ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 150
Łemkowyna Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2021-10-23
Miejsce : Komańcza
Dystans : 150 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 277
Wystartowało : 239
Nie ukończyło : 57
Ukończyło : 182
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 19.6km | 34km | 47.3km | 64.2km | 80.4km | 90.6km | 93.2km | 102.3km | 121km | 130km | 136.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Nocna Premia Petzla
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRopki
19.6km
Zdynia
34km
Bartne
47.3km
Przełęcz Hałbowska
64.2km
Chyrowa
80.4km
Nowa Wieś
90.6km
Cergowa
93.2km
Iwonicz-Zdrój
102.3km
Puławy Górne
121km
Wilcze Budy
130km
Przybyszów
136.5km
Czas
netto
150km
Czas
brutto
150km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                  
1GRZĄDZIEL Dominik 4ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEOpen M1M 100:00:0202:03:2803:44:5305:10:3807:06:2408:56:2610:08:3611:29:3613:37:0714:35:5815:20:0116:36:58.2016:37:00.25 6:389,0
2JENDRYCH Artur 6BIEGAJACY ŚWIDNIKŚWIDNIKOpen M2M 200:00:0302:01:5003:41:0505:09:4407:05:4508:57:2110:06:2711:26:2213:31:5114:29:0215:15:1116:45:42.6516:45:45.75+00:08:456:428,9
3KASZUBA Michał 101GRUPA NOMAXPIEKARY ŚLĄSKIEOpen M3M 300:00:0202:01:5703:44:3205:10:3207:15:0509:16:1010:31:2411:55:3913:59:3615:07:1815:57:5617:44:13.9017:44:16.35+01:07:167:058,5
4WIERNUSZ Krzysztof 10FINISZ RYMANÓWPOSADA GÓRNAOpen M4M 400:00:0302:01:5903:41:0705:09:5807:05:1108:55:3810:16:1811:43:5214:10:0115:20:1716:11:3217:47:38.5017:47:41.90+01:10:417:078,4
5PIĄTEK Mateusz 178RMT TEAM PROKATOWICEOpen M5M 500:00:0302:04:0703:47:5805:12:4807:15:5809:18:1410:36:2912:02:1914:16:4915:25:2916:20:4418:04:08.4018:04:12.15+01:27:117:138,3
6ŚLĘZAK Marek 231CARABUS NOWY SĄCZNOWY SĄCZOpen M6M 600:00:0302:04:1003:48:5805:18:2907:25:5509:26:1210:44:3312:11:5914:26:1515:29:4916:20:4718:07:34.1518:07:37.40+01:30:377:158,3
7WOLEK Szymon 12TYCHYOpen M7M 700:00:0202:00:4503:41:2105:09:5607:16:4809:16:1810:43:2612:05:3714:31:2515:42:3516:39:0818:32:23.7518:32:26.50+01:55:267:248,1
8WANTUCH Marcin 250CHOJNIKOpen M8M 800:00:0302:03:4003:48:3705:19:5607:27:1409:34:2410:55:4512:28:0014:54:1116:01:4216:55:3218:40:14.3018:40:18.15+02:03:177:288,0
9FILIPEK Paweł 60BIEGUSIEM.PLWARSZAWAOpen M9M 900:00:1002:05:1303:51:5505:21:5007:31:2409:42:3711:15:2712:59:0315:30:2516:42:4617:32:0719:12:29.7519:12:40.05+02:35:397:407,8
10OLSZEWSKI Piotr 164FARON-SPORT.PLBIENIEWICEOpen M10M 1000:00:0402:07:1703:51:4205:21:5207:30:1609:36:0211:01:1612:34:0515:02:1016:17:2817:18:3319:21:45.8019:21:50.10+02:44:497:447,7
11WINIARSKA Katarzyna 1PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAMPRZEMYŚLAOpen K1K 100:00:0202:06:3903:53:0005:22:2407:31:1709:36:5611:01:4812:34:5015:08:0216:32:1117:30:4419:34:40.6519:34:43.40+02:57:437:497,7
12PAWLUŚ Mirosław 175JSC JASŁOJASŁOOpen M11M 1100:00:0502:12:4604:03:3105:40:3307:50:2809:58:1811:28:5013:04:3515:35:3416:51:5217:53:0019:47:54.4019:47:59.60+03:10:597:557,6
13PILLONEL Etienne 8FRIBOURGOpen M12M 1200:00:0302:07:3903:55:4505:32:4207:46:2509:57:4911:30:1713:06:3015:44:3817:02:5718:02:1720:02:58.5020:03:01.60+03:26:018:017,5
14DOMBROWSKI Maciej 2ATTIQ TEAM / TRAIL IS OUR WAYDRAGANOWAOpen M13M 1300:00:0102:02:1003:44:5605:10:4607:18:4309:20:0510:53:5412:31:5815:10:0116:36:2117:48:5220:07:12.4520:07:14.30+03:30:148:027,5
15TRĄMPCZYŃSKI Jakub 236DOWNHILLRUNNER.PLWARSZAWAOpen M14M 1400:00:0202:19:1104:18:1705:52:1908:07:1410:22:3612:00:5613:39:4216:09:1817:22:2018:24:5720:17:48.8020:17:51.70+03:40:518:077,4
16PALUCH Marek 168SPACEROWICZ Z BESKIDÓWJAWORZEOpen M15M 1500:00:1902:12:1904:00:4905:34:4207:50:2010:07:0811:55:0613:31:1216:13:4217:31:1118:37:1420:47:14.2520:47:33.40+04:10:338:187,2
17BORUCKI Jakub 29140MINUT.PLKATOWICEOpen M16M 1600:00:0802:12:5204:06:5705:53:4408:15:4110:34:2212:16:5513:50:0716:36:1018:02:0219:05:5620:56:54.9020:57:03.55+04:20:038:227,2
18FELTOWICZ Jacek 57BIAŁYSTOKOpen M17M 1700:00:1102:06:3703:56:4605:33:5907:56:0510:13:5611:56:1613:33:5316:22:1917:55:1519:00:4121:15:45.4521:15:57.40+04:38:578:307,1
19MARKIEWICZ Agnieszka 3PRORUNNING PROMOTIONŁOSICEOpen K2K 200:00:0202:10:3904:02:4805:37:2207:52:2110:07:4911:41:4413:20:3816:08:4317:41:3221:17:43.3521:17:46.30+04:40:468:317,0
20KOCHANOWSKI Michał 104LASKOWE LUDKIKRAKÓWOpen M18M 1800:00:1102:16:4104:15:0205:53:4608:18:2210:40:0812:29:3014:10:1516:57:5518:21:3319:21:1821:28:03.1521:28:15.10+04:51:148:357,0
21CZUWAJ Andrzej 49ZADYSZKA OŚWIĘCIMGROJECOpen M19M 1900:00:1102:14:2604:11:0805:48:1708:01:0010:15:4812:04:5913:52:3116:49:2718:18:1919:26:3221:35:33.7021:35:44.75+04:58:448:386,9
22KOTARBA Wojciech 116TAKEDA FITKIELCEOpen M20M 2000:00:0602:35:5804:43:5606:32:5909:01:2911:31:0413:09:0814:47:3217:28:5318:50:2819:45:1221:38:19.0521:38:25.05+05:01:248:396,9
23MEZINCESCU Alice 9TEAM PYLLONABERDEENOpen K3K 300:00:0302:19:5304:18:2105:57:4308:24:0810:46:4412:19:4414:00:4216:49:3518:21:2119:27:1021:45:07.2021:45:10.35+05:08:108:426,9
24SCHWITALLA Adrian 206SIECHNICEOpen M21M 2100:00:0902:21:5004:25:0906:10:2208:42:1111:12:3213:04:4614:46:1017:27:0918:44:4319:46:0121:46:45.5021:46:54.55+05:09:548:426,9
25REJ Mirosław 199BARTOSZ GORCZYCA TEAMMIELECOpen M22M 2200:00:0702:26:5304:31:0306:09:1008:32:5310:55:0312:50:3014:31:1417:18:5218:42:5419:46:0521:46:47.9021:46:54.95+05:09:548:426,9
26TESZNER Czesław 232MIZERÓWOpen M23M 2300:00:2502:19:2604:15:3305:54:4508:19:5710:43:0312:29:3114:07:3616:51:2718:20:5819:33:0421:47:52.4021:48:18.10+05:11:178:436,9
