7300:00:2202:09:5704:08:52.2504:09:14.40+01:48:058:347,0
223SOLTYS Teresa 3282DECATHLON STALOWA WOLASTALOWA WOLAOpen K74K 7400:00:2102:10:0004:08:56.4504:09:18.25+01:48:098:357,0
224PUSZCZYKOWSKA Małgorzata 3239INOWŁÓDZOpen K75K 7500:00:2702:06:4004:10:03.8504:10:31.50+01:49:228:377,0
225FELENCZAK Michał 3069LEMKO-RUSYNPIELGRZYMKAOpen M150M 15000:00:0802:03:1004:12:43.6004:12:52.50+01:51:438:426,9
226KOCUREK Natalia 3132KATOWICEOpen K76K 7600:00:1702:01:3004:13:39.4004:13:56.65+01:52:478:446,9
227RYBIENIK Lech 3258WARSZAWAOpen M151M 15100:00:0602:07:1504:14:12.0004:14:18.05+01:53:098:456,8
227KIJEWSKA Karolina 3129SIERADZOpen K77K 7700:00:0602:07:1904:14:12.0004:14:18.05+01:53:098:456,8
229PIĄTY Kamil 3223MIKOŁÓWOpen M152M 15200:00:3802:02:5004:13:48.5504:14:26.80+01:53:178:456,9
230MICHALSKI Adrian 3191KM PSP JELENIA GÓRAJELENIA GÓRAOpen M153M 15300:00:3401:59:1304:14:31.1004:15:05.50+01:53:568:466,8
231KUCHARSKA Aneta 3151ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOOpen K78K 7800:00:0902:11:4804:14:56.4504:15:05.80+01:53:568:476,8
232BARSKA-OLSZEWSKA Ewa 3020ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOOpen K79K 7900:00:1002:11:4404:14:56.1504:15:06.15+01:53:578:476,8
233ŁUKASZCZUK Dawid 3176-CHOJNÓWOpen M154M 15400:00:1402:02:0904:15:07.9004:15:21.90+01:54:128:476,8
234DZIŻA-URBANIAK Natalia 3068KARNIOWICEOpen K80K 8000:00:2702:11:3404:15:32.4504:15:59.70+01:54:508:486,8
235KROLIK Roman 3147KORONOWOOpen M155M 15500:00:1202:08:4004:16:35.3504:16:48.15+01:55:398:506,8
236KUŁACZKOWSKI Konrad 3154STALOWA WOLAOpen M156M 15600:00:2502:04:0804:16:40.6504:17:05.65+01:55:568:516,8
237SOKOŁOWSKI Krzysztof 3281#BSB #TEAMKRASUSBIAŁYSTOKOpen M157M 15700:00:3002:11:3504:16:39.4504:17:09.60+01:56:008:516,8
238SPRINGER Marta 3284NIGHT RUNNERSPOZNAŃOpen K81K 8100:00:4002:15:4804:17:16.5504:17:57.30+01:56:488:526,8
239BOBOLA Maciek 3031KRAKÓWOpen M158M 15800:00:1702:11:2604:18:03.0504:18:20.55+01:57:118:536,7
240ADAŚ Łukasz 3008WARSZAWAOpen M159M 15900:00:0202:05:4204:18:27.5004:18:30.35+01:57:218:546,7
241HAOR Klaudia 3098GROBLICEOpen K82K 8200:00:2102:18:3704:18:31.2004:18:52.20+01:57:438:546,7
242SLUZALEK Małgorzata 3272TRI&MOREGLIWICEOpen K83K 8300:00:2302:05:4604:18:35.6004:18:58.70+01:57:498:556,7
243BALON Marcin 3017NORDTREATKROSNOOpen M160M 16000:00:1202:11:2704:20:09.3004:20:21.65+01:59:128:586,7
244BAJUSZ Orsi 3014RUNLOVERSBUDAÖRSOpen K84K 8400:00:1202:14:1904:20:17.4004:20:29.65+01:59:208:586,7
245IMIOŁEK Arkadiusz 3103FPHU ED-CERT ARKADIUSZ IMIOŁEKPILCHOWICEOpen M161M 16100:03:0502:13:0804:17:45.2504:20:50.95+01:59:418:536,8
246SURDEL Aleksandra 3294PADEREK TEAMLEBOSZOWICEOpen K85K 8500:03:0802:13:1204:17:42.8004:20:51.10+01:59:428:536,8
247OLESZYCKA Aneta 3208RZESZÓWOpen K86K 8600:00:3502:15:4104:20:19.8504:20:55.80+01:59:468:586,7
248TOKARSKI Rafał 3307KRAKÓWOpen M162M 16200:00:1102:05:5204:21:20.0004:21:31.75+02:00:229:006,7
249FIJAŁKOWSKA Karolina 3070ŚWIDNIKOpen K87K 8700:00:1402:13:0504:21:29.2504:21:43.80+02:00:349:016,7
250KAPŁON Anna 3126WARSZAWAOpen K88K 8800:00:1502:10:0904:21:45.9504:22:01.80+02:00:529:016,6
251GRACZYK Dobrochna 3090TULCEOpen K89K 8900:00:3602:13:0204:22:34.0004:23:10.50+02:02:019:036,6
252PIĘTA Aleksandra 3225SOSNOWIECOpen K90K 9000:00:1602:10:2404:23:32.3004:23:48.95+02:02:399:056,6
253SOCHA Mariola 3278STALOWA WOLAOpen K91K 9100:00:2302:15:1604:24:36.1004:24:59.40+02:03:509:076,6
254SANKIEWICZ Agata 3261ZIELONKIOpen K92K 9200:00:2302:14:4104:24:36.3004:24:59.60+02:03:509:076,6
