ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 100
Łemkowyna Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2021-10-23
Miejsce : Komańcza
Dystans : 102.3 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 162
Wystartowało : 139
Nie ukończyło : 10
Ukończyło : 129
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 19.6km | 34km | 47.3km | 64.2km | 80.4km | 90.6km | 93.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRopki
19.6km
Zdynia
34km
Bartne
47.3km
Przełęcz Hałbowska
64.2km
Chyrowa
80.4km
Nowa Wieś
90.6km
Cergowa
93.2km
Czas
netto
102.3km
Czas
brutto
102.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1ZIAJKA Karol 502FINISZ RYMANÓW/TRAILSHOP.PLRYMANÓWOpen M1M 100:00:0201:49:5903:23:1004:41:4806:33:5208:26:0009:37:0010:54:07.7010:54:09.85 6:239,4
2GAWLIK Sławek 504DYNAFIT TEAM POLANDKRAKÓWOpen M2M 200:00:0001:48:0903:21:3005:01:3807:08:1709:05:1110:16:2511:39:19.3011:39:20.25+00:45:106:508,8
3PIECHA Artur 661SALMING RUNNING TEAM POLANDRYBNIKOpen M3M 300:00:0201:57:1403:38:3105:07:1907:13:1409:17:1810:39:0612:02:56.5512:02:59.00+01:08:497:048,5
4SKOCZYLAS Adrian 622SKOCZYLIWLASY / STAY INSANEŚWIDNIKOpen M4M 400:00:0402:05:0603:57:4205:24:4107:28:0309:31:3510:52:5912:16:09.8012:16:14.20+01:22:047:118,3
5GONCZARENKO Jarek 537ŻYWIECOpen M5M 500:00:0101:57:1903:38:2705:07:3507:15:4509:28:3210:53:0712:28:01.0012:28:02.55+01:33:527:188,2
6PUCHAŁA Radosław 613KB SOBÓTKASOBÓTKAOpen M6M 600:00:0102:01:1703:52:3505:18:1407:28:5509:39:3911:10:2812:42:58.0512:43:00.00+01:48:507:278,0
7MIKA Andrzej 586PRZEDWOJEWSKI TEAMJAWORZNOOpen M7M 700:00:0201:57:2803:41:4805:16:1307:29:4909:45:4511:14:3012:49:15.1012:49:17.75+01:55:077:318,0
8BANASZEK Adam 507BIEGUSIEM.PLWARSZAWAOpen M8M 800:00:0302:09:1703:57:2805:25:0807:30:2509:54:3911:27:1112:53:17.7512:53:21.40+01:59:117:337,9
9MORAWSKI Przemysław 592KRAKÓWOpen M9M 900:00:0102:03:0503:48:5105:19:4307:33:2809:50:0011:29:1512:58:38.2012:58:39.55+02:04:297:367,9
10BIEŃ Przemysław 511KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWAJONINYOpen M10M 1000:00:0202:06:0604:01:2905:39:1007:52:0010:02:5111:31:5613:03:39.0513:03:41.70+02:09:317:397,8
11WIERZCHOWIAK Karolina 501WARSZAWAOpen K1K 100:00:0302:06:0103:57:2505:31:4607:55:3510:10:5111:36:3613:15:52.5513:15:56.35+02:21:467:467,7
12NARKOWICZ Aleksandra 505SALOMON NORGEARENDALOpen K2K 200:00:0602:13:1204:10:1005:46:4008:05:5110:23:5311:52:3913:20:15.7513:20:22.50+02:26:127:497,7
13GOŚCINIEWICZ Paweł 539ZIEMOWIT TEAMKATOWICEOpen M11M 1100:00:0602:12:5004:06:3305:41:3408:01:0310:19:0711:53:0913:30:11.0013:30:17.00+02:36:077:557,6