27STEFANIAK Łukasz 214SZCZECINOpen M24M 2400:00:1202:22:2404:16:4705:58:5508:24:5610:51:5412:29:3314:09:5716:51:4318:21:2219:33:1421:48:08.2021:48:20.20+05:11:198:436,9
28SNARSKI Dariusz 209WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEKATOWICEOpen M25M 2500:00:0702:23:4304:24:5606:10:5608:43:5011:16:4512:59:2714:55:2917:43:0719:00:5419:55:1821:53:16.6021:53:23.80+05:16:238:456,9
29PACZUSKI Michal 166FOREVER YOUNG LODZLODZOpen M26M 2600:00:0402:08:3704:05:1605:46:1408:09:1210:31:2512:19:3814:08:0316:57:4818:29:5819:37:4722:09:20.1022:09:24.70+05:32:248:516,8
30KOCIUBA Przemysław 105TT SZCZECINSZCZECINOpen M27M 2700:00:0902:30:1504:37:4106:21:5008:48:0811:13:4312:50:2514:27:5217:19:1418:43:2719:51:5622:10:37.6022:10:46.80+05:33:468:526,8
31PLUTA Daniel 183TEAM PLUTTPIASTÓWOpen M28M 2800:00:0402:18:5504:15:2305:57:4808:28:0110:53:4112:55:3614:42:2917:31:0019:08:2120:08:3422:14:28.9522:14:33.30+05:37:338:536,7
32PODBIELSKI Krystian 186KAJA TEAMWARSZAWAOpen M29M 2900:00:0502:26:0804:29:2206:20:4608:45:3411:19:5213:37:3415:09:0017:40:4919:14:0320:23:3922:24:29.3522:24:35.05+05:47:348:576,7
33ŻARNOWSKI Grzegorz 275GREGZARNOWSKI.PLZAGÓRZYCE DWORSKIEOpen M30M 3000:00:0502:26:5104:23:0306:10:0308:46:3111:09:0712:52:3314:38:3017:34:1319:06:5820:13:0622:26:18.5522:26:23.85+05:49:238:586,7
34WIERZBICKI Tomasz 255BOGUCHWAŁAOpen M31M 3100:00:1902:35:2104:34:1706:17:0408:40:3311:09:2712:56:1114:43:2717:33:0419:03:0920:11:0322:29:47.5522:30:07.50+05:53:078:596,7
35SOBCZAK Henryk 279NOWY TARGOpen M32M 3200:00:0202:02:0403:45:2905:17:4507:26:3909:36:5011:19:2111:58:4913:09:1916:35:5918:14:5219:28:2822:38:13.1022:38:15.45+06:01:159:036,6
36PAWLIK Jakub 174BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1KRAKÓWOpen M33M 3300:00:0202:25:4904:30:0206:08:5708:35:3911:00:2512:42:4914:28:1417:28:5618:58:4220:06:1422:38:54.8522:38:57.10+06:01:569:036,6
37GRZESICA Paweł 75LĘDZINYOpen M34M 3400:00:0602:08:4004:11:1606:00:1108:33:0811:02:1313:00:5214:45:5317:31:0920:19:4822:45:42.5522:45:49.10+06:08:489:066,6
38WALASEK Grzegorz 247BIEGUSIEM.PLRYKIOpen M35M 3500:00:1102:20:5904:17:4805:57:2708:33:1611:02:4813:01:1314:45:5517:31:0419:14:1020:22:0622:45:38.7522:45:49.75+06:08:499:066,6
39GRABOŚ Nina 5WARSZAWAOpen K4K 400:00:1002:18:1904:18:1606:01:1008:34:5511:00:2612:41:2414:33:2517:42:0319:16:3220:27:0722:53:20.6522:53:31.40+06:16:319:096,6
40KOWALCZYK Mateusz 118MINUTKA TRAIL / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWASTUDZIANOpen M36M 3600:00:0802:20:3104:25:3006:15:2108:50:1311:16:5913:21:2715:05:1918:04:4819:44:2120:47:5523:03:26.3023:03:35.20+06:26:349:136,5
41TYSZKA Dariusz 242WARSZAWAOpen M37M 3700:00:2202:22:0804:24:1506:08:5908:43:5911:15:2613:02:1914:46:4617:51:5819:13:4320:26:3623:06:52.5523:07:14.70+06:30:149:146,5
42ZAKRZEWSKI Paweł 271SZCZECINOpen M38M 3800:00:1502:26:0704:32:4806:20:4508:54:0811:26:0013:15:5015:11:0418:19:1719:53:1721:00:1223:10:50.6023:11:06.25+06:34:069:166,5
43ČERNOCKÝ Jan 37MECHENICEOpen M39M 3900:00:0702:38:5505:05:5207:02:5209:41:2812:10:3113:49:4414:25:3015:36:2918:31:2019:55:2021:08:0723:12:47.1523:12:54.50+06:35:549:176,5
44SUSKI Marcin 223LEPIEJ BIEGAĆGORLICEOpen M40M 4000:00:0602:27:0504:31:1606:16:2208:48:0511:27:4713:32:2115:26:4818:31:5219:53:1321:02:5323:19:07.5523:19:13.80+06:42:139:196,4
45JANOWSKI Mariusz 88AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZOpen M41M 4100:00:0702:25:2104:35:3206:27:0609:03:4111:35:1213:37:4214:15:2515:25:4518:40:2420:11:0321:27:5123:35:28.1523:35:35.70+06:58:359:266,4
46GOSTYŃSKI Krzysztof 72RUCZAJ ULTRA TEAMKRAKÓWOpen M42M 4200:00:2102:38:3304:53:0006:39:1909:11:3811:45:4713:34:3515:25:4618:45:0520:20:0521:43:0924:02:19.7524:02:41.30+07:25:419:366,2
47BYTNIEWSKI Dariusz 35SILESIA MARATHON TEAMKATOWICEOpen M43M 4300:00:0302:21:3204:27:3006:19:5908:55:1411:32:3713:44:0215:36:0718:48:2320:30:1821:40:5724:02:56.5524:03:00.05+07:25:599:376,2
48WOJTAS Janusz 261PGB SPORTOWA PACZKAWARSZAWAOpen M44M 4400:00:1202:38:2504:52:5806:40:4209:14:0811:49:2213:42:2415:28:2218:44:1820:14:2421:35:4324:07:47.0524:08:00.00+07:30:599:396,2
49MIKULSKI Grzegorz 153CHOROSZCZOpen M45M 4500:00:0902:25:3904:29:3706:12:3908:48:1311:28:4813:31:2315:30:0718:44:4320:14:1921:34:2624:08:08.5024:08:18.00+07:31:179:396,2
50SŁOTWIŃSKI Adam 208ETEX TEAMEŁKOpen M46M 4600:00:0602:25:3204:25:3506:11:0008:47:1511:28:2813:45:0115:44:0919:08:4820:48:2321:49:4424:12:13.6524:12:20.60+07:35:209:406,2
51KOWALSKI Łukasz 120MARELLIGIERAŁTOWICEOpen M47M 4700:00:1302:22:3204:23:0206:08:5308:48:2111:36:4113:44:3215:40:1318:57:5020:38:3621:54:3024:28:20.3024:28:33.35+07:51:339:476,1
52CUPIAŁ Jacek 43GREY RUNNERIMIELINOpen M48M 4800:00:0802:38:0504:53:4006:44:4009:25:2214:00:1915:49:2519:05:3320:47:1322:02:2224:36:18.4524:36:26.85+07:59:269:506,1
53GWIZDAK Bartosz 76ELEKTRYK Z PODKARPACIABOGUCHWAŁAOpen M49M 4900:00:2102:35:2204:43:0806:33:1709:08:0811:49:1613:49:0615:49:2319:05:2120:47:0922:02:1324:36:05.7024:36:27.00+07:59:269:506,1
54GAMROT Filip 68NOWY SĄCZOpen M50M 5000:00:0502:26:4104:40:4606:39:5809:26:2912:04:3714:03:1315:54:4519:10:0320:44:4022:02:2724:36:21.6524:36:27.20+07:59:269:506,1
55JACKOWICZ Rafał 81AKTYWNI ŚLĘŻANIESOBÓTKAOpen M51M 5100:00:0402:28:2904:39:2606:35:4109:18:3611:59:3913:55:1715:56:1919:27:2221:02:2222:23:0724:40:55.2524:40:59.70+08:03:599:526,1
56ZASŁONKA Konrad 272SKRZESZEWOpen M52M 5200:00:0802:30:3704:43:3606:28:5408:56:0411:33:5313:41:3415:43:4219:08:5420:54:2222:13:3124:57:01.5524:57:09.85+08:20:099:586,0
