LOTTO - XI METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 30 KM

Organizator:
Rowerowa Brzoza
Data:
2019-06-16
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
30 km
Zgłoszonych:
381
Wystartowało:
333
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
327
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaCzas startuP1_Piecki
12km
Czas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1LABUDA Hubert 309KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKŁĘCZYCEM11M 1KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:21:5901:08:16.8501:08:16.85 2:1626.4
2BIŃCZAK Arkadiusz 618CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM41M 2CYKLO KWIDZYN00:03:0700:22:2201:09:05.7001:12:13.05+00:00:482:1826
3ŁOWIGUS Adam 316rowertour.comŁOCHOWOM31M 3ROWERTOUR.COM00:00:0000:22:0001:09:25.0001:09:25.00+00:01:082:1825.9
4BETHKE Sławomir 303SISU-OWB teamBYDGOSZCZM32M 4SISU OWB Team00:00:0000:22:1301:10:00.1501:10:00.15+00:01:432:2025.7
5POLONIS Wiktor 445Płocki Klub KolarskiPŁOCKM42M 5Płocki Klub Kolarski00:00:0000:22:3601:10:29.8501:10:29.85+00:02:132:2025.5
6PIOTROWSKI Dariusz 509GardenFlora MTB TeamBYDGOSZCZM43M 6GardenFlora MTB Team00:00:0000:22:1301:10:30.4501:10:30.45+00:02:132:2125.5
7SOBIERALSKI Piotr 328V02maxTCZEWM44M 7V02max00:00:0000:22:1401:10:31.8001:10:31.80+00:02:142:2125.5
8PAWŁOWSKI Stanisław 304Lumac Like Bike WTR Włocławek87-800 WŁOCŁAWEKM51M 8Lumac Like Bike WTR Włocławek00:00:0000:22:3501:10:31.9501:10:31.95+00:02:152:2125.5
9NAMYSŁ Łukasz 570NikośbikeKOZIEGŁOWYM33M 9Nikośbike00:00:0000:22:3501:10:33.5501:10:33.55+00:02:162:2125.5
10SPRENGLEWSKI Janusz 343BYDGOSZCZM45M 1000:00:0000:22:3701:10:33.6001:10:33.60+00:02:162:2125.5
11GRUBBA Marek 434Mrozbike TeamKORONOWOM46M 11MrozBike Team00:00:0000:22:3701:10:34.2001:10:34.20+00:02:172:2125.5
12STRZELECKI Paweł 305KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK84-300 LĘBORKM21M 12KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:22:4601:10:35.9501:10:35.95+00:02:192:2125.5
13GĘSICKI Remigiusz 329SISU OWB TeamGOLUB-DOBRZYŃM22M 13SISU OWB Team00:00:0000:22:4001:10:39.2501:10:39.25+00:02:222:2125.5
14DORSCH Filip 326NbikeAkademyBYDGOSZCZM12M 14Nbike Academy00:00:0000:22:4101:11:30.9001:11:30.90+00:03:142:2325.2
15DAMSKI Łukasz 612GardenFlora MTB TeamTRYSZCZYNM34M 15GardenFlora MTB Team00:00:0000:22:4601:11:32.0001:11:32.00+00:03:152:2325.2
16STREK Marek 623Lipa MTBLIPNOM47M 16Lipa MTB00:06:0200:23:0101:11:39.2001:17:42.05+00:03:222:2325.1
17PIOTRZKIEWICZ Dariusz 425sisu owb - team87-162 LUBICZM48M 17SISU OWB Team00:00:0000:22:4101:12:15.1501:12:15.15+00:03:582:2424.9
18TUSZYŃSKI Mikołaj 489MTB Racing TuszyńskiKOWALEWO POMORSKIEM35M 18MTB Racing Tuszyński00:04:2500:23:2801:12:15.4001:16:40.65+00:03:582:2424.9
19JASINKI Arkadiusz 411Rnew.pl MTB TeamBYDGOSZCZM36M 19Rnew.pl MTB Team00:04:2700:23:2401:12:32.9501:17:00.55+00:04:162:2524.8
20KONIAIEV Volodymyr 632Tarpol teamKREMENCHUKM37M 20Tarpol team00:04:2600:23:2401:12:35.0501:17:01.45+00:04:182:2524.8
21MARKOWSKI Dariusz 613RACK TEAM MTBGDAŃSKM38M 21RACK TEAM MTB00:04:2900:23:2401:12:39.8001:17:09.20+00:04:222:2524.8
22RADTKE Paweł 477SISU-OWB teamWTELNOM39M 22SISU OWB Team00:00:0000:22:4101:12:52.8001:12:52.80+00:04:352:2524.7
23CHODKIEWICZ Tomasz 423GardenFlora MTB TeamBYDGOSZCZM49M 23GardenFlora MTB Team00:00:0000:23:1201:13:07.6001:13:07.60+00:04:502:2624.6
24DORNIAK Sebastian 644GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZ85-858M410M 24GardenFlora MTB Team00:00:0000:23:1201:13:47.7001:13:47.70+00:05:302:2724.4
25BRATKOWSKI Jacek 426MrozBike TeamBYDGOSZCZM52M 25MrozBike Team00:00:0000:22:4501:13:48.8001:13:48.80+00:05:312:2724.4
26TYLICKI Antoni 637TYLPOL Racing TeamBYDGOSZCZM13M 26TYLPOL Racing Team00:06:0300:23:4601:13:57.3501:20:01.20+00:05:402:2724.3
27KUROWSKI Kamil 3513GravityBYDGOSZCZM310M 273Gravity00:00:0000:23:3101:14:16.2501:14:16.25+00:05:592:2824.2
28KRZEŚNIAK Roman 619BART J-BIKEŚWIECIEM311M 28BART J-BIKE00:04:2700:23:4901:14:22.9001:18:50.50+00:06:062:2824.2
29NIERZWICKI Piotr 625BART J-BIKESULNOWOM312M 29BART J-BIKE00:04:2500:23:5101:14:25.3001:18:50.45+00:06:082:2824.2
30LANGE Tomasz 571RACK TEAM MTBGDAŃSKM411M 30RACK TEAM MTB00:06:0300:23:4601:14:30.9501:20:34.45+00:06:142:2924.2
31KOŁAKOWSKI Marcin 307KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM313M 31KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:23:3201:14:41.2001:14:41.20+00:06:242:2924.1
32ŁOBODA Piotr 373JW 1515 BydgoszczBYDGOSZCZM412M 32JW 1515 Bydgoszcz00:06:1800:24:4101:14:52.1501:21:10.80+00:06:352:2924
33ŁYSIAK Tymon 314N-Bike AcademyNIEMCZM14M 33 00:01:4500:24:3301:14:58.4501:16:43.90+00:06:412:2924