14FORTUNA Norbert 529BARTOSZ GORCZYCA TEAM/ KGHM ZGRUNGŁOGÓWOpen M12M 1200:00:0102:04:0604:01:1705:42:2508:10:4310:38:0012:09:3913:36:00.2013:36:01.55+02:41:517:587,5
15JASTRZĘBSKI Szymon 546BEZ SPONSORAWROCŁAW / JAWORZNOOpen M13M 1300:00:0302:00:5403:49:3005:26:4807:58:2310:20:3611:54:2013:35:58.9513:36:02.05+02:41:527:587,5
16CHMIELOWSKI Artur 519KORCZYNAOpen M14M 1400:00:0602:39:3404:49:1806:25:3908:37:0211:04:4512:33:0614:15:56.1014:16:02.70+03:21:528:227,2
17WRONA Mariusz 652WARSZAWAOpen M15M 1500:00:0402:20:5904:23:3205:59:3708:28:4910:54:3212:37:1514:19:13.9014:19:18.40+03:25:088:237,1
18WÓJCIK Ziemowit 650ULTRA PRAWNIK/ CANES VENATICIRUDA ŚLĄSKAOpen M16M 1600:00:0302:11:1604:19:3006:09:1608:44:1411:10:5212:48:2414:19:36.7514:19:40.45+03:25:308:247,1
19JANUS Justyna 503GOHARDORGOHOMERZESZÓWOpen K3K 300:00:0402:21:5304:21:4905:59:4908:26:5810:54:5312:34:0414:19:37.2514:19:42.00+03:25:328:247,1
20MIGDAL Michał 585MARKOWI BIEGACZEMARKIOpen M17M 1700:00:0302:17:3704:18:3305:59:1108:29:0711:01:0212:39:1214:19:47.4014:19:50.95+03:25:418:247,1
21LONC Tomasz 572RZESZÓWOpen M18M 1800:00:1302:17:5504:21:1106:01:4508:29:3710:55:2212:43:1414:20:13.3514:20:26.60+03:26:168:247,1
22BIEŚ Bartosz 512KRYNICA ZDRÓJKRYNICA - ZDRÓJOpen M19M 1900:00:1002:18:1504:18:3706:02:2208:33:5610:55:4112:41:2514:20:39.3014:20:49.60+03:26:398:247,1
23MOCZYŃSKI Paweł 590CHMIELÓWOpen M20M 2000:00:0402:05:5404:00:4805:37:5108:02:5810:45:1012:33:0314:28:42.0014:28:46.20+03:34:368:297,1
24TUSZYŃSKI Zygmunt 637PGE RUN OBRÓTRZESZÓWOpen M21M 2100:00:0202:20:0204:22:1206:03:0308:50:4411:18:3912:52:4313:27:1614:31:19.7514:31:22.10+03:37:128:317,0
25STEMPKOWICZ Jacek 627GORLICEOpen M22M 2200:00:0702:11:5604:15:2505:59:3808:24:1910:58:3512:45:4214:34:09.5514:34:16.90+03:40:078:327,0
26SZCZUREK Dominik 630KIA WADOWSCYMYŚLENICEOpen M23M 2300:00:0402:09:1104:04:5605:56:2008:32:1511:16:1113:00:2814:39:48.5514:39:52.75+03:45:428:367,0
27MIKOŁAJCZYK Mirosław 587MIRAZ RACE TEAMZABRZEOpen M24M 2400:00:0502:11:1904:25:3206:04:0309:05:3911:28:5513:08:0714:40:01.2514:40:06.90+03:45:578:367,0
28DUC-SYPOSZ Aureliusz 526WIELICZKAOpen M25M 2500:00:0802:19:1804:22:0906:04:2208:40:3011:11:3112:54:1414:41:37.9014:41:46.40+03:47:368:377,0
29PIASKOWSKI Marcin 603ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUNADOLICE WIELKIEOpen M26M 2600:00:0502:18:5304:30:3106:17:1308:50:4611:20:1912:58:4014:47:07.9514:47:13.35+03:53:038:406,9
30GRUNWALD Artur 542BOBROWNIKIOpen M27M 2700:00:1002:18:5504:21:2506:01:1508:37:4011:20:2113:07:0614:54:03.4514:54:13.50+04:00:038:446,9
31MIOTK Marcin 588MIOTK.PL KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWAWARSZAWAOpen M28M 2800:00:0102:03:0204:01:1005:56:3808:25:3511:06:3812:56:3815:16:01.8015:16:03.35+04:21:538:576,7
