Organizator : Stowarzyszenie Zabiegani Mielec, Pakatok Sp. z o.o.
Data : 2021-11-20
Miejsce : Nadleśnictwo Mielec
Dystans : 25 km
Zgłoszonych : 237
Wystartowało : 203
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 203
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
25km
Czas
brutto
25km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MACHOWSKI Karol 402KROSNOM36-491M 100:00:0001:42:21.0001:42:21.00 4:0514,7
1CZYŻ Grzegorz 421Grupa Azoty -Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM50+1M 100:00:0001:42:21.0001:42:21.00+00:00:004:0514,7
3DZIERLIŃSKI Paweł 341Mondi BagsŚWIECIEM16-351M 300:00:0001:45:08.0001:45:08.00+00:02:474:1214,3
4KĄKOL Zbigniew 412Water TeamGWOŹNICA DOLNAM36-492M 400:00:0001:50:11.0001:50:11.00+00:07:504:2413,6
5KIELASZEWSKI Karol 237LeszNO LIMITS RUNNERSLESZNOM16-352M 500:00:0001:50:46.0001:50:46.00+00:08:254:2513,5
6SKRZYSIŃSKI Gniewomir 371Team InstinctKRASNAM36-493M 600:00:0001:51:36.0001:51:36.00+00:09:154:2713,4
7KNAPIK Sebastian 429ButyjanaBŁĘDOWA TYCZYŃSKAM16-353M 700:00:0001:53:45.0001:53:45.00+00:11:244:3313,2
8LEWANDOWSKI Miłosz 437RZESZÓW M16-354M 800:00:0001:54:13.0001:54:13.00+00:11:524:3413,1
9HANULAK Paweł 422PODIUMRZESZÓWM16-355M 900:00:0001:54:24.0001:54:24.00+00:12:034:3413,1
10PRZYWARA Piotr 357Głogovia Głogów MałopolskiBUDY GŁOGOWSKIEM36-494M 1000:00:0001:55:51.0001:55:51.00+00:13:304:3812,9
11TELESZ Mateusz 413POŁOMIAM16-356M 1100:00:0001:59:33.0001:59:33.00+00:17:124:4612,5
12ZIEMIAŃSKI Grzegorz 434TARNÓW M36-495M 1200:00:0002:00:26.0002:00:26.00+00:18:054:4912,5
13LITWIN Bartek 228Wkurw_TeamKROSNOM36-496M 1300:00:0002:00:57.0002:00:57.00+00:18:364:5012,4
14MIŁOS Łukasz 396MIELECM16-357M 1400:00:0002:01:14.0002:01:14.00+00:18:534:5012,4
15WOJTON Karol 210Wkurw_TeamKIELCEM36-497M 1500:00:0002:01:36.0002:01:36.00+00:19:154:5112,3
16WITEK Bogdan 415Water TeamBARYCZKAM50+2M 1600:00:0002:01:56.0002:01:56.00+00:19:354:5212,3
17STARZEC Michał 240Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM36-498M 1700:00:0002:02:29.0002:02:29.00+00:20:084:5312,2
18JAKUBOWSKI Zbyszek 385ŚWIERCZÓWM36-499M 1800:00:0002:03:08.0002:03:08.00+00:20:474:5512,2
19PASTERZ Piotr 325RZESZÓWM36-4910M 1900:00:0002:03:42.0002:03:42.00+00:21:214:5612,1
20PEŁCZYŃSKI Sławomir 409KB Maratonczyk DebicaDĘBICAM36-4911M 2000:00:0002:05:50.0002:05:50.00+00:23:295:0211,9
21NEMŚ Arkadiusz 277Kopalnia DziewiątleKUROZWĘKIM36-4912M 2100:00:0002:06:44.0002:06:44.00+00:24:235:0411,8
22SMACZNY Bartłomiej 255WTMMIELECM16-358M 2200:00:0002:07:49.0002:07:49.00+00:25:285:0611,7
23DELEŻUCH Wojciech 349PoziomkiNIEMCEM36-4913M 2300:00:0002:11:45.0002:11:45.00+00:29:245:1611,4