34DONARSKI Franciszek 325MKS EMDEK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM15M 34MKS EMDEK BYDGOSZCZ00:01:4600:24:3101:15:07.0501:16:53.60+00:06:502:3024
35HELMIN Robert 633TYLPOL Racing TeamBYDGOSZCZM413M 35TYLPOL Racing Team00:06:0600:24:3401:15:15.5001:21:21.85+00:06:582:3023.9
36TYLICKI Marek 638TYLPOL Racing TeamBYDGOSZCZM414M 36TYLPOL Racing Team00:06:0400:24:3401:15:17.2501:21:21.35+00:07:002:3023.9
37KALISZEWSKI Mariusz 372OSTRÓDAM415M 3700:00:0000:23:5301:15:29.8001:15:29.80+00:07:122:3023.8
38RUCIŃSKI Tymon 498Pryma SortTURM23M 38Pryma Sort00:00:0000:23:5201:15:30.7501:15:30.75+00:07:132:3123.8
39PIETRZAKOWSKI Patryk 624LadySi TeamBYDGOSZCZM314M 39LadySi Team00:04:2900:25:0301:15:42.4501:20:12.40+00:07:252:3123.8
40MAŃCZAK Adam 552KLUB FORMAGRUDZIADZM53M 40KLUB FORMA00:08:2900:24:2601:15:42.8501:24:11.90+00:07:262:3123.8
41SKOWROŃSKI Tadeusz 656tadeo karateKOWARYM54M 41tadeo karate00:08:2900:24:2601:15:44.7001:24:14.60+00:07:272:3123.8
42LEWANDOWSKI Michał 490MrozBike TeamWĄBRZEŹNOM315M 42MrozBike Team00:04:2600:24:2201:15:52.1001:20:18.65+00:07:352:3123.7
43GRZYBEK Marcin 628BrakŻNINM416M 43Brak00:06:0700:25:0501:15:54.3001:22:01.75+00:07:372:3123.7
44KONKEL Bartosz 440BYDGOSZCZM316M 4400:04:2600:24:2501:15:54.4501:20:21.40+00:07:372:3123.7
45RUTKOWSKI Tomasz 565BYDGOSZCZM417M 4500:06:0600:24:2001:15:57.4001:22:03.45+00:07:402:3123.7
46LUDWIKOWSKI Arkadiusz 597RACK TEAM MTBGDAŃSKM418M 46RACK TEAM MTB00:06:0300:24:2601:15:58.4501:22:02.40+00:07:412:3123.7
47KEMPKA Dawid 669M317M 4700:04:2600:24:0601:16:07.0001:20:33.65+00:07:502:3223.6
48RYDZEWSKI Sławomir 380NOWA WIEŚ WIELKAM318M 4800:04:3000:24:1401:16:21.2501:20:52.05+00:08:042:3223.6
49MELWIŃSKI Sławomir 430VolcanoBYDGOSZCZM419M 49Volcano00:06:0500:24:3501:16:33.1001:22:38.55+00:08:162:3323.5
50KRZEMKOWSKI Wojciech 345BYDGOSZCZM319M 5000:04:3300:24:5801:16:33.4501:21:06.75+00:08:162:3323.5
51WYSOCKI Maciej 614Królowie LasuSOLEC KUJAWSKIM24M 51Królowie Lasu00:03:1100:25:0601:17:00.0501:20:11.70+00:08:432:3423.4
52WICHROWSKI Antek 315N- Bike AcademyMYŚLĘCINEKM16M 52 00:01:4500:24:3301:17:08.0001:18:53.45+00:08:512:3423.3
53KOTLENGA Krzysztof 447STRZELCE GÓRNEM320M 5300:04:5100:24:4001:17:16.2001:22:07.85+00:08:592:3423.3
54DORSCH Darek 327NbikeAkademyBYDGOSZCZM420M 54Nbike Academy00:06:0500:24:3201:17:17.2001:23:22.40+00:09:002:3423.3
55GAWĘCKI Marcin 594SISU-OWB TeamBYDGOSZCZM421M 55SISU OWB Team00:06:0400:24:3401:17:27.5001:23:31.75+00:09:102:3423.2
56MRÓZ Adam 416MrozBike TeamOSIELSKOM422M 56MrozBike Team00:06:0700:24:3201:17:44.0001:23:51.05+00:09:272:3523.2
57WALENTYN Łukasz 661M321M 57Bydzia Power Bike Team00:04:4100:24:4901:17:45.7001:22:27.25+00:09:282:3523.1
58DEBA Bartłomiej 408NAKŁO NAD NOTECIĄM322M 5800:04:3800:25:2701:17:53.8001:22:31.80+00:09:362:3523.1
59GÓRSKA Marta 578GRUCZNOK21K 100:03:0600:25:2601:17:53.9501:21:00.75+00:09:372:3523.1
60WIŚNIEWSKI Zbigniew 347Rowerowa BrzozaOLIMPINM55M 59Rowerowa Brzoza00:08:2900:24:5401:18:28.2501:26:57.35+00:10:112:3622.9
61TECŁAW Czesław 603BKTR GRYFBYDGOSZCZM56M 60BKTR GRYF00:08:2900:24:5501:18:37.4501:27:07.15+00:10:202:3722.9
62MIKULSKA Małgorzata 312Nbike AcademyNIEMCZK11K 2 00:00:0000:26:0301:18:52.8001:18:52.80+00:10:352:3722.8
63DOLNY Marcin 332Forest GangBYDGOSZCZM423M 61Forest Gang00:06:1700:25:4301:19:01.1001:25:18.85+00:10:442:3822.8
64KOSTRZEWSKI Tomasz 364BYDGOSZCZM323M 6200:04:3900:25:3601:19:03.4001:23:43.35+00:10:462:3822.8
65WRÓBLEWSKI Karol 370SISU-OWB teamSZUBINM324M 63SISU OWB Team00:04:2800:25:0301:19:03.5501:23:31.85+00:10:462:3822.8
66POWALISZ Dariusz 355Byle Przed....BYDGOSZCZM424M 64Byle Przed....00:06:1400:25:4501:19:07.6001:25:22.15+00:10:502:3822.7
67PATERKA Karolina 663K31K 300:04:4600:25:4301:19:11.0001:23:57.65+00:10:542:3822.7
68IGNASZAK Robert 456Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEM425M 65Klub Kolarski WDA Świecie00:06:0600:25:2801:19:21.5001:25:28.35+00:11:042:3822.7
69DUDA Grzegorz 660M426M 66Nikośbike00:00:0000:24:5101:19:30.6001:19:30.60+00:11:132:3922.6
70MATUSZEWSKI Robert 369Francuski Kolarz Pidone85-326 BYDGOSZCZM427M 67Francuski Kolarz Pidone00:06:2600:26:2401:19:31.0001:25:57.90+00:11:142:3922.6
71STAPF Tomasz 666M428M 68Gromada włóczęgów00:06:2000:26:0901:19:53.9501:26:14.55+00:11:372:3922.5
72JANUSZEWSKI Michał 353BYDGOSZCZM325M 6900:04:3900:25:4101:19:58.0501:24:37.50+00:11:412:3922.5
73TOMECKI Teodor 359Iron Max TeamNIWYM326M 70Iron Max Team00:04:3300:25:5801:20:00.3501:24:34.25+00:11:432:4022.5
74KULPIŃSKI Sławomir 547INOWROCŁAWM327M 7100:04:2900:25:3501:20:06.8501:24:35.90+00:11:502:4022.5
75MICHALSKI Michał 596Łapa JaguaraBYDGOSZCZM328M 72Łapa Jaguara00:04:3000:26:0101:20:07.9501:24:38.10+00:11:512:4022.5