57MAZUREK Dariusz 148RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAOpen M53M 5300:00:1602:34:3904:49:1506:35:1509:12:3411:59:4814:12:3116:25:3119:26:2721:11:3122:32:5524:57:55.9524:58:11.95+08:21:119:596,0
58GAJ Grzegorz 67BORKI TEAMBIAŁOBRZEGIOpen M54M 5400:00:3902:51:4105:09:5506:59:0909:39:5312:14:5714:19:5216:17:5419:26:0421:11:1422:32:2624:57:32.8024:58:12.10+08:21:119:596,0
59WAGNER Ewa 246MARCIN ŚWIERC TEAMWROCŁAWOpen K5K 500:00:0602:26:2004:43:1606:39:3209:28:4212:33:3414:30:1016:34:2719:47:4821:26:4322:43:1825:00:56.5525:01:03.00+08:24:0210:006,0
60KUTAJ Grzegorz 132WIELICZKAOpen M55M 5500:00:2402:42:3704:54:1906:51:5109:34:3812:26:3014:35:3916:35:5820:05:3821:35:4922:57:1025:04:17.5025:04:42.00+08:27:4110:016,0
61ZIĘBA Marcin 273KRAKÓWOpen M56M 5600:00:1602:38:1404:52:2606:51:0709:38:4312:27:1714:27:5216:28:4819:41:3021:24:5022:46:3025:09:35.7025:09:51.80+08:32:5110:036,0
62WOŹNIAK Łukasz 262PORANNY PATROLKRAKÓWOpen M57M 5700:00:1502:38:2004:52:3306:51:0609:38:4812:27:2414:27:5216:28:4919:41:3221:24:5022:46:3625:09:36.8525:09:51.85+08:32:5110:036,0
63LEWANDOWSKI Janusz 135TARNOWSKIE GÓRYOpen M58M 5800:00:0602:35:1804:57:0206:54:0409:39:0012:28:0714:38:2216:36:1319:58:2821:43:4422:59:5325:16:51.0025:16:57.65+08:39:5710:065,9
64JAGUSIAK Łukasz 82ŁÓDŹOpen M59M 5900:00:0402:23:3604:31:3706:20:1209:31:4612:25:4915:00:2516:58:1520:11:1221:33:0622:52:5325:19:20.4025:19:24.75+08:42:2410:075,9
65MICHALOWSKI Marcin 150MARCINSWIERCTEAMŚWIĘTOSZÓWOpen M60M 6000:00:0402:45:1005:07:5507:05:0409:50:4512:45:0414:34:0316:33:3419:57:1621:36:5022:57:0325:23:27.2025:23:32.10+08:46:3110:095,9
66FIDELUS Joanna 58WCHSZTBRZESKOOpen K6K 600:00:1702:48:5305:07:5507:05:5009:50:4512:45:0814:33:5216:33:2219:57:0321:36:3922:56:5525:23:14.4525:23:32.40+08:46:3210:095,9
67KARPIŃSKI Tomasz 99RUNFORYOURBEERRZESZÓWOpen M61M 6100:00:1902:51:0005:05:3307:01:3109:42:2112:30:0014:35:4316:36:3120:04:4121:37:3822:59:3425:25:40.2025:25:59.50+08:48:5910:105,9
68CEGLEWSKI Marcin 36HARPAGANY RUNNING TEAMPOZNAŃOpen M62M 6200:00:0502:42:5705:09:2807:09:2610:06:1213:00:2114:50:5416:41:2819:52:2221:39:3922:58:5825:31:35.6525:31:41.05+08:54:4010:125,9
69KONOPKA Bartosz 111BIEGAMBOLUBIEKRAKÓWOpen M63M 6300:00:0702:43:3204:58:2306:58:1909:43:4412:34:3914:40:3515:22:1916:48:3220:06:4621:36:0022:54:1325:37:19.3525:37:27.15+09:00:2610:145,9
70WALCZAK Maciej 249QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAMPOZNAŃOpen M64M 6400:00:0302:12:0704:14:1706:02:1708:37:0111:31:1613:50:4314:33:5216:07:0819:54:3521:42:0523:03:3725:41:24.7525:41:28.55+09:04:2810:165,8
71KAMERDUŁA Łukasz 94#TEAMCZTERYSTRUŻKAOpen M65M 6500:00:1202:35:4304:56:4706:56:5409:37:4612:24:3414:48:5116:53:2720:13:3521:46:4023:04:2825:45:38.8525:45:51.70+09:08:5110:185,8
72GAUDYN Hubert 71#TEAMCZTERYKROSNO ODRZAŃSKIEOpen M66M 6600:00:1202:35:5704:56:5106:56:5909:37:5212:24:3614:48:5516:53:3520:13:4121:46:4223:04:5925:45:42.0525:45:54.30+09:08:5410:185,8
73KOSIN Paweł 114KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWKIELCEOpen M67M 6700:00:0702:42:3105:02:4507:06:0509:42:4012:37:3814:52:5816:59:5320:06:4521:46:1223:07:2725:53:29.4525:53:37.40+09:16:3710:215,8
74TKACZYK Szymon 234WEGANIZMYKRAKÓWOpen M68M 6800:00:1402:33:0504:39:2606:38:1809:36:2112:34:5514:43:4116:52:4220:12:1821:58:0023:20:1925:58:50.1025:59:04.30+09:22:0410:235,8
75RAJNER Krzysztof 197ULTRA KOSZALINKOSZALINOpen M69M 6900:00:2903:04:1305:34:4207:37:1210:30:4813:29:2715:33:3617:35:1920:53:4122:31:0123:38:5726:02:15.7526:02:45.25+09:25:4510:245,8
76WILK Łukasz 256LUBEŃSKI CROSS | LUBENIABIEGA.PLLUBENIAOpen M70M 7000:00:0802:19:3004:18:4805:57:2508:36:5911:18:4213:58:5414:48:4016:03:2219:46:3521:46:3623:19:3526:09:10.4026:09:18.70+09:32:1810:275,7
77KOZŁOWSKI Łukasz 123SULECHÓWOpen M71M 7100:00:1902:39:3904:53:0706:49:5609:44:3312:37:3214:55:5416:56:5720:21:5422:11:4023:39:3726:11:35.1526:11:54.30+09:34:5410:285,7
78GRACZYK Marcin 74TULCEOpen M72M 7200:00:1302:41:3505:05:0807:08:4809:48:0812:44:5715:00:5617:09:3520:34:1622:18:3523:39:4726:14:55.0026:15:08.50+09:38:0810:295,7
79WESOŁOWSKI Krzysztof 253KRAKÓWOpen M73M 7300:00:1102:43:1205:08:3007:19:1110:17:4713:24:2615:38:4417:42:2920:58:3222:39:4023:54:5826:19:04.5026:19:16.35+09:42:1610:315,7
80KRUSZEWSKI Filip 126POZNAŃOpen M74M 7400:00:1802:43:5305:04:2606:57:0009:47:5912:52:5715:04:0717:07:1820:36:0822:34:3523:55:3926:25:44.3026:26:02.35+09:49:0210:345,7
81DYDUŁA Renata 52ITAL CAR TEAMKRAKÓWOpen K7K 700:00:0702:49:3205:19:0907:23:5010:26:3513:27:1215:25:2117:35:5121:02:3622:47:5024:02:2126:29:01.6526:29:09.60+09:52:0910:355,7
82BOROWCZYK Marcin 27CZMOŃOpen M75M 7500:00:3102:54:2505:18:4907:18:1910:13:0713:17:3415:32:4517:35:2721:02:1522:47:2924:02:0026:28:39.0026:29:10.30+09:52:1010:355,7
83SALIK Stanisław 204WROCŁAWOpen M76M 7600:00:1402:52:0205:12:5207:10:4210:09:1413:08:3215:39:0817:48:4121:14:4422:58:5324:07:5626:36:10.3026:36:24.90+09:59:2410:385,6
84BAZYLUK Andrzej 21WARSZAWAOpen M77M 7700:00:0002:26:0804:40:3406:40:4209:42:5712:33:1815:06:2317:21:0020:32:5922:41:2024:08:0826:40:59.2026:40:59.20+10:03:5810:405,6
85PIASECKI Rafał 177UKA WARSZAWAWARSZAWAOpen M78M 7800:00:1802:38:5005:07:5207:06:1509:56:5612:54:1715:15:3017:08:5720:34:4622:33:3423:59:0826:43:47.5526:44:05.75+10:07:0510:415,6
86POSADZKI Paweł 1903 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSANOKOpen M79M 7900:00:0802:24:3404:37:4606:37:5509:24:4712:12:3914:43:5216:50:1820:20:0722:22:4723:54:4426:47:00.6526:47:09.55+10:10:0910:425,6
