MAŁY SZLEM RZEŹNICKI
VII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 87 km
Zgłoszonych : 570
Wystartowało : 516
Nie ukończyło : 450
Ukończyło : 66
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Dycha na Jeleni Skok | Rzeźniczek | Rzeźnik Sky | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDycha na Jeleni SkokRzeźniczekRzeźnik SkyCzas
netto
87km
Czas
brutto
87km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PERYKASZA Paweł 452GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM Open1M 101:04:12.0002:40:17.0006:03:15.0009:47:44.00409:58:39.0 6:478,8
2WRÓBLEWSKI Michał 321whisky aficionadosKIELCEM Open2M 201:17:32.0003:06:17.0006:28:43.0010:52:32.00265:00:08.0+01:04:487:328,0
3BARANOWSKI Jacek 6JacekBiega Running TeamWARSZAWAM Open3M 301:10:03.0003:05:53.0006:50:35.0011:06:31.00481:17:25.0+01:18:477:417,8
4KOT Krzysztof 66MPK - RzeszówRZESZÓWM Open4M 401:21:55.0003:15:06.0006:37:36.0011:14:37.00150:19:01.0+01:26:537:477,7
5BIENIECKA Anna 326Bieg RzeźnikaGLIWICEK Open1K 101:18:24.0003:15:42.0007:04:59.0011:39:05.00267:36:21.0+01:51:218:047,4
6NOWAK Miroslaw 575Nie maKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM Open5M 501:17:32.0004:15:33.0006:28:43.0012:01:48.00442:03:42.0+02:14:048:207,2
7JÓZWIAK Piotr 508Kita TeamŁÓDŹM Open6M 601:10:56.0003:39:49.0007:11:38.0012:02:23.00435:56:00.0+02:14:398:207,2
8GILARSKI Rafał 406PRO300_PROJECTdisciplineKĘTYM Open7M 701:09:58.0003:05:05.0007:50:06.0012:05:09.00483:16:44.0+02:17:258:227,2
9LASEK Leszek 351KALLIPSO RUNERS TEAMMAŁĘCZYNM Open8M 801:22:14.0003:19:01.0007:34:20.0012:15:35.00487:06:05.0+02:27:518:297,1
10STAROBRAT Arkadiusz 298ALETEMPOWARSZAWAM Open9M 901:22:36.0003:16:13.0007:55:38.0012:34:27.00196:33:17.0+02:46:438:426,9
11CICHOŃ Maciej 32842.195 WejherowoGDYNIAM Open10M 1001:21:05.0003:32:35.0007:42:41.0012:36:21.00244:41:15.0+02:48:378:446,9
12KRÓL Maciej 347WiRan TeamREDAM Open11M 1101:34:58.0003:44:26.0007:25:34.0012:44:58.00484:47:12.0+02:57:148:506,8
13KOCIUMBAS Bartosz 307KB SobótkaSOBÓTKAM Open12M 1201:14:49.0003:29:40.0008:01:14.0012:45:43.00338:48:15.0+02:57:598:506,8
14SZWED Tomasz 265Suska Grupa BiegowaKURÓWM Open13M 1301:13:21.0003:18:58.0008:20:25.0012:52:44.00122:56:46.0+03:05:008:556,7
15POROWSKI Waldek 518KB SobótkaCELESTYNÓWM Open14M 1401:34:19.0003:24:55.0008:01:05.0013:00:19.00339:02:54.0+03:12:359:006,7
16KRUPA Grzegorz 560WROCŁAWM Open15M 1501:13:20.0003:36:45.0008:11:06.0013:01:11.00387:03:37.0+03:13:279:016,7
17PODLEŚ Robert 204COBI Poland TeamWARSZAWAM Open16M 1601:25:06.0003:23:19.0008:25:45.0013:14:10.0083:20:21.00+03:26:269:106,5
18POTERA Krystyna 369ŁAŃCUTK Open2K 201:26:59.0003:54:07.0008:01:44.0013:22:50.00196:32:09.0+03:35:069:166,5
19BOROWSKI Tomasz 507MTS HamerMIASTKOM Open17M 1701:22:08.0003:59:04.0008:10:35.0013:31:47.00484:25:19.0+03:44:039:226,4
20PELA Olga 451Sky-TransŁUBIANKAK Open3K 301:25:11.0003:52:36.0008:21:44.0013:39:31.00484:33:03.0+03:51:479:276,3