24SOCHA Krzysztof 382Rozbiegana MalawaMALAWAM36-4914M 2400:00:0002:11:47.0002:11:47.00+00:29:265:1611,4
25SKWARA Dariusz 366RZESZÓWM36-4915M 2500:00:0002:11:58.0002:11:58.00+00:29:375:1611,4
26DEC Piotr 426:)LUBYCZA KRÓLEWSKAM50+3M 2600:00:0002:12:39.0002:12:39.00+00:30:185:1811,3
27KARAŚ Łukasz 284TARNÓWM16-359M 2700:00:0002:12:46.0002:12:46.00+00:30:255:1811,3
27SZKODA Robert 408Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM36-4916M 2700:00:0002:12:46.0002:12:46.00+00:30:255:1811,3
29ORTYL Magdalena 305Zabiegani MielecMIELECK16-351K 100:00:0002:12:47.0002:12:47.00+00:30:265:1811,3
30CHAJDAŚ Robert 379Zabiegani MielecMIELECM50+4M 2900:00:0002:12:59.0002:12:59.00+00:30:385:1911,3
31OBRĘCZAREK Jerzy 301WARSZAWAM36-4917M 3000:00:0002:13:05.0002:13:05.00+00:30:445:1911,3
32KLUS Jakub 384Rozbiegana MalawaMALAWAM36-4918M 3100:00:0002:13:42.0002:13:42.00+00:31:215:2011,2
33CYNAR Tomasz 292Zawadzka Team / Nocny Bór TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM36-4919M 3200:00:0002:13:43.0002:13:43.00+00:31:225:2011,2
34WIŚNIEWSKI Maciej 342Mondi BagsŚWIECIEM36-4920M 3300:00:0002:13:55.0002:13:55.00+00:31:345:2111,2
35LISAK Tomasz 419KS Ryglice Sekcja BiegowaRYGLICEM36-4921M 3400:00:0002:14:20.0002:14:20.00+00:31:595:2211,2
36RZESZÓW Damian 231RZESZÓW M36-4922M 3500:00:0002:14:22.0002:14:22.00+00:32:015:2211,2
37MROŻEK Tomasz 431KRAKÓWM36-4923M 3600:00:0002:14:24.0002:14:24.00+00:32:035:2211,2
38ĆWIĄKAŁA Michał 318Biegowe Widzi-Mi-SięZARSZYNM36-4924M 3700:00:0002:15:00.0002:15:00.00+00:32:395:2411,1
39BĘBEN Robert 235OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM50+5M 3800:00:0002:15:22.0002:15:22.00+00:33:015:2411,1
40BALICKI Zbigniew 214Forest Carabus TeamZWIERZYNIECM36-4925M 3900:00:0002:15:49.0002:15:49.00+00:33:285:2511,0
41ZIĘBA Mateusz 332FOREVER TeamŚWILCZAM36-4926M 4000:00:0002:15:57.0002:15:57.00+00:33:365:2611,0
42PALUCH Andrzej 376Biegacze. plMIELEC M36-4927M 4100:00:0002:16:27.0002:16:27.00+00:34:065:2711,0
43WODZIEŃ Andrzej 383PAKO TeamRZESZÓWM50+6M 4200:00:0002:16:38.0002:16:38.00+00:34:175:2711,0
44KOŚCIAK Janek 367PGO PaszczynaPASZCZYNAM36-4928M 4300:00:0002:16:41.0002:16:41.00+00:34:205:2811,0
45BAŃKOWSKI Bartłomiej 308Vege RunnersKRAKÓWM36-4929M 4400:00:0002:16:46.0002:16:46.00+00:34:255:2811,0
46KRAWCZYNSKI Janusz 358OstroBiecGROMADZICEM50+7M 4500:00:0002:16:50.0002:16:50.00+00:34:295:2811,0
47KOPPLINGER Grzegorz 221Asseco Active TeamRZESZÓWM36-4930M 4600:00:0002:17:12.0002:17:12.00+00:34:515:2910,9
48MASŁOWSKI Dominik 380PODIUMRZESZÓWM36-4931M 4700:00:0002:17:21.0002:17:21.00+00:35:005:2910,9
49KOSMALA Grzegorz 307Biegnę, żeby Bartek Mógł BiegaćKIELCEM36-4932M 4800:00:0002:17:48.0002:17:48.00+00:35:275:3010,9