87PASTWA Marek 172OH!ZUZA/BEAUTYSPORTŁÓDŹOpen M80M 8000:00:1202:55:3705:12:4107:13:2210:14:2213:02:1615:13:0817:14:3920:53:5722:44:4924:08:4926:50:00.1526:50:12.40+10:13:1210:445,6
88TURLEJ Wojciech 238ŚRODA ŚLĄSKAOpen M81M 8100:00:2402:45:0305:20:0407:30:2910:29:3313:40:2416:05:3116:50:3418:07:3321:34:2023:26:1524:39:0626:50:15.0526:50:39.90+10:13:3910:445,6
89SOPOTNICKI Wojciech 210KUNICEOpen M82M 8200:00:2402:45:0605:20:0207:30:3210:29:3613:40:2816:05:3316:51:1718:07:3521:34:2323:26:1824:39:1726:50:15.4526:50:40.25+10:13:4010:445,6
90SADŁO Tomasz 203SĘDZIA BIEGAGLIWICEOpen M83M 8300:00:1102:28:4804:38:2606:28:3309:14:2312:09:5014:20:0416:27:4320:09:0122:13:5323:47:2126:53:24.7026:53:36.55+10:16:3610:455,6
91WOŹNIAK Michał 263PODOLSZEOpen M84M 8400:00:1602:32:5004:51:3506:53:1009:47:4812:55:4615:17:0117:33:5521:16:2823:07:1224:34:2227:04:44.1027:05:00.55+10:28:0010:495,5
92MATYSIAK Marcin 147ULTRAWYRYPA.PLWARSZAWAOpen M85M 8500:00:1002:39:4505:02:5106:58:4809:58:1112:55:3915:28:0917:41:5621:15:2524:32:0727:08:10.3027:08:20.75+10:31:2010:515,5
93STĘPIEŃ Wojciech 215COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEOpen M86M 8600:00:1202:53:0905:28:4707:37:0310:45:4013:55:3216:08:2118:16:5222:00:1024:59:2127:25:20.7027:25:32.75+10:48:3210:585,5
94GARBOWSKA Monika 69COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEOpen K8K 800:00:1102:53:0305:28:4307:36:5110:45:3513:55:3616:08:2018:16:5122:00:1224:59:1727:25:21.4027:25:33.05+10:48:3210:585,5
95PAŁKA Tomasz 169LUZYXRZESZÓWOpen M87M 8700:00:2402:53:2805:17:3807:19:5010:09:0913:00:3615:10:5917:15:4620:43:0622:40:4724:26:0727:38:38.5527:39:03.15+11:02:0211:035,4
96FUS Maciej 66RZESZÓWOpen M88M 8800:00:2302:53:2605:17:3407:19:4310:09:1413:00:3915:10:5517:15:4620:43:0522:41:0724:26:0227:38:40.0527:39:03.40+11:02:0311:035,4
97BUKOWSKI Michał 33DARK SIDEOSTROŁĘKAOpen M89M 8900:00:0702:38:1004:51:5506:47:0509:41:2412:40:2414:59:3517:11:2120:58:3622:56:1724:40:5327:55:53.9527:56:01.60+11:19:0111:105,4
98MAREK Paweł 143AMBITNI AMATORZYWADOWICEOpen M90M 9000:00:0802:26:5704:43:2706:39:3909:26:4212:15:5414:22:1816:37:3720:39:2622:50:3124:32:2628:03:18.1028:03:27.00+11:26:2611:135,3
99DZIERKA Mariusz 55TOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M91M 9100:00:0802:36:4105:06:0807:14:3510:30:2813:49:0415:54:1218:23:2622:06:0824:05:2525:29:5928:15:03.1528:15:11.85+11:38:1111:185,3
100WALCZAK Dariusz 248OLKUSZBIEGABOLESŁAWOpen M92M 9200:00:1602:56:0705:33:4807:44:0410:48:0613:52:1815:58:1018:08:2321:53:0323:39:5025:19:2328:15:14.8528:15:30.95+11:38:3011:185,3
101SWĘDZIOŁ Robert 224OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZOpen M93M 9300:00:2702:38:3204:58:1607:02:2010:04:5513:11:4015:25:1817:40:5721:36:0223:39:4225:19:1528:15:04.2528:15:31.30+11:38:3111:185,3
102WRÓBEL Grzegorz 265ŻARÓWKAOpen M94M 9400:00:0002:49:2505:10:5007:14:2610:20:0013:34:5316:06:0218:22:5522:09:1824:18:3925:45:5528:16:05.3028:16:05.30+11:39:0511:185,3
103POŁOMSKI Daniel 188SZCZECINOpen M95M 9500:00:0002:36:4005:01:4807:07:5910:08:4913:07:5015:16:1623:16:5424:59:1128:20:13.0028:20:13.00+11:43:1211:205,3
104KOŁODZIEJSKI Jarek 110POZNAŃOpen M96M 9600:00:2203:00:2205:41:0707:46:2310:48:2414:09:1517:09:1419:13:3122:36:0824:48:5826:04:5228:26:12.0028:26:34.65+11:49:3411:225,3
105PTASZYŃSKA Wioletta 195STARE DŁUTOWOOpen K9K 900:00:2002:29:0304:45:0906:40:0709:30:4812:21:1814:39:4717:20:3921:24:4423:35:3625:14:4928:31:37.0528:31:57.25+11:54:5711:245,3
106KUNKEL Anna 130PGB SPORTOWA PACZKAGDAŃSKOpen K10K 1000:00:2102:50:0005:28:0707:31:2410:45:1613:48:5815:55:4718:12:1022:15:0324:10:2425:40:5828:33:32.4528:33:53.75+11:56:5311:255,3
107ŻURAWSKI Sławomir 276PGBSPORTOWAPACZKAWARSZAWAOpen M97M 9700:00:1202:48:5505:28:1807:31:4510:45:2713:49:0315:55:5818:12:1722:15:0124:10:3025:37:5728:33:41.1028:33:53.85+11:56:5311:255,3
108CHUCHAŁA Paweł 40MARKOWI BIEGACZEMARKIOpen M98M 9800:00:2002:50:0805:09:1007:08:5410:19:3213:01:4415:01:2717:11:1421:19:1823:35:0925:14:4228:38:02.8028:38:23.00+12:01:2211:275,2
109MASNY Dawid 145TRUCHTACZ.PLGARWOLINOpen M99M 9900:00:1602:51:4505:24:1207:30:2610:42:4813:59:0616:14:0818:38:3322:27:3724:27:2025:54:4828:51:10.5528:51:27.50+12:14:2711:325,2
110WIŚNIEWSKA Agnieszka 258LIPKÓWOpen K11K 1100:00:1502:51:3005:24:1007:27:5010:42:4013:58:0216:14:0418:29:1722:27:4024:27:1425:54:5828:51:13.4528:51:28.50+12:14:2811:325,2
111CIUK Piotr 42YULO RUN TEAM SIEDLCE/ FUJITSU POLANDWARSZAWAOpen M100M 10000:00:2502:59:4805:31:4107:52:0610:59:5414:12:1617:04:2919:22:3523:06:1825:02:1726:25:4228:51:52.5528:52:18.00+12:15:1711:325,2
112PAWLAK Bartosz 173RUN AND FLYJABŁONNAOpen M101M 10100:00:2502:59:4005:31:3707:52:0910:59:3614:14:0517:04:2419:22:3623:06:1825:02:1226:25:3128:51:52.7528:52:18.15+12:15:1711:325,2
113JAMBOR Michał 84BRACTWO BIEGOWE BGK / ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAOpen M102M 10200:00:2502:59:4305:31:4507:52:1211:00:2114:14:4517:04:3219:22:3923:06:2425:02:1426:25:3428:51:52.7028:52:18.25+12:15:1811:325,2
114SZNAJDER Jakub 227RZESZÓWOpen M103M 10300:00:2703:00:2405:33:4707:37:0210:35:1313:36:2416:05:4018:22:3122:13:4024:27:1325:56:5528:54:28.0028:54:55.65+12:17:5511:335,2
115CHRZANOWSKI Piotr 39SPELEOKLUB WARSZAWSKIWARSZAWAOpen M104M 10400:00:0602:37:0405:01:5307:03:3010:23:2913:39:2316:10:3617:01:0518:34:2722:44:2424:43:5326:13:5928:57:29.3028:57:35.50+12:20:3511:345,2
