Bieszczadzka lista wszechczasów biegów Fundacji Bieg Rzeźnika

Rzeźnik Logo
Rzeźnik Logo

Organizator: Fundacja Bieg Rzeźnika

Lata: 2004-2023

Wystartowało: 21 364

Msc.ZawodnikPłećLiczba biegówDystans (km)Łączny czas
1RYSZARD WOŁOSZYNM261 906,1299h 58m 19s
2EUGENIUSZ PORĘBAM281 809,0270h 20m 14s
3PIOTR JASTRZĄBM231 750,0248h 11m 14s
4ANDRZEJ ŚLIWIŃSKIM321 669,4239h 46m 09s
5SEBASTIAN RECZEKM241 633,3265h 34m 34s
6GRZEGORZ KRUPAM281 440,2212h 46m 41s
7LESZEK RZESZÓTKOM181 386,6226h 15m 57s
8PAWEŁ SZCZOTKAM161 351,5206h 59m 06s
9MARZENA RZESZÓTKOK171 266,6226h 38m 23s
10ADAM BĄKM171 246,6186h 11m 42s
11TOMASZ KRAUZEM171 176,6188h 18m 24s
12DAMIAN TROJNARM181 159,8176h 15m 37s
13MACIEJ POTERAM181 141,3176h 50m 19s
14WALDEMAR SZYBIAKM201 137,5158h 49m 00s
15MARCIN KRZYSZTOŃM171 097,2145h 57m 50s
16CZESŁAW WOŁOSZYNM151 084,8183h 40m 02s
17LESZEK BUŁANOWM131 074,1150h 35m 36s
18TOMASZ ŚWIDZIŃSKIM211 050,2159h 29m 45s
19ROMAN JURCZAKM181 040,3153h 41m 47s
20JERZY WYSOKIŃSKIM171 019,2225h 43m 44s
21PAWEŁ PERYKASZAM151 012,2135h 44m 38s
22DAMIAN PYRKOSZM191 002,7147h 30m 24s
23MARIUSZ KONIECZNYM18997,9140h 59m 55s
24MARIA DOMISZEWSKAK22991,3119h 12m 58s
25KONRAD RÓŻYCKIM11988,0154h 47m 01s
26RADOSŁAW KORBUTM15973,5173h 19m 29s
27JACEK SUWEZDAM16960,6157h 41m 16s
28MACIEJ CICHOŃM15960,5142h 38m 24s
29SŁAWOMIR STYKOWSKIM12950,5150h 39m 07s
30KRZYSZTOF PYSIEWICZM14933,8167h 16m 24s
31SEBASTIAN DONIECM15915,3152h 37m 03s
32RAFAŁ DARSKIM12913,6135h 24m 49s
33KRZYSZTOF PÓŁTORAKM12910,5142h 40m 37s
34ARTUR MIKOWSKIM11900,5150h 44m 01s
35MACIEJ KRÓLM14893,7148h 43m 20s
36BARTOSZ JEDLIŃSKIM16889,9157h 30m 19s
37PIOTR JARMOLIŃSKIM14880,0121h 52m 10s
38TOMASZ BIELM10878,7158h 59m 58s
39ANNA MORAWSKAK18877,8145h 14m 10s
40ADRIAN KLARECKIM15877,7148h 58m 59s
41JAKUB RADYKM20874,4158h 26m 12s
42DANIEL GAJOSM11871,4113h 30m 16s
43ANNA KOMISARCZYKK12870,3125h 26m 43s
44ARKADIUSZ ŚLĄCZKAM16867,4132h 54m 59s
45MARIAN NIZIOŁM11865,8150h 51m 46s
46RADOSŁAW BARANIAKM11861,6123h 18m 32s
47MIKOŁAJ GRONIECKIM17850,6141h 30m 49s
48ZBIGNIEW TUROSZM16843,0112h 48m 09s
49RAFAŁ PAJDOSZM10833,0125h 56m 10s
50ROBERT MURAKM13832,8108h 35m 39s
51MAREK RATOWSKIM11828,7133h 02m 44s
52WALDEMAR CZADOM10825,8124h 21m 41s
53PAWEŁ KOSINM14817,3116h 12m 08s
54MACIEJ ANDRZEJEWSKIM17816,6148h 07m 37s
55DARIUSZ WÓJCIKM9809,8138h 39m 43s
56MACIEJ ŁĄTKOWSKIM8808,0109h 13m 04s
57ANNA BIENIECKAK16800,4110h 46m 10s
58PIOTR KUŁAKOWSKIM18794,8123h 58m 50s
59DARIUSZ TURLEJM12789,7126h 49m 31s
60JACEK BARANOWSKIM15789,6106h 01m 21s
61MARCIN NOWOMIEJSKIM17786,4134h 24m 10s
62BRONISŁAW MĄCZKAM15779,7138h 40m 57s
63DARIUSZ WETHACZM15773,6115h 15m 08s
64ROBERT MAZUREKM11768,2105h 10m 45s
65KRZYSZTOF JAZM9755,5139h 16m 36s
66KRZYSZTOF WIERNUSZM12749,183h 11m 55s
67MARCIN KRZEMIŃSKIM14747,887h 22m 34s
68ARKADIUSZ WALENDAM9746,5125h 14m 01s
69TOMASZ KOSM8744,0114h 11m 13s
70MAREK BURYM18737,1123h 15m 48s
71TOMASZ KOŁDERM10728,092h 35m 43s
72DARIUSZ WOJDAM12727,8116h 51m 28s
73ANDRZEJ MAŁEKM9725,8103h 50m 49s
74EWA MATUSZEWICZK12722,3111h 24m 26s
75MICHAŁ WOJCIECHOWSKIM11721,7125h 01m 27s
76MAREK PODOLSKIM10715,5126h 06m 02s
77LESZEK CEBULAM7713,0104h 16m 53s
78JAN KOZAM13712,9102h 52m 53s
79SŁAWEK GAWLIKM15712,875h 57m 36s
80ROBERT GIERULAM10708,699h 24m 12s
81PIOTR KOBIERSKIM11706,494h 38m 39s
82WOJCIECH STĘPIEŃM13706,099h 41m 44s
83MIROSŁAW KUTNIKM12705,5121h 36m 30s
84ZIEMOWIT WICIAKM10697,7138h 23m 36s
85ROBERT PASIECZNYM11696,993h 36m 38s
86DANIEL GMAJM11694,5122h 23m 41s
87MAREK MALIŃSKIM9694,0122h 10m 20s
88ROBERT LUBAŃSKIM13693,589h 09m 05s
89PIOTR KRZYSZTOŃM12692,2104h 48m 32s
90TOMASZ KOMISARZM8691,685h 28m 10s
91ROMAN KOKOTM12689,9114h 23m 12s
92JACEK GARDENERM14687,077h 03m 36s
93ZBIGNIEW PODOLAKM19685,2108h 50m 24s
94KRZYSZTOF LISAKM9684,492h 41m 40s
95ARTUR TUCZAPSKIM12684,0103h 31m 21s
96KRZYSZTOF WAŁCZYKM11678,289h 39m 17s
97MARIUSZ ŁĘTOWSKIM8675,5126h 40m 33s
98PIOTR FALKOWSKIM18673,687h 01m 09s
99WIESŁAW PAPROCKIM9673,1125h 02m 53s
100ROBERT FARONM16672,459h 58m 35s
Wyświetlono rezultaty 1-100 z 21364.