RZEŹNIK 500
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2024-02-12
Miejsce : Polska
Dystans : 500 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 169
Wystartowało : 153
Nie ukończyło : 117
Ukończyło : 36
Na trasie : 117
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1NOWICKI Zbigniew 122JANUSZEWO 20M - WETERAN 21M 1089:06:44.016d 23:26:53500,05000000,00010:415.6 (100%)
2ZAWADZKA Dorota 151SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAK - MASTERS 1K 1095:44:25.018d 10:14:11500,05000000,00011:295.2 (92.9%)
3ZAWADZKI Marcin 138SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM - MASTERS1M 2045:56:52.021d 00:46:57500,05000000,0005:3010.9 (194.6%)
4BUGAJEWSKA Anna 109PŁOŃSKK - WETERAN 21K 2095:52:09.021d 08:23:58500,05000000,00011:305.2 (92.9%)
5GŁOWACKI Andrzej 63MŁODY VS STARYLEGIONOWOM - WETERAN 11M 3070:44:41.023d 06:20:59500,05000000,0008:297.1 (126.8%)
6KOSTKA Robert 18SANOKM - WETERAN 12M 4098:45:00.028d 00:40:34500,05000000,00011:515.1 (91.1%)
7SIKOŃCZYK Miłosz 103ALPIN SPORT TEAMKRAKÓWM - SENIOR 21M 5050:30:07.028d 00:44:23500,05000000,0006:039.9 (176.8%)
8GURBOWICZ Jarosław 11BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM - WETERAN 13M 6076:22:38.031d 21:40:55500,05000000,0009:096.5 (116.1%)
9ZACHARIASZ Agnieszka 90BIEGOWA KUŹNIAGRÓDKÓWK - MASTERS 2K 3053:32:09.033d 01:14:00500,05000000,0006:259.3 (166.1%)
10WOŁOSZYN Małgorzata 96MARGO TAEMBIELSKO - BIAŁAK - MASTERS 3K 4061:33:17.033d 01:17:11500,05000000,0007:238.1 (144.6%)
11RYSIEWICZ Antoni 4TONI59GRYBÓWM - WETERAN 22M 7092:39:49.033d 01:59:45500,05000000,00011:075.4 (96.4%)
12SZCZOTKA Paweł 108WARSZAWAM - WETERAN 14M 8054:28:15.036d 01:30:56500,05000000,0006:329.2 (164.3%)
13MARCELA Marcin 12FAT MAMA’S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS2M 9067:09:18.038d 00:59:51500,05000000,0008:037.4 (132.1%)
14KRUZEL Rafał 52BIEGOWE MISIELEGNICAM - WETERAN 15M 10073:39:22.038d 03:33:29500,05000000,0008:506.8 (121.4%)
15BANASIK Monika 3PRUCHNIKK - MASTERS 4K 5073:37:05.039d 00:48:39500,05000000,0008:506.8 (121.4%)
16PEŁCZYŃSKI Tomasz 46BESKIDA TEAMTORUŃM - WETERAN 16M 11098:32:02.041d 00:09:45500,05000000,00011:495.1 (91.1%)
17JANKIEWICZ Marek 64MŁODY VS STARYWIELISZEWM - MASTERS3M 12051:44:06.041d 01:03:04500,05000000,0006:129.7 (173.2%)
18BARANEK Marek 113WEBER ACTIVE TEAMBYTOMM - WETERAN 17M 13071:57:26.041d 14:48:08500,05000000,0008:386.9 (123.2%)
19CIEŚLAK Krzysztof 47ULTRAFAZAZIELONA GÓRAM - MASTERS4M 14067:28:02.044d 11:25:33500,05000000,0008:057.4 (132.1%)
20KACPERSKI Olaf 30USTRZYKI DOLNEM - WETERAN 18M 15050:57:41.045d 03:08:11500,05000000,0006:069.8 (175.0%)
