ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 70
Łemkowyna Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2021-10-23
Miejsce : Komańcza
Dystans : 71.6 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 259
Wystartowało : 212
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 203
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10.4km | 13km | 22.2km | 41km | 57.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuNowa Wieś
10.4km
Cergowa
13km
Iwonicz-Zdrój
22.2km
Puławy Górne
41km
Przybyszów
57.8km
Czas
netto
71.6km
Czas
brutto
71.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1KOBOS Tomasz 1002METODA FELDENKRAISAKRAKÓWOpen M1M 100:00:0101:11:1201:50:2703:21:0204:37:5605:48:51.9005:48:53.85 4:5212,3
2SZUMLIŃSKI Piotr 1004ATTIQ TEAMKRAKÓW/KUNÓWOpen M2M 200:00:0200:51:1701:13:1201:50:2703:21:0904:39:1405:51:23.5005:51:26.15+00:02:324:5412,2
3HETMAN Radosław 1006GRUPA NOMAXJAWORZNOOpen M3M 300:00:0200:51:1401:13:1801:50:2703:21:1704:41:4905:53:37.4505:53:40.10+00:04:464:5612,1
4OTEVREL Vit 1010COLUMBIA MONTRAILCELADNAOpen M4M 400:00:0200:51:1201:13:0801:51:3403:26:0004:52:3606:05:10.7006:05:12.70+00:16:185:0611,8
5GUTT Piotr 1259PORONINOpen M5M 500:00:0200:51:5101:51:3303:26:0704:53:4906:08:01.1006:08:03.10+00:19:095:0811,7
6AID Patryk 1017OBOZY GÓRSKIEWARSZAWAOpen M6M 600:00:0101:51:3103:30:2005:02:0306:17:49.9506:17:51.80+00:28:575:1611,4
7MATYSSEK Karol 1012KS KANDAHARKATOWICEOpen M7M 700:00:0200:51:2401:53:0703:33:1005:02:0606:20:45.6506:20:47.90+00:31:545:1911,3
8BADOWSKI Aleksander 1014MARCIN ŚWIERC TEAMWARSZAWAOpen M8M 800:00:0300:54:3201:59:4903:46:1205:16:5306:37:12.8006:37:15.95+00:48:225:3210,8
9SIERADZKI Krzysztof 1207PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWAOpen M9M 900:00:0200:52:0101:57:1703:44:4605:20:3106:40:07.3506:40:09.90+00:51:165:3510,7
10PIĄTKOWSKI Przemysław 1178KARNINOpen M10M 1000:00:0200:55:3902:01:1903:51:2205:30:2706:54:18.6506:54:21.35+01:05:275:4710,4
11SZCZEPANIAK Witold 1008OSTRÓW WIELKOPOLSKIOpen M11M 1100:00:0000:54:2502:00:1203:50:1005:26:5106:55:23.7006:55:24.55+01:06:305:4810,3
12SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 1226WARSZAWAOpen M12M 1200:00:0300:55:4102:03:2303:58:0005:36:2407:01:19.1007:01:22.25+01:12:285:5310,2
13KULICKI Łukasz 1131FARON-SPORT.PLOLSZTYNOpen M13M 1300:00:0001:00:4302:13:0804:05:4105:41:4507:03:23.8507:03:23.85+01:14:305:5410,1
14FRANKOWSKI Michal 1013KRAKÓWOpen M14M 1400:00:0200:55:5402:05:2304:02:1405:43:1907:10:15.0007:10:17.55+01:21:236:0010,0
15ZBORUCKI Jan 1250LATAJACY CYRK / PMTKRAKOWOpen M15M 1500:00:0001:01:4802:13:0604:05:3605:48:4307:19:36.6507:19:36.65+01:30:426:089,8
16POPŁAWSKI Jan 1187WARSZAWAOpen M16M 1600:00:0300:53:4601:17:1502:00:1204:03:1005:52:4507:26:45.9007:26:48.95+01:37:556:149,6
17MISZTAL Kamil 1149GLIWICEOpen M17M 1700:00:0801:03:1602:18:4704:20:0806:07:5707:38:57.9507:39:06.80+01:50:126:249,4
18DYGACZ Agnieszka 100142K PRO TEAMCHORZÓWOpen K1K 100:00:0101:01:5402:14:1504:17:0706:05:3907:44:36.4007:44:38.10+01:55:446:299,2
19BOROWCZYK Jacek 1031ANTEK TEAMTOMASZÓW MAZ.Open M18M 1800:00:1001:04:1802:21:1104:23:3206:14:0907:45:35.5507:45:46.10+01:56:526:309,2
20LASOTA Robert 11337RZESZOWOpen M19M 1900:00:0200:55:0202:07:2904:17:2606:14:1007:47:10.6007:47:12.85+01:58:196:319,2
21CZYRNIA Martin 1050MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃOpen M20M 2000:00:0300:59:2202:13:5704:17:3106:10:0507:47:10.3007:47:13.80+01:58:196:319,2
22NIEZGÓDKA Tomasz 1164ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWOpen M21M 2100:00:0501:04:0002:22:1804:27:0406:19:4607:50:00.6507:50:05.95+02:01:126:339,1
