LOTTO - XI METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 50 KM

Organizator:
Rowerowa Brzoza
Data:
2019-06-16
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
126
Wystartowało:
107
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
105
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaCzas startuP1_Piecki
12km
P2_Solec
32km
Czas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KAISER Andrzej 22BYTÓWM41M 1Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:00:0000:19:4400:38:5101:34:18.1501:34:18.15 1:5331.8
2RZESZUTEK Piotr 1KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKSIERAKOWICEM21M 2KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:20:0300:39:4801:37:05.1501:37:05.15+00:02:471:5630.9
3GIL Mariusz 91Euro Bike Kaczmarek Electric TeamSTRZELCE KRAJEŃSKIEM31M 3Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:00:0000:20:0300:39:4901:37:06.1501:37:06.15+00:02:481:5630.9
4PRZYBYTEK Michał 12ASE Trek GdyniaGDYNIAM32M 4ASE Trek Gdynia00:00:0000:20:0200:39:4801:37:10.9501:37:10.95+00:02:521:5630.9
5DERHELD Łukasz 109M33M 5ASE Trek Gdynia00:00:0000:20:0200:39:4901:37:20.7001:37:20.70+00:03:021:5630.8
6JAKUBOWSKI Dominik 118Sunrace MossoPolska.plM11M 6Sunrace MossoPolska.pl00:00:0000:20:0500:39:5001:37:21.1001:37:21.10+00:03:021:5630.8
7PETKA Arek 8KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM22M 7KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:20:0500:39:5101:37:43.1501:37:43.15+00:03:251:5730.7
8EBERTOWSKI Przemysław 110M34M 8ASE Trek Gdynia00:00:0000:20:0400:39:4701:37:43.3001:37:43.30+00:03:251:5730.7
9SZTURO Rafał 4SISU-OWB team87-162 LUBICZM42M 9SISU-OWB team00:00:0000:20:0400:39:5001:38:20.0001:38:20.00+00:04:011:5830.5
10GÓRSKI Zbigniew 5Euro Bike Kaczmarek Electric TeamBYDGOSZCZM43M 10Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:00:0000:20:4400:39:5201:39:51.8501:39:51.85+00:05:331:5930
11RZESZUTEK Tomasz 2KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKSIERAKOWICEM12M 11KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:20:0600:39:5101:43:35.1001:43:35.10+00:09:162:0429
12MIGOWSKI Łukasz 99SISU-OWB TEAMPIECHCINM35M 12SISU-OWB team00:00:0000:21:4000:43:1001:43:36.0501:43:36.05+00:09:172:0429
13GACA Pawel 57Metro Nieruchomości BydgoszczBYDGOSZCZM44M 13Metro Nieruchomości Bydgoszcz00:00:0000:20:4300:42:4201:43:37.1501:43:37.15+00:09:192:0429
14TECŁAW Aleksandra 15Rowertour.comSTRZELCE GÓRNEK31K 1Rowertour.com00:00:0000:21:4100:43:1101:44:20.8001:44:20.80+00:10:022:0528.8
15JANICKI Rafał 73Skra ParerekBYDGOSZCZM36M 14Skra Paterek IT-ROS Team00:00:0000:21:3900:43:1001:44:52.4501:44:52.45+00:10:342:0528.6
16KLUSZCZYNSKI Maciej 13ASE TREK GDYNIASOPOTM23M 15ASE Trek Gdynia00:00:0000:21:4000:43:1101:44:52.9501:44:52.95+00:10:342:0528.6