21BANASIK Krzysztof 5PRUCHNIKM - MASTERS5M 16073:23:39.049d 01:09:14500,05000000,0008:486.8 (121.4%)
22ZĄBCZYŃSKI Dominik 35DRUŻYNA PANAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - WETERAN 19M 17081:30:35.050d 01:28:05500,05000000,0009:466.1 (108.9%)
23GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 54AKTYWNI PANS JAROSŁAW/KRESOWIANIEDACHNÓWM - MASTERS6M 18066:53:37.051d 01:26:02500,05000000,0008:017.5 (133.9%)
24JAN Tułaza 34KLUB BIEGACZA T2/4TORUŃM - WETERAN 110M 19054:54:34.053d 00:40:18500,05000000,0006:359.1 (162.5%)
25KORCZAK Kamil 1ORANGE POLSKACEDZYNAM - SENIOR 22M 20073:11:33.054d 01:22:51500,05000000,0008:466.8 (121.4%)
26DONIEC Sebastian 58I RUN FURTHER THAN YOU DRIVE!JASŁOM - MASTERS7M 21062:01:01.054d 06:25:51500,05000000,0007:268.1 (144.6%)
27BOGUSZEWSKA Agata 94OTWOCKK - SENIOR 21K 6051:48:07.056d 01:43:56500,05000000,0006:129.7 (173.2%)
28MITER Damian 43RUNNERSIKLUCZEWSKOM - SENIOR 23M 22050:38:13.057d 00:55:55500,05000000,0006:049.9 (176.8%)
29BOSAK Przemysław 33MAGOREXŻARYM - MASTERS8M 23067:20:44.057d 01:03:27500,05000000,0008:047.4 (132.1%)
30TERLECKA Joanna 68MŁODY VS STARYLEGIONOWOK - MASTERS 5K 7128:12:01.057d 07:25:42500,05000000,00015:233.9 (69.6%)
31TOMASZEK Grzegorz 24NOWA HUTA TEAMKĘDZIERZYN-KOŹLE9M - MASTERS9M 24058:00:08.058d 00:39:37500,05000000,0006:578.6 (153.6%)
32CIEŻAK Kamil 77KIEDYS - TERAZ ROZNE DYSCYPLINY W MIEDZY CZASIEMSZANA DOLNAM - MASTERS10M 25060:28:25.058d 00:49:00500,05000000,0007:158.3 (148.2%)
33SABAT Agnieszka 37LISZNAK - MASTERS 6K 8085:52:22.059d 01:04:00500,05000000,00010:185.8 (103.6%)
34GONCIARZ Andrzej 25LGOTAM - WETERAN 23M 26059:32:09.059d 02:47:33500,05000000,0007:088.4 (150.0%)
35PYRKOSZ Damian 17ENGLISH VITAERZESZÓWM - WETERAN 111M 27053:29:14.060d 04:44:28500,05000000,0006:259.3 (166.1%)
36KRÓL Maciej 61ULTRA WAY WIRAN TEAMREDAM - MASTERS11M 28060:51:09.060d 11:03:52500,05000000,0007:188.2 (146.4%)
37JANKOWSKI Adam 69ULTRAWAY.PL RUNNING TEAMZALASEWOM - SENIOR 24M 29063:15:09.060d 01:01:49485,6485556-14,4447:487.7 (137.5%)
38STĘCHŁY Jarosław 83WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS12M 30044:31:39.056d 01:14:01480,3480323-19,6775:3310.8 (192.9%)
39TERLECKI Władysław 71MŁODY VS STARYLEGIONOWOM - MASTERS13M 31113:41:02.057d 07:20:09476,6476636-23,36414:184.2 (75.0%)
40WRONA Łukasz 153ŚWIDNICAM - MASTERS14M 32066:42:25.024d 02:30:33470,4470430-29,5708:307.1 (126.8%)
41MAŁECKI Tomasz 72BYTOMM - MASTERS15M 33055:02:39.056d 01:14:09454,8454783-45,2177:158.3 (148.2%)
42KOKOT Roman 45AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS16M 34056:47:51.060d 00:46:23452,8452783-47,2177:318 (142.9%)