23BORUSZEWSKA Beata 1033BARTOSZ GORCZYCA TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen K2K 200:00:0301:04:1202:23:2404:32:2006:20:3207:51:36.4007:51:39.55+02:02:456:359,1
24WIĘCŁAW Paweł 1240KRAKÓWOpen M22M 2200:00:0801:14:3002:34:1504:35:4907:52:15.2007:52:23.70+02:03:296:359,1
25KOBAK Marcin 1106CZARNAOpen M23M 2300:00:0301:06:4402:26:5704:35:1806:24:1007:57:58.4507:58:02.10+02:09:086:409,0
26CZERNIK Judyta 100542K PRO TEAMZABRZEOpen K3K 300:00:0201:03:2802:20:0504:29:0406:22:3708:00:19.4508:00:21.70+02:11:276:428,9
27JAKUBOWSKI Jakub 1088DZIKITIMRZESZÓWOpen M24M 2400:00:1801:09:4902:28:5104:34:4506:30:0808:04:28.3508:04:46.80+02:15:526:458,9
28CARUK Damian 1039CHRZĄSZCZEWOOpen M25M 2500:00:0401:04:0402:19:0504:26:5206:26:0108:04:55.0508:04:59.45+02:16:056:468,9
29GAWLIK Marcin 1063GONIĘ "MISZCZA" - MKS SIECHNICESIECHNICEOpen M26M 2600:00:0901:04:2702:23:5304:37:3306:39:0508:17:47.3008:17:56.65+02:29:026:578,6
30SZRENIAWA Waldemar 1228MIRAZ RACE TEAMNIEPOŁOMICEOpen M27M 2700:00:0801:08:1602:32:0104:38:0906:40:1608:20:23.5508:20:31.90+02:31:386:598,6
31KOVÁCS István 1115TEAM TRI-TREND SEBUDAPESTOpen M28M 2800:00:1701:04:1502:25:4704:39:1406:42:0608:22:49.6008:23:07.45+02:34:137:018,5
32KESLER Anna 1003STARE LUBIEJEWOOpen K4K 400:00:0301:04:3902:23:2304:41:1106:37:4008:23:16.0508:23:20.00+02:34:267:018,5
33FRANCUZ Konrad 1058VEGE RUNNERSMOGILANYOpen M29M 2900:00:0401:02:5802:18:5104:27:0206:36:3208:25:10.8008:25:15.00+02:36:217:038,5
34KISIELEWSKI Tomasz 1104TOMI_THERUNNERKRAKÓWOpen M30M 3000:00:0701:09:5102:30:5704:44:5606:46:2908:25:52.7508:26:00.20+02:37:067:038,5
35KARDASZ Franciszek 1098JAWORZNOOpen M31M 3100:00:0801:03:2502:18:5104:31:1106:40:2708:29:01.9508:29:10.10+02:40:167:068,4
36DADEJ Grzegorz 1051B3T BRZYSKI TRI TEAMKRAKÓWOpen M32M 3200:00:0401:06:1302:26:3504:39:4806:46:3808:29:22.8008:29:27.40+02:40:337:068,4
37JAREMA Marek 1093KRAKÓWOpen M33M 3300:00:0401:06:1902:28:0704:37:0906:44:2008:29:39.5008:29:44.25+02:40:507:078,4
38SOWA Dariusz 1218CZARNECKI RUN TEAM/RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWOpen M34M 3400:00:0301:10:3302:32:3104:49:5306:51:1508:33:32.6508:33:36.50+02:44:427:108,4
39KRUKAR Wojtek 1122RYMANÓW ZDRÓJOpen M35M 3500:00:0201:03:5702:23:4604:46:1006:53:1608:34:27.3508:34:29.90+02:45:367:118,4
40URACZ Łukasz 1237HARPAGAN SOSNOWIEC/BARTOSZ GORCZYCA TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M36M 3600:00:0601:06:4902:28:2404:44:5306:50:5808:35:12.3508:35:19.25+02:46:257:118,3
41KRZYŻOWSKI Maciej 1124TYCHYOpen M37M 3700:00:0901:05:5802:21:4304:39:2806:49:4608:37:10.9008:37:20.80+02:48:267:138,3
42ŚCIBOR Adrian 1231PRZYSIETNICAOpen M38M 3800:00:1101:18:4502:48:3705:09:4307:06:3508:42:22.2508:42:33.40+02:53:397:178,2
43NAPIERAŁA Tomasz 1160SUCHY LASOpen M39M 3900:00:1701:09:1301:39:3502:33:0304:50:1906:52:1908:42:57.5008:43:14.95+02:54:217:188,2
44PĘCHERZEWSKI Norbert 1177RYKOWISKO TEAMBOROWICZKI - PIEŃKIOpen M40M 4000:00:1001:04:3002:28:0004:48:2106:56:0808:43:43.4508:43:53.85+02:55:007:188,2
45WINTER Piotr 1242NIGHT RUNNERSPOZNAŃOpen M41M 4100:00:1301:13:0502:37:2304:56:4607:00:0108:44:08.0008:44:21.90+02:55:287:198,2
46ADAMSKI Krzysztof 1016PRZYSZOWICEOpen M42M 4200:00:0601:08:0002:28:2804:39:5306:50:4608:47:12.7508:47:19.70+02:58:257:218,1
47SZUSTER Karol 1229TUMLIŃSKIE KOSYMIEDZIANA GÓRAOpen M43M 4300:00:1901:19:4802:47:2505:07:3407:06:3708:47:11.3008:47:30.35+02:58:367:218,1
48KURAS Przemysław 1132NUNEK SPITFIREKRAKÓWOpen M44M 4400:00:0801:13:5002:38:5905:00:4407:07:4008:48:13.5508:48:22.35+02:59:287:228,1
49MICHALCZYK Tomasz 1147NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAOpen M45M 4500:00:1201:12:4502:35:3404:53:3507:00:1708:48:38.4508:48:50.70+02:59:567:228,1