21STAWIARZ Paweł 213Geriatric RoomCHORZÓWM Open18M 1801:12:48.0003:01:24.0009:26:22.0013:40:34.00387:49:32.0+03:52:509:286,3
22SADKOWSKI Paweł 374MAKÓWM Open19M 1901:33:44.0003:52:14.0008:21:36.0013:47:34.00488:38:04.0+03:59:509:336,3
23GŁOWACKI Andrzej 407Młody vs StaryLEGIONOWOM Open20M 2001:28:10.0004:09:06.0008:19:07.0013:56:23.00413:07:58.0+04:08:399:396,2
24PIEKIELNA Angelika 202MUKS 'Junior' OchędzynCZASTARYK Open4K 401:26:45.0003:55:01.0008:35:49.0013:57:35.00316:03:43.0+04:09:519:406,2
25GRABOWICZ Mirosław 408Sokólska Grupa BiegowaSOKÓŁKAM Open21M 2101:32:57.0003:52:09.0008:34:46.0013:59:52.00485:11:07.0+04:12:089:416,2
26ZALEWSKI Andrzej 273Team NutriliteWARSZAWAM Open22M 2201:45:38.0003:34:37.0008:41:34.0014:01:49.00198:00:37.0+04:14:059:436,2
27KWIATKOWSKI Kajetan 309SUT - Straszyn Ultra TeamGDAŃSKM Open23M 2302:06:53.0004:00:53.0008:12:55.0014:20:41.00320:39:11.0+04:32:579:566,0
28CEBRAT Ewa 327Dziewczyny z SanokaSOSNOWIECK Open5K 501:46:06.0004:04:31.0008:37:19.0014:27:56.00465:27:18.0+04:40:1210:016,0
29KOCOŃ Mariusz 543Klinika Zdrowia i Urody Cz.WośkoOPOLE  101:56:34.0004:11:36.0008:19:57.0014:28:07.00514:43:44.0+04:40:2310:016,0
30KLARECKI Adrian 340Ultra Way Team / AstMa TeamREDAM Open24M 2402:34:02.0004:11:40.0007:42:43.0014:28:25.00486:30:39.0+04:40:4110:016,0
31DOMARADZKA- KASZUBOWICZ Wiktoria 330Dziewczyny z SanokaSANOKK Open6K 601:51:51.0004:04:13.0008:37:00.0014:33:04.00465:32:25.0+04:45:2010:046,0
32LEŚNIAK-POPIEL Marta 352Dziewczyny z SanokaSANOKK Open7K 701:51:52.0004:04:09.0008:37:19.0014:33:20.00465:32:41.0+04:45:3610:055,9
33CEGIEŁKO Paweł 396nie należę do klubuLUBLIN  201:22:16.0004:22:01.0008:55:07.0014:39:24.00489:34:28.0+04:51:4010:095,9
34DOMIN Daniel 229Multiplier TeamWARSZAWAM Open25M 2501:36:45.0005:03:22.0008:04:06.0014:44:13.00126:42:55.0+04:56:2910:125,9
35MAŚLANY Mariusz 248Elektrometal Energetyka SaWARSZAWAM Open26M 2602:58:22.0003:30:33.0008:20:21.0014:49:16.00196:49:19.0+05:01:3210:165,8
36GRONIECKI Mikołaj 497którędy po piwo:)WARSZAWAM Open27M 2701:16:43.0004:32:14.0009:02:32.0014:51:29.00268:54:35.0+05:03:4510:175,8
37KACZYŃSKI Artur 339WARSZAWAM Open28M 2802:01:17.0004:31:04.0008:46:03.0015:18:24.00466:28:33.0+05:30:4010:365,7
38DWORNICKI Tomasz 561RGBRYBNIKM Open29M 2902:51:15.0004:29:24.0008:11:44.0015:32:23.00395:56:42.0+05:44:3910:455,6
39HERMAN Paweł 528MLUKS TrzebiatówMRZEŻYNOM Open30M 3001:55:00.0005:26:30.0008:14:19.0015:35:49.00373:32:44.0+05:48:0510:485,6
40SZCZYPLIŃSKA Anna 475SFORA BMKJABŁONNAK Open8K 801:29:00.0004:12:09.0010:05:00.0015:46:09.00414:57:41.0+05:58:2510:555,5
41KOSEWSKA Monika 427Sfora BMKŁAJSKIK Open9K 901:42:38.0004:31:17.0009:48:03.0016:01:58.00415:13:30.0+06:14:1411:065,4
42MROCZEK Justyna 362adidas runners WarsawWARSZAWA  301:57:26.0004:56:59.0009:09:10.0016:03:35.00488:54:09.0+06:15:5111:075,4
42PRZYBYŁA Krzysztof 370Adidas Runners WarsawWARSZAWA  301:57:26.0004:56:59.0009:09:10.0016:03:35.00488:54:08.0+06:15:5111:075,4
44ANDRZEJEWSKI Maciej 172Którędy po piwoWARSZAWAM Open31M 3102:05:35.0004:41:47.0009:26:19.0016:13:41.00275:39:10.0+06:25:5711:145,3