116CISEK Piotr 41FINISZ RYMANÓWRYMANÓWOpen M105M 10500:00:1502:40:0205:09:1707:15:5410:21:0013:27:5416:00:1418:16:5122:03:0724:10:1525:52:2628:57:26.7028:57:41.75+12:20:4111:345,2
117SANNER Marcin 205WTEIWETWEGDYNIAOpen M106M 10600:00:0402:39:0805:00:5006:58:5910:00:1813:07:2615:37:3718:06:2922:05:5124:10:2925:46:0528:59:17.0528:59:21.55+12:22:2111:355,2
118DEJA Dariusz 50GRODKÓWOpen M107M 10700:00:0902:51:5605:21:0907:31:2610:41:0513:49:5116:16:3418:38:4022:33:3024:28:3626:06:3929:03:24.2529:03:33.75+12:26:3311:375,2
119ROLLA Dorian 201WARZYMICEOpen M108M 10800:00:0902:49:4105:14:4607:21:3410:24:2113:48:1916:04:5718:34:3022:20:2324:22:4126:03:3629:12:33.8029:12:43.75+12:35:4311:415,1
120KOŁODZIEJ Mariusz 108FUNTRILEGNICAOpen M109M 10900:00:1702:49:1205:26:5207:41:2510:45:5816:17:1318:32:2822:33:1524:46:1426:26:2729:18:50.5529:19:07.60+12:42:0711:435,1
121KOWALCZYK Grzegorz 119ŻYCIE JAK MUZYKALUBLINOpen M110M 11000:00:2602:44:5305:08:0707:14:0110:18:2613:32:0315:54:0218:19:4622:33:4025:11:0926:58:1129:42:31.6529:42:58.60+13:05:5811:535,0
122BALCERZAK Mariusz 18DROGA DO ULTRA / SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹOpen M111M 11100:00:1902:53:5305:27:2707:34:3810:41:0313:46:1516:07:3018:23:3322:12:3324:22:1526:08:3729:43:35.5029:43:55.40+13:06:5511:535,0
122MROWIEC Michal 156BROOKLYN, NYOpen M111M 11100:00:2302:42:0305:03:3406:58:4709:53:5913:03:3115:45:0018:16:4622:12:3224:22:2226:08:3529:43:31.5029:43:55.40+13:06:5511:535,0
124KROK Jacek 124ULTRASY!LUBARTÓWOpen M113M 11300:00:0802:53:2205:45:0408:02:1011:40:3415:08:3917:40:2718:25:2619:57:3223:47:5525:43:1927:04:2829:46:32.4529:46:40.60+13:09:4011:545,0
125MAMLA Zbigniew 142BIEGIEM NA KAWĘWARSZAWAOpen M114M 11400:00:0702:30:0605:00:5707:08:1510:17:0413:33:4116:07:2018:29:1022:31:2524:42:3126:28:2829:52:30.7529:52:37.80+13:15:3711:575,0
126STRAŚ Jarosław 218KATOWICEOpen M115M 11500:00:1402:36:0204:52:1306:48:5310:07:1813:30:2116:17:2218:44:2622:58:2225:11:1726:58:3229:53:58.3029:54:12.85+13:17:1211:575,0
127MAJDA Maciej 139NA ŚWIEŻOŚCINOWY SĄCZOpen M116M 11600:00:0502:53:2005:39:1707:54:1411:09:5414:27:1916:50:5519:21:4123:41:4925:50:5527:15:4830:19:21.7030:19:27.50+13:42:2712:074,9
128PODRAZA Klaudia 187PĘDZĄCE ŚLIMAKIDĘBICAOpen K12K 1200:00:1202:53:1605:39:0807:54:2111:08:5914:29:5416:50:2319:21:3723:41:3825:51:0827:15:3730:19:15.5030:19:27.65+13:42:2712:074,9
129ZABOROWSKI Robert 267MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAOpen M117M 11700:00:1202:56:3205:39:1607:54:1511:10:0114:30:4816:50:2819:21:4123:42:0325:51:0227:15:4530:19:15.4530:19:28.10+13:42:2712:074,9
130KOSTERA Tomasz 115VEGE RUNNERSWARSZAWAOpen M118M 11800:00:1602:43:1305:07:4807:15:0210:13:0013:24:0015:40:1118:04:2622:15:0925:16:2027:04:3430:28:23.9030:28:40.25+13:51:4012:114,9
131PUCHACZ Piotr 196WARSZAWAOpen M119M 11900:00:0602:31:4404:53:0906:47:2909:38:3015:04:4317:04:4220:41:4825:16:2627:03:4830:28:37.8530:28:44.60+13:51:4412:114,9
132NOSKI Mariusz 159BIELAWAOpen M120M 12000:00:0502:30:3704:58:3606:59:2309:50:2813:07:1515:35:2016:21:4418:04:3622:30:1824:55:0226:44:0030:29:18.9030:29:24.10+13:52:2312:114,9
133STRASZKO Monika 217WROCŁAWOpen K13K 1300:00:1702:48:5705:09:2106:59:0209:50:1913:07:0615:35:0318:04:2422:30:2624:54:5426:43:4030:29:07.5030:29:24.70+13:52:2412:114,9
134KRZYWDA Rafał 127NIEPOŁOMICE BIEGAJĄSTARY WIŚNICZOpen M121M 12100:00:2302:43:2005:18:4907:27:4610:36:3613:35:4615:43:5817:48:5421:37:3724:26:1326:36:2630:30:09.5530:30:33.30+13:53:3312:124,9
135KUŚMIERCZYK Piotr 131ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOOpen M122M 12200:00:2902:43:3305:08:3607:08:1810:13:4913:41:0516:43:3619:38:2423:22:4925:22:2727:15:3930:31:22.4030:31:51.80+13:54:5112:124,9
136FIJAŁKOWSKI Wojciech 59MONAR GRACZEWROCŁAWOpen M123M 12300:00:1602:55:2505:43:0907:58:5511:05:4514:16:2816:48:0520:09:2923:56:2925:46:0427:18:1030:31:35.7030:31:51.90+13:54:5112:124,9
137ŽAK Robert 270TYGRIS I BIEDRONKAMOHELNICE - ÚJEZDOpen M124M 12401:00:1106:29:0608:59:1512:38:5716:31:4719:04:2821:52:1025:16:4926:47:3727:52:3129:37:26.2530:37:37.25+14:00:3711:505,1
138ULATOWSKI Andrzej 243RUNBEARDRUNTORUŃOpen M125M 12500:00:1102:53:5405:26:4507:31:5810:39:1714:08:4616:53:0119:08:4123:02:1825:18:0027:16:4230:39:00.2030:39:11.45+14:02:1112:154,9
139PANKIEWICZ Ireneusz 171SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M126M 12600:00:2102:50:4205:31:1707:38:2810:54:1814:14:5817:01:4819:15:2523:34:2625:46:0327:16:1430:39:35.8530:39:57.40+14:02:5712:154,9
139NOWAK Dawid 160SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M126M 12600:00:2202:51:0605:31:3607:38:3410:59:2814:17:5517:01:5019:15:2523:28:1425:46:0827:29:5630:39:35.0530:39:57.40+14:02:5712:154,9
141KUCZEK Katarzyna 129SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ / PGB SPORTOWA PACZKASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen K14K 1400:00:2102:50:4905:31:1407:38:3110:54:1514:15:0017:01:4519:15:2423:34:3725:45:5627:30:0530:39:36.0530:39:57.50+14:02:5712:154,9
142FRĄCZEK Maciej 64LIPIEC RUNNING TEAMPIASECZNOOpen M128M 12800:00:0902:36:0305:04:1607:10:2810:02:0012:59:1815:26:0817:38:0721:40:3126:19:3628:00:0930:51:31.2030:51:41.00+14:14:4012:204,9
143KRÓLIKOWSKI Wojciech 125KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWOpen M129M 12900:00:1402:58:5305:47:1508:00:4511:23:1916:59:0519:29:2823:54:5025:54:2427:46:5630:57:21.0530:57:35.25+14:20:3512:224,8
144STANIO Arkadiusz 211ASSECO ACTIVE TEAM / BIEGAM W RZESZOWIERZESZÓWOpen M130M 13000:00:1702:47:5904:58:5307:00:2210:00:4913:18:4516:02:3918:32:2922:42:2325:22:3527:17:1731:00:45.0531:01:02.20+14:24:0112:244,8