50PYTKA Konrad 1194NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAOpen M46M 4600:00:1201:12:4702:35:3304:53:3606:59:4408:48:38.5508:48:51.20+02:59:577:228,1
51KARGOL Marcin 1099NBR TEAM/SMASHING PĄPKINSWARSZAWAOpen M47M 4700:00:0901:09:2502:34:2204:56:1507:03:3208:51:02.1508:51:11.55+03:02:177:258,1
52PAŻUCHA Wojciech 1174LUSÓWKOOpen M48M 4800:00:1001:04:3802:24:3204:45:0406:59:1408:52:04.5008:52:15.20+03:03:217:258,1
53BLADY Bogdan 1024KRAKÓWOpen M49M 4900:00:1401:09:1202:34:0804:57:2707:02:5808:52:55.1008:53:09.35+03:04:157:268,1
54JAMROZIAK Grzegorz 1089AARSLEFF.BIZ RUNNING TEAMKAMIEŃ POMORSKIOpen M50M 5000:00:0401:07:3202:30:0704:44:2806:52:5408:54:10.8008:54:15.50+03:05:217:278,0
55GARUS Łukasz 1062EUROCASHBYTOMOpen M51M 5100:00:0501:10:0902:33:3804:56:1607:09:2808:54:44.6008:54:49.75+03:05:557:288,0
56GILNER Marcin 1068HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECOpen M52M 5200:00:0701:07:4902:28:3804:50:4107:04:0808:54:43.4508:54:51.20+03:05:577:288,0
57ROMAN Jan 1202MELO RUNNER CLUBWARSAWOpen M53M 5300:00:0701:07:5402:36:3905:04:1307:12:3508:56:23.8008:56:31.70+03:07:377:298,0
58RATAJCZAK Joanna 1198PNBPOZNAŃOpen K5K 500:00:1501:16:4202:44:3305:10:2607:13:3908:56:34.8508:56:50.30+03:07:567:298,0
59PTASZYŃSKA Eliza 1192PNBPOZNAŃOpen K6K 600:00:1501:16:3702:44:3305:10:2707:13:3708:56:35.0508:56:50.45+03:07:567:298,0
60KASPERKIEWICZ Maja 1009WARSZAWAOpen K7K 700:00:1101:13:3001:46:2402:42:0705:06:4407:12:1308:58:55.3008:59:06.90+03:10:137:318,0
61CROZIER John 1045INOWŁÓDZOpen M54M 5400:00:1201:07:5702:29:2404:57:4407:08:4009:00:26.3009:00:38.35+03:11:447:327,9
62BERKA Daniel 1023TEAM RUN GOŁAŃCZGOŁAŃCZOpen M55M 5500:00:2101:20:0702:48:3405:10:0707:17:5009:04:39.5009:05:01.20+03:16:077:367,9
63KOCJAN Paweł 1108POZNAŃOpen M56M 5600:00:1301:13:0602:36:5004:59:2607:14:5909:06:28.5509:06:41.95+03:17:487:377,9
64MYTNIK Wojciech 1158ENDURANCE TEAMKATOWICEOpen M57M 5700:00:1001:12:0802:40:1605:04:4207:10:2009:09:45.1509:09:55.80+03:21:017:407,8
65JEZIERSKI Michał 1095PRUSZKÓWOpen M58M 5800:00:0501:02:1002:20:2104:56:5007:21:0909:10:33.6509:10:39.10+03:21:457:417,8
66GŁOWACKI Paweł 1070SZEROKIEOpen M59M 5900:00:2401:12:5102:33:2104:58:2307:10:1009:12:01.6509:12:25.90+03:23:327:427,8
67JADZIEWICZ Jakub 1087WARSZAWAOpen M60M 6000:00:0401:06:0602:25:0104:50:3007:08:1509:13:19.5509:13:24.00+03:24:307:437,8
68TARNAWSKI Marcin 1233SKAWICAOpen M61M 6100:00:0801:08:2502:33:2704:59:5707:15:2509:13:41.8009:13:50.65+03:24:567:437,8
69STODOLNY Krzysztof 1221WORYTYOpen M62M 6200:00:0701:14:0602:42:4705:14:5607:25:1709:14:29.7009:14:36.85+03:25:437:447,7
70HACZ Paweł 1078WWW.FIZJO-TOP.PLKROSNOOpen M63M 6300:00:0301:09:5902:35:4304:55:4507:14:3209:14:43.6509:14:47.50+03:25:537:447,7
71RECLIK Łukasz 1199AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPSZCZYNAOpen M64M 6400:00:0401:10:3602:41:4005:14:0207:23:4909:15:39.3009:15:43.40+03:26:497:457,7
72BOGDAŃSKA Katarzyna 1030SMASHING PĄPKINSGIŻYCKOOpen K8K 800:00:0801:13:2802:42:0405:10:5107:25:4809:17:02.4009:17:11.20+03:28:177:467,7
73WINIARSKI Krystian 1241BIEGAM W RZESZOWIERZESZÓWOpen M65M 6500:00:1001:10:1301:40:3802:32:3105:10:0407:24:3109:17:10.8009:17:21.00+03:28:277:467,7
74ZIMNY Tomasz 1253SZCZECINOpen M66M 6600:00:0301:08:5401:43:3602:41:3305:10:5307:26:3509:18:27.3009:18:30.45+03:29:367:477,7
75MRÓWKA Michał 1154OBOZY GÓRSKIEŁÓDŹOpen M67M 6700:00:0301:11:0002:39:2005:07:2707:19:4209:19:07.3009:19:11.25+03:30:177:487,7
76MAJOREK Krzysztof 1142CZAPLINEKOpen M68M 6800:00:0701:15:3502:40:2004:59:1607:15:4609:19:28.3509:19:36.30+03:30:427:487,7