32DZIEDZIC Krzysztof 528RUNNINGPERFORMANCE.PLKRAKÓWOpen M29M 2900:00:0702:21:4704:37:4206:21:5909:03:2211:47:5913:38:1915:24:27.5515:24:34.90+04:30:259:026,6
33MORAWSKI Filip 591KRAKOWIAK ULTRA TEAMPUSZCZYKOWOOpen M30M 3000:00:0802:33:4404:53:2106:38:3509:21:4011:59:2813:45:2215:24:37.8515:24:46.30+04:30:369:026,6
33NOWAK Marcin 597ULTRA TEAM KRAKOWIAKMOSINAOpen M30M 3000:00:0802:33:3704:53:1906:40:2609:21:2911:59:3113:45:2015:24:37.6015:24:46.30+04:30:369:026,6
35LATOS Marcin 565EUROCLEAR RUNNING TEAMKRAKÓWOpen M32M 3200:00:0302:18:2804:30:2006:22:4808:56:4111:39:5713:40:1915:25:58.9515:26:02.35+04:31:529:036,6
36GORZKOWSKI Paweł 538STOPA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAOpen M33M 3300:00:0602:13:2104:18:5606:13:2909:05:2911:50:1313:44:0515:35:56.5015:36:03.10+04:41:539:086,6
37JUSZCZYK Łukasz 551NIEPOŁOMICE BIEGAJĄWĘGRZCE WIELKIEOpen M34M 3400:00:0302:19:2804:35:0406:20:5809:19:1012:02:1213:47:4315:44:28.2015:44:31.45+04:50:219:136,5
38WOŁOSZYN Artur 648RZESZÓWOpen M35M 3500:00:0502:56:5805:22:0807:17:1509:52:3612:26:3014:05:4715:48:54.1515:49:00.10+04:54:509:166,5
39POTAŚ Agnieszka 610BIEGOWA KUŹNIAKOMPRACHCICEOpen K4K 400:00:0702:37:2604:57:0306:45:0509:31:5612:09:3213:57:1115:52:20.1015:52:27.40+04:58:179:186,4
40KOBIERSKI Piotr 506UKA ULTRAS RUNNERSWARSZAWAOpen M36M 3600:00:0202:13:5304:16:5606:04:1209:03:2111:50:0113:54:4814:32:5315:57:38.9515:57:41.25+05:03:319:216,4
41WILK Paweł 642STACJA GROCHÓW S.C.WARSZAWAOpen M37M 3700:00:0702:31:5404:44:5806:32:5809:18:4312:09:4214:04:2916:11:37.7016:11:45.35+05:17:359:296,3
42NOWAK Adam 596TRI&MOREGLIWICEOpen M38M 3800:00:1602:37:2404:55:0706:47:3909:39:3912:28:3414:22:1416:11:29.3516:11:45.45+05:17:359:296,3
43BINIENDA Agnieszka 513KOBIETY WATAHYZABRZEOpen K5K 500:00:0702:33:0704:56:4806:45:1009:39:1112:34:0714:26:0116:14:52.7516:14:59.75+05:20:499:316,3
44WOJCIECHOWSKI Dariusz 647KRAKOWIAK ULTRA TEAM / I-SPORTKROSNOOpen M39M 3900:00:0902:33:4504:53:2306:41:5609:34:0212:26:3614:21:2916:16:40.8516:16:50.15+05:22:409:326,3
45RZEŹNICZEK Anna 618KOWALEWO POMORSKIEOpen K6K 600:00:1902:41:3905:03:2706:57:0709:46:0312:33:5114:26:4716:16:36.1016:16:55.10+05:22:459:326,3
46ZIELIŃSKI Paweł 658RUCH IZBICAKRASNYSTAWOpen M40M 4000:00:0602:35:1304:44:5406:34:4409:28:0112:25:2514:26:1616:17:45.8516:17:52.80+05:23:429:336,3
47WINCEK Jarosław 643GDAŃSKOpen M41M 4100:00:1102:39:3704:57:3906:49:5509:31:1212:30:4014:27:3016:23:17.3016:23:29.10+05:29:199:366,2
48TKACZUK Anna 632OPOLEOpen K7K 700:00:0802:37:2804:56:5806:45:2609:34:4212:28:1514:26:0116:33:55.1016:34:03.25+05:39:539:426,2