17SMOLINSKI Artur 68N-Bike AcademyBYDGOSZCZM45M 16N-BIKE Academy00:00:0000:21:3900:43:1201:44:53.7001:44:53.70+00:10:352:0528.6
18WENTA Krzysztof 6KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKBOŻEPOLE WIELKIEM46M 17KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:21:3900:43:1201:46:07.0501:46:07.05+00:11:482:0728.3
19TECŁAW Radek 23Rowertour.comBYDGOSZCZM37M 18Rowertour.com00:00:0000:20:0600:42:1001:46:48.3001:46:48.30+00:12:302:0828.1
20WYŻLIC Michał 14Komobike ScottLUBAWAM38M 19 00:00:0000:20:4400:40:4401:47:11.8001:47:11.80+00:12:532:0828
21GAWIŃSKI Michał 117M47M 20CTbike.pl00:00:0000:21:4000:43:0901:47:21.4501:47:21.45+00:13:032:0827.9
22IDZIKOWSKI Mariusz 102WATTBIKEBYDGOSZCZM48M 21 00:00:0000:21:4100:43:5201:48:12.4001:48:12.40+00:13:542:0927.7
23PAWLAK Radosław 106SPORT SERWIS TEAMBYDGOSZCZM49M 22 00:00:0000:21:4700:43:5301:48:24.7501:48:24.75+00:14:062:1027.7
24SZCZEPANIAK Sławomir 30Parasoling Cykling TeamBYDGOSZCZM410M 23Parasoling Cykling Team00:00:0000:21:4100:43:5201:50:05.4001:50:05.40+00:15:472:1227.3
25SZOPA Krzysztof 97SISU-OWB teamINOWROCŁAWM39M 24SISU-OWB team00:00:0000:22:4800:45:2801:51:29.4501:51:29.45+00:17:112:1326.9
26KOŁODZIEJSKI Adam 126M411M 25GK STG00:00:0000:22:3800:45:3001:51:29.8501:51:29.85+00:17:112:1326.9
27DELIŃSKI Sławek 32BYDZIA POWER BIKE TEAMNIEMCZM24M 26BYDZIA POWER BIKE TEAM00:00:0000:22:4600:45:2901:51:29.9001:51:29.90+00:17:112:1326.9
28JARZĄBEK Tomasz 123M51M 27Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:00:0001:51:32.0001:51:32.00+00:17:132:1326.9
29SOBOLEWSKI Sławomir 87Zła PassaBYDGOSZCZM412M 28Zła Passa00:00:0000:22:3800:45:2901:51:56.2501:51:56.25+00:17:382:1426.8
30LASOWSKI Przemysław 66GRUDZIĄDZM413M 2900:04:1700:23:0700:46:0101:52:09.4001:56:26.45+00:17:512:1426.7
31KRUSZYŃSKI Kamil 81SISU-OWB teamTORUŃM414M 30SISU-OWB team00:04:1700:23:0700:45:5501:53:27.2001:57:44.90+00:19:092:1626.4
32MACIEJEWSKI Sławomir 7KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM52M 31KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:22:5000:45:3201:53:32.5001:53:32.50+00:19:142:1626.4
33SADURSKI Maciej 33TORUŃM25M 3200:02:4500:23:4700:47:1601:53:35.9001:56:21.70+00:19:172:1626.4
34KULPA Aleksander 62CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM310M 33CSU Racing Team Bydgoszcz00:02:4800:23:1300:45:5901:53:36.9001:56:25.65+00:19:182:1626.4
35MIKA Oskar 11Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM415M 34Rowerowa Brzoza00:00:0000:22:5700:45:4001:53:39.8501:53:39.85+00:19:212:1626.4
36WEBER Marek 60Sara Workwear Wheel Brothers RacingGRUDZIĄDZM416M 35Sara Workwear Wheel Brothers Racing00:04:2400:23:4800:47:0601:55:44.9502:00:09.10+00:21:262:1825.9
37KUCZYŃSKI Robert 105PIŁAM417M 36 00:04:1600:23:2600:47:1301:55:47.9002:00:04.75+00:21:292:1825.9