77WOJTKIEWICZ Jarosław 1244RYŚ KARPATYPRUSZKÓWOpen M69M 6900:00:0501:19:1402:52:2505:20:0307:30:5409:19:31.5009:19:36.70+03:30:427:487,7
78HOJAN Łukasz 1080CHOMĘCICEOpen M70M 7000:00:1301:12:1002:37:2605:10:3607:26:3409:21:15.3509:21:29.10+03:32:357:507,7
79NAPIERAŁA Katarzyna 1159SUCHY LASOpen K9K 900:00:0601:18:3302:56:0305:24:5307:35:1209:21:59.9509:22:06.50+03:33:127:507,6
80PODSKARBI Dawid 1184GOD IS GOODTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M71M 7100:00:1301:07:5002:29:2105:06:3207:27:4809:22:36.2009:22:49.60+03:33:557:517,6
81ZWOLIŃSKI Mariusz 1255WARSZAWAOpen M72M 7200:00:0001:13:0302:39:2505:10:0307:22:2309:23:56.0509:23:56.05+03:35:027:527,6
82CHEŁKOWSKI Adam 1040OLGACHYROWAOpen M73M 7300:00:1501:20:0202:52:1405:22:5507:36:2909:23:42.9509:23:58.25+03:35:047:527,6
83HANAK Pawel Ignacy 1079WARSZAWAOpen M74M 7400:00:1001:07:4902:32:4305:01:2007:23:3909:24:04.4009:24:14.80+03:35:207:527,6
84PSZONAK Tomasz 1191SZLAK MARZEŃŚWIĘTOCHŁOWICEOpen M75M 7500:00:1301:14:1202:43:4205:14:2807:36:4109:24:04.6509:24:17.70+03:35:237:527,6
85KACZMAREK Tomasz 1096JOZEFOSLAWOpen M76M 7600:00:0501:09:1402:27:4204:53:2207:20:3109:24:56.8509:25:02.00+03:36:087:537,6
86OLSZEWSKI Michał 1169STADNIKIOpen M77M 7700:00:1801:13:0602:36:5305:09:0907:33:4909:27:17.3009:27:35.85+03:38:427:557,6
87BARWICKI Marcin 1022WARSZAWAOpen M78M 7800:00:2201:15:3902:43:3805:11:4407:33:0909:29:50.8509:30:13.20+03:41:197:577,5
88MUCHA Jacek 1155PRUSZKÓWOpen M79M 7900:00:1701:14:3102:40:4605:12:2407:33:2409:30:27.5009:30:44.95+03:41:517:587,5
89KOZIOŁ Kacper 1118KROSNOOpen M80M 8000:00:1302:40:4205:14:3807:30:3809:31:57.3009:32:10.45+03:43:167:597,5
90GIERSZEWSKI Maciek 1066ZAŁOGA GWARSZAWAOpen M81M 8100:00:2101:20:5302:55:3005:27:0107:37:0309:33:12.3009:33:33.90+03:44:408:007,5
91SOSZYŃSKA - PSTROKOŃSKA Joanna 1217GAZELE NA STARCIEWARSZAWAOpen K10K 1000:00:1401:20:2902:50:1605:25:5007:51:0809:33:40.7509:33:55.55+03:45:018:007,5
92OLSZEWSKI Jacek 1168IRONBEERMANMOSINAOpen M82M 8200:00:1301:17:4802:49:5805:25:2207:41:4509:34:16.3009:34:29.45+03:45:358:017,5
93SOBIŁO Ewa 1215RZESZÓWOpen K11K 1100:00:0701:14:2702:41:3305:12:5007:36:4109:36:01.5009:36:08.75+03:47:148:027,5
94MAZURKIEWICZ Jolanta 1145BYCHAWA RUNNERSBYCHAWAOpen K12K 1200:00:0501:16:5501:51:2502:54:0805:33:2007:44:2409:36:05.2009:36:10.50+03:47:168:027,5
95GARCZYŃSKI Darek 1061KATOWICEOpen M83M 8300:00:1801:17:3002:43:4005:14:4207:39:5809:37:24.5509:37:43.30+03:48:498:037,4
96GABRYEL Piotr 1059TUCZNOOpen M84M 8400:00:1901:18:5701:50:1502:48:0105:19:5407:40:5709:37:30.7509:37:50.60+03:48:568:037,4
97SAMBORSKI Rafał 1204GOPR JURAKRAKÓWOpen M85M 8500:00:2001:20:1702:52:4305:22:4507:40:2009:37:58.7009:38:19.50+03:49:258:047,4
98BŁAUT-KRASOŃ Alicja 1026SMASHING PĄPKINSWARSZAWAOpen K13K 1300:00:0801:17:2702:51:2505:28:1507:42:1909:38:16.2509:38:24.50+03:49:308:047,4
99MURAWSKI Michał 1156WARSZAWAOpen M86M 8600:00:1401:12:5802:38:4305:17:4107:39:4509:39:23.5009:39:37.55+03:50:438:057,4
100SZCZEPAŃSKA Edyta 1225KRAKÓWOpen K14K 1400:00:0501:10:3901:43:4602:44:0707:47:4309:39:59.7009:40:05.45+03:51:118:067,4
101DYREK Mateusz 1055MSZANA GÓRNAOpen M87M 8700:00:0401:06:5602:32:5905:12:3807:36:5209:40:41.4509:40:46.35+03:51:528:067,4
102LAZAR Paul 1135HARTFUESSLERTRAIL E.V.NEUNKIRCHENOpen M88M 8800:00:1701:19:2902:52:3405:29:0907:44:3009:44:02.8009:44:19.80+03:55:258:097,4
103LAZAR Myriam 1136HARTFUESSLERTRAIL E.V.NEUNKIRCHENOpen K15K 1500:00:1601:19:3202:52:3405:29:1107:44:2509:44:03.0009:44:19.95+03:55:268:097,4
104JAROCKA Agata 1011BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOOpen K16K 1600:00:1401:14:0402:49:3705:25:5907:43:5009:46:08.2509:46:22.45+03:57:288:117,3