49ZYŚKO Tomasz 659OTREBUSYOpen M42M 4200:00:0602:33:1004:56:5407:04:0810:05:3112:52:5614:45:1416:38:34.3016:38:41.25+05:44:319:456,1
50GABZDYL Michał 532KW KRAKÓWNAWOJOWA GÓRAOpen M43M 4300:00:1302:49:5905:16:1007:16:4110:10:1212:52:3314:53:0316:42:11.8516:42:25.45+05:48:159:476,1
51STANGRECIAK Adam 626ŁÓDŹOpen M44M 4400:00:1302:56:1105:23:5407:19:5610:09:1912:58:4714:55:1316:52:53.9516:53:07.45+05:58:579:546,1
52TROCHANOWSKI Krystian 636SOBINOpen M45M 4500:00:1802:43:0505:10:1907:01:0309:46:1612:46:1214:48:1216:53:49.5016:54:07.80+05:59:579:546,1
53KMITA Krzysztof 555KRAKÓWOpen M46M 4600:00:0602:21:4304:44:5606:44:0809:42:1512:52:4514:54:5816:55:36.1516:55:42.25+06:01:329:556,0
54RAJTAR Zbigniew 614RONTIL-COMPASSKRAKOWOpen M47M 4700:00:0302:33:0305:01:2807:00:2009:54:3912:54:2314:56:0016:55:39.2516:55:42.95+06:01:339:556,0
55MIELNICZEK Grzegorz 584B.RUNNERKRAKÓWOpen M48M 4800:00:1502:39:0105:00:3506:54:4809:45:1512:49:3514:56:2317:06:21.7017:06:36.80+06:12:2610:016,0
56FRANKIEWICZ Artur 530GLIWICEOpen M49M 4900:00:0702:38:0705:27:4307:43:1610:33:2213:26:0415:21:1317:10:17.9517:10:25.40+06:16:1510:046,0
57URBANIAK Łukasz 638KARNIOWICEOpen M50M 5000:00:0502:45:5805:14:0507:11:4310:17:5713:22:2715:29:4417:26:14.6017:26:19.65+06:32:0910:135,9
58KINCEL Krzysztof 662POŁUPINOpen M51M 5100:00:1202:52:1205:37:2507:32:0410:26:5913:26:0215:17:3017:26:37.9517:26:50.20+06:32:4010:135,9
59WIŚNIEWSKA Barbara 644SPARTA RUNNERSKAZIMIERZ BISKUPIOpen K8K 800:00:0602:39:3705:07:2507:04:1210:05:5913:15:5115:18:0517:27:42.9017:27:49.15+06:33:3910:145,9
60SZARANIEC Sebastian 629MCBIEGACZEWARSZAWAOpen M52M 5200:00:0402:39:3005:07:3707:01:0409:54:4112:58:1515:13:1717:27:57.7017:28:02.45+06:33:5210:145,9
61GOŹDZIŃSKI Przemysław 540JURMETKROBIAOpen M53M 5300:00:0602:36:2405:15:4407:25:5710:45:2313:42:1415:43:5517:39:45.1017:39:51.35+06:45:4110:215,8
62ZAJĄC Łukasz 655KOMPARIO TEAMKRAKÓWOpen M54M 5400:00:0702:52:0805:30:1607:28:5710:31:5513:34:0415:41:0117:40:47.3517:40:54.50+06:46:4410:225,8
63TADYCH Mariusz 631BRZOZÓWKAOpen M55M 5500:00:0502:36:2905:15:4707:26:1210:45:2713:43:1115:44:0317:42:10.5017:42:16.30+06:48:0610:225,8
64MARKOWSKA-MIKULSKA Halina 579BOCHNIAOpen K9K 900:00:0902:52:5005:25:2107:32:1110:26:2413:25:4015:35:2617:43:41.4517:43:51.25+06:49:4110:235,8
64CZARNECKI Zbigniew 522WARSZAWAOpen M56M 5600:00:1502:54:4005:16:4807:16:5810:20:4013:22:0815:32:0017:43:35.4517:43:51.25+06:49:4110:235,8
66MAŚLAK Radomił 582STARE BABICE BIEGAJĄKWIRYNÓWOpen M57M 5700:00:1502:54:1805:25:1807:32:0910:28:1613:25:3115:35:0917:43:35.5517:43:51.45+06:49:4110:235,8
67PERUN Włodzimierz 602RUSYN-LEM ŁEMKOWSKA GRUPA BIEGOWALUBINOpen M58M 5800:00:1802:43:0205:10:2307:01:2310:10:2613:24:1315:34:0317:51:00.2017:51:18.70+06:57:0810:285,7