38GRUBICH Artur 127M13M 3700:02:4500:23:3300:47:1901:55:53.9001:58:39.10+00:21:352:1925.9
39SKOTAREK Filip 121M14M 3800:02:4400:23:3300:47:1801:55:56.1501:58:40.25+00:21:382:1925.9
40DOBROWOLSKI Wojciech 21M61M 39Bike Boys PL00:00:0000:22:4800:45:3301:56:28.3501:56:28.35+00:22:102:1925.8
41LUTOBORSKI Adam 16SISU-OWB teamBYDGOSZCZM53M 40SISU-OWB team00:00:0000:22:4700:48:3801:56:53.9501:56:53.95+00:22:352:2025.7
42SADAJ Krzysztof 94Taurus-Technic teamBYDGOSZCZM311M 41Taurus-Technic team00:02:5000:23:2600:47:1301:57:19.5002:00:10.35+00:23:012:2025.6
43PAPELBON Roman 113M312M 42LTM Masters Team00:00:0000:22:5800:46:4401:57:20.8501:57:20.85+00:23:022:2025.6
44BAUMGART Adam 10Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM418M 43Rowerowa Brzoza00:00:0000:22:4900:46:4501:57:41.8501:57:41.85+00:23:232:2125.5
45DZIEDZIC Grzegorz 95GrudziądzGRUDZIĄDZM313M 44Grudziądz00:02:4600:23:4400:47:5001:58:11.7502:00:58.40+00:23:532:2125.4
46FILIPIUK Tomasz 70SISU-OWB teamINOWROCŁAWM419M 45SISU-OWB team00:04:1900:23:2300:47:1101:58:16.0002:02:35.25+00:23:572:2125.4
47ŚWITAJ Waldemar 37SUPERCHIPŁOCHOWOM420M 46SUPERCHIP00:04:1800:23:2700:48:0101:58:20.9002:02:39.10+00:24:022:2225.3
48BEJMA Sławek 45ŁOCHOWOM421M 4700:04:1800:23:2500:47:1001:58:22.0002:02:40.45+00:24:032:2225.3
49BIENIEK Miłosz 83StadmedicaBYDGOSZCZM314M 48Stadmedica00:02:4700:23:4600:47:4901:59:14.7002:02:02.45+00:24:562:2325.2
50KWIATKOWSKI Krzysztof 115M315M 49Mogilno Team00:02:4600:24:3900:48:4401:59:16.1002:02:02.45+00:24:572:2325.2
51FOGT Maciej 74CB163KRUSZYNM316M 50CB16300:04:2100:23:5400:47:4101:59:16.9502:03:38.70+00:24:582:2325.2
52NOWACKA Małgorzata 18Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZK32K 2Rowerowa Brzoza00:00:0000:24:3900:49:2002:00:09.3002:00:09.30+00:25:512:2425
53MATUSZEWSKI Krzysztof 48LTM Masters TeamGRUDZIĄDZM62M 51LTM Masters Team00:00:0000:24:2200:49:0302:00:12.3502:00:12.35+00:25:542:2425
54KOWSZEWICZ Szymon 64CSU Racing Team BydgoszczTRYSZCZYNM317M 52CSU Racing Team Bydgoszcz00:02:4800:23:4800:48:3102:00:19.2002:03:07.65+00:26:012:2424.9
55NEUMANN Jerzy 114M63M 53Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:04:1600:24:2100:48:3002:00:47.8502:05:04.50+00:26:292:2424.8
56BAŁA Paweł 40DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM26M 5400:02:4400:24:4100:48:4702:00:50.4502:03:34.90+00:26:322:2524.8
57LEWANDOWSKI Andrzej 58POTULICEM54M 5500:04:2000:23:5500:48:2402:02:02.2502:06:23.10+00:27:442:2624.6
58ĆWIKŁA Sławomir 103Skra Paterek IT- ROS TeamNAKŁO NAD NOTECIĄM422M 56 00:04:1900:23:5700:48:2602:02:02.7502:06:22.65+00:27:442:2624.6
59SEKRECKI Adam 19ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM423M 57Rowerowa Brzoza00:00:0000:24:2200:49:4302:02:38.6502:02:38.65+00:28:202:2724.5