76ORNOWSKI Marcin 530CB163 / BGFBYDGOSZCZM429M 73CB163 / BGF00:06:4300:26:1001:20:13.9501:26:57.30+00:11:572:4022.4
77KARWACKI Paweł 401Solano/TrispaceZIELONKAM329M 74Solano/Trispace00:06:3500:26:2101:20:21.2001:26:56.90+00:12:042:4022.4
78GAŁGAŃSKI Krzysztof 357SISU-OWB TEAMOSIELSKOM57M 75SISU OWB Team00:08:3000:25:4301:20:31.3501:29:01.55+00:12:142:4122.4
79OSTROCHALSKI Bartek 308KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM430M 76KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:25:5201:20:42.1001:20:42.10+00:12:252:4122.3
80ORSZT Jarosław 368TYLPOL Racing TeamBYDGOSZCZM431M 77TYLPOL Racing Team00:06:0400:25:1001:20:42.3001:26:47.05+00:12:252:4122.3
81ZIÓŁKOWSKI Krystian 414BYDGOSZCZM432M 7800:06:1700:25:5001:20:44.9501:27:02.20+00:12:282:4122.3
82WEŁNITZ Piotr 475POZNAŃM433M 7900:06:1000:25:3601:20:47.5001:26:57.65+00:12:302:4122.3
83SIERADZKI Adam 397Inowrocław Team MTBINOWROCŁAWM330M 80Inowrocław Team MTB00:04:4300:25:5801:21:12.0001:25:55.65+00:12:552:4222.2
84PRZYBYŁ Krzysztof 538KT MTB TEAMBYDGOSZCZM331M 81KT MTB TEAM00:04:3200:25:2401:21:18.4501:25:50.95+00:13:012:4222.1
85HEINRICH Paweł 422BYDGOSZCZM332M 8200:04:3300:26:1001:21:28.1501:26:01.45+00:13:112:4222.1
86RUBACH Mariusz 535CIMATBRZOZAM25M 83CIMAT00:03:0600:26:0101:21:29.8001:24:36.70+00:13:122:4322.1
87JAWORSKI Bartosz 484Epidemia Cylkozy MTB SuszKWIDZYNM333M 84Epidemia Cylkozy MTB Susz00:04:3300:26:2701:21:31.1501:26:04.15+00:13:142:4322.1
88ROMPALSKI Dariusz 519Klub Kolarski Wda Świecie86-105 ŚWIECIEM434M 85Klub Kolarski WDA Świecie00:06:0600:26:1001:21:43.7001:27:49.80+00:13:262:4322
89TODYS Adrian 448BYDGOSZCZM26M 8600:03:0800:25:5801:21:57.4501:25:05.45+00:13:402:4322
90CENKIER Julian 664M435M 87SISU OWB Team00:06:1200:26:4601:21:58.7001:28:11.15+00:13:412:4322
91ŁUCZAK Krzysztof 398Inowrocław Team MTBINOWROCŁAWM436M 88Inowrocław Team MTB00:06:1300:26:4201:22:11.0501:28:24.85+00:13:542:4421.9
92RYDELEK Justyna 313KS N-Bike AcademyOSIELSKOK12K 4 00:01:4500:26:1001:22:13.5501:23:59.20+00:13:562:4421.9
93ALMANSA ALARCON Angel 595BYDGOSZCZM334M 8900:04:5900:27:2701:22:30.8501:27:30.70+00:14:142:4521.8
94KIELICH Krzysztof 431VolcanoKRUSZYN KRAJEŃSKIM335M 90Volcano00:04:2500:26:0501:22:54.3501:27:19.90+00:14:372:4521.7
95ZAKROCKI Ronald 427SISU-OWB teamBYDGOSZCZM437M 91SISU OWB Team00:06:0200:26:2501:22:54.7501:28:57.70+00:14:372:4521.7
96BOLIŃSKI Igor 651BYDGOSZCZM17M 9200:01:4700:26:0701:23:01.3501:24:48.75+00:14:442:4621.7
97MARCINIAK Paweł 647BYDGOSZCZM336M 9300:04:3600:26:3001:23:05.8001:27:42.70+00:14:482:4621.7
98OSMAŃSKI Marcin 553TORUŃM337M 9400:04:5300:27:0301:23:07.8501:28:00.90+00:14:512:4621.7
99JEZIOROWSKI Maciej 563BYDGOSZCZM438M 9500:06:1900:26:5601:23:26.7001:29:45.70+00:15:092:4621.6
100JANUSZ Jacek 650M338M 9600:04:2800:25:3701:23:31.3001:27:59.45+00:15:142:4721.6
101ZNACZKO Aleksander 629Klub Kolarski Wda ŚwiecieŚWIECIEM18M 97Klub Kolarski WDA Świecie00:01:4500:26:0901:23:39.2501:25:24.70+00:15:222:4721.5
102JANIK Tomasz 537KT MTB TEAMBYDGOSZCZM339M 98KT MTB TEAM00:04:3100:26:4101:23:41.5501:28:13.15+00:15:242:4721.5
103HENCLIK Szymon 505CIMATBYDGOSZCZM340M 99CIMAT00:04:3000:26:5801:23:42.3001:28:12.40+00:15:252:4721.5
104DEKOWSKI Bartosz 599BYDGOSZCZM341M 10000:04:3500:26:3801:23:50.3501:28:26.05+00:15:332:4721.5
105DOBRZAŃSKI Dariusz 6543GravityBYDGOSZCZM27M 1013Gravity00:03:1000:26:5701:23:52.7501:27:02.90+00:15:352:4721.5
106FIEGEL Wojciech 354Byle przed ...TeamBYDGOSZCZM439M 102Byle Przed....00:06:1000:26:4901:24:00.7001:30:11.50+00:15:432:4821.4
107DUTKIEWICZ Maciej 61089-100 NAKŁO NAD NOTECIĄM19M 10300:01:4800:26:3301:24:05.6501:25:53.75+00:15:482:4821.4
108TROJANOWSKI Łukasz 534Klub Kolarski Wda ŚwiecieŚWIECIEM28M 104Klub Kolarski WDA Świecie00:03:0600:27:2701:24:25.0501:27:31.65+00:16:082:4821.3
109STASZKIEWICZ Jakub 362STASHKY TEAMBYDGOSZCZM110M 105STASHKY TEAM00:01:4800:28:0401:24:25.4001:26:14.05+00:16:082:4821.3
110CZERWINSKI Pawel 581BYDGOSZCZM342M 10600:06:1300:26:4801:24:30.4001:30:44.05+00:16:132:4921.3
111WIZNER Krzysztof 482KORONOWOM61M 10700:08:3500:26:3501:24:31.6501:33:07.15+00:16:142:4921.3
112RUSS Maciej 377OSIELSKOM111M 10800:01:4900:27:1901:24:47.4001:26:36.90+00:16:302:4921.2
113LISEWSKI Wojciech 606KRUSZYNM29M 10900:03:0900:26:5701:24:52.6501:28:02.45+00:16:352:4921.2
114LICA Szymon 550SISU OWB TeamGDAŃSKM210M 110SISU OWB Team00:03:0900:25:5301:24:57.8501:28:07.25+00:16:412:4921.2
115DZIĘCIOŁOWSKI Przemysław 557BYDGOSZCZM440M 11100:06:1000:26:2201:25:01.3001:31:11.55+00:16:442:5021.2
116CZUK Marek 412TORUŃM62M 11200:08:3700:27:3001:25:02.2501:33:39.55+00:16:452:5021.2
117JAWORSKI Tomasz 471JAWORYŚWIECIEM441M 113JAWORY00:06:1400:26:5001:25:07.8001:31:22.35+00:16:502:5021.1