43KOWALCZYK Piotr 78FOR-REST-RUNKOSZALINM - MASTERS17M 35046:59:58.054d 00:48:28451,1451148-48,8526:159.6 (171.4%)
44KROL Henryk 82ULTRA WAY WIRANTEAMWHEATFIELDM - MASTERS18M 36091:51:46.057d 00:33:18434,7434657-65,34312:404.7 (83.9%)
45WYSOCKA Iwona 32LEŻAJSKK - MASTERS 7K 9082:14:35.063d 01:40:00433,0432988-67,01211:235.3 (94.6%)
46PYZIK Tomasz 26DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PLGLIWICEM - MASTERS19M 37051:42:28.057d 06:56:15430,0430035-69,9657:128.3 (148.2%)
47RYŻYŃSKI Tomasz 81CHEŁMM - MASTERS20M 38046:49:19.055d 01:21:09429,7429658-70,3426:329.2 (164.3%)
48WYSOCKI Bartosz 31KS JANUSZELEŻAJSKM - MASTERS21M 39067:12:47.063d 01:27:15429,6429589-70,4119:236.4 (114.3%)
49RORAT Lena 28CHEŁM BIEGACHEŁMK - MASTERS 8K 10053:42:41.061d 05:39:57410,9410935-89,0657:507.7 (137.5%)
50TARŁOWSKA Sabina 51MYSŁOWICEK - MASTERS 9K 11065:01:16.060d 00:42:46403,4403406-96,5949:406.2 (110.7%)
51MAŁECKA Ania 73BYTOMK - MASTERS 10K 12059:14:52.049d 01:31:17388,7388675-111,3259:086.6 (117.9%)
52BASTER Krzysztof 116MATNER RUNNIG TEAMWROCŁAWM - WETERAN 112M 40043:21:34.040d 16:50:28386,2386206-113,7946:448.9 (158.9%)
53KŁOS Dariusz 115TORUŃM - WETERAN 24M 41087:41:18.046d 11:45:39384,2384160-115,84013:414.4 (78.6%)
54KOWALCZYK Michał 10CZELADŹM - SENIOR 25M 42050:50:10.061d 02:25:34382,3382294-117,7067:587.5 (133.9%)
55SIEMIENIUK Andrzej 39RATUJMY CO SIĘ DA ❤️❤️❤️BIAŁYSTOKM - MASTERS22M 43041:48:23.056d 06:20:58376,9376908-123,0926:399 (160.7%)
56MARKOWSKI Szymon 98BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM - MASTERS23M 44058:20:06.048d 00:43:20374,2374231-125,7699:216.4 (114.3%)
57JADRYCH Zbigniew 139NO NAMESSTARGARDM - MASTERS24M 45051:45:32.027d 00:30:28373,4373415-126,5858:187.2 (128.6%)
58RATOWSKI Marek 135PODGÓRZ TORUŃTORUŃM - WETERAN 113M 46054:31:30.034d 01:15:49371,7371740-128,2608:486.8 (121.4%)
59KASZUBA Katarzyna 9CZELADŹK - SENIOR 22K 13067:46:19.059d 01:34:07371,2371196-128,80410:575.5 (98.2%)
60KOŁACZ Piotr 110CZOSNÓWM - WETERAN 114M 47039:02:01.046d 01:12:34369,1369070-130,9306:209.5 (169.6%)
61BAKIERA Kamil 20TURKAM - SENIOR 26M 48038:00:43.062d 01:37:29367,2367160-132,8406:129.7 (173.2%)
62BURZYŃSKA Emilia 6BIEGAJĄCE KREJZOLEBOGUCINK - SENIOR 23K 14050:42:11.060d 01:19:49364,5364531-135,4698:207.2 (128.6%)
63MARKOWSKA Aleksandra 97BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWK - MASTERS 11K 15062:41:28.047d 00:21:32361,3361314-138,68610:245.8 (103.6%)
64OLESIŃSKA Joanna 19DRUŻYNA JEDYNKIGÓRKI ŚLĄSKIEK - WETERAN 1 1K 16043:35:14.057d 00:56:03360,8360813-139,1877:148.3 (148.2%)