105PANEK Damian 1171MUKS JEDLICZE/RAFFLES EUROPEJSKI WARSAWWARSZAWAOpen M89M 8900:00:1301:12:5201:43:3202:43:1005:26:5007:53:3409:48:11.6509:48:24.80+03:59:308:127,3
106CHOMA Marek 1043PĘDZĄCE LENIWCEREPKIOpen M90M 9000:00:0601:12:1402:40:1205:21:5707:45:2309:48:29.2009:48:35.50+03:59:418:137,3
107BOBINSKA Marta 1027WARSZAWAOpen K17K 1700:00:1101:19:1101:53:5402:54:1805:30:2207:52:0009:48:24.6009:48:35.85+03:59:428:137,3
108POLAŃSKI Paweł 1185#KASZANIENAMOKAGDAŃSKOpen M91M 9100:00:2301:17:2902:44:2605:17:4407:44:3309:48:26.3509:48:49.80+03:59:558:137,3
108BURZYŃSKA Ewelina 1037NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOOpen K18K 1800:00:0601:15:3402:59:0005:38:2007:54:3309:48:43.8009:48:49.80+03:59:558:137,3
110WITUSIK Dorota 1243BANDA Z MAGURYJASŁOOpen K19K 1900:00:0901:17:3102:52:4005:33:4607:52:0509:50:07.3009:50:17.00+04:01:238:147,3
111BYLINOWSKI Oleg 1038RZESZÓWOpen M92M 9200:00:2601:20:3602:49:4705:22:4907:54:2509:49:56.1509:50:22.40+04:01:288:147,3
112ADAMCZYK Jakub 1015KRYNICA-ZDROJOpen M93M 9300:00:2301:22:0202:52:4405:39:0108:02:2309:50:58.2009:51:21.45+04:02:278:157,3
113BAJOREK Norbert 1019FITNESS FREAKSRZESZÓWOpen M94M 9400:00:1001:20:2202:58:1405:34:2207:58:3509:52:03.9509:52:14.45+04:03:208:167,3
114HABRAT Dorota 1076HABRAT TEAMKROSNOOpen K20K 2000:00:0601:11:1302:40:4705:24:3607:58:0109:55:22.1509:55:29.00+04:06:358:187,2
115KOWNACKA Zuzanna 1116POZNAŃOpen K21K 2100:00:1001:18:5902:56:2005:39:3807:55:5809:55:43.8009:55:54.75+04:07:008:197,2
116BUJNOWSKI Rafał 1036KS STASZEWSCYWARSZAWAOpen M95M 9500:00:1601:16:0402:44:5305:15:2807:49:5509:56:04.6509:56:21.10+04:07:278:197,2
117KUCHARSKI Adrian 1129KOBYLA GORAOpen M96M 9600:00:2001:14:5402:43:3405:31:1407:56:3009:56:32.3009:56:52.90+04:07:598:197,2
118POŁCZYŃSKI Paweł 1186STALOWA ŁYDACEREKWICAOpen M97M 9700:00:1601:11:4802:36:3205:11:4107:43:4209:56:51.9009:57:08.55+04:08:148:207,2
119NAPIONTEK Maria 1161WARSZAWAOpen K22K 2200:00:1101:15:4501:50:3702:50:4705:27:3607:54:4710:02:05.4010:02:16.65+04:13:228:247,1
120HABRAT Maciej 1077HABRAT TEAMKROSNOOpen M98M 9800:00:0601:11:1502:40:4805:24:5608:07:3410:04:13.9510:04:20.45+04:15:268:267,1
121QUIRINI Ewa 1195NOWY TARGOpen K23K 2300:00:0801:18:5102:54:2205:41:0508:03:3710:05:32.0010:05:40.55+04:16:468:277,1
122SOJKOWSKI Piotr 12164FUN TRIATHLON / NAJMOWICZ TRIATHLONWARSZAWAOpen M99M 9900:00:0801:17:0701:50:4602:51:1305:37:5108:03:4810:05:31.9510:05:40.60+04:16:468:277,1
123ROJECKI Mateusz 1201WARSZAWAOpen M100M 10000:00:1001:13:0002:37:3604:51:5107:21:4910:05:31.8510:05:42.05+04:16:488:277,1
124STOPA Agata 1223SP NR 3 W RZESZOWIEBOGUCHWAŁAOpen K24K 2400:00:0701:20:5202:58:4905:41:0708:04:3210:05:52.2510:05:59.80+04:17:058:277,1
125JACHYMSKI Jacek 1086AKADEMICKI KLUB GÓRSKI W ŁODZIŁÓDŹOpen M101M 10100:00:1602:57:3805:38:0308:02:3810:06:36.4010:06:52.40+04:17:588:287,1
126NAWORYTA Wojciech 1162KRAKÓWOpen M102M 10200:00:0501:10:2502:41:2505:25:1607:54:1710:07:06.7510:07:12.50+04:18:188:287,1
127KAZUBOWSKA Ola 1102GORZÓW WLKP.Open K25K 2500:00:0601:14:0301:51:0602:50:2905:46:2308:07:0210:09:25.3010:09:31.40+04:20:378:307,0
128KOŁCZ Sara 1109RZESZÓWOpen K26K 2600:00:0801:20:5001:59:2602:59:5805:41:0708:04:2310:11:43.5010:11:51.55+04:22:578:327,0
129SKŁADANOWSKA Beata 1256EUROCASHWARSZAWAOpen K27K 2700:00:0501:18:3902:58:0505:43:2308:07:4010:14:13.8010:14:19.30+04:25:258:347,0
130KOBYŁKA Rafał 1107WARSZAWAOpen M103M 10300:00:1701:21:0201:56:1002:57:4405:38:3308:06:3510:19:34.9010:19:52.85+04:30:598:396,9
131KIERSKI Dariusz 1103PSZCZYNAOpen M104M 10400:00:0901:20:3702:55:0805:43:3108:14:0010:20:15.9510:20:24.95+04:31:318:396,9