145FILIPEK Przemysław 61KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOOpen M131M 13100:00:2602:55:1905:47:5107:55:0611:11:2617:20:4019:43:5123:47:3925:54:0527:34:5931:02:50.9031:03:17.70+14:26:1712:254,8
146ROGOCZ Maciej 200ROGASIE Z DOLINY ROZTOKIGDYNIAOpen M132M 13200:00:3503:02:3505:50:3108:02:5911:22:5314:50:3517:25:2519:51:1324:31:1026:39:1528:28:2631:18:31.8031:19:06.85+14:42:0612:314,8
147SZYSZŁOWSKI Waldemar 230PATOBIEGACZEPOZNAŃOpen M133M 13300:00:0602:48:2505:53:1208:14:1612:00:5514:55:0817:29:4719:57:3324:00:1626:42:5628:22:1931:32:36.8531:32:43.60+14:55:4312:374,8
148MASZEWSKA-WACH Mariola 146RAWA MAZOWIECKAOpen K15K 1500:00:2703:25:5806:17:1108:38:5511:56:0815:13:3517:52:3320:13:1924:32:5726:39:0328:30:3531:36:00.9531:36:28.60+14:59:2812:384,7
149DZISZKIEWICZ Grzegorz 56BIELSKO BIAŁAOpen M134M 13400:00:2703:26:2806:17:1308:38:4011:56:0615:13:4117:52:2620:12:4524:30:5826:38:5428:28:2731:36:01.6031:36:28.85+14:59:2812:384,7
150NAMIOTA Maciej 157WARSZAWAOpen M135M 13500:00:1403:10:5606:00:2508:12:4011:23:5214:56:4117:32:0419:52:4424:34:0927:07:3028:47:4631:50:27.1031:50:41.80+15:13:4112:444,7
151KOZIEŁ Tadeusz 122SZCZĘŚCIARZBIEGARZESZÓWOpen M136M 13600:00:1803:28:4706:08:4508:31:3511:44:1215:10:5218:03:2320:41:4225:05:1027:39:2429:18:3331:52:42.4531:53:00.80+15:16:0012:454,7
152ROŻNIATA Iwona 202GŁOWNOOpen K16K 1600:00:2203:13:4706:16:3108:27:3311:44:4115:12:1718:06:0220:33:5625:05:0727:40:0529:18:3931:52:38.8031:53:01.15+15:16:0012:454,7
153WÓJTOWICZ Jacek 264FRANCISZKANIE - KROSNOBOCHNIAOpen M137M 13700:00:1803:03:3106:00:0708:22:5711:50:1215:19:5018:03:1220:43:0625:17:5227:25:0929:00:0631:57:41.5531:57:59.60+15:20:5912:474,7
154SUPEŁ Jacek 222NIEZRZESZONYWROCŁAWOpen M138M 13800:00:2502:51:4405:50:3608:07:0611:30:5314:53:4317:38:0518:24:5920:11:4924:30:5626:39:1528:30:4332:03:57.5532:04:23.30+15:27:2312:494,7
155MERENA Marek 149ZAWISZA LEGNICALEGNICAOpen M139M 13900:00:2603:09:4705:59:5608:12:1815:12:1917:55:2220:19:1425:08:3227:58:5232:19:17.4032:19:44.20+15:42:4312:554,6
156URBAŃCZYK Darek 245WARSZAWAOpen M140M 14000:00:2702:52:3705:32:2307:37:5810:53:2314:14:5716:46:2619:12:0524:16:3827:18:1029:08:1132:29:58.7032:30:25.95+15:53:2512:594,6
157KOZERA Waldemar 121OMAKRAKÓWOpen M141M 14100:00:1602:51:4805:12:4307:17:1310:38:2016:56:0319:22:0224:16:4827:18:2529:08:3432:30:10.0032:30:26.25+15:53:2613:004,6
158PIWOŃSKA Agnieszka 181ŁÓDŹOpen K17K 1700:00:2203:15:0106:16:2908:28:1511:45:0415:15:5018:06:0820:43:3025:23:5827:40:0329:26:5432:39:52.6532:40:14.80+16:03:1413:034,6
159NIZIOŁEK Marek 158PEDRAFORCADĘBICAOpen M142M 14200:00:3602:52:0505:26:3607:32:4210:51:3314:22:3717:52:1320:22:0525:19:0827:47:0629:32:4132:46:16.1032:46:52.50+16:09:5213:064,6
160JANUSZEWSKI Piotr 89MKS ROBOTY DROGOWEŚWINOUJŚCIEOpen M143M 14300:00:1703:00:1005:59:2208:17:5411:43:1715:08:2417:53:0320:22:2625:19:4727:47:4429:33:0932:46:35.6032:46:52.75+16:09:5213:064,6
161WIEDERMANN Krzysztof 254PEDRAFORCAKOBYLANYOpen M144M 14400:00:3502:55:0305:50:0608:00:1211:26:3415:07:0817:52:1020:22:0625:19:1927:49:4629:32:4632:46:17.5032:46:53.30+16:09:5313:064,6
162ŁUKASZEK Artur 138LUBARTÓWOpen M145M 14500:00:0802:53:2705:45:1008:04:2812:00:3315:48:2518:40:3227:48:3429:42:5932:48:52.6032:49:01.00+16:12:0013:074,6
163JANIK Mariusz 86KRAKÓWOpen M146M 14600:00:1402:54:2705:42:4608:04:3911:38:3115:15:1118:12:1619:03:0920:47:0925:24:3627:58:2329:54:3632:51:38.5532:51:52.95+16:14:5213:084,6
164JANIK Joanna 85KRAKÓWOpen K18K 1800:00:1202:54:3805:43:0808:04:4411:38:3715:15:1718:12:2820:47:1125:24:3927:58:5129:54:4132:51:40.8532:51:53.10+16:14:5213:084,6
165KITLAS Dariusz 278SOCHONIEOpen M147M 14700:00:2203:03:5506:26:4409:04:2112:27:4015:55:0918:26:2020:55:4625:38:2428:24:0630:10:2632:54:37.1532:55:00.10+16:17:5913:094,6
166ZAJĄC Krystian 269DRUŻYNA BARTKAPOZNAŃOpen M148M 14800:00:0902:57:4205:42:2608:01:0611:20:1915:18:1917:44:3620:11:2125:08:4927:59:0129:36:5233:02:20.0533:02:29.75+16:25:2913:124,5
167OGRODNIK Tomasz 163POZNAŃOpen M149M 14900:00:1002:57:3705:42:2908:01:0811:20:4115:18:2217:44:3820:11:2925:08:4927:59:0429:36:5533:02:19.2533:02:29.80+16:25:2913:124,5
168DZIADOŃ Grzegorz 53NIEPOŁOMICE BIEGAJĄWOLA ZABIERZOWSKAOpen M150M 15000:00:1802:48:5405:15:4507:46:1510:45:2614:02:2916:51:1319:21:4324:05:3727:20:5229:34:2633:28:22.8533:28:41.55+16:51:4113:234,5
169KRZYŻOSTANIAK Marcin 128MARCIN ŚWIERC TEAMPUSZCZYKOWOOpen M151M 15100:00:2002:59:2405:57:0908:21:0012:03:2915:47:3118:53:2921:33:0125:42:0128:22:0830:07:1133:37:57.9033:38:18.30+17:01:1813:274,5
170BIADASIEWICZ Andrzej 22HTF LUDWIK SIKORSKIŁÓDŹOpen M152M 15200:00:3002:58:2205:26:1307:32:2010:39:0613:57:0016:35:0718:53:1925:17:3428:44:4830:24:4533:38:57.4533:39:28.40+17:02:2813:274,5
171JESCHKA Jerry 90KASSELOpen M153M 15300:00:1603:03:5606:09:1608:31:5512:08:2416:04:2318:50:5119:47:0121:34:1526:40:3228:44:5330:25:0333:39:12.2033:39:28.45+17:02:2813:274,5
172BOGACZYK Krzysztof 26RÓWNEOpen M154M 15400:00:2603:00:3405:51:3208:10:0011:43:0115:39:5618:45:2021:44:1726:27:5529:18:1530:56:1833:47:50.6533:48:17.05+17:11:1613:314,4
173STROIŃSKI Wojciech 220LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEOpen M155M 15500:00:1702:48:4405:29:0107:33:1111:10:3414:54:5017:29:1120:10:4425:09:4428:03:4930:14:3933:55:27.4533:55:44.50+17:18:4413:344,4
174STROIŃSKA Iwona 219LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEOpen K19K 1900:00:1802:48:4605:29:0407:33:1911:10:5014:54:4717:29:1420:10:4525:09:4628:03:4430:14:4333:55:26.2533:55:44.60+17:18:4413:344,4