65MĄKOSA Konrad 7WARSZAWAM - WETERAN 115M 49061:07:00.051d 00:46:55360,4360371-139,62910:105.9 (105.4%)
66RUSIN Grzegorz 23RZESZÓWM - SENIOR 27M 50115:17:03.061d 00:40:54359,9359940-140,06019:133.1 (55.4%)
67NOWAKOWSKI Marcin 106TCZEWM - MASTERS25M 51037:48:15.045d 01:32:15359,9359901-140,0996:189.5 (169.6%)
68NIŻNIK Marcin 117NOWY STYL RUNNING TEAMMIEJSCE PIASTOWEM - MASTERS26M 52042:35:33.038d 01:52:14359,2359161-140,8397:068.4 (150.0%)
69ŻAK Paweł 88KLUB BIEGACZA DYDNIAHUMNISKAM - SENIOR 28M 53033:50:59.049d 01:06:13355,8355753-144,2475:4210.5 (187.5%)
70WIĘCEK Damian 59PAPPYN RUNNING TEAMSTOBIERNAM - SENIOR 11M 54030:03:44.060d 02:47:17353,9353893-146,1075:0511.8 (210.7%)
71ŁYJAK Krzysztof 49WARSZAWAM - MASTERS27M 55056:34:00.062d 00:46:33349,5349507-150,4939:426.2 (110.7%)
72KOZAK Kinga 95PUŁAWYK - MASTERS 12K 17030:14:30.048d 01:27:52348,0348010-151,9905:1211.5 (205.4%)
73NOWAK Paweł 93KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM - SENIOR 29M 56043:25:01.059d 00:17:07345,7345682-154,3187:328 (142.9%)
74MAŁACHOWSKA Izabela 155RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAK - MASTERS 13K 18054:48:01.029d 00:34:43345,4345445-154,5559:316.3 (112.5%)
75ZAWIERUCHA Aleksander 76MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYM - WETERAN 116M 57114:16:01.054d 00:07:31344,9344920-155,08019:523 (53.6%)
76KWIATKOWSKA Eliza 14STRYKÓWK - SENIOR 24K 19036:56:57.063d 01:00:36339,6339644-160,3566:319.2 (164.3%)
77MACHOLL Adam 100BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIM - WETERAN 117M 58042:23:37.045d 00:44:38336,2336153-163,8477:347.9 (141.1%)
78RYSIEWICZ Paweł 62UVE RUN TEAM POLSKAGRYBÓWM - SENIOR 210M 59034:48:02.056d 06:52:00335,9335898-164,1026:129.7 (173.2%)
79LEŻAK Kamila 129WEBER ACTIVE TEAMGLIWICEK - SENIOR 25K 20032:48:28.035d 01:39:52318,8318840-181,1606:109.7 (173.2%)
80BOKSZA Robert 91TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS28M 60035:03:35.050d 00:59:37314,3314330-185,6706:419 (160.7%)
81PACHUT Krzysztof 134SŁOPNICEM - MASTERS29M 61036:16:01.035d 01:55:20314,2314238-185,7626:558.7 (155.4%)
82RAKOWIECKI Zbigniew 50POLIPACK TEAM GWEGDAŃSKM - WETERAN 25M 62053:07:18.063d 02:19:29313,0313038-186,96210:105.9 (105.4%)
83WIĘCEK Marek 44PAPPYN RUNNING TEAMRANIŻÓWM - SENIOR 12M 63026:56:59.062d 03:21:55310,5310513-189,4875:1211.5 (205.4%)
84KOŚCIELNIAK Dagmara 40AKTYWNI RAZEMCZERWONAKK - MASTERS 14K 21038:21:22.059d 01:18:56309,6309550-190,4507:268.1 (144.6%)
85POPKO Mariusz 127WOŁOMINM - MASTERS30M 64047:36:52.037d 02:15:26309,5309508-190,4929:136.5 (116.1%)
86PYRZAK Paweł 92BIEGANIE PO 40WARSZAWAM - SENIOR 211M 65021:23:36.020d 00:57:54305,8305767-194,2334:1114.3 (255.4%)