132SŁOWIK Grzegorz 1210NIE WIEM GDZIE JESTEMOSTRZESZÓWOpen M105M 10500:00:2101:15:0602:44:5105:35:5308:03:2910:20:46.2010:21:07.45+04:32:138:406,9
133JASIAK Karol 1094NIE WIEM GDZIE JESTEMOSTRZESZÓWOpen M106M 10600:00:2001:15:0402:44:0305:32:1408:03:4310:20:48.5010:21:08.85+04:32:158:406,9
134SIEŚKIEWICZ Krzysztof 1208BIEGAM BO LUBIĘBIAŁYSTOKOpen M107M 10700:00:2401:19:0102:46:2605:28:5208:07:4910:25:10.9010:25:35.55+04:36:418:436,9
135ZAŁOGA Agnieszka 1248STARE BABICE BIEGAJĄZIELONKI WIEŚOpen K28K 2800:00:1401:21:5803:13:1006:10:3308:32:1110:27:08.6010:27:23.40+04:38:298:456,9
136MEDUNA Zbigniew 1146POZNAŃOpen M108M 10800:00:2001:17:2202:49:1305:37:3308:14:2510:29:08.0510:29:28.80+04:40:348:476,8
137MIGDAŁ Marcin 1148MMI RUNBIELSKO-BIALAOpen M109M 10900:00:1201:20:1802:56:4405:49:2708:16:4610:29:16.5010:29:29.15+04:40:358:476,8
138ZABOROWSKI Maciej 1247DĘBICAOpen M110M 11000:00:0901:20:1403:04:3506:05:1708:33:5610:29:30.7010:29:40.60+04:40:468:476,8
139ZIĘTEK Krzysztof 1252ADIDAS RUNNERS WARSAWOSTRÓW WIELKOPOLSKIOpen M111M 11100:00:2301:17:3202:49:4605:37:5308:14:1610:29:23.0510:29:46.90+04:40:538:476,8
140HRABEC KOTULKOVA Sona 1082COLUMBIA MONTRAIL/RUNNING2.CZPRAHAOpen K29K 2900:00:0901:23:5203:04:1505:48:0608:14:0610:29:48.1010:29:57.70+04:41:038:476,8
141KRASZKIEWICZ Aleksander 1120MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAOpen M112M 11200:00:1001:20:1503:04:3306:06:3608:33:5910:29:56.4010:30:07.20+04:41:138:476,8
142KORYTEK Piotr 1113WITKOWO BIEGAWITKOWOOpen M113M 11300:00:1901:19:2002:50:1705:36:1808:08:3510:32:09.9510:32:29.05+04:43:358:496,8
143KASPRZAK Maciej 1101ATRGNIEZNOOpen M114M 11400:00:1901:19:2302:50:1805:36:1908:10:0410:32:10.2510:32:29.45+04:43:358:496,8
144PRZYKUCKI Robert 1190NO EXCUSES TEAMGNIEZNOOpen M115M 11500:00:1801:19:1802:50:1805:36:1908:10:1010:32:11.1010:32:29.75+04:43:358:496,8
145GACA Piotr 1060JANUSZE TRAJLONUBYDGOSZCZOpen M116M 11600:00:2201:19:4002:53:0205:44:0008:23:5210:32:52.6010:33:15.45+04:44:218:506,8
146MOŻUCH Maciej 1152JANUSZE TRAJLONUBYDGOSZCZOpen M117M 11700:00:2101:19:5202:52:5805:43:5808:23:0510:32:54.3010:33:15.50+04:44:218:506,8
147LATO Sławek 1134JANUSZE TRAJLONUMUROWANIECOpen M118M 11800:00:2201:21:0002:58:0405:44:4308:23:4110:32:53.7010:33:15.70+04:44:218:506,8
148SMOŁUCH Tomasz 1212SAINT-GOBAIN SQUAD/ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAMOLKUSZOpen M119M 11900:00:2001:24:1802:55:3305:41:1808:16:2710:35:38.4010:35:59.00+04:47:058:526,8
149PERŁA Adam 1176NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃOpen M120M 12000:00:1901:20:1602:58:1205:51:2308:31:0610:37:52.3510:38:11.90+04:49:188:546,7
150JACH Paweł 1085MACIEK BIEGA!WROCŁAWOpen M121M 12100:00:1601:20:3302:56:4105:37:5208:27:5410:39:48.9510:40:05.15+04:51:118:566,7
151BODZIOCH Robert 1029PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEKĘDZIERZYN-KOŹLEOpen M122M 12200:00:2001:25:3503:03:3206:00:2708:35:5310:42:11.7010:42:31.90+04:53:388:586,7
152CYRAN Grzegorz 1047EVOJAMKRACZKOWAOpen M123M 12300:00:1401:21:3002:54:5605:49:3308:33:4410:47:07.6510:47:22.50+04:58:289:026,6
153KASIKOWSKI Tomek 1100PĘDZĄCE IMADŁATORUŃOpen M124M 12400:00:2701:28:5403:10:0005:55:4608:31:2510:47:55.8510:48:22.85+04:59:299:026,6
154DOMIŃCZYK Rafał 1054ULTRAS Z ŁAZDĄBROWA GÓRNICZAOpen M125M 12500:00:0601:24:3003:01:5806:00:3208:41:2310:49:02.0510:49:08.95+05:00:159:036,6
155BARAN Stanisław 1021SAINT GOBAIN SQUADCIEŚLINOpen M126M 12600:00:0701:24:4103:01:5806:00:2908:41:2010:49:01.8510:49:09.10+05:00:159:036,6
156GUZIK Daniel 1074GRABOWAOpen M127M 12700:00:0601:24:3903:01:5806:00:2908:41:1710:49:02.8510:49:09.35+05:00:159:036,6
157GÓRZYŃSKI Piotr 1071KOŃSKOWOLAOpen M128M 12800:00:2301:19:4202:58:2705:46:0708:30:3910:53:18.8510:53:42.20+05:04:489:076,6