68BODZEK Bartek 515TARNÓWOpen M59M 5900:00:1203:13:1805:57:5708:03:2111:08:2314:05:2516:10:2617:55:28.3017:55:40.65+07:01:3010:305,7
69ZABOROWSKI Kamil 654ZALINIAMETYPOZNAŃOpen M60M 6000:00:0802:36:3504:58:0307:08:2010:09:5413:28:4315:44:4818:03:43.6518:03:52.25+07:09:4210:355,7
70BORSZYNSKI Kuba 518POZNAŃOpen M61M 6100:00:0802:36:4504:58:0507:08:2610:09:4013:28:4915:44:4418:03:44.4018:03:52.80+07:09:4210:355,7
71MUCHA Robert 593OLKUSZ/JERZMANOWICEOpen M62M 6200:00:1103:04:5205:40:2307:50:4210:56:2913:59:4216:04:5518:07:03.8518:07:15.30+07:13:0510:375,6
72MISIAK Mirosław 589WIŁOROGIKORYTÓW AOpen M63M 6300:00:1402:33:0804:50:4106:47:2310:00:5813:22:5115:56:3518:24:03.6018:24:18.50+07:30:0810:475,6
73MAJEWSKI Tomasz 574WIDŁOROGIWOŁOMINOpen M64M 6400:00:1402:33:1104:50:4406:47:2210:01:1813:23:0815:57:1818:24:07.4518:24:21.95+07:30:1210:475,6
74MALSKI Tomasz 578KRAKÓWOpen M65M 6500:00:1602:41:5005:15:3807:11:3610:21:3113:29:5515:57:0918:24:07.2518:24:23.45+07:30:1310:475,6
75SMOLEN Witold 624WASSERBILLIGOpen M66M 6600:00:1402:21:0204:53:0906:53:1510:11:3313:54:0616:29:0218:25:06.0518:25:20.70+07:31:1010:485,6
76WILGAT Adam 641WARSAW RUN CLUBZĄBKIOpen M67M 6700:00:0802:52:2005:25:2807:31:2010:31:5113:45:4615:59:0418:32:00.0518:32:08.75+07:37:5810:525,5
77WÓJCIK Jacek 649BYTOMOpen M68M 6800:00:0802:48:1605:30:3207:36:2310:59:0314:17:3516:38:1318:39:45.5018:39:53.50+07:45:4310:565,5
78BOGDANOWICZ Robert 516GLC GDAŃSKGDANSKOpen M69M 6900:00:1303:01:1205:53:2708:02:0111:08:0314:27:2316:44:1618:39:42.0018:39:55.60+07:45:4510:565,5
79ŁACHACZ Karol 573SUWAŁKIOpen M70M 7000:00:1202:53:5205:21:0507:18:5510:36:3613:53:4616:18:2518:43:28.4018:43:40.75+07:49:3010:585,5
80PISKORSKI Krzysztof 606WARSZAWAOpen M71M 7100:00:1203:01:2205:53:3108:02:0611:07:5914:27:4516:44:1317:27:5618:46:52.4518:47:05.40+07:52:5511:005,4
81WYŻKIEWICZ Tomasz 653DRWMYBUTYKROSNOOpen M72M 7200:00:1203:04:1305:55:4207:49:0111:10:3314:19:2616:32:1018:48:29.2018:48:41.70+07:54:3111:015,4
82KRAUZE Tomasz 558GRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWOpen M73M 7300:00:1803:04:4005:53:3007:55:4711:07:4714:30:2316:53:0718:58:39.2518:58:57.30+08:04:4711:075,4
83MAKOWSKI Maciej 576WOLSZTYNOpen M74M 7400:00:1502:38:5705:02:0707:12:5910:36:2814:02:2616:33:3118:59:12.1018:59:27.90+08:05:1811:085,4
84ZAWADA Michał 657SPRYTNE WIEWIÓRKITORUNOpen M75M 7500:00:0902:48:0805:18:5707:24:3810:42:3013:58:1216:27:4919:02:15.9519:02:25.65+08:08:1511:095,4
85BIAŁEK Rafał 509POZNAŃOpen M76M 7600:00:1302:49:3405:20:2007:31:0810:50:0414:27:5116:49:2019:07:16.1019:07:29.75+08:13:1911:125,4