45NAKONIECZNY Jacek 252SII RUNNING TEAMLUBLINM Open32M 3201:36:14.0004:08:06.0010:41:39.0016:25:59.00248:30:44.0+06:38:1511:235,3
46BUCIOR Łukasz 515AZS Politechnika LubelskaŚWIDNIKM Open33M 3302:05:24.0003:54:48.0010:43:55.0016:44:07.00156:44:01.0+06:56:2311:355,2
47BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 393ULTRA ŻÓŁWIKGDYNIAK Open10K 1001:56:52.0004:36:59.0010:45:04.0017:18:55.00489:30:30.0+07:31:1111:595,0
48WIŚNIEWSKA Żaneta 386Kijkowe TrzemesznoTRZEMESZNOK Open11K 1102:04:56.0004:49:24.0010:30:59.0017:25:19.00487:27:23.0+07:37:3512:045,0
49MĄCZKA Bronisław 549Samo ZłoGLIWICEM Open34M 3402:00:44.0004:46:43.0010:55:12.0017:42:39.00321:49:06.0+07:54:5512:164,9
50MĄCZKA Krystyna 546Extremalne OTK na RelaksieGLIWICEK Open12K 1202:00:43.0004:59:31.0010:55:13.0017:55:27.00322:01:52.0+08:07:4312:254,8
51STANKOWSKA Justyna 380Kijkowe TrzemesznoTRZEMESZNO  502:04:57.0005:26:49.0010:30:59.0018:02:45.00488:04:48.0+08:15:0112:304,8
52GÓRKA Bogusław 231Suska Grupa BiegowaSUCHA BESKIDZKAM Open35M 3501:53:03.0004:28:42.0012:26:03.0018:47:48.00128:51:50.0+09:00:0413:014,6
53KOSTECKI Tomasz 242R&TGDYNIAM Open36M 3603:07:02.0004:45:33.0010:58:36.0018:51:11.00200:56:17.0+09:03:2713:034,6
54DONIEC Katarzyna 176AGARUNJASŁOK Open13K 1301:49:39.0005:20:27.0012:03:30.0019:13:36.00321:19:46.0+09:25:5213:194,5
55GÓRKA Jolanta 232Suska Grupa BiegowaSUCHA BESKIDZKAK Open14K 1401:59:27.0005:02:01.0012:26:03.0019:27:31.00129:31:32.0+09:39:4713:284,5
56WRZOSEK Justyna 322TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK Open15K 1502:22:48.0005:02:10.0012:06:53.0019:31:51.00447:38:47.0+09:44:0713:314,4
56PAWELEC Justyna 313TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK Open15K 1502:22:48.0005:02:10.0012:06:53.0019:31:51.00447:38:46.0+09:44:0713:314,4
58GIERLOTKA Rafał 564BrakKATOWICEM Open37M 3702:47:45.0005:28:11.0011:25:01.0019:40:57.00399:53:42.0+09:53:1313:384,4
59RADYK Joanna 372Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK Open17K 1703:23:12.0004:25:43.0012:25:41.0020:14:36.00472:18:39.0+10:26:5214:014,3
60WÓJTOWICZ Paweł 389-KURÓWM Open38M 3802:37:31.0005:59:11.0011:48:44.0020:25:26.00493:15:53.0+10:37:4214:094,2
61POPŁAWSKI Krystian 368Gladiators by RMF 4RTKRAŚNIKM Open39M 3901:57:20.0006:33:26.0012:28:38.0020:59:24.00492:01:55.0+11:11:4014:324,1
62MROZIŃSKI Andrzej 443WitarTARNOBRZEG  602:28:27.0006:21:21.0012:25:23.0021:15:11.00500:08:57.0+11:27:2714:434,1
63NIENADOWSKA Beata 98ElblągELBLĄGK Open18K 1802:45:21.0006:46:01.0011:58:39.0021:30:01.00162:58:11.0+11:42:1714:534,0
64WIELGOSZ Mariusz 385brakSKIERNIEWICEM Open40M 4002:44:37.0006:52:38.0012:44:35.0022:21:50.00497:12:43.0+12:34:0615:293,9
65MAJKA Dariusz 357SKIERNIEWICEM Open41M 4102:44:39.0006:52:39.0012:44:35.0022:21:53.00497:12:43.0+12:34:0915:293,9
66PAWŁOWSKA Danuta 108wkurw_teamOTRĘBUSYK Open19K 1902:36:22.0007:13:29.0034:48:27.0044:38:18.00397:28:25.0+34:50:3430:551,9
Znaleziono 516 wynik(ów)