158KUBASIEWICZ Paweł 1125BEZNAPINYJÓZEFOSLAWOpen M129M 12900:00:2201:19:4802:58:3005:49:4208:35:0510:53:20.1510:53:42.30+05:04:489:076,6
159STOLINSKI Dominik 1222BAWOLE OCZYPOZNANOpen M130M 13000:00:0601:19:2202:54:0605:55:3808:44:3910:55:28.3510:55:34.90+05:06:419:096,6
159NOWAK Dawid 1165TRICERATOPSPOZNAŃOpen M130M 13000:00:0601:19:2702:54:0505:55:2108:45:0010:55:28.8510:55:34.90+05:06:419:096,6
161POCIEJEWSKI Wojciech 1183GDAŃSKOpen M132M 13200:00:1201:21:1203:06:1506:01:1508:37:3810:58:20.0510:58:32.10+05:09:389:116,5
161WZOREK Ewa 1246BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆWILKÓWOpen K30K 3000:00:1201:21:1503:06:5606:01:1408:38:1610:58:19.4510:58:32.10+05:09:389:116,5
163MYSZKOWSKI Paweł 1157SPLENDOR I CHWAŁAWARSZAWAOpen M133M 13300:00:1601:19:3801:58:5203:13:0906:04:5208:39:5910:58:25.8510:58:41.95+05:09:489:116,5
164BUJNOWSKA Eliza 1035KS STASZEWSCYWARSZAWAOpen K31K 3100:00:1501:27:5203:15:3606:11:5208:51:2410:58:38.6010:58:54.35+05:10:009:116,5
165KUBIAK Jarosław 1127BYDGOSZCZOpen M134M 13400:00:2501:17:1902:56:4305:58:5508:48:4611:04:05.9511:04:31.75+05:15:379:166,5
166BORUCH Adam 1032ZGIERZOpen M135M 13500:00:2101:21:4202:57:4105:56:2508:41:1211:12:48.7511:13:10.55+05:24:169:236,4
167WALUGA Michał 1238PEŁCZYCEOpen M136M 13600:00:0301:25:3603:10:4806:10:4209:01:2411:15:09.0011:15:12.80+05:26:189:256,4
168ANTOSIAK Tomasz 1018WROCŁAWOpen M137M 13700:00:0301:25:3103:10:4806:10:3009:00:3811:15:11.1511:15:14.70+05:26:209:256,4
169BOCIĄGA Paweł 1028ŁÓDŹOpen M138M 13800:00:1801:18:4602:54:4805:56:5809:03:4611:15:57.8511:16:16.30+05:27:229:266,4
170FALISZEWSKI Sebastian 1056ŁÓDŹOpen M139M 13900:00:1901:18:4802:54:4305:57:0109:05:4811:15:56.9011:16:16.60+05:27:229:266,4
171ŚLĄCZKA Arkadiusz 1232FINISZ RYMANÓWKROSNOOpen M140M 14000:00:2401:21:5703:05:3006:01:3508:49:0411:18:01.3011:18:25.40+05:29:319:286,3
172DARSKI Rafał 1052RECAMIEREWARSZAWAOpen M141M 14100:00:1301:15:0901:51:0802:55:0106:01:1708:52:5011:23:42.4511:23:55.90+05:35:029:326,3
173SZYMALAK Michał 1230ŁÓDŹOpen M142M 14200:00:1901:18:4302:54:4605:56:5609:05:2611:27:03.0011:27:22.40+05:38:289:356,3
174CHODZIŃSKI Piotr 1041RZESZÓWOpen M143M 14300:00:1501:22:5703:02:4506:06:0908:44:4811:32:28.5011:32:43.80+05:43:499:406,2
175NOWAKOWSKI Mirosław 1166WIELEŃOpen M144M 14400:00:2501:24:2503:07:2206:12:4809:08:2011:32:33.6011:32:58.95+05:44:059:406,2
176SMUSZKIEWICZ Szymon 1214KONINOpen M145M 14500:00:1701:18:5702:48:0305:38:5208:40:2211:35:47.7511:36:05.20+05:47:119:436,2
177GRELAK Tomasz 1073LUBONOpen M146M 14600:00:1901:18:5202:48:0105:38:4908:40:1211:35:45.9011:36:05.45+05:47:119:436,2
178KACZMAREK Adam 1097JÓZEFOSŁAWOpen M147M 14700:00:0401:09:2402:54:5606:13:4809:03:0711:37:46.3011:37:51.15+05:48:579:446,2
179CZUBA Paweł 1049BIEGANIE ZBLIŻAKĄTY WROCŁAWSKIEOpen M148M 14800:00:1401:23:2703:08:2406:06:4808:55:1111:43:14.7011:43:29.05+05:54:359:496,1
179GIENIEC-CZUBA Róża 1064BIEGANIEZBLIŻAKĄTY WROCŁAWSKIEOpen K32K 3200:00:1301:23:2503:08:2406:06:4908:55:0611:43:15.1511:43:29.05+05:54:359:496,1
181PEC Waldemar 1175EC RUNNING TEAMKRAKÓWOpen M149M 14900:00:1701:14:1402:49:5306:07:2509:08:5711:44:10.6511:44:27.65+05:55:339:506,1
182SMORAWIŃSKI Marcin Smorawiński 1213KONINOpen M150M 15000:00:2201:20:5403:06:3406:17:5909:08:1711:47:16.6511:47:39.10+05:58:459:526,1
183CYGAN Anna 1046NIE ZRZESZONAWARSZAWAOpen K33K 3300:00:2401:29:5903:17:5606:28:0509:21:1811:52:19.6011:52:44.50+06:03:509:566,0
184PAWŁOWICZ Dorota 1173WARSZAWAOpen K34K 3400:00:1401:29:1402:08:5403:23:5906:36:2409:34:3911:53:01.6511:53:16.15+06:04:229:576,0