118ZAMORA Krzysztof 667M343M 11400:06:2400:26:4701:25:10.2501:31:35.05+00:16:532:5021.1
119RYBAK Mariusz 419SISU-OWB teamMAŁE RUDY GM.SZUBIN 89-200M442M 115SISU OWB Team00:06:1200:27:3001:25:12.5001:31:25.05+00:16:552:5021.1
120ARNDT Jakub 568BYDGOSZCZM443M 11600:06:2400:27:0901:25:22.5001:31:46.55+00:17:052:5021.1
121KURKOWSKI Dawid 601TORUŃM344M 11700:04:4600:26:0401:25:37.1501:30:24.10+00:17:202:5121
122ZIELIŃSKI Radosław 335BYDGOSZCZM345M 11800:04:3100:26:4201:25:41.5501:30:13.15+00:17:242:5121
123PRZEKWASIŃSKA Agnieszka 572BROwerowyBYDGOSZCZK32K 5BROwerowy00:04:3600:26:4801:25:43.8501:30:20.50+00:17:272:5121
124BOROWICZ Sławomir 655Tarpol teamGZINM444M 119TARPOL TEAM00:06:2300:27:4901:25:50.6501:32:13.90+00:17:332:5121
125JUREK Sławomir 331BYDGOSZCZM58M 12000:08:4100:27:2201:25:58.0001:34:39.55+00:17:412:5120.9
126GŁODOWSKI Rafał 333BYDGOSZCZM445M 12100:06:2900:27:0101:26:00.2001:32:29.40+00:17:432:5220.9
127GRANOWSKI Paweł 435sisu owb teamNAKŁO NAD NOTECIĄM446M 122SISU OWB Team00:06:1100:26:4701:26:05.2001:32:17.05+00:17:482:5220.9
128CIRUG Artur 6001977BYDGOSZCZM447M 123197700:06:2500:27:5701:26:07.7001:32:32.90+00:17:502:5220.9
129GRAJCZAK Adrian 461GDAŃSKM346M 12400:04:3700:27:1701:26:15.0501:30:52.75+00:17:582:5220.9
130KUŹNIEWSKI Mariusz 478TYLPOLRacingTeamSOLEC KUJAWSKI (KUJAWSKO-POMORSKIE)M448M 125TYLPOL Racing Team00:06:1000:28:0101:26:18.5001:32:29.35+00:18:012:5220.9
131BOROWSKI Łukasz 567Ladysi TeamBYDGOSZCZM449M 126LadySi Team00:06:0800:28:1701:26:20.8501:32:29.65+00:18:042:5220.8
132DERDA Rafał 582BydgoszczBYDGOSZCZM59M 127Bydgoszcz00:08:3300:27:3801:26:30.1501:35:03.90+00:18:132:5320.8
133PEPLIŃSKI Daniel 467BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEŚWIECIEM450M 128BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE00:06:1100:26:5801:26:30.9001:32:42.20+00:18:142:5320.8
134DUTKIEWICZ Krzysztof 60989-100 NAKŁO NAD NOTECIĄM451M 12900:06:1700:28:2101:26:35.6001:32:53.45+00:18:182:5320.8
135SZATTEN Michał 449TypygrubeBYDGOSZCZM347M 130Typygrube00:04:3200:26:2001:26:37.4501:31:10.30+00:18:202:5320.8
136KRZYŻELEWSKA - SUŚ Anna 311Bydzia Power Bike TeamBYDGOSZCZK41K 6 00:06:1500:28:2401:26:38.0501:32:53.50+00:18:212:5320.8
137LEKTARSKI Krzysztof 517PomarańczarniaPOZNAŃM63M 131Pomarańczarnia00:08:3200:27:4101:26:39.0001:35:11.10+00:18:222:5320.8
138LEWANDOWSKI Włodzimierz 576NiezrzeszonyWŁOCŁAWEKM64M 132Niezrzeszony00:08:3400:27:5101:26:42.0001:35:16.60+00:18:252:5320.8
139OJDOWSKI Krzysztof 441CB163KRUSZYN 86-014M348M 133CB16300:04:4300:26:5401:26:42.9501:31:26.05+00:18:262:5320.8
140JĘDRKIEWICZ Grzegorz 630BYDGOSZCZM349M 134 00:04:5400:27:0001:26:48.3001:31:42.95+00:18:312:5320.7
141WIECZOREK Bartosz 587GNIEWKOWOM350M 13500:04:2900:26:1901:26:50.2001:31:19.75+00:18:332:5320.7
142SZPRĘGLEWSKI Bartosz 463zakręceni na stale-Nova TradingLISEWOM351M 136zakręceni na stale-Nova Trading00:04:3500:27:1001:26:54.9501:31:30.00+00:18:382:5320.7
143LIPECKI Tomasz 394BYDGOSZCZM510M 13700:08:3800:27:4101:27:01.5001:35:40.10+00:18:442:5420.7
144KUCZYŃSKI Adam 561WŁOCŁAWEKM511M 13800:08:3400:27:5301:27:05.8001:35:40.40+00:18:482:5420.7
145OLSZEWSKI Patryk 462BIKEBOYS.PL ORIENTUJEMY TEAMBYDGOSZCZM352M 139BIKEBOYS.PL ORIENTUJEMY TEAM00:04:3400:26:1201:27:07.4001:31:41.50+00:18:502:5420.7
146LICA Krzysztof 642SISU OWB TeamBYDGOSZCZM512M 140SISU OWB Team00:08:3100:26:3801:27:13.0501:35:44.55+00:18:562:5420.6
147SMOLARCZYK Wojciech 641BYDGOSZCZM452M 141 00:06:1500:27:4401:27:16.3001:33:31.60+00:18:592:5420.6
148SOBIECHOWSKI Andrzej 334BYDGOSZCZM353M 14200:04:5700:28:0201:27:17.8501:32:15.00+00:19:012:5420.6
149MIKOŁAJCZYK Łukasz 662M453M 143BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE00:06:1200:27:4901:27:24.7501:33:37.65+00:19:072:5420.6
150KUCHARSKA Wioletta 453GTR Golub-dobrzynGOLUB-DOBRZYNK33K 7GTR Golub-dobrzyn00:04:2500:27:4001:27:27.6001:31:52.95+00:19:102:5420.6
151LANGNER Kamil 593BYDGOSZCZM354M 14400:04:4800:27:4001:27:33.6001:32:21.80+00:19:162:5520.6
152TOŁYSZ Michał 527BYDGOSZCZM454M 14500:15:0000:28:3301:27:35.2001:42:35.35+00:19:182:5520.6
153KUŹNIEWSKI Franciszek 640TYLPOL reacing teamSOLEC KUJAWSKIM112M 146TYLPOL reacing team00:06:0900:28:0101:27:36.2001:33:45.70+00:19:192:5520.5
154MAROSZCZYK Maciej 487GDAŃSKM211M 14700:03:1200:28:0301:27:36.8501:30:49.40+00:19:202:5520.5
155SOBCZYŃSKI Michał 480Toyota BydgoszczBYDGOSZCZM355M 148Toyota Bydgoszcz00:04:4400:27:4801:27:40.9501:32:24.95+00:19:242:5520.5
156AFELT Jarosław 564BYDGOSZCZM356M 14900:04:5300:27:0201:27:46.7501:32:40.65+00:19:292:5520.5
157SZCZEPANIAK Tomasz 341BYDGOSZCZM357M 15000:04:2800:27:5601:27:50.1501:32:18.25+00:19:332:5520.5