175KIJOWSKA Aldona 103MARKOWI BIEGACZEMARKIOpen K20K 2000:00:2403:23:0806:32:2609:01:4312:45:1216:35:5819:23:3622:10:1026:46:1729:18:4031:00:3734:12:54.9534:13:19.15+17:36:1813:414,4
176ŻAK Oliwia 274JASTRZĘBIEOpen K21K 2100:00:2303:23:1306:32:2509:01:3012:45:2016:35:5619:23:4122:10:1026:46:1729:18:0031:00:4134:12:55.4034:13:19.30+17:36:1913:414,4
176BAŁAGA Marcin 19KTO DOGONI PSA?KRAKÓWOpen M156M 15600:00:1403:00:5404:58:2308:18:1712:09:2416:00:3218:55:0121:59:3926:46:2829:24:4431:00:3434:13:04.4034:13:19.30+17:36:1913:414,4
178HAŁAS Marcin 78NORDUMCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M157M 15700:00:3303:29:3506:38:5409:02:0712:55:5216:49:4719:34:4422:19:1526:46:0829:19:0431:00:5134:12:45.8534:13:19.50+17:36:1913:414,4
179PLUTA Sebastian 184BRZEŹNICAOpen M158M 15800:00:1003:06:4906:11:3308:21:5011:44:4815:21:5118:55:3521:38:5227:18:4329:59:4931:32:1534:18:53.5034:19:04.25+17:42:0413:434,4
180BOROWIEC Mariusz 28RUN RUN OLESZYCESTARE OLESZYCEOpen M159M 15900:00:1303:05:4006:07:4208:21:4511:39:1814:52:2818:55:2821:38:4827:18:3930:00:1831:32:1634:19:09.9534:19:23.00+17:42:2213:434,4
181ORŁOWSKI Jakub 165ULTRA KSPLEGIONOWOOpen M160M 16000:00:2103:12:2606:26:3809:07:4213:19:0017:15:4521:08:0724:03:0128:38:2430:57:0432:10:1334:55:30.8034:55:52.00+18:18:5113:584,3
182STAWSKA Anna 213NIEDERKORNOpen K22K 2200:00:1403:29:3006:39:1709:02:2413:05:2217:24:1621:08:1024:03:1528:33:4230:58:2132:15:0634:55:37.8534:55:52.25+18:18:5213:584,3
Niesklasyfikowani
ANZEL Dawid 15KURZĘTNIK BIEGAOLSZTYNOpen MDNF02:54:13 DNF05:23:29 DNF07:28:20 DNF10:21:55 DNF13:24:27 DNF15:31:51 DNF DNF17:50:19 DNF21:15:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
TYBUREK Michał 239STAY INSANELUBLINOpen MDNF02:02:07 DNF03:45:10 DNF05:13:28 DNF07:25:35 DNF09:41:57 DNF11:04:50 DNF DNF12:52:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KARAMON Marcin 97BOX 88OPOLEOpen MDNF02:16:22 DNF04:17:38 DNF06:06:52 DNF08:34:07 DNF11:07:42 DNF13:18:10 DNF DNF15:27:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZOSTEK Filip 228WARSZAWAOpen MDNF02:23:12 DNF04:25:15 DNF06:17:03 DNF08:55:30 DNF11:39:02 DNF13:39:27 DNF DNF15:47:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TYLEK Rafał 240KRAKÓWOpen MDNF02:39:03 DNF04:43:41 DNF06:29:48 DNF09:20:05 DNF11:49:07 DNF14:07:45 DNF DNF15:59:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GASIK Leszek 70SŁOŃCA JURYOLSZTYN /JURAJSKIOpen MDNF02:22:37 DNF04:42:38 DNF06:36:59 DNF09:18:33 DNF12:11:54 DNF14:21:31 DNF DNF16:48:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TRZASKA Marcin 237WATAHAKRAKÓWOpen MDNF02:54:44 DNF05:20:30 DNF07:24:36 DNF10:11:46 DNF13:03:07 DNF14:56:47 DNF DNF17:00:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALCZYK Marek 117KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWOpen MDNF02:29:55 DNF04:49:25 DNF06:51:31 DNF09:42:46 DNF12:42:44 DNF15:05:47 DNF DNF17:25:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUDZICH Wojciech 32KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWOpen MDNF02:29:56 DNF04:49:29 DNF06:51:35 DNF09:42:50 DNF12:43:02 DNF15:05:52 DNF DNF17:25:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FRYBEL Damian 65WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOBRAOpen MDNF02:38:06 DNF04:53:50 DNF06:51:50 DNF09:40:08 DNF12:45:12 DNF15:13:13 DNF DNF17:43:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZAK Tomasz 47MULTIFITKĘDZIERZYN-KOŹLEOpen MDNF02:44:38 DNF05:13:01 DNF07:10:31 DNF10:08:07 DNF13:18:31 DNF15:46:47 DNF DNF18:20:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JANISZ Katarzyna 87WARSZAWA, MAZOWIECKIEOpen KDNF02:51:25 DNF05:24:05 DNF07:28:16 DNF10:42:45 DNF13:58:24 DNF16:14:05 DNF DNF18:30:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PŁAWECKI Leszek 185PSZCZYNA BIEGAPSZCZYNAOpen MDNF02:53:26 DNF05:24:21 DNF07:30:28 DNF10:42:53 DNF13:59:09 DNF16:14:18 DNF DNF18:38:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAŁYSZA Sławomir 141KRAKÓWOpen MDNF02:59:52 DNF05:33:44 DNF07:39:40 DNF10:42:01 DNF13:54:04 DNF16:45:46 DNF DNF18:41:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FILIPOWICZ Joanna 62WARSZWAOpen KDNF02:51:52 DNF05:17:02 DNF07:19:12 DNF10:41:13 DNF14:09:06 DNF16:34:03 DNF DNF19:06:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOGACZ Dariusz Piotr 25KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWACHEŁMOpen MDNF02:44:36 DNF05:33:59 DNF07:56:17 DNF11:13:35 DNF14:42:11 DNF16:59:19 DNF DNF19:32:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIEKAROWICZ Magdalena 179PRACE DUŻEOpen KDNF03:04:55 DNF05:54:00 DNF08:06:56 DNF11:30:51 DNF14:47:57 DNF17:14:45 DNF DNF19:36:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIELCZAREK Daniel 152RADOMSKOOpen MDNF02:43:37 DNF05:08:38 DNF07:08:27 DNF10:13:47 DNF13:41:12 DNF16:42:49 DNF DNF19:38:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Józek 268JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁTULIGŁOWYOpen MDNF03:08:34 DNF05:58:58 DNF08:24:24 DNF11:50:17 DNF15:28:29 DNF18:24:31 DNF DNF21:09:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HOJCZYK Karol 79EXPLORADOR I WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃOpen MDNF03:04:21 DNF05:50:48 DNF07:57:15 DNF11:32:58 DNF15:27:50 DNF18:25:14 DNF DNF21:44:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALSKI Mateusz 151JAWORZEOpen MDNF03:14:44 DNF06:01:29 DNF08:16:35 DNF11:42:58 DNF15:39:12 DNF18:40:57 DNF