50SKRZYPEK Paulina 306Biegnę, żeby Bartek Mógł BiegaćKIELCEK36-491K 200:00:0002:17:51.0002:17:51.00+00:35:305:3010,9
51CZACHOR Andrzej 310Turlam Się Do MetyNOSÓWKAM36-4933M 4900:00:0002:18:24.0002:18:24.00+00:36:035:3210,8
52KOPACZ Piotr 205PerfexRADOMYŚL WIELKIM36-4934M 5000:00:0002:18:45.0002:18:45.00+00:36:245:3310,8
53JABŁOŃSKI Tomasz 269Drużyna SzwagrówBUSKO-ZDRÓJM36-4935M 5100:00:0002:20:06.0002:20:06.00+00:37:455:3610,7
54WICHEREK Maciej 252ITMBWKRAKÓWM50+8M 5200:00:0002:20:23.0002:20:23.00+00:38:025:3610,7
55BOCHENEK Adam 281WBO OpoleMIELECM36-4936M 5300:00:0002:20:51.0002:20:51.00+00:38:305:3810,6
56PIEŃKOSZ Wojciech 304PGE Energetic RuningRZESZÓWM36-4937M 5400:00:0002:20:55.0002:20:55.00+00:38:345:3810,6
57SZURLEJ Paulina 406HACZÓW K36-492K 300:00:0002:22:13.0002:22:13.00+00:39:525:4110,5
58SAMBOROWSKI Marcin 411KROSNOM36-4938M 5500:00:0002:22:28.0002:22:28.00+00:40:075:4110,5
59SOLIŃSKA Magdalena 268JANKOWICE K36-493K 400:00:0002:22:29.0002:22:29.00+00:40:085:4110,5
60BARAN Arkadiusz 206Hunters OCR TeamŻABNOM16-3510M 5600:00:0002:22:30.0002:22:30.00+00:40:095:4210,5
61SURMAN Mariusz 334Dzikie MustangiPUSTKÓW OSIEDLEM16-3511M 5700:00:0002:22:56.0002:22:56.00+00:40:355:4310,5
61SURMIAK Piotr 363ŻURAWICAM36-4939M 5700:00:0002:22:56.0002:22:56.00+00:40:355:4310,5
63ŻUROWSKI Krzysztof 279Nocny Bór TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKI M50+9M 5900:00:0002:23:14.0002:23:14.00+00:40:535:4310,5
64BŁAJSZCZAK Karol 401Dobro zawsze wygrywa !SANDOMIERZM36-4940M 6000:00:0002:24:07.0002:24:07.00+00:41:465:4510,4
65SŁODKIEWICZ Jarosław 347Chodzę i Biegam Bo LubięOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM36-4941M 6100:00:0002:24:32.0002:24:32.00+00:42:115:4610,4
66RÓG Dorota 381Rzeszowskie Gazele I Gepardy RZESZÓW K36-494K 500:00:0002:25:10.0002:25:10.00+00:42:495:4810,3
67STOPA Marcin 236UM RzeszowaRZESZÓWM36-4942M 6200:00:0002:25:11.0002:25:11.00+00:42:505:4810,3
68WIELGOSZ Artur 313Autopart / Zabiegani MielecMIELECM36-4943M 6300:00:0002:25:18.0002:25:18.00+00:42:575:4810,3
69LUBAS Grzegorz 394Rzeszowskie Gazele i Gepardy RZESZÓW M36-4944M 6400:00:0002:25:23.0002:25:23.00+00:43:025:4810,3
70SIEK Kazimierz 436ZABRNIE M50+10M 6500:00:0002:25:54.0002:25:54.00+00:43:335:5010,3
71GAJDA Łukasz 312PRZEWORSK M36-4945M 6600:00:0002:26:39.0002:26:39.00+00:44:185:5110,2
72BRUDZ Krzysztof 350Nocny Bór TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM16-3512M 6700:00:0002:26:44.0002:26:44.00+00:44:235:5210,2
73BEDNARZ Krzysztof 2714K Team TarnówTARNÓWM50+11M 6800:00:0002:27:18.0002:27:18.00+00:44:575:5310,2
74WROŃSKA Agata 201GIDLEK36-495K 600:00:0002:27:40.0002:27:40.00+00:45:195:5410,2