86GASIECKI Andrzej 533PIASKOWY DZIADEKSZCZECINOpen M77M 7700:00:1002:42:5205:22:0507:32:3310:43:2214:09:1316:38:2419:11:31.5019:11:41.75+08:17:3111:155,3
87LEYK Daniel 570LEYK TEAMLUZINOOpen M78M 7800:00:1703:03:4105:45:1207:47:4010:47:0414:09:3016:38:1019:14:23.6019:14:41.00+08:20:3111:175,3
88CIEŚLIK Paweł 520ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOOpen M79M 7900:00:0402:32:0305:02:0707:13:2210:44:5114:24:4716:51:5119:20:01.8019:20:06.20+08:25:5611:205,3
89PINTENICS Gyözö 605RUNLOVERSBUDAÖRSOpen M80M 8000:00:0802:54:5905:45:2808:01:1111:23:0914:47:5317:12:3019:35:52.5519:36:00.55+08:41:5011:295,2
90RESZKA Piotr 616RAINBOW UNICORNSKOMORÓWOpen M81M 8100:00:0902:57:3905:44:0107:49:2811:17:0514:47:4717:25:4219:46:40.6019:46:49.60+08:52:3911:355,2
91SMOLIŃSKI Paweł 625RAINBOW UNICORNSKOMORÓWOpen M82M 8200:00:0902:57:4205:44:1507:49:2111:17:0714:48:0117:25:3719:46:40.8519:46:50.00+08:52:4011:355,2
92LIS Tomasz 571MCBIEGACZEWARSZAWAOpen M83M 8300:00:0502:40:5505:19:2307:25:0110:34:3514:15:1117:08:0019:49:58.3519:50:03.40+08:55:5311:375,2
93FUKS Szymon 531MCBIEGACZEWARSZAWAOpen M84M 8400:00:0502:39:3205:07:3907:19:0010:33:0714:15:1517:08:0919:50:34.4519:50:39.60+08:56:2911:385,2
94MARSZAŁEK Andrzej 580SWARZĘDZOpen M85M 8500:00:0902:43:5805:15:0807:24:3010:40:3714:08:2917:21:5719:53:50.1519:53:59.30+08:59:4911:405,1
95GRZYBOWSKI Tomasz 543BYDGOSZCZOpen M86M 8600:00:0902:44:0205:15:1107:24:4310:40:5014:09:2517:22:0119:53:50.9019:54:00.20+08:59:5011:405,1
96KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 554UNLIMITED SPORT 2.0KRAKÓWOpen K10K 1000:00:1703:00:5305:54:0408:12:4611:40:1915:13:3417:41:1619:55:00.6019:55:18.15+09:01:0811:405,1
97BOROWIK Tomasz 517ATOMKRAKÓWOpen M87M 8700:00:1703:00:4305:54:0708:12:4911:40:3715:13:3717:41:2019:55:02.1019:55:19.25+09:01:0911:405,1
98CIOSEK Beata 521AUGUSTEAMCHORZÓWOpen K11K 1100:00:1002:49:2205:46:2907:57:5911:22:4414:53:1517:29:2820:00:50.0020:01:00.55+09:06:5011:445,1
99GROMADZKA Justyna 541KOBIETY WATACHYBYTOMOpen K12K 1200:00:0803:05:2306:03:4708:14:1211:38:3615:04:3317:29:3620:00:52.7020:01:00.80+09:06:5011:445,1
100MURCHA Paweł 594AUGUSTEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M88M 8800:00:1002:49:2605:46:2707:58:0211:22:4714:53:1217:29:3220:00:50.8520:01:01.50+09:06:5111:445,1
101LEGUTKO Wlodzimierz 566WARSZAWAOpen M89M 8900:00:1203:13:4005:58:3608:08:2511:23:3914:49:3517:24:3020:09:42.7520:09:54.95+09:15:4511:495,1
102IDZIKOWSKI Piotr 545DANGANDZIOWYSUCHY LASOpen M90M 9000:00:1703:24:1306:15:2708:37:5012:15:3915:23:5317:52:2520:17:06.1520:17:23.70+09:23:1311:535,0
103TOKARZ Marcin 633LIBERTÓWOpen M91M 9100:00:0902:49:3105:29:4007:42:2511:11:5314:55:4117:45:4120:17:50.7520:17:59.75+09:23:4911:545,0