DNF22:05:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZEPAŃSKI Paweł 225BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAOpen MDNF03:02:27 DNF05:50:38 DNF08:05:12 DNF11:58:43 DNF15:57:31 DNF18:56:15 DNF DNF22:08:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STOLARZ Grzegorz 216NIEPOŁOMICE BIEGAJĄZABAWAOpen MDNF03:16:53 DNF06:16:18 DNF08:38:11 DNF12:21:37 DNF16:04:05 DNF18:50:52 DNF DNF22:19:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJCIECHOWSKA Kasia 259TSA/DZIKIE ŻYCIESANDOMIERZOpen KDNF03:18:43 DNF06:41:58 DNF09:19:51 DNF12:55:19 DNF16:36:12 DNF19:35:08 DNF DNF22:49:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTOLIK Piotr 20WARSZAWAOpen MDNF03:09:59 DNF06:06:09 DNF08:40:03 DNF12:18:54 DNF15:52:36 DNF19:48:20 DNF DNF22:59:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OBIDOWSKI Łukasz 162ŁĘCZYCAOpen MDNF03:03:05 DNF06:00:43 DNF09:00:26 DNF12:32:20 DNF16:24:12 DNF19:49:02 DNF DNF22:59:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WASZKOWSKI Jakub 251AVANTURA.COM.PLWARSZAWAOpen MDNF02:38:58 DNF05:06:24 DNF07:09:00 DNF10:15:11 DNF13:26:26 DNF15:40:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HRABEC Michal 80COLUMBIA MONTRAIL / RUNNING2.CZPRAHAOpen MDNF02:28:01 DNF04:35:12 DNF06:42:54 DNF09:54:58 DNF13:21:15 DNF16:04:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JĘDRZEJCZAK Wojciech 91ŁÓDŹOpen MDNF03:00:17 DNF05:41:03 DNF07:46:14 DNF10:48:32 DNF14:09:51 DNF17:09:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POSTAWA Radoslaw 191STARGARD SZCZECINSKIOpen MDNF03:12:29 DNF06:09:52 DNF08:43:16 DNF12:45:39 DNF16:45:37 DNF20:04:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WINIARSKA Izabela 257IZAGÓRĄWARSZAWAOpen KDNF03:13:17 DNF06:36:53 DNF09:01:35 DNF12:57:07 DNF17:11:01 DNF20:32:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PRZEPIÓRKA Barbara 193CIESZYNOpen KDNF02:26:30 DNF04:38:12 DNF06:32:18 DNF09:16:16 DNF12:51:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOŁODZIEJSKI Ariel 109OŻARÓW MAZOWIECKIOpen MDNF03:00:26 DNF05:41:10 DNF07:46:21 DNF10:48:29 DNF14:09:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SUCHAN Andrzej 221ENDORFINY WADOWICEWADOWICEOpen MDNF03:01:40 DNF05:48:04 DNF08:00:06 DNF11:04:21 DNF14:14:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CYGAN Lukasz 44KLUB SPORTOWY HAJIME / AMBITNY AMATORKRAKOWOpen MDNF03:01:36 DNF05:46:42 DNF07:57:02 DNF11:11:46 DNF14:51:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJEWODA Michał 260KAZIKIWARSZAWAOpen MDNF03:00:24 DNF05:34:24 DNF07:41:26 DNF11:11:56 DNF15:11:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZAJKOWSKI Paweł 45WIKI&MAKSTYCHYOpen MDNF02:44:04 DNF05:32:10 DNF07:52:08 DNF11:35:53 DNF15:22:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WSUŁ Monia 266CH10POZNAŃOpen KDNF02:42:37 DNF05:33:24 DNF08:03:00 DNF11:45:26 DNF15:43:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STASZEWSKI Piotr 212POTASZEOpen MDNF03:01:57 DNF05:59:00 DNF08:22:00 DNF11:56:50 DNF15:47:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYSZKOWSKI Rafal 229OSOWIECOpen MDNF03:06:17 DNF05:59:27 DNF08:22:01 DNF12:03:20 DNF15:47:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KARWACKI Lukasz 100PIĘKNI MŁODZIEŃCYPASEKOpen MDNF03:08:25 DNF06:02:20 DNF08:25:33 DNF12:03:25 DNF15:55:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KADECKI Marek 92KARGOSZYNOpen MDNF03:20:26 DNF06:39:19 DNF09:11:01 DNF12:51:28 DNF16:56:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIEKAROWICZ Piotr 180PRACE DUŻEOpen MDNF03:21:26 DNF06:45:08 DNF09:14:43 DNF13:10:00 DNF17:34:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OBARSKI Norbert 161KIELCEOpen MDNF03:37:53 DNF07:01:47 DNF09:53:12 DNF14:04:00 DNF17:56:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAWAŁKO Ryszard 102WOLNY RYŚ 8 *LEGNICAOpen MDNF03:34:34 DNF07:22:25 DNF10:04:16 DNF14:12:38 DNF18:05:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KANIA Piotr 95WARSZAWAOpen MDNF02:17:02 DNF04:20:46 DNF06:15:12 DNF09:15:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TOMALSKI Marcin 235KLESZCZÓWOpen MDNF02:29:04 DNF04:45:15 DNF06:44:37 DNF09:38:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUCJANEK Andrzej 136KAJA TEAMWARSZAWAOpen MDNF02:26:22 DNF04:29:42 DNF06:23:07 DNF09:50:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SEGIN Marcin 207SPRINT ZALEWOZALEWOOpen MDNF02:54:17 DNF05:23:32 DNF07:28:30 DNF10:27:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KORCZYŃSKI Daniel 113CTSBLISZCZYCEOpen MDNF02:52:20 DNF05:29:32 DNF07:48:00 DNF11:17:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻURAWSKI Arkadiusz 277-----------Open MDNF02:59:02 DNF05:47:19 DNF08:00:49 DNF11:29:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOŁACZ Liliana 106MILANÓWEKOpen KDNF03:48:56 DNF07:21:12 DNF10:29:36 DNF15:01:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOŁACZ Piotr 107CZOSNÓWOpen MDNF03:49:01 DNF07:21:14 DNF10:29:47 DNF15:01:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAKUBIAK Alexander Jakubiak 83MÜNCHENOpen MDNF02:28:14 DNF04:57:36 DNF07:36:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PLEŚNIAK Jarosław 182OPOLEOpen MDNF03:06:16 DNF06:05:54 DNF08:21:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUTRYN Wojciech 34KRAKÓWOpen MDNF03:12:56 DNF06:17:30 DNF08:50:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GOŚCIŃSKI Sławomir 73WWW.ICE4MED.PLDOBRZEŃ MAŁYOpen MDNF02:33:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 239 wynik(ów)