75WOŹNIAK Katarzyna 326AKM PromilekKAZNÓWK16-352K 700:00:0002:28:11.0002:28:11.00+00:45:505:5510,1
76GAJEK Magdalena 289Wieś tańczy i biegaCZÓŁNAK36-496K 800:00:0002:28:12.0002:28:12.00+00:45:515:5510,1
77WOŹNIAK Marek 295AKM PromilekLUBLINM36-4946M 6900:00:0002:28:13.0002:28:13.00+00:45:525:5510,1
78GAJEK Grzegorz 290Wieś tańczy i biegaCZÓŁNAM36-4947M 7000:00:0002:28:19.0002:28:19.00+00:45:585:5510,1
79ROŚĆ Dawid 285RZESZÓWM36-4948M 7100:00:0002:28:34.0002:28:34.00+00:46:135:5610,1
80MYŚLIWSKA Kinga 333BBL Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI K16-353K 900:00:0002:29:33.0002:29:33.00+00:47:125:5810,0
81BIDAS Michał 378FizjoaccessLUBLINM16-3513M 7200:00:0002:30:16.0002:30:16.00+00:47:556:0010,0
82SZELA Dominik 239SUEZ Izolacje Budowlane RzeszówRZESZÓWM36-4949M 7300:00:0002:30:21.0002:30:21.00+00:48:006:0010,0
83ŁAPIŃSKA Anna 344Podium / Jumping Stars Team PrzemyślPRZEMYŚLK36-497K 1000:00:0002:30:49.0002:30:49.00+00:48:286:019,9
84SOKÓŁ Urszula 360BBL Ostrowiec Świętokrzyski/OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI K36-498K 1100:00:0002:30:57.0002:30:57.00+00:48:366:029,9
85GRAD-KOWALCZYK Barbara 219ŁAŃCUTK36-499K 1200:00:0002:31:46.0002:31:46.00+00:49:256:049,9
86KOWALCZYK Piotr 220ŁAŃCUTM36-4950M 7400:00:0002:31:47.0002:31:47.00+00:49:266:049,9
87RZESZOT Łukasz 242Biegnę, żeby Bartek Mógł BiegaćĆMIŃSKM36-4951M 7500:00:0002:31:48.0002:31:48.00+00:49:276:049,9
88ADAMCZYK Janusz 365MIELECM50+12M 7600:00:0002:32:09.0002:32:09.00+00:49:486:059,9
89KOŚCIAK Tomasz 368OSP PaszczynaPASZCZYNAM36-4952M 7700:00:0002:32:13.0002:32:13.00+00:49:526:059,9
90ORŁOWSKA Beata 387Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAK50+1K 1300:00:0002:32:19.0002:32:19.00+00:49:586:059,8
91CHORZĘPA Mariusz 393TSA SandomierzSANDOMIERZM36-4953M 7800:00:0002:32:24.0002:32:24.00+00:50:036:059,8
92RELIGA Zbyszek 241CIOSOWAM36-4954M 7900:00:0002:32:36.0002:32:36.00+00:50:156:069,8
93KUSION Anna 321Ekipa z Tarnowa TARNÓWK50+2K 1400:00:0002:33:31.0002:33:31.00+00:51:106:089,8
94BEDNARSKA Kaśka 251Biegnę, żeby Bartek Mógł BiegaćKIELCEK36-4910K 1500:00:0002:33:46.0002:33:46.00+00:51:256:099,8
95NAUKA Edyta 355Dębickie GepardyDĘBICAK36-4911K 1600:00:0002:33:49.0002:33:49.00+00:51:286:099,8
96KOCOT Aleksandra 337RZESZÓWK16-354K 1700:00:0002:34:02.0002:34:02.00+00:51:416:099,7
97NAUKA Wiesław 356Dębickie GepardyDĘBICAM50+13M 8000:00:0002:34:55.0002:34:55.00+00:52:346:119,7
98SMAGACZ Henryk 346Dębickie GepardySTARA JASTRZĄBKAM50+14M 8100:00:0002:35:16.0002:35:16.00+00:52:556:129,7
99ROKITA Adam 291Wkurw_TeamPROSZOWICEM16-3514M 8200:00:0002:35:23.0002:35:23.00+00:53:026:129,7