87SALA Paweł 60MIZUNO -TURBACZ TEAMTENCZYNM - MASTERS31M 66036:57:22.059d 01:51:50302,5302476-197,5247:198.2 (146.4%)
88GRUCHALSKI Krzysztof 67LUBLINIECM - WETERAN 118M 67059:36:09.056d 00:39:26300,1300121-199,87911:545 (89.3%)
89KRUZEL Rafał 161BIEGOWE MISIELEGNICAM - WETERAN 119M 68049:44:48.018d 06:15:18295,3295340-204,66010:065.9 (105.4%)
90NOWICKA Hanna 123JANUSZEWO 20K - WETERAN 22K 22056:50:18.020d 04:18:05294,1294103-205,89711:355.2 (92.9%)
91MOSZ Tomasz 2W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS32M 69028:13:04.060d 01:19:13288,7288733-211,2675:5110.2 (182.1%)
92USZYŃSKI Grzegorz 141WEBER ACTIVE TEAMGLIWICEM - WETERAN 120M 70145:00:00.013d 12:00:00286,8286800-213,20030:202 (35.7%)
93GOŁĘBIOWSKI Jędrzej 102WROCŁAWM - SENIOR 13M 71039:19:46.048d 00:31:54285,8285775-214,2258:157.3 (130.4%)
94OLECH Bogusław 55NIEZRZESZONYPRZECŁAWM - WETERAN 26M 72223:28:01.059d 03:08:59281,9281930-218,07047:331.3 (23.2%)
95DYBOWSKI Piotr 1421ON1 TEAMŁÓDŹM - MASTERS33M 73024:51:21.030d 00:35:11277,4277368-222,6325:2211.2 (200.0%)
96MATOGA Urszula 48SIEPRAWK - MASTERS 15K 23055:44:18.061d 00:38:41275,4275421-224,57912:084.9 (87.5%)
97BIENIEK Piotr 57FRANCUSKI BAGNETPIASECZNOM - SENIOR 212M 74025:32:50.060d 00:34:41274,9274947-225,0535:3410.8 (192.9%)
98MROWIEC Michal 119BOBROWIECM - WETERAN 121M 75026:59:40.046d 01:44:00274,3274280-225,7205:5410.2 (182.1%)
99LEWTAK Marcin 869-TKA RUNNING TEAM / EKIPAPUŁAWYM - MASTERS34M 76024:05:00.051d 01:25:32272,7272720-227,2805:1711.3 (201.8%)
100POTERA Maciej 8ŁAŃCUTM - MASTERS35M 77039:23:22.019d 01:13:54258,7258745-241,2559:086.6 (117.9%)
101DUSZA Łukasz 121PRZEMYŚLM - SENIOR 213M 78025:47:31.055d 01:14:34257,9257888-242,1126:0010 (178.6%)
102BOKSZA Piotr 149TIME4RUNNINGTRESTAM - MASTERS36M 79023:22:56.026d 13:15:58254,0254012-245,9885:3110.9 (194.6%)
103PIĘTA Marlena 147OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK - MASTERS 16K 24025:33:03.028d 01:16:03247,8247827-252,1736:119.7 (173.2%)
104GLAZER Anna 118JASIENICA ROSIELNAK - SENIOR 26K 25046:24:21.050d 01:35:19243,2243180-256,82011:265.2 (92.9%)
105KLARECKA Joanna 124ASTMA TEAMREDAK - MASTERS 17K 26039:27:48.035d 01:26:43236,4236377-263,62310:016 (107.1%)
106WIĘCZKOWSKI Wojciech 166WARSZAWAM - WETERAN 122M 80038:46:24.011d 00:59:35229,8229821-270,17910:075.9 (105.4%)
107MIGAS Adam 131MAKÓW PODHALAŃSKIM - SENIOR 214M 81020:18:19.032d 00:40:20221,7221660-278,3405:2910.9 (194.6%)
108JĘCZKOWSKI Dariusz 157RYMANÓWM - MASTERS37M 82022:25:36.023d 00:43:55217,0216988-283,0126:129.7 (173.2%)