104RUDZIŃSKI Tomasz 617KUNA W AGREŚCIELUBLINIECOpen M92M 9200:00:1503:02:3105:45:5608:00:5511:30:3715:02:3217:29:5020:31:31.5020:31:47.00+09:37:3712:025,0
105TOL Kamil 635KUNA W AGREŚCIETANINAOpen M93M 9300:00:1603:02:4205:46:0008:00:5811:30:3015:02:3517:29:5220:31:30.9020:31:47.05+09:37:3712:025,0
105TOL Monika 634MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECOpen K13K 1300:00:1603:02:3805:45:4908:00:5011:28:4815:01:4317:29:3420:31:31.0020:31:47.05+09:37:3712:025,0
107SILSKA Sylwia 620ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEOpen K14K 1400:00:1403:11:4306:15:0908:23:4211:46:0615:11:0817:53:3120:33:05.5520:33:20.45+09:39:1012:035,0
108CZARNIECKI Tadeusz 523OSHEE LIVE FIGHT WINKRAKÓWOpen M94M 9400:00:0903:02:0505:55:4008:22:3411:41:1815:32:4317:59:2320:35:44.2520:35:54.15+09:41:4412:045,0
109DETKO Ewa 525CZĘSTOCHOWAOpen K15K 1500:00:1603:04:5705:58:3608:37:2612:02:1115:35:1617:52:1820:35:37.6520:35:54.45+09:41:4412:045,0
110JASZEK Paweł 547ZABRZEOpen M95M 9500:00:1302:40:2805:14:4107:28:4210:57:5214:53:0017:36:3920:35:46.1020:36:00.00+09:41:5012:045,0
111BODNAR Adrian 514SANOKOpen M96M 9600:00:0502:43:4805:28:4107:39:1211:20:4315:02:1017:44:4720:37:21.6520:37:26.80+09:43:1612:055,0
112KAMIŃSKI Krzysztof 552KRAKÓWOpen M97M 9700:00:1202:54:1705:54:3308:23:3811:57:0815:45:4618:27:4720:48:13.6020:48:26.55+09:54:1612:124,9
113MIECHOWICZ Małgorzata 583LEŻACZE ŁĄKOWIKROSNO ODRZAŃSKIEOpen K16K 1600:00:1102:52:1205:37:2907:50:5311:22:5015:22:1517:55:0720:59:43.4020:59:55.30+10:05:4512:184,9
114PASELLA Michał 600WATAHA ADVENTURE - GUŹCE I ŚWINIURYGLIWICEOpen M98M 9800:00:0503:10:5506:14:4108:46:3612:40:0016:12:2818:31:3621:02:37.9021:02:43.55+10:08:3312:204,9
115PASELLA Krzysztof 601WATAHA ADVENTUREGLIWICEOpen M99M 9900:00:0603:10:5706:14:4408:46:3912:39:5516:12:3018:31:4021:02:37.7021:02:43.70+10:08:3312:204,9
116JURKIEWICZ Marek 550WÓLKA KOZODAWSKAOpen M100M 10000:00:0603:23:1406:21:3508:47:1812:22:1915:50:0918:35:1421:08:07.2521:08:14.00+10:14:0412:234,8
117POWAŁOWSKI Marcin 612GNIEZNOOpen M101M 10100:00:1103:13:2906:07:4808:27:2712:15:1715:49:3818:27:4421:08:31.2021:08:42.65+10:14:3212:234,8
118POWAŁOWSKA Danka 611GNIEZNOOpen K17K 1700:00:1103:13:3506:07:5108:27:3012:15:2715:49:4418:27:4221:08:32.1021:08:43.10+10:14:3312:244,8
119WITKA Grażyna 645GARCZEGORZE BIEGAGARCZEGORZEOpen K18K 1800:00:1403:17:2506:16:1908:41:3612:18:3515:55:2018:38:4321:18:48.4021:19:03.00+10:24:5312:304,8
120WITKA Piotr 646GARCZEGORZE BIEGAGARCZEGORZEOpen M102M 10200:00:1403:17:1206:16:2208:41:4112:18:2515:55:2818:38:4721:18:48.7021:19:03.20+10:24:5312:304,8