100SKRZYPEK Adam 372MIELEC M50+15M 8300:00:0002:35:40.0002:35:40.00+00:53:196:139,6
101SROKA Zbigniew 374SKRZYSZÓWM50+16M 8400:00:0002:35:59.0002:35:59.00+00:53:386:149,6
102JANOCHA Przemysław 435RZESZÓW M36-4955M 8500:00:0002:36:30.0002:36:30.00+00:54:096:159,6
103KOPEĆ Beata 266Nocny Bór Team GŁOGÓW MAŁOPOLSKI K16-355K 1800:00:0002:36:33.0002:36:33.00+00:54:126:159,6
104BANAŚ Aneta 377Nocny Bór TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK16-356K 1900:00:0002:36:35.0002:36:35.00+00:54:146:159,6
105ORZECHOWSKI Marek 404TakLubieSandomierzSANDOMIERZ M50+17M 8600:00:0002:36:50.0002:36:50.00+00:54:296:169,6
106MARSZAŁEK Dariusz 362MCP TeamRZEZAWA M50+18M 8700:00:0002:36:57.0002:36:57.00+00:54:366:169,6
107RADZIEJOWSKI Aleksander 418ŻurawicaŻURAWICAM36-4956M 8800:00:0002:37:25.0002:37:25.00+00:55:046:179,5
108HOLIK Iwona 339GGBBIECZK36-4912K 2000:00:0002:37:40.0002:37:40.00+00:55:196:189,5
109GOŁĘBIOWSKI Michał 207WARSZAWAM36-4957M 8900:00:0002:37:42.0002:37:42.00+00:55:216:189,5
110SIDOWSKI Krzysztof 330BBL Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM50+19M 9000:00:0002:38:10.0002:38:10.00+00:55:496:199,5
111KOT Iga 227RZESZÓWK16-357K 2100:00:0002:38:11.0002:38:11.00+00:55:506:199,5
111KORULCZYK Katarzyna 331BBL Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK36-4913K 2100:00:0002:38:11.0002:38:11.00+00:55:506:199,5
113GOŁĘBIOWSKA Marta 427MIŁKÓWK36-4914K 2300:00:0002:38:41.0002:38:41.00+00:56:206:209,5
114SKAWIŃSKA Justyna 246SANOKK36-4915K 2400:00:0002:39:17.0002:39:17.00+00:56:566:229,4
115BOCEK Sławomir 273PODIUMBOGUCHWAŁAM36-4958M 9100:00:0002:39:44.0002:39:44.00+00:57:236:239,4
116MOŃKA Monika 428Piękne i BrodaczeRZESZÓWK36-4916K 2500:00:0002:41:00.0002:41:00.00+00:58:396:269,3
117SIEDLACZEK Zbigniew 319LUBLINM50+20M 9200:00:0002:41:32.0002:41:32.00+00:59:116:279,3
118ZAWADZKA Agnieszka 230Zawadzka Team / Nocny Bór TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK36-4917K 2600:00:0002:42:08.0002:42:08.00+00:59:476:299,3
119GULKA Krystian 278PRZEWORSKM36-4959M 9300:00:0002:42:09.0002:42:09.00+00:59:486:299,3
120PERLIŃSKI Mirosław 218Asseco Active TeamRZESZÓWM36-4960M 9400:00:0002:42:28.0002:42:28.00+01:00:076:299,2
121BURY Marek 276SWIM TRI RZESZÓWBABICAM36-4961M 9500:00:0002:43:49.0002:43:49.00+01:01:286:339,2
122WZOREK Ewa 309Wkurw_Team/Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćWILKÓWK16-358K 2700:00:0002:44:08.0002:44:08.00+01:01:476:339,1
123ŁOJCZYK Marcin 375PodiumRZESZÓWM16-3515M 9600:00:0002:45:25.0002:45:25.00+01:03:046:379,1
124ŚWIĘTONIOWSKA Justyna 420PODIUMRZESZÓWK36-4918K 2800:00:0002:45:28.0002:45:28.00+01:03:076:379,1
125BAZERA Gabriela 253Nocny Bór Team GŁOGÓW MAŁOPOLSKI K36-4919K 2900:00:0002:45:51.0002:45:51.00+01:03:306:389,0