255GRACZYK Magdalena 3089TULCEOpen K93K 9300:00:3602:11:3504:25:03.1004:25:39.85+02:04:309:086,6
256JAREMEK Wojciech 3111ZAMOŚĆOpen M163M 16300:00:3302:14:0604:25:26.1004:25:59.50+02:04:509:096,6
257MAJKA Leszek 3181X-TEAM SPECIAL FORCESSKIERNIEWICEOpen M164M 16400:00:1402:06:3704:27:43.0004:27:57.50+02:06:489:136,5
258DOBKOWSKI Daniel 3355WOŁOMINOpen M165M 16500:00:1402:06:2404:27:43.4004:27:58.00+02:06:499:136,5
259STAŃCZYK Mateusz 3286WARSZAWAOpen M166M 16600:00:3602:11:5904:27:47.9504:28:24.85+02:07:159:146,5
260WIERCHOŁA Joanna 3322LUBLINOpen K94K 9400:00:3302:16:3204:29:24.3504:29:58.05+02:08:499:176,5
261SKONIECZNA NOWAK Katarzyna 3269SWARZĘDZOpen K95K 9500:00:1702:17:4604:30:59.9504:31:17.55+02:10:089:206,4
261STĘPIEŃ Małgorzata 3291MIĘKOWOOpen K95K 9500:00:1802:17:3804:30:58.9504:31:17.55+02:10:089:206,4
263BOJANOWSKI Jakub 3032ZIELONKAOpen M167M 16700:00:2102:13:0504:33:04.6504:33:26.15+02:12:179:246,4
264SZKLANNY-RECLIK Elżbieta 3299AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPSZCZYNAOpen K97K 9700:00:3202:18:2204:33:48.1504:34:20.95+02:13:119:266,4
265BOJANOWSKI Filip 3033WARSZAWAOpen M168M 16800:00:1902:13:2604:34:31.1504:34:50.55+02:13:419:276,3
266RATASZEWSKA Edyta 3353NEW BALANCE RUN TEAMKLAUDYNOpen K98K 9800:00:2602:18:4104:34:47.9504:35:14.60+02:14:059:286,3
267SZYCA-ŚMIESZNIAK Marta 3301WROCŁAWOpen K99K 9900:00:3802:16:3104:36:27.4004:37:05.55+02:15:569:316,3
268ŚMIESZNIAK Bartłomiej 3303WROCŁAWOpen M169M 16900:00:3802:16:1804:36:27.6504:37:05.65+02:15:569:316,3
269ZAJĄCZKOWSKA Paulina 3339POWER TRAININGWARSZAWAOpen K100K 10000:00:0202:13:1104:40:01.1004:40:04.00+02:18:559:396,2
270LASEK Krzysztof 3161RUN, FOREST, RUN!RZESZÓWOpen M170M 17000:00:1802:25:5004:44:17.5004:44:36.20+02:23:279:486,1
271MACHOWSKA Agnieszka 3177KRAKÓWOpen K101K 10100:00:3401:59:3004:44:15.9504:44:50.70+02:23:419:486,1
272ROCCHETTI Stefano 3248KRAKÓWOpen M171M 17100:00:3401:59:2404:44:16.0004:44:50.75+02:23:419:486,1
273PERKOWSKI Tomasz 3219WARSZAWAOpen M172M 17200:00:1602:35:4004:56:03.8504:56:20.55+02:35:1110:125,9
274BIAŁOKOS Anna 3348WARSZAWAOpen K102K 10200:00:1602:35:4404:56:03.7004:56:20.60+02:35:1110:125,9
275SIARA Marcin 3263WITKOWO BIEGAWITKOWOOpen M173M 17300:00:1402:28:2804:56:22.8004:56:37.55+02:35:2810:135,9
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
276WIŚNIEWSKA-PIĄTY Katarzyna 3327MIKOŁÓWOpen K103K 10300:00:3602:33:4105:13:19.0505:13:55.95+02:52:4610:485,6
277CZASAK Grzegorz 3050WITKOWO BIEGAWITKOWOOpen M174M 17400:00:1302:42:4005:19:47.1005:20:00.35+02:58:5111:015,4
278KOSTULSKA Olga 3141WKURW_TEAMTORUŃOpen K104K 10400:00:2003:03:0005:41:56.3005:42:17.20+03:21:0811:475,1
279BUBERNAK Mateusz 3040RUSYN-LEM ŁEMKOWSKA GRUPA BIEGOWALEGNICAOpen M175M 17500:00:0902:44:4005:43:24.2005:43:33.55+03:22:2411:505,1
280GLIWKA Małgorzata 3082SPARTA LUBLINLUBLINOpen K105K 10500:00:2002:35:1205:45:23.4505:45:44.20+03:24:3511:545,0
281WARDA Agnieszka 3316LUBLINOpen K106K 10600:00:2002:35:1605:45:25.0505:45:45.40+03:24:3611:545,0
282WEGNER-LIS Anna 3319WARSZAWAOpen K107K 10700:00:2803:05:4006:10:20.6006:10:49.30+03:49:4012:464,7
Niesklasyfikowani
WISZNIEWSKI Roman 3325NAMYSŁÓWOpen MDNF01:54:39 DNF DNF DNF--
TYSZKIEWICZ Rafal 3312COLUMBIAWARSZAWAOpen MDNF02:03:00 DNF DNF DNF--
LIS Pawel 3169WARSZAWAOpen MDNF03:16:09 DNF DNF DNF--
POPOWCZAK Jarosław 3235DZIKI KOCURLEGNICAOpen MDNF DNF DNF DNF--
SZCZYGIEŁ-SOMMER Ola 3297GRUPA NOMAXTARNOWSKIE GÓRYOpen KDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 287 wynik(ów)