109DOMAŃCZYK Karolina 99KALISZK - SENIOR 11K 27043:28:26.043d 05:24:24216,6216621-283,37912:025 (89.3%)
110BIENIECKI Mirosław 36OTK RZEŹNIKGLIWICEM - MASTERS38M 83045:02:58.032d 00:55:51216,4216400-283,60012:294.8 (85.7%)
111PERCZYŃSKI Piotr 89KRZYWACZKAM - SENIOR 215M 84023:44:55.046d 01:10:52216,0216024-283,9766:359.1 (162.5%)
112ŻAK Anna 87KLUB BIEGACZA DYDNIAHUMNISKAK - SENIOR 27K 28022:22:00.049d 01:23:12214,6214560-285,4406:159.6 (171.4%)
113ŻÓŁKIEWICZ Marcin 85PUĘTNASTKAJASIENICA ROSIELNAM - MASTERS39M 85024:54:40.049d 00:26:00214,2214220-285,7806:588.6 (153.6%)
114OSZCZĘDA Krzysztof 13ŻORYM - WETERAN 123M 86023:51:52.053d 01:33:14212,4212403-287,5976:448.9 (158.9%)
115JACHIMOWSKI Jarosław 148SANOK BIEGASANOKM - MASTERS40M 87022:47:25.020d 00:26:59210,3210322-289,6786:309.2 (164.3%)
116KOCYŁA Marzena 27RUDNIKK - MASTERS 18K 29043:18:50.060d 03:12:11203,3203250-296,75012:474.7 (83.9%)
117KORBA Krzysztof 79TURZA ŚLĄSKAM - MASTERS41M 88031:08:43.056d 00:41:10197,8197790-302,2109:266.4 (114.3%)
118KLARECKI Adrian 70WIRAN / ASTMA TEAMREDAM - MASTERS42M 89017:10:10.030d 21:54:50190,2190247-309,7535:2411.1 (198.2%)
119ŁAGOŻNY Łukasz 120TOYOTA JASŁOSANOKM - MASTERS43M 90018:35:54.037d 17:59:17190,1190128-309,8725:5210.2 (182.1%)
120GÓROWSKA Iwona 132MONTIKO.PL / DYNAFITSANOKK - SENIOR 28K 30020:07:57.033d 01:16:47189,7189651-310,3496:229.4 (167.9%)
121MICHAŁOWSKI Piotr 158WARSZAWAM - SENIOR 216M 91017:35:25.019d 23:34:31188,9188896-311,1045:3510.7 (191.1%)
122GUT Leopold 133LUBIĘ_KOTKIPOZEZDRZEM - SENIOR 217M 92029:12:43.035d 00:29:49187,8187752-312,2489:206.4 (114.3%)
123SZAL Łukasz 169KAŃCZUCKA GRUPA BIEGOWATARNAWKAM - SENIOR 14M 93013:39:09.09d 01:04:00184,0184000-316,0004:2713.5 (241.1%)
124KISIELEWSKI Konrad 162KROK PO KROKUKIELCEM - MASTERS44M 94022:37:16.010d 02:02:30182,4182437-317,5637:268.1 (144.6%)
125MANDZIUK Marek 156TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - WETERAN 124M 95027:22:20.026d 07:30:04179,7179680-320,3209:086.6 (117.9%)
126GAWLEWICZ Tomasz 150GAWEŁKI TEAM / SANOKBIEGASANOKM - WETERAN 125M 96017:05:55.026d 13:15:31179,1179071-320,9295:4310.5 (187.5%)
127WOJEWÓDZKA Agnieszka 152WASILKÓWK - MASTERS 19K 31018:56:04.028d 00:56:41177,2177190-322,8106:249.4 (167.9%)
128WILMAŃSKI Dariusz 80WŁOCŁAWEKM - WETERAN 126M 97028:35:18.055d 00:14:06165,8165784-334,21610:205.8 (103.6%)
129MURAWSKI Przemysław 160WARSZAWAM - WETERAN 127M 98024:03:01.018d 13:27:00142,6142564-357,43610:075.9 (105.4%)
130JAGODA Adam 56FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - WETERAN 128M 99019:46:25.028d 00:06:03139,4139427-360,5738:307.1 (126.8%)