126DULIK Bartosz 410Miej wybiegane a będzie ci daneMIELECM16-3516M 9700:00:0002:47:04.0002:47:04.00+01:04:436:409,0
127KRUKOWSKI Robert 335Platinium ZamośćZAMOŚĆM36-4962M 9800:00:0002:48:59.0002:48:59.00+01:06:386:458,9
128JAKUBOWSKI Daniel 327Nocny Bór TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM36-4963M 9900:00:0002:49:19.0002:49:19.00+01:06:586:468,9
129PABIAN Agnieszka 211Husaria Race TeamTARNÓW K50+3K 3000:00:0002:49:29.0002:49:29.00+01:07:086:468,9
130BŁASZCZYK-LIPA Dominika 361BRZEŹNICAK36-4920K 3100:00:0002:50:38.0002:50:38.00+01:08:176:498,8
131ZYMA Łukasz 352Athlete Box PRZEWORSKM36-4964M 10000:00:0002:51:03.0002:51:03.00+01:08:426:508,8
132ROGOWSKA Daria 212Vege RunnersMIELECK16-359K 3200:00:0002:52:17.0002:52:17.00+01:09:566:538,7
133ZIELIŃSKA-KOŁACZ Ewelina 224KRAKÓWK36-4921K 3300:00:0002:52:19.0002:52:19.00+01:09:586:538,7
134POLAŃSKI Robert 274Noćne WołkiSTRZYŻÓWM36-4965M 10100:00:0002:54:10.0002:54:10.00+01:11:496:588,6
135FUS Wojciech 247Asseco Active TeamRZESZÓWM36-4966M 10200:00:0002:54:26.0002:54:26.00+01:12:056:588,6
136STEC Michał 386DĘBICAM16-3517M 10300:00:0002:56:05.0002:56:05.00+01:13:447:028,5
136ZAŁUCKA Maria 400ZADUSZNIKIK16-3510K 3400:00:0002:56:05.0002:56:05.00+01:13:447:028,5
138GAMRACKA Katarzyna 249RZESZÓWK16-3511K 3500:00:0002:56:13.0002:56:13.00+01:13:527:028,5
139MISZTAL Katarzyna 294Skrzydlaci DzieciomKIELCEK36-4922K 3600:00:0002:56:16.0002:56:16.00+01:13:557:038,5
140KRÓL Robert 226Skrzydlaci DzieciomKIELCEM50+21M 10400:00:0002:56:21.0002:56:21.00+01:14:007:038,5
141RĘPALSKI Marcin 217KROŚCIENKO WYŻNEM36-4967M 10500:00:0002:56:28.0002:56:28.00+01:14:077:038,5
142PISZCZ Dariusz 424RZESZÓWM36-4968M 10600:00:0002:57:00.0002:57:00.00+01:14:397:048,5
143NOSAL Sławomir 405TARNÓWM50+22M 10700:00:0002:57:46.0002:57:46.00+01:15:257:068,4
144MAZUR Kinga 353Dębickie GepardyDĘBICAK36-4923K 3700:00:0002:57:49.0002:57:49.00+01:15:287:068,4
145SKOLARCZYK Bartłomiej 340PRZEMYŚLM16-3518M 10800:00:0002:58:16.0002:58:16.00+01:15:557:078,4
146JAROSZ Katarzyna 329Vege RunnersKRAKÓWK16-3512K 3800:00:0002:59:35.0002:59:35.00+01:17:147:118,4
147KRUKOWSKA Ewa 336Platinium ZamośćZAMOŚĆK36-4924K 3900:00:0003:00:26.0003:00:26.00+01:18:057:138,3
148SOJA Tomek 293MIELECM50+23M 10900:00:0003:00:43.0003:00:43.00+01:18:227:138,3
149BARSZCZOWSKA Ewelina 272Podium / Nocny Bór Team RZESZÓW K16-3513K 4000:00:0003:00:51.0003:00:51.00+01:18:307:148,3
150ŁUKASZEK-KUŹNIA Ania 328Nocny Bór Team/ Zawadzka TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKI K36-4925K 4100:00:0003:01:57.0003:01:57.00+01:19:367:168,2