121MAKOWSKI Jan 577WOLSZTYNOpen M103M 10300:00:0803:03:5606:40:1608:54:3812:10:1315:51:3818:56:3521:32:05.6021:32:14.50+10:38:0412:374,8
122KOWALCZYK Adam 557PRAWDZIWA STOLICA POLSKIWARSZAWAOpen M104M 10400:00:0102:42:0205:24:5307:40:3211:42:4415:47:4718:25:0721:32:13.9021:32:15.75+10:38:0512:374,7
123POCIĘGIEL Michał 608SKAWINA BIEGARADZISZÓWOpen M105M 10500:00:1603:11:4706:12:4508:44:4012:38:5816:28:4619:05:2921:36:29.2021:36:46.00+10:42:3612:404,7
124PARYSZ Anna 599STARE BABICE BIEGAJĄBLIZNE JASIŃSKIEGOOpen K19K 1900:00:1803:30:0806:40:3309:06:4312:49:4716:28:4118:50:5621:36:49.2021:37:07.25+10:42:5712:404,7
125SŁAWIŃSKI Patryk 623AKADEMIA SPORTU OTWOCKPOGORZELOpen M106M 10600:00:0202:47:2105:46:3208:11:3812:15:2216:21:0019:02:2219:51:0221:39:20.7521:39:23.65+10:45:1312:424,7
126GIENIECZKO Marcin 534BRAKKETRZYNOpen M107M 10700:00:0302:58:4806:05:5008:30:4512:28:1616:28:1119:06:2821:48:04.4521:48:07.65+10:53:5712:474,7
127POPP Zdenál 609DRÁSOVOpen M108M 10800:00:1203:35:1806:29:0808:59:1812:39:2016:31:2719:04:2921:52:09.5521:52:21.75+10:58:1112:494,7
Przekroczony limit czasu: 22:00:00
128MAKOWSKA Anna 575WOLSZTYNOpen K20K 2000:00:1603:29:2806:40:1309:02:3412:46:2516:38:1319:35:0622:00:45.9522:01:02.80+11:06:5212:544,6
Niesklasyfikowani
DNCŽAK Robert 656TYGRIS I BIEDRONKAMOHELNICE - ÚJEZDOpen M00:00:1103:35:4206:28:5708:59:0812:38:2816:31:3319:04:1421:52:10.2521:52:21.550:004,7
KRÓTKI Stanisław 560KRAKÓWOpen MDNF02:12:34 DNF04:17:11 DNF06:07:58 DNF08:37:01 DNF11:42:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUKAR Jakub 561MUENSTEROpen MDNF03:05:35 DNF06:07:56 DNF08:23:43 DNF12:03:05 DNF15:52:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
OSTASZEWSKI Mariusz 598GDAŃSKOpen MDNF02:56:36 DNF06:01:40 DNF08:24:10 DNF12:20:36 DNF16:31:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
SULIGA Paweł 628IBBENBÜRENOpen MDNF03:11:37 DNF06:13:43 DNF08:50:14 DNF12:48:36 DNF16:35:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIETECHA Paweł 640JASŁOOpen MDNF03:04:35 DNF06:03:40 DNF08:46:05 DNF13:06:21 DNF18:01:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKI Leszek 569POWSTAŃCY Z KANAPYBRZEZINAOpen MDNF02:56:38 DNF05:46:26 DNF07:59:53 DNF11:46:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SILSKI Marek 621ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEOpen MDNF03:11:35 DNF06:15:07 DNF09:01:49 DNF13:04:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUCHMECKI Maciej 562POZNAŃOpen MDNF02:58:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RĄCZKA Rafał 615JASŁOOpen MDNF03:04:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZYBOWSKI Michał 544RADOMOpen MDNF04:01:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 139 wynik(ów)