185PRYSTUPA Krzysztof 1188#WŁADCYMÓWKRAKÓWOpen M151M 15100:00:2701:29:1603:09:4806:15:4109:07:0511:53:41.5011:54:09.25+06:05:159:586,0
186KOPACZYŃSKA Beata 1112CROSSFIT ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAOpen K35K 3500:00:1201:21:0003:04:2706:20:3309:26:2511:57:14.6511:57:27.30+06:08:3310:016,0
187LOMAGISTRO Pietro 1138A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO XCURTATONE (MN)Open M152M 15200:00:1201:20:5703:04:0906:12:1309:10:3211:57:14.6511:57:27.40+06:08:3310:016,0
188ŁUGOWSKI Marek 1141KLUB UTM170SZCZECINOpen M153M 15300:00:1101:20:4503:03:1806:12:1309:09:4311:57:20.6011:57:32.30+06:08:3810:016,0
189OLEJNICZAK Konrad 1167TRIGYMSZCZECINOpen M154M 15400:00:1201:20:5103:03:1906:20:3509:26:2911:57:20.8011:57:32.90+06:08:3910:016,0
190HOROWSKI Tomasz 1081RUNHOGS TYCHYTYCHYOpen M155M 15500:00:1701:29:3603:17:5506:21:4809:23:5712:00:21.8012:00:39.45+06:11:4510:036,0
191WASIL Joanna 1239ZABRZEOpen K36K 3600:00:0901:21:3003:01:5106:15:4109:23:4412:00:35.4512:00:44.90+06:11:5110:036,0
192GLISZCZYŃSKI Paweł 1069ZABRZEOpen M156M 15600:00:0901:22:2302:54:3505:51:2209:23:3912:00:35.5012:00:45.10+06:11:5110:036,0
193MŁODECKA Sylwia 1150VIRTUAL RUNNER CLUBWARSZAWAOpen K37K 3700:00:1501:30:3503:21:1306:39:4909:29:0612:05:16.0012:05:31.15+06:16:3710:075,9
194ZIĘTEK Waldemar 1251NOWY SĄCZKRUŻLOWA WYŻNAOpen M157M 15700:00:2201:29:2703:12:5806:33:4809:27:5212:05:10.1012:05:32.30+06:16:3810:075,9
195KNUROWSKI Marcin 1105PRZEDMOŚCIEOpen M158M 15800:00:1101:25:5003:16:1606:34:0009:29:1812:05:21.1012:05:32.40+06:16:3810:075,9
196STACHOWIAK Damian 1219KRAKÓWOpen M159M 15900:00:0001:41:5303:32:5406:45:0609:42:4712:14:55.0512:14:55.05+06:26:0110:155,8
197KRAJEWSKI Bartosz 1119KONSTANCIN-JEZIORNAOpen M160M 16000:00:1501:13:3003:10:3806:36:3409:31:4812:24:17.3012:24:33.20+06:35:3910:235,8
198MANIURA Adam 1144BYTOMOpen M161M 16100:00:1201:32:5602:17:4003:37:0607:03:4309:52:4412:24:21.6012:24:33.65+06:35:3910:235,8
199RURKA Grzegorz 1203SAMBIEGAMWARSZAWAOpen M162M 16200:00:2501:31:5203:37:5307:00:5409:55:4312:40:54.0512:41:19.70+06:52:2510:375,6
200IDZIK Angelika 1083POZNAŃOpen K38K 3800:00:0801:28:2403:29:2606:58:2010:09:4412:50:51.5512:50:59.90+07:02:0610:455,6
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
201CZAIŃSKA Monika 1048POZNAŃOpen K39K 3900:00:0401:31:1203:30:2707:01:1010:10:1013:03:47.7513:03:52.20+07:14:5810:565,5
202KUC Maciej 1128BIADOLINY RADŁOWSKIEOpen M163M 16300:00:0301:25:1503:26:2407:01:1810:03:1113:03:49.4513:03:52.60+07:14:5810:565,5
203GIET Małgorzata 1067KLUB SPORTOWY KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEKĘDZIERZYN-KOŹLEOpen K40K 4000:00:1901:47:0603:47:5207:33:0010:23:5913:20:44.3513:21:03.90+07:32:1011:115,4
Niesklasyfikowani
KALISZUK Szymon 1260KROŚCIENKO WYŻNEOpen MDNF01:04:16 DNF01:30:19 DNF02:19:53 DNF04:42:20 DNF07:26:26 DNF DNF DNF--
GIERLACH Grzegorz 1065JERZMANOWICEOpen MDNF01:07:49 DNF DNF02:50:22 DNF05:42:13 DNF DNF DNF DNF--
BŁASZAK Monika 1025KRAKÓWOpen KDNF01:22:21 DNF DNF03:03:09 DNF06:08:44 DNF DNF DNF DNF--
KRÓL Aneta 1121ORZYSZOpen KDNF01:20:16 DNF DNF02:58:22 DNF06:57:30 DNF DNF DNF DNF--
CHOIŃSKI Paweł 1042SMASHING PĄPKINSWARSZAWAOpen MDNF01:09:16 DNF DNF02:31:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
WÓJCICKI Bohdan 1245LIVEONDOPAMINENADARZYNOpen MDNF01:09:03 DNF DNF02:36:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
PSZENNY Łukasz 1261ULTRINO AMATEURLUBLINOpen MDNF01:20:03 DNF DNF02:54:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
RAMS Ela 1197KLUB SPORTOWY KOZIOŁEKKEDZIERZYN-KOZLEOpen KDNF01:47:03 DNF DNF04:19:26 DNF DNF DNF DNF DNF--
. . 1261DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 212 wynik(ów)