151MĄCZKA Katarzyna 315CZERNICA K36-4926K 4200:00:0003:03:14.0003:03:14.00+01:20:537:198,2
152ŁASKAWSKA Justyna 324WARSZAWAK36-4927K 4300:00:0003:03:49.0003:03:49.00+01:21:287:218,2
153DOROZ Małgorzata 398KIELCEK36-4928K 4400:00:0003:04:10.0003:04:10.00+01:21:497:228,1
154KULAWIAK Łukasz 270Running PołaniecPOŁANIECM36-4969M 11000:00:0003:04:39.0003:04:39.00+01:22:187:238,1
155MAZURKIEWICZ Wojciech 414Grubo albo wcale MIELECM16-3519M 11100:00:0003:05:24.0003:05:24.00+01:23:037:248,1
156BALICKI Hubert 373CIOSOWAM50+24M 11200:00:0003:05:34.0003:05:34.00+01:23:137:258,1
157SUMIEC-SZYFNER Katarzyna 311Zabiegani MielecMIELECK16-3514K 4500:00:0003:06:47.0003:06:47.00+01:24:267:288,0
158TOTKO Piotr 257KB Maratończyk DębicaDĘBICAM36-4970M 11300:00:0003:06:49.0003:06:49.00+01:24:287:288,0
158ZABOROWSKA Halina 343KB Maratończyk DębicaDĘBICAK50+4K 4600:00:0003:06:49.0003:06:49.00+01:24:287:288,0
160OCHA Katarzyna 430MIELEC   100:00:0003:06:56.0003:06:56.00+01:24:357:288,0
161PRZEPIÓRA Iwona 392CHĘCINYK50+5K 4700:00:0003:07:02.0003:07:02.00+01:24:417:288,0
162MARSZAŁEK Grzegorz 298Szybkie SzyszkiSĘDZISZÓW MŁP.M36-4971M 11400:00:0003:07:58.0003:07:58.00+01:25:377:318,0
163SAPKO Paulina 354Nocny Bór TeamBUDY GŁOGOWSKIEK36-4929K 4800:00:0003:08:04.0003:08:04.00+01:25:437:318,0
164SZAL Ewa 432RZESZÓW K36-4930K 4900:00:0003:09:12.0003:09:12.00+01:26:517:347,9
164SZAL Marcin 433RZESZÓWM50+25M 11500:00:0003:09:12.0003:09:12.00+01:26:517:347,9
166GAWLE Mirosław 262KB Maratończyk DębicaZAWIERZBIEM36-4972M 11600:00:0003:11:02.0003:11:02.00+01:28:417:387,9
167DOBROWOLSKA Grażyna 258KB Maratończyk DębicaDĘBICAK50+6K 5000:00:0003:11:04.0003:11:04.00+01:28:437:387,9
168GAWLE Katarzyna 261KB Maratończyk DębicaZAWIERZBIEK36-4931K 5100:00:0003:11:06.0003:11:06.00+01:28:457:387,8
169STĘPIEŃ Renata 389KIELCEK50+7K 5200:00:0003:11:25.0003:11:25.00+01:29:047:397,8
170KOZIOŁ Marcin 302TARNÓWM16-3520M 11700:00:0003:12:26.0003:12:26.00+01:30:057:417,8
171BALON Marcin 407NORDTREATKROSNOM36-4973M 11800:00:0003:13:46.0003:13:46.00+01:31:257:457,7
172FLESZAR Łukasz 264KRAKÓW M16-3521M 11900:00:0003:13:58.0003:13:58.00+01:31:377:457,7
173JAWORSKA Sylwia 370Nocny Bór TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK36-4932K 5300:00:0003:14:25.0003:14:25.00+01:32:047:467,7
174MATARSZEK Joanna 233Zawadzka TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK16-3515K 5400:00:0003:14:30.0003:14:30.00+01:32:097:467,7
175BASAK Justyna 322Wkurw_TeamDWIKOZYK16-3516K 5500:00:0003:14:52.0003:14:52.00+01:32:317:477,7
176SOŁTYS Teresa 323Decathlon Stalowa WolaSTALOWA WOLAK16-3517K 5600:00:0003:14:54.0003:14:54.00+01:32:337:477,7
177ZGÓRSKI Maciej 229Wkurw_TeamBYDGOSZCZ M36-4974M 12000:00:0003:16:44.0003:16:44.00+01:34:237:527,6