158WOJCIECHOWSKI Krzysztof 366PolskaJANIKOWOM455M 151Polska00:06:1300:26:4301:27:54.8501:34:08.05+00:19:382:5520.5
159WINKLEWSKI Piotr 559Skra Paterek IT-ROS TEAMNAKŁO NAD NOTECIĄM456M 152Skra Paterek IT-ROS TEAM00:06:0800:28:0501:28:04.8001:34:12.85+00:19:472:5620.4
160SUŁKOWSKI Tomek 652M457M 15300:06:0800:28:0801:28:06.8501:34:15.60+00:19:502:5620.4
161KANIA Dariusz 371ŻNIN 88-400M513M 15400:08:3000:27:3201:28:10.0501:36:40.85+00:19:532:5620.4
162PIENIĄŻEK Dawid 545MedosPAPOWO BISKUPIEM212M 155Medos00:03:0900:28:1701:28:38.9501:31:48.35+00:20:222:5720.3
163RUGE Przemysław 598RYNARZEWOM358M 15600:04:3800:27:4601:28:43.7001:33:22.35+00:20:262:5720.3
164MISZEWSKI Michał 457Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIE 86-105M458M 157Klub Kolarski WDA Świecie00:06:0700:28:0101:28:50.7501:34:58.60+00:20:332:5720.3
165BRZUSTEWICZ-ZIÓŁKOWSKA Joanna 413BYDGOSZCZK42K 800:06:1600:28:1701:28:59.1501:35:15.70+00:20:422:5720.2
166BOLESKI Maciej 555BYDGOSZCZM113M 15800:01:4700:28:1001:29:01.9501:30:49.10+00:20:452:5820.2
167KAŁDON Maciej 626BYDGOSZCZM459M 15900:06:0900:28:0101:29:03.9001:35:13.15+00:20:472:5820.2
168JAŃCZAK Krzysztof 575NIEMCZM460M 16000:06:1400:27:5001:29:22.3001:35:37.10+00:21:052:5820.1
169PARZYJAGŁA Tomasz 536CZŁUCHÓWM461M 16100:06:1400:28:2701:29:38.2501:35:53.15+00:21:212:5920.1
170BRYNSKI Bartek 512RADOMM514M 16200:08:3600:28:4201:30:02.9001:38:39.70+00:21:463:0020
171REINHOLZ Tomasz 608MTB Eldar ŚwiecieTERESPOL POMORSKIM114M 163MTB Eldar Swiecie00:01:4600:28:2001:30:06.5501:31:52.85+00:21:493:0020
172MAROSZCZYK Marek 556BYDGOSZCZM515M 16400:08:3300:28:2701:30:16.0501:38:49.55+00:21:593:0019.9
173WOJCIECHOWSKI Tomasz 495BYDGOSZCZM462M 16500:06:0800:28:1601:30:26.2001:36:34.55+00:22:093:0019.9
174GORZECHOWSKI Przemek 385666BYDGOSZCZM463M 16666600:06:2100:28:5901:30:41.9501:37:03.10+00:22:253:0119.8
175MAŁECKI Maciej 636BYDGOSZCZM359M 167 00:04:4200:28:5001:30:52.1501:35:34.75+00:22:353:0119.8
176KONIEC Krzysztof 469WKKW WięcborkWIĘCBORKM464M 168WKKW Więcbork00:06:1100:28:2701:30:53.9501:37:05.80+00:22:373:0119.8
177ROHDE Łukasz 454MKS EMDEKBYDGOSZCZM115M 169MKS EMDEK BYDGOSZCZ00:01:4700:27:4101:31:07.0001:32:54.40+00:22:503:0219.8
178KANIEWSKI Adam 55186-061 KOBYLARNIAM465M 17000:06:1000:28:0201:31:11.9501:37:22.05+00:22:553:0219.7
179BARAŃCZAK Jerzy 496JANIKOWOM213M 17100:03:1000:28:1501:31:18.5501:34:29.10+00:23:013:0219.7
180MIKLAS Konrad 403brakJANIKOWOM516M 172brak00:08:3100:28:0601:31:21.7501:39:52.95+00:23:043:0219.7
181GERLACH Waldemar 520INOWROCŁAWM466M 17300:06:2200:28:3701:31:31.5501:37:53.60+00:23:143:0319.7
182SIEDLECKI Maciej 350BYDGOSZCZM214M 17400:03:0800:28:0201:31:36.4001:34:44.75+00:23:193:0319.7
183PÓŁGĘSEK Bartosz 383Harpagan Team BydgoszczSOLEC KUJAWSKIM360M 175Harpagan Team Bydgoszcz00:04:3800:28:4901:31:38.3501:36:16.95+00:23:213:0319.6
184PRZYBYSZEWSKI Piotr 349ZENISOLEC KUJAWSKIM467M 176ZENI00:06:2100:28:2601:31:38.6501:38:00.20+00:23:213:0319.6
185WYSMOLIŃSKI Łukasz 525BYDGOSZCZM361M 17700:04:3500:27:3001:31:44.4501:36:19.50+00:23:273:0319.6
186SKIBA Roman 378JARE TEAMNAKŁO NAD NOTECIĄM517M 178JARE TEAM00:08:3900:28:3001:31:55.4001:40:34.70+00:23:383:0319.6
187RUJNER Marek 488KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZM518M 179KTR Masa Turystyczna00:08:3500:29:0701:32:38.7001:41:14.40+00:24:213:0519.4
188LEMAŃCZYK Jakub 500CIMATBYDGOSZCZM215M 180CIMAT00:03:0700:28:1001:32:40.6501:35:47.85+00:24:233:0519.4
189DOLECKI Tomasz 407Funbike ToruńTORUŃM468M 181Funbike Toruń00:06:1200:28:2601:32:53.5001:39:05.65+00:24:363:0519.4
190DOMŻALSKI Marek 346ŁOCHOWOM519M 18200:08:3800:29:4801:33:32.8501:42:11.45+00:25:163:0719.2
191PANKOWSKI Przemysław 588Harpagany z KujawBYDGOSZCZM469M 183Harpagany z Kujaw00:07:0700:29:2701:33:55.6001:41:02.90+00:25:383:0719.2
192WIELINSKI Wociech 360BYDGOSZCZM362M 18400:04:3200:27:2601:34:00.5001:38:32.85+00:25:433:0819.1
193NADOLNY Marek 658M363M 18500:04:4200:29:3301:34:01.4501:38:44.15+00:25:443:0819.1
194KUCHCIAK Jakub 361SISU-OWB teamOBODOWOM116M 186SISU OWB Team00:01:4900:29:5601:34:01.5001:35:50.80+00:25:443:0819.1
195LITWIŃCZUK Mariusz 389ŚWIECIEM470M 18700:06:3800:30:2001:34:06.0501:40:44.20+00:25:493:0819.1
196RUBACH Robert 504CIMATBRZOZAM216M 188CIMAT00:03:0700:28:2501:34:09.1001:37:16.95+00:25:523:0819.1
197JANKOWSKI Damian 444BYDGOSZCZM364M 18900:04:3900:29:2801:34:12.4001:38:51.40+00:25:553:0819.1
198BUDZIAK Paweł 586BYDGOSZCZM471M 19000:06:0500:29:3001:34:14.8501:40:20.25+00:25:583:0819.1
199MUROS Dariusz 665M365M 19100:04:4800:29:0201:34:33.9501:39:22.70+00:26:173:0919
200REIN Marek 503BYDGOSZCZM472M 19200:06:2000:29:5501:34:36.6501:40:56.80+00:26:193:0919
201DEJA Tomasz 466BYDGOSZCZM473M 19300:06:3400:29:2401:34:49.0001:41:23.30+00:26:323:0919