131FLIŚ Łukasz 84AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNAM - SENIOR 218M 100018:09:25.053d 00:08:55131,7131686-368,3148:167.3 (130.4%)
132OSIŃSKA Agata 163MYŚLENICEK - WETERAN 1 2K 32019:17:06.010d 01:49:25119,0118990-381,0109:436.2 (110.7%)
133PERZANOWSKI Jakub 101WARSZAWAM - SENIOR 219M 101011:11:24.035d 23:18:20114,7114688-385,3125:5110.2 (182.1%)
134GAJDA-ADAMSKA Karolina 143ŁÓDŹK - SENIOR 29K 33018:18:51.030d 01:06:41109,4109370-390,63010:026 (107.1%)
135PAWLUS Marek 159🐗 PEPPA RUNNING TEAM 🐗WROCŁAWM - SENIOR 220M 102022:25:15.016d 00:40:57108,5108454-391,54612:244.8 (85.7%)
136GUDOWSKI Robert 146JELENIA GÓRAM - WETERAN 129M 103019:01:06.026d 00:54:36103,7103681-396,31911:005.5 (98.2%)
137KAŃDUŁA Klaudia 165POZNAŃK - MASTERS 20K 34011:55:42.09d 00:33:4593,893787-406,2137:377.9 (141.1%)
138PAŁASZYŃSKA Beata 144MUDFOXESNOWY DWÓR MAZOWIECKIK - MASTERS 21K 35015:53:24.012d 16:49:2393,493364-406,63610:125.9 (105.4%)
139MAZURKIEWICZ Kacper 167HUSÓWM - SENIOR 15M 104009:22:43.010d 01:48:5792,692561-407,4396:049.9 (176.8%)
140PNIEWSKI Rafał 151 ON 1 TEAMŁÓ∂ŹM - WETERAN 130M 105012:23:00.018d 21:07:5291,791698-408,3028:067.4 (132.1%)
141JEZIOR Bartosz 164GLIWICEM - MASTERS45M 106010:59:29.07d 01:46:0185,585462-414,5387:437.8 (139.3%)
142CHĘĆ Mateusz 13007457788M - SENIOR 16M 107006:37:39.021d 00:49:0677,077000-423,0005:0911.6 (207.1%)
143ZAWISZ Mariusz 140RADLINIOKI W BIEGUGASZOWICEM - MASTERS46M 108006:59:01.029d 01:00:1871,271191-428,8095:5310.2 (182.1%)
144SZOPA Leszek 74PODOLSZEM - WETERAN 27M 109018:24:21.056d 00:05:1768,368286-431,71416:103.7 (66.1%)
145KIEGLER Bogumił 1681ONE1 TEAMDOBROŃM - SENIOR 221M 110005:28:34.07d 04:25:2255,054953-445,0475:5810 (178.6%)
146NIEMYJSKI Maciej 66GNIEWOMIROWICEM - SENIOR 17M 111007:01:52.057d 00:33:0138,338311-461,68911:005.4 (96.4%)
147POTERA Maciej 154ONEŁAŃCUTM - MASTERS47M 112011:59:36.01d 03:17:4535,034991-465,00920:332.9 (51.8%)
148PSZONAK Tomasz 145PIEROGI ATAKKEKATOWICEM - SENIOR 18M 113002:58:32.015d 00:35:5229,028997-471,0036:099.7 (173.2%)
149KARBOWSKA Karolina 29MAŁY GŁĘBOCZEK 28K - SENIOR 210K 36003:04:30.013d 00:38:4228,928940-471,0606:229.4 (167.9%)
150KRUZEL-NIEMYJSKA Małgorzata 65BIEGOWE MISIEGNIEWOMIROWICEK - SENIOR 12K 37005:00:48.035d 00:31:0023,223220-476,78012:574.6 (82.1%)
151POTERA Krystyna 21ŁAŃCUTK - SENIOR 211K 38003:39:47.01d 01:55:1221,521487-478,51310:135.9 (105.4%)
152GOLEBIOWSKA Małgorzata 22KŁODAK - MASTERS 22K 39022:15:12.03d 20:14:0014,013980-486,02095:300.6 (10.7%)
153ANDREJCZUK Wiatek 75KLEOSINM - WETERAN 28M 114001:41:39.01d 02:33:4210,410376-489,6249:476.1 (108.9%)
Znaleziono 153 wynik(ów)