178LEŚNICZAK Barbara 254ZIELONKA K36-4933K 5700:00:0003:16:48.0003:16:48.00+01:34:277:527,6
179MĄCZKA Nikodem 316CZERNICA M36-4975M 12100:00:0003:17:20.0003:17:20.00+01:34:597:537,6
180SABAJ Piotr 391Pro-MileRZESZÓW M36-4976M 12200:00:0003:17:43.0003:17:43.00+01:35:227:547,6
181KAMENCZAK Kamil 395Dzikie MustangiPUSTKÓWM16-3522M 12300:00:0003:21:04.0003:21:04.00+01:38:438:027,5
182KOZIARA Patryk 317Dzikie MustangiPASZCZYNAM16-3523M 12400:00:0003:21:06.0003:21:06.00+01:38:458:027,5
183GŁAZ Magdalena 345Husaria Race TeamJAŚLANYK16-3518K 5800:00:0003:22:29.0003:22:29.00+01:40:088:057,4
184BEDNARSKA-KOZIOŁ Danuta 248Wkurw_TeamBRZEGK36-4934K 5900:00:0003:22:45.0003:22:45.00+01:40:248:067,4
185PACZKOWSKA Ewelina 238Wkurw_TeamKALISZ K36-4935K 6000:00:0003:23:27.0003:23:27.00+01:41:068:087,4
186NIEMIEC Monika 300Dzikie MustangiDĘBICAK16-3519K 6100:00:0003:24:32.0003:24:32.00+01:42:118:107,3
187OPALIŃSKI Michał 225KB Maratończyk DębicaPUSTYNIA M16-3524M 12500:00:0003:24:34.0003:24:34.00+01:42:138:107,3
188KUŁACZKOWSKI Konrad 243STALOWA WOLAM16-3525M 12600:00:0003:26:04.0003:26:04.00+01:43:438:147,3
189PARADOWSKI Paweł 288ByleDoMetyRZESZÓWM50+26M 12700:00:0003:26:09.0003:26:09.00+01:43:488:147,3
190BURZ-PARADOWSKA Jowita 245ByleDoMety/Wkurw_TeamRZESZÓWK36-4936K 6200:00:0003:26:12.0003:26:12.00+01:43:518:147,3
191WÓJTOWICZ Paweł 320Lublin Biega LUBLIN M36-4977M 12800:00:0003:27:17.0003:27:17.00+01:44:568:177,2
192MALIK Aleksandra 263Rzeszowski HasaczRZESZÓWK50+8K 6300:00:0003:29:59.0003:29:59.00+01:47:388:237,1
193POŁEĆ Grzegorz 388PRZYGOŃM50+27M 12900:00:0003:30:50.0003:30:50.00+01:48:298:267,1
194BIELIK Radosław 280Wkurw_TeamKRAKÓWM36-4978M 13000:00:0003:32:52.0003:32:52.00+01:50:318:307,0
195WEREMA Mariola 232Wkurw_TeamKRAKÓWK16-3520K 6400:00:0003:32:54.0003:32:54.00+01:50:338:307,0
196WRONA Anna 244LUBZINAK16-3521K 6500:00:0003:33:07.0003:33:07.00+01:50:468:317,0
197CZARNY Łukasz 209Wkurw_TeamKRAKÓWM36-4979M 13100:00:0003:38:04.0003:38:04.00+01:55:438:436,9
198BASZCZYŃSKA Barbara 250Wkurw_teamBRZEGK50+9K 6600:00:0003:50:26.0003:50:26.00+02:08:059:136,5
199KOSTULSKA Olga 256Wkurw_teamTORUŃK16-3522K 6700:00:0003:50:27.0003:50:27.00+02:08:069:136,5
200TOMPALSKA Maria 299Podium / Aktywny Dynów DUBIECKO K36-4937K 6800:00:0003:58:42.0003:58:42.00+02:16:219:326,3
201HANULAK Kuba 423PODIUMRZESZÓWM16-3526M 13200:00:0003:59:00.0003:59:00.00+02:16:399:336,3
202SOŁTYSIAK Krystyna 287Spartan Training Group RzeszówWIDACZÓWK50+10K 6900:00:0004:07:47.0004:07:47.00+02:25:269:546,1
203HADAM Ewa 286Spartan Training Group RzeszówDYNÓWK50+11K 7000:00:0004:07:48.0004:07:48.00+02:25:279:546,1
Znaleziono 203 wynik(ów)