202PIECHNA Jarosław 580ŚWIECIEM366M 19400:04:4100:29:2501:35:11.9501:39:53.40+00:26:553:1018.9
203KORALEWSKI Rafał 459BYDGOSZCZM474M 19500:06:1800:29:1501:35:24.8501:41:43.50+00:27:083:1018.9
204BYCZYŃSKI Marek 485ŻNINM520M 19600:08:3100:29:1401:35:30.2001:44:02.15+00:27:133:1118.8
205KAŹMIERSKI Łukasz 532BYDGOSZCZM367M 19700:04:4000:30:1401:35:33.6001:40:14.05+00:27:163:1118.8
206CIESIELSKI Adam 384NAKŁO NAD NOTECIĄM368M 19800:04:5800:30:1701:35:34.1501:40:32.80+00:27:173:1118.8
207MŁODZIK Arkadiusz 510TORUŃM475M 19900:06:2000:29:5401:35:36.6001:41:57.30+00:27:193:1118.8
208KOZŁOWSKI Jerzy 330SISU-OWB teamSZUBINM65M 200SISU OWB Team00:08:3300:29:5101:35:36.8501:44:10.10+00:27:203:1118.8
209SIEDLECKI Gerard 344BYDGOSZCZM369M 20100:06:2700:29:0501:35:42.0001:42:09.95+00:27:253:1118.8
210KRASICKI Michał 540TKKF Wodnik WięcborkWITUNIAM370M 202TKKF Wodnik Więcbork00:04:3800:28:5201:35:43.5001:40:21.50+00:27:263:1118.8
211PRZYBYŁ Marcin 591BYDGOSZCZM371M 20300:05:1200:29:3801:35:47.6001:40:59.65+00:27:303:1118.8
212ZIÓŁKOWSKI Dawid 617BYDGOSZCZM217M 20400:03:1100:30:1801:36:44.4001:39:55.45+00:28:273:1318.6
213SNOWACKI Przemyslaw 566CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM372M 205CSU Racing Team Bydgoszcz00:04:4900:29:1501:36:45.2001:41:35.00+00:28:283:1318.6
214WIECZOREK Mateusz 508JANIKOWOM218M 20600:03:1000:29:3301:36:50.8001:40:01.05+00:28:333:1318.6
215SMEJA Marcin 5391972MAKSYMILIANOWOM476M 207197200:06:2600:29:4001:37:10.4501:43:36.75+00:28:533:1418.5
216FABIANOWSKI Krzysztof 516BYDGOSZCZM521M 20800:08:3300:30:2501:37:10.5501:45:44.10+00:28:533:1418.5
217APPELT Krzysztof 515SISU-OWB team85-795 BYDGOSZCZM477M 209SISU OWB Team00:06:1600:29:5601:37:21.3001:43:38.15+00:29:043:1418.5
218BŁAŻKO Paweł 468BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEŚWIECIEM373M 210BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE00:04:3400:30:4901:37:23.0501:41:57.15+00:29:063:1418.5
219MALINOWSKI Marcin 499CIMATBYDGOSZCZM374M 211CIMAT00:04:3200:31:0401:37:26.4501:41:58.70+00:29:093:1418.5
220BIAŁY Szymon 479BYDGOSZCZM375M 21200:06:2300:30:1501:37:29.1001:43:52.55+00:29:123:1418.5
221FISCHER Filip 336N/dBIAŁE BŁOTAM478M 213N/d00:06:1600:31:0201:37:33.9001:43:50.05+00:29:173:1518.4
222SAJDA Tomek 476MUROWANIECM479M 21400:06:0600:29:1301:37:34.0001:43:40.25+00:29:173:1518.4
223ANDRYSZAK Vanessa 542ROWEROWA BRZOZANOWA WIEŚ WIELKAK13K 9Rowerowa Brzoza00:01:4600:30:2301:37:34.9501:39:21.35+00:29:183:1518.4
224TRIEBWASSER Mirosław 358BYDGOSZCZM522M 21500:08:4000:30:3901:37:56.9501:46:37.80+00:29:403:1518.4
225BOGUNIA Jakub 442BYDGOSZCZM376M 21600:04:4500:29:2901:38:02.1501:42:48.10+00:29:453:1618.4
226MYK-KOPACZ Agnieszka 432BYDGOSZCZK43K 1000:06:1900:30:4201:38:05.0001:44:24.35+00:29:483:1618.4
227MELWIŃSKI Paweł 417BYDGOSZCZM480M 217Volcano00:06:4000:30:2501:38:14.4001:44:54.55+00:29:573:1618.3
228UFNAL Marian 579BYDGOSZCZM523M 21800:08:3400:30:2101:38:19.8501:46:54.30+00:30:033:1618.3
229MELERSKI Filip 585BYDGOSZCZM377M 21900:05:0500:29:2901:38:32.1501:43:37.25+00:30:153:1718.3
230BRAUN Stanisław 668M117M 22000:08:3000:31:5301:38:33.1001:47:03.95+00:30:163:1718.3
231BRAUN Kamil 604SOLEC KUJAWSKIM481M 22100:08:3100:31:5201:38:33.2001:47:05.15+00:30:163:1718.3
232KAMIŃSKI Marek 670M482M 22200:06:0400:29:2201:38:49.9501:44:54.65+00:30:333:1718.2
233STUCZYŃSKI Paweł 483myModulo Bike TeamBYDGOSZCZM378M 223myModulo Bike Team00:04:3600:29:5301:38:54.9501:43:31.05+00:30:383:1718.2
234ŻERDZIŃSKI Marcin 470BYDGOSZCZM379M 22400:06:0600:30:5001:39:00.6501:45:07.60+00:30:433:1818.2
235GACA Mikolaj 607METRO NIERUCHOMOSCIBYDGOSZCZM118M 225METRO NIERUCHOMOSCI00:01:4800:28:1201:39:02.8001:40:51.35+00:30:453:1818.2
236FERENZ Lech 392amator85-858 BYDGOSZCZM66M 226amator00:08:4000:30:1601:39:04.5001:47:45.40+00:30:473:1818.2
237BURZYCH Sławomir 52885-138 BYDGOSZCZM483M 22700:06:4900:31:0401:39:10.2001:45:59.90+00:30:533:1818.2
238LEWANDOWSKI Robert 554ZALESIEM380M 22800:04:5300:28:4501:39:29.3001:44:22.90+00:31:123:1818.1
239SADOWSKI Jarosław 518BYDGOSZCZM484M 22900:06:1300:30:5201:39:42.4501:45:55.80+00:31:253:1918.1
240LECH Marek 429WHM polskaBYDGOSZCZM381M 230WHM polska00:05:0300:31:5001:39:44.9501:44:48.85+00:31:283:1918
241NAGOW Michał 615BYDGOSZZCZM485M 23100:06:2400:30:3701:39:48.2001:46:12.45+00:31:313:1918
242KUBIAK Filip 421DEAFBYDGOSZCZM382M 232DEAF00:06:4400:29:5101:40:13.4501:46:57.45+00:31:563:2018
243STASIŁOWICZ Jacek 562Szczur Decha TeamMUROWANIECM486M 233Szczur Decha Team00:06:0700:31:3401:40:15.1001:46:22.45+00:31:583:2018
244PIÓRKOWSKI Dariusz 376BYDGOSZCZM524M 23400:08:3800:30:3801:40:46.4501:49:25.35+00:32:293:2117.9
245GRZYWIŃSKI Jakub 653GOLUB-DOBRZYŃM219M 23500:08:4700:30:2801:40:46.7001:49:34.35+00:32:293:2117.9