60GAD Artur 120PIŁAM424M 5800:04:2300:24:4100:49:5402:02:38.6502:07:02.55+00:28:202:2724.5
61KUCZEWSKI Mateusz 7586-005 KRUSZYN KRAJEŃSKIM425M 5900:04:2000:24:3600:49:4502:02:42.4002:07:03.05+00:28:242:2724.4
62ZUPA Wojciech 54SISU-OWB teamBYDGOSZCZM55M 60SISU-OWB team00:04:2100:24:5000:49:5402:03:08.0502:07:29.80+00:28:492:2724.4
63NOWAK Maciej 31PAŻPBYDGOSZCZM318M 61PAŻP00:02:4500:24:4100:49:2102:03:45.9002:06:31.00+00:29:272:2824.2
64KUREK Dariusz 84CYKLO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM56M 62Cyklo Bydgoszcz00:04:2400:24:4500:49:5202:04:15.9502:08:40.85+00:29:572:2924.1
65KOWALEWSKI Wojciech 92BROwerowyBYDGOSZCZM57M 63BROwerowy00:04:2000:24:4700:49:5702:05:01.0002:09:21.20+00:30:422:3024
66CHUDZYŃSKI Karol 108SISU-OWB teamSZUBINM426M 64SISU-OWB team00:00:0000:24:4600:49:2402:05:09.7502:05:09.75+00:30:512:3024
67BANACH Marcin 673GravityBYDGOSZCZM319M 653Gravity00:04:2500:25:1000:51:0202:05:22.8002:09:48.45+00:31:042:3023.9
68ROSMAN Sebastian 119M427M 66Skra Paterek IT-ROS Team00:04:2200:25:3500:51:5102:06:05.1002:10:27.45+00:31:462:3123.8
69SZYKOWNY Marcin 46TARPOL TEAMBYDGOSZCZM428M 67TARPOL TEAM00:04:2300:25:1500:51:4702:06:17.5002:10:40.95+00:31:592:3123.8
70PIEPER Agnieszka 3KLUB KOLARSKI LEW LĘBROKLĘBORKK21K 3KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:25:2400:51:0802:06:26.0502:06:26.05+00:32:072:3123.7
71MIGOWSKI Ireneusz 125M429M 68GK STG00:00:0000:22:4900:48:3802:09:15.0002:09:15.00+00:34:562:3523.2
72BINIAKOWSKI Janusz 93Browerowy TeamBYDGOSZCZM430M 69BROwerowy00:04:1700:24:5100:50:0202:09:18.5502:13:35.70+00:35:002:3523.2
73LASKOWSKI Piotr 104BIAŁE BŁOTAM15M 70 00:02:4400:23:4900:48:4702:09:25.0002:12:09.45+00:35:062:3523.2
74GOGULSKI Grzegorz 100TORUŃM431M 7100:04:1800:25:2800:51:4302:10:02.2502:14:21.00+00:35:442:3623.1
75GOŁATA Piotr 65BYDGOSZCZM320M 7200:02:4900:25:4500:52:4402:10:45.7002:13:35.55+00:36:272:3622.9
76BRZEZIŃSKI Hubert 96BYDGOSZCZM432M 7300:04:1800:24:2100:50:4102:11:07.4002:15:25.90+00:36:492:3722.9
77SŁOMKA Maciej 49może i powoli, ale za to byle jakBYDGOSZCZM321M 74może i powoli ale za to byle jak00:02:5000:25:2600:51:2802:11:08.0502:13:58.90+00:36:492:3722.9
78DOBROWOLSKI Grzegorz 44MUROWANIEC GM. BIAŁE BŁOTAM322M 7500:02:4900:26:5100:54:2202:12:18.3502:15:07.80+00:38:002:3822.7
79JAKUBOWSKA-OLECH Edyta 9ŚWIECIEK51K 400:00:0000:26:4300:53:2802:12:49.1502:12:49.15+00:38:312:3922.6
80BERG Iwona 124K33K 5THULE TEAM00:02:4700:26:4900:54:0902:16:31.0002:19:18.60+00:42:122:4322
81JANOWSKI Krzysztof 76CB163KRUSZYNM433M 76CB16300:04:2400:25:3500:52:4102:16:36.4002:21:00.45+00:42:182:4322
82KRĘCKI Łukasz 78Klub Kolarski Wda ŚwiecieŚWIECIEM323M 77Klub Kolarski Wda Świecie00:02:4600:26:5700:54:4602:17:14.9002:20:01.05+00:42:562:4421.9
83JESIONOWSKI Mariusz 112M434M 78MTB Eldar Świecie00:04:1900:26:3500:54:2802:20:14.1002:24:33.85+00:45:552:4821.4