246MELWIŃSKI Kazimierz 405BYDOSZCZM67M 236Volcano00:08:4000:32:2001:40:51.4001:49:31.75+00:32:343:2117.8
247BŁAŻEJAK Marcin 649BYDGOSZCZM487M 23700:06:2600:30:4901:41:06.2501:47:32.65+00:32:493:2217.8
248URBANIAK Zbigniew 402BYDGOSZCZM383M 23800:04:5900:31:1901:41:24.5001:46:24.15+00:33:073:2217.7
249WAWRZYNIAK Łukasz 548SKULSKM384M 23900:04:2900:30:5801:42:10.2501:46:40.05+00:33:533:2417.6
250POCZTÓŁ Paulina 399BYDGOSZCZK34K 1100:04:2600:32:0901:42:13.4501:46:40.15+00:33:563:2417.6
251IWIŃSKI Patryk 543BYDGOSZCZM385M 24000:04:2800:29:0301:42:24.9001:46:53.60+00:34:083:2417.6
252GORZYNSKI Przemyslaw 410BYDGOSZCZM386M 24100:04:3100:30:5601:43:00.3501:47:31.80+00:34:433:2617.5
253CHILLA Wiktor 573SąsiedziBYDGOSZCZM488M 242Sąsiedzi00:13:1800:30:5601:43:01.0001:56:19.75+00:34:443:2617.5
254NOWICKI Andrzej 592Jastrzębi LasBYDGOSZCZM489M 243Jastrzębi Las00:06:4100:32:1001:43:13.7001:49:54.70+00:34:563:2617.4
255OSIŃSKI Wojciech 569TOTUŃM490M 24400:06:4300:30:5601:43:24.3501:50:08.05+00:35:073:2617.4
256GLAZIŃSKI Paweł 514KORONOWOM387M 24500:06:3000:32:4101:43:37.2001:50:07.90+00:35:203:2717.4
257WIECZOREK Szymon 497INOWROCŁAWM220M 24600:03:0800:30:3701:43:46.4001:46:54.55+00:35:293:2717.3
258BUCHOLC Sławomir 443OSIELSKOM491M 24700:06:4500:32:1201:43:49.8001:50:34.90+00:35:323:2717.3
259WIŚNIEWSKI Maksymilian 460SPCTORUŃM119M 248SPC00:08:4100:33:2901:44:06.0001:52:47.10+00:35:493:2817.3
260WYRĄBKIEWICZ Piotr 387KTR Masa TurystycznaBYDGOSZCZM525M 249KTR Masa Turystyczna00:08:3700:31:5101:44:12.3001:52:50.20+00:35:553:2817.3
261KOSAKOWSKI Krystian 611BYDGOSZCZM388M 25000:04:4100:31:4301:44:24.8501:49:05.90+00:36:083:2817.2
262SADURSKI Stanisław 367TORUŃM526M 25100:08:4400:32:0801:44:28.1501:53:12.45+00:36:113:2817.2
263BETLEJEWSKI Sebastian 446Cinka TeamBYDGOSZCZM389M 252Cinka Team00:04:3400:30:5401:44:31.4001:49:06.35+00:36:143:2917.2
264PAPIEROWSKI Damian 645BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEŚWIECIEM390M 253BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE00:04:3900:28:3801:44:32.9501:49:12.75+00:36:163:2917.2
265KORUS Grzegorz 391MTB MEDIC TEAMŚWIECIEM492M 254MTB MEDIC TEAM00:06:3400:33:2001:44:45.7501:51:20.70+00:36:283:2917.2
266RYBKA Jacek 659M527M 25500:08:4000:30:3401:44:50.0001:53:30.05+00:36:333:2917.2
267JAMRYCH Marcin 639BYDGOSZCZM391M 256 00:09:5500:33:1901:45:10.1501:55:05.70+00:36:533:3017.1
268PIECZKA Robert 506CIMATKRUSZYNM392M 257CIMAT00:04:3000:31:3701:45:48.1001:50:18.90+00:37:313:3117
269FAC Krzysztof 546KT MTB TeamBYDGOSZCZM221M 258KT MTB TEAM00:03:0800:28:1301:46:11.9001:49:20.75+00:37:553:3216.9
270WACHOWSKI Dominik 524GOLUB-DOBRZYŃM222M 25900:08:4700:32:0701:46:14.9001:55:01.90+00:37:583:3216.9
271CHYBOWSKI Przemysław 396BYDGODZCZM393M 26000:06:2600:30:4101:46:20.4501:52:46.90+00:38:033:3216.9
272DEMSKI Jarosław 481Zakręceni na staleŁYSOMICE 87-148M493M 261zakręceni na stale-Nova Trading00:06:1900:30:4301:46:33.2501:52:53.05+00:38:163:3316.9
273ZMUDA Waldemar 390ŚWIECIEM494M 26200:06:3500:30:5801:46:47.0001:53:22.25+00:38:303:3316.9
274SIRY Rafał 583BYDGOSZCZM223M 26300:17:2400:32:4501:46:58.1002:04:22.70+00:38:413:3316.8
275JOPEK Tadeusz 648M495M 264BIO ACTIVE00:06:3800:32:4301:47:10.5001:53:49.30+00:38:533:3416.8
276WOJCIECHOWSKI Maciej 486BYDGOSZCZM496M 26500:08:3900:33:3601:47:29.2001:56:08.80+00:39:123:3416.7
277POLITOWICZ Remigiusz 451BYDGOSZCZM497M 26600:06:2300:30:2001:48:24.1001:54:47.85+00:40:073:3616.6
278MODZELEWSKA Maria 590BYDGOSZCZK22K 1200:03:1100:30:5201:48:38.3501:51:49.50+00:40:213:3716.6
279WYRĄBKIEWICZ Krzysztof 386BYDGOSZCZM394M 26700:04:5600:32:1301:48:49.0501:53:45.35+00:40:323:3716.5
280KOŁAKOWSKI Andrzej 409BYDGOSZCZM498M 26800:06:2100:33:4401:48:50.7001:55:12.10+00:40:333:3716.5
281ZUPA Martyna 602SISU-OWB teamBYDGOSZCZK23K 13SISU OWB Team00:03:1100:33:4801:49:02.2001:52:13.75+00:40:453:3816.5
282OKONIEWICZ Patryk 522GDAŃSKM395M 26900:09:5100:32:4101:49:15.9501:59:07.20+00:40:593:3816.5
283LUCZAK Adrian 465OppaiBYDGOSZCZM396M 270Oppai00:05:0000:31:4801:49:41.3501:54:41.90+00:41:243:3916.4
284WOŁKIEWICZ Marcin 404mastka teamBYDGOSZCZ 85-822M397M 271mastka team00:06:2200:34:2701:50:01.1501:56:23.35+00:41:443:4016.4
285KASIERSKI Grzegorz 541Fitserwis MTB TeamBYDGOSZCZM68M 272Fitserwis MTB Team00:08:4300:32:0701:50:02.4501:58:45.75+00:41:453:4016.4
286MOŚ Rafał 627B4SPORTBYDGOSZCZM499M 273B4SPORT00:06:3600:32:1201:50:09.0501:56:45.50+00:41:523:4016.3
287RADACH Stanisław 381amatorJANIKOWOM69M 274amator00:08:3700:33:3101:50:18.3501:58:55.90+00:42:013:4016.3
288HEIDRICH Tadeusz 577KK '' Wda'' SwiecieŚWIECIE 86-100M610M 275Klub Kolarski WDA Świecie00:08:5000:33:2201:51:00.9001:59:50.95+00:42:443:4216.2
289WYKRZYKOWSKI Andrzej 356kcl286-200 CHEŁMNOM611M 276kcl200:08:4500:33:0101:51:20.0002:00:05.50+00:43:033:4216.2
290KNAPIK Piotr 382BYDGOSZCZM4100M 27700:06:2900:32:0701:51:35.6001:58:05.30+00:43:183:4316.1
291GĄSIOREK Tomasz 657BRZOZAM528M 27800:06:1100:34:2601:52:02.9001:58:14.45+00:43:463:4416.1
292ARENT Piotr 560BYDGOSZCZM224M 27900:03:1100:32:3401:53:05.9001:56:17.85+00:44:493:4615.9
293POCZTÓŁ Tomasz 400BYDGOSZCZM398M 28000:04:2700:32:2301:53:08.8501:57:36.40+00:44:523:4615.9
294BEDNAREK Paweł 620'Nasz Zamość'ZAMOŚĆM399M 281'Nasz Zamość'00:04:3400:33:2901:53:52.9001:58:27.35+00:45:363:4715.8
295WRÓBEL Marta 464Byle do metyBYDGOSZCZK24K 14Byle do mety00:08:4600:35:3001:54:26.2002:03:13.05+00:46:093:4815.7
296TREPANOWSKI Tomasz 338PRZYŁĘKIM529M 28200:08:4300:33:1301:54:26.4502:03:09.75+00:46:093:4815.7
297NOWACZYK Bartosz 340BYDGOSZCZM3100M 28300:04:3100:25:3701:54:29.8001:59:00.85+00:46:123:4815.7
298KARWICKI Łukasz 491KrejziRowerDABROWA CHELMINSKAM3101M 284KrejziRower00:06:1700:35:5901:54:37.4502:00:54.90+00:46:203:4915.7
299ŚWIECIAK Przemysław 393PeeŚ TeaMBYDGOSZCZM4101M 285PeeŚ TeaM00:06:2800:34:1701:54:48.1502:01:16.80+00:46:313:4915.7
300WOJTALIK Leszek 339BYDGOSZCZM530M 28600:08:3700:33:5701:55:00.9002:03:38.85+00:46:443:5015.6
301WOLSKI Krzysztof 458MTB MEDIC TEAMCHEŁMNOM4102M 287MTB MEDIC TEAM00:06:3700:33:1801:55:24.5502:02:02.15+00:47:073:5015.6
302BRUSKI Dawid 622BIKEBOYS.PL ORIENTUJEMY TEAMBYDGOSZCZM3102M 288BIKEBOYS.PL ORIENTUJEMY TEAM00:04:3700:29:2301:55:44.7002:00:21.85+00:47:273:5115.6
303FROICU Alexander 635CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM225M 289CSU Racing Team Bydgoszcz00:03:0900:33:4201:55:55.3001:59:05.15+00:47:383:5115.5
304JASZAK Grzegorz 375WĄSOSZM4103M 29000:06:4000:34:1801:56:29.5502:03:10.45+00:48:123:5315.5
305GÓRSKI Bartosz 529CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM4104M 291CSU Racing Team Bydgoszcz00:06:2400:34:1501:56:47.1002:03:12.05+00:48:303:5315.4
306RUDZINSKI Dariusz 558BYDGOSZCZM3103M 29200:04:5200:33:4301:56:55.2002:01:47.95+00:48:383:5315.4
307SKRZĄTEK Anna 531PRZYŁĘKIK44K 1500:06:3700:35:1801:56:57.2002:03:34.25+00:48:403:5315.4
308SZAFRAŃSKI Marek 415BYDGOSZCZM4105M 29300:06:3100:34:3101:57:02.5002:03:34.40+00:48:453:5415.4
309MUSIALSKI Tomek 493BORÓWNOM4106M 29400:13:2100:33:1301:57:07.0002:10:28.65+00:48:503:5415.4
310DRZEWIECKA Ewelina 395BYDGOSZCZK35K 1600:06:2200:34:3501:57:24.1502:03:46.50+00:49:073:5415.3
311MARKIEWICZ Jakub 523BYDGOSZCZM3104M 29500:08:4600:33:2101:57:41.0002:06:27.60+00:49:243:5515.3
312SKONIECZKA Mateusz 616BYDGOSZCZM226M 29600:03:1200:35:1201:58:40.8502:01:53.40+00:50:243:5715.2
313BĄKOWSKA Jolanta 494WIĘCBORKK51K 1700:08:3200:34:2401:58:53.7502:07:26.15+00:50:363:5715.1
314GAGAJEK Mikołaj 424BYDGOSZCZM3105M 29700:08:4200:35:0702:01:38.9502:10:21.25+00:53:224:0314.8
315VILCESCU Marian 634CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM3106M 298CSU Racing Team Bydgoszcz00:04:5700:32:0302:02:06.0002:07:03.55+00:53:494:0414.7
316KEMPA Jan 502CIMATBYDGOSZCZM227M 299CIMAT00:03:0800:37:3302:02:34.1002:05:42.45+00:54:174:0514.7
317IGNATOWSKI Mariusz 420BYDGOSZCZM3107M 30000:06:4300:36:0902:02:55.0002:09:38.10+00:54:384:0514.6
318NOWAKOWSKI Grzegorz 436DEAF GARMINBYDGOSZCZM3108M 301DEAF00:06:3900:35:2102:04:46.9002:11:26.05+00:56:304:0914.4
319LEMKE Michał 643BYDGOSZCZM3109M 302 00:04:3600:36:2002:05:14.7002:09:50.80+00:56:574:1014.4
320SOŁDYGA Jolanta 521BYDGOSZCZK36K 1800:04:5100:37:5802:09:05.3002:13:57.00+01:00:484:1813.9
321OŻÓG Jarosław 574OSIELSKOM4107M 30300:06:3400:36:1902:09:26.9002:16:00.95+01:01:104:1813.9
322WIŚNIEWSKI Włodzimierz 452SPCTORUŃM531M 304SPC00:08:4200:39:0302:09:28.9002:18:10.95+01:01:124:1813.9
323RAMBOWICZ Andrzej 363Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM4108M 305Rowerowa Brzoza00:16:1500:40:1602:10:24.1502:26:40.05+01:02:074:2013.8
324SZAFRAŃSKI Grzegorz 418FRANKFURT ODERM4109M 30600:06:2800:29:5402:12:24.4502:18:53.20+01:04:074:2413.6
325MARECKI Jarosław 348BYDGOSZCZM532M 30700:08:3200:41:3602:29:26.4002:37:58.70+01:21:094:5812
326IWICKI Rafał 438RESCUE BIKE MTBTORUŃM4110M 308RESCUE BIKE MTB00:06:1800:39:5202:33:31.4502:39:49.65+01:25:145:0711.7
327JANKOWSKI Michal 439RESCUE BIKE MTBTORUŃM228M 309RESCUE BIKE MTB00:06:1600:39:5302:33:33.6502:39:49.95+01:25:165:0711.7
BEDNAREK Tomasz 352BYDGOSZCZM4DNF00:28:33 DNF DNF DNF--
STEC Roman 122M4DNF00:30:26 DNF DNF DNF--
MĄKA Beata 474BYDGOSZCZK4DNF00:57:54 DNF DNF DNF--
TYMCZAK Marta 473BYDGOSZCZK3DNF00:59:01 DNF DNF DNF--
KWINTA Anika 472BYDGOSZCZK3DNF00:59:08 DNF DNF DNF--
PORZYCH Filip 584WTELNOM3DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 333 wynik(ów)