84SZULC Dariusz 77BYDGOSZCZM58M 7900:04:1800:26:2100:54:3102:20:24.5002:24:43.00+00:46:062:4821.4
85KRYGER Łukasz 101BYDGOSZCZM324M 8000:04:2400:27:3900:56:5102:21:29.5502:25:54.45+00:47:112:4921.2
86BRZOZOWSKI Marcin 38BRZOZA TRI TEAMBYDGOSZCZM325M 81BRZOZA TRI TEAM00:02:4900:27:1200:55:5902:21:58.5502:24:48.00+00:47:402:5021.1
87ŁĄCZNY Jacek 71Zakręceni na Stale Nova Trading87-125 OSIEK N /WISŁĄM59M 82Zakręceni na Stale Nova Trading00:04:2500:27:3700:56:1602:22:18.2002:26:43.85+00:48:002:5021.1
88PIOTRKOWSKI Tomasz 35Mrówka BHPCHEŁMŻAM435M 83Mrówka BHP00:04:2600:26:5101:00:3302:23:13.5502:27:39.75+00:48:552:5120.9
89KOŁNIERZAK Tadeusz 42NOWA WIEŚ WIELKAM510M 8400:04:2200:27:3300:56:2702:24:35.5002:28:57.50+00:50:172:5320.7
90DRYGALSKI Lech 72TORUŃM436M 8500:05:0400:29:2500:58:2602:25:54.3502:30:59.15+00:51:362:5520.6
91BRZOZOWSKI Jarosław 34BRZOZA TRI TEAM86-061 BRZOZAM511M 86BRZOZA TRI TEAM00:04:2100:28:4500:59:1002:26:38.9502:31:00.65+00:52:202:5520.5
92KOŁACKI Jarosław 53BYDGOSZCZM326M 8700:04:5000:28:2500:56:2302:27:19.2002:32:09.85+00:53:012:5620.4
93KRAWISZ Maciej 56LP500BYDGOSZCZUM437M 88LP50000:04:2200:27:2001:02:4302:28:27.7002:32:50.45+00:54:092:5820.2
94SMOLEŃ Adrian 50BAŁACHYM27M 8900:02:4400:26:5000:54:1102:29:26.8502:32:11.25+00:55:082:5920.1
95STASZKIEWICZ Radosław 39STASHKY TEAMBYDGOSZCZM512M 90STASHKY TEAM00:04:2700:29:3701:00:1402:30:54.9502:35:22.15+00:56:363:0119.9
96KAMIŃSKA Agnieszka 20SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZK41K 6SISU-OWB team00:00:0000:29:1000:59:4502:32:50.4502:32:50.45+00:58:323:0319.6
97WASZEWSKI Paweł 116MOGILNOM327M 9100:02:4700:28:3001:05:1102:36:14.2002:39:01.50+01:01:563:0719.2
98MROZIK Andrzej 90BYDGOSZCZM438M 9200:04:2700:30:4101:03:4502:37:25.1502:41:52.45+01:03:073:0819.1
99WOROSZYŁO Wiktor 89BYDGOSZCZM328M 9300:02:5000:28:1401:14:1502:45:30.3502:48:21.10+01:11:123:1818.1
100ADAMOWICZ Arkadiusz 80SZCZECINEKM439M 9400:04:2000:27:2001:03:0602:46:58.8002:51:19.00+01:12:403:2018
101BIAŁOWĄS Kacper 107DizirlBYDGOSZCZM28M 95Dizirl00:02:4800:32:0601:08:2402:48:33.3002:51:22.05+01:14:153:2217.8
102BANICKI Marcin 79Baniak BaniakowskiBYDGOSZCZM329M 96Baniak Baniakowski00:02:4900:30:4801:07:2302:49:40.6502:52:30.50+01:15:223:2317.7
103ROLBIECKI Kamil 41BRT- Bike Rolbas TeamBYDGOSZCZM29M 97BRT- Bike Rolbas Team00:02:4600:32:0501:05:1702:50:25.7502:53:12.00+01:16:073:2417.6
104JAŚKIEWICZ Maciej 111M330M 9800:04:2800:27:5801:03:5902:55:59.7003:00:28.60+01:21:413:3117
105SOBCZAK Szymon 88WARSZAWAM331M 9900:04:2300:32:0801:10:0002:59:08.4503:03:31.65+01:24:503:3416.7
KOWALSKI Jacek 86SOLEC KUJAWSKIM4DNF00:31:05 DNF01:05:57 DNF DNF DNF--
PECHE Daniel 85BYDGOSZCZM1DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 107 wynik(ów)